Sveikatos apsaugos politika, Žmogaus teisės, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gruodžio 3 d. 3:07

9     

    

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Skiepas, skiepas, skiepas…

Jei pasiskiepysi numirsi, sako vienoje pusėje…..jei nesiskiepysi taip pat numirsi sako kita pusė. Manau jos abi neteisios.

Skiepas nėra toks pavojingas, kad nuo jo ženkliai padidėja grėsmė numirti ir yra kažkiek pavojingas, kad dalis žmonių gali numirti ir turėti sveikatos problemų nuo sukeltų šalutinių reiškinių.

Bet esmė ne tame. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą. Kinijoje užteko įsakyti. Vakarų civilizacijoje dauguma žmonių žino kas yra laisvė ir į skaitmeninį aptvarą nenorės laisva valia eiti. Žmonės kovotų ir nepasiduotų. Todėl būtina buvo surasti moraliai pagrįsta paskatinimą ir paaiškinimą.

Tam pirmiausiai buvo pasitelkta epidemija o vėliau ir vadinamasis skiepas nuo „baisios ligos“.

Žmonėms įpiršta mintis, kad jie pasiskiepiję kažką išgelbės: save, artimą, kaimyną, pagyvenusį visuomenės narį arba štai jau greitai nulūžtančią sveikatos sitemą. Jei mes ęsame žmonės, tai mums būdinga kažką gelbėti. Taip visada elgiasi socialiai atsakingos būtybės.

Pasipriešinimas skiepijimosi procesui buvo numatytas, jis netgi reikalingas. Todėl atsiranda pagrindinis dėmuo šioje istorijoje (vienokia ar kitokia forma) skaitmeninis pasas (QR kodas. Galimybių pasas, Green pasas ir t.t.). Jis veikia grynai kaip skatinamojį priemonė skiepytis. Vieniems tai privilegijos prieš kitus, kitiems būtinybė norint neprarasti darbo, kitiems noras gyventi taip kaip anksčiau, dar vieniems noras pramogauti o nesikiepijantiems, kaip uždraustas vaisius, kuris atidaro duris į nuodėmingą ir pagundų pilną pasaulį.

Būtina sąlyga skaitmenizuojant visus gyventojus ir neiššaukiant masinio pasipriešinimo, yra skiepas kaip humanistinė priemonė, taip suskaldant visuomenę ir dalį gyventojų paverčiant aršiais skiepų ir tuo pačiu skaitmeninio kodo šalininkais. Tokiu būdu naujojo pasaulio kūrėjai dalyje visuomenės atranda stiprų sąjungininką, kuris vėliau bus sudorotas kaip ir besipriešinanti skiepui ir visuotinei skaitmenizacijai, visuomenės dalis.

Todėl būtina suskiepyti visus gyventojus, kartu jiems suteikiant skaitmeninį pasą (QR kodą, Galimybių pasą, Green pasą ir t.t.). Kol kas skaitmeninis pasas bus naudojamas tik informacijai su covid-19 siteminti. Vėliau jis ne tik, kad neišnyks, bet bus tobulinamas ir apims vis kitas žmogaus gyvenimo sritis.

Jame bus registruota visa informacija apie jus iki smulkmenų. Bus atsisakyta asmens pasų, tapatybių kortelių, vairuotojų pažymėjimų įvairių kitų dokumentų. Visa informacija apie jus bus kaupiama vienoje sistemoje. Skaitmeniniame pase kaupsis informacija ne tik apie jūsų ligas ir vakcinas. Pirkiniai, kelionės, jūsų judėjimas, vizitai pas daktarą, nekilnojamasis turtas, sandoriai, baudos visa jūsų veikla kaip ant delno.

Skaitmenizuotoje visuomenėje policija bus nebereikalinga, nes norint patekti į liftą, įeiti į namą, pravažiuoti pro užtvarą, nueiti į supermarketą reikės arba jūsų skaitmeninio kodo, arba veido nuskenavimo, arba pirštų antspaudo……kas visa yra viena ir tas pat. Dešimtys tūkstančių palydovų ir šimtai tūkstančių vaizdo kamerų (gatvėje, įstaigose, jūsų telefonuose, kompiuteriuose) jus stebės dieną ir naktį. Nebereikės Dievo….Nes skaitmeninės kontrolės sitema žinos kur jūs ęsate ar buvote sekundžių tikslumu. Todėl, dirbtiniam intelektui, nustatyti jūsų nusikaltimą arba nederamą poelgį prireiks kelių sekundžių.

Galutiniame etape skaitmeninis pasas bus panaudotas kaip mokėjimo priemonė vietoje grynųjų pinigų ir banko kortelių. Tada ateis eilė pinigų, kaip atsiskaitymų ir vertės išraiškos mato, panaikinimui. Vienu metu visa, kas turi vertę pinigine išraiška, taps beverčiu statybinių atliekų laužu, kurio jūs niekam niekada nebegalėsite parduoti. Mums suprantamos piniginės sistemos panaikinimas mus visus padarys lygiais. Tiksliau, lygiais ir paklusniais vergais.

Visu pajėgumu įsigalios socialinio kredito sistema, kurioje „teisingai“ besielgiantys individai bus „kredituojami“ sudarant galimybes jiems užimti atsakingesnes pareigas. Skaitmeninė viską matanti Didžiojo Brolio akis pastebės per dažną jūsų apsilankymą pas gydytoją. Vadinasi jūs greitai galite tapti našta visuomenei, todėl jau galite pradėti ruoštis eutanazijai. Taip ir visuomenei, ir gamtai, ir planetai nuo to bus tik „geriau“. Jūs per dažnai perkate alkoholį….vadinasi kreditus jums reikia mažinti. Didelė ikimybė, kad jūs ęsate priklausomas, todėl jūsų socialinis reitingas mažėja.

Tūkstančiai profesijų ir darbų taps nebereikalingi. Net nenoriu vardinti jų sąrašo nes neužteks „popieriaus“, galite jį pasidaryti patys. Nebereikalingų profesijų žmonės gaus minimalų išlaikymą, kurio eksperimentinės formos, per reguliarias išmokas jau yra bandomos įvairiose šalyse.

Gerai tai ar blogai? Jei tai slepia nuo mūsų, jei to įgyvendinimui naudojamoi socialinės inžinerijos metodai, vadinasi vienareikšmiškai blogai. Apie tai kada nors vėliau…..

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Pirmas apsisaugojimas       2021-12-6 14:08

Palikite namie telefoną. Atsiskaitykite grynaisiais. (Net JAV jais vis dar galima atsiskaityti.) Poilsiaukite kaimo turizme Lietuvoje. Kuo mažiau komunikuokite elektroninėje erdvėje. Registruose seniai yra gyventojų sandoriai nekilnojamojo turto, sveikatos ir kelionių duomenys ir pan.

Žodžio laisvė...       2021-12-4 11:50

Politinės ir kūnūškosios prostitutės,QR koda užsidėkite ant savo sėdynių.Šitaip
užsikoduosite savo galimybes ir jas galėsite naudoti visur,kur panorėsite.O dabar prie vakcinų...Iš Z.Vaišvilos ir A.Nako spaudos konferencijos informacija,kad taip vadinamos vakcinos yra niekas kita kai iki galo neištirti receptiniai medikamentai,
kurių panaudojimui turi būti šeimos gydytojų išrašomi receptai priklausomai nuo paciento sveikatos stovio ir jo naudojami kiti medikamentai.Nuospirčiai skatinamas
skiepijimasis yra totali apgaulė už kurią turi būti baudžiama.Lietuvos Prezidente,
viešas jūsų skiepijimasis parodo jūsų mąstymo ir supratimo,moralės lygį.Apgailestau-
ju ,kad ir jūs esate paveiktas propagandos ir melų cunamiui.

???       2021-12-4 1:36

mes parduodami privačiom kompanijom tikslu sunaikinti valstybes?  Kai būsim visi parduoti privačioms kompanijoms - bus visiems priskirtas farmos gamintojo kodas QR esantis GP, žaliuose pasuose - valstybių automatiškai neliks? Nėra žmonių valstybėje - nėra valstybės?

apie QR       2021-12-4 1:27

QR kodai naudojami prekėms, paprastai gamintojas produktui priskiria kodą.
Mes gavę QR su GP tampame atitinkamos farmos produktu? Vyksta užslėpta prekyba žmonėmis, žmones padarant ne žmonėmis suleidžiant RNR ir pakečiant DNR?  Tiesiog žmonės tariamomis vakcinomis pergaminami į framos produktą, kuriam priskiriamas atitinkamos farmos kodas?

Pilietinis nepaklusnumas       2021-12-3 23:53

Džiugu, kad yra dar žmonių, sugebančių įžvelgti esmę. Antras žingsnis - pasipriešinimas.

Hmm       2021-12-3 23:26

vis tik, būtų smalsu sužinoti, kokios profesijos ir darbai taps nebereikalingi? Ir dar, mane nepaliaujamai stebina, kad su žmonėmis šitaip drąsiai elgiamasi kaip su avinų ir kitų kanopinių  bandomis, ir kad patys žmonės yra tokie patiklūs ir sutinka, kad su jais elgtųsi kaip su galvijais.

Didžiulė       2021-12-3 18:12

pagarba Autoriui. Tik, manau, neteisinga tą prievartinį badymą vadinti skiepais ar vakcina, kai tas suleidžiamas preparatas yra nuodai. O štai “G. Nausėda prieš kamerą “pasiskiepijo trečiąja, sustiprinančiąja, vakcinos nuo COVID-19 doze…”. Net nežinau, ar piktintis tokiu įžūliu melu, ar gailėtis vargšo žmogo…

ah1       2021-12-3 17:09

Autoriui pagarba.

ah.ą       2021-12-3 16:57

pasižiūrėjus į GP paveikslėlinį kodą - QR kodą ir prekybcentrių prekes sukoduotas paveikslėliniu kodu/ QR kodu akivaizdu, kad žmonių badymas yra tik instrumentas suteikti žmonėms paveikslįlinius kodus/ QR kodus… po GP priedanga ir subadant. Ir labai gaila, kad niekas rimtesnis lietuviškai nepaaiškina - kas “dedama” QR kodo centre?  O tiek profesorių reiškiasi apie daug ką...
Tai vis dėl to kas “dedama” paveikslėlinio kodo/ QR kodo centre?  Profesoriai mieli, žurnalistai brangūs?

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.