A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead

Filename: core/Security.php

Line Number: 483

A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead

Filename: core/Security.php

Line Number: 484

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

Line Number: 409

Liudvikas Jakimavičius. Ar jau užsirašei savanoriu į Siriją? | Tiesos.lt

Geopolitika, Europa

Liudvikas Jakimavičius. Ar jau užsirašei savanoriu į Siriją?

Liudvikas Jakimavičius   2015 m. lapkričio 19 d. 3:08

104     

    

Liudvikas Jakimavičius. Ar jau užsirašei savanoriu į Siriją?

Paryžius labai empiriškas, infantilus, sakyčiau, net šiek tiek naivus ir kvailokas.

Kai po žudynių „Charlie Hebdo“ redakcijoje į miesto aikštes išėjo milijonas paryžiečių su šūkiu „Je suis Charlie“, minia slapčia labiau džiaugėsi, nei gedėjo. „Štai mūsų atsakas gyvuliams, kurie kėsinasi į žodžio laisvę ir mūsų elegantiškas vertybes. Žiūrėkite, kokie mes vieningi, bebaimiai ir kiek mūsų daug“, – tokia buvo mintis, užvaldžiusi miestą.

Žiūrėjau labai atsargiai į tokį prancūzų atsaką. Kaip ir į solidarumo akcijų bangą „Je suis Charle“, nusiritusią per Europą.

Kitas kraštutinumas – Razmanas Kadyrovas, kaip atsaką Paryžiaus laisvamaniams demonstrantams suvežęs autobusais į Grozną ne ką mažesnę minią su šūkiu: „Allahu Akbar“. Tąkart Kadyrovas džichado Paryžiui garsiai nepaskelbė – tikriausiai Putinas, viršininkas, atkalbėjo, bet juk visi suprantame, kad iš tikro tai paskelbė, ir tas viršininkui patiko. Kaip ir tai, kad pasiuntė savo galvažudžius į Ukrainą kariauti su Amerikos „pindosais“ ir atstatyti „nuverstą demokratiją“.

Tarp šių kraštutinumų kolizija tokia galinga, kad konfliktas tikrai neturėtų būti susiaurintas į koranišką priešpriešą tarp teisiųjų ir kitatikių ar, kaip dabar mėgstama sakyti, į „kovą tarp civilizacijų“. Kraštutinis liberalizmas gudragalviauja nuduodamas, kad tai jis ir yra europinė civilizacija, nors pats padarė viską, kad Europoje subrandintos ir tūkstantmečius puoselėtos vertybės būtų išstumtos į gyvenimo paraštę.

Visi tai matome, bet kažkodėl rankos vis dar kyla balsuoti už jų diegiamą ES Konstituciją, kurioje nebeliko vietos net sąvokai krikščioniška kultūra.

Žiūriu dabar į verkiančius paryžiečius ir, matant jų suglumimą, užgniaužia gomurį. Jie tikrai verti nuoširdžiausios užuojautos, nes nebeturi į ką atsiremti. Hollando padrąsinimai – mes stiprūs, atsakysime nedelsiant ir visa galia – nenuramina ir neguodžia. Ta jo drąsa daugiau tragikomiška, visiškai neatliepia sutrikusių žmonių skausmo ir dvasinių lūkesčių.

* * *

Mūsų propagandistai įsijautė. Ką beįsijungiu – radiją, televizorių, skalbimo mašiną ar dulkių siurblį – iš visų triukšmo skleidėjų antrus metus girdžiu vieną ir tą pačią žinią – karas, karas, karas.

Atrodo, vienas karas baigėsi – tas, kur vadinosi „rusai puola“ ir kuriam vadovavo Jos Ekscelencija su Ž. Pavilioniu ir Co. Ir prasidėjo kitas – teroristai užpuolė pasaulį, taigi, ir mus.

Nė dienos be karo. Tokioje propagandos lavinoje tuoj pradėsim piktintis, kodėl Lietuvoje tie mūsų valdžios lėtapėdžiai dar nepaskelbia nepaprastosios padėties ir nepradeda daryti kratų kitamanių palovėse.

Beje, būtų jau laikas, kol koalicija delsia, parodyti pasauliui pavyzdį ir pirmiems pasiųsti į Siriją sausumos dalinius.

Tikriausiai suprantate, kad ironizuoju. Koktu dėl vieno dalyko, kai matai, kokia vis dėlto prostitutė ta mūsų žiniasklaida ir užsakovai. Sukūrė gerai finansuojamus propagandos fabrikus, kur susodino ne analitikus, o savo klapčiukus uodžiančius, iš kur vėjas pučia.

Visas svietas, regis, užmiršo Ukrainą – paniro į terorizmo klausimus. O ten, kaip sykis, plieskiasi karas per visą fronto liniją. Bet apie tai kalbėti ir rašyti mūsų propagandistams nebeįdomu – nebeaktualu, nebeherojiška, nes mes juk turime įsijungti į labiau matomą karą – globalinį, pasaulinį, o ne kokį ten nusibodusį „pilietinį konfliktą netoli Donbaso ir Lugansko“. Per menkas mastelis. Propagandistų toks jau darbas – reikia suspėti ir žengti koja kojon su „main streemu“, nes jei pramiegosi, prarasi profesinius propagandisto įgūdžius – neteksi darbo.

O jei akyliau pažiūrėtume, suvoktume, kad tas nuolatinis mūsų isteriškas kariavimas kai kam net labai naudingas, nes visos mūsų valstybės vidinės bėdos, betvarkė, korupcija, skurdas, šlykščios politinės manipuliacijos, vagystės vidury baltos dienos ir skandalai nustumiami į devintą planą arba išvis – į užkulisius. Juk krapštytis čia, savo purvynėliuose, kai vyksta toks didingas globalinis karas, išdavystė – ne kitaip.

O TU? Ar jau užsirašei savanoriu į Siriją?

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Obama spiečiui       2015-11-29 23:57

Tavo galvoj labai pakrikęs kreivų minčių spiečius. Atvirai pasakysiu, dėl tavęs man baisu, nes su ne savo mintimis kaip ir ne savo bitėmis nemoki deramai elgtis. Sugils negyvai, nes bitės nemėgsta tokių kaip tavo kvapų.

to Jakimaviciui       2015-11-29 22:37

Karo korespondentas,bet argi tai Jums. Esate filologas. Nebent galvojatte,kad del savo ugio sekmingai pasislepsite smelyje.Bet kaip is smelio rasysite karo reportazus?

spiečius        2015-11-29 11:08

kaip manot, kur dingo “spiečius”?
vienu metu pamaniau, kad zonoj blokuoja telefoninį ryšį.
bet vakar užėjau į Tomkaus biznio portalą Respublika, kuris matomai išsilaiko vien tik iš prieš Prezidentę ir konservatorius nukreiptų straipsnių ir žiū ten visos “pensininkes”, Vytautai Ru ir kiti, kuriems pakanka paskaityt vien antraštes, tokias kaip “Juknevičienė seime sėdės, kol utėlės nesuės” ar “Viena boba pasakė” su išsižiojusia Prezidente (čia apie “pažymas”) arba Lino Balsio “Prezidentūra - valstybės kūrėja ar griovėja”?  Matosi, kad pagrindiniam Respublios skaitytojų falangui daugiau, nei antraščių nė nereikia, tam kad parašytų komentarą apie ” kaip aš nekenčiu senmergių”
Ta “Viena boba” ar tik ne Tomkaus “respublika”? kodėl mes ja turim šventai tikėti?
Juk žiniasklaida - tik verslas. Niekas jai už teisybę pinigų nemoka. Todėl 80 procentų tuščių pliurpalų toje “žinių skleidėjoje’. Sėdi kokia “sofos bulvė” prieš Lietuvos ryto tv,semiasi “įžvalgų’ ir jau “filosofiškai” skleidžia sao pastebėjimus.
Va, skaitau ir galvoju - o kas už tuos straipsnius moka “respublikai”? snoro
berniukai, uspaskis ar Zuoko ikorai? Garliavos šturmas su antiteroristine
brigada, kuriai vadovavo Šileris, o įsakymą davė Zuoko partietis
Meljanas, labai daug atskleidžia… kas gali pas mus būt apkaltintas
terorizmu. Juk ir teraktos prieš COP suvažiavimą Paryžiui buvo
nutaikytos ne į globalistus, o tik į visuomenę.

paskutinių įvykių sukeltos mintys        2015-11-28 14:24

cha, vakar per info tv turėjo būti Tapinienės laida su Landsbergiu, bet vietoj to buvo rodytas USPASKICHAS! Tapinienės drąsa užsirišti tautinę  juostelę, Landsbergio laisvės premijos palaikymui,  gali jai kainuoti darbo TV praradimą. Info tv priklauso Mockaus LNK. O LNK, rods 20 procentų akcijų nusipirko tas pats AMBER TRAST, kurio viena ranka valdo ir Lietuvos dujų vamzdžius ir kuris už  GASPROM dujų tranzitą į Kaliningradą, maloningai suteikė nemažą nuolaidą Gaspromui, o nuostolius priskyrė padengti Lietuvos gyventojams. Už tai dujos pas mus brangas.
. Visada įtariau, kad ofšoruose pinigus slėpt nuo mokesčių patogiausia mafijinėms struktūroms, nors šį patogumą įkūrė didysis “atvirų visuomenių” propagandistas Sorošas. Bet Uspaskio pasirodymas vietoj Landsbergio ir dar su verkiančia, kone rankas Uspaskiui bučiuojančia, gėles įteikinėjančia, tarsi vieninteliam Lietuvos gelbėtojui,  senute, yra tikrai simbolinis. Tapinienės kitas partneris ir taip jau rusiška pavarde.
Ar tik tos juostelės neprisidės prie Lietuvos “apvalymo” nuo tautiškumo? Juk ne šiaip sau šiam falangui reikia savo gen.prokuroro ir savo gen.policininko?

Liudvikas       2015-11-28 0:49

Esu nusipirkęs bilietus į Stambulą. Panašu į tai, kad teks padirbėti karo korespondentu iš įvykių vietų.

>Ardoganui, UkRAJINA=Daesh, J Kedmi       2015-11-27 19:09
:-(       2015-11-27 18:02

Lina, elektros tiltas - tai tik tokia savoka, tai tik laidai ir ju atramos, tai nera tiltas, kuriuo vaiksto zmones, tuo labiau vaikai ir senukai.

Ardoganas Linai       2015-11-27 10:47

Tai pagal jus, Ukraina gal turėtų Krymui tiekti ir pyragaičių su kremu, kuriuos ten mėgsta. Ar ruskis pagalvojo prieš okupuodamas, kuo visa tai kvepia. Jei nepagalvojo, tegul galvoja iš naujo. Valstybei, kurios duona yra propaganda labiausiai ir nereikia, kad elektros linijos būtų atstatytos. Žmonės ir jų vargai jai mažiausiai rūpi.

Lina       2015-11-27 6:42

Bent jau, tie jūsų išgirtieji ukrainiečiai, pasirodo, yra teroristai. Susprogdino elektros tiltą su Krymu. Ten gi gyvena eiliniai žmonės, vaikai, senukai.

keista        2015-11-25 15:18

kad “mažumų” dominuojančiai Policijai perleidžiama visa slaptųjų tarnybų galia. 
Ar nekvepia pervesmu , prisidengiant terorizmo grėsme? Policijos profsąjungoms irgi rusas vadovauja. Pasirodo, Skvernelis atšaukė jų protestą. Vadinasi jo galioj sušaukti policijos profsąjungų protestą ir atšaukti:)
Tikra demonokratiją!! 

O Paulauskas jau ginklus perka. Gal iš Borisovo? Juk arčiausiai. Kalašnikovais jau aprūpino. Tik neaišku vis dar prieš ką jie bus jie panaudoti? Garliavos šturmas su antiteroristine Aro brigada ir po to sekę teismai,  aiškiai parodė, kas pagrindinis mūsų seimo daugumos priešas. Gali aš, gali tu…

Liudvikas Blatnam       2015-11-24 23:09

Visi matom, kas grįžo iš Ledingrado. Matyt mato, bet ne visi supranta. Gal tamstai mano proto ir neužtanka, bet man pačiam jo kaip ir gana.

Blatnas ,tu ,autoriau       2015-11-24 21:58

ir šmaikštus ,bet proto po tavo skarele nedaug . Apie kokius fabrikus , barmalėjau ,pezi? Ar tik ne iš Leningrado grįžai?

Liudvikas       2015-11-24 21:13

Siuntinėtojai su savo neaiškiomis nuorodomis šiame portale paprastai siunčiami pas nykštukus.

puiku>Lidvikas       2015-11-24 19:39
Puiku >Liudvikas       2015-11-24 18:18

ne man labiau skauda Kosovonase,Texasnase,Folklendainase… O stai Ukrajinanash vos ne tapo Chernobilnas2- https://www.youtube.com/watch?v=NzVER1Of2jQ#t=25

Liudvikas to puiku       2015-11-24 18:07

tai gal tau labai skauda, krymnaše? Žinos rusas, kaip svietą erzinti.

ABC        2015-11-24 16:09

Ben Ladeną pavadavęs Al ZAVAHIRI dar labiau sustiprino įtarimą, kad ISIS su Al Bahdadi galimai pasuko į Kremliaus interesų pusę:
.
In the new audio tape, which was released online Wednesday and accompanied by a still image or al-Zawahiri and text of his speech, the al Qaeda leader appeared to confirm that he had not directly addressed infighting among the jihadis of ISIS and al Qaeda’s Syrian wing, Jabhat al-Nusra or the al Nusra Front, for fear of legitimizing ISIS.

ISIS, formerly the al Qaeda branch in Iraq, split from the larger group two years ago. In the tape, al-Zawahiri complained that Baghdadi had ignored Muslims suffering in Gaza and in Pakistan.

“We preferred to respond with as little as possible, out of our concern to extinguish the fire of sedition,” Zawahiri explained, “but Abu Bakr al-Baghdadi and his brothers did not leave us a choice, for they have demanded that all the mujahideen reject their confirmed pledges of allegiance, and to pledge allegiance to them for what they claim of a caliphate.”

“Everyone was surprised” by Baghdadi’s declaration anointing himself the fourth caliph in Islamic history, Zawahiri remarked, saying al-Baghdadi had done this “without consulting the Muslims.”

>> na ką gi        2015-11-24 15:59

sako, kad tai padarė vietiniai totoriai. Bet tai tik spėlionės.
Įdomiau tai, kaip mūsų socialistų diplomatijs vadobas paaiškino, kodėl turkai numušė rusų lėktuvą penkis kartus pažeidusį Turkijos sienas. Jis stebėjosi, kaip tai galėjo padaryti NATO, ir keistai neprisiminė, kad Turkija Rusiją jau senai buvo įspėjusi nepažeidinėt jos sienų, po to kai rusų bombos pataikė į jos teritoriją...
Keistai pastaruoju metu elgiasi mūsų socialistai. Tiek su tuo kalašnikovų šou, išgąsdinusiu valstybiniu perversmu, tiek ir dėl “” laisvės premijos”,  tiek ir Premjero neva verslo vizitu į komunistinę Kiniją... viens Dievas težino, su kuo jis ten dar susitiko… o dar GRU šnipo Viktoro Suvorovo šiurpūs žodžiai Ukrainos tv (you-tubė), kad Putinui nelieka nieko kito, kaip tik pasiimti Lietuvą... tik patvirtina Anatolijaus Golycino ir V.Bukovskio įspėjimus.

puiku       2015-11-24 15:37

panašu, kad Lietuvos seime laimėjo KGB ir kartu su Laisvės premija jau palaidojo ir pačią laisvę.

Na ka gi Liudvikai,puiku!       2015-11-24 15:13

Ukrajinos ultra patriotai susprogdino el stulpus,atjunge Kryma nuo elektros (ir avarijiniu budu sustabde 2 AE darba) O Sirijoje turkai numuse rusiska liektuva.Kaip jums?

internauts        2015-11-24 12:35

visgi į kai kurias David Icke pastabas verta atkreipti dėmesį:
.

<As reported by Tyler Durden of Zero Hedge, the Russian response to the extra-legal ruling of a corrupt court in the Netherlands, which had no jurisdiction over the case on which it ruled, awarding $50 billion dollars from the Russian government to shareholders of Yukos, a corrupt entity that was looting Russia and evading taxes, is telling. Asked what Russia would do about the ruling, an advisor to President Putin replied, “There is a war coming in Europe.” Do you really think this ruling matters?”
.
WW3 between the West vs. Islam Our greatest problem is the bureaucracy wants a war. This will distract everyone from the NSA and justify what they have been doing. They need a distraction for the economic decline that is coming. We’re in the middle of a global currency war – i.e. a situation where nations all compete to devalue their currencies the most in order to boost exports. Brazilian president Rousseff said in 2010
.
Given that China, Russia, India, Brazil and South Africa have just joined together to create a $100 billion bank based in China, and that more and more trades are being settled in Yuan or Rubles – instead of dollars – the currency war is hotting up.>
.
Taigi, Nyderlandų teismą, priteisusį Rusijai Chodarkovskiui sumokėti 50 milijardų, D.Ickė vadina korupciniu. Tai liečia ir Lietuvą, nes Jukos buvo įsėlinus ir į Mažeikius. Ar tik ne po keisto Mažeikų vadovo Kiesiaus su sūnum galvų praradimo?
Visi neaiškumai tampa pagrindu sąmokslo teorijom. Nuo jų išgelbėti gali tik visiškas skaidrumas žiniasklaidoj ir versle. To turėtų siekti Transpierance Internacional.

internauts        2015-11-24 12:19

prieš porą dienū LTV rodė JAV satyrinį filmuką apie Amerikai iš vidaus kenkiantį antiamerikietišką propagandistą, sąmokslo teorijų autorių - Alex Jones. Pasišaipė ir tiek. Niekas jo nenuodija ir nešaudo. Jo kolega iš Britanijos, tiesiog “sąmokslo teorijų” genijus David Ickė, prirašęs kokią 20 knygų apie Naujos pasaulio tvarkos sąmokslą, kurį neva vykdo JAV su JK,  irgi niekas neliečia. Kadangi jis pasako ir nemažai tiesos, jo įtaka net musulmonų pasauliui milžiniška. Ypač tarp tų musulmonų, kurie gyvena Vakaruose. Štai citatėlė:
<DAVID ICKE – The Goal of the ISIS Psyops is WW3 & then a NWO

‘ISIS is everywhere and America should be paralyzed with fear. ISIS is in Ferguson, they are on Twitter, they are in Iraq and Syria, they are crossing our undefended southern border. TheY could be carrying Ebola into the country. Stop, stop, stop! Here is a phrase that I would like all Americans to memorize and recite often:

“ISIS is everywhere, because the CIA is everywhere”.>
Bet jis nemato ar nenori matyti, kad ir KGB is everywhere.

hmm..        2015-11-24 11:28

Štai šiandien iš ž.radijo sužinojau, kad Egipte sprogusį rusų lėktuvą buvo leista tirti ir nepriklausomiems amerikiečių ekspertams. Ne taip kaip Kačinskio ir Malaizijos lėktuvus, kur tyrė tik rusų ekspertai, nieko neįsileisdami ir tuo tik patvirtino įtarimus. 
O šykart buvo aptiktas sprogmens laikrodukas, užtaisytas taip, kad sprogtų po 2 valandų. Vadinasi - virš UKRAINOS. O sprogo po 20 minučių. Tad išties keista, kad ISIS neva prisipažino lėktuvą pašovusi.
O tai jau davė pagrindą pasklisti naujai cospiracy teorijai. Versijai,  kad sunerimęs Putinas, norėdamas nukreipt dėmesį, paskubėjo duot komandą savo ištikimam “musulmoniškam” pažui Kodyriovui, ir taip įtariamam pasitvarkius ir su Nemcovu ir kitose operacijose. Gal būt prie šios naujos sąmokslo teorijos atsiradimo prisidėjo ir teroristų dėvimi čičėniški diržai?
Internete dominuojančios sąmokslo teorijos nukreiptos tik prieš  žydus ir JAV. Apie kgb sunkiai surasi. Nebent vieną kitą žurnalistų pasisakymą, kad kgb vadovaujamas Kremlius vadovauja ir mafijai, paskleistai po pasaulį. Bet tokie žurnalistai greit miršta. Ypač Rusijoj.

>Liudvikui       2015-11-24 6:45

O gal jus ka rukote kad ne matote kas viksta pasaulije?As tik perskaiciau Brzezinskio knyga ‘Didzioji sachmatu lenta’ ir paziurejau Stratfort veikejo video. Ne Lietuva mes jau,tarpumare tapom.

Liudvikas paskutiniam       2015-11-24 1:28

Kokio šūdo apsirūkei, idiote?

>>Liudvikas       2015-11-24 0:35

Pilnaisu su jumis sutinku! ISIS -tai irreguliarioji JAV kariomene,kartu su ukrajineciu fasistu hunta tarnauja tam kad destabilizuoti Europa kaip konkurenta,nieko asmenisko taip sakant.Pilnai issidavet kaip Lietuvos priesai.

Liudvikas >> Klausimėlis       2015-11-23 23:05

Matau, kad stokojat fantazijos. Šis tinklalapis priklauso ISIS radikaliausiems teroristams. Jie finansuoja ir aprūpina sprogmenimis tinklalapio ekstremistus.

>Klausimelis       2015-11-23 20:28

Sis tinklapis priklauso Soroso arba Reckfelleriu abonentams,100%.

Liudvikas Klausimėliui       2015-11-23 19:52

Pasakyk, kas sako?

Klausimėlis        2015-11-23 19:39

Sako, kad sis tinklalapis priklauso konservatoriams ir yra ju finansuojamas??

rupūs miltai!       2015-11-23 14:57

gal pabaigai pasvarstyjim, Liudvikai, kuom virto LIUSTRACIJA Irake?
Na, Bušas išlaisvino Iraką nuo Hyseino, dehuseinizavo vyriausybę, paleido Huseino armiją. O koks rezultatas? Visi nepatenkinti su armijos likučiais susispietė į IZIS, valo teritorijas ir 80 procentų naftos laukų Irake naftą siurbia Lukoilas, o prie Sirijos-Izraelio krantų Gaspromas. Egiptas nesutiko bendradarbiauti, nori savo naujai atrastus Vid.jūroj telkiniuose pats tvarkytis ir še tau - numušamas rusų lėktuvas ir Egipto turizmo biznis nukreipiamas į Izraelį...  O kur susiruošė socialistas Holandas su “mistraliu”? Putinas nebombardavo ISIS.

man       2015-11-23 11:35

patinka pono Liudviko mąstymas, matosi, kad žmogus myli tiesą. Dabar per visą europą ritasi neapykantos banga-“akis už akį, dantis už dantį”, net Putinas tampa draugu-“tovarišč” kiti skelbia kad sunaikins IS. Tiesiog priminsiu taiklų momentą iš filmo “Įsikūnijimas”, kai svetimoj planetoj žmpnės naikina šventą mišką, o vietinniai tam pasipriešina, tada žmonių vadas skelbia-”į terorą mes atsakysime teroru ir juos sunaikinsime”. Keistai atrodo, kai kažkoks laikraštukas tyčiojasi iš kitiems šventų dakykų vadindami tai demokratija ir valstybių lyderiai susikibę už rankučių skelbia-mūsų neįbaugins. Bet juk jų nenori įbauginti, jie nori pasaskyti, kad kiekvieną dieną amerikiečiai, rusai, žydai, prancūzai, anglai ir kiti, žudo nekaltus civilius ir mažus vaikus, kažkodėl apie tai susikibę už rankučių niekas neskelbia. Juk palestiniečio vaiko gyvybė nėra mažiau verta už europiečio vaiko gyvybę. Ir tokiom nekrščioniškom priemonėm mes terorizmo niekada nesunaikinsime, nes blogis gimdo blogį ir tą blogį sėti pirmi pradėjo ne islamas.

>Degutas to O.V. ...       2015-11-22 7:34

Tikrai dug prirašei o jokio tolko. Geriausias vaistas kalašnikovas. Juo gerai gydo musulmonai.

Gegutienė degutui balamutui       2015-11-21 22:47

To - ano. Tikri lietuviai taip nešneka. Tikri. Netikri iš įpratimo. To to to… Bet ne to.: )
O ir patarimų prastas esate žinovas. Prirašėte daug, bet nieko kas tiktų. Matyt internete tų niekų prisirankiojote.

Degutas to O.V.       2015-11-21 17:51

Nuo pelėsio gana veiksminga priemonė yra unitazų kurmis. Bet pelėsis yra gajus. Gavęs tručo paprastai pereina į latentinę formą ir esant tinkamoms sąlygoms naudojasi mimikrija. Gali mutuoti ir išlįsti grybelinėmis formomis, kurių mūsyse neaprėpiama įvairovė. Šiame portale pelėsiui buvo pritaikytos deramos dezinfekcijos priemonės, bet ant komentarų lentynų ėmė rodytis grybelinės infekcijos požymių. Siūlote liaudišką čemeryčių užpilą. Aišku, galima išbandyti, bet yra dar senesnis užmirštas liaudiškas priešnuodis - degutas.
Už čemeryčias žymiai radikalesnė procedūra - naudojant deguto muilą. Visų pirma, gerai išmuilinkite rankas ir galvą,  po to rankas apvyniokite bintu, o galvą tualetiniu popierium.Taip susitvarstę būkite per naktį. Jei troškins, gerkite užkerėtą vandenį.
Taip pat grybelio gydymui puikiai tinka šviežiai nuskintas auksinis ūsas. Tereikia vakare galvą ir intymias vietas pamirkyti šilto vandens vonelėje su kalio permanganatu arba ugniažole. Po to kuokštelį auksinio ūso reikia stambiai supjaustyti ir šio augalo sultimis apsišlaktyti. Galiausiai apsivyniokite celofanu bei, kad būtų tvirčiau, apsiriškite agurkų sultyse išmirkytu tvarsčiu. Auksinio ūso poveikis išties stiprus –  Ryte, nuėmus tvarstį, išsitepkite degutu ir eikite dirbti visuomeninio darbo.

O.V. (balagan)       2015-11-21 16:11

Taip, politkorektiška padlaižystė apniko viešasias erdves lyg koks pelėsis. Kas ir kada išras efektyvų valiklį, pajėgų išvalyti tą bjaurastį? Pirktinės importinės priemonės nepadeda- ajaxai ir aceai grybelio neima. Gal derėtų grįžti prie senovinių dezinfekavimo priemonių? Užplikyti čemeryčiomis ar užpilti soda? Niekas nepasiūlo patikimo recepto.

>Dočys        2015-11-21 10:46

ir ko čia verkti? GRU draugo Pakso paskirto ministro, kuriam į pavaduotojus pakeltas antiteroristinės aro brigados vadas, šturmavęs Venskų namus? Matyt krūtas jis tik per TV, kur taip mėgo rodytis. Gal jo tikroji vieta ir yra TV šou? Juk neblogų renginių surengė jo vyriokai su kalašnikovais. Peršovė benamiui koją, kitam įdavė kalašnikovą ir paleido. Juk ne vienas pagalvojom, kad tyčia, kad sukelti paniką visuomenėje.

Puškinas       2015-11-20 18:04

Gurgžda krūmuos Graužinienė -
garsiai graužia agurkus.

Dočys       2015-11-20 17:41

Žinot, vakar juokavau, o šiandien man liūdna. Dvi XXXL bobos ministrą išvertė.

Putka per greit issoko is kanapiu       2015-11-20 15:26

po Paryziaus akto.
Issidave ,kad namu darbas atliktas is anksto.
Bet francuzams suejo ...

>Liudvikas       2015-11-20 14:30

Pilnai su jumis sutinku! Tik ar ne ateina jums minciu,kad,SAJUDIS tai-partijinio elito turto perskirstymo organizacija? Taip pat ne supratau jusu pozicijos del Ukrajinoje vikstancio konflikto?

Jau        2015-11-20 10:33

vėl veikia kampelis Šūviai…vėmalai…raitymasis…

Liudvikas       2015-11-20 10:25

Labai apsirinki, manydamas, kad tarybų valdžios Lietuvoje “gal neliko”. Gal būtų likię kiek mažiau, jei būtų įvykdyta liustracija. O dabar pastebiu tokių požymių, kad tas vėžys išsisėjęs ir kur kas agresyvesnis nei buvo sovietizmo laikais. Panašu į metastazes, o valstybė visiškai praradusi imunitetą joms pasipriešinti.

>Liudvikas       2015-11-20 1:59

Na tarybu valdzios Lietuvoje gal ir ne liko,tik liko karjeristai kurie istojo i KP.O komunizmas,fasizmas,liberalizmas ar tai rusu atradimai? Nes kazkaip jauciasi kad kova su komunizmu=kova su rusais? Taip Rusija atstato savo imperija,bet ar zinote kuo skiriasi rusu imperija no britu ar osmanu?

Liudvikas to > Finito       2015-11-20 1:02

Ar aš neaiškiai visus pastaruosius metus kalbėjau. Sakiau ir sakysiu, kariavau ir kariausiu prieš tarybų valdžią Lietuvoje. Kol bus galimybių - viešai, o kai užgniauš, nebūtina žinoti, iš kur.

C-fam       2015-11-20 0:36
>Finito       2015-11-20 0:34

Tikrai finito lia komedija,tik ne aisku L Jakimavicius kurioje barikadu puseje kariaus Sirijoje? Ziurim ka turim- https://www.youtube.com/watch?v=KFFb5E22TvE

Finito       2015-11-20 0:09

Po Junckero laiško Putinui, atrodo, kad atėjo seniai prognozuota snargliais suklijuotos ES pabaiga. Kaip bendrą politinę strategiją siekusi sukurti sąjunga ji nebeturi jokių šansų nei susikurti, nei išlikti. Putinas keliais jėgos veiksmais parodė, ko verti džentelmenų klubo pliurpalai.
Iškyla labai skubus ir degantis klausimas, ar toks pat likimas neištiks ir NATO dėl iešmutiškos Obamos laikysenos. Kaip ten bebūtų labai liūdna, kad Lietuva išvis neturi jokios atsarginės geopolitinės vizijos. “Ačiū” už tai galima pasakyti taip vadinamam Lietuvos elyyytui, kuris tiesiogiai atsakingas už valstybės užsienio politiką. Puikiai visi žinome jų vardus ir pavardes.
Va apie ką turėtume pasvarstyti.

Liudvikas kitam       2015-11-19 23:01

Sakinys tikrai mano, bet jį ištraukėte iš konteksto, kur pagrindinė mintis, kam naudinga tokia intensyvi karo propaganda ir visuomenės šizofrenizacija. Viena komentatorė Facebooke gražiai paironizavo : “Lietuva be karo, Lietuva be ateities”. Net jei karas nevyksta, reikia jį sugalvoti, kaip ir šio vakaro atveju su pagrrobtu iš žioplo policininko kalašnikovu. Žvilgterėkit pro langą į dangų, ar neskraido viš jūsų devynaukščio sraigtasparnis su kulkosvaidžiu.

komentars        2015-11-19 22:50

Ketvirtadienio vakarą prie Vilniaus 6 PK iš automobilio pasiėmęs policininko paliktą „Kalašnikovo“ automatą pabėgo Igoris Molotkov. Jo paieškai pasitelktos gausios policijos pajėgos, pakeltas sraigtasparnis.

„Štai prie ko priveda ministro nesirūpinimas sistema. Po TV lakstymas ir viešųjų ryšių akcijų tuštybė!!!Tai kur gi dabar VRM ministras Skvernelis?!!! 3 tūkstančiai pareigūnų sukelti ant kojų, įdomu kaip padalino 25 neperšaunamas liemenes?!!!“ - socialiniame tinkle „Facebook“ parašė Seimo narė Dangutė Mikutienė.

kitas Liudvikui        2015-11-19 22:46

o ar čia ne jūsų tekstas:” O jei akyliau pažiūrėtume, suvoktume, kad tas nuolatinis mūsų isteriškas kariavimas kai kam net labai naudingas, nes visos mūsų valstybės vidinės bėdos, betvarkė, korupcija, skurdas, šlykščios politinės manipuliacijos, vagystės vidury baltos dienos ir skandalai nustumiami į devintą planą arba išvis – į užkulisius.”
.
Tad nesakykite, nėr didesnės nutylimos korupcijos už VEOLIA.

kitas        2015-11-19 22:42

ar gins mus Skvernelis?
ar galima juo pasitikėti?
juk jis Pakso skirtas.
keistai atrodo ir tai, kad iš VSD atimta teisė į ikiteisminius tyrimus. Stebim Europą, visur tiria slaptosios tarnybos. Mūsų slaptosios tarbybos šio seimo “nukeksmintos” vien dėl to, kad vadovą paskyrė Prezidentė? Visi ikiteisminiai tyrimai perleisti paksistinei policijai? Kur skvernelio pavaduotoju dirba tas pats vadovas, šturmabęs Venskų namus?
O paksą iki šiol remia GRU ginklų prekeivis Borisovas? Bent jau 2009 m. VRK dokumentai liudija, kad Borisovas partiją parėmė milijonu.
Gal Borisovas ir kalašnikovų pametė? smile

Liudvikas       2015-11-19 22:31

Veolijos ir Dalkijos peripetijas prašyčiau aiškintis po Maldeikienės ir Puteikio tekstais, kurie skelbiami LS naujai atsidariusiuose tinklalapiuose. Ši diskusija visai kita tema.

> ">>komentatoriai" 2015-11-19 22       2015-11-19 22:29

O tie išvardinti ar skaitė?
Sekmės tarnyboje…

Dočys       2015-11-19 22:25

Labai elegantiška operacija. Kažkokiam ligoniui rusiška pavarde policija tiesiog į rankas įsūdo kalašnikovą su apkaba, po to 3000 policininkų su kalašnikovais rengia spec. operaciją. Kuo garsiau skambės šūvių serijos tuo daugiau bus galima nusirėžti iš biudžeto kovai su terorizmu. Genialus scenarijus. Skvirneliui Matrioška tikrai turėtų įsegti ordiną į skvernelį.

>>komentatoriai        2015-11-19 22:24

tik tiek moki pasakyt?
gal bent tekstą perskaityk.

>>Dočys        2015-11-19 22:16

tai jau tikrai. Nacionalinis saugumietis Paulauckas jau paprašė apie 40 milijonų.
o va neduos, tai bus gera proga pasieisinimui: negalėjome apginti Prezidentės.
Vien terorismo grėsmė  daug kam gali praversti.
Tik reikia visuomenės nuomonę prieš tai per media paruošti:)

Komentatoriai - "na," , "ot įdomu" ir "paklausykit       2015-11-19 22:08

Naujoji “Tiesos” redkolegija…

to apmaudu       2015-11-19 22:07

rupūs miltai, ar tamsta glušas?
Liudvikas pasiūlė diskutuot į temą, o ne ape jo asmenį, negirdit? nematot?
ko priekabiaujat? ar jis jums pasą turi parodyti?

ką slepia media, seimas ir vyriausybė        2015-11-19 22:03

šiuos mano asmeninius VEOLIOS tyrimus paskatino “Vilniaus energijos”, kurią vis dar iki 2017 nuomojasi VEOLIA/DALKIA prievarta ir bauginimais keičiami šilto vandens skaitliukai, kartu prilipdant nuolatinį “skaitliuko mokestį”, kas jau visai prieštarauja rinkos ekonomijai ir bet kokiai laisvei. Mokam ir už dujas “pagalvės” mokestį. Mokestį ne už paslaugą. Ir jokio pasirinkimo! O tik pažiūrėkit kaip Zuokas su Janukoniu, paksistai ir co pyko ant Prezidentės, kad įsileido konkuruojančią Fortum kompaniją, kaip puola suskystintų dujų terminalą. Ir jei VEOLIA pakels kainas, neabejotinai apkaltins terminalą.
.
LAbai norėčiau žinoti - kas iš seimo narių palaikė tokį įstatymą, kad VEOLIA pati kontroliuotų savo kainas.
Juokingi tada ir Syso pliurpalai apie progresinius mokesčius dirbantiems.  Kodėl ne progresinius mokesčius pelnui? Jei darbininkui ar pensininkui pridėsi 20 eurų, tai VEOLIJA juos kaip mat pasiims. O gal mūsų seimas buvo toks geras, kad leido monopolijoms išvis nemokėt pelno mokesčių, jei jos registruotos ne Lietuvoje?
Ar ne dėl to mes užimam pirmasias vietas visais atžvilgiais nuo galo?
Ar mūsų seime sėdi visiškai buki žmonės?

Dočys       2015-11-19 22:03

Bingo. Pagaliau ir mes turime savo teroristą su Kalašnikovu. O tai buvom kaip kokie nevykėliai. Rimtos Europos šalys turi, o mes kaip kokia bananų respublika turėjome tik 50 įtariamųjų (tų kurie gynė Kusaitę). 3000 policijos ir Aro vyrų seka jo pėdsakais. Gaila, kad mūsų žiniasklaida nedirbą Live režimu iš įvykio vietų kaip CNN ar BBC. Kovai su terorizmu Lietuvoje tiesiog būtinas finansavimas iš biudžeto ne menkesnis nei šioms TV kompanijoms, kad atrodytume ne šiaip veršiai. Yra pagrindas svarstomą biudžetą gerokai pataisyti, nes teroristas labai pavojingas. Visa žiniasklaida apie tai labai operatyviai perspėja. Nestovėkite prie langų. Tai pavojinga.

Apmaudu       2015-11-19 21:51

Pone, apsimesti Liudviku Jakimavičiumi jums, deja, sorry - nepavyko.
Nei po minutės nei po dviejų Liudviko (tikrojo) sneulaukėme. Tikram būtų buvę lengviau nei lengva. Kolegos kontoriniai nespējo rasti?
Gali jau nesivarginti. Afera demaskuota. Šiame porytale lankytis yra labiau nei nesaugu.  Gaila, geras portalas buvo. Buvo paskutinis dar neužgrobtas. Deja,... Sudie.
P.S.: O kas gi nutiko tiktrajam Liudvikui? Laaabai įdomus klausimas…

Advinistratorius Liudvikui       2015-11-19 21:47

Padaryta. Komentarai išsiųsti pas nykštukus.

ką slepia media, seimas ir vyriausybė        2015-11-19 21:46

Priminsiu, kad VEOLIAI mūsų seimas suteikė pilną teisę pačiai kontroliuoti sau surenkamus mokesčius už buto paslaugas. Ir ji juos renka ne už sutektas paslaugas, o nuo buto ploto. Taip pat apdėdama fiksuotais mokesčiais už nuotolinio skaitliuko nuskaitymą, nepaisant suteikta paslauga ar ne. Tai prieštarauja rinkos ekonomikai. Bet koks monopolijų įsigalėjimas eina prieš rinkos ekonomiką. Iš gyventojų atimamas pasirinkimas. Valstybinės monopolijos iškeitimas į privačią yra pražūtingas gyventojams. Valstybinė monopolija yra neefektyvi. Tai faktas. Bet privati yra lygiai taip pat neefektyvi, bet paremta godumu, pelno vaikymusi, ji piliečiams yra kur kas pavojingesnė, ypač jei apžioja daugybę gyvybiškai svarbių sričių... pažeidžia pagrindines piliečių teises – teisę į būstą, maistą, tėvynę, teisę į išlikimą.
O valstybė, perleisdama mokesčių kontrolę monopolijai, atsisako savo funkcijų, atsisako gyventojus ginti.
Tai yra tikroji mūsų emigracijos priežastis, bet niekas to netiria.

.
Štai čia galima rasti VEOLIOS mokesčių politiką: .finance.veolia.com/docs/VEOLIA_Tax-Policy-2015-v2.pdf

Labai norėčiau, kad bent ponia MALDEIKIENĖ šią politiką ištirtų ir papasakotų mums, kokia mums ir visai Lietuvai nauda iš tos Zuoko kuruojamos VEOLIJOS_DALKIJOS. Ir kas padengia neįgaliems susimokėti pensininkams mokesčius už šildymą – Dalkija ar valstybė?
Maldeikienės vedama laida gal ir nebloga, bet ar netaps ji tik dar vienu būdu politikams, tokiems kaip lošėjas GUOGA , tik save nemokamai pareklamuoti?
  Priminsiu, kad google sako, jog VEOLIA su Sorošo SodaStream žmogaus teisių aktyvistų buvo išvaryta iš Izraelio už Gazos nausėdijų statymą rusų imigrantams, už 3 000 palestiniečių išvarymą iš namų.
Prancūziškam VEOLIOS puslapyje nemažai reklamos apie būsimą “šilumininkų” konferenciją dėl klimato atšilimo. Veolia pretenduoja į visą aplinkos apsaugą. Ar ne dėl to Mazūronis buvo apdovanotas Darbo partijos vadovo postu, kad perleido VEOLIAI ir daugiabučių renovaciją? Šernų taip pat niekas nematė nustipusių. Kaip ir nustipusių kiaulių privačiuose ūkiuose. Tik fermose, kur galima ir mestelt vaistukų. Bet čia jau gal nukrypau link sąmokslo teorijų, kurias taip mėgsta paksistas Klivečka.

Liudvikas administratoriui       2015-11-19 21:34

Admine, paprašyčiau anonimo, puldinėjančio mano asmenį komentarus ne į diskusijos temą pasiųsti pas mielus nykštukus. Teatvėsta.

na,        2015-11-19 21:31

kam jiems žinoti? Juk paprasčiau keikt už viską Prezidentę, kuri bene vienintelė kovoja prieš Dalkijos monopoliją.
Spiečius matomai yra Zuoko interesų  pusėje.

ot įdomu       2015-11-19 21:28

ar “spiečius” žino kam moka buto mokesčius?

paklausykit,        2015-11-19 21:26

manęs nestebina tai, kad Pankos tautininkai ar didžiuma žmonių nežino kam moka mokesčius už butą ir keikdami vyriausybę ar net Prezidentę bėga iš šalies.
Mane stebina tai, kad net seimo nariai to nežino!

Štai ką tik per “Yra kaip yra” A.Stancikienė pagyrė moterį, kurios pirmas rūpestis “susimokėt mokesčius valstybei”, o ne tai, ką valgys jos vaikai. Pasirodo, kad ir Stancikienė mano, kad mokesčiai už butą eina valstybei, o ne VEOLIA monopolijai. O gal ponia Stancikienė VEOLIA laiko valstybe?

paklausykit,        2015-11-19 21:21

kiek Tiesos ir “Lietuvos sąrašo” palaikomų žmonių pateko įį Seimą? Puteikis, Stančikienė, Nakas, Urbšys, Gailius… o kas iš to?
Ar ne tas pat bus ir su naujai besiveržiančiais? Naudos, kaip iš sugedusio garvežio - tik švilpimas ir garas.

Liudvikui(?)       2015-11-19 21:11
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Šv.kaimo Jurgis        2015-11-19 21:09

Spėju pasiganyt ir po virtualias pievas, jei ką..
Užeik ir tu į youtube ir paklausyk buvusio GRU šnipo, dabar JK įžymaus istorinio rašytojo Viktoro Suvorovo interviu Ukrainos televizijai. Ypač penktą dalį pavadinimu: PUTINUI NELIEKA NIEKO KITO, KAIP TIK PASIIMTI LIETUVĄ.
Va 
TEN SUVOROVAS AIŠKIAI ĮRODO, KAD PUTINAS NEGALĖTŲ NET MAŽYČIO LICHTENŠTEINO UŽGROBTI, JEI TEN TAM NEATSIRASTŲ PALANKIOS POITINĖS VALIOS.
O kas mūsų seime turi tokią kremliui palankią politinę valią? Kaip manot?

hmm..       2015-11-19 21:04

Ir aš įtariau, kad rusų lėktuvas buvo paaukotas vardan biznio – naikinat Egipto ekonomiką, turizmo biznį. Ir Putinas tą greičiausiai žino. Nes Putino Gaspromas siurbia naftą ir dujas prie Izralio ir Sirijos krantų. Egiptas taip pat atrado daug naftos ir dujų telkinių prie savo krantų ir nesutiko pasirašyti kažkokios bendradarbiavimo sutarties su Natanyahu ir Putinu dėl tų telkinių.
Taip, kad aišku viena – žmonės aukojami vardan biznio interesų.
Gera pastaba ir dėl tų čičėniškų diržų.
Kita vertus, teraktos įvykdytos kaip tik prieš globalistinę “šilumninkų”, t.y. biznierių iš “Klimato atšilimo” konferenciją Paryžiui lapkričio 30, prieš kurią aktyvistai organizavo didžiulį protestą. VEOLIA prancūziškam portale daug reklamos apie šą konferenciją, nes ji siekia prichvatizuot visą aplinkosaugą. Todėl gal būt piliečiai ir turi būti įbauginti nesirinkti masiškoms demonstracijoms. Viktoras Rotschildas irgi gyrėsi You Rubėje, kad yra daug investavęs į “klimato atšilimą”, kas esmėje yra oro prichvatizacija. Už kiekvieną pirstelėjimą, gybentojai tokiam prichvatizatoriui mokės mokesčius už mašinytes, už gamybą ir t.t.

taigi rusai nepuola       2015-11-19 20:57

Tai juos puola. Kaip bepažiūrėsi.
“Teroristinis aktas, įvykdytas Egipto teritorijoje (nesvarbu, kieno tai rankų darbas), nukreiptas prieš turizmo industriją, tiksliau, tai bandymas sunaikinti turizmą kaip Egipto pajamų šaltinį, kuris sudaro pusę Egipto nacionalinių pajamų.” Rimas Armaitis.
————————————-
Izraelis pasiule savo paslaugas rusu turistams, anksciau pamegusiems Egipto kurortus. Izraelis kviecia rusus atostogauti savo kurortuose prie Raudonosios juros.
Siuo metu bilietai i Izraeli rusams brangesni nei i Egipta ir kelione su persedimu uztrunka daugiau kaip 9 val.
Todel Izraelis pasiule rusu avia kompanijoms subsidijuoti turistu pervezima i Izraeli. Uz kiekviena turista joms bus skiriama 45 euru kompensacija ir bilietai bus ne brangesni nei i Egipta ar Antalija. Subsidijos bus skiriapos kompanijoms, kurios surengs ne maziau kaip 16 reisu. Kol kas si programa galios nuo 5015.12.01 iki 2016.04.01.
Kadangi rusu i Egipta tokiu metu vykdavo 50 000 ir daugiau, o Izraelio kurortu viesbuciai tokio skaiciaus siandien priimti negaletu, tai Izraelis zada labai greitai organizuoti bet kokio rusu turistu skaiciaus apgyvendinima ir poilsine-pramogine-pazintine-kurortine programa…..


Jurgisui       2015-11-19 20:56

Eik geriau ganyti karvių. Gal tuomet sužinosi ką mokslininkai nustatė.
Metaną, troli, metaną, o ne co2. Netrukdyk bendrauti su moderatorium.

Liudvikas       2015-11-19 20:55

Nemanau, kad ši diskusija yra ta vieta aiškintis mano kelionių ir kitus už temos ribų nutolusius klausimus. Primygtinai prašyčiau diskusijoje nekelti nereikalingos sumaišties, o apie mano sveikatą, žvalumą ir keliones galėčiau pasidalinti ir kitoje vietoje.

Šv. kaimo Jurgis        2015-11-19 20:46

“...tu dėl vieno dalyko, kai matai, kokia vis dėlto prostitutė ta mūsų žiniasklaida ir užsakovai.”
Gal ir taip.
Jei spauda remiama Spaudos rėmimo fondo, ji turi rayt politkorektiškai. Antraip parama gali būti nutraukta. 
Tas pat ir su universitetais ir su mokslininkais, nustatančiais, pvz. “klimato atšilimą”... Rotschildo investicijų pagalba. Jei nerand toks mokslininkas klimato atšilimo įrodymų, tai kažin ar ans vertas investicijų. Kai vienas jokių fondų neremiamas švedų mokslininkas įrodė, kad kiekviena karvė paleidžia į orą nemažai CO2, Rotschildo mokslininkai suglumo. Gal reikia karves šerti česnakais? Bet nauja problema atsirado - kas įtikins karves valgyti česnakus? Čia jau propaganda pasirodė visiškai bejėgė:)

Liudvikui (?)       2015-11-19 20:41
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Teoretikas       2015-11-19 20:37

Nebūtų teorijų, jei nebūtų vengiama aiškumo.
Tose sutartinose vietose…

Liudvikas       2015-11-19 20:10

Nevarykite, gerbiamasis, sąmokslo teorijų. Suprantu, kad manęs šiame “inkile” galėjo kažkas pasigesti nuo vasaros. Rimtos ligos buvau išverstas iš kanopų ir dabar tik su Dievo padėjimu let ne let galuojuosi. Taigi, kalbėkime į temą.

Kontoros specams       2015-11-19 20:06
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
>Palauk Troli į kelnes trolinęs ...       2015-11-19 20:04

Pastudijok kaip ir kada Krymas perejo i Ukrajinos sudeti,taip pat kiek % sudaro totoriai? Ir dar kodel taip viskas ramu Kryme (nors zinau jau tavo atsakima) Taip pat paziurek DW su Poroshenkos egzekucija- https://www.youtube.com/watch?v=9m29bad0oew

visiškai atsitiktinai, žinoma       2015-11-19 20:01
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Liudvikui (?)       2015-11-19 19:50
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
to 19:24       2015-11-19 19:46
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Ne tik figaro       2015-11-19 19:46

mato, kad portalas nupirktas ir pakeistas pagal kreditoriaus skonį.

Liudvikas       2015-11-19 19:40

Atsiprašau komentatorių, kad kol kas neįsijungiau kaip moderatorius. Pasižadu pasitaisyti, jei įsiplieks rimtesnis disputas. Tuomet į laužą ir aš šliūkštelsiu vieną kitą galoną pigios brend naftos arba terorizmu užsiiminėjančių aistras pagesinsiu anliarūkštinėm putom.

figaro'ui       2015-11-19 19:24

Apie kokius čia paslaptingus pokyčius kalbate?
Ar apie tai, kad trys portalo talkininkai išėjo iš partijos?
Jokios paslapties čia nėra - viskas buvo paskelbta.

figaro       2015-11-19 18:58

Diskusija. O kur Moderatorius? Iki paslaptingų pokyčių portale, anksčiau diskusijų autoriai labai aktyviai moderuodavo. Akivaizdu, dabar to nebėra.
Klausimų daug, o atsakymų - jokių. Kas čia vyksta iš tikrųjų? Susidaro įspūdis jog esame vedżiojami už nosies.

Palauk Troli į kelnes trolinęs       2015-11-19 18:30

Krymnaš, a ne? Nei škotai, nei baskai, nei katalonai savo suverenios valstybės neturi. Jei Kryme gyventų krymiečių tauta, tai ji pagal tautų apsisprendimo teisę galėtų siekti nepriklausomybės. Dabar gi, jei tokią teisę turi, tai tik Krymo totoriai. Nes jie savo valstybės neturi. nemanau, kad esi toks kvailys, kad to nesuprastum, bet kaip provokatorius esi labai kvailas.

kitas       2015-11-19 18:12

Ilarionovas neteisus.
Kremlius - ne Rusija. Kremlius - KGB. O KGB tai savotiškas mentalitetas: gali būti tik arba mūsų priešas, arba mūsų agentas. Kito varianto nėra.

>Letas       2015-11-19 18:07

ne pusk tu liberastu veju.Rusija dabar viena kovoja uz krikscioniskas ir europietiskas vertybes. Istudijok Obamos ir Putino kalbas SNO.

>Troliui       2015-11-19 18:03

O kaip del Kosovonash,Libijanash,Iraknash,Afganistannash…Krymas tokias pat teises turejo kaip skotai,baskai-katalonai…Bet jums turbut labiau patiktu kad Kryme butu taip kaip Odesoje?

Letui P.       2015-11-19 16:43

Kam skaityti jūsų siūlomą šaltinį, jei tą patį skelbia lietuviškai Delfis. Prašom : “Kaip „Echo Moskvy“ rašo ekonomistas, buvęs Vladimiro Putino patarėjas ekonomikos klausimais Andrejus Illarionovas, šiuo metu dirbantis Cato institute Vašingtone, svarbiausia, į ką reikia atkreipti dėmesį šiomis dienomis – tai Rusijos pasirengimas kariniam smūgiui prieš Saudo Arabiją (ir, galbūt, Katarą).

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/buves-v-putino-patarejas-skelbia-numanomus-naujus-rusijos-taikinius.d?id=69618084

Šįkart stipriai dėjot pro šalį.

Letas Palmaitis       2015-11-19 15:07
dėl       2015-11-19 14:14

prancūzų tai visiškai sutinku,užuot būresi ir reikalave iš savo valdžios atsakomybės,jie kaip kokie veršiai vedami pjaut mekena kažką apie -mes ir toliau tolerantiški ir čia musų stiprybė

To kas yra       2015-11-19 13:54

Ogi yra tas, kad tamsta, cicilike, varai išsijuosęs ateistinę propagandą kaip pačiais brandžiausiais brežneviniais laikais. Ar jau parsidavei į iškasenų muziejų?

to Patarejai       2015-11-19 13:49

patiko ta XXXL ismiera,pralinksminot.

Kas yra        2015-11-19 13:19

Blogis? Ogi “betvarkė, korupcija, skurdas, šlykščios politinės manipuliacijos, vagystės”. Toks bėdavojimas, nerodant išeities varo žmones į neviltį. To siekia motina Bažnyčia, pagrindinis portalo sponsorius. Sako, kieno vežime sėdi, to ir giesmę giedi. 

Aš tai žadu       2015-11-19 13:02

tik po žentų

Mix       2015-11-19 11:17

Ačiū autoriui. Paskutiniu metu tokios mintys užplūdo ir mane. Aš taip išdėstyti susikaupusias mintis nebūčiau sugebėjusi, todėl dar kart Ačiū.

Komentarų puslapis 1 iš 2
 1 2 > 

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

Liudvikui(?)       2015-11-19 21:11

Gerai, “arba dabar, arba po minutės”:)
Na, tai laukiam, laukiam…

Liudvikui (?)       2015-11-19 20:41

Užjaučiame dėl ligos. Vienok draugams gana keista Jus regėti labai žvalų LR ambasadoje Paryžiuje. Arba susitikime su skaitytojais Kaune. Gerai, kad liga su pagerėjimais. Betgi kelia nuostabą, jog per tris mėnesius negalite brūkštelti net artimiems bičiuliams porą eilučių. (Va, atsakyti į komentarus juk laiko ir jėgų suradote). Iki Paryžiaus nuvykstate, o į seną užeigą kur kasdien susirenka visas būrys bičiulių prie arbatėlės, dabar praeinate kaip pro nematomą daiktą. Kažkaip nelogiška.

Kontoros specams       2015-11-19 20:06

Vyručiai, niekaip Liudviko korespondencijose paskubom nesurandate atsakymo į kontrolinį klausimą?
Žinokit, užtruks. Sugalvokit gudresnį atsakymą, kodėl nepavyko greitai atsakyti į tokį paprastą tikram, o ne imituojamam Liudvikui klausimą.

visiškai atsitiktinai, žinoma       2015-11-19 20:01

Gerb. Moderatorius labai operatyviai atsiliepė į skaitytojų kritiką. Visą dieną nesirodė, bet po replikos atsakė žaibiškai. Įdomu, ar būtų pasirodęs, jei kažkas nebūtų pasigedęs? Na, bet kadangi jau atsirado, kodėl gi mums dabar nepasiaiškinus ar Liudvikas , o gal ir ne Liudvikas čia rašo. Liudviką seniai pažįstantys gali paklausti dalykų kuriuos žino tik tikras Liudvikas.
Paklausime. Tikėkimės, kad “visiškai atsitiktinai” Liudvikui nedings interneto ryšys, ane?: )

Liudvikui (?)       2015-11-19 19:50

Kontrolinis klausimas: KADA paskutinį kartą bičiuliams žadėjai įkelti į medį...KĄ?

to 19:24       2015-11-19 19:46

Aha, ir iš redakcijos? Neapsimetinėkite naivuoliu. O gal tiesiog nesugebate rasti specų galinčių imituoti “dingusiųjų” stilių? Vieną du “komentarus” per mėnesį galima “sumaketuoti iš senų komentarų, bet imituoti intensyvią veiklą per sudėtinga, a? Laisvūnas (?) įkėlė keletą “diskusijų” - kiek Šopausko moderavimo pėdsakų? Liudvikas po eile pastarųjų savo straipsnių - kiek komentarų rašė? Gal net ne jis rašė. Tas kas buvo portale iki rudens ir kas vyksta dabar skiriasi kaip diena ir naktis. Tik akli to nematytų.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt devintoji (gegužės 23) diena

Ramūnas Aušrotas. Kodėl siūloma keisti Tarptautines sveikatos priežiūros taisykles?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Jei kas mane myli – VI Velykų sekmadienis

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt aštuntoji (gegužės 22) diena

Edvardas Čiuldė. Humetyno galios žaidimai

Romualdas Žekas. Sveikatos reforma finišo tiesiojoje. Kas nutylima?

Mindaugas Kubilius. Sinodinio kelio kontroversija: ar tik vokiška? (II)

Linas Karpavičius. Jis laukiasi

JAV arkivyskupas S. Cordileone dėl abortų palaikymo uždraudė Atstovų Rūmų pirmininkei priimti šv. Komuniją

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt septintoji (gegužės 21) diena

Mastercard pristato kontroversiškus biometrinius mokėjimus, reikalaujančius veido skenavimo

Futbolininkas I. Gueye turės pasiaiškinti, kodėl praleido rungtynes, kuriose buvo reiškiamas palaikymas LGBTQ+ bendruomenei

Romualdas Žekas. Pastabos dėl sveikatos reformos

Jūratė Laučiūtė. Apie Liudvikos Pociūnienės „vertybes ir niekšybes“

Vytautas Radžvilas. Du paklausimai elektros „rinkos“ tema

Dvylika Viktoro Orbano taisyklių politinei pergalei

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt šeštoji (gegužės 20) diena

Andrzej Krajewski. Vakarų Europa bijo Ukrainos pergalės prieš Rusiją

Almanto Stankūno kalba akcijoje „Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!”

Virdžinijos apskrities mokyklos gali laikinai nušalinti nuo pamokų mokinius už „translyčiųv bendraklasių vadinimą tikraisiais vardais ir įvardžiais

Į Švediją atkeliavo beždžionių raupai

Nepriklausomi elektros tiekėjai - dar vieni spąstai visuomenei?

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.