Linas Slušnys: Dėl vaikų patiriamos seksualinės prievartos negalėjau niekur kreiptis

Tiesos.lt redakcija   2015 m. vasario 1 d. 12:12

148     

    

Linas Slušnys: Dėl vaikų patiriamos seksualinės prievartos negalėjau niekur kreiptis

Žinomas vaikų psichiatras, žurnalistų etikos ekspertas Linas Slušnys, paaiškėjus, kad Švėkšnos specialiojo ugdymo centre buvo prekiaujama valstybės globojamais vaikais, pasidalino su žiniasklaida skaudžia asmenine patirtimi. Aiškėja, kad kriminalinių nusikaltimų prieš nepilnamečius liudininkais tapę Lietuvos vaikų psichiatrai šiuo nusikaltimus nuslepia, nes laikosi konfidencialumo principo.

Švėkšnos ugdymo centre pats dirbęs ir nė metų ten neištvėręs L. Slušnys paliudijo žurnalo „Veidas“ žurnalistei Jūratei Kiliulienei, kad jam tekę susidurti su vaikų prievartavimo atvejais, bet jis turėjęs saugoti jam patikėtas paslaptis ir niekuo negalėjęs seksualiai išnaudojamiems vaikams padėti.

Vaikų psichiatras L. Slušnys sakė:

„Dirbau šioje įstaigoje 2005–2006 m. Jau tada vaikai man pasakojo apie seksualinės prievartos atvejus, tačiau dėl konfidencialumo negalėjau niekur kreiptis. Tokia patirtis mane šokiravo, nesupratau, kas vyksta. Tragedijos dėl vaikų nemačiau, bet buvo didžiulė tragedija dėl personalo. Tada susidūriau su baisesniais dalykais. Išgirdęs vaikų pasakojimus, prisimenu, galvojau: kur aš patekau? Berniukai kentė kartu gyvenančių savo bendraamžių seksualinę prievartą. Tai, kad juos versdavo nusirengusius tenkinti lytinę aistrą, yra faktas.“

Kodėl žinomas vaikų psichiatras, būdamas nusikaltimų liudininku, tąsyk nesikreipė į teisėsaugą, ar ir šiandien, susidūręs su vaikų prievartavimu, nusikaltimus slepia, L. Slušnį kalbinusi žurnalistė nepaklausė.

Šaltinis: „Veidas“, 2015 m., nr. 4, p. 29.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

nuomonė       2019-06-9 17:29

tai kam tokius biuroikratius priimti į darbą???siaubūnai…...tai juk svetimi vaikai širdies neskauda….....tiktai ‘teisti” matomai ir dar didžiules premoijas gaudavo….

debra morgan       2015-02-10 18:10

Hello Am Mrs , Debra Morgan Am Legitimate and reliable loan lender give out loans
on a clear and understandable terms and conditions at 2% interest rate. From
$12000 to $7000000 USD, Euro And Pounds Only. I give out Business Loans,
Personal Loans, Student Loans,Car Loans And Loans To Pay Off Bills. If you
need a loan what you have to do is for you to contact me directly
at: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
God Bless You.
Regards,
Mrs Debra morgan
Email: .(JavaScript must be enabled to view this email address)


Note: All reply must be send to: .(JavaScript must be enabled to view this email address)

vladas.vilimas@gmail.com       2015-02-8 19:49

Jeigu Slušnys sveiko proto jis turi būti teisiamqas, jeigu psihikos ligonis būtina gydyti

administratoriui        2015-02-6 9:44

Kiek galima priminti - susitvarkykit vieną kartą reitingavimą. Štai ir dabar neleidžiama komentarų pliusuoti ar minusuoti. Išeitų, kad portalui ar temos prižiūrėtojams suinteresuoti asmenys sumoka, kad neigiama nuomonė apie juos nevyrautų?

trumpa kalba        2015-02-6 9:40

teist tave reikia, suski. Kuo greičiau atsistatydink iš Žurnalistų ir leidėjū etikos komisijos vadovo posto. Kaip toks moralinė “šlykštynė” gali spręsti apie kitų etiką. Jei tavęs nenubaus teismas, vis vien sulauksi Dievo bausmės. Anksčiau ar vėliau.

to Laisve       2015-02-4 17:58

netylejo nes suprato kad apie jo darba ten gali islysti inf.ir kokia gali buti pagarba tokiam menkystai kuris niekaip nereagavo i vaiku kancias

Laisve       2015-02-4 11:12

Bet Jis netylejo, nors veliau, bet netylejo.Pagarbiai.L

Siaubas       2015-02-4 11:01

vaikų guodėjas?????

Joana       2015-02-3 16:27

  Nesuprantu, kaip žinodamas apie tokius baisius nusikaltimus jis galėjo tylėti? Suprasčiau ir pateisinčiau, jeigu visą nusikaltimo laiką jis būtų buvęs surištas ir gulėjęs kur nors rūsyje su užklijuota burna ir užrištomis akimis, bet dabar… Toks “konfidencialumas”, mano supratimu, vadintinas bendrininkavimu. O gal taip ir buvo? Juk yla visuomet išlenda iš maišo. Čia tik laiko klausimas.

turi but       2015-02-3 15:54

jis turi but teisiamas pagal istatyma
uz sunkaus nusikaltimo dangstyma,bendrininkavima su pedofilais,
o ne nusalinimu nuo pareigu.
teist laisves atemimu .

sitas padarys viska,       2015-02-2 22:53

kad visa kalte suversti patiems vaikams, o pedofilus pridengti.

nuo Garliavos        2015-02-2 22:36

tragedijos pagarsėjęs “psichiatras”. Jo kompetencija baigiasi nusikaltimų prieš vaikus slėpimu ir kaltųjų išteisinimu. Kas dengia tokį “specialistą”?

to Juozapui       2015-02-2 21:53

ne visi kvailinimui pasiduodam,matom,kad Švėkšnos tragedija stengias paslėpt,išsklaidyt,tarsi nieka nebuvo apskritai,VISI jie prieko,VISI

Virginija       2015-02-2 21:03

Ko dar galima tiketis is pedofilijos ordino kavalieriaus?

Virginija       2015-02-2 21:02

Ko noreti is pedofilijos ordino kavalieriaus?

Virginija       2015-02-2 21:01

Ko noreti is pedofilijos ordino kavalieriaus?

Juozapas---"nepergyvenkit"       2015-02-2 20:57

Per žinias sakė...
Na, žinoma.
Jau tik vienas tipelis.
ale nešpėtnas.
Važinėjo keletu mašinų, sugebėdavo atvažiuoti iš karto keliomis.
Gal koks vairuotojas-virtuozas?
Gal jis turi “goolinių’ bepiločių mašinų parką?

Ne, situacija akivaizdi: byla vėl marinama. Tyčia.
Nusikaltėliai vėl dangstomi.
Ir viskas daroma policijos ir prokuratūros rankomis.
O kas valdo , kas skiria ir atleidžia gen. prokurorą, gen. policijos komisarą, kas paskyrė VRM ministrėlį?
Kažkaip nelabai išeis pasakyti kad Ponia “ne prie ko”.

nepergyvenkit       2015-02-2 20:35

nieko nesuzinosim,per zinias jau sake,kad itariamas kazkoks zmogelis,kuris prie politiku ne prie ko.Apie ikru balius vargu ar suzinosime,bet po truputi visi slikstynes lenda i pavirsiu.Zmones kalba,kad Venskiene buvo pirmoji,kuri isdryso paviesinti,kad vaiku isnaudojimas egzistuoja.Gaila,nesugebejo tauta pasinaudoti ir isrinkti dauguma i DRASOS KELIO PARTIJA.Buvo pasakyta,nebukit abejingi Deimantes skausmui,visa tai gali atsitikti su kiekvienu.VISKAS PILDOSI,sveksnos atvejis,norvegijos atvejai ir t.t.

Ir ką jūs į tai       2015-02-2 19:03

“Tokia patirtis mane šokiravo, nesupratau, kas vyksta…”. Ir čia kalba “Žinomas vaikų psichiatras, žurnalistų etikos ekspertas…” Etik mat!

kas stovi       2015-02-2 18:49

kas,kokia chebra stovi už Slušnio konfidencialumo?

to Kazkaip       2015-02-2 18:04

labai gerai pastebėjot,kas paneigs,kad Slušnys tik neįgalaus nežiniuko role vaidina,žinojau,bijojau konfidecialumo,negalėjau,bo dantį desimt metu skaudėjo.,
pedofilai yra pedofilai,nereik cia dangstitis partijom,postais,tautybem,pilietybėm,visiem vieta kaliūzėj irbaigtas kriukis

Trupmenas narkomanų siautėjimui       2015-02-2 18:01

Pasidalijote įdomiu faktu. Pasvarstykime, kokiu tikslu trys agresyvios (gal narkotikų paveiktos) mergaitės atvežamos į Santariškių vaikų ligoninę, o ne į policijos poskyrį, kad būtų nustatyta, ar vartoja psichotropines medžiagas, iš kur jų gauna ir izoliuojamos nuo sveikų vaikų.
Kyla įtarimas, kad buvo norima parodyti, kokios nesutramdomos toje Švėkšnoje buvo tos mergiščios, kad vėlgi dėmesys nuo esminės temos - pedofilijos tinklo būtų nukreiptas besiaiškinant, kokios baisios ten buvo tos perkamos - parduodamos.
Esminis klaussimas, ne kas jos tokios, kaip elgiasi, o kas jas pirko ir tais narkotikais aprūpino. pačios juk žolės neaugino.
Manipuliacija kiaurai permatoma.

Hmm..        2015-02-2 17:52

lryte vėl str`aipsnis apie Norvegijos vaikų tisių ideologijos išsigimimą. Slušniui reiktų paskatyti.

Kazkaip       2015-02-2 17:38

Man susidaro toks vaizdas, kad Slusnys, aktyviai aiskindamasis del Sveksnos, nori nukreipti mano mintis jam naudinga linkme… Kazkaip man perdaug visur Slusnio, kai sprendziasi seksualiai isnaudotu vaiku likimas….

narkomanių siautėjimas        2015-02-2 17:29

Trys mergaitės iš Švėkšnos specialiojo ugdymo centro į Santariškių Vaikų ligoninę Vaikų ir paauglių krizių intervencijos skyrių atvežtos prieš kelias dienas. 13, 16 ir 17 metų paauglės išpuoliais sugebėjo įbauginti personalo darbuotojus ir kitus skyriuje gulinčius vaikus. Apie tai sužinojusi „Mamų unijos“ vadovė Eglė Mėlinauskienė teigia tiesiog negalinti tylėti.

„Buvo labai baisu. Mergaitės agresyvios, labai. Laužė baldus, gadino inventorių, taip tarpusavy susimušė, kad reikėjo vienai ranką gipsuoti. Vaikai jautė didelę agresiją tų mergaičių. Tiesiog susispaudę kampučiuose, mano mergaitė mažoji sako, pažiūrėk, kaip mano rankos dreba“, – sako „Mamū unijos“ vadovė.

Nevaldomos paauglės esą reikalauja rūkalų, giriasi rūkančios žolę, į kairę ir į dešinę siuntinėja personalą, nuolat keikiasi. Manoma, viena jų, šešiolikmetė, – nėščia.

Trupmenas to Think again.       2015-02-2 17:27

Labai jau norėtum problemą susiaurinti iki rajoninio lygio, ar ne? Gal ta Šilutė ir Šilutės merija kur nors marse, ką? Tai visai ne Šilutės problema kuri kaip yla iš maišo išniro Švėkšnoje. Gali būti, kad ji net toli peržengia ir Lietuvos ribas, ką sakė latviai prieš penketą metų, kai susidūrė su pedofilijos tinklu. Nereikia čia lia lia kvaileliais apsimetinėti ir pirštu baksnoti tai į dvi mergaites, neva užsiiminėjusias suteneryste, ar tik Švėkšnos, šilutės provincijos bėdomis reikalą susiaurinti. Matyt taip užsakovas jau ėmė strateguoti skandalo gesinimą, rodant jį nelabai reikšmingą.

Trupmenui        2015-02-2 16:59

Think again.
Švėkšnos vaikų namai - Šilutės merijos kompetencijoj.

keista       2015-02-2 16:55

Kodėl tyli Pedrytis - etatinis Venckienės ir senelių Kedžių persekiotojas, šmeižikas ir nesveikų fantazijų skelbėjas? Jei jau išlindo iš maišo toks skandalingas (jau tikros pedofilijos) įvykis, turėtų tas organas sukrusti, o visos ten įdarbintos Lovatiesės, Kuzios ir kitos pedofilų demaskuotojos putoti apie laimingą vaikystę ir imbierinius namelius globos namuose.

ha ha        2015-02-2 16:55

Uspaskio ir Darbo partija taip pat liberalai… besirūpinantys “penio laisvėm”? smile

Slušnys nepasakė, kas jį vertė tylėti… kas jį vertė projektuot mergaitės iš Garliavos paėmimą.. gal mainais už šiltą vietelę Žurnalistų Etikos komisijoj?? Maniau, Pūras jį ten prastūmė, bet ks žino? Nebent Radzevičius. 
Meljanas, vadovavęs VRM,  kėdainietis, jo brolis, buvęs VSD, lyg irgi Uspaskio partijoj, kaip ir Ūsas? O paksistas Požėla vadovavo tai “antiteroristinei ” Garliavos šturmo operacijai.

Trupmenas       2015-02-2 16:53

Ko čia kiši tą Laužiką ir Šilutę. Čia ne Šilutės sienlaikraštis ir tema visai ne apie Šilutę, o apie aukštų politikų įsipainiojimą į pedofilijos skandalą ir teisėsaugos bei Prezidentūros neveiksnumą bei nusikaltimo ir nusikaltėlių dangstymą.

išvada        2015-02-2 16:42

Jei Šilutę tiek ilgai valdęs meras yra iš  Darbo partijos, o Vaikų namai priklausė savivaldybei, tai ir seimo nariai turėtų būt iš Darbo ar jai draugiškos Pakso partijos, nes ir amžinoji Komkų merja juk greta - pagiegiai.

Šilutės naujienos        2015-02-2 16:33

Interpeliacija merui Š.Laužikui - už lojalumą prasižengusiems „darbiečiams“?

Trečią kartą rajono meru dirbantis ir vieną kadenciją Savivaldybės administracijos direktoriumi dirbęs Šarūnas Laužikas suskaičiavo, kad per 19 metų jo politinės veiklos oponentai jau 8 kartus organizavo interpeliaciją, 5 kartus dėl to jis svarstytas Tarybos posėdžiuose, tačiau nė karto oponentams nepasisekė išversti jį iš posto.

Praėjusį ketvirtadienį Savivaldybės tarybos posėdyje opozicijos lyderis Arvydas Jakas paskelbė 9-ąją interpeliaciją Š.Laužikui. Nepasitikėjimą rajono meru, be opozicijos lyderio, dar pasirašė aštuoni politikai: Saulius Vytuvis, Algirdas Gečas, Edvardas Vitkauskas, Daiva Žebelienė, Alfonsas Vanagas, Antanas Kubaitis, Jonas Purlys ir Vladas Kainovaitis.

Ar Š.Laužikas tinkamas eiti mero pareigas, ar turi būti atleistas, politikai privalo nuspręsti per 20 dienų - tokį terminą numato įstatymas neeiliniam Tarybos posėdžiui surengti.

Interpeliacijos kardu iš pareigų yra išritinti trys rajono merai: Algirdas Balčytis, Virgilijus Pozingis ir Daiva Žebelienė.
....
Švėkšnos specialiojo ugdymo centras pereis ministerijos žinion

Šilutės rajono savivaldybės taryba ketvirtadienį posėdyje sutiko perduoti Švėkšnos specialiojo ugdymo centro savininko teises ir pareigas bei turtą Švietimo ir mokslo ministerijai. „Tikimasi, kad perdavus mokyklą Švietimo ir mokslo ministerijai, mokykla

lia tukas       2015-02-2 16:23

ne taip pasake,o reiktu-del vaiku patiriamos seksualines prievartos nenorejau niekur kreiptis.

pamarys        2015-02-2 16:22

Į Šilutės rajono savivaldybės mero postą pretenduoja dvi moterys ir 7 vyrai – devyni kandidatai, savo šeimose užauginę 22 vaikus. Šįkart paskaičiuosime ir kandidatų turtus (dar litais), domėsimės ir jų skolomis, pomėgiais. Visi duomenys paimti iš Vyriausiosios rinkimų komisijos interneto svetainės.

Turtai, mokesčiai
Vienintelis iš 9 kandidatų į merus Š. Laužikas deklaruoja nesumokėjęs nė cento mokesčių, nors yra gavęs per 167 tūkst. Lt pajamų… Privalomo registruoti turto nurodo turintis už beveik 374 tūkst. Lt, pinigų turintis beveik 64 tūkst. Lt, yra suteikęs apie 351 tūkst. Lt paskolų, pats paskolų neturi paėmęs.
Ilgiausią gautų paskolų sąrašą savo deklaracijoje pateikia A. Jakas, bendra jų suma viršija 2,67 mln. Lt, privalomo registruoti turto vertė – 1,433 mln. Lt, vertybiniai popieriai, meno kūriniai, juvelyriniai dirbiniai įvertinti beveik 744 tūkst. Lt, gavęs 747 tūkst. Lt pajamų, o sumokėjęs tik 2519 Lt mokesčių, yra suteikęs beveik 631 tūkst. Lt paskolų, piniginių lėšų neturi.
Sandros Tamašauskienės privalomo registruoti turto vertė – 80 tūkst. Lt, vertybinių popierių, meno kūrinių, juvelyrinių dirbinių deklaruoja už 40 tūkst. Lt, turi 20 tūkst. Lt piniginių lėšų, gavusi beveik 50 tūkst. Lt pajamų, sumokėjo 7047 Lt mokesčių.
Raimundas Ambrozaitis turimą registruotą turtą įvertino beveik 195 tūkst. Lt, nurodo turįs 28,4 tūkst. Lt piniginių lėšų, gavęs per 71 tūkst. Lt pajamų ir sumokėjęs 10,5 tūkst. Lt mokesčių.
Sigitas Šeputis valdo per 420 tūkst. Lt vertės registruoto turto, turi 151 tūkst. Lt piniginių lėšų, yra gavęs 45 tūkst. Lt paskolą, pajamos sudaro 48 tūkst. Lt, sumokėta 5486 Lt mokesčių.
Daivos Žebelienės registruotas turtas viršija 433 tūkst. Lt, turi 65 tūkst. Lt piniginių lėšų, yra paėmusi per 23 tūkst. Lt paskolą, gavusi beveik 77 tūkst. Lt pajamų ir sumokėjusi 10 821 Lt mokesčių.
Romualdas Renčeliauskas deklaruota 120 tūkst. Lt vertės privalomo registruoti turto, 43 tūkst. Lt piniginių lėšų, gavęs per 42 tūkst. Lt pajamų ir sumokėjęs 6304 Lt mokesčių.
Virgilijus Pozingis deklaruojamą turtą įvertina 531 tūkst. Lt, nurodo turįs vertybinių popierių už 6246 Lt, piniginės lėšos sudaro 105 tūkst. Lt, gavęs pajamų per 42 tūkst. Lt, sumokėjęs 2043 Lt mokesčių.
Vytautas Laurinaitis deklaruoja turto už 32 tūkst. Lt, pajamų gavęs 73,7 tūkst. Lt, sumokėjęs 10 604 Lt mokesčių.

pamarys        2015-02-2 16:16

Šarūnas Laužikas gimė Šilutėje, mokytojos ir girininko šeimoje, baigė Šilutės pirmąją vidurinę mokyklą. Vilniaus universitete įgijo prekybos ekonomisto specialybę, karjerą pradėjo užimdamas pareigas visuomeninio maitinimo srityje, šešias kadencijas buvo Savivaldybės tarybos narys – meras, mero pavaduotojas, administracijos direktorius. Be to buvo fotografas, ūkininkas, UAB „Ventainė“ direktorius. Domisi fotografija, istorija, knygomis, mėgsta keliauti.
Vytautas Laurinaitis gimė Galnės kaime, Vainuto sen. Yra baigęs tuometinį Vilniaus pedagogikos institutą, turi istoriko politologo diplomą. Mokytojavo Vainuto vidurinėje mokykloje, čia dirbo direktoriaus pavaduotoju, nuo 2003 m. yra Savivaldybės tarybos narys, nuo 2014 m. liepos – rajono meras. Mėgsta muziką, gamtą, pažintines keliones.
Virgilijus Pozingis gimė Veiviržėnų miestelyje, Klaipėdos r. Baigęs tuometinę Žemės ūkio akademiją, turi mokslinio agronomo diplomą. Dirbo ūkių pirmininko pavaduotoju, direktoriaus pavaduotoju, „Ašvos“ tarybinio ūkio direktoriumi, Švėkšnos viršaičio pavaduotoju, vadovavo Švėkšnoje agrarinės reformos tarnybai, nuo 2003 m. buvo Savivaldybės administracijos direktorius, vėliau Savivaldybės tarybos narys, meras, mero pavaduotojas.

„Pamario“ inf.

pamarys        2015-02-2 16:15

Šilutėje gimusi D. Žebelienė irgi yra baigusi Šilutės 3 vidurinę mokyklą, Šiaulių pedagoginiame institute gavusi pradinio mokymo pedagogo diplomą. Dirbo vaikų darželyje, nuo 1998 m. – versle, vadovavo UAB „Toluta“, nuo 2012 m. vidurio iki 2013 m. gruodžio ėjo rajono mero pareigas. Mėgsta pramogauti, keliauti slidinėti.
Sigito Šepučio gimtinė – Panemunės miestelis Pagėgių savivaldybėje. Baigęs tuometinę Žemės ūkio akademiją, dirbo tarybinio ūkio dirbtuvių vedėju, inžinieriumi, ūkio direktoriaus pavaduotoju, direktoriumi, Juknaičių apylinkės viršaičiu, Šilutės r. privatizavimo tarnybos viršininku, nuo 1995 metų – Savivaldybėje, vadovavo Ekonomikos ir ūkio skyriui, 2014 m. birželį paskirtas Savivaldybės administracijos direktoriumi.
R. Ambrozaičio tėviškė – Vadžgirio kaimas (Jurbarko r.), dveji metai karo tarnybos Ukrainoje, studijos Kauno technologijos universitete ir inžinieriaus elektriko diplomas. Darbovietės rikiuojasi taip: Buvusi Šilutės hidraulinių pavarų gamykla, Šilutės sūrių gamykla, Šilutės elektros tinklai, AB VST, UAB „Kleta“, AB „Kachetinskaja energodistribucija“, bendrovė DFDS SEAWAYS, savivaldybėje – administracijos direktoriaus pavaduotojas, direktorius, UAB „Ispro“, 2014 m. – vėl savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas. Pomėgiai: su šeima būti gamtoje, puoselėti gyvenamąją aplinką, keliauti.

pamarys        2015-02-2 16:13

Žvilgsnis į kandidatų biografijas
Aštuoni kandidatai į merus yra atstovaujamų partijų ar visuomeninių rinkimų komitetų sąrašų lyderiai, išskyrus R. Renčeliauską. Šis Darbo partijai atstovaujantis kandidatas į mero postą partijos kandidatų sąraše yra antras, pirmu įrašytas Darbo partijos Šilutės skyriaus pirmininkas Saulius Stankevičius. Beje, rinkimuose dalyvauja ir kandidatų į rajono Tarybą sąrašus pateikė trys visuomeniniai rinkimų komitetai ir 7 politinės partijos ar sąjungos. Tačiau visuomeninis rinkimų komitetas „Šilutės garažai“ kandidato į merus neiškėlė, tad jie siekia tik Savivaldybės tarybos narių mandatų.
Žvilgsnį į kandidatų biografijas pradedame nuo R. Renčeliausko, gimusio Kėdainiuose, ten baigusio vidurinę mokyklą ir padirbėjusio elektros monteriu. 1966-1992 m. tarnavo Sovietų armijoje. Išsilavinimas – aukštasis. Nuo 1994 metų dirbo AB „Lietuvos kuras“ Klaipėdos filiale su priešgaisrine tarnyba susijusiose pareigose, nuo 1999 m. – Šilutės savivaldybėje rūpintasi civiline, priešgaisrine sauga. Neturi žalingų įpročių, žvejoja, sportuoja, domisi istorija ir teatru.
Šilutėje gimęs A. Jakas aukso medaliu yra baigęs tuometinę Šilutės 3 vidurinę mokyklą ir Vilniaus universitete baigęs prekybos ekonomisto studijas. Po to treji metai nenurodytame versle, 1995-2001 m. – automobilių „Škoda“ importuotojo Vakarų Lietuvoje atstovas, nuo 2001 m.– pusantros kadencijos rajono meras, 2007-2014 m. – darbas su atsinaujinančios energijos projektais.

pamarys        2015-02-2 16:11

Į Šilutės rajono savivaldybės mero postą pretenduoja dvi moterys ir 7 vyrai – devyni kandidatai, savo šeimose užauginę 22 vaikus. Šįkart paskaičiuosime ir kandidatų turtus (dar litais), domėsimės ir jų skolomis, pomėgiais. Visi duomenys paimti iš Vyriausiosios rinkimų komisijos interneto svetainės.

Turtai, mokesčiai
Vienintelis iš 9 kandidatų į merus Š. Laužikas deklaruoja nesumokėjęs nė cento mokesčių, nors yra gavęs per 167 tūkst. Lt pajamų… Privalomo registruoti turto nurodo turintis už beveik 374 tūkst. Lt, pinigų turintis beveik 64 tūkst. Lt, yra suteikęs apie 351 tūkst. Lt paskolų, pats paskolų neturi paėmęs.
Ilgiausią gautų paskolų sąrašą savo deklaracijoje pateikia A. Jakas, bendra jų suma viršija 2,67 mln. Lt, privalomo registruoti turto vertė – 1,433 mln. Lt, vertybiniai popieriai, meno kūriniai, juvelyriniai dirbiniai įvertinti beveik 744 tūkst. Lt, gavęs 747 tūkst. Lt pajamų, o sumokėjęs tik 2519 Lt mokesčių, yra suteikęs beveik 631 tūkst. Lt paskolų, piniginių lėšų neturi.
Sandros Tamašauskienės privalomo registruoti turto vertė – 80 tūkst. Lt, vertybinių popierių, meno kūrinių, juvelyrinių dirbinių deklaruoja už 40 tūkst. Lt, turi 20 tūkst. Lt piniginių lėšų, gavusi beveik 50 tūkst. Lt pajamų, sumokėjo 7047 Lt mokesčių.
Raimundas Ambrozaitis turimą registruotą turtą įvertino beveik 195 tūkst. Lt, nurodo turįs 28,4 tūkst. Lt piniginių lėšų, gavęs per 71 tūkst. Lt pajamų ir sumokėjęs 10,5 tūkst. Lt mokesčių.
Sigitas Šeputis valdo per 420 tūkst. Lt vertės registruoto turto, turi 151 tūkst. Lt piniginių lėšų, yra gavęs 45 tūkst. Lt paskolą, pajamos sudaro 48 tūkst. Lt, sumokėta 5486 Lt mokesčių.
Daivos Žebelienės registruotas turtas viršija 433 tūkst. Lt, turi 65 tūkst. Lt piniginių lėšų, yra paėmusi per 23 tūkst. Lt paskolą, gavusi beveik 77 tūkst. Lt pajamų ir sumokėjusi 10 821 Lt mokesčių.
Romualdas Renčeliauskas deklaruota 120 tūkst. Lt vertės privalomo registruoti turto, 43 tūkst. Lt piniginių lėšų, gavęs per 42 tūkst. Lt pajamų ir sumokėjęs 6304 Lt mokesčių.
Virgilijus Pozingis deklaruojamą turtą įvertina 531 tūkst. Lt, nurodo turįs vertybinių popierių už 6246 Lt, piniginės lėšos sudaro 105 tūkst. Lt, gavęs pajamų per 42 tūkst. Lt, sumokėjęs 2043 Lt mokesčių.
Vytautas Laurinaitis deklaruoja turto už 32 tūkst. Lt, pajamų gavęs 73,7 tūkst. Lt, sumokėjęs 10 604 Lt mokesčių

>>Kaip tapti LIONS nariu?        2015-02-2 16:05

hmm… LIONS klubas - tai tarptautinis pseudo masonų snobų  klubas, turintis narių virš pusantro milijono. Jį įkūrė vienas Čikagos verslininkas savo bizniui plėsti dar 1917. Matomai po to, kai masonai , po Morgano skandalo, ėmė nebepasitikėt savo žydiškos kilmės nariais… Nario mokestis nemažas, bet atsiperka, nes nariai viens kitam padeda užsigarantuot šiltas vieteles.Turi savo konstituciją ir etikos koda. 

rasa       2015-02-2 15:12

ka cia tas idiotas mekena,o kaip jis bjaurojo Venckiene,juk sake,kad jokios prievartos nebuvo,kad mergaite issigalvojo,kad Lietuvoje tokiu dalyku nera. .Tai po velniu kam jis reikalingas uz slepimo nusikaltimo visus i kalejima ir lai ten juos padaro oziais arba uz geros vietos pakabinti ant sakos ir tegu supasi kol nutruks

as2       2015-02-2 15:11

pagaliau kam tada tie visi vaiku teises, ir kitos istagos kurios atsako uz vaikus kam jos yra ir gauna atlyginimus panaikinti visas organizacijas .Zmones reikia nerasyti o eiti prie seimo kas darosi sitiek rase 18 kartu ir nejikios reakcijos Nereokia ir norvegijos kas darosi Lietuvoje baisu

skandalas        2015-02-2 14:42

rūupūs miltai, visi vaikų teisių tarnybų vadovai po šitokio skandalo PRIVALO ATSISTATYDINTI.

O Sakalas, globojantis vaikų namus, Vaikų teisių gynimo organizacijos “Gelbėkit vaikus” pirmininkas, PRIVALO ne tik asistatydinti, bet ir teisme PASIAIŠKINTI! Jukne kart1 buvo ra6yt straipsniai - “Kodėl A.Sakalas taip bijo žodžio “Pikeliškės”. Ta2iau tada niekas taip ir nesureagavo.

to IDOMU       2015-02-2 14:20

Tai gal tas slusnys ir paruose?Nu tai bet vistiek kazkas tai tures atsakyti uz DEIMANTE?

Eglė        2015-02-2 13:52

“Tragedijos dėl vaikų nemačiau, bet buvo didžiulė tragedija dėl personalo. Tada susidūriau su baisesniais dalykais…”
O tai vaikų prievartavimas, pedofilija, psichiatrui dar NERA TRAGEDIJA???
Nenorėčiau, kad daugiau bent vienas vaikas patektų pas tokį psichiatrą.

Pensininke       2015-02-2 13:46

Esame patys rinkejai kalti, kad i valdzia renkame idejinius komunistus, visas senasias sistemines korumpuotu partiju grupuotes. Jos visos vienodai be asmenines atsakomybes troksta lovio prie kurio ir prieina. Kam mazoje Lietuveleje reikalingos 40 ar kiek ju ten partiju, kurios is esmes vienodai savo “PROGRAMOMIS” kalba. Skelbkime boikota bet kuriems rinkimams, tiek savivaldos, tiek valstybes, nes nera saziningu rinkimu istatymu, politikai “vaiksto” per partijas kaip cirke.

Kas Raidos centro klientės?       2015-02-2 13:46

Gal mergaitės iš Švėkšnos?

birute       2015-02-2 13:40

labai gaila venskienes.viskas prades atsiskleisti ir turbut tai bus prdzia

Vilniete       2015-02-2 13:13

Kiek pastebejau labiausiai nekente Venckienes,tai Zemaitaitis,Masiulis,Simasius,Sysas,Kuodyte,Silaseviciute…...

Rasa       2015-02-2 13:13

Visiška vaikų psichiatrijos degradacija. Negi kolegos tylės? Negi tylės ir žurnalistai? Negi sutiks, kad vaikų kančioms abejingas žmogus aiškintų, kas etiška, kas ne? Ar psichiatrai ir žurnalistai dar turi bent lašelį savigarbos?

Viktoras       2015-02-2 13:13

Kam tokie ,,vaiku gynejai,,reikalingi,kurie sedi po lapais ir bijo zodi pasakyti ,ar kalba taip,kaip reikia tiems ,kurie daro tuos nusikaltimus.Kaip tai vadinama,net bunant paprastu pilieciu ,o ne pareigunu,tai mes zinome.Tai bendrininkavimas su nusikalteliais,o tai prilyginama nusikaltimui.Manau,kad tokie nevyke pareigunai ,tai dar baisiau,negu tie ,kurie daro nusikaltimus,nes ju rankose istatymas ir visi svertai,kad tai sustabdyti istatymiskai.

Šilutė?       2015-02-2 12:49

Koks Seimo narys kilęs iš Šilutės?Gal ŽEMAITAITIS?Liabai įdomu…

Kodėl reorganizuoja?       2015-02-2 12:46

Atsakau:todėl,kad sukišti visus galus į vandenį.Iš baimės.Uždės grifą “Slapta +nepilnamečiai”.
Baudžiamoji byla nebus užvesta.
Kas dar turės įvykti?

Teisėtvarkos BANKROTAS       2015-02-2 12:42

Kas pakvies TARPTAUTINĘ TYRĖJŲ komandą?

ĮDOMU,       2015-02-2 11:54

Kas “paruošė” kaldrytę Deimantei, grobiant ją iš gimtų namų? “Nešikas” tikriausiai nesugebėtų - ne ta specializacija. Biologinė taip pat .Ta su guminėm pirštinėm irgi kažin…..Čia reikėjo profesionalo.Kas JIS ????????

juk       2015-02-2 11:31

tas kas slepia nusikaltimą, pats tampa nusikaltimo bendriniku. Šitam pedofilijos gynėjui turėtų būti iškelta baudžiamoji byla, bet kadangi Lietuvos teisėsauga supuvusi, tai ji net piršto nepajudins. Įsivaizduokite su kokia viltimi vaikai kreipėsi į šį ale “psichologą” ir nesulaukė jokios pagalbos, jis tėra šlykšti pedofilinė padugnė.

123       2015-02-2 11:27

Ir tokie bei panašūs i slušnius ŠUNŽMOGIAI dar drįsta viešai kažką kliedėti apie teisinę valstybę...Už pautų tokius kabinti viešai aikštėse…

trumpai       2015-02-2 11:26

VIP pedofilu advokatelis.

Realybė.       2015-02-2 11:21

  Štai, žmogus atvirai prisipažįsta, kad yra nusikaltimų bendrininkas. O kaip reaguoja mūsų teisėsauga??? Nereaguoja visiškai - ir taip tampa nusikaltimų bendrininkais. Kodėl? Todėl, kad turime valstybės valdymo sistemą, kurioje visi - nuo aukščiausio iki žemiausio - yra surišti viena, nusikaltimų slėpimų, grandine. Visomis išgalėmis ir priemonėmis - melu, demagogija , cinizmu, brutalumu valdininkai stengiasi, kad ši grandinė nenutrūktų. Labai viskas panašu į dabar vykdomą kaimyninės šalies vykdoma “politiką”. Gal jie perėmė mūsų patirtį?..

Onutė       2015-02-2 11:15

Labai noriu pamatyti kaip Slušnys kartu su Šalaševičiūtė sėdi teisiamųjų suole.Šitas visa bardakas prasidėjo prie Šalaševičiūtės. Jeigu jos paprašė išvardinti pedofilus, o jinai atsakė, kad jai yra neetiška, tai apie ką mes kalbame. O dabar ši pedofilų gynėja išsidirbinėja iš visos sveikatos sistemos, kurioje ten darbuotojai jaučiasi kaip zombiai. Pradėkime nuo šios poniūtės darbų, paklauskime kiek yra vaikų parduotų, išprievartautų, kiek jų dar nerandama.

siuksles       2015-02-2 11:13

prisipazinimas. Lyg kas nebutu zinojes.

GRIEZCIAUSIA BAUSME        2015-02-2 10:59

Teisingoj saly sis Slusnys KALETU KARCERYJE IKI GYVENIMO GALO.

vai me       2015-02-2 10:20

Matyt, nepasisekė nuslėpti nuo visuomenės, kad dirbo Švėkšnoje.Netikiu, nė viena, šio išsigimėlio, “krokodilo ašara”.Tai tikra bomba.Įdomu, kur dar “dirbo” šis pedofilų bendrininkas ir kiek pedofilinių nusikaltimų nuslėpė.

Canada       2015-02-2 2:57

Baisiausia pas jumis yra tyla, kai normalus pasaulis rekte rektu.

Jei       2015-02-2 1:21

Jis slepe vaiku prievartavimo faktus ,tai jam turi buti iskelta baudziamoji byla…Ar tik vien Venckiene Lietuvoj yra baudziama ?O kada visi tie ,kurie kenke Deimantei Kedytei ,kada jie bus taip pat teisiami?Juk mergaitei net neleido issakyti savo nuomones su kuo ji noretu gyventi ,bet atidave ja skubiai motinai…Neleido Deimantei net teisme pasisakyti ,nu truksta zodziu kas vyksta.Vaikus prievartauja ir niekas nieko nedaro.Ir dar stebisi ,kad zmones emigruoja masiskai.

Provincialui       2015-02-2 0:50

O dideliuose jau pagal tamstą - nesideda, ar ne? gal kvaileliu apsimeti, megindamas pasakyti, kad tai provincijos miestelių problema.

provincialas       2015-02-2 0:42

Baisu pagalvoti kas tuose mažuose miesteliuose dedasi.

> "AVINĖLIŲ TYLĖJIMAS" -        2015-02-2 0:42

SIAUBO filmas

Al.       2015-02-2 0:31

Ar tikrai pareigūnas, slėpęs nusikaltimus prieš vaikus, yra V.Landsbergio fondo valdybos pirmininkas ? Jei taip, laukiu Vytauto Landsbergio komentaro.

.>>> Trupmenui       2015-02-1 23:56

Ar manote, kad jos esesybė Matrioška galutinai yra atsikračiusi sovietinio raugo. Ar norite pasakyti tuom, kad antisovietinis darbas dabar jau visiška atgyvena? Labai klystate taip manydamas. Tas tvaikas taip legvai neišsivėdina. Jūs pauostykit matrioškos sarafaną palei pažastis, ir suprasit, kaip giliai įsigėręs tas raugas.

Trupmenas letukui       2015-02-1 23:01

Va ko jau nelaukiu, tai Grinevičiūtės trigrašio. Su Garliavos istorija ji su savo tyrimais pasirodė, kas esanti. Konvertitų tuoj atsiras armijos, tik nebus aišku, kas kieno užsakymą ir už kiek sidabrinių vykdo.

Trupmenui       2015-02-1 22:59

Jūs labai antitarybiškai nusiteikęs. Nuolat juodinate tarybinę santvarką ir politbiuro vadovybę. Už tokias kalbas galite pakliūti į Jos geRRRbėjo nemalonę.

letukas.       2015-02-1 22:56

laukiam ne valio ,o grineviciutes tyrimo .

Trupmenas to ko tikėtis dabar       2015-02-1 22:34

Yra žinių, kad Švėkšnos išdraskymas jau vyksta. Vaikai išbarstomi nežinomomis kryptimis. Užuot būtų paskelbtas mėnesio karantinas ir aiškinamasai vietoje dabar bus “gaudyk vėją laukuose”. Tas vyksta matrioškos iniciatyva.

išgelbėtojas       2015-02-1 22:13

ar Černiauskas visus Švėkšnos vaikus išgelbės išnešdamas juos ant rankų?kur 240 Vyčių-kareivių?kur juos visus išvešit?

matosi       2015-02-1 21:53

Slušnys bando prisidengt kažkokiiu konfidencialumu it figos lapeliu.Slušny visos tavo psichiatrinės grožybės puikiai matosi.

ko tiketis dabar?       2015-02-1 21:43

sekant Deimantes Kedytes sudorojimo precedentu, dabar turetu prasideti masiniai Sveksnos (o gal ir Pikeliskiu ir kitu naslaitynu) vaiku atminties trynimai?

nagi       2015-02-1 21:28

Susiraskit google 2005 m. V.Spurytės straipsnį - Likimo nuskriausti paaugliai patys prašosi į psichiatrijos ligoninę.
Apie kokį personalą kalba Slušnys?
Direktoriauja nuo 1991 metų ta pati L.Navickienė. Nejaugi ji ir liks poste?

Mokytoja       2015-02-1 21:07

Ar turi Lietuva policijos generalinį komisarą?
Ar turi generalinį prokurorą?
Ar turi Prezidentę?
Ar Grybauskaitė tik kitus kviečia elgtis pilietiškai, o pati pilietiškai pasielgti negali?
Kodėl ji neragina Valio ištirti prekybos vaikais? Kodėl neapklaustas Slušnys?
Kokį siaubo filmą jie kuria Lietuvoje?

pasaka       2015-02-1 20:54

Ale ot tai pasisekė lietrydžio lerwastei.
Juk apie kiekvieną paslėptą Švėkšnos vaiką teks parašyti po imbierinę pasaką.
Ir kuziai pasisekė.
Dabar galės parašyti sensacingą straipsnį, kad naktimis į Švėkšną atvažiuodavo senukai Kedžiai ir prievartaudavo vaikučius.
O mindė žalimas neužsikirsdamas paliudys, jog matė Venckienę į amerikoniškos mašinos bagažinę grūdant to našlaityno vaikus.
Pasisekė ir šinbindeikiui.
Vidukas užtins nuo reklamuojamų polit-pedofilų.
Šinbindeikis parašys kokie jie, pedalpolitikai, geri ir pūkuoti.

 

ŠLYKŠTU       2015-02-1 20:44

Grybauskaitė...,Lansbergis…,Slušnys…,Pūras…,Žiobienė...,Garliava…ir t.t.,ir t.t. - viskas surišta viena virvele…O gal triusikų gumute…???

pradžia       2015-02-1 20:24

Garliavos tragedija buvo tik pradžia tų baisybių kurios tuoj tuoj išplauks paviršiun,žmones netylės,nevisi savo sielas pardave už tris auksinius

VaidasVDS       2015-02-1 20:23

Visiškai neaišku, apie kokį konfidencialumą šis ponas šneka. Tas ponas vis tik kalba apie vieną prievartos rūšį - prievartavimus tarp bendraamžių? Ir greičiausiai čia aukos jam pasakojosi. Iš čia kyla klausimas, koks įstatymas leidžia slėpti nusikaltimą prieš auką? O gailėtis kažkokio personalo, o ne aukų, iš viso yra moralinė katastrofa.

Švėkšnos paslaptys       2015-02-1 20:20

Švėkšnos paslaptis žino gal koks puse milijono,mano nuomone.Paskaičiuokim:VIP klientai-elitiniai dėdės,esami auklėtiniai,buvę auklėtiniai,buvęir esami darbuotojai,Švėkšnos ir jos apylinkių gyventojai,gydytojai,policininkai,,visi turi šeimas,gimines,kaimynus,draugus,tyčia netyčia prasitaria tipo’žinai,ką aš tau papasakosiu,tik tu niekam nesakyk’

klausimas       2015-02-1 20:12

kažkaip kyla klausimas,kas nutiko,kad LSlušnys ėmė ir prabilo?Gal žmogui nuojauta negera atsrado,gal padai svyla,gal sąžinė užgraužė,gal kas nors paprašė?

Nelabasis       2015-02-1 20:04

gerbiamas Slušny,mums gali nieko neprisipažinti-mes ir taip viską žinom,che che che…septynioms kartoms karminę istoriją patvarkei.Mes tokiems stropuoliamms užkuriam ypatingus katilus,smalos nepagailėsim.Gali nebesistengti,laukiam išsižioję//////////////////////// 666

Gal durnius?       2015-02-1 19:22

Pats prisipažino ,kad slėpė nusikaltimą,kuriam nėra senaties.

teisėsauga, aūūū       2015-02-1 19:17

Kur mūsų teisingoji teisėsauga, taip mylima ir globojama JE-ės ir besigirianti augančiais savo reitingais??? Šitas oficiozinis „vaikų globėjas“ faktiškai prisipažino padaręs kriminalinį nusikaltimą - nepranešė teisėsaugai apie daromus nusikaltimus su vaikais… Ar nekeista, kad Lietuvoje didžiausią karjerą daro tokie „vaikų teisių gynėjai“ (vien Šalaševičiūtė ko verta).

Pritrenkta       2015-02-1 19:10

Tas ponas save prilygino kunigui, kuris negali isduoti ispazinties paslapties?Ko gero kunigas perduotu teisesaugai tokia vaiko iaspazinti.Cia jau nera zodziu.Pedofilijos pas mus nera.Tfu!!!

Rūtai       2015-02-1 19:08

Čia matyt neskialbia jių pavardes, kad jie būtų besąlygiškai paklusnūs. Patys ištikimiausi būna, tik nusidėjėliai. Kad galėtum karaliauti, turi žinoti jių nuodėmes, matyt prezidentei paskelbti jių pavardes nenaudinga.

nuomonė       2015-02-1 19:07

Venckienė turi slapstytis nuo lietuviško „teisingumo“ apkaltinta pedofilija ir visais įmanomais nusikaltimais, o tokie, atsiprašant, išgamos vaikų psichiatrai, nuo kurių priklauso prievartaujamų vaikų likimas tarpsta ir storėja aukštuose postuose, gelbėdami VIP iškrypėlių kailių.

mociute       2015-02-1 18:59

slykstus nusikaltelis -jis turi buti teisiamas.o jei kiso nagus prie deimantes kedytes -austant,uzmetus raudona kaldryte, nesamas pirmyn kojomis i pacia blogiausia laikymo kamera lietuvoje ilgiems ilgiems metams.puras taip pat ten turi buti apklausiamas kartu -KUR TIK YRA VAIKU PEDOFILIJA ,ISNYRA SITIE “DAKTARAI” -LIETUVOJE NERA KITU

sunku patiketi       2015-02-1 18:50

kad taip kalba tas, kuriam vaikai patikejo savo skausma, tikedamiesi pagalbos.

Perspausti neverta        2015-02-1 18:47

Priklausymas Lions ar Rotary klubams dar nereiškia priklausymo masonams - pašventimo apeigų, priesaikos, tylėjimo įžado ir pan. šiuose klubuose dar nėra. Tačiau šios organizacijos yra masonų steiginiai (jos naudoja masonų simbolius), iš kurių atrenkami kandidatai tikrajai masonybei. Aišku, kai kurie Lions ar Rotary klubų nariai gali būti masonai, bet ne todėl, kad priklauso šiems klubams. Be to, nemenka dalis šių klubų narių nė nesuvokia, kieno prieangyje jie atsidūrę. Sielos išganymo dėlei iš šio prieangio dera pasitraukti.

sunku patiketi       2015-02-1 18:46

kad taip kalba tas, kuriam atsiverdavo vaikai, tikedamiesi gauti pagalba. Nebesistebiu, kad si zmogysta prisidejo prie Deimantes isplesimo is namu.

Pedofilų advokatas       2015-02-1 18:40

Kaip gi savus išduosi-gali griovyje prigerti.
Taip Ūsui atsitiko kai pasakė, kad netylės.

vaikučius "mylinčio" politiko malda       2015-02-1 18:35

- Viešpatie, apsaugok, kad tai kas čia rašoma nenutekėtų į kitus portalus

rutai       2015-02-1 18:32

išeina, kad matrioškė alėpdama įtakingus politikos tūzus-pedofilus yra nusikaltėlių bendrininkė. fu…

ruta       2015-02-1 18:28

Du kartus perskaiciau , ar   tai etikos eksperto ir psichiatro , ar degenerato ir nusikaltelio sapaliojimai ?
Ar Lietuvoje jau tokia ivesta politiku tvarka , kad nieksai , degeneratai be morales , be padorumo supratimo , apsidirbe iki pat ausu ir smirdedami savo nusikaltimais /nemanau , kad tai buvo paslaptis , tik buvo patogu ja nutyleti / skiriami i postus , kuriose reikia buti ipac jautriems , padoriems ir neabejingiems ?
Kodel matrioska nepaskelbe politiku pavardes , kurie , galimai ne tik lake konjakus ir ede ikrus , daug paprasciau saukti - rusai puola ?Uuuu , nekenciu sovietinio mentaliteto ir ‘pakazuchos’ .

arba slušnys durnas arba tokiu apsimeta.       2015-02-1 18:13

jis kaip psichologas privalo saugoti jam pasipasakojusio asmens tapatybės paslaptį.
slėpti vaiko nurodytus nusikaltėlius slušnio neįpareigja jokie, net mūsų pašvinkę  įstatymai.
jis galėjo kreiptis tiesiai į prokuratūrą ir pareikalauti teismo apsaugos slaptam liudininkui.
kodėl smaukūnaitei nežinia už ką teikiama tokia apsauga?
tai kodėl švėkšnos našlaityne privartautiems vaikams negali būti suteikta apsauga?
ei tu, atsiprašant, slušny, tavęs klausiam!

Vytautas-Vitas       2015-02-1 18:04

  Jo,kaip ir Vasiliuskui,“morale- ne sio pasaulio dimensija”.

Komentarų puslapis 1 iš 2
 1 2 > 

Rekomenduojame

Algimantas Rusteika. Šitie neramumuose ir riaušėse būtų pirmieji

Vytautas Sinica: Ką daryti su Lietuvos ekonomika? Įgalinti lietuvius pačius kurti darbo vietas

Kunigas egzorcistas Arnoldas Valkauskas: Pandemija nėra Šėtono pergalė

Geroji Naujiena: Jėzau, Tu mūsų viltis

Ramūnas Aušrotas. Naujoji Zelandija skubos tvarka liberalizavo abortus

Nijolė Bulotaitė. Kunigas Alfonsas Lipniūnas: lietuviško žodžio ir katalikiškos meilės galia

Kaip karantinas pakeitė lietuvių gyvenimą?

Ramūnas Aušrotas. Net ir katalikiškoje mokykloje apie „Didžiąją Prancūzijos revoliuciją“ dėstoma liberalų propaganda

Povilas Gylys. Nerimas dėl ekonominės krizės suvaldymo

Susipažinkime: Dievo Tarnas kun. Alfonsas Lipniūnas

Rasa Čepaitienė. Pasaka apie Cacą ir Kaką

Laimonas Kairiūkštis. Ar visiems verslininkams reikia padėti?

Liudvikas Jakimavičius. Kova su korona iš mano balkono

Jurga Karčiauskaitė-Lago. Ispanija – pavyzdys kaip nedaryti!

Tikintieji kviečiami kasdien drauge melstis šv. Juozapo maldą

Vytautas Rubavičius. Karūnuotasis keičia pasaulį

Rasa Čepaitienė. Karantinas (II): kinų pavasaris. Antroji dalis: politekonominė

In memoriam: Vaclovas Bagdonavičius

„Iš savo varpinės“. Naujausios PSO rekomendacijos: karantinas COVID-19 nesustabdys?

Marius Malakauskas. #LaikykisVeryga

Italija: kunigas, atidavęs kitam pacientui savo plaučių ventiliatorių, mirė nuo koronaviruso

Neringos Venckienės pranešimas spaudai: Ar buvo galima tikėtis kitokios teismo nutarties?

Vytautas Radžvilas. Dagio „krikščioniškos“ frakcijos pavardės

Vytautas Sinica. Visi genijai pasiruošę vertinti po laiko

Mindaugas Skrupskelis iš Kinijos: kovo 26-osios įrašas apie pasaulio atsaką į CoVid-19 iššūkį

Aras Lukšas. Precedento neturinti byla: Lietuva prieš nacizmą

LGGRT Centro tyrimo išvadas patvirtino Rusijos Federacijos valstybinis archyvas

Susitelkusi Lietuva. Mykolas Kleck: „O, Lietuva, kaip aš tave myliu“

Audrius Bačiulis. Apie Europos Sąjungos jungtinius apsaugų nuo Corona viruso epidemijos pirkimus

Algimantas Rusteika. Na, bet kai viskas baigsis, bus gerai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.