Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė

Liudvikas Jakimavičius. Apie melus, pavirtusius į dulkes

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gruodžio 13 d. 17:12

19     

    

Liudvikas Jakimavičius. Apie melus, pavirtusius į dulkes

Mūsų žiniasklaidos propagandinis frontas ir sorošininkų apmokytos „politologų“ brigados, regis, nėra pajėgios interpretuoti JK rinkimų rezultatų, nes keletą metų be atvangos varė leftistinę propagandą apie Breksitą ir, regis, patys savo melais buvo įtikėję.

Apie šį manipuliacinį fenomeną pateiksiu gana nuosaikią „The Telegraph“ poziciją, kur rašoma apie panašiai sumodeliuotą Londono žiniasklaidos paradigmą:

„Londono burbulas yra šoko būsenos. Apklausos dalyviams, apklaustiesiems ir net daugybei griežtų Torių politikų nepavyko numatyti vieno iš dramatiškiausių pokyčių Didžiosios Britanijos istorijoje.
Nesuklyskite, tai, ką mes šį vakarą matome, yra nauja valstybės istorijos kūrybos pradžia.
Daugelis tikėjo, kad niekada gyvenime nebepamatysime Raudonosios sienos griūties. Bet šį vakarą mūsų akyse ta raudona siena pavirto į dulkes.“

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Tai kad       2019-12-15 13:05

„politologų“ brigados gyvena iš to, kad interpretuotų taip, kaip reikia. Ne apie gebėjimus klausimas… Pasidžiaugti tais “politologais” galima nebent trumpais momentais, kaip po Brexit referendumo, B. Džonsono pergalių. Arba kai rinkimus laimėjo D. Trampas. Ir visai linksma, kai toms brigadoms tenka interpretuoti prieštaringus Makrono kliedesius. Tada belieka tik nusipirkti užkandžių ir patogiai įsitaisyti stebint, kaip tie “politologai” paspringsta savo š.

ah1> stasiui        2019-12-14 21:36

visko gali būti, neveltui Lenkija parsibokino šitiek aukso atsargų atgal į Lenkiją, nors tai gal būt galima dangstytis ir brexsitu, bet vienaip ar kitaip dalis Lenkijos aukso atsargų Lenkijoje… Manu daug kas priklausys nuo ES skiriamų dotacijų

stasys        2019-12-14 18:58

ah1 ..visko gali būti , Jei Europa neras politinio kompromiso tenkinančio visas ES šalis ...sekančia šalimi galį būti ir Lenkija ..kuri nesijaučia saugi kai ja ėmė spausti ne tik iš rytu bet ir iš vakaru pusės didžiosios šalys .Jokia valstybė nemainys savo suvereniteto valstybės ir saugumo į bendra koncepcija kuri tenkina tik daugiausiai ir riebiausiai mokančias į ES biudžetą . Tuo klausimu kiekviena šalis turi nusibrėžti sau raudonas linijas ir jas ginti . Vienok ir čia galima rasti išeitį ..Kaip man tai Europos Sąjungos šalys dar labai menkai išnaudojo savo didelės bendrijos privalumus .Priversti priešininkus žaisti tavo lentos pusėje yra daug didesnis privalumas , aišku jei yra bendras sutarimas ko iš tikro siekia ES ..ilgalaikėje perspektyvoje ..ah1 neskubėkite pritarti pigiai ir paviršutiniškai reklamai , jei jau tokie kaip Orbanas urzgia vizgindamas uodega putinui ..nėra linkęs mauti šoną nuo ES .. žmogus mato perspektyvas apie kurias nutyli ..

ah1       2019-12-14 11:18

panasu kad sekanti brexsins Prancuzija, nes jei neisbrexsins tai po 25 metu Prancuzija jau nebebus tokia pat Prancuzija kaip dabar,o Prancuzijos branduolinis ginklas pereis tam kam pereis ir butent geltonu liemeniu judejimas siendien lemia Europos rytoju, pagal visados dėsni dabartis kuria ateitį.Isbrexsinus Prancuzijai isibrxsins pamazu visi

Jules       2019-12-14 11:06

Europos vasalitetas siunta, paliktas be prievaizdo ir su baime laukia dienos, kai paskutinis US kareivis paliks Europą, sės Antverpene į laivą ir grįš į Baltimorę, ir kas juos, vargšus, privilegijuotus vasalistus, tada begins nuo įsiutusios ir apgautos prastuomenės? Mes priversti apsigauti, o ir mūsų visuomenė sutinka būti apgauta pagal E.Bernays(pasaulio dezi propagandos tėvas) metodiką, jo masių valdymo meną. Visuomenė sutinka ir pritaria tam vardan tariamo saugumo, laisvės ir demokratijos, todėl Merkel ar kita Hegemono (supremacių) pastatyta moteriškaitė labai lengvai čia įves diktatūrą vardan tariamos gerovės - uždraus intiką, FB ir Vamzdį. KGB ir Stasi šiandien vieningi kaip niekad ir viskam pasirengę. Na, o prastuomenė(mes) negali žinoti, kas iš tikro vyksta šiuo metu, o tik po šimtmečio nuo įvykio, todėl apie Džonsoną irgi mažai ką gali žinoti liurbiai kartu su VU ir VDU mokslų daktarais. Tie vadinamieji tautiniai patriotai yra to pačio Hegemono (Blogio imperijos ir jos sąjungininkų) samdiniai, kurie už babkes čia plėšosi už Raseles, Aušreles, Rūteles ir pan., kad patriotinių jėgų balsai per rinkimus būtų nuleisti į balą - paversti niekiniais, beverčiais. Hegemonas suformuos šimtą patriotinių partijų ir mums bus kvit. Va kam reikalingas tas trijų procentų barjeras, kad bankui mažiau kainuotų runkelius apgauti. Mes jau radome kitą Maldeikienę - šimtą maldeikienių su neblogesnėmis kakarinėmis, deja.

Nereikia būti Landsbergiu,kad       2019-12-14 10:49

suprasti Rusijos grėsmę.Ir tai neblogiau supranta estai ,latviai ir daug kitų šalių.Tik reikia būti labai apsukriam,kad iš to,ką žino,kiekvienas eilinis pilietis,susikrauti nemažus turtus.Ar ilgai dar šalį kvailins šitas veikėjas?

Paskaičius       2019-12-14 10:48

B.Jonsono kalbas po rinkimų,-jose vos ne pusė vietos užima sveikatos apsaugos klausimai.Kada atsipeikės lietuvis ir supras,kad jis nusipelno geros sveikatos sistemos,o ne supelijusių slaugos skyrių,kuriuose pagreitintu būdu išsiunčiamas į aną pasaulį.

Prašalietis       2019-12-14 9:35

Bent kiek adekvačiam žmogeliui buvo ir yra be galo linksma skaityti trejetą dešimtmečių egzistuojančio pseudo valstybinio darinio valdžios lovį aptarnaujančių “tautinių politologų  pasamprotavimus” Brexito tema, skirtus pseudo valstybinio darinio eilinei publikai”šviesti”.“Tautiniai-patriotiniai” loviniai mistikuotojai ir po Brexito sunkiai suvokia, kad tokios buvusios ne vieną šimtmetį kolonijinės imperijos daugiau mažiau valdžiusios ir tebevaldančios pasaulį kaip Anglija, visais laikais buvo pragmatiškos, tokiomis jos iš esmės lieka ir šiandien. Kol yra joms kokia nors nauda tam tikru istoriniu laikotarpiu ar nusimato kas nors pozityvaus perspektyvoje, tol jos dalyvauja sąjungose ar kitokiuose dariniuose. Jau ne vieni metai ir išsivaikščiojusio Lietuvos kaimo kuinui yra aišku, kad jau eilė metų Anglijai nėra jokio tikslo mokėti ES kasmet po 10-11 milijardų eurų ir klausyti ES pseudo valstybinių darinių“grybauskaičių ir nausėdų geopolitinių” blevyzgojimų, ir ES neturėti galimybės spręsti imigracijos ir kitų Anglijai svarbių klausimų. Taip kad ateityje ES įsitaisiusiems pseudo valstybiniams darinių neišsivaikščiojusiems keleiviams “bus dar įdomiau”, kai Anglijos neštą ES finansinę 10-11 miliardų  naštą reiks pasidalinti Vokietijai ir Prancūzijai. Šiai dienai Vokietija berods ES šelpia per metus 13 milij. eur., Prancūzija-11 milij. Kas bus ES pagrindinių donorių pasirinkta: ar iš ES po vieną Prancūzišką ar Vokišką “Exit”, ar bus pasirinkta “du-penki ES judėjimo greičiai”, kur ES pseudo valstybinių darinių vežimai riedės be finansinių pagalbų ir pagal turimų tautinių kuinų pajėgumą...parodys keletas ateinančių metų…

Brexit,as dėsningas       2019-12-13 23:29

Gruodžio 31 dieną ES neteks vienos galingiausios narės. Tai dėsninga, taip turėjo būti. Britai suprato, kad ES statoma ant netvirtų sumeluotos demokratijos pamatų, paremtų rimbo ir meduolio ideologija, kurioje meduolių vis mažiau, o rimbas kerta vis skaudžiau. Valstybėms, kuriose dar ne visai sumaišyti protai, su tokia sąjunga nepakeliui. Lietuva iš inercijos dar bando kažką kompiliuoti, bet pralaimi visose srityse. Bet tai nei Vokietijos, nei tuo labiau Prancūzijos nedomina. Jei jų planai žlugs, tai ir Baltijos, ir kitos šalys bus užmirštos kaip kačiukai, palikti kaimo troboje išsikėlus valstiečiams į miestus…

ah1       2019-12-13 22:24

kas jau ir būt kad karalienei pieškos vadovautų...

Nustebino       2019-12-13 21:52

V.Landsbergis.Negi jam rinkimų rezultatai Anglijoje buvo staigmena?Kai net eiliniam buvo aišku,kad laimės B.Jonsonas.Tada kyla kitas klausimas,kokio įžvalgumo ar neįžvalgumo žmonės mus tiek metų tiesiogiai ir slapta valdė?Anglija ir dabar kovos dėl kuo geresnių sąlygų kad ir rizikuodama kartais,kai Lietuvoje teisingai ar nelabai garbingai atėję  per sąjūdį valdžion pasmerkė tautą skurdui,emigracijai,ankstyvoms mirtims dėl tos žadamos šviesios ateities.

Pagaliau suradom       2019-12-13 21:42

naują Maldeikienę. Ja bus Rūtelė - rinksime tik ją, kad jos gyvenimėlis taip pagerėtų, kaip Aušrelei.

tiapkin       2019-12-13 21:26

gereuse buti drungnu

zita.       2019-12-13 21:24

nei šilta,nei šalta.

bybysy       2019-12-13 20:50

Teip nutiko todėl, kat pas britus niateisingas nacijonalinis trancliuotojas.
Jeigu jie vietoj BBC turėtų eLeRTė, leudis būtų nuteikta balsuoti progresyveu.
Acilikėlej.

varpų aidai       2019-12-13 20:28

Tiek skambinta kiaušais, tiek mojuota papais ir varpomis- ir švikas.
Ot svoločiai britai! Neteisinga pas juos vė er ką.
Ir kompai pas juos xujovi.
Todėl rūsaj ir suklastojo rinkymus.
Ech, reikėjo mums suteikti internacionalinę pagalbą britams,r eikėjo darbo leudies prašymu įvesti riboto kontingento pajėgas.
Nedadirbom.

Taip, permainos!       2019-12-13 20:08

Lietuvos patriotai keičia Maldeikienę į Janutienę, o po to vėl dejuos, kad durni buva.

stasys        2019-12-13 19:15

Liudvikas aiškiai pamalonintas euforijos jausmo ..

retro 1941       2019-12-13 18:10

“tarybinė armija narsiai traukiasi, o fašistiniai grobikai bailiai puola”


Rekomenduojame

Dovilas Petkus. Įtakingi veikėjai susirūpino savo tamsia praeitimi

Robertas Grigas. Šv. Jono Pauliaus II šimtmečiui

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka pristato: knyga „Lietuvos partizanų valstybė“

Andrius Švarplys. Legenda

Vytautas Radžvilas. Apie lietuviškąjį čiukčio sindromą

Skiepų karai. Ramūnas Aušrotas: Klausimas tik toks: ar bus taikoma „grubi prievarta“, ar…

8-tosios Garliavos antpuolio metinės: neabejingi piliečiai ir vėl klausė: „Ar dar gyva Deimantė?“ Papildyta Neringos Venckienės komentaru

Eligijus Dzežulskis-Duonys. Kaip atkurti pašlijusią ES reputaciją?

Per 500 žmonių pasirašė laišką Lietuvos vyskupams dėl Komunijos dalijimo būdo

Liudvikas Jakimavičius. Gyvenimo redaktorius Covidas

Kerouaco vertėja Irena Balčiūnienė – apie Mykolaitį-Putiną ir kiekviena proga jį menkinantį Tomą Venclovą

Neringa Venckienė. Valstybė laikosi ant melo pamatų

Algimantas Rusteika. Gyvename linksmiau ir laisviau

Liudvikas Jakimavičius. Prisiklausėme

Jonas Švagžlys. Apie opozicijos atstovų sekamas sėkmės istorijas

Rasa Čepaitienė. Mažumų valstybė

Vytautas Sinica. Būtina naikinti Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą

Rasa Čepaitienė. Čiukčiai prie Baltijos

Geroji Naujiena: Tiesos Dvasia – mūsų Globėjas

Algimantas Rusteika. Įtampą žūtbūt reikia išlaikyti

Povilas Urbšys. Apie opiumą liaudžiai ir Jo Ekscelenciją

Arūnas Gumuliauskas. Minint Steigiamojo Seimo šimtmetį

Povilas Gylys rekomenduoja. Apie zuikius ir valstybę

Istorikas Artūras Svarauskas apie Steigiamojo Seimo šimtmetį

Vytautas Sinica. Ironiška – nemirtinga neteisingai mąstančiųjų persekiojimo dvasia atgimsta sovietmetį tyrinėjančių galvose

Lietuvos Respublikai – 100! Gabrielės Petkevičaitės-Bitės žodis pirmajame Steigiamojo Seimo posėdyje

Vytautas Sinica. „Ne, vaikas nėra kolektyvinė mūsų visų atsakomybė“

Kaip iš Neringos Venckienės namų buvo pagrobta Deimantė Kedytė – dalijamės vaizdo įrašu ir Karolio Venckaus komentarais (video)

Algimantas Rusteika. Pasislėpti nepavyks niekam

Marijos radijas: Ar esama realių priežasčių pilietiniam judėjimui laisvoje šalyje, demokratinėje santvarkoje?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.