Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas dėl įvykių Rūdninkuose

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 27 d. 3:03

22     

    

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas dėl įvykių Rūdninkuose

Viešiname Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimą dėl įvykių Rūdninkuose.

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas

          D Ė L   Į V Y K I Ų  R Ū D I N I N K U O S E

2021 m. liepos 26 d.

Ta diena atėjo – visiškai pasimetę, nevaldantys situacijos ir nebesuvokiantys savo sprendimų pavojingumo, Lietuvos teritoriją laikinai administruojantys asmenys pasiuntė riaušių malšinimo specialiąsias pajėgas prieš taikius Lietuvos žmones. Rūdninkuose panaudota prievarta, ašarinės dujos, yra nukentėjusiųjų.

Kare kariaujama su svetimais įsibrovėliais, tam sukurtos ir tūkstančius metų gyvuoja valstybės. Tik niekur, niekada valstybėse nebuvo ir nebus kovojama prieš savus. O tie, kurie taip daro, visada, visų tautų yra vadinami išdavikais, kolaborantais, teisiami ir baudžiami aukščiausiąja bausme.

Lietuvos teritoriją laikinai administruojantys asmenys nepripažįsta jokių diskusijų, pasitarimų su visuomene, vietos gyventojais. Nebėra jokios, net imituotos demokratijos bandymų, valdantieji net nežino, kas tai yra. Visi kitaip manantys žmonės paskelbiami priešais.

Prasideda tai, ko nelaukėm. Nesuklyskim – mūsų valstybė čia nekalta, nes jos mes nebeturim.

Visos Lietuvos teritoriją laikinai administruojančių asmenų  kaukės nukrito ir mes pamatėme jų tikrąjį veidą – išsigandusį savo žmonių, piktą vidutinybių diktatūros grimasą.


LIETUVOS ŠEIMŲ SĄJŪDIS:

1. Griežtai smerkia specialiųjų pajėgų panaudojimą prieš taikius Lietuvos Respublikos piliečius ir reikalauja paskelbti tokį sprendimą priėmusių pareigūnų pavardes ir nubausti kaltus asmenis už tarnybinių įgaliojimų viršijimą.

2. Reikalauja Lietuvos teritoriją laikinai administruojančių asmenų visus klausimus dėl nelegalių  migrantų apgyvendinimo spręsti tik tariantis su vietos gyventojais ir savivaldybėmis.

3. Atkreipia Lietuvos teritoriją laikinai administruojančių asmenų dėmesį į tai, kad tokie jų veiksmai kelia grėsmę visuomenės rimčiai, Lietuvos politiniam stabilumui, piliečių ir jų pačių šeimų ateičiai.

Lietuvos Šeimų Sąjūdis

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

123.       2021-07-27 23:06

Hibridinėj valstybėj hibridinės ir sienos. tuo aš labai susirūpinęs…

Dėl Kasčiūno       2021-07-27 18:23

Ar tikrai verta taip susitelkti į migrantų laikymą Lietuvoje.Tai kainuoja didelius pinigus,daug energijos,resursų.Gal susitelkti į sienos uždarymą,o esamus paleisti į Europą,nes jie jau negrįš į savo šalis.Tie,kurie nori dirbti,tegul dirba čia.Tik nė vienas neprašo “Darbo”.O dabar susitelkta tik į teisės aktus.

beje,        2021-07-27 16:27

kas varo cia ant Kriksciuno, tas gal suinteresuotas, kad Lietuva taptu pabegeliu koridorium i Europa?..

O TAI KAS TEN PADANGAS PADEGINEJO?        2021-07-27 16:20

o juk taip pleska miskai.

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė prašo teisėsaugos pradėti ikiteisminį tyrimą dėl asmenų pasipriešinimo pareigūnams Rūdninkuose, kur siekiama apgyvendinti neteisėtus migrantus.

„Tai nebuvo taiki protesto akcija, kaip bandoma pabrėžti ir akcentuoti, žmonės, kurie dalyvavo šitoje nukreiptoje akcijoje, įsiveržė į poligono teritoriją, puolė pareigūnus, padegė padangas. Ir suprantama, kad tai yra nusikalstama veika, tokiame sukarintame objekte, kuris turi specialų statusą, tokie veiksmai yra netoleruotini“, – spaudos konferencijoje antradienį sakė ministrė.

https://www.kurier.lt/a-bilotaite-praso-teisesaugos-pradeti-tyrima-del-pasipriesinimo-pareigunams-rudninkuose/

 

taigi,        2021-07-27 15:56

Birute Vesaite apie pabegelius: MUSU NAMAI - JUSU NAMAI!

TAI GAL IR STATYT PALAPINES APLINK TU POLIYIKU NAMUS, KURIE PASIRASE GLOBALIOS MIGRACIJOS PAKTA?..

beje       2021-07-27 14:40

o kur po tokiu rimtu pareiškimu saugumietis stasys su savo debiliškais “komentarais”? Pravaikštoj? Užgėrė?

s.m.>Amžius įpareigoja       2021-07-27 14:39

spaudžiu Jums dešinę už superinį komentarą.
Taip, senaties išdavikams ir savo tautos naikintojams nebus.
Tik jie, dėl godumo ir visiško bedvasiškumo įviję save į aklavietę, kol kas labiau bijo ne suvereno, o juos maitinančių “šeimininkų” iš užjūrių. Netarnausi, kaip įsipareigojai už jau paimtus pinigus, - laukia Haičio ar Tanzanijos prezidentų lemtis.
Tarnausi pernelyg uoliai, - Tauta netruks priminti Lukiškių aikštėje.
Pagaliau trauk juos perkūnai, - žiurkių net negaila.

Kis       2021-07-27 14:14

Oi laikiam ,laukiam mes sveteliu laukiam.Kokiame mes bardake gyvename,kada ir kas duos komanda uzdaryti siena,kad nei vienas rusakalbis,nei vienas babajus ne nosies nemegintu kisti?Gali buti-jau nebereikia?

dar       2021-07-27 13:14

Pasirodo,kitos valstybės ( net ne Europos sąjungos narės ) piliečiai gali kandidatuoti į Lietuvos savivaldybių tarybas, jei turi leidimą dirbti ir gyventi Lietuvoje? O kitoje savivaldybėje gyvenantis Lietuvos pilietis negali kandidatuoti į savivaldybės,kurioje nėra deklaravęs savo gyv. vietos, tarybą,nors,pavyzdžiui turi joje nekilnojampjo turto?
https://www.vrk.lt/2019-savivaldybiu-tarybu-kandidatai?srcUrl=/rinkimai/864/rnk1144/kandidatai/savKandidatasAnketa_rkndId-2407623.html

Amžius įpareigoja, Andriau Laumeli fb,       2021-07-27 11:18

suprasti, kad vien žodžių rašymas didžiosiomis raidėmis minties nepagrindžia, o lieka piktu amtelėjimu ir tiek.
***********************************************
Susigrąžinti Tautai priklausančią valstybę įpareigoja Konstitucija,
kurią, ypač valstybės išdavystės, sienų atvėrimo svetimųjų invazijai atvejais, Lietuvos piliečiai turi taikyti tiesiogiai(!) (be susidvasinusio ir globalizmo antikrikščionišką ideologiją įteisinančio KT išaiškinimų, iš tautos suvereno atėmusio jam priklausančią prigimtinę teisę spręsti Tėvynės ir valstybės likimą, inicijuoti referendumus ir kada nors juose laimėti.
Ne šnekėjimasis su savo piliečiais, o ginkluotų juodųjų orkų pasiuntimas prieš juos būdingesnis valdžios uzurpatoriams, vėl tautą siekiančiai įbaudžiavinti karinei chuntai, o ne tiesioginės demokratijos būdu besitvarkančiai laisvai tautai. Sukarintų dalinių pasiuntimas ne prieš svetimųjų invaziją, bet prieš  brolius-seseris yra silpnumo ir netolimos parsidavėlių griūties ženklas.
Už valstybės išdavimą nėra senaties termino – tokie turės būti teisiami.

>Valstybė prasideda       2021-07-27 10:28

Mano nuomone,valstybė prasideda nuo jos rūpesčio kiekvienu valstybės piliečiu,kur jis begyventų- sostinėje ar regiono kaime. Susidaro įspūdis,kad Lietuvos valstybės piliečių vienybei galimai kelia pavojų savivaldybių kovos dėl biudžeto pinigų, galimi bandymai skirstyti Lietuvos piliečius į “savus” ir “svetimus”,net galimai ignoruojant Lietuvos Konstitucijos 29 straipsnio reikalavimus. Pavyzdžiui, JAV piliečiai turi vienodas teises visoje JAV teritorijoje,nes ten griežtai laikomasi Konstitucijos.Susidaro įspūdis,kad Lietuvoje gyventi ir dirbti leidimą turintis asmuo kartais turi daugiau teisių,negu Lietuvos pilietis.

Valstybė prasideda        2021-07-27 10:04

nuo mažų dalykų,-mokyklos prie namų,arti esančios geros ligoninės be didelių eilių,savo pašto,darželio bažnyčios…Kol kas visos partijos tik žaidžia valstybę maloniais paplepėjimais apie praeitų,ateities “vasiukus” ir esama valstybė byra.

Vietiniams mokyklas       2021-07-27 10:01

uždarinėja,o atbėgėliams islamistams atidarinės.Veš į geriausias ligonines be eilės…Kaip šitą valdžią pavadinti?Kolaborantų,išdavikų,vertų tribunolo?

Ar šita problema išspręsta?       2021-07-27 8:50

“Vilniaus r. žaizdos: lietuvių diskriminacija ir LLRA-KŠS dangstomos problemos LRYTAS.LT LIETUVOSDIENA AKTUALIJOS
Dainora Karklytė, ELTA 2020-01-22 11:48, atnaujinta 2020-01-22 12:19
Vilniaus rajono savivaldybės tarybos nariai piktinasi, kad rajone esančios problemos dėl savivaldybės tarybos valdančiųjų Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos politikų veiksmų nesprendžiamos daugybę metų.
Jų teigimu, Vilniaus rajone itin opios švietimo problemos – trūksta darželių, mokyklų, nesudaromos mokymosi valstybine kalba sąlygos. Dėl to, tvirtina tarybos opozicijos nariai, lietuvių šeimos būna priverstos deklaruoti gyvenamąją vietą Vilniaus mieste…”
https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2020/01/22/news/atvere-vilniaus-rajono-zaizdas-apie-diskriminacija-prakalbo-net-savivaldybes-darbuotojai-13352787/

Žodžio laisvė...       2021-07-27 8:24

Valdžios vyrai ir moterys negerbia, nesiskaito, nesitaria, neinformuoja apie savo
sprendimus savo piliečių. Jie galvoja, kad į Lietuvos valstybę  turi teisę tik pis-
toletais apsikaišiusieji. Tai moralinės vidutinybės, nesuvokiančios, savo elgesio leistinas ribas pagal demokratines, žmogaus teises gerbiančias nuostatas. Nuvinguriavo Lietuva į diktatūros džiungles. Vietoj to, kad valdiškos struktūros
tartųsi su Tauta, tai kiekvieną dieną daro nusikaltimus ir pažeidimus visuomenės atžvilgiu.

Labai jau navatnai       2021-07-27 8:13

“Lietuvos teritoriją laikinai administruojantys asmenys nepripažįsta jokių diskusijų”. Baikit vieną kartą juokinti su tuo laikinumu. Visos jos laikinos. Ir jūs, jei pasiseks, būsit tokie pat, nes perversmo lyg tai nežadat. Negi vadovybėje šitoks politinio mąstymo deficitas? O gal viskas patikėta Zakarauskui, nes čia jo pramoginė stilistika.

Kodėl neuždaroma       2021-07-27 7:56

siena su Baltarusija?

Jau seniai tos kaukės       2021-07-27 7:54

nukritusios,kai uždarinėjamos mokyklos ir ligoninės,kai tauta pasmerkiama tamsai ir mirčiai.Kodėl tylėjot?Viskas prasidėjo su pirmu mokyklos ir ligoninės uždarymu,nepasitarus,nepasiūlius gerų alternatyvų.Ir dabar tyli ir Nacionalinis susivienijimas,ir tautinininkai ir valstiečiai…Nėra jėgos,kuri užstotų paprastą žmogų.

Net ir vadinamas krikščionis       2021-07-27 7:51

Kasčiūnas matosi atitrūkęs nuo realybės.Visiška Briuselio marionetė,neginanti Lietuvos interesų,tik klusniai vykdantios nusikalstamai ištvirkusio liberalizmo valią.Jau seniai siena su baltarusija turi būti uždaryta ir jokių nuolaidų tiek Briuseliui,tiek Lukašenkai.

Bet juk tai ir taip aišku -       2021-07-27 7:07

Lietuvos teritoriją (laikinai?) administruojantys asmenys ir siekia grėsmės visuomenės rimčiai (beje, jau ir pasiekė) ir ne tik Lietuvos politinio nestabilumo, bet ir pačios Lietuvos ir jos piliečių išnykimo, tik kažkodėl tikėdamiesi, kad jie patys ir jų šeimos turės ateitį...

Kai demokratija niekinė,       2021-07-27 7:01

ją visada bandoma ramstyti jėgos struktūromis.

jų tikslas       2021-07-27 4:42

- įtikti briuseliui, į Lietuvą jiems nusispjauti

Rekomenduojame

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt trečioji (rugpjūčio 5 diena)

Almantas Stankūnas. Elektros kaina Lietuvoje yra didesnė net 100 kartų!!!

Edvardas Čiuldė. Kukurūzų vaikai iš 2050 metų Lietuvos viešbučio

Žmogaus teisių gynėjai ragina pašalinti Rusiją iš JT žmogaus teises ginančios ir visų kitų JT struktūrinių padalinių

Dominykas Vanhara. Visas šis blogis yra gyvas ir šiandien

Čekijos prezidentas su grupe parlamentarų siekia Konstitucijoje įtvirtinti vyro ir moters santuoką

Lenkijoje po Konstitucinio tribunolo sprendimo smarkiai sumažėjo abortų skaičius

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt pirmoji (rugpjūčio 3 diena)

Švedijoje „keisti lytį“ bus dar lengviau

Išėjo Liudvikas Jakimavičius

Almantas Stankūnas. Pavojingiausias yra Blogis, kuris ateina tyliai, minkštomis šlepėtėmis ir prisidengdamas geromis idėjomis

„Už Balos”. Kinija-Rusija-Iranas-Hunteris

Apklausa: gyventojai homoseksualių šeimų klausimą nori spręsti referendumu, tam pritaria net ir valdančiųjų elektoratas

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento?

Dominykas Vanhara. Labai geras pavyzdys, kaip žiniasklaida atlieka ne informavimo, bet nuomonės formavimo funkciją

Vladimiras Laučius. Kaip „idealistai“ atitrūko nuo idėjų, o „realistai“ – nuo realybės

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimtoji (rugpjūčio 2 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.