Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė

Liudvikas Jakimavičius. 15 min. panaršius po Lietuvos žiniasklaidos delfinariumus…

Tiesos.lt redakcija   2020 m. spalio 24 d. 23:32

22     

    

Liudvikas Jakimavičius. 15 min. panaršius po Lietuvos žiniasklaidos delfinariumus…

15 min. panaršius po Lietuvos žiniasklaidos delfinariumus ima atrodyti, kad prieš antrąjį rinkimų turą pagrindine Lietuvos problema tapo požiūris į LGBT.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Tai buvo toks sumastytas gudrus planas,        2020-10-26 18:16

o L.Jakimavicius padejo ji ivykdyti. balsuojantys antrame ture zmoneliai pakliuvo i gudriai sumastyaus spastus

>> habilitās       2020-10-26 14:04

Dėkoju visų dorų žmonių vardu už informaciją:
.
A Simanonytė. Homoseksualizacijos Schema: Ką Turėtume Žinoti?
2013-07-28 alkas

https://www.sarmatas.lt/07/a-simanonyte-homoseksualizacijos-schema-ka-turetume-zinoti/

stasys       2020-10-26 8:32

Gražus rytas pirmadienį ,viltingas . Trys gražios moterys valdis Lietuvą ir tai gali reikšti bet , tiek dar didesnį neąpibrėžtumą Lietuvoje tiek ta pačia pažanga tame kur valstiečiams vyrams pritrūko išminties ir vyrišku kiaušių su jomis susitvarkyti .Ne paslaptis jog tas lytiškumas yra labai svarbus problemos sudėtis, ir jei kur bęsitę pirštu į sena priskretusią Lietuvos problema neabejotinai jos viršuje rasite kokį nors ‘ambicinga’ cinika vyrą, be tu išimčių kai kalba pakrypsta šeimos gerovės klausimais . Aš manau kad reikia ne pokyčių Lietuvos valstybėje o kitokio požiūrio į jas ir čia praktiškas moters protas turėtu padėti mums įveikti tas kliūtis . Tas laikotarpis neabejotinai sukels Lietuvos visuomenėje postumius link tu vertybių politikoje , o tai tas pats atoslūgis sukelsiantis banga ant kurios NS , per sekančius rinkimus, jau gali tikėtis išplaukti į Seimą .Žmonės vienmandatėse rinkosi nematytus veidus ir dažnai neatsibodūsius savo dvilipumu ir lanksčią nuomone .
TS-LKP Razma gavo į kaulus ,Skvernelis buvo nušvilptas didmiesčiuose. Taip silpnas social.demokratu pasirodymas leidp R.Karbauskiui išsaugoti veido spalva ir leis dar šią kadenciją vaikščioti ‘povu’ Seime, bet tas grožis blaksta o! niekus malantis individas tampa populistu ir niekuo daugiau .

Tomui J.       2020-10-26 8:13

O gal persuktas laikas įveikė problemą savaime:)

Al. Tomui J.       2020-10-26 3:05

Greičiau kameras įstatys balsuotojų darbo vietose. Bet pokyčių bus. Pirmiausia, žinoma, švietimas. Kad tauta teisingai suprastų Partijos politiką.

T0mas J.       2020-10-25 21:13

Sveikinu portalo redakciją! 
Laikrodžio problema įveikta!!  Pagaliau!  Tegyvuoja!!!!
Džiaugiuosi.

T0mas J.       2020-10-25 21:07

Pagrindinė problema yra Apylinkių Rinkimų Komisijų darbas.
Jis nepažįstamas, nematomas, žiniasklaidos neparodomas, rinkėjams neaiškus. O Stalinas juk buvo teisus, kai sakė: nesvarbu kas kaip balsuoja - svarbu kas balsus skaičiuoja.
Prisigyvenom iki to, kad į VRK atvežami apylinkių rinkimų protokolai savaitė po balsavimo dienos - BE PARAŠŲ. Šioje srityje reikia pasikeitimų, juk net Rusijoje balsavimo ir balsų skaičiavimo vietose yra tiesioginio vaizdo kameros. Laikas keistis.

Žemyna       2020-10-25 19:13

O visgi naudinga žiūrėti serialus. Dabar, pvz., ,,Seselė Beti” - net ir iš jų išlenda visokių detalių apie tai, kuo mus čia gąsdina, psichologinį terorą prieš mus naudodami (kaip komsomolcų kovų su buržujais laikais) - būtent iš jo sužinojau, kad jie nesibaimina nepritarti iškreiptoms vertybėms. Pvz., sako: taip, tikiu, kad ŠIANDIEN tau taip atrodo. Tačiau nebūk tikra, kad taip pat, o ne priešingai galvosi po 10, 20 m., bet nesugrąžinsi, neištaisysi to, ką šiandien padarei… O mums čia tuos ,,ŽT” tekstus pateikia tartum SUGEDUSIO TELEFONO ,,atrajojamus”.

Kis       2020-10-25 13:46

mane veda i pasiutyma,kada raso ir tai daro beveik is visu pusiu apie “partijas”?Kodel jas nevadinate tiesiog gaujomis,kurios banditelius susodino,patys pasiriso tautines juosteles ir tapo patriotais,o kitus pakrikstijo vatnikais .Grybes laikais,butinas atributas -“rusai puola”,kodel neissiaikinau,bet to nepaslepsi,teks palaukti,galbut ,net sulauksiu.Pagrinde,per 30 metu nieko doro neismokome be “Isisavinimo"ir nusikaltimu pries tauta ir joje pasilikusius nelabai isprususius gyventojus,po sio seimo bus didelis sucheris,nes ateis apsiplunksnave tie ,kurie ne pasakecias pasakos,o pareikalaus pagal Lietuvos iztatymus,kad KT pirmininkui niekas nedave prerogatyvu pries parlamentini tyrima.O jeigu pakryps kitaip(ko as netikiu)tad bus jau gyvenimas tikrai del ateities Daluze ir teks stoti pries tei9sma,kuris bus teisingas visiems vienodai.Kol kas to nenusimato,perdag metu pudravo smegenys kas paliko,stipresnes smegenis uz bugoro kuria sau ir mums likusiems.Siandiena.maciau tokia senele iseinancia is balsavimo apylinkes,norejau uzkalbinti,bet neisdrisau,o su manimi atvaziavo dvi mergyckos su pluostu lapais ir padave apylinkes pirmininkei,tai mane suintrigavo,nes stebetoju 12.30v.nemaciau,ka nori ta ir daryk?

habilitās       2020-10-25 13:22

Tai ne „Delfio“ problema, o viso pasaulio. Jei JAV nori tapti politiku, pirmas klausimas į kurį turi atsakyti: „ar tu už homoseksualų vedybas ir teisę jiems įsivaikinti“.  Bet koks sumirkčiojimas atsakant, - tu jau ne politikas.
Šūdas visi tie mūsų rinkimai, valstybės pederastizacija vyksta pilnu tempu, dar kartą ir dar kartą viešinu nuorodą, kuri turėtų kabėti svetainės matomiausioje vietoje, nes mus jau nuzombino:

A Simanonytė. Homoseksualizacijos Schema: Ką Turėtume Žinoti?
2013-07-28 alkas

https://www.sarmatas.lt/07/a-simanonyte-homoseksualizacijos-schema-ka-turetume-zinoti/

bet gi        2020-10-25 12:10

bet gi nieko keisto. taip daznai rinkimuose buna, kad viena tema yra per daug eskaluojama. ne pirmas ir ne paskutinis kartas. si karta mainstremine zinisaklaida gavo dovanele su popieziaus pagalba ir ja puikiai pasinaudojo. as nenoriu kurti samokslo teoriju, nes neturiu irodymu, bet man atrodo, kad kai kurie ziniasklaidininkai apie viska zinojo netgi siek tiek anksciau, negu kad viesai pasirode sito filmo anonsai su popieziaus citatomis. gali aisku buti ir sutapimas, bet keista, kad pvz., taip idealiai sukrito datos sitos istorijos ir Lietuvoje eskaluotos lezbietes Laisves partijos nares ismetimo is baznytinio choro ar kazkur tai istorijos. na ten tikrai profesionalus PRas buvo. kai tuo paciu metu leftistu oponentai nesugebejo tinkamai pasinaudoti Valinsko istorija ar Kubiliaus dirzu verzimo pasaka. Nekaltinu nieko, nes suprantu, kas kontroliuoja absoliucia dauguma ziniasklaidos, tik konstatuoju fakta.

Tvankstas       2020-10-25 10:16

Pasklaidžius ineternete Lietuvos žiniasklaidą, ‘Respublika’ rašo prisiminimus, kaip prieš 15 metų 2005.11.29 Liudvikas Jakimavičius su didele grupe bendraminčių (+ V. Radžvilas) smerkė šį leidinį už tai, kad paviešino G.Soros įtaką Lietuvos intelektualams per Open Society ir daugybę organizacijų, jų plėtojamas globalizacijos ir LGBT idėjas.
Dėkoju L. Jakimavičiui už atsivertimą iš rabi Sauliaus į apaštalą Paulių.

stasys       2020-10-25 10:12

Niekada nemaniau kad tas komunizmas ,ar jo tema, turi su autoriaus tema siejamų klausimu .Turbūt aš dar ne visko matęs ..išties margas tas pasaulis .smile)))

puiki komunistų dresūra       2020-10-25 9:50

dėmesio nukreipimas ir paklusnumas:
- reikia nukreipti dėmesį nuo komunistų nusikaltimų
- tik paklusnūs pateks į seimą. (ir į valdžią, kur jiems bus leista būti pelningų nusikaltimų bendrininkais)

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-10-25 8:41

- 2020, išryškėjo VRK bei “Laisvės partijos” įžulus sukčiavimas antikonstituciniame seimo rinkimų spektaklyje. Apie tai
va čia (nuo 19:30)
https://www.youtube.com/watch?v=q-SbCvZYH9w
Laura Matjošaitytė su visa vrk šutve turi būti nušalinta nuo valstybinės tarnybos visiems laikams už sukčiavimą.
Seimo rinkimų spektaklio skaičiai - niekiniai.
- NS vedliai, kodėl tylit apie tokį sukčiavimą?
- NS vedliai, nedelsiant paviešinkit NS nuosprendį dėl tokio sukčiavomo.
__________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
2020 spalio 25

arba        2020-10-25 8:13

beraštis „muslimas”, baigęs vietinę CPŠ.

stasys       2020-10-25 8:12

Liudvikui .. tai kad ir Tiesose matome tas pačias keliamas aktualijas ? Ir ne nuostabu juk tai vienas aktualiausių klausimu žmonijai lydinčių ją per visa jos vystymosi istorija .Vidūriamžiais kėlėme vienus klausimus , pagal to meto įšsivystymo galimybes , šiandiena keliame kitus . Na pats pagalvok kam neįdomūs jausmų potyriai vyro esant nėščiam , o kaip moteris jaučiasi su dirbtiniu vyrišku ‘organu’ tarp kojų ? Ar to mums užtenka perprasti pačias svarbiausias žmogaus , tame paulyje ,būties ir jo egzistavimo priežasties klausimus .??? O kur dar lytiškumo klausimai su tomis visomis jo galimomis variacijomis ?

➡ Vilnietis 2020-10-25 3:05       2020-10-25 8:11

Tik kretinas, tekstą spausdina didžiosiomis raidėmis!

Agnė Vilniečiui       2020-10-25 5:33

Arba neatsidursi

Paullius Vilniečiui       2020-10-25 4:37

pasakyti nesunku. vadinamieji Lietuvos politikai beveik viską gali plepėti. Jaučiasi tokie atsipalaidavę ir nesįsipareigję kabindami veršiams makaronus ant ausų. bet štai šitai pasakyti… visų pirmą pernelyg konkretu - visuomet gali paklausti kodėl pažadų nevykdai ir per daug pavojinga - kam taip kvailai rizikuoti. ir žinoma, tam reikia stuburą tvirtą turėti. o ar matėte Lietuvoje bent vieną „politiką“ tokį turint? Na nebent kokį užkietėjusį leftistą lįsiantį po tankais už marxą kuris dabar tiesiog neturi galimybės to pademonstruoti nes niekas jų nei su tankais nei su traktoriais ir net su ragatkėm nepuola. Vienas kitas radžvilas ar dar kokia kilkė nesiskaito. tik man tokio per visą gyvenimą neteko ko gero nei vieno sutikti.

Vilnietis       2020-10-25 3:05

TAI TAIP IR YRA. AŠ NESUPRANTU KAIP KITOS PARTIJOS NESUPRATO KAD ČIA IR BUS BALSAVIMAS TU UŽ AR PRIEŠ IŠKRYPĖLIUS. PLIURPĖ NIEKUS APIE UŽSIENIO POLITIKĄ, EKONOMIKĄ IR PANAŠIAI- O ČIA REIKĖJO TIK PASAKYTI KAD “UŽDRAUSIM LGBT’ ORGANIZACIJĄ , JOS FILIALUS IR PROPAGANDĄ- IR TO BŪTŲ UŽTEKĘ KAD ATIDURT SEIME.

Al.       2020-10-25 0:31

Per visą priešrinkiminį laiką ši tema būdavo apeinama. Bet ji parodo, kad visos Parlamentinės Partijos, tiek Centro Kairė, tiek Centro Dešinė yra vienoj komandoj. Tik Dešinieji Marginalai kitoj.


Rekomenduojame

Andrius Švarplys. Daugumos argumentas ir jo panaudojimo kontekstai

Rasa Čepaitienė. Iš Murmūnų į Abejoniškes

Vidas Rachlevičius. Nacionalinė tragikomedija „Kaip lietuviai JAV prezidentą rinko“

Algimantas Rusteika. Pagalba Lietuvai. Trojos arklio mechanizmas

Pranašautas skyrybų padidėjimas per COVID neįvyko

Linas V. Medelis. Skaudės, bet privalome eiti

Robertas Grigas. Kas yra tikrasis „seksizmas“ politikoje

„Nu… nu… tai prieš šimtą metų gal net tokių klausimų nebūtų uždavę“

Ramūnas Karbauskis. Neleisime, kad su mumis būtų elgiamasi kaip su „šunauja“

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Andrius Švarplys. Facebookas ir Twitteris bendradarbiauja su Vietnamo, Turkijos, Rusijos ir Kinijos režimais

Andrius Švarplys. Čia tas pats, kas mokinių parlamentui suteikti tikrojo parlamento statusą

Algimantas Rusteika. Jie niekada nesikauna iki paskutinio šovinio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujosios koalicijos susitarimas: ko tikėtis?

Nacionalinis susivienijimas: pareiškimas dėl solidarumo su Lenkijos valdžia

Robertas Grigas. Atmintinė lenkų „abortų teisių“ gynėjoms

Vytautas Radžvilas. Konvergencijos svajonė ir tikrovė

Audrius Bačiulis. Tikriausiai vienas labiausiai viešumoje nematomų Lietuvos ministrų

Algimantas Rusteika. Tegyvuoja Didžiosios Tolerancijos Revoliucijos metinės!

Andrius Švarplys. Žinios iš paralelinės visatos

Ramūnas Trimakas. Totalitarizmas grąžinamas septinmyliais žingsniais

Algimantas Rusteika. Apie bukumą ir lavonus

Raimondas Navickas. Nusprendžiau pats pasižiūrėti, ko tie respublikonai nerimsta

Andrius Švarplys. Pagaliau Facebookas bus paduotas į teismą dėl cenzūros

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.