Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Europa

Liudvikas Jakimavičius. Ar be Briuselio palaiminimo tuoj nenusipirksime duonos ir druskos?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. sausio 10 d. 0:29

19     

    

Liudvikas Jakimavičius. Ar be Briuselio palaiminimo tuoj nenusipirksime duonos ir druskos?

Niekieno nerinkta ES komisijos pirmininkė pareiškė, kad ES valstybės neturi teisės savo reikmėms pirktis vakcinų iš gamintojų.

Vieną dieną gal pareikš, kad ES valstybės nebeturi teisės nusipirkti duonos ir druskos be Briuselio palaiminimo?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

jakimaviciui       2021-01-12 9:39

Vaziuok gyditis i rusija

štaziui       2021-01-10 22:58

stazele, sifilis tau galutinai ne tik smegenis kaukuolėje, bet ir stuburo smegenis išėdė. Nebematai ir nebesuvoki, ką tavo galūnės klaviatūroje maigo. Nebesugebi už trisdešimt norveginių atidirbti. Du bidonus vazelino iki šeimininko sugebėsi nusinešti?

kaif       2021-01-10 21:00

duonos ir druskos be leidimo gal ir nenusipirksim, bet nebėda -
užtat armonikaitės leidimu legaliai prisipirksim kvaišalų.
apsirūkius kanapių ne tik skonis nebesvarbu, bet ir apskritai valgyt nesinori.
o be to - valgymas yra ponų išmislas.
tikras durnius myli darbą, o darbas myli durnių.
eikit dyrpt nepliurpę.

ah1       2021-01-10 18:31

o gal todėl ES narės ir neturi teisės pirkti vakcinas iš kur nori, kad vakcinos yra daugiau negu vakcinos? ir kuo toliau tuo labiau sklaidomos abejonės tokiais reikalavimais?

Kis       2021-01-10 18:11

nebegalioja sprendimu priemimas visu valstybiu,uzteks ES “Putino”,kuris spres uz visus?

pirmyn       2021-01-10 17:40

Liudvikas, atvaziuok i Kulius, gal isrinksim i valdyba. Turesi progos irodyti ka moki…

>žodžio laisvė...       2021-01-10 16:44

gerai kad mokat pasijuokti.

Žodžio laisvė...       2021-01-10 15:30

Tai niekieno nerinktai poniai iš Briuselio pasiūlykite panagrinėti Visuotinę Žmogaus Teisių Deklaraciją.Ne jos šiktas reikalas kaip turi elgtis Lietuva dėl vakcinų.Pri-
minkite jai ,kad Lietuva yra laisva ir nepriklausoma valstybė.

siulau       2021-01-10 12:42

Kuliu karaliu i Prezidentus!

Tvankstas       2021-01-10 12:38

Niekaip nesuprantu Liudviko, kaip Mokslinio Kovido apologeto, juk tvarka turi būti - neturi skiepų nuo kovido elektroninio paso, tai nenusipirksi nei duonos, nei druskos.
Tvarka turi būti. ( vertimas iš Ordnung muss sein)

stasys       2021-01-10 12:15

Vienintelis ‘metraštininkas Prašalietis’ dar pamena tuos laikus kai Lietuva turėjo problemu . Jau net ‘rusas puola’ ir jo ‘organiškos dujos’ nesukelia tokio ažiotažo Klaipėdoje prisišvartavus eiliniam plaukiojančiam jo balionui . Praeityje liko temos apie lietuviška emigracija , kurios pasak toje žemelėje liko gyventi nepilni du milijonai , pasimiršo temos apie badaujančius senukus ..kurie negali galo su galu sudurti ..o taip norėtusi dar aplankyti majorkos auksinius pležus . Visko nesuvardinsiu per mažai laiko ir virtualaus popierio ,.. bet jaunimas šiandiena atvirai kovoja už šeimos vertybes pamiršdami pasidomėti o ka apie tai mano tradicinė statistika skyrybų . Gal tai visuomenei nereikia to ka siūlo ‘sinicos’ ant popieriaus ? juk realybė piešia visai kitus norus ? Ir še tau , dienos tema, gelbėkim demokratija Amerikoje .Imperializtinė žiniasklaida skriaudžia toki pat ,sava D.Trumpa ,apribojus jo teises postinti savo melagienas twitter . Balai nematė tuos rimtus veidus kurie nė nemirktelėje čia pareiškia apie Laisvo žodžio pažeistas vertybęs anam dideliam vaikui trūkdant ‘esemesinti’ dideliai savo pasekėju miniai .Betgi ir Lietuvoje nieko naujo , tradiciniai Lietuvos gelbėtojai’zigmai’ kovoja su ‘širinskiene’ dėl jos teisės apsipirkti Visagine šventėms .Todėl pagristai galiu teigti jog sotus gyvenimas galutinai išplovė smegenis ne Amerikoje gyvenantiems bet ir po truputi ‘persisotinimu’ bando užkrėsti čia Lietuvoje gyvenančius .

abc       2021-01-10 11:57

neliūdėkit pametę,nesidžiaukit radę.vakcinuojamais bandomaisiais kralikais tegu pabūna kiti,na kad ir tie patys mozės palikuonys…

Prašalietis       2021-01-10 11:28

Taip jau visais laikais buvo ir yra gyvenime, kad vakarų pasaulis nuolatos pasirūpina priežiūrai ir civilizavimui naujai priimtais čiabuviais, kad jie ko nors žalingo patys sau nepasidarytų... Kaip rodo 30 metų “nepriklausomas civilizuojamųjų” gyvenimas, ir be “nuodingų rusiškų gamtinių dujų ir kitų sovietinių rusiškų blogybių” gyventojų Lietuvoje tik per 30 metų sumažėjo trečdaliu, o ir neišsivaikščioję ir neišmirę Lietuvos gyventojai pirmauja pasaulyje ar Europoje pagal skurdą, susirgimus tuberkulioze ir sifiliu, savižudybes, alkoholio išgėrimą.... Tad “rūpestingiems"vakarams, šiandiena už eurosojųzą atsakingam Briuseliui, visais laikais buvo ir yra “svarbu” priimtų į globą čiabuvių išlikimo klausimas. Ne išimtis yra ir Lietuvos teritorijos populiacija. Briuseliui “rūpi” išsaugoti gamtoje egzistavusią, per šimtus metų carinio, sovietinio režimų šioje teritorijoje neišnaikintą dvikojų rūšį, kuri buvo 2004 perimtą į “civilizuotą vakarietišką globą. JAV indėnai, Australijos aborigenai anglosaksų nebuvo “pakankami prižiūrėti” todėl “patys savaime” išnyko, liko tik pavadinimai, kad tokie šimtus ir tūkstančius metų atitinkamose žemės vietose gyveno. Tik dėl pačių čiabuvių “gerovės” JAV ir Briuselio yra “rekomenduojama neapsinuodinti okupacinėmis”, tiesiogiai gaunamomis rusiškomis gamtinėmis dujomis. Tiesa, jas gali už “nedidelį mokestį detoksikuoti” tik JAV, ką JAV “draugiškai” ir daro. Visi žinom, kad “nemažiau reikia būti atsargiems” ir su “kenksminga tautai ir valstybei” Baltarusijos Astravo elektra. Nausėda ne juokais užsiima šiuo klausimu, “kad ko nors blogo neatsitiktų”... Apie Putiniškai rusiškos vakcinos prieš Covidą “galimą nepataisomą komunistinę žalą” visų Lietuvos gyventojų, net ir tokių, kurie išsiugdė “tautiškai patriotinį imunitetą- vakarai mums padės” bunkerių pelėsių ir voratinklių aplinkoje, KGB-istiniame sąjūdyje ar brauzauskinėje komunistų partijoje , kurie ir po šiai dienai “mato ir supranta” šiandieninį pasaulį po 1991 metų galvose išsikastų 75 metams užslapstintų bunkerių “mąstymo būdą”, nuo 2014 metų eurosojūze “didvyriškai” laukiančių ir niekaip nesulaukiančių ateinančių Lietuvos okupuoti Putino rusų lansberginių megstų berečių ir brazauskinių komunistinių idiotų “patriotinėms” makaulėms, paparastam eiliniam žmogeliui ir “pagalvoti baisu”....

Vakcinos       2021-01-10 11:05

negalėjimas nusipirkti savarankiškai reiškia netiesioginį žmonių žudymą.Įdomu,kaip elgsis kitos šalys?Gal visi nori atsikratyti senukų?

Lidvikai       2021-01-10 10:50

neviduriuok be reikalo

Paulius       2021-01-10 9:57

Liudvikai, na prisipažink nuoširdžiai, kaip balsavai 2003 metų referendume dėl narystės new wave kolchoze? (ne dėl miltelių ir alaus butelio už 1 ct, aišku)

stasys       2021-01-10 8:58

Liudvikui ..matyt Lietuvoje neliko realiu problemu ties kuriomis reiktu pasėdėti .smile)) Tiesa sakant aš patenkintas ,taip Lietuvoje dar nėra buvę ir tai coronai per pusmeti pavyko tai ties kuo plušo ilgus metus teisėsauga ir faktas , nesisteminės informacinės platformos neturi ka svarstyti dienos temose ..o vedamiejį str. kaip karikatūros kurias tik pamačius vartotojas pasuka prie lentynu su nuolaidomis tai dienai .

Agnė       2021-01-10 6:03

Galim visko nusipirkt, tik reikia mąstyti
Dabartiniai valdžion susirinkę šito nesugebės ir tai nejuokinga, jau

Deivis        2021-01-10 1:28

Aš pastebiu, kad pamažu ateina diktatūra. Leftistinė.


Rekomenduojame

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Malda Sausio 13-ąją

Kastytis Braziulis. Bolševizmo mūsuose vis dar yra likę labai daug

Verta prisiminti. Vidmantas Valiušaitis. Dar kartą „vienų vieni“?

„Pagaminta Lietuvoje“: savaitės politinių įvykių apžvalga trumpai

Verta prisiminti. Naktis, sukrėtusi ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį: pirmieji žiniasklaidos balsai

Ramūnas Aušrotas. Ateina naujos ideologinės kolonizacijos laikas – apsiginsime?

Vygantas Malinauskas. Kodėl Bažnyčiai iš viso reikalingos Šv. Mišios

OpTV: išskirtinis „Kranto“ interviu su pirmuoju krašto apsaugos ministru Audriumi Butkevičiumi – apie Ameriką ir Trumpą, Sąjūdį ir Sausio 13-ąją

Aleksandras Nemunaitis. Kaip man nebuvo leista sudalyvauti viešame Vilniaus savivaldybės Ekonomikos komiteto posėdyje

Ramūnas Aušrotas. Įdomu, ką čia Žmogaus teisių komitetas sugalvojo?

Algimantas Rusteika. Mes laimėjom

Raimondas Navickas: Mes jų nepamiršome. Papasakokime apie juos savo vaikams ir anūkams

„Iš savo varpinės“: Ar vyksta socialinių tinklų revoliucija?

Vytautas Radžvilas: Laisvės kova niekada nebaigta

OpTV: Mantas Varaška meta iššūkį iš nelaimės parazituojančiai žiniasklaidai ir kolegoms: žmonių kantrybė senka!

Laima Malinauskaitė. Sausio 13-ąją prisimenant

Moderna padvigubino savo vakcinos nuo Covid-19 kainą

Vytautas Sinica. Interneto cenzūros režimas

Ramutė Ruškytė. Valstybės ir bažnyčios santykis karantino metu

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Vytautas Sinica. Nepaprastosios padėties grėsmė

„Nacionalinio susivienijimo“ pareiškimas dėl Laisvės gynėjų dienos

Arūnas Dulkys raportuoja: vertinsime ir įvertinsime, sudarysime sąlygas nemokamai skambinti (skųsti?), reguliariai tikrinsime ir kontroliuosime…

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.