Socialinė politika, Ekonominė politika

Linas Karpavičius. Su kokiomis elektros kainomis gyvena mūsų kaimynai lenkai?

Tiesos.lt redakcija   2022 m. rugsėjo 12 d. 20:06

32     

    

Linas Karpavičius. Su kokiomis elektros kainomis gyvena mūsų kaimynai lenkai?

Panaršius internete pavyko rasti šį kainų žemėlapį. G11 tarifas, būtent šis tarifas taikomas gyventojams. Vidutinė elektros energijos kaina 2022-06-01 yra 0,66 zl.

Šios dienos zloto ir euro kursas yra 4,721. Turime 0,1398 € kainą už kwh. Atkreikime dėmesį, kad PVM namų ūkiams sumažintas iki 5%. Anksčiau buvo 23%.

Nors energiją tiekia 5 nepriklausomi tiekėjai, bet energijos kainos yra fiksuotos. Kiekvienoje iš 5 zonų jos skiriasi. Pigiausia šiuo metu pasirinkti ENEA tiekėją, kurio tarifu vartotojas per metus nesuvartojantis daugiau kaip 2800 kwh, moka (su visais perdavimo tarifais, galios mokesčiu ir tarpininko pelnu) 0,1495 € už kwh. arba 1977 zl per metus arba 165 zl per mėnesį, arba 35 € per mėnesį. 2800 kw x 0,1495 x 4,721=1977 zl. Brangiausias EON, už tą patį 2800 kwh vartotojas sumoka 2353 zl per metus, arba 41,50 € per mėnesį.

Toliau, gražiau. Suvartojantiems daugiau nei 2800 kwh per metus yra siūlomi du dviejų laiko zonų tarifai. G12 ir G12w.

G12 lentelė pridėta. kas krinta į akis, kad naktinis ir dieninis tarifai skiriasi DVIGUBAI. 0,76 zl ir 0,38 zl. Be to, lenkai dar turi galimybę tarp 13.00 iki 15.00 valandų, pasinaudoti naktiniu tarifu. Gražu. Negana to, kad Lenkijoje naktinis ir dieninis tarifai skiriasi DVIGUBAI, mes Lietuvoje naktiniu tarifu galime pasinaudoti tik 8 valandas per parą, o lenkai visas 10 valandų. Mus apiplėšia ir čia.

G12w tarifas. Viskas taip pat tik prisideda savaitgalis. Čia naktinis tarifas dar labiau apsimokantis ir dar daugiau skiriasi nuo dieninio. 0,81 zl ir 0,36 zl. 44% nuo dieninio tarifo.

O kaipgi reikalai su tuo kreivų veidrodžių karalystėje?

Pasitikrinu namų sąskaitą. Dieninis 0,2262, naktinis 0,1476. T.y 65% nuo dieninio tarifo. Man gėda prieš lenkus, kad mes taip apsileidome, ir toliau leidžiamės manipuliuojami. O kol mums migla pučia į akis, mes esame tiesiog apiplėšiami.

Dabar suprantu, kad lenkai turi vyriausybę, kuri rūpinasi savo šalies ateitimi ir savo šalies piliečiais.

Mūsų šalies “gauleiteriai” matomai turi kitą šeimininką. Todėl vykdo kitą planą, kurio Kreivys prie įjungtų kamerų negali pasakyti.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Klaidos atitaisymas:(       2022-09-13 20:23

Mūsų šalies “gauleiteriai” AKIVAIZDŽIAI turi kitą šeimininką

..kai Uzpaliu miestelio gyventojus       2022-09-13 19:51

imdavo kratyt,o is krumu trankydavosi zaibai ir balta ugnis,visi zinodavo…..drondalietas isradineja elektra..Tuomet mamos rupestingai apmaudavo vaikams gumines pirstines,kaliosus,ivyniodavo i celofana ir baimingai persizegnodavo..

...o tu,Diedai,       2022-09-13 18:39

da stebiesi,kad kaimynui neleido su kitaisku malunu gamintis elektros.Gal jis ne kaip durnaklietas,ale,ka gali zinot…

..kai durnaklietas       2022-09-13 18:36

..imtu gamint elektra ‘sobstviennogo razlyva’,apylinkes gyventojams butu baisiau uz laukiniu ordu antpuoli.Nukrestu visus,didelius ir mazus…Be jokio ispejimo ir pasigailejimo.

..kai durnaklietas       2022-09-13 18:27

suskelia eilini brieda ir pats sau iskart paspaudzia patiktuka,reiskia,kad esas bais patenkintas savo durnumu ir ramiai galis eit migin.Da degancia balana pasikisa po kaldra,kad elektros pataupyt,kas,kad zmonai plaukus padegs,padumajies,ataugs gi..

Dronas       2022-09-13 17:45

Koks ažiotažas tarp kremliaus kirmelių. Tai man suteikia didelį pasitenkinimą, na žinai, kada padarai darbą gerai, padedi įrankius, žiūri į tai kas gavosi ir supranti, kad viskas taip kaip turi būti, savo vietoje, teisingai, tvirtai. Labai malonu. O kada kremlinės lervos raičiojasi ir lieja skrandžio turinį, tai tarsi ovacijos. Diena praėjo ne veltui. smile

..jei durnaklietas       2022-09-13 17:08

imtu nama sviest balanom,namas suplesketu ant rytojaus…Duok durniui degtukus,vsio,...v derievnie nikto nie zyviot…O KAIMAS TURETU VADINTIS UZPALIAI..

Na,viens durnius       2022-09-13 16:51

yra pasivadines geltonu povandeniniu laivu.Kitas,ismintim irgi bando nenusileist,pasivadino dronu.Kazkaip beprocius traukia gamtos stichijos,viena,vanduo,kita,oras..Kazi,tai pagydoma ar ne visai…

Dronas       2022-09-13 16:33

>Diedas
Dabar net namo nepastatysi be įvado. Nors atrodytu kieno koks reikalas, nenoriu ir gyvenu, kad ir prie balanos, bet ne, į kolūkį ir baigta. O savo pagamint ir pardavinėt, irgi neduoda leidimų.

STASIUI       2022-09-13 15:45

..na,kiek pafantazavo zmogus,kiekvienas pagal savo galvele pavarineja pamastymu.Ale nors nepiktybinis,nebeprotis..Nepalyginsi su drondaklietu,vos nepapjove vidury baltos dienos,kad ji kur griausmas..

stasys        2022-09-13 15:15

Diedukas aiškiai suktines patraukė, rašo vėjus apie Batkos Astrava ir nesimato kada jo galvelė pradės dirbti .

Matai,Diedokai       2022-09-13 14:14

..kai nori,gali rasyt beveik be klaidu,gal tik koki desetka padarei,bet pasakojimas isejo visai sklandus,ne toks,kaip psichopato drondalieto..

Diedas       2022-09-13 13:27

Vienintelis teisingas kelias Lietuvai įveikti vietinius ir rusų oligarchus, būtų privati elektra.
Kad kiekvienas, kaip pasikūrena pečių per šalčius, taip savo trobai pasigamintų  elektrą. Be jokių valdiškų laidų.
Tik yra dvi problemos.
Dar negirdėjau apie tokias nebrangias technologijas.
Ir brudai nė už ką nedaleis.
Turiu gyvą pavyzdį, kai pažįstamas verslininkas savo firmoj pasistatė kinietišką vėjo malūnėlį su pusmetrio sparnais, gaminantį elektrą kelioms lempoms kieme.
Kai apie tai sužinojo valdžia, kai suuodė kad su nuosava elektra iš rusų atėmė kelis rublius, buvo užsiundytos visos baudžiančios tarnybos kokių tik yra mieste. Nuo mokesčių inspekcijos, gaisrininkų iki žiurkiagaudžių veterinorių.
Tai buvo didžiausia jo gyvenimo klaida ir pamoka kad iš rusų oligarchų pinigų vogt nevalia.
Teko visoms tarnyboms mokėti baudas ir malūnėlį gėdingai nugriaut.
Ir ne tik tas verslininkas, bet visa Lietuva gyvena tokiom sąlygom.

Drondaliete nerastingas       2022-09-13 12:54

..issitaisytum savo gramatines klaidas,ultrapadryjote nelaimingas.Tavo tekstely ju bene milijardas.Tavo lietuviu kalbos mokytoja nepatiketu savo akimis,matydama toki,atsiprasant,‘raaasini’.Eik penkton klasen,‘politikieriau’...Ar jau ‘laisvoj leeetuvoj’kiekvienas kvaiselis viesai gali rasineti kaip ant seiles uzeina.Uzsileisk tooooki,tai dar baznycioj ant altoriaus prisiks,ne prasciau uz kacapu kazoka andai..

Elektros rinkos analitikas - habilituotam       2022-09-13 12:49

Neišskirstyto tinkamai monopolio listingavimo (t.y. privatizavimo) idėją prastūmė vietiniai “pažangūs” vadybinykai, neradę savęs privačiam versle; iš išorės visiems butkevičiams ir skverneliams tą pažangą stūmė tokie patys vadybininkai iš Centro (visokie EBRD, IMF ir WB, o kur dar ES direktoratai). Net kai pasikviesdavo iš formaliai ne valdiškų struktūrų vadybininkus, tai geriausiu atveju būdavo iš atitrūkusių nuo tikrovės korporacijų (žr Igničio valdybos keletą narių). Jokio skirtumo nebūtų buvę ir prie PIŠo ar Kubilo - tai tik etikečiu skirtumas, na ir savų perstumdymas vietoj ne savų - pvz., Misiūno patraukimas po rinkimų. Dabar naujas vajus tarp tų - vėjo parkai jūriniai, kurie galutinai nužudys mūsų ekonomiką. Mūsų problema - supuvęs elitas. Arba apskritai jo nebuvimas - esame butaforinė valstybė. Geriausia iliustracija to yra, beje, mūsų dabartinis kvailelis Pišdulkiukas - ar reikia tolesnių komentarų?

Dronas       2022-09-13 12:17

>Diedas
Tiesa, bet yra ir ne tik dujinės elektrinės. Lietuvoje yra ir mazutu kūrenamos. Ir esmė net ne techniniuose dalykuose, o pasakyme, kad kam mums elektrinė, elektros nusipirklim. Apie tai kalbėjo VISOS vyriausybės ir nesvarbu kokia vyriausybė bebūtu, bet visų jų darbas, privedė prie to ką turim. Jau nekalbant apie tai, kad elektros energijos kainų problema net ne Lietuvoje, o Briuselyje. Štai kas būna kada centras pradeda vadovauti “ukazais” iš viršaus. Gaunasi šūdas. Bet, nepaisant šito akivaizdaus fakto, visos valdžios ir toliau, dirba pagal centro ukazus. Tai yra, Lietuva iš esmės nevykdo savo energetikos politikos, tiesa sakant, savo politikos ji jau aplamai senokai nevykdo. Štai kur vvisa bėda. Galima reikalaut, taip, taip, ne prašyt nusižeminus, o reikalaut išimčių kaip tai padarė kitos šalys, galima pasiusti Nordpool kur nesueina, galima išnaudot savus pajėgumus, kurie yra. Bet niekam šitam, nėra nei noro, nei politinės valios. Visas valdžias, puikiai tenkina satrapų vaidmuo, kada centras nuleidžia ukaza,o jie jau uoliai vykdo. Tai kenksminga valstybei. Nors, aš puikiai žinau, kad valdžioje (visose) partijose, pilna žmonių, kurie Lietuvą jau senai peržegnojo ir vadovaujasi brazausko posakiu, kad jie nemato Lietuvos kaip nepriklausomos valstybės. Rezultatai matosi, nedžiugina. Mes patekome tart kūjo ir priekalo. Tarp nomenklatūrinės-gėbėšnikų klikos kremliuje ir komunistų-menševikų vakaruose. Nei vieni, nei kiti, mum nėra draugai/ ir vieni ir kiti, padarys viską, kad Lietuvos nebūtu. Bent jau kaip valstybės kur gyvena Lietuvių tauta, tai jau tikrai. ir visi jų veiksmai komunistiniai ir viską ką jie sukurs, bus šūdas. Vienintelis būdas išlikti, tai vykdyti savo politiką, rūpintis savo rinkomis, energetika ir interesais, o ne kitų ir jau juo labiau ne viso pasaulio. Reikia kooperuotis su kaimynais, jie toje pačioje valtyje kaip ir męs, todėl manau jie tikrai bus sudominti. o Vokietija, valdoma raudonų utelių, Prancūzija, valdoma tokių pačių raudonų utelių, bei kitos tokios šalys, gali nors pasikarti, mes neprivalom apmokėti jų pietus. Štai ir visa esmė, o ji tame, kad Lietuvą, jau senai valdo šliužai, bestuburiai, kremliaus klapčiukai ir neokomunizmo saulės nešėjai tik jau šį kart iš vakarų.

O KAIP       2022-09-13 12:05

tu ta pisa pasodinsi i kaliuze,jei jo nuverst neina..Pirmiau senoli reik pagaut.O anas spritnas,nesiduoda.

baikite tikėtis       2022-09-13 11:59

“mūsų durniai” yra jokie ne “mūsų” ir ne “durniai”. Šitos suktos bestijos turi sėdėti kalėjime po turtos konfiskacijos. Kol to nebus - pragaras tęsis.

habilitâs       2022-09-13 11:48

Lenkijos vyriausybės sprendimai mūsų neišgelbės, man būtų daug įdomiau, jei kas išsiaiškintų ir paviešintų, kas priėmė sprendimą 27 % visuomeninio elektros energijos tiekėjo „Ignitis“ akcijų parduoti privatiems asmenims, ir kas konkrečiai yra tie „laimingieji“, kurie dalijasi dividendus nuo beprotiškai išaugusių elektros energijos kainų. Tada matysime kas yra D. Kreivio šeimininkas ir kam tarnauja dabartinė, taip vadinama, Lietuvos vyriausybė.

Nemėgstu kartotis, deja, klausimai lieka neatsakyti.

Skirtumą tarp elektros energijos kainų Švedijoje ir Lietuvoje dalijasi Švedijos ir Lietuvos operatoriai, per pirmą šių metų pusmetį Lietuvos operatorius „Litgridas“ gavo 128 mln. € „pelno“, per metus gaus ketvirtį milijardo €.

https://youtu.be/Yms0h_nQPWk 

„97,5 proc. „Litgrid“ akcijų valdo UAB „EPSO-G“, kuri yra tiesiogiai kontroliuojama Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos“.

„EPSO-G“ yra valstybės valdoma energijos perdavimo ir mainų įmonių grupė. Ją sudaro patronuojanti valdymo bendrovė UAB „EPSO-G“ , penkios tiesiogiai patronuojamos įmonės „Litgrid“, „Amber Grid“, „Baltpool“, „Tetas“, „Energy cells“ bei netiesiogiai kontroliuojama „GET Baltic“. Vienintelio valdymo bendrovės „EPSO-G“ akcininko teises ir pareigas įgyvendina Lietuvos Respublikos energetikos ministerija“.

UAB „EPSO-G“ grynasis pelnas: 

2020 m. - 40 mln. €;

2021 m. - 39,8 mln. €.

Drondalietas       2022-09-13 11:27

egi,tamsta idioto esama.Svarstykit savo sapaliones su Diedoku,asei nebesikisiu…Ale ot kaip buna,pradzioj pasirodo,kad kokie tai normalus zmones kalbasi,prieini,blogo neitardamas…ybytvaimat,abu beprociai manijakai,vienas isvis agresyvus,ziu,da papjaus…,eikit jus po paraliais,susidek su tokiais,pats patapsi panasiu,fui,kakos.

Diedas       2022-09-13 11:25

Statant Astravo AE, Lietuvos Energetikos institutas kelis metus dirbo kurdamas projektus kaip ją prijungti prie Europos.
Už mūsų pinigus.
Iš Astravo iki Visagino buvo nutiestos naujos elektros linijos.
Už mūsų pinigus.
Visagine ir Utenoje buvo pastatytos dvi transformatorinės Astravo elektrai.
Už mūsų pinigus.
Kruonyje iš pagrindų suremontuota HAE, be kurios Astravas nuostolingas.
Už mūsų pinigus.
Kai veikia Astravas, rusai vėl peša iš mūsų pinigus.
Kai Astravas neveikia, ne tik kyla elektros kaina, bet kvepia jau nebe pinigais, o perversmu, ar bent jau kokiais nors priešlaikiniais rinkimais.
Gerai pabalsavot Visagino _ Astravo referendume.
A???
Dabar neverkit kad už elektrą ir visa kita brangiai mokat.
Bučiuot myžaluotus rusiškus kerzus brangiai kainuoja.

Elektros rinkos analitikas       2022-09-13 11:20

Diedas iš esmės teisus. Valdiška energetika (ne tik elektros) mus tempia žemyn kaip girnapusė, ir ne, dujų terminalas savo dabartinėje išraiškoje nebuvo jokia sėkmė (aa Lubio galėjo sėkmingu būti). Kas sužlugdė Lubo terminalo idėją pačią? Prisiminkit. Jei dėl elektros - mes baigėmės kaip valstybė kai IAE uždarėm. Dar galėjom statyt savo, tačiau būtume turėję dujų terminalą x10. Nėra vilčių, kad kas pasikeis, vienintelė viltis, kad užsienyje kažkas atsitiks taip, jog atgaus sveiką protą kiti, ir tada mūsų idiotams nieko kito neliks tik daryt taip pat.

Diedas       2022-09-13 11:12

Lietuva energetinės nepriklausomybės neturi.
Dronas rašo apie neišnaudotus pajėgumus, bet jie neišnaudoti todėl ir yra, kad toks buvo planas.
Elektrėnuose buvo investuotas beveik milijardas mūsų pinigų.
Valiooo.
Sava elektra.
Bet jos savikaina kūrenant pigiausiom dujų kainom buvo virš 1 lito.
Neapsimoka.
Tegul stovi kaip rezervinė, laukia blogų laikų.
Tokie laikai atėjo. Bet dujos pabrango keleriopai.
Vienžo Elektrėnai niekam nereikalingas nesurūdijęs metalo laužas už milijardą.
Viniuje vietoj šiukšlėm kūrenamos elektrinės, kremliaus klapčiukai pastatė dujinę. Kur buvo projektai gaminant šilumą gamint ir elektrą, beveik visur žlugo, o kitur neveikia.
Ir visur kur tik reikalai susiję su elektros ar šilumos gamyba , absoliučiai visur Lietuva kiša pinigus, bet pelnas yra tik ten kur pelną pasiima rusai, kitose vietose beviltiškai nuostolingi projektai.
Už Astravo elektrą buvo planuota per iš Lietuvos gauti per MILIJARDĄ eurų.
tik bėda, kad jis ištisai genda.
Ir dabar neveikia, bet įtariu kad ne dėl gedimo, o dėl rusų energetinio karo su Europa.

Dronas       2022-09-13 10:34

...Pociuna pro langa…
O štai ir etatinis kremlinis kybys bandandis nusukti kalbą nuo pavojingos temos. Jau amerikonai atsirado ir kita. Ką, pirmas komentatorius per arti tiesos priartėjo ir atėjo “ukazas” kažką padaryti, kad nusukt nuo pavojingos temos? Labai gerai, faktas, kad tu čia iškart atbėgai terštis, tik sustiprina įtarimus. Ačiū tamstai, kad sustiprinai ir parėmei mūsųs įtarimus dėl Pociūno žūties. Jeigu tu čia teršiesi, vadinasi pirmo komentatoriaus versija, būtina išnagrinėti nuodugniau ir giliau. Ačių už tarnybą nepriklausomos Lietuvos respublikos interesams. ) Gali neatsakinėt ar bandyt kažką čia spyriotis, aš tave vistiek išpyzdavosiu ir padarysi tik blogiau. )

sikneu januska       2022-09-13 10:31

..cia tu man dislaika padejai,nepatinka teisybe,manei viskas koncy v vodu…Ateis da i tavo eile…

Dronui ir Diedui       2022-09-13 10:28

da pridesiu,kad siluminiu elektriniu agregatus skvernas,veliau pisas,supjauste i metalo looooma.O Kauno HES jau nori susprogdint,esa zuvys nepraplaukia nerst…..tota,Diedai,kokios baisybes dedas ant leeeetuvos,o tu….

Pociuna pro langa       2022-09-13 10:22

isskraidino kanciervai,operacijai vadovavo siknius januska.Priezastis,amerikosu pinigu,skirtu bulbasu opozicijai,pavogimas.Vargsas Pociunas,garbingas ir doras zmogus.Kanciervams su tokiais nepakeliui.

Dronas       2022-09-13 10:18

>Diedas
Lietuvos energetiniai pajėgumai, gerokai didesni nei poreikis Lietuvoje. Bet tie pajėgumai STOVI. Prieš rašydamas vistik pasidomėk KĄ rašai. Lieutva gali ir turi pajėgumus pasigaminti elektros DAUGIAU NEI REIKIA, bet negali to padaryti DĖL POLITINIŲ PRIEŽAŠČIŲ. Jokių techninių ir ekonominių priežasčių, kad negamint SAVO elektros energijos NĖRA. Visiškai NĖRA. Pajėgumai YRA, infrastruktūra YRA, bet elektrą perkam iš Nordpool, nes politinės valios gamint SAVO, NĖRA.  Štai taip paprastai. Toliau gali pats pasidomėt be galo turininga tema.

Diedai,'patamsy',       2022-09-13 10:15

kodiel neismokai gramatikos..Paaiskink,kokia jau,pagal tavo sena ,pavargusia galva,ta ‘lengva galimybe’ pakeisti valdzia..,a,senoli,kas tau darosi,kodel pastaruoju metu taip nukalbi i sona..Paprasyk savo moteros,ka kokiu zoleliu su vodke sumaisytu,tipo,kaimisko nootropilo,gal galvele prasvieses..

Diedas       2022-09-13 8:33

Durniau palygint negalima.
Lenkai patys gamina elektrą, turi jos užtektinai ir dar kelias anglimi kūrenamas elektrines užkoncervuotas rezerve.
O pas mus, vos prasidėjus karui, Lukašenka sustabdė Astravo “pigios” elektros,“taikaus” rusiško atomo elelektrinę ir paliko mus patamsį.
Na gerai, ne patamsį.
Bet su aukščiausiom kainom ir su galimybe lengvai nuversti valdžią
Prisiminkit kaip buvo su dujom.
Kol tiekė rusai, gazpromo klerkai koja atidarinėjo premjerų duris ir kainos buvo aukščiausiis Europoje.
Kol Lietuva neturės savo atominės, tol rusai su batka spardys mums subinę.
Astravo rūbilnikas-ginklas tolygus atominei bombai.

stasys        2022-09-13 7:47

Linai ..skiriasi ne tik šaliu didžiai bet ir pramonės jose skirtumais . Mūsų pramonė labiau paslaugų sektoriaus ir tas elektros poreikis auga ne pramonėje o vartotojiškoje visuomenėje. Tas kas ‘pramogauja’ visada daugiau moką , tokia rinkos logika . Nori pigios elektros reikia turėti konkurencija ..o jos nesukursi saulės ir vėjo figomis. Manau informacija naudinga žinojimui , bet lyginimui abejoju .

todėl ruskeliai nekenčia lenkų       2022-09-13 7:35

ir rusų KGB nevaldo Lenkijos, o ypač energetikos (kaip Lietuvoje)
Pociūną per langą išmetė, kai pradėjo energetika domėtis.

Rekomenduojame

Dominykas Vanhara. Kremliaus diplomatinės pergalės

Italijos rinkimai – žemės drebėjimas ES?

Karas Ukrainoje. Du šimtai vienuoliktoji (rugsėjo 22 diena)

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Marius Parčiauskas. Kaip išliksim, jeigu tėvystę siesim tik su skurdu ir depresija?

Linas Karpavičius. Kaip vyksta manipuliavimas žmonėmis?

Marius Parčiauskas. Rusijai atnaujinti puolimą nėra jokių šansų

Flandrijos vyskupai oficialiai parėmė ir pasiūlė tos pačios lyties porų laiminimo ceremoniją

Audrius Globys, dr. Darius Alekna. Ką valdžiai sako apklausos?

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

„Demografija yra mūsų pusėje“ – švedų repo atlikėjas sako juodaodžiams ir rudaodžiams, kad jie laimės prieš dešiniuosius

Ramūnas Aušrotas. Vaiko institucinės globos pertvarka Lietuvoje patiria fiasko?

Ką Europai reiškia dešiniųjų pergalė Švedijoje?

Likimo valiai paliktos lietuviškos mokyklos Lenkijoje: vadovėliai lenkų kalba, finansavimo trūkumas ir kova dėl išlikimo

Tos pačios lyties asmenų civilinė sąjunga bus lygi šeimos teisiniams santykiams – teisininkai

Civilinė sąjunga ruošiama už akių

Vengrija rizikuoja netekti 7,5 milijardų eurų ES lėšų

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.