Liudvikas Jakimavičius. A.Ūso rėmėjų Sąjūdis

Tiesos.lt siūlo   2013 m. balandžio 24 d. 1:11

3     

    

Liudvikas Jakimavičius. A.Ūso rėmėjų Sąjūdis

ekspertai.eu

Lygiai treji metai pralėkė nuo to balandžio 20-osios rytmečio, kai netoli Šlienavos purvyne ant Kauno marių kranto „Darom“ akcijos entuziastai surado negyvą Drąsių Kedį. Parėjusį, matyt, iš Ispanijos be asmens dokumentų su švariais kedais, kad galėtų numirti savo gimtųjų namų pašonėje. Numetė šalia savęs ginklą, akmenim apsidaužė sau veidą, suvalgė švendrę, paspringo ir numirė. Istorija visiškai paprasta, nes tipiška. Tūkstančiai žmonių Lietuvoje panašiai baigia savo gyvenimus, jei valgo nevalgomas švendres. Nereikėtų dėl to stebėtis. Įdomu kas kita.

Po D.Kedžio mirties Lietuva galutinai suskilo į dvi nesutaikomas Lietuvas – violetinę ir kitokią. Iš karto nebuvo aišku, kurių daugiau ir kas, kokios vertybės tą kitokią Lietuvą sieja. Norint suprasti dabartinę Lietuvos tikrovę, į šį klausimą privalu atsakyti. Mūsų didžioji žiniasklaida aiškiai apibrėžė, kas yra violetiniai. Tai patvoriniai. Jie aprašyti. Tai artimoji Neringos Venckienės šeimos aplinka, keli aršūs atskalūnai nuo sovietmečio laikų – tokie kaip sesuo Nijolė Sadūnaitė, kunigas Robertas Grigas, septyni Seimo „Drąsos kelio“ frakcijos deputatai, na, ir saujelė Garliavos tamsuolių, kurių gretos retėja. Jų pusėje ilgokai viešojoje erdvėje kėlė vėją ir sukvailinta mūsų žurnalistė Rūta Janutienė, kuri pastarosiomis savaitėmis pagaliau praregėjo ir atsiprašė tautos, taigi, perėjo į kitą stovyklą. Na, tai ir pamėginkime apibrėžti, kas ta kita stovykla ir į kokią draugiją ji pateko.

Pradėkime nuo jos kolegų žurnalistų. Visų pirma paminėtini mūsų žiniasklaidos korifėjai: Dovydas Pancerovas, Arkadijus Vinokuras, Vladimiras Laučius, Asta Kuznecovaitė, Laima Lavastė, Evaldas Čiuldė, na ir – o kaipgi be jo? – Rimvydas Valatka. Tai pati tikriausia sunkiosios artilerijos kuopa mūsų žurnalistikoje. Dviem teismams išteisinus Andrių Ūsą pedofilijos byloje, jie tapo dar nuoširdesni ir uolesni pastarojo rėmėjai ir simpatikai, rašantys į didžiuosius mūsų dienraščius „Lietuvos rytas“, „15 min“ bei gausiausiai lankomus internetinius portalus DELFI ir „lrytas.lt“. Kai kurios iš šių asmenybių nuolat šmėžuoja LRT, „Lietuvos ryto“, TV3 kanalų programose, radijo laidose, kai kalbama pedofilijos ir A.Ūso tema. Apie pedofiliją elitinė žiniasklaida privalo kalbėti nuolat, kad neįsišaknytų šizofreniški liaudies mitai, esą tas reiškinys tarpsta ir aukštuose mūsų valdžios sluoksniuose.

Buriasi A.Ūso rėmėjų grupės ir valdžios institucijose. Seime formaliai galėtų registruotis ir pati didžiausia Ūsofilų frakcija, susidedanti iš 80 Seimo narių, – didžia dalimi iš socdemų, Tėvynės sąjungos-Krikščionių demokratų ir Liberalų sąjūdžio, kuriai vadovautų liberalė Dalia Kuodytė.

Į A.Ūso palaikymo ir rėmimo sąjūdį telkiasi Lietuvos teisėtvarkos ir teisėsaugos elitas, kuriam vadovauja civilinių bylų teisėjas, Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas ir teisėjų savivaldos veikėjas Gintaras Kryževičius, buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas dr. Egidijus Kūris, iškilus advokatas dr. Karolis Jovaišas, prokurorai ir teisėjai, nepraradę uoslės ir įgūdžių jausti, kokie gaivūs vėjai pučia tarp elito ir kokių reikia teismų sprendimų, kad nesusvyruotų mūsų teisinės sistemos piramidės pamatai.

Be jokios abejonės, į šių garbingų A.Ūso rėmėjų sambūrį jungiasi ir psichologų korpusas: vaikų psichiatras, Žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos narys Linas Slušnys bei vaikų ir paauglių psichiatras Dainius Pūras.

Lietuva pagaliau praregėjo, tauta buriasi į galingą A.Ūso rėmėjų ir palaikytojų sąjūdį, kuriame telkiasi intelektas ir tautos sąžinė.

Dar pridėkime prie šio sambūrio analitinį VSD potencialą, kuris yra neįkainojamas, nors statutas šiai struktūrai ir neleidžia veikti viešai, ir pamatysime, kad Lietuva jau yra subūrusi galingą A.Ūso rėmėjų Sąjūdį, daug galingesnį už tą, kuris veikė Lietuvoje prieš 25 metus ir išsivaikščiojo. Jei prieš dvejus su puse metų A. Ūsas nebūtų nuskendęs (violetinių nužudytas?) pakelės griovyje, šiandien mes turėtume tokį charizmatišką kandidatą būsimiems prezidento rinkimams, kad jam negalėtų pasipriešinti ne tik Dalia Grybauskaitė, bet ir pats Barackas Huseinas Obama (aišku, jei išimties tvarka iš D. Grybauskaitės gautų Lietuvos pilietybę).

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ziuze       2014-07-7 17:41

Mane   stebina Lietuvos žmonių  bukumas,  kad nesuprasti,  jog   Ūsas   nebuvo   toks   kvailas,  kad savo   galvą  kištų  į  purvyną,  bet ir   niekas   negali   patvirtinti,  nes niekas jo   nematė.  Vienu   žodžiu   yra   tiek   prisiveisę  lietuvoje   pasakų  kūrėjų,  kad   jau   tos   pasakos   liko   baisios,  kurių  skaityti niekas   nebenori,  nes   ir   negražios   ir neįtikinamos.  Gerai,  kad   gyventi   man   liko   nedaug.
Graudu,  pažiūrėjus   aplink,  kaimai išardyti,  mūsų  tėvų  pėdomis   nuvaikščiotos   vietos paverstos   chemijos   laukais,  kurios   neša   baisias   ligas ir   skausmą.  Kur   pažvelgi   visu   baisingas   turtuolių
ir   varguolių  atspindys

Ausra       2014-04-22 19:29

Geras straipsniukas   grin

ilka       2014-04-22 8:46

Mačiau Ūso motiną  vaikų darželio šventėje ,labai linksma,net ir neatrodo palaidojus , velnio pagriebta sūnelį

Rekomenduojame

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt pirmoji (gegužės 15-oji) diena

Nuo Romo Kalantos aukos praėjo 50 metų

Indijos chirurgas planuoja persodinti gimdą į translytės „moters“ kūną ir sudaryti jam galimybę pastoti dėka pirmos tokios operacijos pasaulyje

Nepriklausomos valstybės ir imperijos. Vytautas Radžvilas

Vytautas Rubavičius. Partnerystės įstatymas – moterystės ir motinystės pažeminimas

Edvardas Čiuldė. Atviras laiškutis Emmanueliui Macronui

Kandidato į AT teisėjus E.Šileikio drąsi kalba išgąsdino Seimą

ES ciniškai naudojasi pavojaus situacija Europoje, kad išplėstų savo galias

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt devintoji (gegužės 13) diena

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Įveiksime ligas ar žmogiškumą?

Ramūnas Aušrotas. Vaiko teisių apsaugos klystkeliai

Vatikano sinodo svetainė švenčia homoseksualumą ir įvaikinimą homoseksualų porose

Mokslinė konferencija Romo Kalantos metams paminėti

Vytautas Sinica. Apie Gabrieliaus Landsbergio interviu

Vytautas Radžvilas. Ir vis tik tai PAKTAS

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt aštuntoji (gegužės 12-oji) diena

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.