Žiniasklaida

Linas Karpavičius. Jei programa „Vremia“ kritikuoja…

Tiesos.lt redakcija   2022 m. sausio 7 d. 10:46

9     

    

Linas Karpavičius. Jei programa „Vremia“ kritikuoja…

Sekdama geriausiomis sovietinių propagandistų tradicijomis, LRT laida ВРЕМЯ, oi, atleiskite, „Panorama“ skelbiasi atlikusi žurnalistinį „tyrimą“.

Tas „tyrimas“ yra ne kas kita kaip bandymas ieškoti sliekų Mėnulyje. Net truputį gėda dėl jų.

Toks tyrimas tik pademonstruoja, kad „tyrėjams“ jau slysta žemė iš po kojų (desperado), nes žmonės pamažu susigrąžina sovietmetyje turėtą politinės nuovokos instinktą. Jei ВРЕМЯ kritikuoja, reiškia, kritikos taikiniai yra geri vyrai ir šaunios moterys.

Mano pagarba STI.

Žiūrėti nuo 28 minutės.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dr. Joseph Mercola (The Epoch Times) 2       2022-01-8 17:27

Ivermektino klinikinių tyrimų įrodymų vieno puslapio santrauką galima atsisiųsti iš FLCCC svetainės. Išsamesnė, 31 puslapio tyrimų duomenų apžvalga buvo paskelbta žurnale Frontiers of Pharmacology.

Visų iki šiol atliktų Ivermektino tyrimų sąrašą su nuorodomis į paskelbtus tyrimus galima rasti adresu c19Ivermectin.com.

FLCCC COVID-19 protokolas iš pradžių buvo pavadintas MATH+ (akronimas, pagrįstas pagrindiniais gydymo komponentais), tačiau po kelių pakeitimų ir atnaujinimų profilaktikos ir ankstyvo ambulatorinio gydymo protokolas dabar žinomas kaip I-MASK+, o gydymas ligoninėje buvo tęsiamas. pervadintas I-MATH+, pridėjus ivermektino.

Du protokolus galima atsisiųsti iš FLCCC aljanso svetainės keliomis kalbomis. Klinikinis ir mokslinis I-MATH+ ligoninės protokolo pagrindimas taip pat buvo recenzuotas ir paskelbtas Intensyviosios terapijos medicinos žurnale 2020 m. gruodžio viduryje.

Tarptautinė Ivermektino COVID konferencija
2021 m. balandžio 24–25 d. Lawrie surengė pirmąją tarptautinę ivermektino COVID konferenciją internete. Šios konferencijos metu savo žiniomis dalijosi dvylika medicinos ekspertų iš viso pasaulio, apžvelgdami veikimo mechanizmą, prevencijos ir gydymo protokolus, įskaitant vadinamąjį tolimųjų pervežimų sindromą, tyrimų rezultatus ir realaus pasaulio duomenis.

Visas paskaitas, kurios buvo įrašytos per Zoom, galima peržiūrėti Bird-Group.org. Savo baigiamojoje kalboje Lawrie pareiškė:

„Ivermektino istorija parodė, kad esame nepaprastame medicinos istorijos sandūroje. Priemones, kurias naudojame gydymui, ir mūsų ryšį su pacientais sistemingai kenkia nepaliaujama dezinformacija.

Ivermektino istorija rodo, kad mes, kaip visuomenė, netinkamai pasitikėjome valdžia ir neįvertinome pinigų ir galios korumpavimo masto.

Jei ivermektinas būtų buvęs naudojamas 2020 m., kai medicinos kolegos visame pasaulyje pirmą kartą įspėjo valdžios institucijas apie jo veiksmingumą, būtų buvę galima išgelbėti milijonus gyvybių, o pandemija su visomis su ja susijusiomis kančiomis ir praradimais būtų greitai ir laiku pasibaigusi.

Politikai ir kiti nemedicininiai asmenys mums diktuoja, ką galime skirti ligoniams, mes, gydytojai, atsidūrėme tokioje padėtyje, kad mūsų gebėjimas laikytis Hipokrato priesaikos yra puolamas.

Konferencijos metu Lawrie pasiūlė, kad gydytojai visame pasaulyje susivienytų ir sudarytų naują į žmones orientuotą Pasaulio sveikatos organizaciją. „Niekada anksčiau mūsų, kaip gydytojų, vaidmuo nebuvo toks svarbus, nes niekada anksčiau nebuvome prisidėję darant tiek žalos“, – sakė ji.

https://www.theepochtimes.com/more-good-news-on-ivermectin_4196934.html?utm_source=healthnoe&utm_campaign=health-2022-01-08&utm_medium=email

Dr. Joseph Mercola (The Epoch Times) 1       2022-01-8 17:25

2020 m. žiniasklaida ir daugelis visuomenės sveikatos ekspertų perspėjo nenaudoti hidroksichlorokvino (HCQ), nepaisant to, kad daugelis praktikuojančių gydytojų gyrė jo gebėjimą išgelbėti pacientus. Dauguma jų buvo nutildyti per internetinę cenzūrą. Kai kurie net prarado darbą dėl „nuodėmės“ viešai pasidalyti savo sėkme.

Kitas dešimtmečių senumo antiparazitinis vaistas, dar naudingesnis nei HCQ, yra ivermektinas. Kaip ir HCQ, ivermektinas yra Pasaulio sveikatos organizacijos pagrindinių vaistų sąraše, tačiau visuomenės sveikatos pareigūnai taip pat ignoruoja jo naudą.

Ivermektinas yra vaistas nuo kirmėlių, kuris in vitro slopina SARS-CoV-2 replikaciją. JAV „Frontline COVID-19 Critical Care Alliance“ (FLCCC) ragino plačiai naudoti ivermektiną tiek kaip profilaktiką, tiek gydant visas COVID-19 fazes.

dr. Tess Lawrie apie šį vaistą ir jo naudojimą nuo COVID-19. Lawrie yra medicinos gydytoja ir mokslų daktarė. tyrėja, daug dirbus Pietų Afrikoje.

Ji taip pat yra įrodymais pagrįstos medicinos konsultacijų Ltd., įsikūrusios JK, direktorė ir padėjo organizuoti Didžiosios Britanijos Ivermektino rekomendacijų plėtros (BIRD) komisiją ir Tarptautinę Ivermektino COVID konferenciją, įvykusią 2021 m. balandžio 24 d.

Ivermektinas naudingas visais COVID etapais
Ivermektinas veikia tiek pradinėje ligos virusinėje fazėje, kai reikalingi antivirusiniai vaistai, tiek uždegiminėje stadijoje, kai sumažėja virusų kiekis ir tampa būtini priešuždegiminiai vaistai.
Pasak Indijos gydytojos Surya Kant, parašiusios baltąjį knygą apie ivermektiną, šis vaistas kelis tūkstančius kartų sumažina SARS-CoV-2 viruso replikaciją. Kant dokumentas paskatino keletą Indijos provincijų 2020 m. vasarą pradėti naudoti ivermektiną tiek kaip profilaktiką, tiek kaip gydymą nuo COVID-19.
Vaizdo įraše Lawrie apžvelgia jos rekomendaciją naudoti ivermektiną. Apibendrinant:
Dr. Andrew Hillo iš Liverpulio universiteto mokslinėje apžvalgoje, finansuotoje PSO ir UNITAID ir paskelbtoje 2021 m. sausio 18 d., nustatyta, kad ivermektinas sumažino mirčių nuo COVID-19 skaičių 75%. Tai taip pat padidino viruso klirensą. Ši išvada buvo pagrįsta tyrimų su 1 255 pacientais, apžvalga.
Lawrie metaanalizė, paskelbta 2021 m. vasario 8 d., parodė, kad mirčių skaičius sumažėjo 68%.
2021 m. kovo 31 d. Lawrie paskelbė atnaujintą analizę, rodančią, kad mirčių skaičius sumažėjo 62 %. Kai per vėlesnę jautrumo analizę buvo pašalinti keturi tyrimai, kuriuose buvo didelė šališkumo rizika, galiausiai mirčių skaičius sumažėjo 72%. Jautrumo analizė atliekama siekiant dar kartą patikrinti ir patikrinti rezultatus.
Gydytojai ragina priimti ivermektiną, kad būtų išgelbėtos gyvybės
Kaip minėta anksčiau, JAV FLCCC taip pat ragina plačiai naudoti ivermektiną tiek profilaktikai, tiek gydant visas COVID-19 fazes.
FLCCC prezidentas Dr. Pierre’as Kory, buvęs medicinos profesorius St. Luke’s Aurora medicinos centre Milvokyje, Viskonsine, paliudijo ivermektino naudą keliose COVID-19 komisijose, įskaitant Senato Tėvynės saugumo ir vyriausybės reikalų komitetą. 2020 m. gruodžio mėn. ir Nacionalinių sveikatos institutų COVID-19 gydymo gairių grupė 2021 m. sausio 6 d. Kaip pažymėjo FLCCC:

„Duomenys rodo, kad Ivermektinas gali užkirsti kelią COVID-19, neleisti, esant ankstyviems simptomams, pereiti į hiperuždegiminę ligos fazę ir padėti pasveikti sunkiems ligoniams.

Dr. Kory paragino vyriausybės medicinos institucijas … skubiai peržiūrėti naujausius duomenis ir paskelbti gaires gydytojams, slaugytojams ir gydytojų padėjėjams, kad jie galėtų skirti ivermektiną nuo COVID. -19.

… daugybė klinikinių tyrimų parodė didelę ivermektino naudą profilaktikai ir gydymui. Dešimtys klinikinių tyrimų visame pasaulyje, yra pakankamai reikšmingi, kad būtų galima patikimai įvertinti klinikinį veiksmingumą. Ivermektinas greičiau išgydo ir 75 % sumažėja mirtingumas.
https://www.theepochtimes.com/more-good-news-on-ivermectin_4196934.html?utm_source=healthnoe&utm_campaign=health-2022-01-08&utm_medium=email

Al.       2022-01-8 16:54

Komunosatanistai siekia iššūdinti visus besipriešinančius, bet išsišūdina patys save ir savo patarnautojus. Net smulki žuvelė tv diktorė visa trašose.
,,Neįregistruotą vaistą” - Tai ko jūsų draugai neįregistruoja veikiančio vaisto? Net vardą slepiat. Ir, pasirodo, siaubinga nuodėmė, kad bendrauja su partijom, ,,likusiom už brūkšnio” - ar tai reiškia, kad tokių partijų veikla yra kenksminga, nusikalstama?

Kam dar       2022-01-8 10:21

neaišku, kad dezinformacijos propagandos pagalba valdomas Lietuvos ubagynas ir babuškos? Duok daugiau deziuko runkeliokam uodegon ir viskas bus gerai arba šūdink vardan apgautųjų gerovės, kaip vienas ES prezidentas.

kafkiškos metamorfozės       2022-01-8 9:51

įdomu kaip Bučelytė jaučiasi, tarnaudama kaspervizijoje, ar gali į save pažiūrėt rytais veidrodyje.

vriemia yra vriemia       2022-01-7 19:02

Būtų šaunu, jeigu Vriemia kasdien rodytų STI. Tikrai šaunuoliai STI komanda, kuo daugiau prie jų jungsis šviesuomenės tuo geriau. Ačiū STI!

Šaunuoliai       2022-01-7 17:05

STI!Didžiausios jiems sekmės. Šie šaunūs žmonės - LIETUVOS PASDIDŽIAVIMAS. DRĄSŪS, ORŪS, TIKRI EKSPERTAI, NEABEJINGI LIETUVAI IR JOS ŽMONĖMS. Didžiausia PAGARBA!

Patarkit ,kas galit       2022-01-7 13:46

Kaip iš LRT portalo parsisiusti -įsirašyti visokias panoramas , miliūtes ir kitokį video gėrį? Nu niekaip neleidžia “mūsų” transliuotojas to padaryti:(

Pasvarstymui       2022-01-7 12:08

Berods, (c) “Iš pabūklų į žvirblius nešaudoma”? Tada LRT “tyrėjai” savo įstangomis STI suteikė erelių rangą! Na, bent sakalais tai tikrai juos įvertino… smile
Yra D.R.A.S.T.I.C, o mes turime STI. Pagarba jiems!

Rekomenduojame

Linas Karpavičius. Netrukus Trumpas paleis naują socialinės žiniasklaidos platformą „TRUTH Social“

Linas Karpavičius. Arizonos rinkėjai vis dar laukia teisingumo

Jurga Lago. Toji Yoko Ono instaliacija banke su 141 grabeliu man atrodo iliustruojanti…

Tomas Čyvas. Aptvarienos naujienos

Atono kalno vienuoliams prokurorai iškėlė bylą dėl raginimo nesiskiepyti

Česlovas Iškauskas. Savaitės pjūvis. „Trys raidės“ – atverta Pandoros skrynia

Australai iš tiesų turėjo pykti ne ant Novako Djokovičiaus

Romaldas Abugelis. Apie laimę ir gerovę

JAV valstybės sekretorius Anthony Blinken: Rusijos agresijos žmogiškoji kaina bus daug kartų didesnė, nei matėme iki šiol

Prof. Jonas Jasaitis. Atsiliepiant į A. Blinkeno kalbą Berlyne, skirtą pasaulio tautoms

Garsus medicinos žurnalas skelbia, kad Facebook‘o neobjektyviame „faktų tikrinime“ nėra atskaitomybės

Už balos. Ko diktatoriai išmoko apie Bideną 2021-aisiais?

Chaotiška Baideno spaudos konferencija: perkrovimas virto perdozavimu

Eurokomisarė migrantų atstūmimo klausimu išlieka griežta: tai neturi vietos ES

Ignas Vėgėlė. Kai aliejaus žinios tampa niekam neįdomios, tenka atidirbti propagandai

Tikrieji neapykantos kurstytojai – LRT nori atverti pragarą?

Moterimi persirenginėjęs Airijos kunigas nutraukė savo tarnystę: nesulaukė palaikymo iš vyskupo

Europos Komisija atsisako skelbti Ursulos von der Leyen ir Pfizer korporacijos vadovo susirašinėjimo žinutes

Edvardas Čiuldė. Dar kartą apie Vilniaus universitetą: universiteto dvasios atstatyti jau nepavyks niekados niekam

Vytautas Sinica. Valdžia su visuomenės dauguma ir toliau renkasi gyventi karo sąlygomis

Dominykas Vanhara. Ar Šimonytės vyriausybė vis dar turi pasitikėjimą Seime?

Leonas Milčius. Išduoti Sąjūdžio pažadai ir vertybės, pažeminta lietuvių valstybinė kalba

Daiva Tamošaitytė. Dvi Lietuvos: kas daugiau?

Bažnyčios krizės grimasos: Čikagos kardinolas vadovavo pagoniškai ceremonijai

Anglija panaikina visus COVID pasus, reikalavimus dėvėti kaukes, darbo apribojimus

Vytautas Radžvilas. Žvelgiant į seną nuotrauką

Albertas Žostautas. Jie sulaužė Lietuvos Konstituciją ir išdavė

Vytautas Radžvilas. Prisikėlė jedinstvo ir LKP, pasidalijusi į skirtingų pasivadinimų atskiras partijas

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Klausimai ir atsakymai

Nacionalinis susivienijimas dėl galimos korupcijos Vilniaus savivaldybėje kreipėsi į STT

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.