Dienos aktualija, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Emigracija, imigracija, demografija

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio kreipimasis dėl nelegalų antplūdžio

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 9 d. 10:51

18     

    

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio kreipimasis dėl nelegalų antplūdžio

Dalijamės Lietuvos Šeimų Sąjūdžio kreipimusi į visuomenę dėl nelegalų antplūdžio.

2021 m. liepos 8 d.

Asociacija Lietuvos Šeimų Sąjūdis, atstovaujanti Lietuvos šeimoms ir jų teisei gyventi saugioje aplinkoje, rūpindamasi valstybės suverenitetu ir piliečių teise gyventi nepriklausomoje valstybėje, kurios valdžia dirba šalies gyventojų labui, skelbia šį kreipimąsi:

Akivaizdžiai matome, kaip pastaruoju metu vyksta invazija į Lietuvos valstybę, koordinuotai vykdant nelegalių migrantų perkėlimą į Lietuvą, jų apgyvendinimą, pritariant valdžiai ir priešinantis vietos gyventojams, kurie negali patys apginti visos Lietuvos intereso gyventi savų žmonių apsuptyje ir saugioje aplinkoje.

Jų perkėlimas nuo pasienio į Lietuvos gilumą vykdomas koordinuotomis valdžios pastangomis – nei kariuomenei, nei pasienio tarnybai nieko nedarant, kad būtų užkardytas neteisėtas Lietuvos valstybinės sienos kirtimas,.

Iš valdžios pusės girdime tik nerišlų kalbėjimą apie „laikiną“ apgyvendinimą ir „hibridinę agresiją“ iš A. Lukašenkos pusės. Iš tikrųjų nėra jokio skirtumo, ar agresija hibridinė, tiesioginė ar visai paprasta. Lietuva turi savo kariuomenę, turi pasienio sargybos linijas, apsauginę ir sekimo įrangą, tarnybinius šunis ir viską ko reikia, kad valstybės siena būtų apsaugota. Taip pat turi savo policiją, kuriai vadovauja šios situacijos paskirtoji įgaliotinė, konservatorė  ir VRM ministrė Agnė Bilotaitė.

Ko reikia dar, kad nuo nelegalių migrantų invazijos būtų apsaugota Lietuvos valstybės teritorija? Sienos pažeidėjai neginkluoti, tarp jų yra moterų, net vaikų ir jie nekelia jokios grėsmės mūsų pasienio sargybai, tačiau nelegalių migrantų antplūdžio niekaip nepajėgiama sustabdyti.

Primename, kada koronaviruso pandemijos pretekstu buvo izoliuojamos savivaldybės ir draudžiama aplankyti net savo artimuosius - jokių problemų valdžiai nekilo. Buvo pastatyti sargybos postai VISOJE Lietuvoje. Prieš savo žmones buvo naudojamos represinės priemonės, buvo uždedamos milžiniškos baudos už savivaldybės sienos kirtimą be leidimo.

Dabar nelegalius migrantus Vyriausybė netgi skatina, apgyvendindama juos MŪSŲ sąskaita, spausdama savivaldybių merus ir priimdama jų pareiškimus dėl prieglobsčio, nors jų šalyse joks karas nevyksta. Tai tiesiog ekonominiai, nelegalūs migrantai, norintys gyventi toje Europoje, kurią sukūrė mūsų tėvai ir seneliai. Jie laisvai kerta sieną, net negaudami jokių baudų, nors pažeidžia VISUS galiojančius įstatymus dėl sienos pažeidimo.

Akivaizdu, kad yra vykdomas ES globalusis planas užimti nacionalines valstybes Afrikos nelegalais, kuriems priešinasi tik tokios valstybės kaip Lenkija, Vengrija, Slovakija, tačiau Lietuvos Šeimų Sąjūdis pažada, kad Lietuva lengvai nepasiduos.

Reaguodamas į esamą situaciją Lietuvos Šeimų Sąjūdis kviečia visuomenę į organizuojamą akciją – „Apsaugok Lietuvos sieną“.

Susirinkę pasipuošime automobilius vėliavomis ir atributika,  ir pasiskirstysime po įvairias pasienio ruožo vietas (Druskininkai, Kapčiamiestis ir t.t.), tuo pasirūpindami mūsų Tėvynės saugumu ir reikšdami protestą prieš Vyriausybės neveiksnumą.

Šios akcijos pabaigos laikas nėra numatytas, gali būti, kad atvažiavusius pirmuosius „sargybinius“ pakeis vėliau atvykę savanoriai – šis klausimas bus sprendžiamas vietoje pagal situaciją.

Tuo pačiu LŠS reikalauja, kad sekmadienį, į pasienio ruožus atvyktų VRM vadovė A. Bilotaitė, pasienio apsaugos užkardos viršininkas, Druskininkų meras Ričardas Malinauskas.

Pagrindiniai šios akcijos reikalavimai Vyriausybei: nedelsiant atlaisvinti užimtas Lietuvos rajonų mokyklas, o jas užėmusius nelegalus deportuoti į jų kilmės šalis.

Kviečiame į šį protestą jungtis visos Lietuvos žmones, ypač aplinkinių seniūnijų gyventojus. Jūs ne vieni – Lietuvos Šeimų Sąjūdis tikrai nepaliks mūsų valstybės sienų atvirų, o savo žmonių - svetimšalių invazijai, kad ir kaip to siektų liberalų Vyriausybė.

Akcija vyks sekmadienį. Visi joje dalyvaujantys renkasi 9.00 valandą prie Veisiejų, prieš miestelio ženklą nuo Lazdijų pusės.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Gerta       2021-07-11 8:46

Marsiečiai renkasi pasienyje išreikšti solidarumą su Lukašenka.

elfe - Stasys'ui       2021-07-10 13:48

o kas trugdo tamstelei pasiguglinus uzeit i seimusajudis.lt portala?..
ten viskas kaip ant delno!
ar laukiat, kad kas ant lekstutes atnestu?:)

aciu Dievui, ju taryboj ner nei vieno paksisto, kurie bando reklamuotis kaip Grazulis ir tuo diskredituot judejima, nei vieno itartino… na, bent kol kas…
matem, bande klijuotis ir Lekstutis, ir Vitas Tomkus su “taikiu revoliuciju” meistru is GRU narko kartelio Far West ltd direktorato, anot Kanados diplomato P.Skott, bet rods nepavyko…

KOdel blokuojat       2021-07-10 12:22

kai parasau apie etatini eksperta sitam portale

Labai gerai,kad        2021-07-10 9:34

visais klausimais pasisako Šeimų Sąjūdis.Šeima -valstybės pagrindas.O šeimai svarbu ir saugumas,ir švietimas,ir medicina…Šalia šios svarbios akcijos labai reikalinga kita,-tai medicinos klausimais,nes provincijos ligonines žadama paversti mirties fabrikais.Kad matytų miestiečiai,kaip dabar,po Lukašenkos atakos su pabėgėliais,sujudo provincijoje tie,kurie laukia Putino ateinant.Jie galima sakyti švenčia šį valstybės užpuolimą.Jie pradėjo tiesiog puldinėti tuos,kurie balsuoja vakarietiškai.O tai dėl to,kad jie išgyvena gyvenimo blogėjimą-uždaromos rajonuose mokyklos,ligoninės,darbo nėra.Tai jie varo nelegaliai,girtuokliauja ir laukia rusų.

stasys       2021-07-10 4:55

Kada tas šeimos vertybių pagrindu sukurtas judėjimas ėmė pasisakineti ir kitais valstybei svarbiais klausimais ? Jei tai partija užuomazgoje prašome parodyti kas stovi prie jos vairo ir diriguoja ? Priesingu atveju didelė rizika jog visuomenei bus pakista dar viena savotiška ‘garliavine’ kiaulė ! Politikoje viešumas būtinas o iki to ziuresiu ir vertinsiu ‘seimu maršo’ tekstus atsargiai .

IMHO >> ah1       2021-07-9 20:56

Nereiktu pamirst, kad Jungtinems tautoms dabar vadovaujantis socialistas Antonio Guteresas yra diktatoriaus,  antinaconalisto/tautiniu valstybiu naikintojo,  isvien su Kremlim remencio ANTIFA ir anarchistu judejimus Vakaruos -  Soros draugas. Jis juk buvo atsakingas ir uz ta 2015 migracijos krize, kuria jie kartu sukele ES ir kuri sukele Brexit’ta.

IMHO        2021-07-9 20:44

Seimu sajudis neturetu but toks grieztas pabegeliu seimoms.
Pvz. nuo Asado/Putino rezimo begancias kurdu ar siru seimas seimas reiktu priimti. Ismokius kalbos jie gali buti labai naudingi musu saliai. Siaip ar taip, tai senos kulturos zmones. Lietuvai reikia iliet ir ne slavisko kraujo.
Ka manot?

ah1       2021-07-9 17:15

Apie JT migracijos paktą :
https://youtu.be/iQqYjcS0-fw

valstybė       2021-07-9 15:40

okuopuojama ne raudonaisiais, juodaisias.Ši valdžia savo veiksmais parodo kad ji visiškai neatstovauja savo piliečiams,ji kenkia, griauna valstybės pamatus.

Frankfurto mokykla ir...       2021-07-9 15:24
Ar ,,konservatoriai"       2021-07-9 15:09

įsivaizuoja, kad jie dar valdo valstybę? Ar PIŠ vis dar tiki, kad rinkimai bus tik po 4 metų? Ko Raselė su Andriuku neklykia, kad ,,rusai puola”? O juk dabar tikrai puola. Čia tie ne tokios spalvos, todėl neatpažįsta? Ukrainiečiai irgi neatpažino, kol nebuvo per vėlu. Ko patriarxas nepaima diržo anūkui? Ar Bilotaitė dar ne pasienyje su spygliuotos vielos ritiniais? Jei NET sieną reikia saugoti Šeimų Sąjūdžiui, tai ką jūs, tarybiniai konservai, čia veikiate? Supakuoti jus visus kartu su tais migrantais - ir į Somalį. Arba į Iraną, kad moralaus elgesio pamokytų. O mes čia ir be jūsų susitvarkysim.

hmm..        2021-07-9 13:59

Perziurejau Seimu Sajudzio Taryba. Aciu Devui, ten nera nei vieno paksisto, kurie labai noretu perimt iniciatyva ir nukreipt sau norima linkme. Kol kas Sajudis veikia teisinga linkme. https://seimusajudis.lt/naujienos/

elfe        2021-07-9 13:40

ar si vyriusybe, A.Bulotaite vis dar pasitiki R.Tamasiunienes paskirtu, i generolus pakeltu, paslaptinga versla “Anzelika” vardu iki siol turinti RUSTAMO LIUBAJEVO kandidatura i Valstybes sienos apsaugos tarnybos vadus?.. Siandien per rdija isgirdau,  kad traukiniis vezamos cigareciu kontrabandos pasienieciai netikrina nei elektroniskai, nei su sunimis.
dabar suklestejo “zmogiskuju resursu” kontrabanda.
siena jau kirto per 1500 asmenu, daugiausia be dokumentu… o tai gali buti ir hibridinio karo dalis, visuomenes subversijai ir GRU valdomo Far West ltd narkotiku prekeiviu agentai… jei tiket Kanados diplomatu P.Skott, paksistas Audrius Butkevicius turetu apie tai zinot, nes neva priklauso ju direktoratui: https://www.lobster-magazine.co.uk/articles/global-drug.htm#_ftn2
T
he Global Drug Meta-Group:
Drugs, Managed Violence, and the Russian 9/11

o kaip su juo pavaduotoju? paziurekim ka apie ji raso “pasienietis”:
VSAT vado pavaduotojas
  pulkininkas Vidas MAČAITIS

Gimė 1969 m. kovo 22 d. Pagėgiuose.

Išsilavinimas – aukštasis.
1991 m. SSRS karo mokykloje įgijo būrio vado bei artilerijos ginkluotės eksploatacijos inžinieriaus specialybę.
2007 m. Kauno technologijos universitete įgijo viešojo administravimo magistro laipsnį.

Karjera

• Tarnybą sienos apsaugos sistemoje pradėjo 1994 m. rugsėjo 12 d. KAM VSAT Klaipėdos pasienio kontrolės punkto kontrolieriumi.

• 1997 m. birželio 1 d. paskirtas Pasienio policijos departamento (PPD) prie VRM Pakrančių apsaugos pasienio policijos rinktinės (PAPPR) Klaipėdos jūrų uosto kontrolės tarnybos (KJUKT) Prekybos uosto kontrolės punkto pamainos viršininku.

• 1999 m. kovo 8 d. paskirtas PPD PAPPR KJUKT Vitės pasienio kontrolės punkto viršininku.

• 2002 m. liepos 1 d. paskirtas VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės Malkų įlankos užkardos vadu.

• 2005 m. gruodžio 1 d. paskirtas VSAT Lazdijų rinktinės vado pavaduotoju Štabo viršininku.

• 2006 m. vasario 6 d. paskirtas VSAT Lazdijų rinktinės vadu.

• 2011 m. lapkričio 3 d. paskirtas VSAT Vilniaus rinktinės vadu.

• 2012 m. gruodžio 11 d. suteiktas vidaus tarnybos pulkininko laipsnis.

• 2016 m. vasario 29 d. paskirtas VSAT vado pavaduotoju Štabo viršininku.

• Nuo 2018 m. sausio 1 d. - VSAT vado pavaduotojas.

http://www.pasienis.lt/Vadovybė47

 

Kodėl       2021-07-9 13:30

nesusirinkti Lietuvos šeimų sąjūdžiui prie Baltarusijos pasienio.Dvigubas rezultatas.

123.       2021-07-9 13:12

kreipimasis,po to važiuotynės.ei daugiau važiuotynių...čia Lietuva,ne Armėnija.

Įrodymas       2021-07-9 13:03

Nelegalų antpludžio nenorintys sustabdyti Bilotaitė, valstybės sienos apsaugos vadovas, ir šimonytė turi atsistatydinti. Jų neveikimas tai dar vienas įrodymas, kad jie yra Lietuvos kenkėjai.

Svetimus globoja,o       2021-07-9 12:08

saviems taiko genocido politiką.Mokyklų,ligoninių uždarymas,emigracijos skatinimas po “globalios Lietuvos “priedanga,vyresnių negydymas ir palikimas likimo valiai.Ši valdžia moka tik svetimus pinigus dalinti,o ne kurti.

Kis       2021-07-9 11:56

brangieji sajudieciai,kas atsisakys beveik dyku pinigu.Kupra nes savivaldybes,o pinigfus skaiciuos konservatoriai su siauraklyniais,kas garantuoja,kad su ta publika neatkeliauja visos zarazos?Mes juos i mokyklas,paskui vaikucius trucisime.Brangieji,butina kardinaliu veiksmu.Jeigu nesuvaldo situacijos,keiskite tuos nevykelius,negi nera padoriu,gabiu zmoniu,kurie jau yra gyvenime pasieke?Cia ne vyra ir po Dakara slaistytis panele Bilotaite.Kur tavo seima,juk augini benkarciukus.

Rekomenduojame

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.