Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Šiaurės Amerika

Linas Karpavičius. Jis laukiasi

Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 21 d. 21:33

8     

    

Linas Karpavičius. Jis laukiasi

„Jis laukiasi“ yra naujas „Netflix“ serialas. Daugelis paslaugos prenumeratorių pamanė, kad tojau per daug, ir pradėjo atšaukinėti prenumeratą. „Netflix“ akcijos patyrė didžiulį kritimą… Balandžio 19 d. akcijų kursas nuo 351,34 JAV dolerių gegužės 12 dieną nukrito iki 162,63 JAV dolerių.

Ta proga pakalbėkime apie Partnerystės arba Civilinės sąjungos įstatymą ir visa, kas su tuo susiję.

Stebiu keistą tendenciją visame Vakarų pasaulyje. Kuo daugiau kalbame apie seksualinių mažumų laisves ir teises, tuo mažiau dėmesio žmogaus pilietinėms laisvėms ir teisėms. Vyksta nuoseklus laisvių ir teisių sukeitimo vietomis procesas. Viena ranka yra atimamos mums pilietinės teisės, kita ranka vietoje šių teisių mums brukama seksualinės laisvės „teisė“, kurią, priminsiu, mes ir taip visi turėjome kiekvienas, ir ja naudojomės už savo miegamojo durų.

Dabar šią „laisvę“ mums ištraukia į viešumą ir iškilmingai pareiškia, kad mes už ją kovojome 1988-1990 metais, mes to visada troškome, ir tai yra svarbiausias kovos tikslas. Iškovoti laisvę. Nutylint, kad žodis „laisvė“ mums reiškė valstybės nepriklausomybę.

Kitos mūsų laisvės ir teisės, tokios kaip susibūrimų, demonstracijų, žodžio laisvė, yra varžomos. „Lietuvos šeimų sąjūdis“ negavo leidimo rengti mitingo, partija „Nacionalinis susivienijimas“ negavo leidimo paminėti Romo Kalantos žūties metinių. Laisvių ir teisių sukeitimas vietomis yra tikslingas ir reguliuojamas procesas, kuris turi savo pabaigą.

Dalis visuomenės neįsigilina į procesus ir dažnai laiku neidentifikuoja pavojaus, bet kai vieną dieną, gal net naktį, pas jus pasibels pareigūnai už pasidalintą socialiniame tinkle „neteisingą“ ir šalies saugumui grėsmę keliantį postą, prisiminkite šią dieną ir Civilinės sąjungos įstatymą. Varlė nesupranta, kad yra verdama, jei puode palaipsniui didinama vandens temperatūra.

Taip ir su visuomene. Priežasties ir pasekmės ryšį yra sunku apčiuopti, bet būtina, norint apsaugoti visuomenę nuo pilietinių laisvių ir teisių praradimo.

Stebint analogiškus procesus Vakarų šalyse ir matant kokių „rezultatų“ jie pasiekė bei kur linksta diskusijos ir kokie overtono langai yra atidarinėjami, galima susidaryti nuoseklų vaizdą, kas laukia mūsų ateityje, jei laiku neužkardysime šio proceso.

Pirmieji overtono langai pasaulyje buvo atidaryti su Elvio Preslio, Miko Jagerio ir Vudstoko pagalba. Tai didieji, septintą praeito amžiaus dešimtmetį vakarus ištikusios seksualinės revoliucijos „pranašai“ ir „žadintojai“, gerai atlikę jiems patikėtą vaidmenį.

Vėliau jau buvo galima atverti kelią diskusijoms, kas yra normalu, o kas – nenormalu. Dar vėliau balsuojant PSO ir tik minimalia vieno baso persvara išbraukiant homoseksualumą iš tarptautinio ligų sąrašo. Tada ateina eilė partnerystės ar santuokos įteisinimui.

Visuomenę palaipsniui galima pripratinti prie bet kokio naratyvo. O jų XX amžiuje buvo begalės. Priminsiu keletą: žydus ir klasinius priešus reikia naikinti, ozono skylė ir klimato atšalimas mus pražudys, vėliau klimato atšilimas mus pražudys ir t. t. ir pan.

Taigi, šiandien Civilinės sąjungos (Partnerystės) įstatymas, o kas rytoj ir poryt, kai jį priimsime?

Pirmiausia, oficialiai genderistinė ideologija ateina į valstybines mokyklas. Vaikai bus supažindinami apie atsiveriančias neribotas santykių galimybes ir pasirinkimus. Ir tėvai jau negalės tokiam aiškinimui prieštarauti, net jei tėvų įsitikinimai bus kitokie.

Tarp kitko, ką rodo Vakarų šalių patirtis, visas tų šalių elitas savo vaikus pradeda leisti tik į privačias arba katalikiškas mokyklas, taip savo vaikus apsaugodamas nuo genderinės ideologijos. O visi kiti, neturintys už ką susimokėti privačiai mokyklai, pasmerkia savo vaikus ideologiniams eksperimentams.

Antra. Prasideda kova dėl vaikų įvaikinimo. Nes atsiradus partnerystės ar civilinės sąjungos institutui, kas yra vienas ir tas pats, anksčiau ar vėliau turės būti sulyginamos galimybės įsivaikinti vaikus tiek heteroseksualioms, tiek homoseksualioms poroms.

Trečia. Kaip rodo Kalifornijos precedentas, tolesnis žingsnis būtų poligaminių sąjungų ar santuokų legalizacija.

Tar šių „mokslo“ ir „pažangos“ pasiekimų dar stumiami, jau ne vienam girdėti, dalykai: chirurginė lyties keitimo galimybė nepilnamečiams (net prieš tėvų valią ir operacijų išlaidas kompensuojant iš ligonių kasų), aborto teisės reikalavimas iki pat kūdikio gimimo, surogatinės motinystės legalizavimas, kuri šiuo metu yra prilyginama prekybai žmonėmis, lytinių santykių nuo 14 metų dekriminalizavimas, kurio jau seniai siekia seksualinės mažumos kitose šalyse, pedofilijos legalizavimas (balsavimas PSO dėl pedofilijos išbraukimo iš ligų sąrašo jau vyko prieš keletą metų, bet šalys nubalsavo prieš).

Kalbant ir diskutuojant apie tai galų gale visos diskusijos nutildomos pavadinant tokias diskusijas neapykantos kalba. Taip šalinami įrašai ir transliacijos, kuriose keliami homoseksualumo atsiradimo ir galimo grįžimo į heteroseksualų gyvenimą galimybės. Baudžiama solidžiomis piniginėmis baudomis net be įrodymų, pagal administracinę tvarką. Kažkam nepatiko jūsų šypsena, gaunate baudą, o paskui įrodinėkite, kad jus ne taip suprato. Nenustebčiau, jei bus prieita ir iki laisvės atėmimo.

Galų gale viskas baigsis taip, kaip baigėsi JAV, Floridos valstijoje. Jos gubernatorius Ronas De Santis visai neseniai savo sprendimu uždraudė genderistinės ideologijos propagandą žemesnėse klasėse. Tačiau uždarius duris jie pabandė „įlipti pro langą“. Gubernatorius buvo priverstas uždrausti ir matematikos vadovėlį.

Ištrauka iš Alabamos valstijoje naudojamų matematikos pratybų uždavinio: „Suteneriui Rufusui dirba trys mergaitės. Įsivaizduokime, kad kiekvienas klientas moka mergaitei po 65 JAV dolerių. Kiek klientų mergaitės turi aptarnauti, kad Rufusas, turintis priklausomybę nuo kokaino, galėtų padengti savo paros poreikį, kuris yra 800 JAV dolerių?“

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Akurat       2022-05-23 0:57

Seime šalia mūsiškės pakabinus ukrainietišką vėliavą, rezultate kombinacija gaunasi panaši į vaivorykštę!

Stiklo valytuvas       2022-05-22 14:16

„Ištrauka iš Alabamos valstijoje naudojamų matematikos pratybų uždavinio: „Suteneriui Rufusui dirba trys mergaitės. Įsivaizduokime, kad kiekvienas klientas moka mergaitei po 65 JAV dolerių. Kiek klientų mergaitės turi aptarnauti, kad Rufusas, turintis priklausomybę nuo kokaino, galėtų padengti savo paros poreikį, kuris yra 800 JAV dolerių?“
.
————
.
Šis matematikos uždavinys yra visiška tragedija.
.
== „Suteneriui Rufusui“.
Kaip laisvoje visuomenėje galimas žodis „suteneris“. Tai visiškas anafalbetiškumas. Tai diskredituoja pačią laisvos laisvės idėją!
Be to, vardo Rufusas paminėjimas, aiškiai yra lytinė ir rasinė diskriminacija. Kur žiūri lygių teisių ir lygiavos tarnyba, ir pažangios visuomenės lyderiai? Tai yra žingsnis atgal („Žingsnis pirmyn, du atgal“ V. Leninas).
.
== „Suteneriui Rufusui dirba trys mergaitės.“
Kaip senamadiškai. Kur žiūri (žydkomunės) feministės..?!
Galimai >> Sutenero Rufus’o dirba trys žigolo…
.
== „Įsivaizduokime“.
Labai įdomus vaizduotės lavinimas… Labai pažangus…
Pažangios pažangos pažanga!
.
== „kiekvienas klientas moka mergaitei“
Na, čia visiškas ‘bespridielas’. Kodėl ne klientė moka žigolui? Ir iš vis, kam tada tas suteneris, jeigu pinigai mergaitei?
.
== „po 65 JAV dolerių.“
Kur žiūri feministės ir profsąjunga… Po 65 $, kur tai matyta - šitiek nusipiginti, tai yra moterų išnaudojimas, ypač kai kalbama apie (jaunas) mergaites dar nepraradusias „prekinės išvaizdos“...
.
== „Kiek klientų mergaitės turi aptarnauti“.
O čia jau vergovė(!) - priverstinis darbas ir tai jokiu būdu nesuderinama su Laisvos Laisvės Laisve (LLL).
.
== „kad Rufusas, turintis priklausomybę nuo kokaino“.
Pažangioje, ivairiapusės laisvės visuomenėje apie priklausomybes kalbėti labai nepadoru. Priklausomybė nesuderinama su laisve! Tai blogai veikia pačios laisvos laisvės sampratą...
Kur žiūri visuomenės švietimas, „kad Rufusas, turintis priklausomybę nuo kokaino“ dar nieko nežino apie metadono programą - paskutinę smegduobę.
Negana to, dar narkotinę medžiagą (kvaišalą) viešai įvardijant ‘kokainu’ yra pažeidžiami bent keli įstatymai: reklamos, konkurencijos, prekybos ir vartotojų teisių apsaugos. Skandalas. O patį kvaišalų vartotoją sąmoningai apriboja ties konkrečių produktu…
.
== „galėtų padengti savo“.
Čia labai aiškiai išreikšta liberalizmo esmė. Be pagražinimo, ir be kaukių...
.
== „paros poreikį, kuris yra 800 JAV dolerių?“
Labai aukšti standartai, byloja apie aukštą pragyvenimo lygį, kas įmanoma tik JAV.
O gal kaina aiškiai užkelta. Kur tuomet žiūri konkurencijos tarnyba? Lietuvoje teks kainas dempinguoti.
Kokie platūs dirvonai ‘laisvės’ mylėtojams… Galva svaigsta…
.
.
.
Matematikos uždavinio sprendimas (na, kaip be sprendimo):
.
„Suteneriui Rufusui dirba trys mergaitės. Įsivaizduokime, kad kiekvienas klientas moka mergaitei po 65 JAV dolerių. Kiek klientų mergaitės turi aptarnauti, kad Rufusas, turintis priklausomybę nuo kokaino, galėtų padengti savo paros poreikį, kuris yra 800 JAV dolerių?“
.
———
.
Per parą, neskaitant kitų išlaidų, reika gauti 800 JAV dolerių.
800 JAV dolerių uždirba 3 mergaitės.
Vienai mergaitei tenka uždirbti;
800/3=266,66666… (aiškiai daug ‘šešetų’!), labai nepraktiška uždirbimo norma matematinio vidurkio požiūriu.
.
Tarkim, kad;
265 + 265 + 270 = 800.
Kadangi klientas moka mergaitei po 65 JAV dolerius;
265 / 65 = 4,076923 kliento („pusantro grioviakasio“...).
270 / 65 = 4,1538461 kliento - hmm - keturiems ‘ikišti’ ir dar penktam tik „pauostyti“. (tam davė, tam davė, o tam nebiko).
.
O jeigu;
260 + 260 + 280 = 800.
Kadangi klientas moka mergaitei po 65 JAV dolerius;
260 / 65 = 4 klientai.
280 / 65 = 4,3076923 kliento - O!!! - keturiems ‘ikišti’ ir dar penktam ne tik „pauostyti“, bet ir ‘palaižyti’.
.
Arba;
270 + 270 + 260 = 800.
Kadangi klientas moka mergaitei po 65 JAV dolerius;
270 / 65 = 4,1538461 kliento…
260 / 65 = 4 klientai (f@Ck, jos gali po 270$, tu tik 260$...f@Ck…)
.
Na tada;
65$ x 3 mergaitės x 4 klientai = 780$ ir dar 20$:
== iš „bankinės vartojimo paskolos“.
== iš ‘santaupų’.
== arba užsidirbti pačiam smile
.
O jeigu;
65$ x 3 mergaitės x 5 klientai = 975$ (175$ mokesčiams, juk dėl mokesčių nemokėjimo net patį Alą Kaponę nuskalpavo… Mokesčiai reikalas rimtas! Bet tokie procentai, dėl „pakazuchos“. Hmm.)
.
JAV populiarus savaitinis atsiskaitymas.
800 x 7 = 5 600 (JAV dolerių persavaitę už kokainą).
5 600 / 3 = 1 866,6666
.
——-
.
Matematiškai teisingų sprendinių nėra, nebenr „amerikoniška“ matematika irgi yra ‘pažangi’.

Stiklo valytuvas       2022-05-22 12:23

„Pirmieji overtono langai pasaulyje buvo atidaryti…“
———
Kaip overtono langai ir jų atidarymai susiję su Frankfurto mokykla?! Kur šiandien yra ta Frankfurto mokykla? Ką ji veikia? A…
.
.
.
„... žydus <...> reikia naikinti,...“
———
== Kokios tautybės buvo žydų naikinimo projektuotojai (sumanytojai)?!
== Žydšaudžiai buvo vykdytojai*, ant kurių verčiama visa holokausto epopėja… Kodėl niekas nekalba apie holokausto sumanytojus ir jų tautybes?! (Holodomoras… Čekistai, bolševikai, komunistai, proletariatas, buvo entuziastingi vykdytojai… O kas buvo tikrieji sumanytojai?!) Apie ką nutyli istorija?!
== Ar įmanomas Izraelis (1947 m.) be holokausto?!
.
.
.
LGBT… Homoseksualai… Genderistai…
Kas atsakys į klausimus:
== Kas už jų stovi?!
== Ko tuom siekiama?!
== Kam tai naudinga?!
== Kokio pavidalo ta nauda?!
== Kaip atrodys pasaulis pasiekus ‘galutinę stotelę’?!

T0mas J.       2022-05-22 12:08

Mes kiekvienas privalom padaryti ką galim, kad dabartiniai valdantieji nepajėgtų įgyvendinti savo šlykščių tikslų.
Bauskime konservatorius, liberalus ir pasileidėlius.

Povilas       2022-05-22 11:44

Taip. Gyvulių ūkis klesti.
Kai aš pasidalinu juokeliu apie seną suvalkietį, keičiantį pavardę,- visiems viskas normalu. Juokinga ir tiek, kaip ir man - suvalkiečiui.
Jei pasidalinsi juokeliu ar anekdotu apie žydus, gali susilaukti aštresnio komentaro iš komentatorių, bet didelių aistrų - nelabai.
Kai pasidalinau juokeliu apie Putiną ir Lukašenką, kur jie prilyginami seniems gėjams, iš karto Fb davė man oficialų įspėjimą, jog aš kažką pažeidžiau ir galiu būti atjungtas.
Tai kaip čia suprasti? Ne visomis temomis saugu juokauti?
Prisimenu, taip jau buvo. Prie sovietų.

Ehrmantraut       2022-05-22 11:43

autorius su tuo Presliu, Vudstoku truputį perlenkė, overtono langas kuo plačiausiai buvo atvertas 1973 metais kai Amerikos psichiatrų asociacija išbraukė homoseksualumą iš ligų klasifikatoriaus. būtų gerai, kad portale kas labiau apsiskaitęs plačiau nušviestų tą istoriją, nes ji pilna šantažo, pjudymo ir kitų negražių dalykų.

Ar galima plačiau ir konkrečiau       2022-05-22 10:36

„Pirmieji overtono langai pasaulyje buvo atidaryti su Elvio Preslio, Miko Jagerio ir Vudstoko pagalba.“

iškrypėlių mažumos visada valdė       2022-05-22 9:16

valdė mus mažumos kolaborantai: komunistai su kgbistais (jų buvo po 5 proc)
dabar valdo tie patys (90 proc. pederastų dirbo KGB)

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Beždžionių raupai pernelyg susieti su Afrika – perkrikštijami

PAGERBKIME BIRŽELIO SUKILIMO DIDVYRIUS IR AUKAS!

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( I )

E. Bičkauskas apie Z. Šličytės bylą: proto reikia turėti

Signatarai kreipiasi į Lietuvos valdžią – nepalaikykite Civilinės sąjungos įstatymo

Karas Ukrainoje. Šimtas penkioliktoji (birželio 18 diena)

Karas Ukrainoje. Šimtas keturioliktoji (birželio 17 diena)

Europos migracijos problemos blogės, nes apklausa rodo, jog daugiau nei pusę jaunų afrikiečių planuoja emigruoti

Vytautas Radžvilas. Sąskaita už abejingumą

Lietuvos vyskupų konferencija. Negalime pritarti Civilinės sąjungos projektui

Rumunija sieks uždrausti homoseksualumą ir lyties keitimą skatinančios informacijos platinimą mokyklose

2022 metų Gudija – nesibaigiančių represijų šalis

Humoristo žvilgsniu. Trys karžygiai keliauja į Ukrainą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (III)

Kalifornija stumia įstatymo projektą, norėdama tapti „translyčių“ „prieglobsčiu“ ir leisti teismams apriboti tėvų galimybes apsaugoti vaikus

Doc. dr. Darius Alekna. Apie šeimą, civilines sąjungas ir Seimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.