Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Europa

Liudvikas Jakimavičius: Ar tokios ir yra naujosios ES vertybės?

Tiesos.lt redakcija   2017 m. liepos 8 d. 2:21

20     

    

Liudvikas Jakimavičius: Ar tokios ir yra naujosios ES vertybės?

Galim pradėt nebesuprasti, kas vyksta ES.

Ir tai ne populistų, o kairiųjų progresyvistų „demokratiniai“ proveržiai. Didieji ES priešai – „populistai“ plojo Trumpo istorinei kalbai Varšuvoje. Ir nedegino automobilių nei Varšuvoje, nei Hamburge. Juos degino ir Hamburgo parduotuvių vitrinas „politkorektiškai“ daužė, tvarkos vykdytojus apmėtė Molotovo kokteiliais vadinamieji politkorektiški.

Kaip tai dera su naujosiomis Europos vertybėmis, kurias gina A. Merkel, palaikoma mūsų Prezidentės?

Dalykas tas, kad mūsų aukštasis politinis isteblišmentas netinka net kamuolius padavinėti aikštėje, kurioje vyksta didelis žaidimas. Mūsų vietinė žiniasklaida atrodo ištikta paralyžiaus ar komos. Tokią didingą užsiauginome žiniasklaidą ir politologų kartą.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Jau puola...       2017-07-9 18:26

Grybauskaite neseniai smoge Lietuvai per galva su “dujiniu laivu”.Ateities kartoms dar ilgai skaudes.Dar viena Grybauskaites kaipo ekonomikos smogikes afera yra 4 kartus nei Lietivai reikia galingesni irengimai deginti nerusiuotoms siukskems pajuryje.Ateities kartos dar ilgai ciaudes ir gimdys Cernobylio tipo vaikus.Na,bet Kaunas balsuoja uz Landsbergius ir Grybauskaite…

Viskas yra pinigai.Ir pinigai yra vanduo.       2017-07-9 15:35

Dvipartine sistema visame pasaulyje sugalvojo bankininkai.Del iliuzijos.1917m. i Rusija atvaziaves L.Trockis atvirai pasake:“Tikrieji marksistai-tevoliucionieriai sedi Niujorko banku valdytoju kresluose”

Trockis vis dar gyvas       2017-07-9 15:21

Merkele it KGB smogike Grybauskaite tarnauja ne savo tautoms(Grybauskate is viso neta lietuve) ir valstybems,bet trockistams-globalistams-internacionalistams-neokonams(tam tikros “tautybes” zmones)

bronius-liudvikui.       2017-07-8 18:21

galvoju ,kad tai laikina,tsakant daug triukšmo dėl nieko.rūpinkimės alksnynų vertybėmis.ar jau puola koloradas?

Jules       2017-07-8 13:40

Taigi, ja genau, Hamburg zeigt, dass der Feind des Staates links zu verorten ist! Mano mėgiamą gražuolį Hamburgą siaubia kairieji internacionalistai, sutrumpintai - internaciai. Kažkodėl neatsakingai Radijo ir TV dezistai Lietuvoje pritilo ir negali pasakyti, kad miestų priešu Europoje tapo internaciai - tai vakar ir šiandien jau įrodė Hamburg’as. Belieka laukti tik naujų Banko samdinių tam reikalui pabaigti, tokių kaip Trockis, Leninas ir gerasis Vakarų numylėtasis dėdė Džo kadais, ką manote? Wie einst, geriausias samdinys, Uncle Joe!

Jules       2017-07-8 12:47

Protestai iš tikro pirmiausia antitrumpiški, be jokios abejonės, todėl ir leidžiama siausti - drapalinti Hamburgo gatves. Dezi LRT kaip ir dezi MG Baltic VIP politikos plaštakės taip ir nepaaiškina nieko rimto, kas ten vyksta savo nulėpausiams ir politikos davatkoms. Pirmą dieną aiškino, kad naciai įsisiautėjo Hamburge, o pasirodo, kad internaciai siaubia miestą. O kaip yra iš tikro, prašom tikslinti, gerai?

Liudvikas Broniui       2017-07-8 12:16

“antitrumpizmas” (pasitaisau)

Liudvikas Broniui       2017-07-8 12:15

Vaidas VDS atsakė į Jūsų klausimą.
Taip, kaip mums paaiškinta Delfio ar BBC, neina suprasti, kas tai per publika, nors potekstė gana aiški - bendras vardiklis juos jungiantis - antitrumizmas. Todėl Merkel švelniai visa tai toleruoja.

bronius.       2017-07-8 12:03

norėtūsi konkretumo,apie kokias vertybes Liudvikai užsiminėt? oglasite ves spisok ,požaluista.

VaidasVDS       2017-07-8 11:57

Anot Delfi,
“Protestuoti susirinko daugiausia kairieji radikalai, anti-globalistai, ir anti-kapitalistai.”
Ir visiškai jokio paaiškinimo, kas tai yra.
Kairieji radikalai turėtų būti marksistai ir visokių pseudo žmogaus teisių aktyvistai. Kartu jie turėtų būti globalistais. O faktiškai jie ir yra šiuo metu ES valdžios viršūnėse.
Anti-globalistai turėtų būti tik nacionalistai, kurie turėtų rėkauti - migrantus lauk.
Anti-kapitalistai turėtų būti prieš visą dabartinį pasaulį nusiteikę asmenys - labai radikalūs (kadangi protestai yra labai aršūs ir visai ne taikingi) įvairių religijų dvasininkai ir jų rėmėjai, kartu su visais įmanomais teroristais; viso pasaulio komunistai (kurie iš principo turėtų būti globalistai). Šita grupuotė turėtų pjautis tarpusavyje, nes komunistai ir religininkai vieni su kitais sugyventi taikiai nelabai gali, nebent vieni kitus būtų pavergę ar primetę jiems savas taisykles.
——
Gaunasi kažkoks idiotizmas.
Tie, kurie lyg ir turėtų pjautis tarpusavyje, protestuoja faktiškai prieš neaišku ką. Čia jau ir velnias turėtų sprandą nusisukti, nežinodamas kurią pusę palaikyti…

Jules       2017-07-8 11:42

Žinoma, milžiniška korupcija, imperinės privilegijos, skurdas, baisi socialinė atskirtis, išnaudojimas, mobingas darbe, nelygybė(nemaišykite lygybės su lygiava,)ciniška dezi propaganda, eilinių piliečių beteisiškumas - tai yra ta būtinoji terpė, kuri reikalinga Bankui, reikalinga Trockiui, Jacobb Schiff, Carnegie’ui ir į juos panašiems šatrijonams pradėti pasaulinę revoliuciją ubagų, darbo klasės, atstumtųjų vardu, kurie to eigoje ir bus pirmiausia supartalinti. Lietuvoje irgi šatrijonai sėja antieuropietiškumą, antilietuvybę, antitautiškumą po liberalios Pasaulinės Vyriausybės steigimo priedanga ir rūpesčiu kuo, na, manau, patys geriau žinote, tiesa?

>Jules to D.Trumpas 2017-07-8 7:37        2017-07-8 10:19

Dėl užsienio kapitalo (“banksterių”) įtakos siekiant performatuoti žmogų, valstybes ir perimti valdžią (bolševikų, L.Trockio, G. Soroso ir pan. atvejai), aišku, esant ir tinkamoms vidinėms prielaidoms (skurdui, korupcijai, neteisingumui…) įtakojamose valstybėse, galima sutikti:
t. t. destruktyvių  ideologijų, nukreiptų prieš Europą ir jos klasikinius tūkstantmečius idealus, ir jas skleidžiančių personų dosnų išorinį finansavimą patvirtina skelbiama gausi faktinė medžiaga.
P. S. Kaip tai siejasi su D.Trumpas 2017-07-7 20:17 komentaro mitimis,
kurios, išties, pateiktos dviprasmiškai?

Jules to D.Trumpas        2017-07-8 7:37

Manau, kad klysti ir stipriai. Jei ne tie banksteriai, jokių nekontroliuojamų inveiderių į Europą iš Afrikos ir Arabijos pusiasalio nebūtų, nežinai ar apsimeti? Nežinai kas tokie atplukdė draugą L.Trockį su babkėmis ir prievaizdais 1917 metais į Petrapilį, a? Neapsimetinėk šlanga, gerai?

to braška siūlės       2017-07-8 7:29

Bet kažkas už tai juk turi ir atsakyti - sėsti kalėjiman iki gyvos galvos, tiesa? Europai padaryta milžiniška žala, prie kurios prisidėjo ir mūsų dezistai per radiją, TV ir kitą dezinfosklaidą.

Jules       2017-07-8 7:25

Vakar visi kas norėjo intike matė kaip liberalūs antifašistai siaubė gražuolį miestą Hamburgą. Kadais jo darbininkų kvartalus pleškino padegamosiomis bombomis, napalmu ir fosforų taikos balandėliai - hamburgiečius degino gyvus vardan to, kad nepasikartotų, vardan taikos ir Naujos tvarkos visame pasaulyje, pamenate?

Life Site News       2017-07-8 2:12
Tarabilda braškui       2017-07-7 22:01

Negražu šaipytis ių neįgalių. Galų hale neleidžia naujosios ES poliitkorektiškumo taisyklės.

braška siūlės       2017-07-7 21:44

ES šalys vieningai parodė Briuseliui špygą:
Italijoje esantys pabėgėliai į kitas šalis nebus įleisti
smile
Estijos vidaus reikalų ministras Andresas Anveltas pabrėžė, kad norint išspręst migracijos krizę reikia išsiųsti pabėgėlius atgal, kad jie suprastų, jog nėra ko čia atvykinėti.
smile
Neformaliame ES šalių atstovų susitikime Estijoje liepos 6-ąją daugelio ES valstybių aukšti pareigūnai pareiškė, kad daugiau pabėgėlių iš Italijos neįleis.
smile
Nyderlandų saugumo ministro Stefano Bloko (Stephanus Blok) teigimu, uostų atidarymas pabėgėliams problemos neišspręs.
Belgijos pabėgėlių ir migracijos valstybės sekretorius Teo Frankenas (Theo Francken) juokavo: Nemanau, kad mes atidarysime Belgijos uostus. Ne.
smile
Vokietijos vidaus reikalų ministras Tomas de Mezjė (Thomas de Maiziere) taip pat pareiškė, kad Berlynas (!) nepalaiko vadinamosios gelbėjimo operacijų regionalizacijos.
smile
Tuo metu Estija, kurioje vyko pareigūnų susitikimas, pasiūlymo priimti pabėgėlių nė nesvarstė.smile
smile
Liepos 5-ąją Europos Komisija liepė ES šalims priimti apie 160 tūkst. pabėgėlių, esančių Italijoje ir Graikijoje.
Estijos vidaus reikalų ministras Andresas Anveltas (Andres Anvelt) pabrėžė, kad norint išspręst migracijos krizę reikia išsiųsti pabėgėlius atgal, kad jie suprastų, jog nėra ko čia atvykinėti. Pasak A. Anvelto, ir nelegali, ir ekonominė migracijos turi būti sustabdytos.
smile
Austrija laikosi tokios pat pozicijos: Viena įspėjo, kad savo sienai geriau apsaugoti atsiųs 750 karių ir šarvuotos technikos.
smile
Daugiausia pabėgėlių iš Libijos ir kitų Šiaurės Afrikos šalių į Europą patenka per Ispaniją, kurios migracijos tarnybos buvo supeiktos.
.
Apie tai kaip elgėsi Grybauckaitės liurbiai, informacijos nėra.
Tikriausiai apsikakojo iš netikėtumo ir pratylėjo, nes tokio scenarijaus posūkio nebuvo susapnavę:)

Agnė        2017-07-7 21:26

Nustebinot! Puolat žiniasklaidą? Bet aš manau lygiai taip pat ir pritariu autoriui.

D.Trumpas       2017-07-7 20:17

atvyko į Lenkiją ,į katalikišką kraštą, ir buvo sutiktas svetingai, krikščioniškai.O ES vertybės žemiau juosmens.Ryškus degradavimas.


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.