Sveikatos apsaugos politika, Žmogaus teisės, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gruodžio 3 d. 3:07

9     

    

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Skiepas, skiepas, skiepas…

Jei pasiskiepysi numirsi, sako vienoje pusėje…..jei nesiskiepysi taip pat numirsi sako kita pusė. Manau jos abi neteisios.

Skiepas nėra toks pavojingas, kad nuo jo ženkliai padidėja grėsmė numirti ir yra kažkiek pavojingas, kad dalis žmonių gali numirti ir turėti sveikatos problemų nuo sukeltų šalutinių reiškinių.

Bet esmė ne tame. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą. Kinijoje užteko įsakyti. Vakarų civilizacijoje dauguma žmonių žino kas yra laisvė ir į skaitmeninį aptvarą nenorės laisva valia eiti. Žmonės kovotų ir nepasiduotų. Todėl būtina buvo surasti moraliai pagrįsta paskatinimą ir paaiškinimą.

Tam pirmiausiai buvo pasitelkta epidemija o vėliau ir vadinamasis skiepas nuo „baisios ligos“.

Žmonėms įpiršta mintis, kad jie pasiskiepiję kažką išgelbės: save, artimą, kaimyną, pagyvenusį visuomenės narį arba štai jau greitai nulūžtančią sveikatos sitemą. Jei mes ęsame žmonės, tai mums būdinga kažką gelbėti. Taip visada elgiasi socialiai atsakingos būtybės.

Pasipriešinimas skiepijimosi procesui buvo numatytas, jis netgi reikalingas. Todėl atsiranda pagrindinis dėmuo šioje istorijoje (vienokia ar kitokia forma) skaitmeninis pasas (QR kodas. Galimybių pasas, Green pasas ir t.t.). Jis veikia grynai kaip skatinamojį priemonė skiepytis. Vieniems tai privilegijos prieš kitus, kitiems būtinybė norint neprarasti darbo, kitiems noras gyventi taip kaip anksčiau, dar vieniems noras pramogauti o nesikiepijantiems, kaip uždraustas vaisius, kuris atidaro duris į nuodėmingą ir pagundų pilną pasaulį.

Būtina sąlyga skaitmenizuojant visus gyventojus ir neiššaukiant masinio pasipriešinimo, yra skiepas kaip humanistinė priemonė, taip suskaldant visuomenę ir dalį gyventojų paverčiant aršiais skiepų ir tuo pačiu skaitmeninio kodo šalininkais. Tokiu būdu naujojo pasaulio kūrėjai dalyje visuomenės atranda stiprų sąjungininką, kuris vėliau bus sudorotas kaip ir besipriešinanti skiepui ir visuotinei skaitmenizacijai, visuomenės dalis.

Todėl būtina suskiepyti visus gyventojus, kartu jiems suteikiant skaitmeninį pasą (QR kodą, Galimybių pasą, Green pasą ir t.t.). Kol kas skaitmeninis pasas bus naudojamas tik informacijai su covid-19 siteminti. Vėliau jis ne tik, kad neišnyks, bet bus tobulinamas ir apims vis kitas žmogaus gyvenimo sritis.

Jame bus registruota visa informacija apie jus iki smulkmenų. Bus atsisakyta asmens pasų, tapatybių kortelių, vairuotojų pažymėjimų įvairių kitų dokumentų. Visa informacija apie jus bus kaupiama vienoje sistemoje. Skaitmeniniame pase kaupsis informacija ne tik apie jūsų ligas ir vakcinas. Pirkiniai, kelionės, jūsų judėjimas, vizitai pas daktarą, nekilnojamasis turtas, sandoriai, baudos visa jūsų veikla kaip ant delno.

Skaitmenizuotoje visuomenėje policija bus nebereikalinga, nes norint patekti į liftą, įeiti į namą, pravažiuoti pro užtvarą, nueiti į supermarketą reikės arba jūsų skaitmeninio kodo, arba veido nuskenavimo, arba pirštų antspaudo……kas visa yra viena ir tas pat. Dešimtys tūkstančių palydovų ir šimtai tūkstančių vaizdo kamerų (gatvėje, įstaigose, jūsų telefonuose, kompiuteriuose) jus stebės dieną ir naktį. Nebereikės Dievo….Nes skaitmeninės kontrolės sitema žinos kur jūs ęsate ar buvote sekundžių tikslumu. Todėl, dirbtiniam intelektui, nustatyti jūsų nusikaltimą arba nederamą poelgį prireiks kelių sekundžių.

Galutiniame etape skaitmeninis pasas bus panaudotas kaip mokėjimo priemonė vietoje grynųjų pinigų ir banko kortelių. Tada ateis eilė pinigų, kaip atsiskaitymų ir vertės išraiškos mato, panaikinimui. Vienu metu visa, kas turi vertę pinigine išraiška, taps beverčiu statybinių atliekų laužu, kurio jūs niekam niekada nebegalėsite parduoti. Mums suprantamos piniginės sistemos panaikinimas mus visus padarys lygiais. Tiksliau, lygiais ir paklusniais vergais.

Visu pajėgumu įsigalios socialinio kredito sistema, kurioje „teisingai“ besielgiantys individai bus „kredituojami“ sudarant galimybes jiems užimti atsakingesnes pareigas. Skaitmeninė viską matanti Didžiojo Brolio akis pastebės per dažną jūsų apsilankymą pas gydytoją. Vadinasi jūs greitai galite tapti našta visuomenei, todėl jau galite pradėti ruoštis eutanazijai. Taip ir visuomenei, ir gamtai, ir planetai nuo to bus tik „geriau“. Jūs per dažnai perkate alkoholį….vadinasi kreditus jums reikia mažinti. Didelė ikimybė, kad jūs ęsate priklausomas, todėl jūsų socialinis reitingas mažėja.

Tūkstančiai profesijų ir darbų taps nebereikalingi. Net nenoriu vardinti jų sąrašo nes neužteks „popieriaus“, galite jį pasidaryti patys. Nebereikalingų profesijų žmonės gaus minimalų išlaikymą, kurio eksperimentinės formos, per reguliarias išmokas jau yra bandomos įvairiose šalyse.

Gerai tai ar blogai? Jei tai slepia nuo mūsų, jei to įgyvendinimui naudojamoi socialinės inžinerijos metodai, vadinasi vienareikšmiškai blogai. Apie tai kada nors vėliau…..

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Pirmas apsisaugojimas       2021-12-6 14:08

Palikite namie telefoną. Atsiskaitykite grynaisiais. (Net JAV jais vis dar galima atsiskaityti.) Poilsiaukite kaimo turizme Lietuvoje. Kuo mažiau komunikuokite elektroninėje erdvėje. Registruose seniai yra gyventojų sandoriai nekilnojamojo turto, sveikatos ir kelionių duomenys ir pan.

Žodžio laisvė...       2021-12-4 11:50

Politinės ir kūnūškosios prostitutės,QR koda užsidėkite ant savo sėdynių.Šitaip
užsikoduosite savo galimybes ir jas galėsite naudoti visur,kur panorėsite.O dabar prie vakcinų...Iš Z.Vaišvilos ir A.Nako spaudos konferencijos informacija,kad taip vadinamos vakcinos yra niekas kita kai iki galo neištirti receptiniai medikamentai,
kurių panaudojimui turi būti šeimos gydytojų išrašomi receptai priklausomai nuo paciento sveikatos stovio ir jo naudojami kiti medikamentai.Nuospirčiai skatinamas
skiepijimasis yra totali apgaulė už kurią turi būti baudžiama.Lietuvos Prezidente,
viešas jūsų skiepijimasis parodo jūsų mąstymo ir supratimo,moralės lygį.Apgailestau-
ju ,kad ir jūs esate paveiktas propagandos ir melų cunamiui.

???       2021-12-4 1:36

mes parduodami privačiom kompanijom tikslu sunaikinti valstybes?  Kai būsim visi parduoti privačioms kompanijoms - bus visiems priskirtas farmos gamintojo kodas QR esantis GP, žaliuose pasuose - valstybių automatiškai neliks? Nėra žmonių valstybėje - nėra valstybės?

apie QR       2021-12-4 1:27

QR kodai naudojami prekėms, paprastai gamintojas produktui priskiria kodą.
Mes gavę QR su GP tampame atitinkamos farmos produktu? Vyksta užslėpta prekyba žmonėmis, žmones padarant ne žmonėmis suleidžiant RNR ir pakečiant DNR?  Tiesiog žmonės tariamomis vakcinomis pergaminami į framos produktą, kuriam priskiriamas atitinkamos farmos kodas?

Pilietinis nepaklusnumas       2021-12-3 23:53

Džiugu, kad yra dar žmonių, sugebančių įžvelgti esmę. Antras žingsnis - pasipriešinimas.

Hmm       2021-12-3 23:26

vis tik, būtų smalsu sužinoti, kokios profesijos ir darbai taps nebereikalingi? Ir dar, mane nepaliaujamai stebina, kad su žmonėmis šitaip drąsiai elgiamasi kaip su avinų ir kitų kanopinių  bandomis, ir kad patys žmonės yra tokie patiklūs ir sutinka, kad su jais elgtųsi kaip su galvijais.

Didžiulė       2021-12-3 18:12

pagarba Autoriui. Tik, manau, neteisinga tą prievartinį badymą vadinti skiepais ar vakcina, kai tas suleidžiamas preparatas yra nuodai. O štai “G. Nausėda prieš kamerą “pasiskiepijo trečiąja, sustiprinančiąja, vakcinos nuo COVID-19 doze…”. Net nežinau, ar piktintis tokiu įžūliu melu, ar gailėtis vargšo žmogo…

ah1       2021-12-3 17:09

Autoriui pagarba.

ah.ą       2021-12-3 16:57

pasižiūrėjus į GP paveikslėlinį kodą - QR kodą ir prekybcentrių prekes sukoduotas paveikslėliniu kodu/ QR kodu akivaizdu, kad žmonių badymas yra tik instrumentas suteikti žmonėms paveikslįlinius kodus/ QR kodus… po GP priedanga ir subadant. Ir labai gaila, kad niekas rimtesnis lietuviškai nepaaiškina - kas “dedama” QR kodo centre?  O tiek profesorių reiškiasi apie daug ką...
Tai vis dėl to kas “dedama” paveikslėlinio kodo/ QR kodo centre?  Profesoriai mieli, žurnalistai brangūs?

Rekomenduojame

Rusijos istorinė ir akademinė politika Lietuvos atžvilgiu 2021–2022 metais (pagrindinės tendencijos)

Kanzaso mokytoja nušalinta dėl „translytės“ mokinės pageidaujamų įvardžių nevartojimo

Christine ir Thomas Schirrmacheriai. Komunizmas kaip mokymas apie tūkstantmetę viešpatiją

Dominykas Vanhara. Išdavystės kaina

Kanapės siejamos su depresija ir nerimu

Vokiečių ministerijos nubudusiųjų „buvimo baltuoju“ apibrėžimas pašalintas po visuomenės neigiamos reakcijos

Romualdas Povilaitis. Apie Užimtumo įstatymo pakeitimą

Edvardas Čiuldė. Kodėl rusai yra užklimpę imperijos idėjos puoselėjimo iliuzijose?

Oregono valstijoje visuose mokyklų tualetuose privalės būti moterų higienos priemonių

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt septintoji (gegužės 11-oji) diena

Rusijos Dūmos vicepirmininko ir deputatų pasisakymai apie Rusijos tikslus kare prieš Ukrainą

„Žmoga“ toliau keliauja per pasaulį… (atnaujintas sąrašas)

Vytautas Radžvilas. Savinaikos mechanizmas

Vokietijoje vyksta teismo procesas pastoriui, nubaustam už kalbas apie homoseksualus

Mariupolio gynėjai virš „Azovstal“ gamyklos iškėlė Ukrainos vėliavą

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt šeštoji (gegužės 10-oji) diena

Prof. Markas Regnerusas. Kodėl santuoka yra ne tik privatus, bet ir viešas reikalas?

Lyčių kvotos: ES parlamentas balsuoja už tai, kad 50 % visų kandidatų Europos Parlamento rinkimuose būtų moterys

Reikalavimas dėvėti kaukes sukėlė daugiau mirčių nuo korona viruso

Karo monstrą penėjo ir kultūrinis rusų elitas

Gegužės 9-osios ambivalentiškumas

Nepriklausomais elektros tiekėjais privalo užsiimti FNTT

Vidas Rachlevičius. O tuo metu Anglijoje arba – o kam dabar lengva…

Ramūnas Aušrotas. ES kovido sertifikatas

Asta Višinskaitė - Katutė. Kažko nesuprantu

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt penktoji (gegužės 9-oji) diena

Ar etniniai vokiečiai turi teisę ginti savo kaip daugumos statusą?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Pašauktieji į amžinąjį gyvenimą – IV Velykų sekmadienis

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt ketvirtoji (gegužės 8-oji) diena

Vytautas Sinica. JAV panaikins „teisę į abortą“?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.