Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Geopolitika

Linas Šalna apie tuos, kurie vertina ne žaidimą, o futbolininkų odos spalvą

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 15 d. 12:53

22     

    

Linas Šalna apie tuos, kurie vertina ne žaidimą, o futbolininkų odos spalvą

Tikėjaus kažko panašaus.

Ir tai joks bajeris: kažkam velniškai netinka, kad tautų mišrainės, kaip vokiečių, olandų, prancūzų, belgų, anglų, šveicarų rinktinės, nieko nepešė, o čempionais tapo patriotiški italai…

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

> Van Basten       2021-07-19 8:30

Manau, klystate. Šveicarija ne “nusipirko” legionierių. Dauguma ne šveicarų kilmės futbolininkų yra gimę ar užaugę Šveicarijoje,nors jų kilmė įvairi- albanų,bosnių, nigeriečių ir žinoma ,šveicarų. Beje,jie puikiai kalba valstybinėmis Šveicarijos kalbomis- vokiškai,kai kurie prancūziškai ir t.t.Manau, Lietuvoje rastume ne vieną Lietuvos pilietį, čia gimusį ir augusį ir iki šiol neišmokusį valstybinės lietuvių kalbos.

NuNu       2021-07-16 11:17

Ir kuo tie lietuviai skiriasi nuo juodaodžių ar mulatų? Valstybė panašėja į Lotynų Ameriką - pinigų paskirstymu, kultūra, tuoj įdiegs narkotikų verslą.

Van Basten       2021-07-16 10:20

A6 sirgau už Italijos rinktinę, kurioje žaidė italai (na išksyrus kelis brazilus) ir man visiškai neįdomi Prancūzijos ar Šveicarijos rinktinė, kurioje prancūzų ar šveicarų reikia paieškoti. Man nepatinka ne futbolininkų odos spalva, o tas principas, kad ekonomiškai stipresnės šalys “nusiperka” legionierius (kaip pvz. Šveicarija), kurie su Šveicarija neturi nieko bendra, apart pinigų.

stasys       2021-07-16 7:21

Mielieji aš nesidomiu futbolu , rausdamas prisipažinsiu tik kuriam laikui praėjus prisiminiau jog taip ir nesuzinojau kas laimėjo finalą UK. Yra svarbesnių temų ..Lietuvai .

> atkreipkite dėmesį 23:11       2021-07-16 1:12

O su kuo diskutuoti, kai savi (patriotai) net puse stasio (Vaclovo) neprilygsta. Arba taip susireikšminę savo tuštybėje (kaip Raigerdas, Al, Habilitas…), bevelija išmintingai patylėti…
Nežinau, bet kažkas Al’ą kaip ir išvadino rusu…
Habilitas nekvailas, bet jam mielas Paksas…, ir šita fauna neverta jo kompanijos.
Raigerdas,kaip Romos vyskupas, tik ‘ex katedra’ lygyje praneša dievų valią, o toliau žinokitės patys…
Komunistai,jaučiasi labai nepatogiai, kai primename jiems nepatogius faktus… ir jie neberanda jokių kontrargumentų, tai irgi bevelija išmintingai tylėti.
Žydams, iš vis ne lygis kalbėtis su gojais, o kai dar koks apsukresnis gojus mesteli kokį nepatogų faktą, tai iš vis ‘givalta’... antisemitizmas…
Kunigams dar neatėjo kanadietiškas scenarijus (bažnyčių deginimas), tai jie kaip primityvūs amatininkai „verda tik savo sultyse“.
O lietuviai atkakliai demonstruoja savo debilumą, ir Stoholmo sindromo aukas… O temose, kur vienaip ar kitaip paliečiami žydai, juos ištinka kraštutinai apgailėtinas nepilnavertiškumas. Vargu ar šiems tautiečiams bepadės ‘grabas’...
——
O tai sukuo diskutuoti?
Toks Smalsutis sumanė akademinio lygio diskusiją. Kiek buvo pritariančių?!
Va, banalūs ir trumpi „vieno sakinio“ tekstai patys „einamiausi“...
O kai seimas rudenį iškilmingai prastums stambulizmą, tolerancijos kalbą, vaikų suvalstybinimą o valstybės sulyginimą..., tada galėsite diskutuoti su sienom - kaip čia taip…, kaip čia ne taip…

atkreipkite dėmesį       2021-07-15 23:11

komentaruose pilna vaclovo, kurio stilius idealiai panašus į stasio, bet nėra “universaliojo” stasio… Taigi DU-VIENAME. A ne tep, stasy-vaclovai?...
Ir dar atsiranda, kas su juo diskutuoja? Mjoooo…..........

Vaclovas >>14:59       2021-07-15 19:50

1. Panaudosiu rusų kalboje naudojamas sąvokas, manau, suprasite. Tai kulokai. Jiems tik valdyti, nurodinėti, vertinti ir tuščiai apsakinėti. Pastatybininkai “nuo dievo”. Susikerta su papročių, apvilktų krikščionišku rūbų, tęsėjais, kuriuos neretai užtarnautai vadina savokais. Trumpiau, kulokų puoselybos viena krypčių ragais susirėmė su savokais. Kažkodėl dauguma, tame tarpe tikinčiųjų, šį vyksmą praleidžia. Neatmetu kulokų sąsajų su stambiaisiais piniguočiais.

Kis       2021-07-15 19:49

mielieji visazinantis,niekada neieskokite siknoje smegenu,ten ju nera.Sako daug erogeniniu zonu,tad labai vilioja nienus is mazumu.Futbolas tuo ir grazus,kad jis bekompromisinis(Ypac auksto lygio)ten nenupirksi maco.Mane meke,kad sporte laimi stipriausias,moksle-gudriausias,o durnelis vis iesko saves paaiskinimo?Apie spalva ,kad kazkaip veiktu,nesu nei girdejes nei regejes.Pamenu Brazilijos komanda su Pele,Portugalijos su Eusebijumi,vokiecius su (uzstrigo),o kur olandai?Tai klasika,kuria atkartoti neimanoma,paaiskinti gali tik Valatka-sutka,girdejau eiline propoganda,tai zmogus viskazinantis ir nieko,tiesiog siuksle.

Vaclovas >>14:59       2021-07-15 17:48

1. Atsiprašau dėl atsakymo į pirmąjį klausimą. Palaikiau tai tik išprotybos kryptimi, o pasirodo, tai ir visuomenės santvarkos apsaka. Tuomet pasidomėsiu. Gal kada vėliau pasakysiu savo nuomonę apie ją.

to 15:24       2021-07-15 16:46

Sutinku,verslas yra verslas bet nacionalinės komandos ir turėtų būti nacionalinėmis…

00892-B       2021-07-15 16:02

įvairovės reikalavimai ir pakišo koją anglų treneriui paskiriant baudinių mušėjus, čia panašiai kaip kino produkcijoje skiria pagrindinius vaidmenis - Bridgerton ar nesenas Anne Boleyn (tas paskutinis ant tiek buvo epikfeilas, kad IMDB net turėjo suklastot reitingus).

Vaclovas >>14:59       2021-07-15 16:00

1. Nepripažįstu išprotybos. Išpažįstu krikščionybę, kitų išmislysčių man nereikia.
2. Nėra judėjiško raugo. Gali būti judėjų nusikaltėliai arba šmeižtai, kuomet kokie tai piktadariai priskiriami prie judėjų tikėjimo.
3. Kai atvykimas teisėtas, kai mišrios šeimos iš tikros meilės.
4. Grobikus reikia vyti. Bet nereikia nutylėti, kokia yra gaji kito gymio baimė Lietuvoje. Ta yda pasireiškia visur, tik Lietuvoje jai nepriešgyniaujama arba tai daroma atmestinai (tyčiškai?), todėl ji čia taip išvešėjusi, kad jau galima tiesti lygiagretes su nacistiniu laikotarpiu. Nėra jokių grynai baltaplaukių ir mėlynakių šalių ir niekada nebuvo. Yra rusų nacistų, kurie įsitikinę, kad mongolai, judėjai pakeitė daugelio rusų gymį. Tik jie nežino, kad net šiauriausiose germanų šalyse yra juodaplaukių ir juodaakių ir taip visada buvo.

> ah1 15:24       2021-07-15 15:34

O liberalus verslas yra kosmopolitiškas.

ah1       2021-07-15 15:24

futbotalas tai verslas, ir nėra jokio skirtumo kokia odos spalva uždirba pinigus.

Vaclovai       2021-07-15 14:59

1. Ar tau Frankfurto mokykla yra sapalionės?
2. Kovojame ne su Izraeliu, o su žydiško raugo neomarksizmu!
3. „Nereikia dirbtino maišymosi, dirbtino svetimtaučių įvežimo, tačiau ir liguistas baimingumas neturi būti skatinamas ir puoselėjamas.“ Malonėk nubrėžti liniją esamoje padėtyje.
4. Ne apie liguistą baiminimasi, o apie PRIVERSTINĮ OKUPANTŲ išvijimą...

Vaclovas >>13:53       2021-07-15 14:38

1. Tikrai ne judėjai. 2. Besirūpinančios savo sėdimosios patogumu. Ir papildomai 3. Ginkite teisėtus reikalavimus, nenuslysdami į sapaliones, jog kovojate su neva tolimuoju ir šlykščiuoju Izraeliu.

NuNu       2021-07-15 14:10

Ar autoriui Europos valstybių futbolo komandų patekimas nors į aštunfinalį nieko nereiškia - belgų, anglų, šveicarų. Gyvenimas toks, kad galingiausi Europos klubai be spalvotų neišsiverčia, tad nėra ko akcentuoti rasinio tyrumo koplektavimo pagrindų. Reikia labaiu domėtis futbolu ir pasižiūrėti į Italų rinktinę pasaulio futbolo čempionate.

Vaclovai       2021-07-15 13:53

Kokios tautos atstovai ir su kokiom politinėm pažiūrom/idėjom pradėjo visą šitą ‘pažangą’, a ?

Aš ne rasistas       2021-07-15 13:49

Man labai patinka negrai Afrikoje.

Italija skurdi,       2021-07-15 13:48

todėl bedaliai ir žaidžia. Čia tas pat, kaip klausti, kodel Lietuvos rinktine balta - todėl, kad lietuviai neišgali mokėti nebaltiems, kad keliasdešimt minučių lakstytų paskui kamuolį.

Vaclovas       2021-07-15 13:29

Kas čia vyksta, šiandien antrą kartą esu priverstas taisyti sąvokų naudojimą. Taigi, kuo čia dėtas patriotizmas? Maišoma su gentaininio susivienijimo grynumo palaikymu? Įjunkite smegenis: vyras išsirinko kitos genties nuotaką, tapo tėveliu, tai ką mylėti jų vaikui, esant patriotu - savo šeimos tėvynę ar tik tų, kurie skleidžia gentiško grynumo tėvynę? Atsakymas tai aiškus, moti į sapaliojančius “grynuolius”, rusofobus. Nereikia dirbtino maišymosi, dirbtino svetimtaučių įvežimo, tačiau ir liguistas baimingumas neturi būti skatinamas ir puoselėjamas.

g.p.        2021-07-15 13:26

Na, “natūralizuotų” brazilų pas italus buvo .. Bet įdomiausia tai, kad kai žaidžia kokia vidurio Afrikos komanda - niekas nekelia klausimo - kodėl ten nėra baltų ar geltonų ..


Rekomenduojame

Situacija sveikatos srityje: dr. Rimo Jankūno ir Andriaus Gudaičio pranešimai LVŽS šešėlinės Vyriausybės posėdyje

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: šįkart boikotas gali pavykti, mat valdantieji pataikė į savo tradicinius rėmėjus, o jų balsas dangų pasiekia

Andrius Martinkus. Tikroji vertybinė politika dabar yra ‘Realpolitik’

Ramūnas Aušrotas. Seimo narė Morgana Danielė platina teisiškai ydingą ir socialiai neatsakingą informaciją

Ignas Vėgėlė. Kodėl mes taip orientuojamės?

Vygantas Malinauskas. Apie nacionalinius kovos su pandemija ypatumus

Rasa Čepaitienė. Naujoji Helsinkio grupė

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Šiluvos deklaracija labiau tinka Dorovės ministerijai negu Bažnyčiai

STI kviečia valdžios institucijas bendradarbiauti dėl COVID-19

Izraelio sveikatos ministras pripažino, kad „skiepų pasai“ – tai spaudimo priemonė

Vytautas Rubavičius. Paslaptingas okupacinių Vilniaus paminklų „trikampis“

Pasirašykime Šiluvos deklaraciją: laisvoje demokratinėje valstybėje būtina gerbti pamatinius asmens ir visuomenės gėrius

Nida Vasiliauskaitė. Šiandien matome, kad Kantas ir kompanija klydo

Algimantas Rusteika. Kaip bukalaurai taisys savo klaidą

Advokatas Andrius Krištapavičius: kodėl atsisakau pasiimti savo Galimybių pasą?

Kun. Robertas Grigas. Rugsėjo 13-oji: niūrus sugrįžimas į sovietmetį

Liudvikas Jakimavičius. Uždavinys PIŠei

STI tarptautinė mokslinė konferencija „Demokratija karantine. Susikalbėjimo galimybės“: pagrindiniai pranešimai

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pareiškimas dėl Šiluvos deklaracijos

Rasa Čepaitienė. Viskas taip tiesmuka ir primityvu…

Nida Vasiliauskaitė. Apie ovacijas „kliedesiams“, tapusiems tikrove, ir ramiai knarkiančią sąžinę

Dominykas Vanhara. Kas yra blogai su šia publikacija?

Lenkų premjeras: Lenkija bus geriausia vieta gyventi Europoje

Rasa Čepaitienė. Prieš pišizmą nublanksta net kasdieniai vėlyvojo brežnevizmo marazmai

Viktoras Jašinskas. Juodasis pirmadienis

Kun. Robertas Grigas primena: ne tvoros ir ne tanketės apsaugo parlamentus…

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklės“. Išvarymo instrukcijos: sugauti, išvyti, dezinfekuoti

Ramūnas Aušrotas. Apie sprendimų „greitumą“

Geroji Naujiena: Sekime Jėzų ir nebūsime sugėdyti

„Teisingumo registras“: ar esate pasiruošę gyventi be pilietinių teisių?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.