Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pareiškimas dėl riaušių prie Seimo rugpjūčio 10 d.

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 12 d. 20:19

13     

    

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pareiškimas dėl riaušių prie Seimo rugpjūčio 10 d.

Dalijamės Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pareiškimu, kuriame reikalaujama nutraukti sisteminėje žiniasklaidoje pradėtą šmeižto kampaniją, kuria siekiama diskredituoti Lietuvos Šeimų Sąjūdį ir apkaltinti jį riaušių organizavimu, ir ragina nustatyti tikruosius šių riaušių organizatorius bei vykdytojus, o sulaikytąsias LŠS Tarybos nares nedelsiant paleisti.

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio
PAREIŠKIMAS


2021 m. rugpjūčio 11 d.

Lietuvos Šeimų Sąjūdis nebuvo rugpjūčio 10 d. mitingo Vilniuje organizatorius. Tačiau, pritardami protesto tikslams skelbėme apie mitingą ir kvietėme žmones jame dalyvauti. Nemažai Lietuvos Šeimų Sąjūdžio narių mitinge dalyvavo asmeniškai.

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio narės Adelina Sabaliauskaitė ir Vitolda Račkova vedė viso renginio ir po to sekusių įvykių tiesioginę transliaciją internetu. Šie įrašai, kuriuose užfiksuota viskas, kas tą dieną vyko, paskelbti ir yra gera medžiaga, padedant tyrėjams nustatyti riaušes sukėlusius asmenis ir provokatorius.

Jos tik fiksavo įvykius, tačiau sulaikytos kaip įtariamos riaušių organizavimu. Nors iš tiesioginės transliacijos įrašų, kuriuos pateikėme ir prokuratūrai, aiškiai matyti, kad moterys filmuodamos aktyviai ragino nutraukti neteisėtus veiksmus ir reikalavo riaušininkus nedelsiant baigti provokacijas.

Šie riaušininkų veiksmai vienareikšmiškai naudingi tik valdančiajai Seimo daugumai. Iš paskelbtų žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose įrašų aiškiai matyti, kad riaušes pradėjo ir vykdė asocialūs asmenys, kurie buvo organizuoti ir iš anksto tam pasiruošę.

Apie rengiamą smurtą neabejotinai buvo žinoma, nes filmuojančių sisteminės žiniasklaidos žurnalistų iš anksto paprašyta pasitraukti, informuojant apie būsimus įvykius. Nepaisant to, sisteminėje žiniasklaidoje pradėta šmeižto kampanija, kuria siekiama diskredituoti Lietuvos Šeimų Sąjūdį ir apkaltinti jį riaušių organizavimu.

LIETUVOS ŠEIMŲ SĄJŪDIS:

Smerkia neteisėtus veiksmus po rugpjūčio 10 d. mitingo Vilniuje, kuriais siekta diskredituoti valdantiesiems nepritariančią opoziciją ir kylantį visuomenės protesto judėjimą.

Ragina teisėsaugos institucijas nustatyti, patraukti atsakomybėn ir paskelbti tikruosius riaušes pradėjusius ir vykdžiusius asmenis bei prie jų kurstymo prisidėjusias politines jėgas, kurios ir yra tikrieji riaušių organizatoriai.

Reikalauja nedelsiant paleisti sulaikytas Lietuvos Šeimų Sąjūdžio nares Adeliną Sabaliauskaitę ir Vitoldą Račkovą.
     

 

Lietuvos Šeimų Sąjūdis

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2021-08-13 11:15

- girdėjau kad vermachto kareiviški puspadžiai niekada nespaudžia ,apie tai Jules daug žino ir išmano ...

>stasys 2021-08-13 10:40       2021-08-13 10:59

negerb. enkavediste sąsy,
Raigerdui į kulną neįkąsi, - jis avi gerus vokiškus batus, kokių tu už savo judo skatikus niekada nepajėgsi įpirkti.

Landsbergio klika lygu pilietiniam karui...       2021-08-13 10:49

Laukia Belfastas (pilietinis karas) ir po to ,geriausiu atveju,  priešlaikiniai rinkimai.
https://www.delfi.lt/video/laidos/delfi-diena/delfi-dienos-interviu-filosofas-jokubaitis-politikai-bijo-iseiti-ir-kalbeti-su-zmonemis.d?id=87936711
Pačioje nesusitupėjusios, primityvios žurnalistės vedamo pokalbio pabaigoje ( 18 minutė) prof.  A.J. tai pabrėžia aiškiai. Politinei sistemai imantis prievartos toliau ir gniaužiant politinę laisvę, ji sulauks Belfasto lygio pasipriešinimo (tragedijos…) . Jis pabrėžė, kad priešlaikiniai rinkimai bus po ilgalaikio Belfasto, bet tik palankiai pasibaigus pil. karui . Bet pradžioje sistema iššauks pilietinį karą, kurio pasekmės nenuspėjamos…
Landsbergio prožydrasis valdančiųjų lageris veda šalį  į pilietinį karą..... Įdomu, kas eis mirti už anūko vadeliojamo valdančiųjų lagerio, grįsto grupine nauda ir bauginimais , antivalstybinę politiką? Kas eis mirti už jo beprotišką antinacionalinę politiką, nukreiptą prieš piliečių laisvę, šeimą ir laisvę?  Jei TS ,LP,  LS gupuotės kursas nesikeis, prof. A Jokubaičio prognozės neišvengiamai išsipildys…. Profesorius perspėjo TS vadeliojamą lagerį labai aiškiai- laukia pilietinis karas su nenuspėjamomis pasekmėmis.
Pone G.Landsbergi, ar tamsta dar gebate suvokti,  į kokią beprotybę ir tragediją tamsta vedate Lietuvą? Prieš tautos daugumą tamsta tikrai nelaimėsite, nes tamsta ne karvedys, ne lyderis, o bailys ,bijantis kalbėtis net su piliečiais ir besislepiantis Seimo bunkeryje….Kas eis paskui bailį į mūšį prieš savo tautą, prieš piliečių laisvę?
Algirdas

stasys       2021-08-13 10:40

Ir vėl Raigardo senos pasakos liejasi tekstais , jose pikti priešai mindo protėviu žeme, skriadžia ta paprasta tautini žmogų.. šaukštais atseikėja jam demokratija . Kaip ne pikti demo-folikui ? rankos pačios ima akmenį ..

Raigerdas        2021-08-13 10:05

Labai savalaikis “Šeimų Sąjūdžio” pareiškimas. Tačiau, mielieji, atėjo laikas ne tik gintis. Atėjo laikas po truputį krapštyti visus pasislėpusius po valstybės priedanga kenkėjus. Ar žinote, kas už jų nugarų? Ne tik atskiri kenkėjiški veiksmai, bet galimai ir nusikaltimai. Reikia suprasti, kad tai nėra “Šeimų Sąjūdžio” veiklos kritika, bet tai yra įsitaisiusių po valstybės įstaigų priedanga parazitų veikla. Prisiminkite, kiek policininkų buvo patraukta atsakomybėn dėl bendradarbiavimo su nusikaltėliais. Tokių tipų yra ir kitose Seimo įstaigose. “Šeimų Sąjūdis” gina Lietuvą nuo jos degradavimo ir pražūties. Kaip valstybės žūsta? Dėl išsigimimo VALSTYBĖS VALDYMO STRUKTŪROSE. Pakartosiu dar kartą mūsų genialaus filosofo Vydūno žodžius:“Kuomet mes nedidiname harmonijos, širdingumo, skaistumo, išminties, doros ir t.t., mes nieko nedarome tautai kilti, o kuomet mes didiname disharmoniją, piktumą, kvailumą, nedorą, neteisybę, tuštumą, niekingumą ir t.t., mes žudome ją, nors vadintumės kažin kokiais didžiais “veikėjais“. TAIGI, PROBLEMA YRA NETEISINGAI ORGANIZUOTOJE RINKIMŲ SISTEMOJE, NES TEN PATENKA AMORALAI IR ĮVAIRŪS RAGUOTI IDIOTAI. Ir jie valdo mūsų gyvenimus? Šitie kiaulės?

stasys       2021-08-13 8:49

Reikalauti buvo galima iki įvykio suėmus tas moteris o dabar turi kalbėti advokatai , bet turbūt tos moterys jau namie . Pikti ir klastingi valdantys nedrįso uždaryti ilgu paru tas moteris už chuliganizmą .Vėlgi tik spėlioju . Įdomu ar aš teisus pasikliaudamas savo nuojauta . Pritilo bendruomenė visi laukia žinių apie rugsėjo 10 -aja , kas ‘čiulbama’ apie tai ilguose Seimo koridoriuose ?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-13 8:12

Viešas kreipimasis į prezidentą Gitaną Nausėdą
Prezidente, dabar, pats geriausias laikas paleisti n_e_l_e_g_i_t_i_m_a_u_s seimo visus apsišaukėlius. Seimas ir vyriausybė nemoka bendrauti su žmonėmis, su šeimomis, su Tauta.
Išprovokuoti seimo bei vyriausybės narių siautėjimo, šių metų žmonių savigynos pasipriešinimo veiksmai - visuotinio maišto tik pradžia ir iki pergalės.
Prezidente, varom apsišaukėlius lauk iš seimo, kad išvengti katastrofos mūsų tėvynėje - brangioje Lietuvoje.
________________
Lietuva - Tvirtovė

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-13 8:12

Jau 8 paskutinieji seimai - antikonstituciniai (n_e_l_e_g_i_t_i_m_ū_s), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime.
*
Nusispjovę ant Lietuvos konstitucijos bei nepaisydami Tautinės giesmės, kaskart vis įžūliau bei agresyviau, a_p_s_i_š_a_u_k_ė_l_i_a_i vienaląsčiai seimagyviai veikė ir tebeveikia svetimšalių naudai bemaž 30 metų. Milijonas (pusė visų!) darbininkų išvaryta svetur.
Šie metai - visuotinio maišto pradžia:
- apsišaukėliai vienaląsčiai seimagyviai, lauk iš seimo nedelsiant dabar, lauk iš Lietuvos;
- moteriausybė, lauk iš tarnybos, lauk iš Lietuvos;
- seimagyviai, moteriausybė, milicininkai-policininkai, prokurorų gaujos į teismą - Tautos tribunolą.
_
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 rugpjūčio 13

Vai me       2021-08-13 7:30

Mano priešo priešas, mano draugas.Niekada neišduok tų, su kuriais koveisi barikadose, net tada, jei jis neteisus,nes mirties akivaizdoje, kada mirties eskadronai ateis kapoti jums galvas, veliavelemis neatsiginsite.

Kas gali paneigti,kad       2021-08-12 22:45

už riaušių organizavimo be kita ko nestovi V.Landsbergis?

dzeikui       2021-08-12 22:42

ivanai mandavoškovičiau, ты рамсы попутал что ответить. Tavo stalinistinis konclageris kitoje vietoje. Šliaužk ten, sovietiniams mankurtams išliek savo šūdų sklidiną širdį apie “tautinius ubliudkus”.

Dzeikas       2021-08-12 21:29

Na tai ponai, kyba jus is medziu iskrite?
Kai drg. Stalinui nusibodo popieziaus erzeliojimas jis paklause:“Kiek Vatikanas gali diviziju apginkluoti ir Sovietams prispastatyti?”.
Ir seiminyksciai turi saves paklaust: Kiek desimciu tukstanciu jus galite atvesti priesais Seima?
Negalite? Na tada neeikvokite rimtu zmoniu laiko savo stenejimais.
Tautiniai ubliudkai kitos kalbos nesupranta.

Nuogirda       2021-08-12 21:04

Prieš keletą mėnesių pas Solovjovą laidoje politologas Sergejus Kurginianas tiesiai pareiškė, kad Landsbergis su Prunskiene buvo KGB žmonės, o Audrius Butkevičius - GRU. Tokių info paslėpti neįmanoma, nors ir užsislaptino patys save dar 75 metams.

Rekomenduojame

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.