Dienos aktualija, Politika, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Krikščionių pilietinis veikimas

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pareiškimas: kviečiame Lietuvos žmones palaikyti Dieveniškių gyventojų protestą

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 24 d. 19:14

6     

    

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pareiškimas: kviečiame Lietuvos žmones palaikyti Dieveniškių gyventojų protestą

2021 m. liepos 23 d.

Lietuvą laikinai administruojantys asmenys dar kartą parodė visišką bejėgystę, sprendžiant nelegalios migracijos problemą. Užsienio reikalų ministro G.Landsbergio vizitas Turkijoje ir Irake ne tik nei kiek nesumažino migracijos masto, bet netgi ją padidins, nes tarptautinių lėktuvų reisų iš Bagdado į Minską padidinta dvigubai. Valstybės siena kaip buvo, taip ir liko neapsaugota, per ją šimtai pažeidėjų kasdien ir toliau plūsta į šalį.

Nelegalių migrantų laikino apgyvendinimo, maitinimo ir kiti klausimai sprendžiami praktiškai visas problemas paliekant savivaldybėms. Į vietos gyventojų nuomonę, teisėtus interesus ir galimas grėsmes neatsižvelgiama.

Šiandien į Dieveniškes, kurių gyventojai nesutinka su didelio skaičiaus nelegalių migrantų apgyvendinimu miestelyje, pasiųstos gausios specialiosios paskirties policijos pajėgos , kurios gali būti panaudotos. Niekada su žmonėmis nesitariantys ir net jų neišklausantys, Lietuvą laikinai administruojantys asmenys griebėsi vienintelio argumento, kurį turi pokalbiuose su savo šalies piliečiais – prievartos.

LIETUVOS ŠEIMŲ SĄJŪDIS:

1. Griežtai smerkia Lietuvą laikinai administruojančių asmenų bandymą naudoti jėgą prieš savo piliečius ir solidarizuojasi su Dieveniškių gyventojais.

2. Kviečia Lietuvos Šeimų Sąjūdžio narius ir Lietuvos žmones, ypač gyvenančius netoli nuo Dieveniškių esančiuose rajonuose, palaikyti miestelio gyventojų protestą, o galinčius – nuvykti į vietą.

3. Prašome informuoti apie pagalbą Dieveniškių žmonėms kitus Lietuvos piliečius, nes mūsų kvietimas masinės informacijos priemonėse bus blokuojamas.

4. Tuo atveju, jei Lietuvą laikinai administruojantys asmenys išdrįstų panaudoti ginkluotą jėgą prieš savo šalies piliečius, bus organizuojamos masinės Dieveniškių gyventojų palaikymo ir protesto akcijos visoje šalyje.

5. Apie visus jėgos panaudojimo atvejus ar jų rengimą prašome informuoti Lietuvos Šeimų Sąjūdį el.paštu .(JavaScript must be enabled to view this email address)

Lietuvos Šeimų Sąjūdis

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

madame        2021-07-24 22:18

KAS NE LIBERALAS - TAS MARGINALAS!
Teisingai Nida Vasiliauskaite op tv piktinasi liberalu /laisvieciu, masmedijos nuolatiniais zmoniu zeminimais, kaltinimais dangstantis covid. Taciau as manau, kad sie kaltinimai kyla is ju kaltes jausmo. po nepertraukiamais masmedijoj pliurpalais apie Covid ir pabegelius, nukreipiant zmoniu demesi, galimai vyksta kur kas blogesni dalykai. Tokie kaip paskutiniai nacionalinio turto - gelezinkeliu. misku, Klaipedos uosto prichvatizavimai per akcijas… o tada gali parduot bele kam..

jei Seimu sajudis isipareigojo priziuret valdzia, lai pasidomi atidziau, ka veikia ta tarskioji “pokyciai po pokyciu” ekonomikos, atsiprasant, princese.. Pasikvieskit i patarejus Gyli ar kitus specialistus.. nesiduokit manipuliuojami masmedijos..

Vienintelis neaiškumas       2021-07-24 21:52

“Griežtai smerkia Lietuvą LAIKINAI administruojančių asmenų bandymą naudoti jėgą prieš savo piliečius ir solidarizuojasi su Dieveniškių gyventojais.”

Kadangi iki šiol visos valdžios - laikinai, išeitų, jog jūsų būsimoji - amžinai? O gal tai tik užuomina į revoliuciją? Gal jau laikas dalgius galąsti? Žodžiu, daugiau konkretikos.

madame        2021-07-24 21:33

nu ka, jei tie “laikinai administruojantys” yra isrinke Baltarusijai prezidente, tai gal turetu su ja ir tartis del nelegalu?..
stop!
nelegalu zodzio neber po Seimo pasirasyto, Soros inicijuoto globalios migracijos pakto. Tera tik pabegeliai. O pabegti turi teise visi; net Izis, Talibano kariai ar vagneriukai su “zaliais zmogeliukais”.

kas ta pakta pasirase? 24 valstieciai ir 24 konservatoriai!
turim teise jiems kuo graziausiai padekoti, uz tai, kad moka klusniai vykdyt ‘nurodymus is auksciau”.
kitaip tariant, turim vaznyciojamas zirgo galvas, o ne politini elita.
politini elita turi vengrai. Jie gina nacionalini interesa…


Dzeikas       2021-07-24 20:47

Stop, stop, stop!
Man cia biski tamsu. Ka valdzia nori padaryti Dievieniskese?
1) Jeigu aptverta stovykla, arba jei norite vadinkite tai lageriu su uzdaru rezimu, t.y. lagerio gyventojas isejo is lagerio - viskas, jo paraiska politiniam priegobsciui nesvarstoma ir jis deportuojamas.Tai viena.
2) O jeigu atbegeliai tupai apgyvendinami Dievieniskese kur jie vaiksto kur nori ir kada nori - tai kita.
Pirmuoju atveju Dievieniskiu miesto gyventoju protesto nepalaikau.
Antruoju atveju gyventoju protestai daugiau negu teiseti.
Kol atbegelis negavo pabegelio statuso ir leidimo gyventi Lietuvoje jis sedi stovykloje. O jei nenori ten sedeti - tai Lietuva jo nelaiko.
Tokia turetu buti normalios valdzios pozicija.

Nepritariu       2021-07-24 19:57

nesijungsiu su Tomasevskininkais , nes Dieveniskes tinkamiausia vieta nelegalams… kur bebegtu, i Baltarusija patektu.

Raimundas       2021-07-24 19:31

Dieveniškės, Stambulo konvencija, vienalyčių santuokų klausimas yra labai svarbu, bet atsimerkite- kol jūs mitinguoja te dėl šitų blizgučių , iš mūsų atimamos konstitucinės laisvės ir teisės.


Rekomenduojame

Viktoras Jašinskas. Juodasis pirmadienis

Kun. Robertas Grigas primena: ne tvoros ir ne tanketės apsaugo parlamentus…

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklės“. Išvarymo instrukcijos: sugauti, išvyti, dezinfekuoti

Ramūnas Aušrotas. Apie sprendimų „greitumą“

Geroji Naujiena: Sekime Jėzų ir nebūsime sugėdyti

„Teisingumo registras“: ar esate pasiruošę gyventi be pilietinių teisių?

„Neredaguota“ pokalbis su Aurelijumi Veryga apie pandemija ir politiką

Lietuvos šeimų sąjūdžio tarptautinė konferencija po mitingo: „Valstybių ateitis diktatūros šešėlyje“ (vaizdo įrašas)

Algimantas Rusteika. Kas bandė organizuoti riaušes?

Liudviko Jakimavičiaus pastebėjimas: ant ko tada visas bėdas vers?

Rugsėjo 10 d. mitingo Katedros aikštėje rezoliucija

Mero rinkimai Trakuose. Ramūno Aušroto programa: kaip išspręsti įsisenėjusias Trakų komunalinio ūkio problemas?

Nidos Vasiliauskaitės kalba rugsėjo 10 dienos mitinge Katedros aikštėje (vaizdo įrašas): „Mes nesiderame!“

Rugsėjo 10 dienos mitingo Katedros aikštėje vaizdo įrašas

Vasariški pokalbiai su Dovilu Petkumi. Arkivyskupas ir nuncijus Ukrainai Visvaldas Kulbokas: Šv. Sostas gali būti tarpininku siekiant taikos

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Globalistinė Lietuvos užsienio politika

Vygantas Malinauskas. Kodėl Lietuvai taip nesiseka suvaldyti pandemijos? Palyginimas su kaimynais ir ... Indija

Nida Vasiliauskaitė. Nebijokime. Tai jie tegu bijo

William H. McRaven kalba Techaso universiteto studentams: kaip įveikti pasaulį

Iš propagandos frontų. Andrius Kubilius ir Rasa Juknevičienė – net jei sau prieštarauja, vis tiek teisūs, arba Liežuvis – pikčiausias jų priešas

„Neredaguota“ pokalbis su advokatu prof. dr. Ignu Vėgėle. Valstybė ir teisė

Nidos Vasiliauskaitės replika apie netrukus įsigaliosiančius draudimus

Linas V. Medelis. Uždrausti valdantiesiems giedoti himną – Tautišką giesmę

Pandemiją galima valdyti ir kitaip: pranešimų ištraukos ir reportažai iš STI konferencijos „Demokratija karantine. Susikalbėjimo galimybės“

Šiandien legendinio partizano J. Lukšos-Daumanto atminimą istorikai įprasmins tarptautine konferencija apie ginkluotą antisovietinį pasipriešinimą

Justas Sakavičius. Dėl ko verta sunerimti VISIEMS

Vesti visuomenę prie Jėzaus: kun. N. Pipiro mintys ir bendražygio dr. D. Stakišaičio prisiminimai minint s. Ados-Benvenutos Urbonaitės šimtmetį

Advokatai J. Sakavičius ir A. Mozeris: nei tarnautojai, nei mokyklų administracijos neturi teisės skatinti mokinius skiepytis be tėvų žinios

Prof. Alvydas Jokubaitis: jei katalikai reikalautų to paties kaip homoseksualai, kiltų skandalas

LRT: Lietuva kalba. Ką daryti su tūkstančiais Lietuvoje esančių migrantų – integruoti ar išsiųsti? V. Sinicos atsakymas, kurio jis nespėjo pagarsinti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.