Socialinė politika, Ekonominė politika, Gynybos politika

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Tiesos.lt redakcija   2022 m. rugsėjo 18 d. 19:17

35     

    

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Taip, turime haubicas, turime bokserius, kurie nešaudo, turime uniformuotus žmones, turime šaulius, kurie nežino kur jų ginklas o ginklas nežino kur jo šoviniai. Bet ir tai dar būtų pusė bėdos. Lietuvoje neįmanomas pasipriešinimas invazijai visai dėl kitos priežasties.

Taip jau nutiko, kad rugpjūčio mėnesį teko pakeliauti po Aukštaitijos kaimus ir miestelius. Molėtų, Širvintų, Ukmergės, Utenos, Anykščių rajonai.

Važiuoju pro pasėlius, pro kažkada buvusias ganyklas, kuriose vakarais mykdavo karvutės ir moterys skalambydavo milžtuvėmis. Laukai tušti. Tik bekraštės javų jūros tyvuliuoja ten, kur kažkada ganėsi mūsų maitintojos - žalmargės.

Kur kaime gali sužinoti visas naujienas, nutikimus ir kaimo godas. Tik kaimo parduotuvėje. Kaip tik kaimo parduotuvė, taip ir stoju.

Ar dar augina kas kaime kiaules? Atsakymas - ne. Kiaulių maras siautė liepė visas išskersti. Ar dar augina žmonės karves? Vienetai. Juk siautė kempinligė. Pamenat. Net vištas laiko ne visi. O ką ūkininkai? Ūkininkai augina vien javus ir patys maistą perka parduotuvėje.

Mūsų šalis nebepajėgi pasipriešinti invazijai nes neturi pasipriešinimui taip reikalingos maisto bazės, kurią sudaro smulkūs ir vidutiniai ūkiai. Pokario partizanai todėl ir priešinosi taip ilgai, nes turėjo kas juos maitina. Viena svarbiausių trėmimų priežasčių ir buvo ta, kad norėta sutraukyti partizanų maitinimo grandinę.

O dabar nebereikėjo ir trėmimų. Žmones atpratino ūkiškai gyventi išmokomis. Pamenu kaip tėvukui siūlė išmokas, kad neaugintų karvių. Užsirūkė, galvojo tada jis, galvojo ir pasakė, kad taip negali būti. Negali valstybė remti ūkio sunaikinimą. Valstybė turi skatinti gamybą o ne atvirkščiai. Nepamiršiu jo tada ištartų žodžių - kažkas su valstybe negerai.

Kiek galėtų išsilaikyti pasipriešinimas jei šiandieninis kaimas nebegamina maisto? Savaitė, dvi. Viskas. Šalis yra nugalėta jau iki invazijos. Visa maisto gamyba sukoncentruota keliasdešimtyje stambių ūkių ir kompleksų. Priešui tereikia užimti prekybos centrus.
Pasipriešinimo doktrinos eskalavims tokiomis sąlygomis tėra didžiulė iliuzija žmonių nuraminimui ir pinigų plovykla.

Kas tai padarė, paklausite? Visos iki šiol buvusios valdžios. Jos visos veikė prieš Lietuvą. Neišskiriant dabartinės ir buvusių karbausko latifundininkų, kurios žlugdė ir žlugdo paskutinius smulkiuosius ūkius. Kitus jau anksčiau atpratino dirbti ir sudarė sąlygas parduotuvėje pigiai nusipirkti importuoto šlamšto, kuriuo vadinti maistu net liežuvis neapsiverčia.

Ana dieną turguje sutikau žmogelį pas kurį pirkdavau naminę kiaulieną.
Klausiu - Ar dar auginsi?
Krapšto žmogus galvą, galvoją - O pirksi?
- Pirksiu - atsakau.
- Bet kg 6,50 €.
- Gerai - sakau - tu tik augink.

Taip aš remiu šalies maisto bazę ir neleidžiu jai išnykti.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

realistas       2022-09-21 17:41

Padėkokite Europos Sąjungai. Būtent europinės išmokos ir pribaigė Lietuvos kaimą. Taip, autoriau, žmonės yra atpratinti dirbti.

'TEISYBES MINISTERIJA'       2022-09-20 5:54

SIAUBINGAI kakoja ir triedzia i ausis,akis ir nooosi.Rekomenduojama nekvepuot ir maukslintis protivogaaazus…..JAAADY…

teisybės ministerija       2022-09-19 23:56

Jankiai kiek žiojasi,tiek meluoja.Tik nesenai klykė,kad Bučoje rusai šaude civilius,paskui tyliai pripažino,kad tai darė ukrai.
Visa gerkle bliovė,kad rusai šaudo i ZAE, ir vel tyliai pripažino,kad-ukrai.
Žviegė,kad ukrainoje"nėra"nato bazių ir biolaboratorijų-pripažino tai jav senato posėdyje.
Jav aiškino,kad karas vyksta tik tarp rusų ir ukrų,bet ir vel pripažino,kad jav,es,jk kariauja prieš Rusija,bet ukru žemėse.
Jav šaukė,kad neteikia ukropams žvalgybinių duomenų,bet ir vėl pripažino,kad ne tik teikia,bet ir nurodo kur šaudyti !
Galima vardinti tai be galo,bet faktas tas, kad ir dėl Iziumo jie pripažįsta,kad ten palaidoti ukrų kariai, žuvę pavasarį ir kuriu ukranacių valdžia nepanoro pasimti! Bet feikinė antis jau paleista ir visi idiotai alpsta del tos"tiesos”.
Pvz:Baideno paklausė, ar jis įvardins Rusiją teroristine valstybe?Jis atsake-NE !
Taigi grybovska gavo,kaip su šūdu per snukį.Ir ne tik ji, o visi jav liokajai,klapčiukai.

Dzeikas       2022-09-19 21:14

Jeigu pirmoji rusu agresijos zhertva taptu Baltijos salys ,o ne Ukraina,tai kaip viskas vyktu galuma jau isivaizduoti pagal tai, kaip vyko Ukrainoje:
Dabar tampa aisku, kad rusu proverzis Ukrainoje pavyko ten, kur buvo “pamoketa”, korumpuoti vietiniai pareigunai ir valdzia.Veliau gi isijunge tautos pasipriesinimo ,saviorganizacijos pagrindu.T.y. susirinkdavo kaimynai ar kolegos ” tai ka darom, vyrai?” ir tolisu improvizuodavo.ZSU veiksmai pradzioj buvo padriki. Kojevo nepaeme didele dalimi del to, kad nekorumpavo KOP, todel nepavyko ir lektuvu sunaikint ir islaipint desanto - issaude kaip putpeles.Pietuose gi rusai kolonomis zygiavo nuo Krymo iki pat Hersono ir tik ten pradejo gaut kazkoki atkirti.Dar reikia pasakyt, kad ukrainieciai turi nemazai ginklu, ten nera sunku gonkla legaliai isigyt.Daugelis turi SKSus, o tai nebent tik moraliskai pasenes ginklas , nenusileidzia AK tik, kad serijomis nesaudo - pirstu minkyt reikia.Toks papigintas sovietinis Garand M1.
Rusai gi klumpa ant to paties akmens kiekviena karta kai uzpuola ka nors - nepaiso koviniu statutu VISISKAI, t.y. zygiuoja kolonomis kaip parade, be zvalgybos ir apsaugos.Tas buvo Suomijoje 1939m, Vengrijoje 1956,Afganistane1980, Ickerijpje 1996, Gruzijoje 2008.Gave kruvina pirti kuri laika 5-10m laikosi kovonio statuto.Kol kariave karininkai tarnauja.Iseina tie atsargon - trukt uz vadziu vel is pradziu. 
Tai stai Lietuvoj net jeigu prezikas ir isakytu kautis geriausiu atveju ties Siauliais rusus pakedentu (jeigu jie nesilaikytu statutu).Nes boxeriai kuriuos nupirko pries 5 metus ir kurie IKI SIOL be patranku - tai aiKu kariuomenes pirkimu virsune.
Estija? Jeigu tiesa kad ju Kaitselit reguliariai treniruojasi ir estai turi ginklus namuose - labai sekmingai gali priesinzis.Net jeigu NATO i bata myztu savaite estai issilaikytu maziausiai. Rusai Ukrainoje istrigo ten, kur buvo duotas atkirtis ir vykdyta kazkokia koordinuota gynyba.
Beje, jeigu esat saulys ar savanoris - nesisvieskote. Kaip rodo Ukrainos patirtis ,geradariu is jusu kaimynu tikrai atsiras pranesti FSB kas do paukstis esate.O FSB vel Ukrainos patirtis, aktyviai tokiais domesis

Siaip SKSa ir pora dezuciu saviniu turekite. Ne kistis i bandito ir vagiu razborkes(liksite durniaus vietoj), o kad isvestumete seima i Lenkija.Prasidejusiame kipeze jus vietiniai kandys elementariai apiples pajite valdziu keitimosi vaakuma.

almis       2022-09-19 17:18

Na kas norės,tas rąs budą pasipriešinti okupantams.O kas nenorės,tam lašinių paltį nors ir prie kiekvieno medžio padėk nepaeis.O kad maximos sužlūgdė smulkujį verslą ir šu-u maitina žmones,tas tiesa.

Ona       2022-09-19 16:44

Pataikavimas šio vyro nepuošia. Liežuviu su rusais valdininkai kovoja visą nepriklausomybės metą, o štai liežuvio kovų virtuozė baba rasa, būdama karo ministre kariuomenės biudžetą sumažino iki minimumo, o anusauskas, irgi šaunusis liežuvio laidymo atskyrininkas, nupirko nevažiuojančių ir nešaudančių tankų. Kad tik rusams nepakenkt…

Taip,sutinku       2022-09-19 16:30

su habilito destymu.Nepalyginsi su visokiais paslemekais ‘jieciais’.

habilitâs       2022-09-19 16:09

Nė kiek neabejoju, kad keršto akcijų būtų ir daug, nereikėtų ir tokių dalykų, kurie vyko Bučoje, tačiau „kiauloidų“ pjovimas, netaptų tuo, ką būtų galima laikyti kaip šalies pasipriešinimu okupantui, nes neįžvelgiu motyvo tokiam pasipriešinimui.
Jei V. Zelenskis į amerikiečių siūlymą evakuotis atsakė, kad jam reikia ginklų, o ne taksi paslaugų, tai Lietuvos veikėjai, išneštų kudašių dar iki kokių nors įvykių pradžios.
Žinoma, nestandartinės situacijos keičia žmones, solidarizacija tarp žmonių padidėtų, bet viena yra sudalyvauti viešųjų ryšių akcijoje ir užsirašyti savanoriu į armiją bei patarnauti 9 mėnesius, kita – guldyti gyvybes mūšio lauke.
Sugyventi taikoje, reikia išminties, kai kaimynas beprotis nedaug ką ir gali padaryti, tačiau pažiūrėjus į mūsų veikėjų sprendimus per pastaruosius metus, didelio optimizmo neatsiranda. Galiu suprasti Premjerę, jai atleisti ministrą, reiškia pripažinti klaidą pasirenkant, tačiau kas verčia Prezidentą tylėti, kai Užsienio reikalų ministras krečia kvailystes.
Balsavau už G. Nausėda, nes nenorėjau, kad Daukantūrą ir vėl užtūptų lesbiečių pulkelis, antrai kadencijai mano balso negaus, kad ir koks raguotas velnias su juo konkuruotų.

Pseudovalstybė ,ONS režimo nustekenta, valstybė       2022-09-19 15:19

žlugtų per parą. Autorius per didelis optimistas dėl savaitės….Olig, grupėms ir nomenklatūrai dirbantis ,,valdomos ,, demokratijos režimas (ONS) okup. atveju subyrėtų žaibiškai…Suverenas- kumečio vietoje, todėl neturi noro ginti šį melagingą superkorumpuotą režimą...

Prašalietis       2022-09-19 15:15

Na jei “patriotui iki panagių” Karpavičių Linukui pokario Lietuvoje daug karvelių Lietuvos valstiečių ūkiuose džiaugsmingai mūkavo, pritariant gausiam kiaulyčių kriuksėjimui, palyginus su šiandienine eurosojūze “užklestėjusia” Lietuva, tai lansberginio durnių laivo “reikalai” yra daug blogesni nei atrodo net didžiausiam neišsivaikščiojusiam patriotiniam optimistui. Belieka priminti, kad Lietuvos “maitinimosi bazėje” maitinosi ne tik naktimis iš miškų suėję kovotojai už pasitraukusią į vakarus buvusią “vakarietišką demokratiją”, bet ir dienomis užsukę pas valstiečius “istrebiteliai- liaudies gynėjai-stribai paklausinėti ar naktį nebuvo užsukę “banditai” neatsisakydavo vaišių. Tiesa, kaip naktiniai “svečiai” nereikalaudavo atiduoti paskutinio duonos kasnio. O kur dar pokaryje kuriamų kolūkių “maistinė bazė”, kurią stengėsi sukūrenti, kartu su kolūkių vadovais ir darbuotojais miškeliuose buvę kovotojai už išrūkusią į vakarus buvusią “vakarietišką demokratiją”. Aristovičius teisus- vakarai mums padės kaip Ukrainoje iki paskutinio ukrainiečio… Svarbu lansberginio durnių laivo vairuojančiai įgulai nepražioplinti momento duoti komandą niekados dar nenugalėtai Lietuvos kariuomenei laiku pradėti “gynybą” dar prie Maskvos vartų...

ES lgbt karo ministras       2022-09-19 14:38

Mes, progresyvus paskolinių miestų butų veganiškai užaugintas jaunimas su šuniukais ir kačiukais ant rankų su pasibaisėjimu žiūrime į tamsų mėsaėdį valstietį,brrr.
Mano jau greit išsipildysianti svajonė,kad ES nebebūtų purvinų  tradicinių valstiečių,kurie pjauna mūsų mylimus gyvūliukus,karvytes,kiaulytes,ožkytes.. .O mano jau greit išsipildysianti svajonė  ES žemę perleisti mano draugui ,žaliajam pasaulio ūkininkui Geitsui,tarakonui.Tik progresyvi,žaliųjų ūkininkavimo tradicijų demokratija turi vietą po saulę.STOP planetą teršiančiam karvių ir kiaulių auginimui

Labai teisingas       2022-09-19 13:47

straipsnis.Kaime dirbantis ir gyvenantis smulkus ūkis jaučiasi nejaukiai,vos ne kvailio vietoje,kai visi guli ant sofučių prie televizoriaus,o vienetai dirba,triūsia.Ir visi su pasibaisėjimu sako,oi,kiek čia darbo.Tos sofutės yra didžiausias mūsų saugumo priešas.

kai kur su habilitu       2022-09-19 13:39

nesutinku.Uzejus ordoms cia,galvociau,kur,kokiam pakampy papjaut nors pora kiauloidu.Negi pasyviai laukt ir stebet Buca cia.O da ka is artimuju nudaigotu tie issigimeliai…Zmogiskasis ‘as’ to nepakestu.

habilitâs       2022-09-19 13:20

Nežinau, kur autorius buvo prieš kokį 15 metų, kai vyko diskusijos panašia tema, bet visi taškai jau sudėti.
Lietuva nekariavo ir nekariaus, pasipriešinimas kuris buvo pokaryje, net į partizaninį karą negali pretenduoti, nes partizaninio karo tikslas griauti okupanto infrastruktūrą, kad sunkiau būtų aprūpinti frontą. 1944-1945 m. lietuvių pasipriešinimas jokios įtakos frontui neturėjo.
O. Arestovičius tikrai neteisus, bet ne dėlto, kad kaimo ir kaimiečių neliko, o todėl, jog vien tik A. Kubiliaus premjeravimo metu iš Lietuvos emigravo apie 400 tūkst. gyventojų ir tokio amžiaus, kuris labiausiai tinka kariniam pasipriešinimui.
Jei kalbėti apie kaimą, kiek pamenu tada buvo konstatuota, kad Lietuvos kaimą nužudė melioracija, būtent ji naikino Lietuvos vienkiemius, lietuviškos valstietijos pagrindą. Po nepriklausomybės likvidavus kolūkius, nebuvo ant ko atkurti valstietiją.
O ponas Oleksijus nesupranta, jog lietuvio ir ukrainiečio mentalitetai skiriasi, nekalbant apie palecikininkus ir kitokius jedinstvininkus, daugelis lietuvių neturi ko ginti. Iš tėvų sodybų ir tėviškių likę dirvonuojantys laukai, o už Pišdulkius ir kitokius kreivus „profesionalus“, besirūpinančius išangės ir narkotiku legalizavimu, niekas gyvybių neaukos.
Prezidentas nesuvokia, kad laikydamas premjerės pareigose I. Šimonytę, kuri neturi jokių priekaištų nei vienam ministrui, tik zombina šią teritoriją prie Baltijos jūros. Lietuvoje Maidano nebus.
Jei amžius ir sveikata leistų būti kariu, ginklo į rankas neimčiau. Kai Ukraina taps ES nare ir Kresčiatiku marširuos europietiški „praidai“, manau, kad ir O. Arestovičius supras kodėl.

Povilas G.       2022-09-19 10:24

Negalima nepritarti autoriui, nors spalvos gerokai sutirštintos. Laikui bėgant viskas kinta. Tame tarpe ir gyvenimo sankloda. Būtų naivu galvoti, kad dabar partizaninis pasipriešinimas okupantams būtų toks pat, kaip ir pokaryje, nes, kaip autorius pastebi, tam nėra materialinės bazės - valstiečių. Laimei, kad dabar nesame “vienui vieni,” kaip tada buvome. Reiia “dėkoti” komunistams, kurie sunaikino Lietuvos žemės ūkį. Deja, ir dabartinė valdžia prisideda prie jo lėtinio naikinimo…Lietuva anksčiau garsėjo lininkyste ir kiaulininkyste. Kur jos dingo? Pritariu komentatoriui “Pilietinis nepaklusnumas.” Žmonių debilizacija vyksta pilnu tempu. Kaip žinia, lazda turi du galus. “Mobiliakai” - puikus išradimas. Tačiau…daugelis užmiršta, kad tai ne tik gėris, bet ir blogis. Per dažnai ir ilgai naudomas, veikia mūsų smegenis. Pirmoje eilėje - vaikų.  Ir negalvokite, kad teigiamai. Mikrobangos - pražūtingos. Šia priemonę asmeniškai naudoju labai retai- tik ekstra atvejais, nes ji labai trukdo, kartais sukamba visai netinkamu momentu. Puikiausia išsivečiu su epaštu ar fb.

Is fronto linijos       2022-09-19 9:25

..ir cia atsliauze 5kart trenktas clienas.Matyt,abu,pasilaikydami viens kito,su klaikiuoju gelltonu karsincium atsvirduliavo…Kaip jie patys sau neslykstus,neisivaizduoju…

Partijos naris nuo 1971 m. (5skiepai)       2022-09-19 8:09

Vienintele teisinga ukinikavimo forma ira kolukis.
Zemes valstiecems fabrikus darbininkams valdzia tariboms!!!!

O man atrodo,       2022-09-19 7:21

kad reikia būti patentuotu pidaru ir degradu, kad klausytis, žavėtis ar pritarti Arestovičiui.

ZIU,RAUDONOJI UTELE       2022-09-19 6:44

‘regimantas’ atsliukino,ant kupros kacapiska propaganda nesinas.Del milaicio nezinau,bet sitas,mol,‘submarinas’,fui,kaka

Čia Milaitis       2022-09-19 5:55

neturi ko pridėti, nes kas čia parašyta yra tiesa. Ir nieko daugiau čia nerašys po šiuo straipsniu.

Partijos politikos kai kas nesupranta       2022-09-18 23:18

gerai, kad konservatoriai, liberalai, valstiečiai, darbiečiai, centristai bei kiti komunistai puikiai supranta:
- sunaikinti ūkininkus ir privatininkus, kaip mokė Leninas
———-
(žmogus PRIVALO būti vergas, vergas, vergas)

Regimantas       2022-09-18 23:17

Tereikia Joe Bidenui užversti kojas ir Kijevo chuntai galas, juk jie dabar terorizuoja tą apsivogusį, prisigrobusį turtų iš Ukrainos senį Joe ir grasina paskelbti jo korupciją, kaip ir Joe chebros ir rėkia ‘‘duokite pinigų, duokite ginklų’‘. Neilgai tas tęsis, JAV mokesčių mokėtojai tuoj sukils.

Nu jo…       2022-09-18 23:16

Liusia Arestovičius vėl narkotikų padaugino…..

U-2       2022-09-18 23:15

Tikiu. Kol kovinis narkomano Zelios transvestitas Liusia Arestovicius sedi Kijeve ar Vilniuje jo, visomis prasmemis pergalinga ir su malonaus sotumo jausmu kova su Rusija yra beveik amzina. Taip kovodamas su Rusija kuprotojo Ozio Vyckos Anukas jau tapo multimilijonieriumi o smulkus ir spuoguotas naciukas Lavrikas Kasčiūnas nepaprastai issipute snukio ir ypac subines srityje….

Darijus       2022-09-18 23:13

Durnius drąsus kol turi maitinimą iš šeimininko, jį nutraukus, greitai užvers kojas.

Vargo vakarienė       2022-09-18 23:10

Pagoglinkit “ Киев мобилизует людей, угрожая их семьям, заявил российский военнослужащий”.

> 2022-09-18 20:51       2022-09-18 22:49

Turek sanzine.
Tai tu, juliau Milaiti, turėk sąžinę, mali šūdą ir tiek…

Radzvilo vaikai       2022-09-18 22:01

tyli.Galvoja,ka cia da pavogus.Noretu delfio,ale ne po zubam.Ten kolegos,tokie patys,tai nesiduos pavagiami.

MILAITI       2022-09-18 21:58

..kiba vel girtauji..

T0mas J.       2022-09-18 21:54

Papasakokite, Radžvilo “vaikai”, kaip jums pavyko įsigyti TIESOS LT portalą?
Juk skaidrumas, nuoširdumas ir viešumas politikoje svarbu, o gal manot kitaip? Kyla įvairūs įtarimai.
Net negražūs.

arestovičiui       2022-09-18 21:21

a mes durni kad putinui priešintumeis?  pas putiną resursai - mums šildytis reikia, duoną auginti,  valgyti reikia, elektros pa pigiai iš batkos ir iš viso kaimynas antras asmuo po dievo. Ir nekurstyk karo - mes ne durniai ir nekariausim. Eina na’ui tas karas.

Dzeikas       2022-09-18 20:51

Pilietiniam:
Turek sanzine. Is cholopu reikalauti pilietinio nepaklusnumo tai ziauru.
Be to tautai nah…ta laisve.Ji est nori!
Todel jeigu okupantas paliks LKK ir jos igaliojimus - tai viskas tvarkoj.Na mordos Vilniuj pasikeis, o visa kita liks kaip buve.

Exexe       2022-09-18 20:18

..jau seniai pabaigoj gyvenam,anokie dyvai su gyvuliokais.Is ganyklu anys seniai seiman suburbejo.Daba gyvuliauja,parssoidai.Ralio ralio ,karovos ralio.

Pilietinis nepaklusnumas       2022-09-18 20:17

Šviesus protas. Blaivios mintys. Deja, debilizacijos traukinys dunda per Lietuvą. Užeikit į bet kurią mokyklą ir išvysite ZOMBIUS - pulkus vaikų, sukišusių nosis į telefonus. Štai jums ir atsakymas. Viskas. Taškas.

Rekomenduojame

Dominykas Vanhara. Kremliaus diplomatinės pergalės

Italijos rinkimai – žemės drebėjimas ES?

Karas Ukrainoje. Du šimtai vienuoliktoji (rugsėjo 22 diena)

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Marius Parčiauskas. Kaip išliksim, jeigu tėvystę siesim tik su skurdu ir depresija?

Linas Karpavičius. Kaip vyksta manipuliavimas žmonėmis?

Marius Parčiauskas. Rusijai atnaujinti puolimą nėra jokių šansų

Flandrijos vyskupai oficialiai parėmė ir pasiūlė tos pačios lyties porų laiminimo ceremoniją

Audrius Globys, dr. Darius Alekna. Ką valdžiai sako apklausos?

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

„Demografija yra mūsų pusėje“ – švedų repo atlikėjas sako juodaodžiams ir rudaodžiams, kad jie laimės prieš dešiniuosius

Ramūnas Aušrotas. Vaiko institucinės globos pertvarka Lietuvoje patiria fiasko?

Ką Europai reiškia dešiniųjų pergalė Švedijoje?

Likimo valiai paliktos lietuviškos mokyklos Lenkijoje: vadovėliai lenkų kalba, finansavimo trūkumas ir kova dėl išlikimo

Tos pačios lyties asmenų civilinė sąjunga bus lygi šeimos teisiniams santykiams – teisininkai

Civilinė sąjunga ruošiama už akių

Vengrija rizikuoja netekti 7,5 milijardų eurų ES lėšų

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.