Krikščionių pilietinis veikimas

Lietuvos vyskupai išplatino priešrinkiminį ganytojišką laišką „Pilietinė pareiga prilygsta pareigoms artimui ir bendrajam gėriui“

Tiesos.lt redakcija   2016 m. rugsėjo 30 d. 21:22

79     

    

Lietuvos vyskupai išplatino priešrinkiminį ganytojišką laišką „Pilietinė pareiga prilygsta pareigoms artimui ir bendrajam gėriui“

Brangūs tikintieji ir visi geros valios Lietuvos piliečiai,

Mūsų Tėvynė pradėjo antrąjį laisvo ir nepriklausomo gyvenimo dvidešimtpenkmetį. Tai – ypatinga mūsų tautos patriarchų, laisvės kovotojų brolių ir seserų dovana mums, pašauktiems toliau tęsti laisvos Lietuvos kūrimo darbą. Laisvė yra ne tik duotis, bet ir nuolatinė užduotis. Tai – mūsų dalyvavimas visuomenės gyvenime.

Netrukus į Seimą rinksime tuos, kurie atstovaus mums kurdami ir tobulindami šalies įstatymus pagal rinkėjų valią. Kiekvieno laisvės ir demokratijos sąlygomis norinčio gyventi piliečio svarbiausia pareiga – dalyvauti parlamentarų rinkimuose, o per juos prisidėti prie krašto valdymo. Atlikdami savo pilietinę pareigą, liudijame meilę Tėvynei ir rūpestį jos ateitimi. Pagal krikščioniškąją sampratą pilietinė pareiga prilygsta pareigoms artimui ir bendrajam gėriui. Dėl šios priežasties kviečiame šią pareigą atlikti ir nepasiduoti nuogąstavimams, kad vienas balsas nieko nepakeis.

Verta priminti, kad pagal rinkimų į Seimą tvarką daugiamandatėse apygardose kiekvienas iš mūsų galime pasirinkti kandidatus juos reitinguodami. Reitinguodami pareikšime savo nuomonę apie tai, kuriems kandidatams labiausiai dera patikėti itin atsakingas valstybės įstatymų leidėjų pareigas. Partijų sąrašuose galime rasti žmonių, kurie vadovaujasi bendražmogiškomis ir krikščioniškomis vertybėmis, būtinomis pilnaverčiam bet kurios demokratinės visuomenės egzistavimui.

Tam, kad krašte būtų vadovaujamasi teise bei klestėtų ekonomika, būtina moralinė kultūra. Tik ten, kur dauguma gerbia ir vertina kitą žmogų, klesti santarvė ir solidarumas, kurių šiandieninėje Lietuvoje kartais pritrūksta. Besąlygiška pagarba žmogui yra pamatinis demokratijos principas. Turi būti ginamas ir saugomas kiekvienas žmogus nuo savo prasidėjimo iki mirties, žmogus su negalia ar kenčiantis nepagydomą ligą. Artimo meilė prasideda šeimoje, grindžiamoje santuoka – vyro ir moters vienas kitam savęs dovanojimu. Valstybei svarbu padėti žmonėms, kurie savo atsakomybę paliudijo įsipareigodami vienas kitam ir savo vaikams. Tik jei kandidatas į Seimą gerbia ir aktyviai palaiko šias vertybes, jis suvokia pamatinę moralinės kultūros svarbą laisvai visuomenei.

Lietuvai reikia žmonių, kurie nepuola į pesimizmą ir nemano, kad ateitį lemia vien praeities nepasisekimai. Lietuvai reikia žmonių, galinčių tęsti laisvės kovotojų darbą – valstybės, kurioje visiems gera gyventi, kūrimą. Kandidatų sąrašuose ieškokime būtent tokių žmonių, o radę balsuokime už juos, kad, išrinkti į Seimą, mums atstovautų. Būkime ne pasyvūs istorijos stebėtojai, bet jos aktyvūs dalyviai, suvokiantys, kad pagarba pamatinėms moralinėms vertybėms yra būtina sąlyga norint gyventi krašte, kurio taip troško laisvos Lietuvos kūrėjai.

Lietuvos vyskupai

2016 m. rugsėjo 30 d.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Labai gaila       2016-10-3 11:04

laiškas išmirkytas pataikūniškame dviveidiškume:laisvė ir nepriklausomybė - “ypatinga tautos patriarchų dovana”. Tokią laisvę kai nuo totalinio chaoso visose gyvenimo srityse, nežabotos korupcijos, neteisybės galima apsiginti tik pabėgant iš Tėvynės į laisvanorišką tremtį ir tokią nepriklausomybę - be savo valiutos, be savo aukso atsargų, be savo bankų, be savo Konstitucijos bei įstatymų viršenybės “padovanojo” mums “dėdulės”, “magnolijos”, “fermeriai”, “marijos”, pasitelkę persidažiusius buvusius kompartijos bei komjaunimo chunveibinus, kad mus, tarsi kvailus avinus, greičiau suvarytų į “vakarietiškų vertybių”, t.y. sionistinio globalizmo, genderizmo, krikščionybės atmetimo, seksualinių revoliucijų, vartojimo kulto konclagerį. Labai gaila, kad per tą dvidešimtpenkmetį jūs - Lietuvos katalikų bažnyčios vyskupai (išskyrus Jo Ekscelenciją vyskupą Joną Kaunecką) buvote pataikūniškai atsisukę vien į dėdules, magnolijas ir palaikėte tik jų savanaudiškas užmačias ir įvairiausiomis suktybėmis brovimąsį prie lovio , o niokojamiems užguitiems žmonėms beliko žiūrėti tik į jūsų niekingai atsuktas nugaras. Neapsimeskite, kad jūs nekalti dėl Lietuvos išsibėgiojimo genocido. Tai ne gerųjų ganytojų laiškas, o beširdžių pasipūtusių prižiūrėtojų dviveidiškas postringavimas..

Antanas       2016-10-2 15:41

Ganytojų laiškas manau į “nieką”, (bijo įvardinti Lietuvos NUODĖMĘ) kaip ir panašiai skundžiasi ir V.Adamkus “nėra už ką balsuot” (žurnalas VEIDAS) ir į tai “žiūri su pasibaisėjimu.” Pasirodė, kad amerikoniškas prezidentavimas buvo šnipštas paruošiant kelią buvusiems komunistams. Tad ir ne tik Tamstai “pasibaisėjimai”, bet chaosas Lietuvoje su rinkimais.

selekcija       2016-10-2 15:37

Kai reikia sutrypti paprastą žmogelį, tuomet režimas per visus ruporus klykia jog privalu laikytis švenčiausio atseit dalyko- įstatymo viršenybės.
Kai valdžiai iškyla pavojus buvimo prie Lovio tęstinumui, tuomet valdžia lyg niekur nieko, “paviršta” teisinės valstybės šventenybę ir šaltu poku nusivalo į įstatymus kojas.
Kadangi vis dar reali grėsmė jog rinkimų cirkas dėl per menko buratinų noro eiti balsuoti, valdžiukė paskelbė jog balsuoti galės net ir tie, kurių asmens dokumentų legalaus galiojimo terminai seniai pasibaigę.
Kai nueini į banką, regitrą ar į kokią valstybinę kontorą su negaliojančiu asmens dokumentu, be ceremonijų išprašo von nafig.
Bet dalyvauti rinkimuose, atseit spręsti ateities Valstybės likimą -îstatymas yra pofig.
Jau vien dėl tokių fokusų rinkimų cirko negalima laikyti lehitimiu.
Cha, įdomu, ką darytų valdžios atstovai, t.y. pateigūnai, policininkai jeigu sulaikytų tūlą pikasių su nebegaliojančou vairuotojo pažymėjimu?
Tipo sakytų, menkniekis, važinėl taip ir toliau,  niagajla.
A ne?
Tai tipo vairuoti papuvusį golpiuką dokumentų tvarkingumui išimčių būti negali, o suteikinėti valdžios mandatus- prosze bardzo, šaliai valiai, galima bele kaip. Nors ir su vilko bilietu.

kokie dar paradoksai       2016-10-2 14:48

Reikia mušti tiesiai kakton- visi kurie kritikuoja tobulą ir baigtinę mūsų mylimą ir pažangią Santvarką, tokie šviesios tikrovės juodintojai yra užkietėję  rusū agentaj finacuojami kremliaus.
Brangūs Lietuvos žmonės, visi kaip vienas susitelkime apie mūsų
Šv. Konstitucijos garantę, Niekada Neklystančią mylimą Prezidentę, Partiją bei Vyriausybę ir nukrepkime ryžtingą Leudies atkirtį tokiems visuomenės ackalūnams kaip “juozapai” ” liepos” ir pan.
Tik apsivalę nuo antivalstybinių elementų, mes galėsime sukurti pozityviai nusiteikusią visuomenę, kuri nekels destruktyvių, provokacinių klausimų, o sutelkusi visą dėmesį ir jėgas dar našesniam darbui Tėvynės labui, koja kojon žengs į vis labiau klestinčio krašto šviesų rytojų.
Mes, pažangūs ir acakingi piliečiai privalome rodyti budrumo pavyzdį ir padėti išaiškinti antivalsybinius elementus, savalaikiai signalizuojant kompetetingiems organams, saugantiems mūsų valstybę nuo aplink gausiai knibždančių rusijos imperialistų ir jų parankinių.
Tad mieli draugai, nesileisdami į jokius kompromisus, nukreipkime Leudies įniršį į tuos, kurie pardavę priešams padkutinius sąžinės likučius bando kėsintis į Leudies laimę ir pažangią ateitį.

Pensininke       2016-10-2 12:08

Beda tame, kad konservatoriai prideje krikscioniska zodzi prie partijos pavadinio ie buve valdzioje nieko gero valstybeje nepadare, apart PRICHVATIZAVIMO , BRANGIU PASKOLU, NAKTINIU MOKESCIU ivedimo ir PEDOFILIJOS bylos niekinima.

keista       2016-10-2 11:59

kad Kestutis Pukas eina su TT sarasu, kad jo facebukas irgi nedemokratiskas.

Ar Lietuvos sarasas antidemokratiskas?        2016-10-2 11:50

Nei Kuolys, nei Kulakauskas facebuke negerbia ir neisileidzia kitokiu nuomoniu. Ar tai nera diktatorisku asmenybiu pozymis?
Jakilaitis, Siaursevicius, Ruta Janutiene, Austeja Landsbergiene… Vasiliauskaite Nida, Bielskis, o taip pat vyskupai - visi jie, sprendziant pagal facebuka, kvepia diktatura. Mol, skaitykit tik mane, nes as proto bokstas, o i jusu nuomone man nusisvilpt. Vat uz kuriuos nebalsuosiu.

pradoksas       2016-10-2 11:32

viesumoje Putinas smerkia ES uz “geju teises”, bet remia prokomunistine krastutine kaire, kuri Lietuvoje vadinasi Neokaire. Kartu remia ir krastutine desine, kuri pasisako pries LGTB.
.
Neokaires vadovas Bielskis yra premjero patarejas ir aktyvus LGTB gynejas.
Neokaires atstove Nida Vasiliauskaite pasisako uz ballsavimo blokavima.
Cia sedintis Juozapo “spiecius” su aktyvia savo atstove “liepa” jai pritaria.
Isvada: Juozapo “spiecius” atstovauja prokomunistine neokaire.

pikasiau       2016-10-2 10:56

kurioj vietoj Liepa neteisi,kad valdžiasavivvaliauja,kad politikai korumpuoti,kad lytiniai santykiai iškelti virs dvasinių,skad patriotizmas dudsinamas ar kad mūsų kunigams svetimas pedofilijos reišknys?ąia jokia naujiena,mano nuomone ne tiek reikejo isvardint negeroviu

V.fon Aukštakalnis       2016-10-2 10:49

sotūs,šiltai aprengti ir laimingi gali būti tik to nusipelnę.nesusipratę ir teisingam režimui nepaklūstantys elementai tūri susilaukti griežto atsako.phe,visokie pinokiai,povilai,marginalai,liepos,obelys,dzeikai ir kiti kontros be IP turi uzsiciaupt.išleisim įsaką,įpareigosiantį sekančiai: swebankai užblokuos protestuojantiem pilieciam sąskaitas,korteles ir indėlius,kunigai uždraus laidot kapinėse,neteiks šliūbo,paskutinio ir vysų kitų sakramentų,maximos iškabins nuotraukas,kuriem pirkėjam neparduot jokio ėdesio,išskyrus produkciją su GMO, E621,aspartamais,transriebalais,sveikatos min-isterija nutrauks psd,vrm uždės apyrankę,čypą ;po skūra su prievole kasryt prisistatyt artimiausian komisariatan.phe,phe,tvarka triumfuos!

Leonidas        2016-10-2 10:44

Erichas Frommas kalbėjo apie tai, kad žmogų tragedijos ištiko tuo metu, kai buvo labiausiai tikima pažanga. Prisiminkime, pasaulis buvo ypač gražus net estetiškai: mados, visas tas „beau monde“ ar „la belle Epoque“ tarp karų – labai gražios mados, graži žmonija, Europos grožis. Ir staiga ateina karai, kurių niekas negalėjo paaiškinti. Nesugebėjimas paaiškinti, kaip ateina katastrofos, ypač buvo matomas Vienos kultūroje. Pakanka pažvelgti į Egono Schielle kūrybą arba į to meto mąstytojus, tokius kaip Otto`as Weiningeris arba S. Freudas, kad suprastum ateinančio moderniojo siaubo nuojautą. Man regis, kad iš tikro problema yra ta, jog žmogus pradėjo nieko nebereikšti kitiems žmonėms. Štai, kur yra tragedija.

Mes kalbame apie prasmę, bet juk norint ieškoti prasmės arba norint suvokti prasmės pojūtį, turime suvokti, kad prasmei reikia kito žmogaus. Juk niekada neišgyvensi prasmės pats su savimi. Taip, reikia stebėti save, bet reikia ir suvokti, kad mes esame socialinės būtybės, dialoginės būtybės. Ir, jei mes nebeturime laiko suvokimui, pokalbiui su kitu žmogumi, bendravimui, jei manome, kad patys save surenkame ir konstruojame kaip mąstančias ir etiškas būtybes, tai tada nelieka nieko. Lieka tik tam tikros funkcijos arba, kaip aš minėjau, paprasčiausias žmogaus pavertimas sėkmės formule, instrumentu, priemone, skirta įgyvendinti tam tikrus kompanijos arba valstybės tikslus.

Aš bijau, kad šita samplaika yra labai negera, ji nieko gero mums nežada. [Ji yra pavyzdys] deterministinio, fatalistinio mąstymo, rinkos mąstymo, kapitalizmo, tokio diktuojamo determinizmo, kad alternatyvų nėra, išskyrus globalinę rinką. Tas pasidavimas fatalizmui, kad nieko kito ir būti negali… O ką reiškia tas fatalizmas? Aš kalbu ne vien tik apie žmonių nuotaikas, bet apie tam tikrą gyvenimo faktą.

Pažiūrėkite, technologijos ir labai stipri sklaida mus privedė prie tokios būsenos, kad, jei tomis technologijomis nesinaudoji, esi atskirtyje. Jei nemoki už butą internetu, rizikuoji tapti gyvąja iškasena arba komplikuoti savo gyvenimą. Aš matau, kaip sunku būtų mano mamai – jei nesinaudotų internetu, ji išsyk komplikuotų savo gyvenimą. Žinoma, dabar tai už ją padarau aš, bet pastebiu, kaip karta, kuri jau nebėra virtualioje tikrovėje, nebeatlieka kasdienių dalykų, tokių kaip mokesčiai už būstą ar mokesčiai valstybei.

Jei nesi internetinėje erdvėje, technologija tave gėdina. Technologija primena, kad rizikuoji tapti nebūtimi, kad tavęs tuoj nebebus, technologija tave išjungs, atskirs. Mes paprastai kalbame apie laisvę, apie tai, kad gyvename laisvės epochoje. Bet, jei nutarsiu, kad noriu skaityti knygas ir nenoriu naudotis internetu, negalėsiu dirbti šiuolaikinės visuomenės gyvenimo sąlygomis. Mane privers ir įjungs per prievartą. Žlugs mano komunikacija, žlugs akademinis gyvenimas, žlugs absoliučiai viskas. Kitaip tariant, technologija nepalieka pasirinkimo. Aš galiu, vadinasi aš privalau – štai savotiška technologijos metafizika.

Ir man atrodo, kad tai sukuria deterministinę ir fatalistinę nuotaiką, jog kitaip ir būti negali, kitaip jau ir nebebus. Vadinasi, prasmę padiktuoja ekspertai arba technologija. Kodėl turėtume jos ieškoti? Ji ateis. Tai – technokratijos pavojus. Bet šalia to, kaip aš minėjau, yra komunikacijos ir informacijos perteklius, kuris mus paverčia savotiškai nualintomis būtybėmis, tokiomis, kaip tie nuvaryti arkliai Sydney`aus Pollacko filme, kurie patys nesuvokia, kokiose varžybose dalyvauja…

Pikasas       2016-10-2 10:16

Gerai, kad p.“Liepa” taip atsiskleidė. Bendram pažinimui. Per keliolika metų interneto komentarų platybėse teko sutikti tik keletą tokių “gudručių”. “Ideologinis užtaisas” man labiausiai primena “GintarasS” komentatoriaus raišką. Manau, kad tiksliai atspėjau to politikieriaus tapatybę. Tiek jo… Dabar čia turime “Liepą” kuri panašius kreivus kliedesius šiame leidinyje platina.  “Spiečius” drąsiai gali priimti tokį aktyvistą į savo tarpą. Nebursiu iš kavos tirščių, tačiau pasakysiu savo tvirtą nuomonę. Rusijos imperinis režimas sužlugs, o visi besidarbuojantys jo labui, darbo neteks. Vyskupai tokios nuomonės viešame laiške skelbti negali, bet, manau, tokių vilčių ir jie turi. Jie daug ko skelbti negali. Netgi gaila, kad dvasininkams neleidžiama dalyvauti politiniame gyvenime. Keletas jų Seime sugebėdavo sugėdinti netikšas ir prasmingai paraginti tarnauti vardan tos, Lietuvos. Dvasiškiai irgi Lietuvos piliečiai, todėl jų teises taip pat gina Konstitucija. To labiau, kad Romos katalikų Lietuvoje atsižymėjo net 80 procentų visų piliečių. Dabar iš Seimo tribūnos savo dvasingas mintis jie gali išsakyti vieno atstovo asmenyje tik kokia Valstybinės šventės proga. Proginėje kalboje daug neišsiplėsi. Na, o visokios “liepos” mūsų žiniasklaidoje jaučiasi kaip žuvys vandenyje. Tą čia ir matome.

Liepa       2016-10-2 9:02

Norėtųsi ištart vieno kino herojaus žodžius «Огласите весь список, пожалуйста». Pasikuklino vyskupai.Reikėjo daugiau instrukcijų ištransliuot, ne vien tik rinkimų atžvilgiu.//
// Tiesa, nemažai partinių direktyvų jau mokam atmintinai : Vakarai-gėris, Rytai-blogis, sąjunginis komunizmas su socializmu-praeitis, sąjunginis globalizmas su kapitalizmu -ateitis,  pulti gali tik"rūsai”,visi kiti aplinkui yra pūkuoti; Lietuva priklauso visiems pasaulio žmonėms, bet tik ne Lietuviams, apskritai lietuviai Lietuvoje- nesusipratimas, o svetimtaučiai atbėgeliai iš azijų ir afrikų-šventieji; imti kyšius nėra blogai- taip elgiasi “modernus”, gražus, sveiko proto pilietis, o tas, kuris gyvena sąžiningai prilyginamas asilui; tautiškumas yra atsilikimas, o nutautėjimas yra Naujoji Europinė Vertybė;// susilaikymas nebe dorybė, atvirkščiai - sexavimas nuo kūdikystės iki paskutinio atodūsio bus privaloma norma ir t.t.//
Tokie bažnyčios hierarchų ganytojiški laiškai ne kas kita kaip dar vienas miglos pūtimas ir taip valdžios makaronais apšertiems gyventojams.//Įdomu,ką pažadėjo partiniai šulai dvasiškiams už tokius apšvietimus. Galimai,artimiausiu laiku nebus naujų kunigų prasižengimų paviešinimų tvirkinant parapijiečių vaikus? Kas gali paneigti?//

Pikasas Povilui       2016-10-2 8:50

Rašau tiems, kuriuos čia kai kas bando apgauti. Ir ateityje taip elgsiuos. Tad galiu jus nuraminti/ O jei matysiu, kad verta priminti praeitį, tai ir ją priminsiu. Nes iš jos reikia mokytis, kad naujų klaidų nedaryti ir sugebėti dabartį vertinti. Žinau, kad buvusiems tai nepatinka, bet tai jau ne mano problema. Na, o kad taip apšnerkštas netgi vyskupų priešrinkiminis laiškas, tai įrodo, kad savo vertinime esu visai teisus. Viso gero.

Povilas       2016-10-2 0:17

Po šimts!
Tos Pikaso paklodės jau prilygsta konstitucinio teismo aiškinimams.
Tamsuoliai savo protu tikrai nesuprastų anūko Nr.1 pasisakymų, vyskupų laiškų ar tikrosios konservų misijos “griešnoje” mūsų Lietuvėlėje.
Ačiū, tu mūsų aiškintojėli!
Tik nepersitempk bedirbdamas, nes be tavęs mes prapulsim.
Artėjant rinkimams ypač aktualūs ir laukiami komentarai apie 20 amžiaus pradžios sovietmetį.
Ir prašytume kiek įmanoma plačiau.
Nesikuklink, meldžiamasai.
smile

Marginalas       2016-10-1 22:01

Savaime aišku, kad pilietinė pareiga pilygsta pareigoms artimui, pvz., nedalyvauti melo cirke renkant globalistų valdomas marionetes į nedorėlių sueigą (pirmoji psalmė ne pagal Rubšio “vertimą”: ’ašrē hā’īš (’a)šer lō hālak ba‘(a)cat r(e)šā‘īm ūb(e)derek xaTTā’īm lō ‘āmād ūb(e)mōšab lēcīm lō jāšāb “Palaimingas vyras, kuris nevaikščiojo į nedorėlių sueigą, nestojo į nusidėjėlių kelią ir šventvagių posėdyje nedalyvavo (nesėdėjo)” Ps 1:1).
Man asmeniškai būtų labai įdomu sužinoti, ar būta vyskupų (arba bent vieno vyskupo), kurie nepasirašė. Deja, parašų nematyti.

vaimiui       2016-10-1 19:41

Nesukūrė partijos?
O kam kurti?
Turime prityrusių komunistų Valdžio partiją- iki 90-jų vedė į šviesų rytojų, po, dabar veda ir rytoj ves.
Beto partiniai priaugino daug anūkų.
Yra ir bus kam vesti.
Svarbu tik kad buratinai eitų balsuoti.

Tuštybė       2016-10-1 19:41

Pamekenimas apie nieką, o gal greičiau sisteminis paraginimas balsuoti. Renkamės iš tarybinės parduouvės lentynų “gausaus pasirikimo”. Geriau jau nieko nebūtų rašę. Bajėgių būtybių papezenimas ir priminimas, kad jie dar yra.

vai me       2016-10-1 18:50

Vyskupai teisūs. Jeigu neateisime balsuoti, nusikaltėliai pasiliks valdzioje. Matyt, chuntos pastangų dėka, “dieviškasis biznis” pradėjo buksuoti, parapijiečiai išsilakstė po pasaulį.Baznyčias teks uzdaryti,o kunigus išsiusti į Afriką misijonauti.Man kyla tik vienas klausimas.Esate gavę puikų išsilavinimą, argi nebuvo galima, tai numatyti, kur jūs buvote ankščiau? Toks pat likimas laukia ir mūsų “šviesuolių ir intelektualų”, filosofų ir kitų elitinių šiukšlių, kurie, per dvidešimt penkis metus, nesugebėjo sukurti savo partijos, vedancios Lietuvą į ateitį.Juos į Afriką, niekas nesiųs.Galės prekiauti turguje, agurkais ir kojinėmis,kaip jau buvo devyniasdešimtaisiais.

Pats Nelabasis       2016-10-1 18:16

nesitikėjau,kad taip pradės sektis : Dievo Tarnai su sutanom pavargo slkeist savo Dievo žodį ir savanoriškai stojo mano pusėn.Einu nusiblizginsiu kanopas ta proga

Kas nešokinės tas ne       2016-10-1 17:00

Kas nepabalsuos tas ne,
Kas nepabalsuos tas ne.
Kas nepabalsuos, kas nepabalsuos,
Kas nepabalsuos tas - ne!

Pikasas Pinokiui       2016-10-1 16:54

Romos Katalikų bažnyčios dvasininkai yra plačiai išsimokslinę asmenybė ir pasaulį linkę labiau suvokti kaip nedalomą visumą. Popiežius dabar Gruzijoje bando ieškoti kontaktų su kitokia krikščionybės atšaka. Nelengva tokia misija, bet ji parodo pažiūrų platumą. Katalikų bažnyčia nestokoja dėmesio ir Afrikos skurdžioms šalims. Padeda, kiek gali, tik tos galimybės labai ribotos. Pasaulyje visumoje nėra tvarkos. Visi Žemėje turi būti pavalgę ir esant reikalui gydomi. Iki to atstumas dar kaip iki dangaus. Beje, maskavimas nepavyko “gudruti”.

Pinokis       2016-10-1 16:42

Kadangi propagandinis dvasiškų tėvelių laiškas sulaukė priešingos nei Sistema tijojosi reakcijos, nutarta negerus komentarus užversti paklodėmis bele apie ką - nors ir apie alkanus zimbabvių vaikus. Svarbu, kad skaitytojai nepamatytų to kas žemiau prirašyta.
Vienu žodžiu, maskuojam.

Pikasas        2016-10-1 15:53

TEMPIU DAR VIENĄ SAVO KOMENTARĄ IŠ KLAIKIOS APLINKOS:
“Šis Lietuvos vyskupų viešas laiškas labai aiškiai atsako į visus bandymus suklaidinti piliečius, stengiantis kad jie savo pilietinės pareigos balsuoti svarbiausios Lietuvos valdžios rinkimuose nedalyvautų. Arba dalyvaudamas plėšyti gautą biuletenį, kas reiškia tą patį - nedalyvavimą. Atseit, tai bus protestas prieš sistemą, kuri neatitinka rinkėjų lūkesčių. Manau, kad tokias ir panašias idėjas platina visai kuo kitu suinteresuoti asmenys. Neateis suklaidinti, ateis nesuklaidinti ir netgi minėti ragintojai. Ir Seimą išrinks. Tai - vienareikšmiška. Daug kas tekste primena mano ankstesnes mintis, todėl nebeminėsiu tas politines ir jų  agitatorių grupes, kurios gali būti suinteresuotus mažesniu rinkėjų dalyvavimu. Rinkimų išvakarėse ir rinkimų dieną draudžiama bet kokia politiškai nukreipta agitacija. Tačiau nedraudžiama raginti dalyvauti rinkimuose tam, kad išsakyti savo, kaip piliečio poziciją. Net ir šiais komunikacijų laikais gali būti tokių senukų, kuriems verta priminti apie tokią galimybę. Gal kai kas prisimena tik kelią į bažnyčią, o kita informacija jo dar nėra pasiekusi. Kuo daugiau dalyvaus piliečių rinkimuose, tuo tiksliau galėsime sužinoti daugumos nuomonę, tuo labiau priartėsime prie demokratinės raiškos formos. Sėkmės visiems sugebėti atsirinkti padoriausius kandidatus per Seimo rinkimus.”

Pikasas        2016-10-1 15:51

Pastebėjau, kad tiesos sakymas čia nėra populiarus. Tad PRIMINSIU:

Mes dažnai paminime holokausto baisumus, Ukrainos holodomorą, tačiau primirštama, kaip Stalino režimas tik per penkis metus prieš karą sunaikino septynis milijonus sovietijos gyventojų, kurie buvo apšaukti liaudies priešais ir užsienio agentais. Daugiausiai jų buvo sušaudyti. Taip buvo galutinai suduotas smūgis toms Stolypino reformų viltims, kurios buvo XX amžiaus pradžioje išvedusioms Rusija į Pasaulyje pirmaujančių valstybių gretas. Atlygis už darbą 1902-1906 metais Rusijoje buvo antroje vietoje, nusileisdamas tik Jungtinėms Valstijoms. Noriai pamirštama ir tai , kad iš esmės bolševikų smurtas Rusijoje dalinai buvo infiltruotas iš užsienio paramos Leninui pavidalu. Norėjo vokiečiai palengvinti sau karą Rusijoje ir žinome, kokie buvo to rezultatai. O ar mes žinome, kad bolševikai sunaikino 50 tūkstančių cerkvių ir beveik visą dvasininkiją. Kai porevoliucijos atslinko į Rusiją badas 1922 metais, tai Leninas įsakė konfiskuoti visą cerkvių turtą. Tikėjosi iš ikonų ir panašaus aukso gauti valiutos. Pusvelčiui buvo išparduota už 4, 5 milijonų dolerių, nes Vakaruose nenorėjo pirkti tų reliktų. Pačios ikonos ir religinės knygos buvo sudegintos. Trockis stengėsi,kad visas tas naikinimas ir grobimas būtų atliktas per vieną mėnesį. Išliko tik tie dvasininkai , kurie plojo režimui. Iki dabar taip tęsiasi… Kai dabartinis Rusijos prezidentas su žvakute stovi cerkvėje ir vaidina pamaldžią personą, tai net koktu žiūrėti. Buldozerinis ateizmas buvo pagrindinė bolševikų “religija” dešimtmečius. Mes vis pakalbame apie holokaustą, savus jo talkininkus smerkiam. O kur fašistų palikuonių atgailos. Kokios vokiečių antifašistinės organizacijos ant žytų kapų gėles dėjo. Ir apskritai, kalbant apie meilę savo kraštui negalime pamiršti visos Žemės problemų. Žiūrėjau vakar i Sudamo moteris su vaikais nusėdusias didžiulį lauką. Išsigandusiomis akimis ir supratau, kad bijo jos dėl savo ir savo vaikų gyvybės. Alkanų vaikų, bet dar kol kas gyvų.

Pikasas Petrui       2016-10-1 15:48

Visi tie paistalai apie G.Landsbergio siūlytas “gėjų santuokas” nieko neverti. CITUOJU: “Prieš rinkimus politikoje padvelkė tolerancijos ir žmogaus teisių vėjais. Konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis sako palaikantis homoseksualų partnerystę ir tikisi, kad Seimas šį klausimą išspręs. Jam pritaria valstietis žaliasis Saulius Skvernelis, o liberalų ir socialdemokratų atstovai pasisako netgi už homoseksualų santuokas.”  Beje, niekas tokių santuokų Lietuvoje įteisinti negali, nes tai neleidžia LR Konstitucijos nuostata: “Santuoka sudaroma laisva vyro ir moters sutartimi”. Diskutuoti galima tik apie partnerystę, kuri su lytiniais santykiais negali būti susijusi pagal lyčių tapatybę. Tai tik sekso žaidimų lygmuo ir nieko daugiau. Jei kokie mors asmenys veda bendrą ūkį ir gyvena kartu, tai teisinius su turtu sietinus dalykus galima pas notarą apiforminti net nesidomint ar jie užsiima sekso žaidimais ar ne. Manau, kad G.Landsbergis nesuderino savo pasiūlymo su partija ir tai yra tik jo asmeninė nuomonė, kad tokią partnerystę galima įforminti.  TS LKD pirmininkas būtent tokį variantą pasiūlė. Tai kad gėjų “santuokas” ruošiasi kurti liberalai ir socdemai - niekas nei mur mur. Nesistebiu tokie situacija, nes netgi ne tokių viešų apgaulių esu matęs.

 

Petras       2016-10-1 15:18

tu matai,kaip gerai-reiks kreiptis pas savo parapyjos dvasiškąji Tėvelį,paklausiu,už kū balsuot konkretno,kad uz svetimoteriavimo griekus išrišimų lingviau gaučiau;;;;;;;;;;;; rinkimai kaip myšios,o ‘teisigas’ balsavimas-kaip ostija; brač, su krykščionyškų pažiūrų kandžių,tpfu,-kandydatų reityngavimu būs nelingva, bo vysas partyjos mūru stoja už gomoseksualus..

esu aklas kačiukas       2016-10-1 14:29

nematau, kur jie, kas jie?:

“krikščioniškas vertybės išpažįstančius ir veiksmais tai įrodančius kandidatus”

Filosofas       2016-10-1 13:47

jau yra išaiškinęs: patriotas - idiotas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tejsyngaj!       2016-10-1 13:30

Tikri patrijotai balsuos už Kikščiony Anūką kuris įtejsins homikų vedybas kaip lygevertes šlūbui.

Patriotas       2016-10-1 13:24

Labai sveikintinas ir taiklus paraginimas eiti į rinkimus ir balsuoti už krikščioniškas vertybės išpažįstančius ir veiksmais tai įrodančius kandidatus. Vistiek nesuprantu, kas čia taip užkliūva. Kuo daugiau sąmoningų katalikų ateis ir balsuos, tuo mažesnis šansas Vėsaitėms iš Komunistų partijos ar Venskienėms iš Pilietinės Pedofilijos Partijos.

Pinokis       2016-10-1 12:57

-Aš tarnauju Belzebubo antros eilės pusbroliui Lndzbergeriui, jo Anūkui, Marčiai ir kitiems gausiems giminaičiams.
Ištikimai ir niamomkamai!

Pikasas       2016-10-1 12:52

Gaila, kad prie tokio taiklaus vyskupų laiško tiek šiukšlių pripilta… Kam taip reikėjo išsiduoti? - nesupratau…

Dzeikas       2016-10-1 12:50

Pikasai 11:57,
O jus zinote ,kad vyskupai ir religija tai ne vienas ir tas pats?
Ir jeigu vyskupu bijosite labiau negu Dievo , tai esate nevertas Jo.
Nes paskaicius jusu paklodes sio pasaulio mazuteliams susidaro ispudis ,kad Dievo tarnas ir religija - taspat.
Tikiuosi jus ta darote ne nelabajam tarnaudamas

partškolos Kselencija       2016-10-1 12:49

- Kiekvienam ganytojui kuris į Rinkimus atves daugiausiai avinų ir avelių,
duosiu po didelį medalį už socialistinio lenktyniavimo įsipareigojimų viršijimą ir suteiksiu Komunistinio darbo Spartuolio vardą!

tejp ir ne kitajp       2016-10-1 12:45

visi kurie netiki giarbemajs vyskūpais,
o tiky i kažkoki aukščeu kievienam Šventos Konstytucijos, atsejt esanty dievą,
yra kremleus agentaj ir dyrba rūsams

vyskupai korumpuotiems pedofilams       2016-10-1 12:21

Mt 18,15-17
15 “Jei tavo brolis tau nusidėtų, eik ir pasakyk jam apie jo kaltę prie keturių akių. Jeigu jis paklausys tavęs, tu laimėjai savo brolį.
16 O jei nepaklausytų, pasiimk su savimi dar vieną ar du, kad ‘dviejų ar trijų liudytojų parodymais būtų patvirtintas kiekvienas žodis’.
17 Jeigu jis jų nepaklausytų, pranešk bažnyčiai. O jei neklausys nė bažnyčios, tebūna jis tau kaip pagonis ir muitininkas.

pikasiui       2016-10-1 12:09

Religija yra tik kultas.
O orwelizmo stūmikams priešu Nr. 1 yra Tikėjimas į Vienatinį Viešpatį ir Viešpaties Įstatymo viršenybė  virš padaulietiškų, o ypač virš orwelistinių.
Orwerlistiniai ” rinkimai” taip pat neturi nieko bendro su tikro krikščionio Pareiga vykdyti Viešpaties valią ir liudyti Tijėjimo išpažinimą savo gyvenimu.
Nieko bendro. Viskupėliai yra nedori nes tiesiog meluoja. Fu, negražu.
Ir nuodėmė.

Patrijonui       2016-10-1 12:01

Ką daryti?
Tą kâ darė AtA Tikras Kunigas- A. Svarinskas.
Nesitaikstyti, Netylėti, Priešintis blogiui.

Pikasas       2016-10-1 11:57

Neokomunistinėms jėgoms ir dabar religija išlieka rimtu priešu. Net ir tada, kai vyskupų laiške neraginama balsuoti už jokią partiją ar politiką, siūloma už kvietimą aktyviai atlikti savo pilietinę pareigą susimokėti. Išsiplėtę baimės akys ir kyšo “senelės” ilgos ausys. Apie dantis nebepriminsiu, nes visi žino ką padarė mežiotojai.

Patriotas       2016-10-1 11:53

Komentatoriui <“patriotui” 2016-10-1 11:42>

O ką turėjo padaryti? Ką darytumėte jų vietoje?

"patriotui"       2016-10-1 11:42

Vyskupai NIEKO NEPADARĖ, kad velnio vaikai eitų mus valdyti.
tik agituoja tam pritarti.

Netvarka!       2016-10-1 11:41

Ale tikrai- kur žiūri kompetetingi organai?
Kur tie IP? Dabar yra tiesiog neįmanoma patriotų Kontorai vykdyti socialistinio lenktyniavimo planų gaudant antitarybinius elementus- pagal kokį adtesą siųsti voronoką su užrašu “Xleb”?

Patriotas       2016-10-1 11:34

Niekaip nesuprantu, kuo šitas laiškas užkliuvo komentatoriams, kad pradėjo staugti visi.
Gaila, kad šis puslapis nerodo kompo IP, manau kad didelė dalis komentarų parašyta iš 2-3 kompiuterių.

Pikasiui       2016-10-1 11:28

“Visokie kliedesiukai tik padeda suprasti kas gi tie rašinėtojai iš tikrųjų yra. Taip kvailai viešintis - prastas sumanymas. Tikrai…”
.
Tikrai.
Smagu kad esate savikritiški.

anokia       2016-10-1 11:27

anokia pareiga, jeigu neprivaloma.

Geriau       2016-10-1 11:24

geriau lieptų kunigams varpais nesibalodoti kožną dieną po kelis kartus per dieną ir nekelti triukšmo - žmonės miega po naktinių darbų.

Pikasas > Vai vai vai       2016-10-1 11:24

Baisiausia reklama siūlanti elgtis padoriai. A, ne? “Kontoriniai” neturėtų dėl to nerimauti. Juk jie savo pristato šventesniais už Popiežių.

Pikasas       2016-10-1 11:21

Visokie kliedesiukai tik padeda suprasti kas gi tie rašinėtojai iš tikrųjų yra. Taip kvailai viešintis - prastas sumanymas. Tikrai…

Vai vai vai       2016-10-1 10:36

O kodėl po kreipimusi nėra įstatymiškai privalomų užrašų jog “reklama apmokėta iš ............ sąskaitos”?

Mišių atnašavimas rinkimų fone       2016-10-1 10:33

Vienoje rankoje Ostija, kitoje saujoje makaronai

Išganymo naujienos:       2016-10-1 10:29

Kas balsuos, tas kartu su Šv. Komunija gaus skalbimo miltelių ir pašventinto alaus!

evangelija pagal Pikasą       2016-10-1 10:27

Vardan Tėtės ir Anūko ir Šv. KKKtititiucijos Dvasios,
Amen.

kurijos rinkodaros ir marketingo sk.       2016-10-1 10:16

Akcija!!!
Lojaliausi avinėliai sudalyvavę rinkymuose ir atnešę dalyvio pažymą su 666 antspaudu,
nemokamai gaus nuolaidų kortelę “Über ales” su kuria galės pirkti krikšto, šliūbo bei pakasynų paslaugas su 10 proc nuolajda!
Gimk, ženykis ir mirk pigiau!

 

dzin būda       2016-10-1 10:05

Pikasiaus guru yra Tětė, Anūkas ir šv. prasidėjimo iš partškolos Matrioška
Tyyykru kataliku gali būti tik koncervų pakalikas.
Kiti netikri, todėl tokiems - viso gero.

Pikasas Dzeikui        2016-10-1 9:57

Turėjau per gyvenimą daug visokių mokytojų ir dėstytojų. Dažnai netgi labai padorių. Atsiprašau, bet man jūsų nuolatiniai pamokymai gerokai prasilenkia su mano pažiūromis. Todėl pripažinti, kad esate mano “guru” niekaip negalėčiau. Viso gero.

> Pikasas 2016-10-1 9:10       2016-10-1 9:51

Demokratija simbolizuoja tik fizinę taiką, tačiau fizinė taika nesimbolizuoja visuomenės dorovės. Todėl atsargiai su neribotos demokratijos garbinimu. Juk taika be dorovės - taip pat blogas dalykas.

Dzeikas       2016-10-1 9:48

Pikasai,
1) antikomunistu buti ir mineti tarybinio rezimo nusikaltimus derejo pries 20 ir daugiau metu.Jums neatrodo ,kad biski pasivelinote? Nes dabar tie kurie tuos nusikaltimus vykde patys arsiausi antikomunistai ir giedoti unisonu su jais padoriu zmoniu kompanijoje laikoma blogu tonu.
2) Del kataliku vyskupu issakyto poziurio: Dievo akyse isgelbeti visi krikscionys darbais liudijantys Jezu Kristu, o to nedariusiems arba juolab dariusiems neigusiems Ji darbais, bus pasakyta “niekada nepazinojau jusu.Eikite salin”.
Siuo savo issisakymu vyskupai zeidzia Jezaus “Dievo - Dievui, ciesoriaus - ciesoriui”.Kaip man balsuoti ir ka daryti su balsavimo biuleteniu ne musu sielu ganytoju darbas, o jie pamirse PASAUKIMA daro butent tai.Gal maziau reikia imti dovaneliu is biudzeto, nebus pakabinti tada? Ar “navarais” uzsiimineti pamirsus kas gaudo kunigo nauda.
Aplenkdamas jusu ir panasiu parizieju “tai ka ,kunigams politikoje dalyvaut negalima”, atsakysiu.Galima! Sutana nusiimk, uzsimauk civilini kostiuma ir dalyvauk.Jezaus kinkyti i partiju vezima tik nereikia.

Antiglobalistas       2016-10-1 9:39

Labai gaila, kad šis vyskupų priešrinkiminis laiškas yra ne kaip Lietuvos, bet kaip viso pasaulio, vyskupų laiškas. Juk visų šiuolaikinių ydų šaknys glūdi globalizme: kiekvienas narkomanas, alkoholikas, paleistuvis, gobšuolis yra tuo pačiu ir globalistas, kuriam tautinė valstybė - bevertis dalykas.

Pikasas       2016-10-1 9:31

Sovietmečio vidurinėse mokyklose didelis dėmesys buvo skiriamas ateistiniam perauklėjimui. V.Mykolaičio Putino knyga “Altorių šešėlyje” buvo ta prasme - atraminis veikalas. Vienuoliktoje klasėje lietuvių kalbos mokytoja visiems nurodė parašyti referatą “Kaip aš vertinu Liudą Vasarį.” Turėjo jis būti plono mokyklinio sąsiuvinio apimties, Buvau dviem metais jaunesnis už usavp klasiokus ir nuoširdus savo minčių raiškoje. Parašiau apie tą romano herojų - iškunigį, palikusį Kunigų seminariją jos nebaigus taip, kaip supratau. Mokytoja to rašinio nevertino, pasikvietė mane atskiram pokalbiui, gražino tą prirašytą sąsiuvinį ir paliepė niekam to referato nerodyti. Vadinasi, nepataikiau į tą dūdą papūsti… Dabar man daugiau negu aišku apie visa tai…

Poncijus Pilotas       2016-10-1 9:24

Ateikite išsirinkti geriausius vergvaldžius!
Jeigu šiandien lyja, netikėkite tuo ką matote.
Balsuokite ir nuspręskite jog yra saulėta.
Nes demokratijoje tiesa yra nustatoma balsų dauguma.

pamokslininkui       2016-10-1 9:18

Pikasiau, stok į kunigų seminariją, padarysi tarybinių avinų ganytojo karjerą

Pikasas       2016-10-1 9:10

Šis Lietuvos vyskupų viešas laiškas labai aiškiai atsako į visus bandymus suklaidinti piliečius, stengiantis kad jie savo pilietinės pareigos balsuoti svarbiausios Lietuvos valdžios rinkimuose nedalyvautų. Arba dalyvaudamas plėšyti gautą biuletenį, kas reiškia tą patį - nedalyvavimą. Atseit, tai bus protestas prieš sistemą, kuri neatitinka rinkėjų lūkesčių. Manau, kad tokias ir panašias idėjas platina visai kuo kitu suinteresuoti asmenys. Neateis suklaidinti, ateis nesuklaidinti ir netgi minėti ragintojai. Ir Seimą išrinks. Tai - vienareikšmiška. Daug kas tekste primena mano ankstesnes mintis, todėl nebeminėsiu tas politines ir jų  agitatorių grupes, kurios gali būti suinteresuotus mažesniu rinkėjų dalyvavimu. Rinkimų išvakarėse ir rinkimų dieną draudžiama bet kokia politiškai nukreipta agitacija. Tačiau nedraudžiama raginti dalyvauti rinkimuose tam, kad išsakyti savo, kaip piliečio poziciją. Net ir šiais komunikacijų laikais gali būti tokių senukų, kuriems verta priminti apie tokią galimybę. Gal kai kas prisimena tik kelią į bažnyčią, o kita informacija jo dar nėra pasiekusi. Kuo daugiau dalyvaus piliečių rinkimuose, tuo tiksliau galėsime sužinoti daugumos nuomonę, tuo labiau priartėsime prie demokratinės raiškos formos. Sėkmės visiems sugebėti atsirinkti padoriausius kandidatus per Seimo rinkimus.

Matrioška       2016-10-1 8:45

Pas mane tvarka kaip pas putiną- popai skelbia kas yra liepta.

Pikasas Dzeikui       2016-10-1 8:42

Nemaniau, kad jūs priklausote specifinei lenkų grupei, kurie džiaugiasi mano prokalbe, kaip mano mintis pavadinote. Žinoma, jūsų teisė rinktis. Negi lenkai ne katalikai, kad svaigstat apie “vudu” apeigas? Visada stengiuosi pirmiausia dėl idėjos, tačiau nepriklausau jūsų bendrijai, kad leisčiausi plekšnojamas per petį ar per skruostą. Mūsų gyvenimo realybėje sunkiai galiu įsivaizduoti dar ir kito skruosto atkišimą, nors katalikų religiją tokį nuolankumą ir nusižeminimą laiko palaimingu. Kaip jau supratote, mūsų pažiūros skiriasi, tad būtų įdomiau sužinoti jūsų mintis pagal rašinio temą, o ne stebėti jūsų paieškas pažinčių tarp kitų komentatorių norint visaip plekšnoti. Gero savaitgalio.

agitprop       2016-10-1 8:38

Ech, kaip smagu sugrįžti į jaunystę, kai ant kiekvieno pastato kabodavo raudoni trasparantai ir agitaciniai skydai- “Slava KPSS”, “Tegyvuoja Komunistų partijos ir liaudies vienybė” bei pan.
Dabar kai valdžia leidžia netrukdomai ant bažyčių kabinti reklaminius stendus tipo, ” Slava Bogu!”, atsiveria plačios galimybės liaudies ir Partijos bei Vyriausybės vienybės demontravimui Dievo vardu.
Labai smagu matyti mirgančias raudonas iškabas ” Agitpunktas” ant bažnyčių sakyklų, klausyklų ir kt.
Bet yra ir rezervų. Demonstruojant solidarumą su ES Vadovybės bei Romos vyskupo lombardžinių skelbiama Gerąjai Tolerastijos Naujienai, derėtų prie bažnučoų pastatyti minaretus iš kurių penkiolika kartų per dieną bažnyčios mulai skelbtų raginimus balsuoti už Tarybų valdžią ir Partijos, Vyriausybės ir Šv. KKK Dvasios Trejybės vienybę liaudyje.

Ragas Vai Gauckas       2016-10-1 8:19

Altorių šešėlyje palankios salygos runkelių auginimui ir cukraus Lygiausiųjų Lovio stalui gamybai.
Gamybos atliekas- runkelių išspaudas galima panaudoti kiaulių, galvijų, avinų, asilų ir kitų orwelo Fermos gyvulių penėjimui.
Dešrų ir skilandžių gamybandos aliekas - kaulus, galima atiduoti fermos tvarką prižiūrintiems šunims ir bandos ganytojams.
Mėsingi kauleliai, “sriubos rinkiniai” puikiausiai tinka ragu patiekalo gamybai.
Laukinės Rinkos Tititiūto ekonomika turi būti ekpnomiška.
Visi į Rinkos apaštalų rinkimus!

12 taburečių       2016-10-1 8:03

“-Tai Jūs dvasiškas tėve gal dar ir komunistas?!
-Gali būti…”

ganyklu rinkos ddesnis       2016-10-1 8:00

uz mlijonini finansavima reikia atidirbti

orwelo parapijos Šv. Naivumo bažnyčia avinams       2016-10-1 1:16

-Kas nebalsuos, tuos paskelbsim etetikais ir negaus išganymo!

ausrinamarina       2016-10-1 1:11

- Gal kas žinote kur galėčiau išsinuomoti vienuolės rūbų komplektą savaitėlei?

KKK dvasia       2016-10-1 1:09

Pragaro virtuvės puodus dažniausiai lipdo “šventieji”.

karabasas       2016-10-1 1:05

marionetes apvilkus sutananomis, galima brangiau pardavinėti bilietus į cirko spektaklius! nes perka gerai.

Dzeikas       2016-10-1 0:51

Pikasai,
tautiniams pedofilams jusu prokalbe labai patiktu: kol mes su vudu ritualais keiksime komunizma ir Stalino lele vinimis badysime jie musu vaikus isnaudos.
O jums paplos per peti.
Arba per skruosta, jeigu nemokamai, is idejos stengiates.

PS.Dzaikui’jui: Jusu replika panasi i vieno veikejo NKVD apkaltinto snipinejimu Japonijai pasiteisinima “Japonu snipu buti negaliu, nes nemoku japonu kalbos”.
Galbut branduolines bombos paslapties perdavimas TSRS gudrus, toli siekiantis amerikos imperialistu planas nes mokslininkas perdaves sovietu zvalgybai duomenis buvo JAV pilietis ir kalbejo kaip Nebraskos “rednekas”?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pikasas       2016-09-30 23:13

Mes dažnai paminime holokausto baisumus, Ukrainos holodomorą, tačiau primirštama, kaip Stalino režimas tik per penkis metus prieš karą sunaikino septynis milijonus sovietijos gyventojų, kurie buvo apšaukti liaudies priešais ir užsienio agentais. Daugiausiai jų buvo sušaudyti. Taip buvo galutinai suduotas smūgis toms Stolypino reformų viltims, kurios buvo XX amžiaus pradžioje išvedusioms Rusija į Pasaulyje pirmaujančių valstybių gretas. Atlygis už darbą 1902-1906 metais Rusijoje buvo antroje vietoje, nusileisdamas tik Jungtinėms Valstijoms. Noriai pamirštama ir tai , kad iš esmės bolševikų smurtas Rusijoje dalinai buvo infiltruotas iš užsienio paramos Leninui pavidalu. Norėjo vokiečiai palengvinti sau karą Rusijoje ir žinome, kokie buvo to rezultatai. O ar mes žinome, kad bolševikai sunaikino 50 tūkstančių cerkvių ir beveik visą dvasininkiją. Kai porevoliucijos atslinko į Rusiją badas 1922 metais, tai Leninas įsakė konfiskuoti visą cerkvių turtą. Tikėjosi iš ikonų ir panašaus aukso gauti valiutos. Pusvelčiui buvo išparduota už 4, 5 milijonų dolerių, nes Vakaruose nenorėjo pirkti tų reliktų. Pačios ikonos ir religinės knygos buvo sudegintos. Trockis stengėsi,kad visas tas naikinimas ir grobimas būtų atliktas per vieną mėnesį. Išliko tik tie dvasininkai , kurie plojo režimui. Iki dabar taip tęsiasi… Kai dabartinis Rusijos prezidentas su žvakute stovi cerkvėje ir vaidina pamaldžią personą, tai net koktu žiūrėti. Buldozerinis ateizmas buvo pagrindinė bolševikų “religija” dešimtmečius. Mes vis pakalbame apie holokaustą, savus jo talkininkus smerkiam. O kur fašistų palikuonių atgailos. Kokios vokiečių antifašistinės organizacijos ant žytų kapų gėles dėjo. Ir apskritai, kalbant apie meilę savo kraštui negalime pamiršti visos Žemės problemų. Žiūrėjau vakar i Sudamo moteris su vaikais nusėdusias didžiulį lauką. Išsigandusiomis akimis ir supratau, kad bijo jos dėl savo ir savo vaikų gyvybės. Alkanų vaikų, bet dar kol kas gyvų. Ašaros pačios ritosi…

 

Dzaikui       2016-09-30 23:12

Ar pamiršai kad Vilniaus arkivyskupas yra JAV gimęs, augęs ir mokslus baigęs amerikonas, kuris angliškai JAV Midwestern tarme geriau kalba negu lietuviškai.

Dzeikas       2016-09-30 22:23

Reitinguokimui:
Tai cia jau kazkos Akies zaidimas kortomis gaunasi.Trauki kortas is kalades, trauki , ir te tau - “pereboras”!
Arba trauki tik 2 kortas ir istrauki 2 tuzus.22 akys, bet vadinasi auksine nes kerta viska.O tavo priesininkai - irgi kiekvienas po 2 tuzus. Lygiosios, zaidziam is naujo!

Dzeikas       2016-09-30 22:12

Jeigu koks tipiskas amerikietis mokedamas lietuviu kalba—————(lyrinis nukrypimas) nesu sutikes anglosaksu kilmes amerikieciu mokanciu lietuviskai, taciau maciau tokiu netgi 2 tobulai kalbanciu rusiskai. Patikekit , tie jankiai tokia publika,jeigu uzsinores - gyva velnia zegnoti ismokins——————- ir zinodamas Lietuvos problemas isgirstu si vyskupu kreipimasi, nuosirdziai ir garsiai, kaip jie moka pilna burna, juoktusi.Nenoredami pasitycioti, - tas jiems nebudinga, - o manydami kad cia naujas show ir sutanomis apsirenge komikai nori uzsidirbti biski pinigu.
O jeigu jus jam paaiskintumete, kad cia visdelto vyskupai ir tipo kaip ir nepolitkorektiska zvengti is ju, tai jankis paklaustu kokiais meduoliais jie prisivilioja durnelius i savo baznycia.
Su gilia pagarba prisimenu a.a. monsinjora Vasiliauska.Neisivaizduoju jo agituojancio eiti i Sovietu organizuojamus “rinkimus”.Ai, cia ne sovietuiniai, cia lietuviski…atleiskite, isskyrus velevyciu spalvas sunku iziureti skirtuma.Papainiojau biski…

reitinguokime:       2016-09-30 21:44

- korumpuotą,
- vagį,
- kolaborantą,
- pederastą,
- pedofilą,
- KGBistą
—-
Tik nuo mūsų priklausys, kurie pateks į seimą !!

Rekomenduojame

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.