Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Istorija, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas Sąjūdžio įsteigimo 33-jų metinių proga

Tiesos.lt redakcija   2021 m. birželio 2 d. 21:08

30     

    

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas Sąjūdžio įsteigimo 33-jų metinių proga

Dalijamės Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimu Sąjūdžio įsteigimo 33-jų metinių proga.

Lietuvos šeimų sąjūdis

Pareiškimas Sąjūdžio įsteigimo 33-jų metinių proga

2021 m. birželio 3 d.

Sąjūdis įkurtas prieš 33 metus. Tiek laiko užteko Kristaus kelionei nuo gimimo iki Kryžiaus, tiek metų užteko mūsų kelionei, atvedusiai į kelio pradžią. Sugrįžome ten, kur vėl egzistuoja viena tiesa, vėl persekiojami ir stumiami į užribį laisvai mąstantys žmonės, vėl šalį užlieja nusivylimas ir netikėjimas savo valstybe ir ateitimi.

Ar šis valstybės kūrimo laikas atnešė vilčių išsipildymą? Dažnai girdime klausimą „Ar už tokią Lietuvą kovojome?“ ir atsakymą – „Ne, ne už tokią“. Kaip tomis dienomis, vėl iškilo mūsų Tautos ir Valstybės išlikimo klausimas.

Prieita riba, kai nebegalima stovėti po medžiu. Ne tik šeimų, bet ir visos šalies likimu susirūpinusi visuomenės dalis telkiasi. Lietuvos valstybę kuria Tauta – sako referendumu priimta mūsų Konstitucija. Ar ne laikas suprasti, kad Nepriklausoma Lietuva negali ir neturi būti nepriklausoma nuo jos žmonių? Nejaugi Tauta, kuri ir yra tikrasis suverenas, savo konstitucinę misiją atidavė valdžiai?

Atėjo metas susigrąžinti keleto grupuočių privatizuotą valstybę ir ją atnaujinti. Tam, kad kas nors pradėtų keistis, yra vienintelis pasaulyje būdas – imti ir pradėti keisti. Ir pirmiausia reikia pažadinti žmones iš baimės, melo, nusivylimo ir nebetikėjimo savim tamsos.

Tik tą padarius prasidės tai, ko laukiame. Tai nėra vienkartinis žingsnis, įvykis, tai ilgo kelio pradžia. Tikime, kad juo eisime, mūsų bus vis daugiau ir, prabėgus metams, nustebsime, kokia galybe mes tapome ir kaip pakentėme tai, kur iki šiol buvome.

Sąjūdžio metinių progą Šeimų Sąjūdis sveikina visus sąjūdiečius, neabejingus Tautos likimui, savo Tėvynės ir asmeninei laisvei piliečius. Mes vėl išeiname į atsinaujinimo kelią ir vėl viskas priklauso nuo kiekvieno iš mūsų.

Tai bus ilgas ir sunkus kelias, bet mes jį nueisime.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Nauja tvarka       2021-06-4 21:37

ir kapuose.Užuot skatinus artimųjų ,tėvų,brolių,senelių atmintį,žiūrima grynai techniškai ,-dabar jau neliko dėžių žaliosiosm atliekoms,- negalėsi nenuneši padėti ant kapo gėlės ar neturėsi kur dėti nuvytusių našlaičių,turėsi dėtis jas į rankinuką ir neštis ar vežtis už dešimčių kilometrų namo.Skatinama betoninė atmintis.Ir visa dėl kilnaus tikslo,-aplinkosaugos.Ar dvasinė ekologija neturėtų būti svarbiau?

Žemyna       2021-06-4 17:59

Vasara – puikus laikas operatyviai, staigiai įgyvendinti visus Velnio planus „didmena”, priimti visą šūsnį valstybę ir Tautą nugramzdinsiančių įstatymų.
Ponas meras, užuot padėkojęs už informaciją, kad birželio viduryje numatyti 3 renginiai, ir pažadėjęs, jog savivaldybė iš savo pusės pasirūpins, kad PILIEČIAMS ten nebūtų jokių trukdymų, pareiškė, jog JIS NEDUODA TAM LEIDIMO(!!!)
Taigi, piliečiai, savo nuomonę reikšite, kai ponas Š. tai leis.

elfe > Pritariu, kad homoseksualumas       2021-06-4 15:08

jei lytines tapatybes sutrikimas ar sutrikdymas isprievartavus/tvirkinus yra liga, tai kaip ji turetu buti gydoma?..
nes psichologai zino, jei mergaites pirmoji patirtis - isprievartavimas, ji ir toliau tampa prievartautoju auka,  nes nebegali normaliai bendrauti ir myleti…

gal ne atsitiktinai ta kairiuju - S. Galleno “Mafija” buvo isteigta Briuselyje 1990, kai nepavyko, sako, kgb samdiniui nusauti Jona Pauliu?.. ir del ko jie taip nekente Ratzingerio?..

Al. elfei       2021-06-4 14:37

subversija - užvaldymas, perversmas

elfe>>Į pabėgėlių antplūdį Europoje        2021-06-4 13:46

niekas nepyksta, jei zmogus pasirenka sali, kurioje noretu gyventi ir buti tai saliai lojaliu.
bet pyksta kai “antpludziai” yra tycia forsuojami. taip vykdomos visuomeniu subversijos ar net saliu okupacijos…

stai jau ir Lukosenka mums siuncia “dovaneliu”: Nelegalių migrantų srautas iš Baltarusijos pusės yra išaugęs, o nelegalių migrantų gabenimo sraute gali dalyvauti vietos pareigūnai, sako vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.
„Girdėjome iš A. Lukašenkos pranešimus, kad užvers mus nelegaliais migrantais ir narkotikais, bet tą nelegalių migrantų srauto tendenciją mes stebime kurį laiką“, – trečiadienį per Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) posėdį sakė A. Bilotaitė. ...Prieš savaitę A. Lukašenka Baltarusijos parlamente pareiškė: „Mes stabdėme narkotikus ir migrantus – dabar jūs patys juos valgysite ir gaudysite“.
...
nelegalūs migrantai Baltarusiją pasiekia skrydžiais iš Stambulo ir Bagdado, iš viso per savaitę yra keturi tokie skrydžiai.
„Įsivaizduokime, kad lėktuve apie 600 žmonių atskrenda į Minską, ir tie žmonės pajuda organizuotai link Lietuvos. Turime žinių, kad tai yra gerai organizuotas nusikalstamų struktūrų darbas, bendradarbiaujant su pareigūnais, vieno žmogaus kelionė yra apie 1.500 Eur“, – informavo ministrė

Raigerdas        2021-06-4 11:17

Mieli tautiečiai, manau, kad reikia kreiptis į atskirų šalių organizacijas ir partijas (tik ne į Kubilių, Maldeikienę ar Rasą Juknevičienę, nes jie neišmoko dirbti Lietuvai, bet išmoko pristaikyti ten, kur jiems yra naudinga ir jie gauna didelius pinigus už kuriuos jie suoks bet ką; liaudiškai pasakius jie yra paprasti lietuviški išverstaskūriai ir chameleonai) dėl įdomaus reiškinio. Aprašysiu jį trumpai. Štai “Šeimų Sąjūdis” nėra ginamas Seimo, bet jis turi gintis nuo Seimo.”Šeimų Sąjudis” gina LR Konstituciją. Nuo ko jis gina? Nuo Seimo. Tada kyla klausimas: kas yra tas Seimas? Jis yra mūsų valstybės valdymo organas ar ko nors kito? Tai, kieno ORGANAS yra Seimas. Jis yra ta institucija, kuri yra sukurta tam, kad demonstruoti mūsų visuomenei, kad tai yra valstybės valdymo organas, nors iš tikrųjų taip nėra? Dabar žiūrėkite. Yra tokia organizacija LGBT. KOKIE YRA TOS ORGANIZACIJOS NUOPELNAI LIETUVAI? KOKIA NAUDA ŠEIMOMS IR LIETUVOS VALSTYBEI NUO ŠITOS LGBT? KĄ ĮRODĖ LGBT? KAD JI NENORI DISKUSIJŲ SU VISUOMENE, BET JŲ TIKSLAS YRA POVEIKIS VALDŽIOJE SĖDINTIEMS SU TIKSLU PAVERSTI VISĄ VALSTYBĘ, KAIP PRIEMONĘ PATENKINTI JŲ INTERESAMS. Štai LGBT koks nors jaunuolis susigalvos, kad jis nėra nei vyras, nei moteris. Ir visa ta dauguma turi daryti viską, kad patenkinti jo SU REALYBE JOKIO RYŠIO NETURINČIUS NORUS. TAI YRA JO SUBJEKTYVI NUOMONĖ, KURIOJE NĖRA VIETOS REALYBEI. O KITAS IŠ LGBT “NAUJŲ REIKALAVIMŲ” GALI BŪTI IR TOKS, KAI JANUOLIS SUSTABDO GATVĖJE MOTERĮ IR SAKO:“KLAUSYKITE, SUSTOKITE MINUTĖLEI IR ATIDARYKITE SAVO RANKINĘ, NES NORIU Į JĄ NUSIŠLAPINTI”. ĮSIVAIDUOKIME, KAD MOTERIS SUTINKA, KAD NEPAŽEISTI ĮSTATYMŲ IR NEĮŽEISTI LGBT NARIO NORŲ. TAS NUSIŠLAPINA IR NUEIDAMAS SUŠUNKA:“TEGYVUOJA LIETUVA! TEGYVUOJA LAISVĖ!”. Ir Seime yra džiaugamasi, kokie mes dabar esame laisvi, koks humaniškas poelgis LGBT nario atžvilgiu. Delfi.lt rašo galybę straipsnių apie tokį humanišką moters poelgį. Ir įsivaiduokite, šitas straipsnis delfi.lt apie taip humaniškai pasielgusią moterį yra netgi nemokamas, o kiti tai mokami. Europoje daug kalbama apie korupciją, o su LGBT tai yra ne korupcija? O juk anksčiau ar vėliau, tai kalba užeis apie pinigus. Tiesa, pasaulis jau kyla prieš šitą beprotystę, kai laisvė yra suprantama kaip “darau, ką noriu”. Taigi, mielieji tautiečiai, siūlau pradėti išaiškinti šaltinius, iš kur kilo ta idėja, visą pasaulį paversti Dideliais Durnių Namais, o kas nesutinka su tų namų “taisyklėmis”, tai “neleisti, drausti, bausti”, kad nebūtų jokio pasipriešinimo bepročių diktatūrai, kaip dabar yra Baltarusijoje.

Pritariu, kad homoseksualumas       2021-06-4 6:03

yra ne nuodėmė, bet liga, kurią reikia gydyti ir kurią galima išgydyti. Nuo pat pradžių Bažnyčia gynė nuostatą, kad Dievas sukūrė “žmogų pagal savo paveikslą: kaip vyrą ir moterį sukūrė juos” (Pr 1,27, 2,1-2; Mt 19,4, Mk 10,6). Tačiau ypač po II Vatikano Susirinkimo atsirado (infiltravosi ar buvo infiltruota) kriptomodernistinių vyskupų ir kardinolų, kurie ėmėsi vykdyti masonų suplanuotą Bažnyčios sugriovimo (pradedant 1879 m. prancūzų, paskui 1917 m. bolševikų revoliucija, o dabar jau “naujosios pasaulio tvarkos sukūrimo planu) programą. Ypač prie to prisidėjo S. Galleno “Mafija”, kaip ją pavadino jos narys Belgijos kard. Godfried Dannels, tėvynėje kovojęs už vienalytę santuoką ir abortų legalizaciją. Ši “Mafija” nuo 1995 m. svarstė, ką parinkti Jono Pauliaus II įpėdiniu, kuris įveiktų kard. Ratzingerį. Savo kandidatą Jorge Bergoglio jiems pavyko pasodinti į Petro sostą tik 2013 m. konklavoje. Tačiau Bažnyčia yra ne tik jie, jie tik jos nusidėję nariai, kaip ir mes, kurie stengiamės laikytis Dievo įsakymų ir Jėzaus Kristaus per apaštalus mums palikto mokymo. Todėl melskimės už Bažnyčios atsinaujinimą Šv. Dvasioje, už nusidėjėlių, tarp jų ir mūsų pačių, atsivertimą.  Melskime Dievą pagalbos mūsų kovoje už valstybės išlikimą, jos susigrąžinimą, už piktojo suklaidintus žmones, už Tėvynės laisvę, pirmiausia patys išsilaisvinę nuo nuodėmių. Dieve, būk mums gailestingas. Amen.

hfhdd       2021-06-3 22:12

Vytis valdo Lietuvėlę,
Bet ne tas kur su kardu,
Valdo TA, ant kurios joja,
TIE ...... kam “Vytis” nesvarbu.
 
Kumelaitė modernioji,
Valdo kaimo mužikus,
Ji uždarė juos kaip ožius,
Į kovidinius gardus.
 
Juos testuoja, vakcinuoja,
Verčia antsnukius nešiot,
Pavadinus tai gerovę,
Draudžia tuo net abejot.
 
Kol kvaileliai uždaryti,
Kumelė skolas augins,
Ir milijardus ištaškytus,
Ant tų “lochų” pakabins.

>>>Nuomonė       2021-06-3 20:22

Pats homoseksualumas nėra nuodėmė. Nuodėmė yra homoseksualūs lytiniai santykiai, taip kaip ir visi kiti nevedybiniai lytiniai santykiai. Žmogus yra dvasinė būtybė, kuri privalo būti pajėgi savo aistras valdyti.

Nuomonė       2021-06-3 19:06

„Bažnyčia neatstums nei pasmerks nė vieno žmogaus, bet padės jiems keltis ir eiti toliau.”
Gražūs žodžiai, tačiau tikėtis, jog kada nors pasuks į tiesos kelią tie žmonės, kurie net nesuvokia(!), kad homoseksualizmas yra ne gėris, bet blogis ir tuo pačiu yra sunki nuodėmė, manau, nėra išmintinga, kadangi tokie žmonės yra jau kitos religijos, tiksliau seksualinių malonumų kulto, pasekėjai. 

Citizen Go       2021-06-3 18:40

Birželio 7 d. Europos Parlamentas balsuos dėl Matic pranešimo, kuriame abortas apibrėžiamas kaip „žmogaus teisė“.

Ataskaitoje puolami visi gyvybei palankūs Europos įstatymai, teigiantys, kad žmogaus gyvybės apsauga nuo pastojimo yra „smurto dėl lyties forma“.

Tai taip pat kišasi į ES valstybių narių suverenitetą, nuolat reikalauja abortų be jokių apribojimų, radikalaus lytinio švietimo ir medicinos specialistų sąmoningo prieštaravimo panaikinimo.

„CitizenGO“ reikalinga jūsų pagalba, kad padėtų išgelbėti gyvybes [ir savo tautas].

Turime sustabdyti šią mirties kultūrą!

Parašykite dabar neapsisprendusiems Europos liaudies partijos (tariamai centro dešinės) EP nariams ir paprašykite atmesti šį siūlymą!

https://citizengo.org/en-row/ot/202737-european-parliament-intends-declare-abortion-right?dr=2344129::6292beb55824521e1f48363e1feeb22c&utm_source=em&utm_medium=e-mail&utm_content=em_btn&utm_campaign=EN_ROW-2021-06-02-Global-OT-CS-202737-reject-Matic_Report.01_AA_Launch&mkt_tok=OTA3LU9EWS0wNTEAAAF9cWWrFIMI27qL7YmX-7Xy04bMOlaCOQy_evmZg2M64dWiAYycPZXH3kO5-tK3K7oB0kbwa96zIeN3_Py6VA0yz5QxQmmmTGJ1a1zzpiJZ26txhG1i

Sharon Slater (Family Watch International)       2021-06-3 15:51

Dėl drąsių daugelio JT valstybių narių pastangų paragrafas, kuriame raginama vykdyti labai prieštaringai vertinamą „lytiškumo ugdymą“, buvo tiesiog pagrįstai atmestas Pasaulio sveikatos asamblėjos (WHA) rezoliucijoje dėl smurto prieš vaikus nutraukimo.
Ši, atrodytų, nekenksminga pastraipa turėjo tiek daug žalingų paslėptų prasmių, kad „Family Watch“ išsiuntė skubų įspėjimą JT delegacijoms Ženevoje, analizuodami 12 pastraipoje paslėptų kenksmingų elementų (čia rasite visas paslėptas reikšmes).
Pasaulio sveikatos asamblėja atmetė prieštaringą TPV dalį
OP10 teikti vaikams prieinamą požiūrį į lytį, be lyčių stereotipų, pagrįstą įrodymais ir atitinkantį amžių bei besikeičiančius lytiškumo ugdymo būdus, tinkamas tėvų ir teisėtų globėjų nurodymus ir nurodymus, atsižvelgiant į vaiko interesus. rūpestis suteikti jiems galimybių įgyti savo sveikatos gerovę ir orumą, ugdyti bendravimo, savisaugos ir rizikos mažinimo įgūdžius, kurie yra pagrindinė pastangų užkirsti kelią smurtui prieš vaikus, į jį reaguoti ir į jį reaguoti, dalis;
Visiškas šios dalies išbraukimas su daugelio šalių parama yra svarbiausia pergalė, nes tai patvirtina, kad „visapusiškas lytiškumo ugdymas“ (JVP) neturi sutarimo JT!
Tai reiškia, kad „lytiškumo ugdymas“ niekada neturėtų būti priimtas jokiuose JT dokumentuose, kurie eina į priekį.
Be to, ŽIV / AIDS politinėje deklaracijoje, dėl kurios šiuo metu deramasi Niujorke JT būstinėje, šiuo metu pateikiama keletas nuorodų į CSE.
Kadangi Pasaulinė sveikatos asamblėja Ženevoje pagrįstai atmetė CSE, JT valstybės narės Niujorke galės žymiai geriau atmesti ir ŽIV / AIDS dokumentą.
Mes taip pat esame ypač dėkingi Eswatini (buvęs Svazilandas) ir Rusijos Federacijai už tvirtą lyderystę WHA, kurios dėka pasiekta ši svarbi vaikų pergalė visame pasaulyje.
„Išsamus lytiškumo ugdymas“, [https://www.comprehensivesexualityeducation.org/], peržengiantis seksualinio švietimo ribas, yra vienas iš prieštaringiausių terminų JT, niekada nepasiekęs sutarimo dėl savo radikalaus turinio, kuris seksualizuoja vaikus ir pagrindinius srautus. skirtingos seksualinės ir lytinės tapatybės. Tai seksualinių teisių aktyvistų Trojos arklys, naudojamas konservatyvių visuomenių seksualinėms ir lytinėms normoms pakeisti, verčiantis priimti abortus, nešvankybes ir translytiškumą.
Esame dėkingi Rusijos Federacijai, Eswatini, Egiptui, Mozambikui ir Zambijai, kurie palaikė pakeitimą pakeisti „seksualinį švietimą“ WHA dalyje kiek mažiau prieštaringai vertinamu „informacija ir švietimu seksualinės ir reprodukcinės sveikatos klausimais“. rezoliuciją, dėl kurios pastarąsias dvi savaites vyko intensyvios derybos.
Diskusijos metu šios šalys, laimei, pasisakė ir pareiškė, kad palaiko „seksualinio švietimo“ pakeitimą SRH kalba arba visiškai išbraukia seksualinio švietimo pastraipą:
Rusija, Egiptas, Zambija, Eswatini, Iranas, Jamaika, Mauritanija, Saudo Arabija, Kenija, Libanas, Zambija, Pakistanas, Alžyras, Senegalas, Iranas, Zimbabvė, Kataras, Eswatini, Marokas, Kinija, Tailandas, Japonija.
Europos Sąjunga, Kanada, Australija, Naujoji Zelandija, Urugvajus, JAV, JK, Vokietija, Portugalija, Argentina, Monakas ir Šveicarija visos pasisakė už „lytiškumo ugdymą“ ir prieš siūlomą pataisą.

http://www.familywatch.org

> Raigerdas 10:33       2021-06-3 15:30

„Tai nuo kurio momento prasideda apgaulė? Aš bandžiau išsiaiškinti, kas yra tas žmogus, tiksliau, kam priklauso ta idėja, kad reikia sukurti SĄJŪDŽIO PARTIJĄ, O SĄJŪDĮ IŠ LĖTO REIKIA NUMARINTI? Gal kas žinote šitą žmogų?“
—-
Taigi, kas tas žmogus?!

> Raigerdas 10:33       2021-06-3 15:30

„Tai nuo kurio momento prasideda apgaulė? Aš bandžiau išsiaiškinti, kas yra tas žmogus, tiksliau, kam priklauso ta idėja, kad reikia sukurti SĄJŪDŽIO PARTIJĄ, O SĄJŪDĮ IŠ LĖTO REIKIA NUMARINTI? Gal kas žinote šitą žmogų?“
—-
Taigi, kas tas žmogus?!oo

O visgi?       2021-06-3 14:34

Patriotiška, bet ar šių dienų geopolitinėj situacijoj tai įgyvendinama? Kai du “tarakonai” užu sienų, pasirinkimo “asortimentas” menkas. Spjovę į ES ir jos naujųjų vertybių “moderną”, neišvengiamai atsidurtume tų tarakonų “valgiaraštyje”. Taigi, ne viskas taip paprasta.

Į pabėgėlių antplūdį Europoje       2021-06-3 13:39

reiktų žiūrėti kaip į simptomą.Gamta tuščios vietos nemėgsta.Ji tiesiog ją užpildo kitais augalais,gyvūnais,kitomis rasėmis.Ir visai nereikia ant pabėgėlių pykti.Jie yra gamtos planas nykstančiai,šeimas naikinančiai Europai.

Svarbiausia       2021-06-3 12:38

„Bažnyčia smerkia nuodėmę, bet ne žmogų…”
Bet kažkodėl nesigirdi, kad Bažnyčia pasmerktų viešą homoseksualizmo propagandą lyg homoseksualizmo propagavimas nebūtų sunki nuodėmė! Tačiau, jeigu jo propagavimas nėra nuodėmė, gaunasi, kad ir pats homoseksualizmas yra normalu ir tuo pačiu nėra nuodėmė… Todėl manau, kad reikėtų elgtis taip, kad šiandieninės visuomenės sąmonėje neplistų toks chaosas dorovine prasme.

katalike       2021-06-3 11:33

Jokiu būdu nepritariu Bažnyčios aukštųjų dvasininkų pozicijai tokiu sudėtingu metu, kai valdantieji nesiskaitydami su Tauta jėga stumia vienalyčių santuokų įteisinimą, Stambulo konvencijos ratifikavimą. Manau, kad dvasininkai turėtų stovėti pirmose kovotojų prieš gretose.

Raigerdas        2021-06-3 11:32

Mielieji, aš esu vienas iš tų, kuriuos įkvėpė “Lietuvos Šeimų Sąjūdis”. Aš pasitikiu šitais žmonėmis. Mes visi privalome suteikti jiems pasitikėjimą avansu. Aš pradedu tikėti, įkvėptas “Šeimų Sąjūdžio”, kad lietuviai gali sukurti normalų tautos vystymosi modelį. Manau, kad “Šeimų Sąjūdžio” organizatoriai dar net patys gerai nesuvokia, koks TEISINGAS YRA JŲ ŽINGSNIS IR KOKIA TAI YRA JĖGA, NES JIE NUĖJO TUO KELIU, KURIS YRA SUKURTAS GAMTOS, IR JEIGU MES DAROME TAIP, KAIP SUKŪRĖ GAMTA, TADA MES ESAME JOS DALIS IR JAUČIAMĖS LAIMINGI, KADANGI MES PATYS DAUGINAME TAI, KAS ATITINKA AUKŠČIAUSIEMS GAMTOS DĖSNIAMS. Čia yra tik antras mūsų tautos gyvybiškai svarbus išgyvenimo laiptelis. Toliau eina dar aukštesnis laiptelis - tai TAUTOS IŠGYVENIMO LAIPTELIS. Tai ne tik ŠEIMA IR MŪSŲ BRANGIEJI VAIKUČIAI, o jau DARBO IR DIRBANČIŲ GRUPIŲ ORGANIZAVIMAS, T.Y. MŪSŲ VALSTYBĖS VALDYMO MODELIS. Toliau eina, dar aukštenis laiptelis, kurį lietuviai jau pradėjo. Lietuviai šiandien pradeda kovą ne tik vien už savo šalies LAISVĘ, bet ir visos ŽMONIJOS IŠLIKIMĄ. Kas tai yra? Pirmiausia, tai yra VYRO IR MOTERS, KAIP ŽMONIŲ RŪŠIES IŠLIKIMAS.ANTRA, TAI YRA TAUTŲ IŠLIKIMAS. Neliesiu kitų klausimų, nes dar per anksti. Toliau eina dar aukštenis laiptelis - tai rūpinimasis GAMTA, t.y. ekologija. Toliau praleisiu kitus laiptelius, nes tai bus perdaug viskas iš karto. Paliesiu tik vieną iš aukščiausių laipetlių, tai tikėjimas ir religijos. Jeigu tikėjimas pradeda pretenduoti į VISAŽINIO poziciją, tai tada ateina galas viskam. Kas dedasi šiame pasaulyje kosmose ir po vandeniu, mes žinome tik nedidelę dalį. Todėl palikime tai Dievo valiai. Jis mums yra amžinas, kaip ir Dievo pažinimo kelias mums yra amžinas. Jeigu religijos pradeda skaldyti žmones, kad viena religija yra gera, kita bloga, tada tai yra ne religija, o tos grupės žmonių valdymo metodas, nukreipiant tuos žmones prieš kitus žmones, ko pasekoje gali kilti karas tarp jų, ką mes turėjome daugybę atvejų žmonijos istorijoje. Taigi, “Šeimų Sąjūdis” turi pasirūpinti ir tuo, kad nepasiduoti jokioms provokacijoms, kas bandys sukuršinti žmones tarpusavyje dėl religijos. Dievo valia nėra valdoma žmogaus, todėl šalina rankas nuo to, kad viena ar kita religija PRIVATIZUOTŲ TIKĖJIMĄ Į DIEVĄ. Taip, deja, šiandien yra pasaulyje ir judaistas nekenčia musulmono, musulmonas nekenčia krikčionio, krikščionis nekenčia kokio nors pagonio, budisto ar netgi sau giminingo Jehovos liudytojo, kaip Rusijoje, kur kalėjimuose atsidūrė 400 žmonių ir iš jų buvo atimtas jiems priklausantis turtas. Taigi, lietuviai gali parodyti Meilės Žmogui, Meilės Gamtai, Meilės Vyrui ir Moteriai, Meilės Vaikams, Meilės Tautai, Žmonijai ir Dievui pavyzdį ir tada jie nugalės tikrąjį BLOGĮ, t.y. tai, kas viso to ne tik nemyli, bet ir NEKENČIA, t.y. komunistai, fašistai, visokios pedofilų rūšys, Socialiniai inžinieriai (t.y. pasichologai ir psichiatrai, farmacininkai arba žmonijos duobkasiai), daugybė žurnalistų ir politikų, bankininkų, t.y. visa ta veidmainių armija, kurių rankose šiandien ir yra visas pasaulis.

>>>       2021-06-3 10:59

Ar tiki į Dievą? Ar žinai kas yra Šv. Dvasia? Ar žinai kas yra sąžinė, t.y. kas ten žmogui kalba?

Ech jūs netikėliai 10:30       2021-06-3 10:48

O jūs man parašykit nuorodą, kur Grušas pasveikino Šeimų Maršą. ir ar Grušas ir kiti palaikys viešai mitingus prie Seimo birželio 15-17 d. Juk į bažnyčios kanceliariją paskambins ir pasakys: viską organizuoja Latvių gatvė, kaip ir Maršą. Ir jūs tada melsitės tyliai, atsargiai, nieko neatstumdami nei valdžiažmogio, nei paprasto žmogaus. Ir melskitės, bet į vadovus nesiveržkite. Akivaizdu, kad dilelė tautos dalis ir drąsesnė už jus ir Vertybių neprarado. Kiekvienas turi sąžinę, o tai yra tiesioginis ryšys su Dievu. ir tie, kurie savo sąžinės nenužudė - ne ką prastesni už bažnyčios tarną.

Raigerdas        2021-06-3 10:33

Pirmiausia, mes turime padėkoti šitiems organizatoriams iš “Lietuvos šeimų sąjūdžio”. Šiandien jie yra mūsų tautos didvyriai. Jie rašo:“Atėjo metas susigrąžinti keleto grupuočių privatizuotą valstybę ir ją atnaujinti. Tam, kad kas nors pradėtų keistis, yra vienintelis pasaulyje būdas – imti ir pradėti keisti. Ir pirmiausia reikia pažadinti žmones iš baimės, melo, nusivylimo ir nebetikėjimo savim tamsos”.
Bet, mielieji, tą baimę, melą, nusivylimą ir nebetikėjimą savimi, kažkas tai organizavo. Kažkas tai intensyviai dirba šitoje sferoje ir dirba ne už veltui, o gauna milijardus. Pasirodo, kad “baimė, melas, nusivylimas ir nebetikėjimo savimi, ir visa ta TAMSA” buvo kažkieno tai suplanuotas ir organizuotas dalykas, nes tai yra daroma vardan pinigų. Per žiniasklaidą, visuomenė yra dezinformuojama, kad ją dezorientuoti, o paskiau ji yra vedama, jau kaip avių banda, reikiama kryptimi. Kaip tai padaryti? Reikia apgaulės būdu užgrobti valdžią, papirkti reikiamus asmenis, galima ir privilegijomis arba sukuriant jiems naudingus įstatymus ir t.t. Ir ta visuomenė jau jiems paklūsta, ir kuri nėra informuojama, kuria kryptimi ji yra vedama. Vienintelis pažadas tai visuomenei, tai, kad kievienas turės tiek, kiek norės tos materijos, dėl kurios viskas ir vyksta šiame pasaulyje, t.y. žmogus kariauja dėl energetinių išteklių. Tame ir yra to HOMO SAPIENS ne civilizuotumas ir netgi beprotystė. Resursų Žemėje yra pakankamai, tik reikia su gamta daryti sąžiningus mainus, o ne bandyti ją apgauti, kaip daroma dabar su ta primityvia, egositine ir plėšrūniška idėja, kad “šiandien man gerai, o po manęs nors tvanas”.
Antra, tai yra pati didžiausia klaida, kad mes leidžiame sau vadovauti būtent šitiems žmonėms:”šiandien man gerai, o po manęs nors tvanas”. Mes šiandien jau matome, kad ŠITIE BLOGIO TARNAI JAU IŠLEIDINĖJA SAU NAUDINGUS ĮSTATYMUS, PAGAL KURIUOS MES PRIVALĖSIME PAKLUSTI VISI.
Trečia, - reikia žinoti, kaip įvyko taip, kad BLOGIO TARNAI TAPO MŪSŲ VADOVAIS. KAIP JIE MUS IŠDŪRĖ? Reikia mažiausiai grįžti į tą bolševikinį valdymo periodą ir pažiūrėti, kaip jie išdūrė visuomenę. Jie, iškėlė tokią idėją, kad PROLETARIATAS YRA TA JĖGA, KURI PERTVARKYS VISUOMENĘ IR TA VISUOMENĖ SUSIKURS KOMUNIZMĄ. Visa tai yra utopija ir už tą utopiją milijonai žmonių sumokėjo savo gyvybėmis, ir komunizmas, savaime aišku, nebuvo pastatytas. Kaip įvyko Lietuvoje? Mus išdūrė su tuo saldžiu ŽODŽIU “LAISVĖ”. Ir pasipylė pas mus krūva NEPRIKLAUSOMŲ VALSTYBINIŲ INSTITUCIJŲ. Visų tų nesąmonių viršūnė yra LRT VALDYMAS. Tai yra bolševikinio valdymo sistemos hibridas pamaišytas su BBC televizijos valdymo elementais. Nesiplėsiu apie Seimo valdymą, nes tai irgi yra visuomenės apgaudinėjimo modelis. Tai nuo kurio momento prasideda apgaulė? Aš bandžiau išsiaiškinti, kas yra tas žmogus, tiksliau, kam priklauso ta idėja, kad reikia sukurti SĄJŪDŽIO PARTIJĄ, O SĄJŪDĮ IŠ LĖTO REIKIA NUMARINTI? Gal kas žinote šitą žmogų? Žmonių Pasaulis yra valdomas idėjų (dabartiniu metu yra valdomas ne idėjų, o jėgos, kas stipresnis). Taigi, idėja, kad reikia numarinti SĄJŪDĮ priklauso vienam žmogui. Kas jis? Kur tai buvo pasakyta? Kada tai buvo pasakyta? Nuo čia prasidėjo mūsų visuomenės žlugdymo periodas. Jeigu dabartinis “Lietuvos Šeimų Sąjūdis” šito nesupras, jis vėl lips ant to pačio grėblio. Sąjūdis Lietuvoje yra unikalus reiškinys ir tai yra vienintelis mūsų tautos TEISINGAS KELIAS, kai savo ateitį kuria aktyviausia, dvasiškai sveikiausia ir protingiausia tautos dalis. Reikia tik vieno dalyko - idėjos, kad Sąjūdis yra mūsų tautos pagrindinė vedančioji jėga, kuri garantuoja mūsų tautos išlikimą.2. Turi būti užmanymas, kokios visuomenės modelio mes norime. 3. Toliau yra sukuriamas strateginis planas, kaip visa tai įgyvendinti. 4. Toliau eina jau programos, projektai ir t.t. Į kokius šunkelius gali nuklysti “Šeimų Sąjūdis”? Į partijos arba į partijų kūrimus. Tai būtų didžiausia klaida. Taip, pradiniame etape turi būti toks variantas, kad partijos, pasirašiusios dokumentus, gali įgyvendinti kelis “Šeimų Sąjūdžio” Strateginio plano punktus. Tačiau, partijos gali būti tik instrumentas “Lietuvos Šeimų Sąjudžio” idėjoms įgyvendinti, bet tai jokiu būdu negali pavirsti į partiją, kaip tai buvo padarytą su konservatorių partija. Per 30 metų jos nieko nepadarė mūsų Tėvynei, ir jokio stebuklo čia neįvyks, nes politikai pas mus nežino nei kas yra ekonomika, nei kas yra politika. Liežuvis, demagogija ir manipuliacijos vardan savų egoistinių intersų patenkinimo ir yra vienintelis jų darbo instrumentas ir tikslas. partijoms “Šeimų Sąjūdis” turi uždėti apynasrį ir tai bus teisinga politika.

Ech jūs netikėliai       2021-06-3 10:30

Parašykite nuorodą kur arkivysk. G. Grušas atsiribojo. Atminkit, kad krikščionys ne skaldo, bet vienija, tad nukapoti visus ryšius yra kvaila. Bažnyčia neatstums nei pasmerks nė vieno žmogaus, bet padės jiems keltis ir eiti toliau. Bažnyčia smerkia nuodėmę, bet ne žmogų, tad tikrai nesitikėk miela Gabriele, kad bus kas nors ir nuo ko nors atribojamas.
Lietuvos himnas turi žodžius:
” Vardan tos Lietuvos
Vienybė težydi! “

Link kur einama?       2021-06-3 10:19

Apmaudu, kad Bažnyčia šiandien nėra vieninga; apmaudu, kad šiandien dalis kunigų bijo atvirai vertinti ištvirkavimą iškreiptu būdu ir, svarbiausia, tyla iš jų pusės tokio ištvirkimo propagavimo(!) adresu.

Gabrielė       2021-06-3 9:57

Prisiminiau Žalgirio mūšį. Jogaila vis meldėsi, o Vytautas Didysis pradėjo mūšį ir kovėsi ten su savo kariais, apie kuriuos ir tada ir dabar vis dar bandoma rašyti, kad jie bėgo iš mūšio lauko.
Ir nedurninkit čia mūsų: didžioji dalis bažnyčios su Grušu priešaky atsiribojo. O kad bažnyčia yra katalikiška tauta - tai taip. O didžioji dalis bažnyčios tarnų žiūrėjo iš kur vėjas pučia ir toliau žiūrės. VIENOS RANKOS PIRŠTŲ UŽTEKS SUSKAIČIUOTI KIEK DVASININKŲ VIEŠAI DRĄSIAI PASISAKĖ UŽ MARŠĄ.

Su Bažnyčia       2021-06-3 9:19

Bažnyčia yra ne hierachai, bet mes visi. Tiesa ir ta, kad atsiribojimo tikrai nebuvo, bet atvirkščiai, buvo visi skatinami melstis, kas ir buvo daroma. Jei ne karšta malda, tai kaži, kaži ar Šventoji Dvasia būtų pakėlusi tiek žmonių atvykti į Vingio parką. Ar ne Jos dėka taip sumaniai mums vadovavo maršo vadovai?  Ar ne Ji paskatino Prezidentą atsiųsti savo palaikomąją kalbą? Ačiū visiems, kurie palaikėte mus dalyvius savo malda, kuri labai jautėsi ten, Vingio parke. Ypač, kai kun. Arnoldas Valkauskas kvietė visus sukalbėti spontanišką maldą. Paklausykite tai dar kartą: https://www.youtube.com/watch?v=fDhU3Nkzjmk kuri ,girdisi nuo 11:55:00.

Be bažnyčios 7:23       2021-06-3 7:42

Akivaizdu, kad su žmonėmis eina labai nedidelė grupelė drąsių dvasininkų.Ačiū Jiems. Bet likusioji bažnyčia išdavė eilinius tautiečius katalikus atsiribodama nuo Maršo. Pačiai bažnyčiai reikia labai rimtos pagalbos, nes ji nebepajėgi atsispirti valdžiažmogių diktatui. Jūs ką rūkote, JEI, JAI UŽĖMUS ATSIRIBOJIMO NUO MARŠO POZICIJĄ, DABAR PUOLATE STATYTI BAŽNYČIĄ Į PRIEKĮ? Ji pati pasirinko: tupėti namie ir žiūrėti pro užuolaidos kraštelį. O gal jūs vienas iš tų bailių bažnytininkų...matote, kad prašovėte ir norite stoti ten, kur turėjote stovėti iš karto??? Kiek jūsuose tikrų katalikų mes jau žinome. Tauta už jus katalikiškesnė nes veiksmingiau saugo savo Vertybes.

Gabrielė       2021-06-3 7:25

Reikia dar kartą kilti ir nueiti Kelią...atkūrti lietuvių tautos nepriklausoma Lietuvą.

Be bažnyčios       2021-06-3 7:23

moralinės,dvasinės pagalbos bus sunku.Gal padės?

štazis       2021-06-2 22:33

Vystyk, če nia tykras sajiudys- tykrā Sajiudi sukurë giarb. V. Vladimyrovyč Liandzbiargis. Anukas galy paliüdity!

Rekomenduojame

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.