Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Tiesos.lt siūlo   2022 m. rugpjūčio 5 d. 19:41

7     

    

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

laikmetis.lt

Ilgai galvojau, ar rašyti šią istoriją, bet daugeliui papasakojus, visi labai buvo šokiruoti ir pasipiktinę, todėl dalinuosi. Manau, kad labai greitai feisbukas mane užblokuos, nes tema šiandien yra labai poliarizuota ir dažniausiai paranki tik vienai pusei.

Sugalvojome 13-metei dukrai išrinkti vasaros stovyklą. Kad būtų naudinga ir smagu, pasirinkome anglų kalbos stovyklą šalia Anykščių, prie Mūšėjaus ežero, kurią organizavo vilniečiai.

Paskaičius atsiliepimus, pliusų pridėjo tas faktas, kad nemažai jaunimo važiavo jau ne pirmą kartą, vadovai užsieniečiai, vienu žodžiu, turėjo būti smagi ir naudinga anglų kalbos tobulinimo stovykla, į kurią dukra išvyko kartu su savo klasioke.

Gyvenimas turėjo būti palapinėse, bet tai labai neišgąsdino, nes juk vasara. Atvažiavom, aplinka kaip ir nebloga, gamta, ežeras netoli. Pradėjom statyti palapinę, jų jau buvo gal apie 20, dar turėjo prisijungti kitą rytą daugiau.

Oras tą dieną tikrai buvo prastas, artėjo juodi debesys, todėl namo važiavom merginas palikę pakankamai neramiai.

Pradėjo dundėti, lyti, žaibuoti…

Įsivaizdavom, kad palapinėje turėjo būti baugu. Telefonus iš vaikų surinko, kad nebūtų per daug kontaktų su tėvais. Natūralu, reikia pailsėti nuo technologijų.

Kitą rytą susiskambinom, tai panelės jau prašėsi namo, nes šalta, drėgna ir t. t. Pakalbėjus su vadove, ji nuramino, kad per audrą vaikus įleido į patalpas.

Po kelių dienų orai pasitaisė, tai savaitė pralėkė jau lengviau. Pasiėmę mergaites pradėjome klausinėti apie jų stovyklos įspūdžius.

„Į kokią čia homoseksualų kompaniją mus čia atvežėt?“ – drėbtelėjo dukters klasiokė. Klausimas pribloškė, sakom – pasakokit.

Pasirodo, kad iš 7-ių vadovų, 4-uri buvo homoseksualūs. Gėjai ar lesbietės.

Paklausus mergaičių, iš kur jos tai žino, jos atsakė, kad visa stovykla tai žinojo.

Vienas iš vadovų, 19-metis vaikinas vis atslinkdavo į mergaičių palapinę ir klausė: „Jūs pora ar ne? Ar žinot, kad mergaitė su mergaite yra žymiai geriau, nei su berniuku?“

Po šios informacijos aš puoliau skambinti stovyklos vyriausiajai, kraujas virė gyslose iš pykčio. Atsiliepusi vadovė (beje, irgi homoseksuali) labai ramiu balsu išklausė mano griaustinį liepdama kreiptis į policiją ir sakydama: „Kreipkitės, jūs nieko neįrodysit. Jūsų mergaitės išsigalvoja“.

Į mano klausimą, iš kur mergaitės žino apie jų visų seksualinę orientaciją, ji atsakė, kad jie nieko nuo vaikų ir neslepia. Jei vaikai klausia, tai jie ir atsako. Visa stovykla žino. Pasirodo, kad kai kurie vaikai, ne pirmą kartą ten atvykę, jau yra „susiporavę“ .

Pasirodo, kad vadinamame „Ryto rate“ vaikų buvo klausinėjama kuo jie save jaučia esant – ji, jis ar kažką kito? Vadovė pripažino, kad vaikinas, kuris klausinėjo paauglių, ar jos yra pora, bei ragino pabandyti, viršijo įgaliojimus, ir ši su juo pasikalbės.

Po šito pokalbio aš supratau, kad nieko nebesuprantu šiame lietuviškame pasaulyje, kas jame vyksta ir į kokį jį mes išleidžiame savo vaikus. Į policiją greičiausiai kreiptis nebeliko prasmės, bet bent jau informuoju tėvus – siųsdami vaikus į stovyklas gerai pasidomėkite, kur siunčiate vaikus. Juk paauglystė yra pats jautriausias metas, paaugliai yra labai pažeidžiami ir juos lengva sumedžioti visokiems… Manau, kad šito posto labai greit neliks, todėl skubėkit dalintis su tėvais.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

kažkodėl       2022-08-7 22:04

esu įsitikinęs, kad labai greitai ‘progresyvi’ ir “toliarantiška” visuomenės dalis pradės totalų agresyvų ‘cancel” puolimą , kad priversti L. Kernagį aiškintis, kad jis ne homobobas, kad jį ne taip suprato, kad jis nieko tame blogo nemato, o tėvus perspėjo tik šiaip sau….kad ir kiti būtų išgąsdinti ir ateityje net nebandytų tokius perspejimus daryti.

LRT rekomenduoja       2022-08-7 15:12

Apie Ukrainą,LGBT ,Queer ir patiltę. Straipsnis skyrelyje “Kultura”:
Patiltėje – eksperimentinio „queer“ kino kūrėjos filmas „Mano babuška: ukrainietiškų tapatybių paieškos“

Vaivorykštinis lėktuvnešis       2022-08-6 12:28

Plačios,seimūniškos šypsenos politikui, šoumenui Ligitui,kaip nieko nebesuprantančiam,nenutuokiančiam kas darosi aplinkui ar vyksta vakarų demokratijoje,bet Seimo rūmuose pagyvenusiam, kur ten patapo vienu iš daugelio rimtų nieko,niekada nebesuprantančiu politiku pagal politines,pinigines aplinkybes,lyg ir priderėjo,priderėtų žinoti pagal politinį ir šoumeno visuomeninį svorį,kas vyksta po nosimi.Kokie vakarietiškai “nesuplanuoti” kariniai,ekonominiai procesai rutuliojasi aplinkui ir vaivorykštiniai reikalai stumdomi vakarų šalyse,ir mūsų visuomenėje.Ligitas lyg dabar atsibudo,net juokas ima.Nenori Ligitai leisti savo dukrų į palapines,kur jos per naktį bus homoseksualių lesbiečių kirkinamos ir mokomos Švabo kuriamo naujojo “demokratinio” pasaulio naujovių,tai ruoškis karui.Nenori Švabo naujovių ruoškis karui,į apkasus Ligitai.Nuo naujojo “demokratinio” pasaulio šeimininko,valdovo niekas nepasislėps palapinėje miške.

https://youtu.be/efp9X3xtbyc

hmm       2022-08-6 9:55

situacija gana aiski. tik klausimas, ar sitas autorius bent kazka yra nuveikes budamas Seimo nariu, kad tokie dalykai nevyktu? na prisimenate, tada, kai jis su bendrapartieciais laike griuvancia konservatoriu koalicija. gal ir nepatinka jam, kas vyksta, bet cia siaip jau ir jo paties tiesioginis ar netiesioginis indelis yra.

Skaitytojas       2022-08-5 22:29

„supratau, kad nieko nebesuprantu šiame lietuviškame pasaulyje“

Lietuvos ir lietuvių čia geriau nepainioti, tuo labiau kai pats minėjote, kad vadovai buvo užsieniečiai (lyg tai būtų kažkoks „kokybės ženklas“). Labiau būtų tikę pasakyti „šiame europietiškamd pasaulyje“.

Skaitytojas       2022-08-5 22:23

Taip už tokios istorijos paskelbimą labai lengva būti užblokuotam ir šiaip pakenkti savo karjerai.

Bet pats pirmas dalykas, kuris išgąsdino beskaitant, buvo tas telefonų „surinkimas“. Šito neturėtų būti.

Žemyna       2022-08-5 22:03

Tada ir dabar
•  Jurgita ŽEMAITYTĖ: Tešliai
- respublika.lt/lt/naujienos/nuomones_ir_komentarai/vakaro-ziniu-redakcijos-skiltis/jurgita-zemaityte-tesliai/ 
,,Tešliai. Visi tie, ką nuomonės formuotojai minko kaip tešlą. Tešliams nereikia sukti sau galvos.”
Chruščiovas savo laiku planavo iš šeimos į valstybės rankas perimti vaikus, t.y., būsimų komunizmo statytojų auginimą ir auklėjimą. Šeimoms/poroms beliktų juos gimdyti ir tiekti ,,produkciją” valstybei (gal net piatiletkų planus vykdyti, viršyti ir pereinamąsias raudonąsias vėliavas bei stachanovcų vardus pelnyti). Toliau viskuo valstybė ,,rūpintųsi”, t.y., minkytų jiems reikalingus klusnius besmegenius padarus… 
Pasimokiusi iš Chruščiovo komunistų nesėkmės, naujoji partija+ nebe valstybės, o NVO vardu veikia. Vaikų nenacionalizuoja, tik jau nuo darželio profesionaliai juos prieš jų tėvus, senelius, t.y., prieš jų prigimtines šeimas nuteikia. Klausimas tik, kas leido, kas suteikė teises ,,visuomenininkų” grupuotėms brautis į svetimas ŠEIMAS, į jų VAIKUS??? Kaip atsitiko, kad švietimo įstaigos tapo NESAUGIA VIETA VAIKAMS?!! Ar mūsų Konstitucija mūsų jau nebesaugo? Ar tai reiškia, jog ligi šiol valstybę valdė ne MŪSŲ atstovai, ginantys mūsų valstybės savarankiškumą, mūsų Konstituciją, o nežinia kam paklūstantys bevaliai vargetos?
•  ES ruošia naujus šeimos apibrėžimus. 
- respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/es-ruosia-naujus-seimos-apibrezimus/
•  Prancūzija steigs ambasadoriaus postą LGBTQ teisėms visame pasaulyje ginti  
- laikmetis.lt/prancuzija-steigs-ambasadoriaus-posta-lgbtq-teisems-visame-pasaulyje-ginti/ 
„Mūšis už protus dar nėra laimėtas“, – pridūrė [E. Borne].


Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt trečioji (rugpjūčio 5 diena)

Almantas Stankūnas. Elektros kaina Lietuvoje yra didesnė net 100 kartų!!!

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.