Lietuvos Sąrašo Taryba: Konstitucinis Teismas po liepos 11-osios nutarimo atsidūrė už Konstitucijos ir Lietuvos Respublikos ribų

Tiesos.lt redakcija   2014 m. rugpjūčio 11 d. 1:37

59     

    

Lietuvos Sąrašo Taryba: Konstitucinis Teismas po liepos 11-osios nutarimo atsidūrė už Konstitucijos ir Lietuvos Respublikos ribų

Įvertinusi 2014 metų liepos 11-ąją, prezidentės Dalios Grybauskaitės inauguracijos išvakarėse, priimtą Konstitucinio Teismo nutarimą dėl Referendumo įstatymo atitikties Konstitucijai, Lietuvos Sąrašo Taryba tvirtina:

Pirma, Konstitucinis Teismas, liepos 11-osios nutarimu priskirdamas Vyriausiajai rinkimų komisijai ir Seimui teisę suvaržyti Tautos suverenitetą bei savintis visai Tautai priklausančias suverenias galias, pasikėsino į konstitucinę valstybės santvarką ir paneigė pačią Lietuvos Respublikos – laisvos politinės bendruomenės – idėją. Ši idėja, kaip pamatinis bendro gyvenimo principas, buvo įtvirtinta 1991 metų vasario 9 dieną visuotinėje apklausoje, kurioje daugiau nei trys ketvirtadaliai valstybės piliečių pasisakė už tai, kad „Lietuvos valstybė būtų nepriklausoma demokratinė respublika“. Suverenios tautos, laisvos Respublikos idėja sudaro Lietuvos Konstitucijos šerdį: ji išdėstyta ir įteisinta trijuose pirmuosiuose pagrindinio įstatymo straipsniuose.

Antra, Konstitucinis Teismas, pasikėsindamas į Tautos sutartį ir Konstituciją, peržengė jam piliečių suteiktus įgaliojimus ir, kaip daugumoje kitų pokomunistinių šalių, tapo nomenklatūros savivalės įrankiu.

Trečia, Konstitucinis Teismas, neigdamas Konstituciją ir Lietuvos Respubliką, pats atsidūrė už Konstitucijos ir Lietuvos Respublikos ribų.

Ketvirta, Konstitucinio Teismo savivalės akivaizdoje Lietuvos Respublikai ištikimiems piliečiams dera remtis trečiuoju Konstitucijos straipsniu ir priešintis visomis demokratinėmis priemonėmis tam, kas prievarta kėsinasi į Lietuvos valstybės nepriklausomybę ir konstitucinę santvarką.

                                                                  Vilnius, 2014 m. rugpjūčio 11 d.

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Vanda       2015-02-27 23:14

  Koel visa jega, visomis galiomis nesipriesinama pries antikonstitucinio konstitucinio teismo egzistavima?!

erkė       2014-08-19 16:33

Straipsnis teisingas ir reikalingas, bet nematau kas jį pasirašė....

šaukštai po pietų       2014-08-16 12:09

Konstituciniai demagogai siautėjo ir seniau. Kodėl tada tylėjote? Kodėl tylėjote kai į kontitucinio teisėjos pareigas buvo paskirta Elvyra Baltutytė? Juk ši babcė atstovavo Lietuvai t.y. visai valstybei Europos žmogaus teisių teisme prieš Paksą t.y. neigė teisę Paksui būti renkamam. Atvirai neigė žmogaus teisę. Aš nesu paksistas, bet juk Baltutytė apsikvailino. Ir tokia apsikvailinusi teisėja dabar dirba konstituciniame teisme. Arba pirmininkas Žalimas, tas kas yra skaitęs jo straipnius, pasisakymus pukiia manau suvokia, kad tai fanatikas. Tad ko stebėtis kad tokiame teisme dirba demagogai kurie konstituciją vartalioja kaip tik nori. Pamatytisite žmonės, bus dar tokių demagoginių išvartaliojimų, nes nestabdomos kvailystės plinta.

Marija       2014-08-15 23:06

Su kokia pagarbia tyla KT nutarimą sutiko valdžios žiniasklaida ir biudžetinės partijos. Jokių komentarų ir diskusijų.

A.N.       2014-08-14 22:48

Reikalingas pareiškimas, bet ar ponai Konstitucinio teismo teisėjai jį perskaitys? O ar perskaitę supras?

simona       2014-08-13 9:10

geriausiai buvo parasyta gyvuliu ukis. Labai gerai pataikyta parasyti. Bet truko parasyti , kad gyvuliai kartais tampa neprognozuojami

Pragmatikas       2014-08-12 23:40

Gal raštu Žalimo ir Tamaros paklauskit, ar nori atsakyti žmonėms iš...aikštės.

Hmm       2014-08-12 23:35

O Dainius Žalimas ar Toma Birmontienė nenorėtų atsakyti į L.sąrašo pareiškimą?

Pragmatike       2014-08-12 16:54

Čia šakės ir dalgiai nieko nepadės.

Irena Vasinauskaitė       2014-08-12 10:46

Prisistačiusį Broniaus vardu kviečiu rugpjūčio 17d, 17 val. į Simono Daukanto aikštę atsiimti prizo.

Romas       2014-08-12 9:24

Konstitucinio teismo sprendimas yra NIEKINIS,kadangi Konstitucija jam tokių funkcijų nenumato.
Konstitucinį teismą galima teisti už PIKTNAUDŽIAVIMĄ TARNYBA ir įgaliojimų viršijimą.

Pragmatikas       2014-08-12 7:36

Taigiau, pasiskaityk istoriją, kad žinotum, kada ir kodėl partizanai ginklus paėmė. Ir kiek tokių taigių šmaigių juos kurstė.

Taigi Pragmatikui       2014-08-12 0:36

Pagal jūsų mąstymą, jūs ir partizanams būtumėte sakęs, jog jie neimtų ginklų,, o tik laikraštėliais ir gėlytėmis užsiimtų.

Kokie naivoliai tie musu tautieciai!       2014-08-11 23:59

Paklausikit ka sako rusu deputatas-youtube.com/watch?v=b8ViQXo2y2Y

Pragmatikas       2014-08-11 23:36

Pokaryje partizanai leido laikraštėlius, į užsienį siuntė delegatūrą bei žinią, kad esame pavergti, niekinami, naikinami fiziškai ir dvasiškai. Jų sukurtos eilės ir dainos jau tapo tautosaka. Bet ir jų tarpe radosi štaigių tataigių. Ar ne keista, kaip maga diskusiją po aktualiu pareiškimu paversti kurstančiu skiedalu griebtis šakių ar dalgio ?

Canada       2014-08-11 23:19

Reikalingas pareiskimas. I taska. Pagaliau nors viena partija pasake, kad karalius nuogas. Pagarba jumi uz tai.
Gal kas atsakys, is kur ant Lietuvos randasi tokie Taigiai? A jie is tikro myli Putina? Nori Putino ant Lietuvos? Gal visgi blefuoja? Kodel?

Taigi tam Štaigi       2014-08-11 22:16

Tai prie ko čia Lietuva, kai rašiau apie Rusiją? Gal tik tam tikrų kovos priemonių ir metodų iš rusų kovos galėtume pasimokyti, bet prieš tai Lietuvoje reikia turėti lyderį, kurio kol kas nesimato.

Taigi tam raginu sukilti        2014-08-11 22:13

Gal galima konkretizuoti apie sukilimą, labai jau abstrakčiai rašote, todėl toks raginimas atrodo, kaip muilo burbulas.

Skorpė - nu tai pabuskime :)       2014-08-11 22:02

https://www.youtube.com/watch?v=4JVtZuKRcgQ ........TAI pats geriausias Interviu, kuris sustato viską į vietas ....iškarto aišku, kad mes visi betauzyjantys apie laisvę - ESAM GYVULIAI… :(

raginu sukilti       2014-08-11 21:33

neiškraipykite “visomis demokratinėmis priemonėmis”

Štaigi to > ir Taigi       2014-08-11 21:33

Būtent komunistinės “Tiesos” ir komjaunuolių “Komtiesos”.

Taigi, Taigi, nebūk tamsta užuomarša. Štai ką šiandien rašei apie Putiną:

“Be Gorbačiovo turėjo būti ir žmonių sąmoningumas, be žmonių sąmoningumo, noro ir pakilimo Lietuva nebūtų išsilaisvinusi. Tas pats šiandien vyksta ir Rusijoje. Atsirado Putinas, kuris savo gudrumu išsilaikė valdžioje. Dabar viskas priklauso nuo Rusijos žmonių, ar jie pakils ir palaikys Putiną, tai išsilaisvins iš Vakarų kolonijinės padėties, jeigu bus abejingi ir ramiai miegos, tai Vakarai Rusiją visai pavergs. Putinas anksčiau jau ne kartą kreipėsi į Rusijos gyventojus, bet jie nesureagavo, nepalaikė jo, o be gyventojų paramos Putinas vienas nieko nepadarys. Putinui reikalingas žmonių pakilimas, ir kad žmonės referendumu panaikintu Konstitucijos straipsnius, kurie Rusiją padarė Vakarų kolonijos padėtyje.”.

raginu sukilti       2014-08-11 21:32

3 straipsnis
Niekas negali varžyti ar riboti Tautos suvereniteto, savintis visai Tautai priklausančių suverenių galių.
Tauta ir kiekvienas pilietis turi teisę priešintis bet kam, kas prievarta kėsinasi į Lietuvos valstybės nepriklausomybę, teritorijos vientisumą, konstitucinę santvarką.

> Štaigi       2014-08-11 21:28

Ar gerai supratau, kad “Tiesos” žurnalistai - tai komunistų tiesos? Ne Tiesos.lt?

Taigi tam Štaigiui       2014-08-11 21:27

Grybauskaitei siūlau apkaltą seime už kenkėjišką veiklą prieš Lietuvą. Putinas yra ne Lietuvos valstybės žmogus, todėl tokio dalyko, kaip telkimosi apie jį, negalėjau siūlyti.

man tai keista...       2014-08-11 21:22

Pagal savo KT funkcijas tą darbą galėtų puikiai atlikti pora klerkų-teisininkų - ten didelio protelio ir išminties tikrai nereikia.
Bet komunistai sugalvojo savo teisinei-stribinei nomenklatūrai sukurti nomenklatūrinius postus: labai gerai apmokamus su labai didele pensija ir su minimum darbo ir jokios atsakomybės….
Jie juk komunistai….

Štaigi to Taigi       2014-08-11 21:21

Prisimenu, kaip “Tiesos” ir “Komtiesos” žurnalistai tyčiojosi iš Sadūnaitės, Svarinsko ir kitų, kaip skelbė, kad liaudis turi susitelkti aplink KP CK, Brežnevą, Andropovą, Gorbačiovą. Visai taip pat, kaip dabar tamsta tyčiojiesi iš Gitenio Umbraso ir šauki telktis aplink Putiną ir Grybauskaitę.

Petras Stasiui G       2014-08-11 21:14

KT turi nagrinėti tik įstatymų ir teisės aktų atitikimą Konstitucijai. Taškas. Konstituciniame teisme jokios dvi pusės nekovoja ir jokia pusė nelaimi. KT gi nepriklauso LT teismų sistemai. Pagal Konstituciją, tai ne teismas, o Konstitucijos priežiūros institutas.

Taigi Pragmatikui       2014-08-11 20:41

Pokaryje partizanai su ginklu priešinosi.

Poilsiaujant Druskininkuose,       2014-08-11 20:12

“Dainavos “sanatorijoje Išminties lentoje teko skaityti vertą dėmesio sakmę.Tokių sakmių,pamokymų ar patarimų ten yra ir daugiau.
  “Prie kelio rymojo vargšas elgeta ir prašė išmaldos.Tuo metu pro šalį jojo raitelis,kuris ,užuot padėjęs,kirto rimbu elgetai per veidą. Šis gi nujojančiam piktam raiteliui pamažu pavymui ištarė:“Būk laimingas”.Tuo metu netoliese buvęs ir viską matęs praeivis nusistebėjo ir paklausė elgetos,kodėl šis esąs toks taikus.Anas atsakė:“Jai raitelis būtų buvęs laimingas,nebūtų mušęs manęs per veidą.”...Gal tikrai reiktų palinkėti nelaimingiems mūsų teisėjams ir Druskininkų merui Malinauskui būti laimingiems.Nes kitaip juk nebūtų tokių netinkamų sprendimų,nežiūrint,kad meras yra gabus verslininkas,o teisėjai turi daug pinigų.
  P.s.:Druskininkai yra nuostabūs ir Dainavos sanatorijoje pakankamai nuosaikios kainos.

Su tokiais KT sprendimais       2014-08-11 19:58

tiesiai Rusijai į nasrus.“Atleisk jiems ,Viešpatie, nes jie nežino,ką daro”.

Pragmatikas       2014-08-11 19:55

Ar jaučiate, kad neigdami demokratinio protesto būdus- piketus, peticijas, pozicinius dokumentus, paneigiate ir, tarkime, pokario pasipriešinimą okupantams ir kolaborantams, pogrindinius ratelius sovietmety, kronikos spausdinimą ir platinimą, atgimimo akcijas ir t.t.ir pan. Didvyriška Tautos praeitis garantavo mums šiandieną, o rytdieną savo vieningais veiksmais bei sutarimu turime sukurti patys. Vergo savyje per penkias Seimo kadencijas neužmuši. Taikus išsivadavimo procesas - sunkus, ilgas ir nedėkingas, todėl kiekvieną pašiepiantį aktyvius, veiklius piliečius vadinu labai paprastai- VSD vaikiais ar mergičkom. Bei kviečiu dirbti, šviesti žmones, aiškinti nusivylusiems visais ir viskuo, kas Lietuvoje vyksta, prašau patikėti savo jėgomis ir keistis bei keisti. Man jau niekas neįrodys, kad ,,žmogus iš gatvės,,- bejėgis.

būk žmogus       2014-08-11 18:56

tie stribelių vaikai - KT teisėjai, komunistinė-kgbistinė-pedofilinė nomenklatūra - tai irgi lietuviai.
Tai nereikia jų pjauti ar skaudžiai mušti - gal pasitaisys jie?

laikas       2014-08-11 18:53

pereiti nuo priesinimosi demokratinemis priemonemis, prie priesinimosi visomis priemonemis. Valdziasnukiams ant musu priesinimosi demokratinemis priemonemis nusispjauti.

Išsigimusi Rusija mina       2014-08-11 17:32

ant uodegos išsigimstančiai,nukrypstančiai nuo vertybių ES.

bronius       2014-08-11 17:26

savo vaisius davė ir Gorbio “sausas” įstatymas.

Taigi       2014-08-11 16:59

Be Gorbačiovo turėjo būti ir žmonių sąmoningumas, be žmonių sąmoningumo, noro ir pakilimo Lietuva nebūtų išsilaisvinusi. Tas pats šiandien vyksta ir Rusijoje. Atsirado Putinas, kuris savo gudrumu išsilaikė valdžioje. Dabar viskas priklauso nuo Rusijos žmonių, ar jie pakils ir palaikys Putiną, tai išsilaisvins iš Vakarų kolonijinės padėties, jeigu bus abejingi ir ramiai miegos, tai Vakarai Rusiją visai pavergs. Putinas anksčiau jau ne kartą kreipėsi į Rusijos gyventojus, bet jie nesureagavo, nepalaikė jo, o be gyventojų paramos Putinas vienas nieko nepadarys. Putinui reikalingas žmonių pakilimas, ir kad žmonės referendumu panaikintu Konstitucijos straipsnius, kurie Rusiją padarė Vakarų kolonijos padėtyje.

StasysG---->argi nesuteikė?        2014-08-11 16:53

Nepamirškime, kad Konstitucijoje yra tokia nuoroda: “102 straipsnis
......
Konstitucinio Teismo statusą ir jo įgaliojimų vykdymo tvarką nustato Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo įstatymas”. O tame įstatyme yra toks straipsnis: “51 straipsnis. Teisminiai ginčai

Teisminiai ginčai susideda iš dalyvaujančių byloje asmenų kalbų.

Teisminiuose ginčuose pirmieji pasisako pareiškėjas ir jo atstovas, po to - suinteresuotas asmuo ir jo atstovas”.——-Todėl nieko nuostabaus, kad liepos 11-osios KT nutarimas yra toks, kurį turime. Jame PAREIŠKĖJAS (valdžia-Elitas) buvo stipresnis už SUINTERESUOTĄ (blogai organizuoti asnenys). KT ginčo metu buvo paprasčiausiu arbitru. Viskas vyko, kaip ir bet kuriame teisme Lietuvoje: nugali stipresnis.

Marytė to Taigi, Klausimas       2014-08-11 16:15

Šlykščiausias man Lietuvoje cinizmas ir patyčios iš žmonių, kurie nesusitaiko su valdžios melu, prievarta. Cinikams niekada nepavyks tokių žmonių suprasti. Kai nesugeba kitų suprasti, jie pyksta ir tyčiojasi.

Taigi       2014-08-11 15:56

jei ne katalikų maldos, jei ne Reiganas, Tečer ir Jonas Paulius II - tai net Gorbačiavo nebūtų ir gyventumėm kaip Šiaurės Korėja iki šios dienos.

Taigi tam viskas reikalinga        2014-08-11 14:47

Jeigu ne Gorbačiovas, tai ir Baltijos kelio nebūtų būvę, taip pat ir 1990 metų kovo 11-osios.

TO to Klausimui       2014-08-11 14:43

tai jūs apsimetate, kad nesuprantate mano klausimų. O jis esminis: ar bendrasis gėris yra naudingas ar ne?

Noriu konkretumo       2014-08-11 14:42

Trečia, Konstitucinis Teismas, neigdamas Konstituciją ir Lietuvos Respubliką, pats atsidūrė už Konstitucijos ir Lietuvos Respublikos ribų.


Kur? RUsijoje, Lenkijoje, Mozambike ar PAR? Būtų gerai, kad ir bet kur išvardintoje šalyje.

vilius       2014-08-11 14:25

konstitucijoje parasyta:
3 straipsnis
Niekas negali varžyti ar riboti Tautos suvereniteto,
savintis visai Tautai priklausančių suverenių galių.
Tauta ir kiekvienas pilietis turi teisę priešintis bet kam,
kas prievarta kėsinasi į Lietuvos valstybės nepriklausomybę,
teritorijos vientisumą, konstitucinę santvarką.
Ponai is sajuddzio tarybos, neiskreikite Konstitucijos teksto nes rasote “... priešintis visomis DEMOKRATINEMIS priemonėmis tam, kas prievarta kėsinasi į Lietuvos valstybės nepriklausomybę ir konstitucinę santvarką.” Uztenka ir tuo kad AUksciausiaja taryba pavertete atkuriamoju seimu.

viskas reikalinga       2014-08-11 13:56

reikalinga ir straipsniai, ir piketai ir maldos.

jei mūsų tėvai nebūtų sakę, kas tai yra okupacija ir laisvė - nebūtų buvę nei Baltijos kelio ir nebūtų buvę net nepriklausomybės (nepilnos, bet geriau nei okupacija)

to Klausimui        2014-08-11 13:48

Neapsimetinėkite, kad nesupratote klausimo. Kam naudingos muilo burbulų lygio akcijos?

Klausimui       2014-08-11 13:41

O ką jūs laikote ‘nauda’? Ar bendrasis gėris yra naudingas?..

bronius>Irena Vasinauskaitė       2014-08-11 12:40

Manau, kad tai galėjo pasakyti tik mūsų tautos išminčius senolis Landsbergis. Nors kai tai pasakė, greičiausiai dar nebuvo senolis.

Klausimas to Pragmatikas       2014-08-11 11:51

Pragmatikas- kas veiklą, elgesį grindžia pragmatizmu - praktiniais išskaičiavimais, savo veikla siekia naudos. Ar tai reiškia, kad visos tos akcijos atrakcijos yra tik dėl pasiviešinimo, pasireklamavimo, kad rinkimuose daugiau balsų gautumėte, nes iš jų daugiau jokios naudos.

Pragmatikas       2014-08-11 11:11

O tamsta daug str.parašėte? Keliuose piketuose dalyvavote ? Lengva liežuviu plakti anonimiškai ? Ane?

xxx       2014-08-11 10:24

O valdžia, kaip bijo straipsnių, dvidešimt metų juos rašome ir valdžią gąsdiname :D Valdžia ir piketų nebijo.

Pragmatikas       2014-08-11 10:16

Taigi tataigi, manau seksime tamstos pvz., sėdėsim prie kompų ir iš visų ir visko tyčiosimės. Kai nusibos, eisim ir nusigersim. Ot, pagerės situacija Lietuvoj. O jau valdžia kaip išsigąs, tai net KT išsilakstys kas kur…

Taigi       2014-08-11 9:55

Paskaitėme, žinome, pasipiktinome, pasiorgazmavome, kas toliau? Kitą mėnesį, rugsėjo 11, vėl kažką panašaus skaitysime, ir taip kiekvieno mėnesio 11 d.? O gal su kreidomis eisime plytelių paišyti, kelerių metų žmonių juokinimo patirtis tame reikale yra?

Irena Vasinauskaitė       2014-08-11 9:36

Įteiksiu vertingą dovaną tam, kas pasakys kokio Lietuvos politiko žodžius cituoju: “Lietuvos gyventojai turėtų jaustis esą Lietuvos piliečiai. Tai ne tik apsisprendimo teisė, bet ir apsisprendimo pareiga. Ją tepuoselėja savyje tiek lietuviai, tiek visų tautybių Lietuvos gyventojai arba piliečiai.
  Respublikos kelias į savarankiškumą ir suverenitetą, teisingumą ir gerovę išgelbėtoje gamtoje - tai žmonių sąmonėjimo kelias. Kam vis viena, tas dar ne pilietis, dar nesijaučia pilietis, dar neapsisprendęs. Kam nereikia, kad į Lietuvą ateitų teisingumas ir gerovė, kas kenkia tam tikslui ir priešinasi - juolab nesijaučia esąs ir būsiąs Lietuvos pilietis. Lieka tik viltis, kad tokie gyventojai, dar nepradėję galvoti, bus pajėgūs galvoti.
  Protas, netemdomas gandų ir prietarų, turi nušviesti kelią, reikalingą ir tinkamą visiems. Eikime juo, pasitardami, pasiginčydami, bet nekaišiodami kits kitam kojų.”
  [Anoniminiai spėjimai nepageidaujami]

algis       2014-08-11 8:52

KT jau seniai peržengė visas įmanomas Konstitucijos ribas, Tauta turi surengti KT apkaltą ir panaikinti, kaip susikompromitavusį.

Liaudies gynėjai laimėjo       2014-08-11 7:36

Liaudies gynėjai laimėjo kovą su partizanais.
Liaudies gynėjų vaikai (Grybauskaitė ir komunistinė-kgbistinė nomenklatūra) laimi ir laimės prieš patriotus - katalikus.

Lietuvoje tautos       2014-08-11 7:22

beveik nera,tad valdzia daro ka nori,nuomone

Irena       2014-08-11 7:16

o kitos partijos nuomonės dėl Konstitucinio Teismo sprendimo neturi? Tik Lietuvos sąrašas?

argi nesuteikė?       2014-08-11 7:07

Piliečiai 1992 m. referendumu patvirtino konstituciją, kuria suteikė įgaliojimus visų sudėčių Konstituciniam teismui spręsti, ar įstatymai atitinka konstituciją. O bet tačiau nesuteikė teisės teismui ašaukti ar keisti konstitucijos straipsnių.

StasysG       2014-08-11 5:13

Pritariu. Bet. 1)Man atrodo, kad šiai KT teisėjų sudėčiai piliečiai įgaliojimų nesuteikė, nes jie nėra renkami. Juos paskyrė polit-teisinis elitas. 2)L.pageidaučiau Lietuvos sąrašo Tarybos narių parašų. Nes tai dokumentas.———————-
citata “Antra, KT… peržengė jam piliečių suteiktus įgaliojimus…”


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Utilitaristas lieka utilitaristu

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Partnerystė

Už krikščionišką pasaulėžiūrą nušalintas mokytojas pasiekė dar vieną pergalę

Kalifornijoje žaislų pardavėjai privalės steigti lyčiai neutralius žaislų skyrius, kitaip jų lauks bauda

Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija: Įteisinus surogaciją, būtų pažeidžiama JT vaiko teisių konvencijag

Ramūnas Aušrotas. Laikas paanalizuoti Trakų rajono mero rinkimų pirmo turo rezultatus

Alina Laučienė. Kada mokytojo profesija bus prestižinė? (I dalis)

Daniel Pipes. Migrantai iš Artimųjų Rytų turi likti savo kultūrinėje zonoje

Andrius Švarplys. Kaip greitai keičiasi mūsų konservatizmas

Vokietijoje gėjams, lesbietėms ir migrantams išskirtos atskiros stovėjimo vietos automobilių aikštelėse

R. Jankūnas. Atsakymas prof. A. Ambrozaičiui: kaip patikrinti, ar vakcinų klinikiniai tyrimai baigti

Jungtinės Tautos nori uždrausti genderizmo kritiką

Vidmantas Misevičius. Mėlynas herbas – nauja norma?

Danutė Šepetytė. Auka ant dvasiškai merdėjančios valstybės altoriaus

Ir vėl tie velnio „kringeliai“ QWX

Almantas Stankūnas. Apie Nacionalinio susivienijimo kandidato Ramūno Aušroto rezultatą neeiliniuose Trakų raj. mero rinkimuose

Suomijos valdžios tyrimas. Migrantai stipriai išsiskiria seksualinių nusikaltimų statistikoje

Vengrija Lenkijos pusėje – reikalauja ES gerbti narių suverenitetą

Tomas Čyvas. Savivaldos dienos proga – politologo žinia: savivaldos Lietuvoje nėra

Justas Sakavičius. Galimybių pasas nepasiekė savo tikslų

Bausmės ir Sankcijos. Marijus Velička

Kard. Sigitas Tamkevičius. Dievas ar Mamona?

Marius Parčiauskas. Lepanto mūšis už katalikybės kūną ir kraują

Vytautas Sinica. Neleisti žmonėms gyventi normalaus gyvenimo!

Karikatūristo žvilgsniu

Nacionalinis susivienijimas apie kainų kilimą: „Energetikos rinkos liberalizavimo žalos klausimą reikia kelti ES mastu“

Nacionalinis susivienijimas. Pareiškimas dėl elektros energijos ir dujų kainų kilimo ir jo valdymo

Lenkija atsakė ar laikysis visų Briuselio nurodymų

Vytautas Sinica. Kažkas neįtikėtino vyksta Vilniaus savivaldybėje

Kvietimas pasirašyti peticiją prieš surogacijos įteisinimą Lietuvoje

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.