Liudvikas Jakimavičius. A.Ūso rėmėjų Sąjūdis

Tiesos.lt siūlo   2013 m. balandžio 24 d. 1:11

3     

    

Liudvikas Jakimavičius. A.Ūso rėmėjų Sąjūdis

ekspertai.eu

Lygiai treji metai pralėkė nuo to balandžio 20-osios rytmečio, kai netoli Šlienavos purvyne ant Kauno marių kranto „Darom“ akcijos entuziastai surado negyvą Drąsių Kedį. Parėjusį, matyt, iš Ispanijos be asmens dokumentų su švariais kedais, kad galėtų numirti savo gimtųjų namų pašonėje. Numetė šalia savęs ginklą, akmenim apsidaužė sau veidą, suvalgė švendrę, paspringo ir numirė. Istorija visiškai paprasta, nes tipiška. Tūkstančiai žmonių Lietuvoje panašiai baigia savo gyvenimus, jei valgo nevalgomas švendres. Nereikėtų dėl to stebėtis. Įdomu kas kita.

Po D.Kedžio mirties Lietuva galutinai suskilo į dvi nesutaikomas Lietuvas – violetinę ir kitokią. Iš karto nebuvo aišku, kurių daugiau ir kas, kokios vertybės tą kitokią Lietuvą sieja. Norint suprasti dabartinę Lietuvos tikrovę, į šį klausimą privalu atsakyti. Mūsų didžioji žiniasklaida aiškiai apibrėžė, kas yra violetiniai. Tai patvoriniai. Jie aprašyti. Tai artimoji Neringos Venckienės šeimos aplinka, keli aršūs atskalūnai nuo sovietmečio laikų – tokie kaip sesuo Nijolė Sadūnaitė, kunigas Robertas Grigas, septyni Seimo „Drąsos kelio“ frakcijos deputatai, na, ir saujelė Garliavos tamsuolių, kurių gretos retėja. Jų pusėje ilgokai viešojoje erdvėje kėlė vėją ir sukvailinta mūsų žurnalistė Rūta Janutienė, kuri pastarosiomis savaitėmis pagaliau praregėjo ir atsiprašė tautos, taigi, perėjo į kitą stovyklą. Na, tai ir pamėginkime apibrėžti, kas ta kita stovykla ir į kokią draugiją ji pateko.

Pradėkime nuo jos kolegų žurnalistų. Visų pirma paminėtini mūsų žiniasklaidos korifėjai: Dovydas Pancerovas, Arkadijus Vinokuras, Vladimiras Laučius, Asta Kuznecovaitė, Laima Lavastė, Evaldas Čiuldė, na ir – o kaipgi be jo? – Rimvydas Valatka. Tai pati tikriausia sunkiosios artilerijos kuopa mūsų žurnalistikoje. Dviem teismams išteisinus Andrių Ūsą pedofilijos byloje, jie tapo dar nuoširdesni ir uolesni pastarojo rėmėjai ir simpatikai, rašantys į didžiuosius mūsų dienraščius „Lietuvos rytas“, „15 min“ bei gausiausiai lankomus internetinius portalus DELFI ir „lrytas.lt“. Kai kurios iš šių asmenybių nuolat šmėžuoja LRT, „Lietuvos ryto“, TV3 kanalų programose, radijo laidose, kai kalbama pedofilijos ir A.Ūso tema. Apie pedofiliją elitinė žiniasklaida privalo kalbėti nuolat, kad neįsišaknytų šizofreniški liaudies mitai, esą tas reiškinys tarpsta ir aukštuose mūsų valdžios sluoksniuose.

Buriasi A.Ūso rėmėjų grupės ir valdžios institucijose. Seime formaliai galėtų registruotis ir pati didžiausia Ūsofilų frakcija, susidedanti iš 80 Seimo narių, – didžia dalimi iš socdemų, Tėvynės sąjungos-Krikščionių demokratų ir Liberalų sąjūdžio, kuriai vadovautų liberalė Dalia Kuodytė.

Į A.Ūso palaikymo ir rėmimo sąjūdį telkiasi Lietuvos teisėtvarkos ir teisėsaugos elitas, kuriam vadovauja civilinių bylų teisėjas, Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas ir teisėjų savivaldos veikėjas Gintaras Kryževičius, buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas dr. Egidijus Kūris, iškilus advokatas dr. Karolis Jovaišas, prokurorai ir teisėjai, nepraradę uoslės ir įgūdžių jausti, kokie gaivūs vėjai pučia tarp elito ir kokių reikia teismų sprendimų, kad nesusvyruotų mūsų teisinės sistemos piramidės pamatai.

Be jokios abejonės, į šių garbingų A.Ūso rėmėjų sambūrį jungiasi ir psichologų korpusas: vaikų psichiatras, Žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos narys Linas Slušnys bei vaikų ir paauglių psichiatras Dainius Pūras.

Lietuva pagaliau praregėjo, tauta buriasi į galingą A.Ūso rėmėjų ir palaikytojų sąjūdį, kuriame telkiasi intelektas ir tautos sąžinė.

Dar pridėkime prie šio sambūrio analitinį VSD potencialą, kuris yra neįkainojamas, nors statutas šiai struktūrai ir neleidžia veikti viešai, ir pamatysime, kad Lietuva jau yra subūrusi galingą A.Ūso rėmėjų Sąjūdį, daug galingesnį už tą, kuris veikė Lietuvoje prieš 25 metus ir išsivaikščiojo. Jei prieš dvejus su puse metų A. Ūsas nebūtų nuskendęs (violetinių nužudytas?) pakelės griovyje, šiandien mes turėtume tokį charizmatišką kandidatą būsimiems prezidento rinkimams, kad jam negalėtų pasipriešinti ne tik Dalia Grybauskaitė, bet ir pats Barackas Huseinas Obama (aišku, jei išimties tvarka iš D. Grybauskaitės gautų Lietuvos pilietybę).

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ziuze       2014-07-7 17:41

Mane   stebina Lietuvos žmonių  bukumas,  kad nesuprasti,  jog   Ūsas   nebuvo   toks   kvailas,  kad savo   galvą  kištų  į  purvyną,  bet ir   niekas   negali   patvirtinti,  nes niekas jo   nematė.  Vienu   žodžiu   yra   tiek   prisiveisę  lietuvoje   pasakų  kūrėjų,  kad   jau   tos   pasakos   liko   baisios,  kurių  skaityti niekas   nebenori,  nes   ir   negražios   ir neįtikinamos.  Gerai,  kad   gyventi   man   liko   nedaug.
Graudu,  pažiūrėjus   aplink,  kaimai išardyti,  mūsų  tėvų  pėdomis   nuvaikščiotos   vietos paverstos   chemijos   laukais,  kurios   neša   baisias   ligas ir   skausmą.  Kur   pažvelgi   visu   baisingas   turtuolių
ir   varguolių  atspindys

Ausra       2014-04-22 19:29

Geras straipsniukas   grin

ilka       2014-04-22 8:46

Mačiau Ūso motiną  vaikų darželio šventėje ,labai linksma,net ir neatrodo palaidojus , velnio pagriebta sūnelį


Rekomenduojame

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.