Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Žmogaus teisės, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Lina Klusaitė. Ko bus verta sveikata, jeigu nebeliks žmogiškumo..?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 6 d. 22:44

6     

    

Lina Klusaitė. Ko bus verta sveikata, jeigu nebeliks žmogiškumo..?

Jeigu dar manote, kad nekorektiška lyginti draudimus nepasiskiepijusiems su genocidu, tai nebemanykite. Kažkas stebisi, kad žmonės, gindamiesi nuo neteisybės, atskleidžia dominuojančios grupės fašistinę retoriką, bet tai jau nebe retorika, o istoriškai pasikartojanti praktika. Aš pati tai patiriu savo kailiu ir būtent taip dabar jaučiuosi. Ir ne, tai nėra „joks žmogaus teisių valkiojimas pakampėmis“, o didelė grėsmė žmogaus orumui ir išlikimui. Taigi manipuliuoja ne tie, kurie ginasi apeliuodami į teisingumą, o tie, kurie drįsta taip teigti ir apsimeta, jog nemato, kas vyksta.

Kaip ir anksčiau, šioje situacijoje mane baugina ne pats virusas ir ne juokingas skiepas, kažkieno valia staiga visiems tapęs išganymu, bet tai, kad paminti pamatines žmogaus teises į darbą, sveikatos apsaugą, transportą ir t.t, tapo normalu. Valdžia, legalizuodama Hipokrato priesaikos pažeidimus, toliau sėkmingai terorizuoja „nepaklusniuosius“, taip dar labiau gilindama visuomenės priešiškumą vienai grupei, įgalindama jos marginalizavimą, viešą mobingą ir patyčias. Net ir nusikaltėliams priklauso konstitucinė teisė į gynybą, todėl nebeįmanoma ramiai stebėti, kai net žmogaus teisių aktyvistai, visiškai rimtai aiškina, kad kitaip mąstantiems jokios teisės negalioja. Su sveikata nieko bendro neturinčiai GP politikai pasiskiepijusi dauguma piktdžiugiškai ploja katučių visiškai nesuvokdama, kad pati užneria kilpą demokratiškai ateičiai. Jau ne kartą minėjau, kad Holokaustas išplito per keletą mėnesių, nes dauguma tylėjo ir laikėsi absurdiškų taisyklių. Prisiminkite filmus, pasakojančius apie tai, kaip ideologijų paveikti žmonės staiga ima nekęsti savo geriausių draugų, giminių, kaimynų, o vėliau – ir nukreipia ginklą. Pavojinga, kai vieni mano įgiję galią ir pranašumą vien dėl to, kad pasiskiepijo.

Vakar pas mane verkdama atėjo draugė, kuriai darbdavys pranešė, kad jeigu nepasiskiepys, atleis iš darbo, nors ji buvo pati geriausia darbuotoja, ne kartą pagirta ir apdovanota to paties darbdavio. Ji nedirba aptarnavimo sferoje, tai paprasčiausias darbas ofise, kurį puikiai galima atlikti namie nuotoliniu būdu. Pastaruoju metu ji patiria neįtikėtiną mobingą iš savo kolegų ir jaučiasi visiškai sugniuždyta tų, kurie mano esą pasiaukoję dėl kito.

Man asmeniškai užsiveria teatrų durys, nes teatrai palaiko absurdišką GP politiką. Taigi aš, kaip teatro kritikė, taip pat netenku darbo.

Ne, tai nėra mano kvailas užsispyrimas, tai mano protestas atsisakant dalyvauti kitą nužmoginančiame valdžios marazme. Ir ne, aš nesirenku jokios pusės. Renkuosi žmogiškumą. Nes ko bus verta sveikata, jeigu nebeliks žmogiškumo…

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

viskas čia teisingai pastebėta,       2021-08-7 10:58

mane asmeniškai iki kaulų smegenų šiurpina būtent ne valdžios fašistinė retorika – pamanyk, valdžia, buvo jų visokių ir dar bus… – bet būtent žmonės, liaudis, mūsų tautiečiai, bendrapiliečiai, net draugai, giminės ir pažįstami… visi tie, kurie klaikiai išsigando viruso, lyg tai būtų pats pirmas virusas žmonijos istorijoje, o iki covido ne tik kad virusų, bet apskritai jokių ligų nebūta, ir tik dabar žmonės prabudo iš laimingo sapno ir sužinojo, kad, o siaube, galima ir sirgti, ir mirti… Ir jie (o tai bene didžioji visuomenės dalis) šventai tiki kiekvienu valdžios žodžiu, jiems čia viskas OK, kaip dar galima abejoti?! Ir kaupiasi pyktis, agresija prieš mažumą – abejojančius ir bandančius daryti savarankiškus sprendimus. Ir ši perskyra vis gilėja, gilėja…
NE VALDŽIOS TAI KALTĖ. Jei žmogus dėlei tariamo saugumo mielai leidžiasi paverčiamas manipuliuojama avimi, tai žmogus pats ir kaltas. Valdžia tiesiog tuo pasinaudoja. Kaip visos valdžios per visus amžius, amen.

Džiugu       2021-08-7 10:26

Džiugu, jog portalui pavyko suburti tokią gausią antivakserininkų bendruomenę. Vadinasi, ne viskas prarasta. Aišku, dar didesnė sėkmė lydėtų, jei visi čia rašantys būtų nesiskiepiję. Bet pergyventi neverta - laukia dar ne vienas sezonas. Beveik tikras - po metų kitų tokių nebeliks.

Pasiskiepijusio       2021-08-7 9:09

ir po to sirgusio nuomonė.Kyla daug klausimų dėl galimybių paso.Mes jo neimam iš principo ,nes bjaurimės bet kokia prievarta.Apsipirkti važiuojam į užsienį.Klausimai tokie,-jei pasiskiepijęs gali sirgti ir nešioti virusą,tai galimybių pasas tokiam žmogui leidžia tyliai vaikščioti ,kad ir nesunkiai sergant ir platinti ligą,nes pasas leis ją nuslėpti,tiksliau pasislėpti už šio popiergalio.Todėl covid plis dar labiau,tačiau jis bent pasiskiepijusiems tampa ne toks pavojingas,tampa įprastu gripu,kuris gyvens tarp mūsų šimtmečius, ir ši keliama panika ar ne galios demonstravimas?Tai sunaikintos Sveikatos apsaugos pasekmė ir užuot padarius išvadą ir ją gaivinus,matom,kad pinigų tam yra tikrai,ruošiamasi ją dar labiau siaurinti?Kokiu tikslu?Aplamai,dvasinis valdžios skurdas,dangstomas technologiniu proveržiu,tampa labai pavojingas valstybės išlikimui ir pavojingesnis net už Lukašenką.

101 kilometras       2021-08-7 7:44

ko jūs čia muistotės, tuoj pagrasins tų varganų darbelių,kuriuos dar turim, netekimu ir nueisim skiepytis kaip geri. ar labai sukylam, susivienijam, kai mūsų “elitas” nori mus užliet čiurbanišku zuzu, o juk tai eschatologinė grėsmė tautai. ne, visi miegam toliau.

Paulius       2021-08-7 6:39

apskritai tai jie jau nebesuvoks. tai jau diagnozė. Lygiai kaip tie bolševikų karininkai, sakoma, pastatyti prie sienos 1938 šaukė da zdravstuet tovarišč stalin. Yra atvejai kai jokie argumentai nepadeda. Net toks keistas teiginys, kad sintetiniais preparatais nepagerintas žmogus kelia pavojų „visuomenei“ (tiksliau „pažangiai“ jos daliai), kitaip - „natūralus žmogus yra pavojingas“, jiems jau atrodo „moksliškai įrodytas“ ir savaime suprantamas. Istorija ne kartą parodė kad tokios situacijos tikrai ne argumentais išsprendžiamos

Ačiū       2021-08-7 6:13

už pilietiškumą. Kaip nors ištversime iki to laiko, kol tie ,,įgiję galią ir pranašumą” suvoks, į kokį š... įsistojo.

Rekomenduojame

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.