Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Lietuvos Šeimų Sąjūdis kviečia visus bendrapiliečius rugsėjo 10-ąją į Lietuvos protestą Konstitucijai apginti: „Trauktis nebėra kur“

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 5 d. 15:16

36     

    

Lietuvos Šeimų Sąjūdis kviečia visus bendrapiliečius rugsėjo 10-ąją į Lietuvos protestą Konstitucijai apginti: „Trauktis nebėra kur“

Dalijamės Lietuvos Šeimų Sąjūdžio kreipimusi į bendrapiliečius dėl valdančiosios koalicijos antikonstitucinių veiksmų: „Tikroji Lietuva dar gyva ir pasiduoti nežada“.

K R E I P I M A S I S

Į LIETUVOS RESPUBLIKOS PILIEČIUS


2021 m. rugpjūčio 5 d.

Ir ši diena atėjo. Lietuvos teritoriją laikinai administruojantys asmenys, bijodami visuomenės ir neišvengiamo atpildo už per tris dešimtmečius nuveiktus valstybės naikinimo ir prichvatizavimo darbus, prisidengdami kova su koronavirusu ėmėsi tiesioginės diktatūros. Ji skirta visuomenei supriešinti, po imitacinės demokratijos procedūrų priedanga sukurtoms savo privilegijoms ir jas užtikrinančiai sistemai išsaugoti.

Pradedama tiesioginė piliečių segregacija įvedant net ES priimtoms nuostatoms prieštaraujančią prievartinę vakcinaciją. Apribojama piliečių teisė į darbą, gydymą, poilsį, laisvą judėjimą, žmonių bendravimą ir net šeimų šventes. Taip iš esmės pažeidžiamos Lietuvos Respublikos piliečių referendumu patvirtintoje Konstitucijoje įtvirtintos pamatinės teisės ir laisvės. Konstitucijos garantas tyli, Konstitucinis teismas tyli, Seimas atostogauja.

Visa apimtimi antikonstitucinė santvarka įsigalios rugsėjo 13 d. Konstitucijos laužytojai neatsitrauks, kol visa šalis nepakils, todėl rugsėjo 10 d. kviečiame visus į Lietuvos protestą Konstitucijai apginti. Laikas galvoti apie tarpusavio nuoskaudas ar konkurenciją baigėsi.

Kviečiame atvykti visų miestų ir miestelių žmones, šeimas su vaikais, bendruomenes su savo vėliavomis, herbais, kunigais ir įžymiais žmonėmis, visą Lietuvą. Kviečiame opozicines partijas, Lietuvos ir kitų valstybių mūsų siekiams pritariančias organizacijas į vienybės ir protesto masinę manifestaciją ir mitingą prie Seimo. Seimo nariai, išeikite ir prisijunkite prie pas jus atėjusios Tautos, nes tai ne mūsų ar jūsų, o visos Lietuvos protestas.

Trauktis jau nebėra kur. Tai protestų startas, kurie tęsis iki tol, kol būsime išgirsti. Visi reikalingi leidimai su Vilniaus savivaldybe suderinti. Ruoškimės – būgnai pažadins Vilnių rugsėjo 10 dieną, 10.30 valandą. Jų griausmas primins Lietuvos teritoriją laikinai administruojantiems asmenims – tikroji Lietuva dar gyva ir pasiduoti nežada.

Neįmanoma pasiekti laisvo gyvenimo ir vaikų ateities, nesusigrąžinus teisės patiems spręsti savo likimą. Mes sukaupsime visuomenės valią, žmonės pakils, mobilizuosis, susigrąžins demokratiją ir apgins savo šeimas, savo Tautos vertybes ir Lietuvos valstybę.

                            Lietuvos Šeimų Sąjūdis

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ah1       2021-08-6 21:19

maniškiai reikalavimai rugpjūčio 10 dienai :
1. Atšaukti testus dėl feikinių testų, bo feikiniai testai lemia feikinius rezultatus ir feikinę statistiką, ir atšaukti testavimą bo asmuo neliečiamas pagal LR konstituciją ir negalioja joks aktas priešingas LR Konstitucijai.
2. Atšaukti badymą adatomis ir leidimą į kūną eksperimentinį produktą bo eksperimentinis produktas neveikia, antikūniai “išgaruoja” per tris mėn, gavę eksperimentinį produktą kūnan žmonęs vis vien užsikrečia, LR konstitucija draudžia medicininius eksperimentus ir negalioja joks aktas priešingas LR Konstitucijai.

stasys       2021-08-6 20:30

Konstitucija ir kvailius gina . Kiekvienas pats įvertina sau tenkančias rizikas skiepijantis .

to 17:50       2021-08-6 19:15

tai proto invalidai deja nebebus pagydomi, kai susirgs COVID ir reanimacijoje įstatys kombaino ventiliatorių į plaučius - deja tada bus jau vėlu avtivakseriams proto invalidams atgailauti

to vardas       2021-08-6 19:11

tau vaistų niekas NEPAGAMINS, taip proto luošiu - invalidu ir nusibaigsi

ah1       2021-08-6 18:37

Leidimas duotas rugpjūčio 10 dienai :
https://youtu.be/MoFtXvC2eqM
Nesupratau - prie ko čia rugsėjo 10 d? tyčia klaidinama kad kuo mažiau atvyktų rugpjūčio 10?

Vardas       2021-08-6 18:30

Pritariu Lietuvos Seimu Sajudzio 2021 m. rugsejo 10 d. protestui.
Europos Socialistiniu Respubliku Sajunga kaip vakarietiska Kinija terorizuoja Lenkija, Vengrija kaip Kinija Taivana, kad susidorotu kaip Kinija su Honkongu.
Galimybiu pasas Lietuvoje yra vakarietiska Kinijos Social Credit System versija.
Jei Lietuva volios durniu ir nesustabdysime LiberalBolsevikine Landsbergieciu, Cmilieciu, Armonaiciu kolaborantu chuntos siautejimo Lietuvoje is Lietuvisko Taivano virsime Lietuvisku Honkongu arba net Lietuviska Siaures Koreja su Pirmininku broliu Gabrieliumi Landsbergiu (Kim Jong-un) ir jo seserimi Ingrida Simonyte (Kim Yo-jong).

Stop nusikalstamai agitacijai       2021-08-6 17:50

esu kategoriškai prieš antivakserius . Tai - tiesiog Lietuvos priešai faktiškai agituojantys už šalies ekonomikos krachą . Nieko bendro tai neturi su šeimos vertybių gynimu .  Kodėl aš , septyniasdešimtmetis privalau rizikuot savo sveikata ,kai jauni žmonės atvirai agituojami spjaut į siekį pasiekt visuotiną imunitetą prieš pastarąją Lietuvos ir viso pasaulio nelaimę? ????. Kas tai per žmonės tie antivakseriai ? Ir nereikia sukt į šalį kalbos ,

Klausimas pamąstymui       2021-08-6 17:06

Visos vakcinos, kuriomis šiandien yra skiepijami žmonės buvo sukurtos, kai buvo išplitusi Kovido pirmoji atmaina, berods Alfa vadinama. Šiandien Alfa yra mutavusi į Kovido Delta atmainą. Todėl kyla klausimas, kokia prasmė žmones skiepyti vakcinomis skirtomis prieš Alfa atmainą, kai visur yra išplitusi Delta atmaina: juk šiuo atveju vakcinos neveiksmingos prieš Kovid virusą. Nejaugi greitomis, per pusmetį, išrastos vakcinos galėtų būti universaliai efektyvios prieš visas Kovido atmainas?! Turint omenyje, kad iki šiol netgi gripui nėra sukurta universali ir efektyvi prieš visas jo atmainas vakcina, tai greitomis sukurta vakcina prieš Kovido įvairias atmainas juo labiau negali tokia būti.

Kis       2021-08-6 16:08

turiu nauja samokslo teorija.Pirma vakcinanepasieke kazkokiu tikslu-silpna,antra jau geriau,o trecia pribaigstuos iskeltus tikslus.
  -Manau,kad viskas kas vyksta pasaulyje su epidemija nieko bendro neturi,turiu samokslo teorija,reikia islaukti,juk tai tik eksperimetu pradzia?Manau ,kad kazkas po vakcinacijos gali valdytiisgijimo ir susirgimo procesus,tai pirmaa.

>>>12:50       2021-08-6 15:00

O kaip tu, ,,ne-dauneli”, nesupranti, kad sveiki žmonės niekam nepavojingi? Juk jie neturi nei viruso, nei žmogaus genetinę struktūrą keičiančios viruso dalies. Ir visiškai nesuprantu tų pasiskiepijusių viduriavimo ant kulnų. Juk jei tos ,,vakcinos” veiksmingos, tai jūs saugūs iki pasaulio pabaigos. Kas ir nuo ko gali jums grėsti? O jeigu skiepijatės ir po to dar labiau bijote, vadinasi, suprantate, kad skiepydamiesi jokio imuniteto neįgaunate. Tai kodėl isterikuojate? Čia, man rodos, veikia paprasta taisyklė: kodėl aš vienas turiu būti durnas? Tegu durni būna visi! Bet, matai, kad ir kaip tu čia ,,daunintumei”, kai kas iš prigimties būna protingesnis. Taip jau yra. O kitas, kad ir negimęs daunu (atsiprašau šia liga sergančių, jie niekuo dėti), bet ,,daunu” save padaro tingėdamas mokytis, lavinti smegeninę ir nedrįsdamas savo galva priimti sprendimus. Užjausčiau, jeigu nebūtumei toks agresyvus. O nuo paniškos baimės tavęs niekas neišvaduos. Tiesiog pabandyk gyventi taip, kad sąžinė būtų rami, ir jokie panikos priepuoliai nekankins. Tada ir imunitetas sustiprės, jei dar nesusivarei į save kokių penkių ,,vakcinų”.

ah1       2021-08-6 14:57

Pokyčiai turi įvykti po dryžuota vėliava -  tada vaikai darys kitaip jei kitaip darys Jurgelis meistrelis.  Šiai dienai Jurgelis meistrelis vaikams duoda tokį toną kokį rodo Jurgelio meistrelio vaikai. Sekite Lara Vag americoje….  Melanija paskutinę dieną ženklų kalba ( illlllggggguuuuu skeltuku juodam rūbe) pasakė “sekite judesius.” Stebėkite “vėjo kryptį” americoje. Kol kas “burės” gaudo demokratų “vėjus” - skaitmenizaciją - QR kodų suteikimą per GP/Geico Pasus/Galimybių Pasus per feikovakcinavimo mechanizmą dėl baubo, kurio vardo negalima negalima minėti…
...Patriotų/valstybės koncepcijos ir demokratų skaitmenizacijos koncepcijų hibridinio karo centras america ir viskas priklauso ir priklausys nuo to kokios jėgos laimi ir laimės. Ką ir byloja sr. kreipimase antras sakinys.

konda       2021-08-6 14:06

ir rugpjūčio 10 d. ir rugsėjo 10 d. bus mitingai, tik organizuojami skirtingų veikėjų... keista, kad sio portalo ultraintelektualams tai sudėtinga suprasti…

NESUPRANTU       2021-08-6 12:56

Tai vyks 2 mitingai? Rugpjūčio 10 d. ir rugsėjo 10 d.paaiškinkite. Labai gerbiama Nida Vasiliauskaitė viename straipsnyje rašo ,,rugpjūčio 10 d.”, o jau kitame ,,rugsėjo 10 d.”

Kvailystė nekeisti datos į 11 d.       2021-08-6 12:51

Jei demonstracija bus penktadienį- bus šnipštas. ŠS lyderiai daro stambią klaidą, nes renginys darbo dieną užprogramuotas neskaitlingumui ir ONS tarnai šaipysis iš ŠS renginio numanomo fiasko…
ONS oponentai prieš Seimo rinkimus nesivienijo, dėl NS ir Ko keistaprotiškumo požiūrio, ir patyrė žlugimą..O tai prognozavo visi adekvatūs visuomenininkai seniai iki rinkimų.
ŠS taryba nieko nepasimokė iš mažųjų bankroto spalį ir numojo ranka į daugelio žmonių prašymus perkelti renginį vadovaujantis blaiviu protu, o ne formalia logika( esą reikia rinktis seimo darbo dieną...)
Algirdas

to elfe >> Jonui       2021-08-6 12:50

neišprusėli, jeigu nesiskiepijantis apkrės kitus žmones, kas čia tavo supratimu ne nusikaltimas prieš kitą žmogų?, visi gyvena tarpe visų, o nepasikiepijęs nėra užsidaręs vienutėje, a nesusivokėli,
kai gausi COVID, kai renimacijoje įstatys į plaučius kombaino ventiliatorių, tada dauneli kitaip giedosi arba jau nebegiedosi amžinai.

elfe >> Jonui       2021-08-6 12:19

o SEGREGACIJA ar ne diktatura?
suskirstyt mokesciu moketojus i vakserius su “galimybem” ir antivakserius be galimybiu gydytis,  vaiksciot kur nori, dirbt, ar asipirkt ar tai ne bolsevikinio fasizmo diktaturos atmaina?..

o ar naciai su bolsevikais nenaudojo istatymu pries kiamincius?..
o siandien ar “filantropai” su korporacijom nenusiperka istatymu per savo fondus?..

Čia tas ,,Jonas pas čigonus"       2021-08-6 11:12

Žinok, net čigonai nepraustaburnius išprausia. Tada ir akys atsiveria.

Jonas       2021-08-6 10:47

šito sąjūdžio vadovus reikia biškį normaliai paprotinti, kad neerzintų ir nekiršintų Lietuvos žmonių, tam yra įstatymai ir po to pasėdėjimas ant medinio suolo žiūrint į langelį.  Kur jūs niekadėjai matot DIKTATŪRĄ ?

O tu, štazi,       2021-08-6 10:42

savo šikpopieriumi galėtum užsikišti koserę, kol dvidešimtą kartą besiskiepydamas neužsilenkei.

stasys       2021-08-6 10:05

kaip maži vaikai 2021-08-6 9:51,.. po kiek opiumas liaudžiai flakonėliais pas Jus parduodamas ? Jei tai komercinė paslaptis gal turite instrukcija kaip ji naudoti ? Juk tamsta be jokiu ceremoniju pripažino jog esate linkes su visais draugauti be išlygų siekiant savo tikslo , kaip žinia tik viena kategorija žmoniu tokiais ‘lankstumais’ pasižymį . Pirkite šikpopieriu ne kėdute , jo parduotuvėse kol kas netruksta .

kaip maži vaikai       2021-08-6 9:51

taigi kvietime aiškiai pasakyta, kad ne laikas aiškintis, kad Jonui nepatinka jog Petras česnakus cielom galvutėm triauškia, o jūs vėl komentaruose tą patį per tą patį: “anam daviau mokykloj 5 kapeikas, kad parneštų bulkutę, o tas užspaudė, po šiai dienai atsimenu”. patikėkit, jei nieko nedarysim - užasfaltuos abu, tiek Joną, tiek Petrą ir vardo neklaus.

Dzeikas       2021-08-6 6:41

Tik nereikia prievartos!
Nes matau vizija Anukan su patinusiu paakiu uz slipso velka prie improvizuotu kartuviu ir risa virve ant blauzdu.
Dedule galetu pavydeti: Lietuva “vadavo” jis, o su Benito Mussolini susilygino Anukas.
Nors atrodo, prie ko cia Nebrendyla? Jis tik subine diktatoriams ir briuseliniams laize, karts nuo karto sumaisydamas eiliskuma.

Skirta komentarui ,,taigi"       2021-08-5 21:51

Deja po Noreikos atminimo lentos sudauzymo ,ka padare Stanislovas Tomas (ar koks ten parazitas} ,,ekspertai” neteko bet kokio pasitikejimo-susikompromitavo.Paleckiu seima kaip ir kita-is L raides-nekelia jokio pasitikejimo.Kaip simboliska-,,L” pavarde buvo tarp paciu pirmuju mus okupuot atvykusiu paminetu kryziuociu-na visai kaip filme-,,Kalnietis” apie nemirtinguma.O ,,Ekspertams”-jus ,deja,apsisikot…Paziuriu kazka is ,,Ekspertu"tik kai profesorius medikas kalba.

Kino kompanija GLObal'IST pristato filmą       2021-08-5 20:39

„Beždžionių planetos pirstelejimas“.

Normaliem lietuviam       2021-08-5 19:49

Dar reikia vieno gero spyrio į pasturgalį...

Diedai       2021-08-5 19:47

Tai ko lauki, ko neorganizuoji normaliems lietuviams, a?!!

Diedas       2021-08-5 19:22

Kai mitingą organizuos ne vata ir tribūnoje nebus kremlinų su savo aimanom “rūūūsai puola”, atvyks daug tautos.
Žmonių susirinks tūkstančiai.
Normaliems lietuviams su maskolių pastumdėliais nepakeliui.

Šūkis       2021-08-5 19:06

Mokykla tautinio patriotizmo šaltinis!

Šūkis       2021-08-5 19:04

LRT dirba tautai ir valstybei Lietuvai!

laikas likima imt i savo rankas       2021-08-5 18:52

pats laikas.

Vilnietis       2021-08-5 18:15

10.30 val? kodėl ne 7,30? kas čia per nesąmonė. Vakare turi daryti apie 16-17 val.

Šūkis       2021-08-5 18:10

Šalin LRT demagogus ir jų demagogiją!

Aš už tradicinę šeimą !!!       2021-08-5 18:07

Kokie bus tautiniai (nacionalistiniai) šūkiai, lozungai, kalbos?!!
(Laikas pradėti gamintis plakatus, užrašus…)

taigi,        2021-08-5 17:32

politinis kalinys, atsiprasant, A.Paleckis jau buria judejima Ausra, pasiskolines dali Seimos marsoideju.
Ar tai daroma diskredituot marsa, ar ji perimt?.

Žodžio laisvė...       2021-08-5 16:43

Budinti liaudį sveika, bet nepritariu, kad mitinguotojai eitų su vaikais. Kur daug
įpykusios liaudies, ten vaikams nesaugu. Vaikus palikite namuose.

Tikrai.       2021-08-5 16:08

  Tikrai - trauktis nebėra kur - todėl debilų šauksmas telieka tik “šauksmas tyruose…” Dauguma Lietuvos žmonių yra protingi, išsilavinę ir atsakingi piliečiai, todėl tikriausiai taip ir bus - Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos…

Rekomenduojame

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Asta Katutė. Ideologinė politika: nuo asmenvardžių keitimo iki vėl grąžintos Stambulo konvencijos

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujametinės valdžios dovanėlės Lietuvai

Vytautas Sinica. Su Matu Maldeikiu diskutavome apie valdančiųjų vertybinę užsienio politiką

Dovilas Petkus. Pasipiktinę tautos pasipiktinimu?

Aleksandras Nemunaitis. Dalinuosi profesorės A. Ramonaitės išmintingomis įžvalgomis apie demonizaciją, etikečių klijavimą, demokratiją ir tautos taiką

Linas Karpavičius. Siūlau valdančiajai daugumai idėją!!!!!!

Jolanta Miškinytė. Puiki žinia Lenkijos kovotojams su sanitarine diktatūra, žmogaus teisių pažeidinėjimu ir Konstitucijos mindymu

Pragariška Džo Baideno savaitė

V.Pranckietis privalo trauktis iš užimamų pareigų, jei vadovaudamas Seimo Kaimo reikalų komitetui neatstovauja kaimo daugumai

Abortai vėl tapo pagrindine mirties priežastimi pasaulyje

Ispanija Covidą priskiria įprastam gripui – ragina likusias ES šalis sekti šiuo pavyzdžiu

Linas Karpavičius. Šiandien, kaip niekad mums iškyla Sausio 13-osios aukų įprasminimo iššūkis

Kun. R. Grigas V. Landsbergiui: Profesoriau, galėtumėte būti dėkingesnis

Laisvės gynėjų dienai skirtas minėjimas Lukiškių aikštėje

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.