A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: Channel_images_model::$LOCS

Filename: models/channel_images_model.php

Line Number: 446

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Functions.php

Line Number: 806

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

Line Number: 409

Lietuvos Sąrašo suvažiavime priimti sprendimai (papildyta videoreportažu) | Tiesos.lt

Partijos

🌄Lietuvos Sąrašo suvažiavime priimti sprendimai (papildyta videoreportažu)

Tiesos.lt siūlo   2015 m. liepos 15 d. 7:50

624     

    

Lietuvos Sąrašo suvažiavime priimti sprendimai (papildyta videoreportažu)

Minėdamas trečiuosius veiklos metus liepos 2-ąją, Lietuvos Sąrašas susirinko į darbinį suvažiavimą.

Lietuvos Sąrašo nariai, suvažiavę viešbučio ‚Best Western Vilnius‘ konferencijų salėn iš Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Jonavos ir Vilniaus, išklausė partijos pirmininko Dariaus Kuolio ataskaitą, kurioje buvo kritiškai apžvelgta trejų metų partijos veikla.

Lietuvos Sąrašo sekretorė Saulė Matulevičienė pateikė detalią partijos 2012–2015 metų finansinės veiklos ataskaitą.

Suvažiavimas aptarė ir patvirtino naujus partijos įstatus bei programą. Po kritiškų Antano Kulakausko ir kitų dalyvių pastabų, nuspręsta, kad programa turėtų būti „atviro kodo“ – atvirą partijos narių ir piliečių pasiūlymams.

Buvo apsvarstytos partijos veiklos gairės. Pabrėžta būtinybė tolesnėje veikloje išsaugoti tuos idėjinius ir vertybinius pamatus, kuriais remdamasis Lietuvos Sąrašas susibūrė.

Suvažiavimas išrinko naują 17 narių Lietuvos Sąrašo tarybą. Ją sudaro:
Aurelija Babenskienė, vertėja, vadybininkė
Aurelija Babravičienė, ekonomistė
Šarūnas Bagdonas, verslininkas, informatikos specialistas
Liudas Bradauskas, ekonomistas
Gintautas Terleckas, istorikas
Antanas Kulakauskas, istorikas, politologas
Darius Kuolys, kultūros istorikas
Saulė Matulevičienė, etnologė
Marius Mykolas Matulevičius, žurnalistas
Leonas Merkevičius, matematikas, vertėjas
Gediminas Mikelaitis, literatūrologas, muziejininkas
Giedrius Misevičius, verslininkas
Austė Nakienė, muzikologė
Joana Noreikaitė, skulptorė
Medardas Taurinskas, fizikas
Jaroslavas Vabalis, istorikas
Irena Vasinauskaitė, žurnalistė.

Lietuvos Sąrašo pirmininku perrinktas Darius Kuolys.

Suvažiavimas patvirtino revizijos komisiją, kurią sudaro: Raimondas Gudžius – sporto vadybininkas, Neringa Lašienė – žurnalistė, Vygintas Vilutis – interneto portalų vadovas.

Taip pat buvo patvirtinta Etikos ir procedūrų komisija. Ją sudaro: Dainora Eigminienė – mokytoja, Ingrida Jucienė – mokytoja, Gytis Vaškelis – leidėjas.

Nuotraukų ir videoreportažo autorė – Aušra Gabalytė,

lietuvossarasas.lt

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

viagra       2017-12-3 1:04
Algirdas- Gal gerb. Stoškus drįstų?       2015-07-21 10:28

Gražus ir kilnus tekstas opia tema. Būtų šaunu, drąsu ir psichologiškai konstruktyvu, jei jis sukviestų išėjusią grupę ir LS atstovus bei Naglį pasitarti dėl ateities bendrų veiksmų...

Nieko tokio čia neįvyko       2015-07-20 9:38

“Lietuvos sąrašas” nepasikeitė, o tiesos.lt virto tinklaraščiu. Štai ir viskas.

to 2 to 2 LS amoralumas 2015-07-15 11:34        2015-07-19 22:40

Reikėtų dar kartą perskaityti šį sakinį:
N.P. padėjėjų komanda prieš rokiruotę


Ir dar: Aurelija Babenskienė, Saulė Matulevičienė, Marius Mykolas Matulevičius be Puteikio savo ateities neįsivaizduoja. Jei netiesa - prašau paneigti.


Laukiu paneigimo.

K.Stoškaus taikinamasis pasiųlymas LSui       2015-07-19 19:35

K.Stoškus:
“Pasigirdo redaktorės Ramutės skambutis. Ji prašo atsiliepti į kokią nors Tiesos.lt svetainės skaitytojų jau pasiūlytą temą. Pasakiau, kad ir pats turiu aktualių temų.
Bet kai atsiverčiau tuo metu Liudviko Jakimavičiaus moderuojamą diskusiją ir, pasidomėjęs daugiau, sužinojau apie tai, kas įvyko „Lietuvos sąraše“, viskas apsivertė. Negalėjau patikėti, kad įvykiai jau taip toli yra nuėję. Jeigu būčiau stovėjęs toliau nuo jūsų veiklos, turbūt būčiau pasakęs: gerai, kad ir šį sykį susilaikiau nuo tiesioginės politinės veiklos. Dabar skauda. Ir stipriai. Daugiau, negu įsivaizdavau. Keletą dienų nėjo išstumti iš galvos to, ką sužinojau. Atkrito ne tik mano tema. Beverčiai pasirodė ir skaitytojų siūlymai.
Užvaldė mintis: kam reikia ieškoti kitų temų, kai neturime atsakymo į patį svarbiausią situacijos užduodamą dienos klausimą: ką daryti toliau?
Neslėpsiu, nemačiau didelių „Lietuvos sąrašo“ politinių perspektyvų. Apie tai kadaise jau teko kalbėti ir Dariaus Kuolio sukviestame susitikime, kuris įvyko Lietuvių literatūros institute. Jis daug labiau man imponavo kaip drąsus ir atkaklus inteligentų pilietinis judėjimas, nepriklausomos Lietuvos sąjūdis. Čia jis atrodė kaip gaivi, gana vieninga ir, svarbiausia, ištikimai morališkai užsiangažavusių žmonių komanda. Niekur kitur tokio susitelkimo žmonių neteko matyti. Visų kitų judėjimų publika buvo daug margesnė ir konfliktiškesnė. Net nejauku buvo pagalvoti, kad štai šitie moralinio pasišventimo apimti žmonės vieną dieną pavirs standartiniais politikais.
... skilimo faktas yra neginčijamas įrodymas, kad tokie svarstymai į demokratinę politiką pretenduojančiai partijai yra būtini. Demokratija turi būti jos narių įpročiu virtęs kasdienio gyvenimo principas. Išorinė demokratija be vidinės demokratijos yra tik publikai skirto spektaklio vaidinimas. Lietuvoje, deja, kol kas beveik visos partijos turi didelių vidinės demokratijos problemų. Didžioji dalis lyderių yra tik tvardytis bepradedantys autokratai. Todėl nėra daug vilčių, kad tokių partijų kuriama valstybė būtų demokratiška.
...Nereikėtų ramintis – naujos partijos skilimas nėra geras reiškinys nei pačiai partijai, nei atskilusiems žmonėms. Visi žino, kad iš tikrųjų tai jų irimo simptomas. Į jį būtų galima nekreipti daug dėmesio, jeigu tas simptomas būtų retas, o su juo nežūtų ir žmonių dedamos viltys. Ne tik tų, kurie daug jėgų, sveikatos ir laiko yra paskyrę tokiems judėjimams, bet ir tų, kurie tikisi permainų Lietuvoje.
...Labiausiai apgailėtini – turgaus kivirčai, kurie nieko nesprendžia, niekur neveda, o diskredituoja visus, net ir tuos darbus, kurie bendromis jėgomis jau buvo atlikti. Žinoma, čia negalima visai atmesti ir šiokio tokio laimėjimo. Išsiliejo pyktis, o su juo ištekėjo ir dalis tiesos…
Kodėl tada šios tiesos nepanaudoti partneriškiems tarpusavio susitarimams už apskritojo stalo? Tik prieš tai tektų pripažinti mažiausiai bent tris dalykus: pirma, kad padėtis jau yra pasikeitusi ir dabar bendrauja ne seni bičiuliai, o du lygiateisiai partneriai; antra, kad tie partneriai geranoriškai išsako savo pageidavimus vienas kitam ir rašytiniu susitarimu yra pasiryžę įtvirtinti tolesnio bendravimo sąlygas; ir, trečia, ten pat nusako, kokias funkcijas bendroje veikloje įsipareigoja vykdyti bei tarpusavio paslaugas atlikti.
Aš suprantu, toks atsisėdimas sutarčiai Lietuvos visuomeninėje veikloje – negirdėtas dalykas. Čia skilimas visada yra neišvengiamo suirimo pradžia. O reikia tiek nedaug – tik peržengti savo nuoskaudas ir pasiryžti iš geros valios kylantiems bei nesavanaudiškiems kompromisams. Panašiai kaip ir atsiprašymo atveju.
...Taip būtų padarytas bazinis kompromisas, priverčiantis susėsti prie apskrito stalo.
Išsisukinėti nuo tokio kompromiso – tai pripažinti moralinį „Lietuvos sąrašo“ pralaimėjimą, kuris ilgainiui gali grėsti net kapituliacija arba vegetavimu iki galutinio jėgų ir resursų išsekimo, o kartu darsyk patvirtinti, kad Lietuvoje nebeįmanoma sukurti organizuotos pilietinės visuomenės.
Nereikėtų guostis tuo, kad atskilusių žmonių nedaug. Jų vaidmuo, svoris ir įtaka skaičiais neįvertinamas. Bet net ne tai svarbiausia – jie kelia problemas, kurių sprendimas gyvybiškai būtinas pačios partijos demokratizavimui – visuomenę demokratizuoti siekiančioje partijoje demokratijos niekda nebus per daug.”
http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/krescencijus-stoskus.-atviras-laiskas-diskusijai-ir-vel…-prie-suduzusios-

Gebėjimai :)       2015-07-18 23:01

Puteikis pats nesugeba dirbti seimo nario darbo, tai nors padėjėjus tinkamus pasisamdytų, kurie už jį dirbtų. Bet kur tau, visokių virėjų prisiėmęs, ne pagal kvalifikaciją, bet pagal draugystę, kaip ir įprasta Lietuvoje. Kaip reikėtų viską keisti, įvesti kitas žaidimo taisykles, tik taip tą sistemos supuvimą galima būtų panaikinti. Vienas dalykas, kad padėjėjus reikėtų išvis panaikinti, o jeigu nepanaikinti, tai įvesti, kad ne pats seimo narys rinktųsi, bet jam paskirtų specialistus, kurie praeitų konkursą, kuriame būtų patikrinta padėjėjų kvalifikacija.

TO 2 to 2 LS amoralumas 2015-07-15 11:34       2015-07-18 20:57

toks “komplektas: visai naujas - ir pats gerai žinai.
ir tai nieko nekeičia - visa, kas buvo pasakyta iki tol, vis tiek lieka nepaneigta.

2 to 2 LS amoralumas 2015-07-15 11:34       2015-07-18 7:45

O kodėl dedate seną informaciją , pateikdami ją kaip naują? Tai patikrinti labai paprasta, reikia tik atsidaryti Seimo portalo puslapį: http://www3.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=3997&p_k=1&p_a=31&p_pad_id=840 . Kur juodu ant balto parašyta:
Naglio Puteikio padėjėjai- sekretoriai yra
Rasa Kalinauskaitė  2396616 .(JavaScript must be enabled to view this email address)
Romualdas Liutkus 2396616
Agnė Navickaitė-Stasiūnienė  2396616
Laura Radzevičiūtė  2396616 .(JavaScript must be enabled to view this email address)
Tatjana Savickaja 2396616
Gema Umbrasienė  2396616
Rūta Zabielienė  2396616
O tamsta įdėjote kelių metų senumo informaciją ir dar vaizduojate save kažkokiu neeilinės moralės šventuoju…

O kodėl       2015-07-17 16:22

video iš suvažiavimo nerodo? Nėra jos ir LS puslapyje?
Ar LS užsiima savicenzūra? Jas darosi smalsu, kas ten tokio “nerodomo” buvo?

to Ačiū N.P.       2015-07-17 3:07

o ką tai keičia?

Ačiū Nagliui Puteikiui (?) už info       2015-07-17 0:18

dar galėtų paaiškinti, ir kodėl taip nusprendė?
LS susiprato [ką?] ar kiti?

to 2 LS amoralumas 2015-07-15 11:34        2015-07-16 23:42

Liudvikas Jakimavičius viešai nuo Naglio atsiribojo. Aurelija Babenskienė, Saulė Matulevičienė, Marius Mykolas Matulevičius be Puteikio savo ateities neįsivaizduoja. Jei netiesa - prašau paneigti.
N.P. padėjėjų komanda prieš rokiruotę:

Aurelija Babenskienė
Seimo nario Naglio Puteikio padėjėja-sekretorė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396616
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: .(JavaScript must be enabled to view this email address)

Liudvikas Jakimavičius
Seimo nario Naglio Puteikio padėjėjas-sekretorius
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396616
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: .(JavaScript must be enabled to view this email address)

Rasa Kalinauskaitė
Seimo nario Naglio Puteikio padėjėja-sekretorė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396616
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: .(JavaScript must be enabled to view this email address)

Saulė Matulevičienė
Seimo nario Naglio Puteikio padėjėja-sekretorė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396616
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: .(JavaScript must be enabled to view this email address)

Marius Mykolas Matulevičius
Seimo nario Naglio Puteikio padėjėjas-sekretorius
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396616
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: .(JavaScript must be enabled to view this email address)

Agnė Navickaitė-Stasiūnienė
Seimo nario Naglio Puteikio padėjėja-sekretorė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396616
Svetainė: http://www.lrs.lt

Tatjana Savickaja
Seimo nario Naglio Puteikio padėjėja-sekretorė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396616
Svetainė: http://www.lrs.lt

Rūta Zabielienė
Seimo nario Naglio Puteikio padėjėja-sekretorė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396616
Svetainė: http://www.lrs.lt
El.paštas: .(JavaScript must be enabled to view this email address)

http://www.lrvalstybe.lt/naglis-puteikis-1004614/

to 2 Tikrai kyla įtarimų       2015-07-16 23:22

išties - nuo šiol jie yra buvę N. Puteikio padėjėjai.

TO agentūra žaidžia       2015-07-16 23:19

Jūsų komentaro logika išties keista.
Dar visai neseniai Lietuvos sąrašo pirmininkas Darius Kuolys ne anoniminiame komentare apgailestavo, o gal net priekaištavo Tiesos.lt redakcijai, kad nenušvietė Lietuvos sąrašo suvažiavimo (jei norite, susiraskite tą komentarą patys).
Akcentų sudėliojimo / sukeitimo technologija sena kaip pasaulis: pradžioje priekaištaujama, kad Tiesos.lt nesidomi, o paskui, kai jau “perspausdinami LS straipsniai apie suvažiavimą, 17 d. akciją”, kaltinama siundymu, tarnavimu agentūrai…
Ir tikrai aišku, kaip reaguos anoniminiai skaitytojai.

2 Tikrai kyla įtarimų 2015-07-15 11:34       2015-07-16 22:10

Kaip anoniminiai melagiai melavo, per tiltą važiavo:
du anoniminiai komentarai, kuriuos taip mėgsta šis portalas ir jo vadovai, kurie neva negali trinti blogų anoniminių komentarų nes ten pas juos kažkokia neva technika neveikia apkalbėjo daug gerų žmonių ir jiems priskyrė nebūtas roles, nes nė vienas iš išvardintų neva Lietuvos sąraše dirbančių ir jį užgrobusių puteikistų iš tikrųjų nedirba seimo nario Puteikio padejėjais. Štai visi Puteikio padejėjai: http://www3.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=3997&p_k=1&p_a=31&p_pad_id=840


Tikrai kyla įtarimų    2015-07-15 11:34

kad partiją galutinai užvaldė puteikistai. Pasiskaitykime:“Lietuvos Sąrašo sekretoriumi išrinktas Tarybos narys Giedrius Misevičius (naujas žmogus, kuris nežino visų slaptųjų partijos užkulisių), į sekretoriatą – Aurelija Babenskienė ir Saulė Matulevičienė (Puteikio padėjėjos - viena tvarko partijos finansus ir narių duomenų bazę, kita - buv. sekretorė partijos vidaus reikalus). Pridėkime dar M. Matulevičių, kuris tvarko N.Puteikio ir L.S Facebookų paskyras.

Kadangi rašytojas Liudvikas Jakimavičius, kurio bute buvo registruota partijos būstinė, suvažiavimo išvakarėse iš partijos pasitraukė, nutarta pakeisti Lietuvos Sąrašo būstinę. Naujasis būstinės adresas: Subačiaus g. 10-1, Vilnius.(Aktyviai veikiančios kaip Puteikio ruporas mobiliojo ryšio tinkluose Joanos Noreikaitės dirbtuvės adresas.)
Kokie nors Tarybos nariai - A. Kulakauskas, Terleckas ar Š.Bagdonas yra tik širma, už kurios patogu slėpti pokiliminius reikalus. Kuolys turėtų suprasti, ką visa tai reiškia. jei tyki, vadinas jį tokia situacija tenkina.

Sutuoktiniai     2015-07-15 11:03

Suvažiavimas etatinę Puteikio patarėją Saulę Matulevičienę paskyrė į sekretoriatą.
Kitas Puteikio etatinis patarėjas Marius Mykolas Matulevičius partijoje lieka pilkuoju kardinolu.
Stebėtina tai, kaip sutuoktiniai Matulevičiai sugeba įpinti į savo tinklus Kuolį ir Puteikį. Sutuoktiniai prisidengia savo ištikimybe abiem sugeba meistriškai jais manipuliuoti spręsdami savo pašlijusias finansines problemas.
KLAUSIMAS: Kiek padidėjo LS ir N.P. skolos ?
      Kiek sumažėjo sutuoktinių skolos ?

Tai jau taip       2015-07-16 17:20

Tikras zanuda. Klinikinis atvejis. Patalogija.

rename       2015-07-16 17:04

rusiškai tokie amžinai viskuo nepatenkinti bambekliai “algirdai” vadinami terminu ” z a n ū d a “.

> Algirdas: Liudvikas ir Tiesos.lt šeimininkai        2015-07-16 16:53

koks velnias pati apsedo?! tegul Liudvikas raso ka nori - demokratiniame pasaulyje kiekvienas turi tokia teise.O pats, kaip Leninas, kai jo broli nubaude uz pasikesinima i cara, ka sake? - ,,mes tuo keliu neisime”. Tai stai - nepatinka Liudvikas- Docys - eik kitu keliu ir nustok persekioti, komanduoti portala tiesos.lt, nenurodinek ka jie turi daryti - rodyti IP ar ne, spausdinti Liudvikos str. ar ne, garbinti Puteiki ar ne. Kokiu tik detektyvu neapsisauki - Sopauskas pavoge portala, nuskriaude Kuoli ir t.t.o ka, Kuolys toks durnas, negali pats prabilti?! Ar pats esi jo klapciukas?! Dar neskaiciau po niku ,,Algirdas” ne vieno teigiamo komentaro. Ispudis toks, kad esi ligotas pensininkas, neturintis kur islieti pykcio, gal net vienisas - istisai sedi prie kompo. Anksciau buvai labai aktyvus ekspertai.eu naikintojas. Nepavyko. Dabar persikraustei i tiesos.lt?! Tokia turi uzduoti? Eik ilsetis, isgerk raminancios arbatos puodeli. Nesi joks proto bolstas ir nenurodinek kas ka ir kaip turi rasyti. Sekmes siame sporte.

to ananimosui iš 2015-07-16 12:12        2015-07-16 15:02

kam tas perdėtas mandagumas?kitas klausimas-iš kur tiek stiprybės,berneli,tiek drąsos, tiek valios geležinės kovoti prieš pasaulinio masto ‘monstrus’-blogiuką Liudviką ir antipiratinių represijų ‘vykdytoją’ Juozapą? ar tik neturit ambicijos po mirties būti kanonizuotam? kuriai religinei bendruomenei priklausot jei ne paslaptis?

TO agentūra žaidžia       2015-07-16 12:55

skirtingai nei jūs, neišmanau agentūros žaidimų, skirtingai nei jūs, nežinau, kas vyksta LS ir skirtingai nei jūs, manau, kad taip - ir tokiu jūsų anoniminiu komentaru - tiesiogiai naikinamas Tiesos.lt portalas, o netiesiogiai - ir LS.
Ar per jus veikia ir agentūra, ar tik įžeista ambicija, jums geriau žinoti.

> Tarabildai-Jakimavičiui       2015-07-16 12:12

Kam tas perdėtas kuklumas, tamsta?

Algirdas: Liudvikas ir Tiesos.lt šeimininkai ats       2015-07-16 11:40

Jie yra prieš komentuotojų registraciją ir skatina anonimiškas muštynes…Ypač tas protų  bukinimas, visuomenininkų skaldymas, LS naikinimas, demokratų lyderio N. Puteikio dergimas reikalingas Liudviko tuštybei patenkinti…Nes kuo daugiau besipjaunančių anoniminių komentarų, tuo jis jaučiasi populiaresnis ir reikalingesnis ir net teisesnis…Todėl paryškinu jo ,,nuopelnus” antivertybinėje veikloje savo komentaru po jo vedama diskusija:
,,Liudviko krizenimai bukina smegenis ..    2015-07-16 9:53
  Jo šaipokiškus opusėlius internete nuolat skaitantys atpratinami naudotis smegenimis…Todėl jo oponentams pateikiant komentaruose mintis (idėjas), tiek Liudvikas-Dočys, tiek jo simpatikai jų nesuvokia ir kabinėjais tik prie kokios neparašytos nosinės…
1) Pateikiau aiškią mintį (teiginį), jog Liudvikas pasiūlė nesamonę-viešai patarė Neringai bėgti iš Lietuvos . Rezultatas: jo komentarus garbinantys simpatikai nesuprato kokia problema iškelta ir ką tas jo ,,geras patarimas” Neringai kalba apie Liudviko lygį ir vertybes…
2) Patekiau mintį, jog Liudvikas bruka visiems visišką  kliedesį ( t.y. beprotiškai išradinėja dviratį) - siūlo bet kokioms partijoms neiti Seiman ( nes ten jos gali sugesti). Jo simpatikai vėl nesuprato,kad tai byloja , jog Liudvikas siūlo savo gerbėjams grižti į akmens amžių ir meditacijų keliu (tik ne Seime) geriečiams siūlo priimti šalies gyvenimą lemiančius įstatymus…
3) Nepartinis komentuotojas kategoriškai paklausė, ką Liudvikas siūlytų geriečiams daryti ,pavyzdžiui teisėsaugoje, ir pats pateikė savo kelias reformines idėjas…Atsakydamas Liudvikas vėl parodė, kad jo smegenyse- dykra…Krizentojas išsisukdamas parašė, jog jei LS yra idėjų badas toje srityje, tai ne jo reikalas talkinti LS…
Apibendrinu-  Liudvikas idėjų prasme yra aklas ir nieko konstruktyviai negebantis pasiūlyti. Bet vėlgi neadekvačiai įsivaizduoja esantis proto, išmonės ir idėjų bokštu…O faktiškai   naikina gerbėjų ir komentatorių  vertybinį ,kritinį mąstymą ir priešina komentuotojus, skatina blogiukų medžioklę ir konkrečiais epitetais nurodo, kur jų ieškoti…Ir neadekvačiai mano, jog (būdamas aklas) jis kažkam įgalus parodyti kelią nuo prarajos… O faktiškai ,kaip Breigelio graviūroje) savo vedamuosius kreipia tiesiai prarajon…:):) “

Tarabilda       2015-07-16 11:38

Neturiu tokių viršgamtinių galių trinti kieno nors komentarus.

> Tarabildai-Dočiui-Jakimavičiui       2015-07-16 11:29

Administratorius Laisvūnas rašo, kad anoniminių komentarų nerašote. Bala nematė. O bet tačiau kodėl trinate Tarbildos prieteliaus Juozapo komentarus apie LS “pirdalius”, “piratus” ir t.t. Nesueina galai, svirdinėjate tarp trijų pušų, tamsta Tarabilda.

Tarabilda       2015-07-16 10:35

Kartojat senus triukus, troliai. Pirmyn. LS Tarybos posėdyje Taryba nuo tamstų atsiribojo. Dalis, matyt, pakluso - kaip buvo liepta, susilaiko nuo komentarų portale, bet kažkam nagai nižti vėl sukelti ermiderį, mat nejaučia sotumo iš buvusio. Nepavyko insinuacijomis portalo į miltus sutrinti, tai pradedat juodinimo ciklą iš naujo. Gudriai čia mėginot sustyguoti, ponas. Iš pradžių parengiamasis blokas (pamatinis) - Laisvūno tekstas, kurį jau tampėte, nutekinę iš uždaro posėdžio, o virš jo ir kaltinamoji išvada, kad per Tiesos. lt portalą , metant šešėlį ant Jakimavičiaus, Šopausko ir Bingelienės, veikia kontora. Kaip tik per tamsteles konora ir veikia - atpažįstami metodai. Kad ir insinuacija ” Pradžioje pareiškiama, kad LS amorali gauja ir joje sąžiningi žmonės negali būti”. Gal būkite sąžiningas, pakelkite Laisvūno komentarą, kur jis cituoja šv. Augustiną, taikydamas formulę bet kokiam nesąžiningam politiniam veikimui. Jūs tą tiesą jau performuluojate kaip kaltinimą LS. Visos nesąžiningai politiniame lauke veikiančios grupuotės šv. Augustino sentenciją  gali prisitaikyti sau ir po to jau kelti skandalą, kad Laisvūnas jas kaltina esat gaujomis, nes jos tokios ir yra. Utriruojate ir nuo savęs prikuriate vardan argumento svarumo, kad esą sakyta, jog sąžiningi žmonės partijoje negali būti. Tai jau tamstos manipuliacinė kūrybą. Tik kvailys tokią įžeidžią  nesąmonę padorių žmonių adresu galėtų pasakyti. Niekas taip ir nėra pasakęs, išskyrus tamstą. LS partijoje tikrai yra ne vienas ir ne du padorius ir garbingas žmogus. Kalbama apie tuos, kurie šiais bruožais nepasižymi, įvardijant juos vardais ir pavardėmis, tad ne apie visą partiją ir visus jos narius. Iš tolo žiūrint į dramblį jis yra tik taškas. Iš tolo žiūrint į žmogų jis irgi yra tik taškas, bet tai neturėtų suteikti teisės jums teigti, kad žmogus yra dramblys.

to Laisvūnas Administratorius       2015-07-16 9:49

anoniminiai Liudviko Jakimavičiaus komentarai irgi “piktybiniai”? ar ne? Gal pirma išsiaiškinkit patys?

agentūra žaidžia       2015-07-16 9:40

nepralošiamą žaidimą. Buvęs LS portalas naikina LS. Jei Jakimavičius, Šopauskas, Bingelienė būtų sąžiningi, nesiundytų ant Lietuvos sąrašo5 Tiesos.lt skaitytojų. Siundymo technologija sena kaip pasaulis. Pradžioje pareiškiama, kad LS amorali gauja ir joje sąžiningi žmonės negali būti, paskui perspausdinami LS straipsniai apie suvažiavimą, 17 d. akciją. Kaip reaguos skaitytojas, aišku. Juozapas tipinis atvejis.

Visa tiesa ch:4       2015-07-16 8:54
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Visa tiesa ch:3       2015-07-16 8:46
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Visa tiesa ch:2       2015-07-16 8:39
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Visa tiesa ch:1       2015-07-16 8:31
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Skiepai       2015-07-15 15:43

kartais turi ir nenumatomų pasekmių

Laisvūnas Administratorius       2015-07-15 15:17

Anoniminiai komentarai, kurie piktybiškai skelbiami po keliais straipsniais iš karto, ir anoniminiai komentarai, kuriais siekiama sudaryti įspūdį, jog juos parašė kas nors iš Tiesos.lt redakcijos, deja jau tapo beveik įprastu reiškiniu.

Kovoti su šiais veiksmais blokuojant komentatoriaus IP adresą nėra galimybių, nes tokie komentuotojai naudoja programinę įrangą, paslepiančią tikrąjį autoriaus IP adresą.

Prašau skaitytojų suprasti, kad komentarai neišreiškia redakcijos pozicijos, o redakcijos galimybės sekti ir kontroliuoti komentarų srautą yra ribotos.

Portalo ir iš LS išėjusių dergėjams       2015-07-15 14:57

Ko jums taip nesotu. Kokio rezultato siekiate toliau varydami savo insinuacijas. Ar sugrįžo sovietiniai laikai, kai išėjusį iš TSKP (tik įsivaizduoju, kad tokių galėjo būti) sistema turėjo suniekinti ir sunaikinti. Mentalitetas visiškai tas pats. Neokomunistinėm atrūgom atsiduoda.

Kiek galima apie tą patį?       2015-07-15 14:50

negi LS neturi kuo užsiimti, kaip tik naikintis?

Niekada       2015-07-15 13:56

Niekada, Algirdai, nebegintum tų, už kuriuos dabar mūru stoji, jei tik sužinotum, kas tuos kiršyjančius komentarus rašo.

Tikrai kyla įtarimų       2015-07-15 11:34

kad partiją galutinai užvaldė puteikistai. Pasiskaitykime:“Lietuvos Sąrašo sekretoriumi išrinktas Tarybos narys Giedrius Misevičius (naujas žmogus, kuris nežino visų slaptųjų partijos užkulisių), į sekretoriatą – Aurelija Babenskienė ir Saulė Matulevičienė (Puteikio padėjėjos - viena tvarko partijos finansus ir narių duomenų bazę, kita - buv. sekretorė partijos vidaus reikalus). Pridėkime dar M. Matulevičių, kuris tvarko N.Puteikio ir L.S Facebookų paskyras.

Kadangi rašytojas Liudvikas Jakimavičius, kurio bute buvo registruota partijos būstinė, suvažiavimo išvakarėse iš partijos pasitraukė, nutarta pakeisti Lietuvos Sąrašo būstinę. Naujasis būstinės adresas: Subačiaus g. 10-1, Vilnius.(Aktyviai veikiančios kaip Puteikio ruporas mobiliojo ryšio tinkluose Joanos Noreikaitės dirbtuvės adresas.)
Kokie nors Tarybos nariai - A. Kulakauskas, Terleckas ar Š.Bagdonas yra tik širma, už kurios patogu slėpti pokiliminius reikalus. Kuolys turėtų suprasti, ką visa tai reiškia. jei tyki, vadinas jį tokia situacija tenkina.

Algirdas: toliau komentuojantys yra sistemos tarna       2015-07-15 11:23

Tie, kas padeda vis labiau neadekvačiam Liudvikui kiršinti ir teisti komentarais visuomeniniškus žmones yra arba esamos korupcinės- nomenklatūrinės sistemos tarnai arba neadekvatūs , pikti ir vaidingi asmenys( sociopatai)...
Protingi , geranoriški žmonės turi liautis, paraginti kitus baigti vaidus ir suvokti piktavalių komentuotojų ir paties Liudviko egoistinius,antibendruomeninius siekius…
Šopauskas,Bingelienė  ir jų  šalininkai vengia rodyti komentuojančių IP numerius, nes ,matyt, paaiškėtų,jog portale ,,sukasi” ir komentuoja (padarė šimtus komentarų po šiuo tekstu) tik būrelis žmonių, o jo žinomumas menkutis…

Klausimas       2015-07-15 11:11

Kadangi rašytojas Liudvikas Jakimavičius, kurio bute buvo registruota partijos būstinė, suvažiavimo išvakarėse iš partijos pasitraukė, nutarta pakeisti Lietuvos Sąrašo būstinę. Naujasis būstinės adresas: Subačiaus g. 10-1, Vilnius.
Kam šiuo adresu gyvena ?

Sutuoktiniai       2015-07-15 11:03

Suvažiavimas etatinę Puteikio patarėją Saulę Matulevičienę paskyrė į sekretoriatą.
Kitas Puteikio etatinis patarėjas Marius Mykolas Matulevičius partijoje lieka pilkuoju kardinolu.
Stebėtina tai, kaip sutuoktiniai Matulevičiai sugeba įpinti į savo tinklus Kuolį ir Puteikį. Sutuoktiniai prisidengia savo ištikimybe abiem sugeba meistriškai jais manipuliuoti spręsdami savo pašlijusias finansines problemas.
KLAUSIMAS: Kiek padidėjo LS ir N.P. skolos ?
        Kiek sumažėjo sutuoktinių skolos ?

LS skelbia       2015-07-15 10:30

Lietuvos Sąrašo Taryba aptarė veiklos gaires
Paskelbta 2015-07-09
Vakar, liepos 8-ąją, į pirmąjį posėdį susirinkusi naujoji Lietuvos Sąrašo Taryba išsirinko sekretoriatą, priėmė sprendimą dėl naujos partijos būstinės, aptarė tolesnės veiklos gaires.

Lietuvos Sąrašo sekretoriumi išrinktas Tarybos narys Giedrius Misevičius, į sekretoriatą – Aurelija Babenskienė ir Saulė Matulevičienė.

Kadangi rašytojas Liudvikas Jakimavičius, kurio bute buvo registruota partijos būstinė, suvažiavimo išvakarėse iš partijos pasitraukė, nutarta pakeisti Lietuvos Sąrašo būstinę. Naujasis būstinės adresas: Subačiaus g. 10-1, Vilnius.

Taryba po diskusijų pritarė šiems posėdžio dalyvių siūlymams dėl Lietuvos Sąrašo veiklos krypčių:

Šarūno Bagdono siūlymui aktyviau veikti kaip “visuomeniniam liudininkui” keliant į viešumą politikų nutylimas visuomenės problemas, aktyviau bendradarbiauti su konstruktyviais politikais, viešai palaikyti Lietuvos Sąrašui priimtinas jų pozicijas, megzti ir stiprinti ryšius su skirtingais visuomeniniais komitetais, drąsiau imtis politinių inovacijų.
Antano Kulakausko siūlymui labiau išryškinti viešumoje Lietuvos Sąrašo turimą savitos, kitokios partijos tapatybę: tai atviras politinis judėjimas, telkiantis piliečius nacionalinės svarbos klausimams spręsti, demokratinei politikai įgyvendinti, visuomenės savivaldai kurti. Lietuvos Sąrašas turi kuo glaudžiau bendradarbiauti su visuomeninėmis organizacijomis, vietos bendruomenėmis, piliečių susivienijimais, profesinėmis draugijomis.
Aurelijos Babravičienės siūlymui aktyviau ginti pažeidžiamas piliečių teises inicijuojant įstatymų pataisas Seime, numatyti konkrečių veiklų planą, kaip, kokiais žingsniais Lietuvos Sąrašas sieks įgyvendinti savo programą; šiuo veiklų planu papildyti partijos programą.
Dariaus Kuolio siūlymui sustiprinti Lietuvos Sąrašo narių bendradarbiavimą su Vilniaus taryboje dirbančia Lietuvos Sąrašo frakcija, nuo rugsėjo pradėti rengti visuomenei atvirus Lietuvos Sąrašo Vilniaus forumus, kuriuose su ekspertais būtų svarstomos Vilniaus bendruomenei ir Lietuvos visuomenei rūpimos problemos ir ieškoma jų sprendimų.
Sutarta stiprinti Lietuvos Sąrašą kaip savarankišką ir atvirą pilietinę, politinę platformą, aktyviau bendradarbiauti su žiniasklaida, regionų bendruomenėmis, artimiausiu metu aptarti naujų skyrių steigimo galimybes.

Diedukas > to pagarba       2015-07-15 9:17

Kurioj vietoj sumelavo Juozapas?

to pagarba       2015-07-14 22:16

Pacituosiu geriau Juozapą, nors tas ir labai nemėgsta jo paties citavimo, nes jis esti itin kukli asaba:
“...Aš manau, kad ne tik dauguma komentatorių, bet ir ddauguma skaitytojų, didelė dalis visuomenės pradeda aiškiai suvokti, jog po tos “partijos” iškaba apart dviejų -trijų padorių žmonių, likusieji yra kažkokia silpnapročių savanaudžių ir arogantiškų demagogų kuopelė,  kuri neturi jokio apčiuopemesnio potencialo pulso ir nuolat balansuoja tarp laimingo atsitiktinumo-loterijos sėkmės ir momentinio ištižimo tarsi ledų porcija ant įkaitusio asfalto…”

Pagarba       2015-07-14 19:53

Liudvikui Jakimavičiui ir tūlam Algirdui, teigiamei vertinančiam Dočio kūrybą.

Algirdas:,, PadėkimLiudvikui pagauti vaiduoklį arb       2015-07-14 12:40

Gerb. Liudvikas Jakimavičius tikrai turi rašytojo talentą ir ,kas išimtis iš lietuviškų standartų, bendrų reikalų gynėjo pasišventimą...
Bet ,kai jo rašytojo talentas   ir vaizduotė nusveria jo pilietiniame-visuomeniniame veikime konstruktyvų, vertybinį, loginį mastymą, tai net nomenklatūros tarnams smagu darosi…Ir, manau,  jie anonimiškai jį subtiliai pakursto ,,kryžiaus žygio”  prieš kolegas tesiniui…
Padėkit kas gerb.Liudvikui sustoti, atsikvošėti ir literatūrinės vaizduotės nepaversti bendro visuomeninio veikimo griovimo įrankiu…Manyčiau,jog
    neadekvatu ir blogietiška ,kai po tekstu tiesos,lt svetainėje apie LS suvažiavimo sprendimus jis tapo pagrindiniu piktybiškų, visuomenininkų darnai ir bendro veikimo ateičiai kenkiančių, komentarų jūros organizatoriumi ir įkvėpėju..Būrelis blaivaus proto komentuotojų, (įskaitant mane,prisistačiusiusį vardu), ragino komentuotojus liautis ir vardijo argumentus, vardinančius dergiančios vienas kitą komentarų gausos
naudingumą sistemai. Bet sustabdyti Liudviką ,pasišovusį tamsiame kambaryje ,ir dar užrištomis akimis…, sugauti juodą katiną, konstruktyvaus proto komentuotojai neįstengė... Jis, matomai klaidingai prisikyręs sau švento Jurgio misiją atrasti ir pasmeigti Marijos žemėje bent vieną slibiną-baisūną smilesmile , nenurimo…Tai vienas iš paskiausių jo besitesiančios blogiukų- visuomenininkų medžioklės įrodymų:
,,Dočys     2015-07-12 22:03
O o o…O ho ho. O ho ho, o ho ho…
Nemačiau ir negirdėjau tamstyčių nuo ketvirtadienio pavakarės. Ramiai pamiegojau, kaip barsukas per žiemą, kol įvairaus plauko ir poplaukio šmikiai čia siautėjo. Maloniai priimkit tokį švelnų mano apibūdinimą, nes esate nusipelnę kur kas riebesnio.,,”

,, Šis asmuo (turimas omenyje Naglis…)su savo padėjėjais tikrai neatsisakys sumanymo redakcijos performatavimo ir perėmimo per ar po Suvažiavimo.Nepavyko nusavinti, padaryti šio asmens paklusniu rinkiminiu instrumentu. Tai štai iš kur sklinda klyksmas - pavogė, pavogė.”

  Padėkit, kas nors, geranoriškai Liudvikui sustoti ir pasaugoti sveikatą bei vaizduotę rašytojo darbui…Nes , tarp N šimtų anonimiškų , purvais ir paranojomis besidrabstančių komentuotojų, jis beveik vienintelis prisistato asmeniškai (arba kaip Dočys..).Ir taip prisistatydamas Liudvikas daug dienų ,lyg apsėstas dirigavo ir nukreipinėjo urvinių komentuotojų atakas…Tačiau niekur nepastebėjau, kad ten būtų prisistatinėjęs ir kitus, sistemos džiaugsmui, kurstęs purvais drabstytis,  politikas N.Puteikis…
Seneka rašė, jog didis A. Makedonietis, pagautas užkariavimo aistros ir siekio pasiekti Indijos vandenyną, pats tapo savo apsėstumo ir užkariavimo aistros vergu ir priėjo liepto galą..smile.O mūsų Liudvikas, pagautas pnašaus pobūdžio manijos ,panašu vis dar mano esąs savo veiksmų šeimininkas..
Padėkit,  geram žmogui, gerb Dariau,Ramute ar Irena ( ar per Laisvūną  Šopauską kaip nors…)  suprasti, jog jau senokai yra ne nebe taip….
Pagarbiai ( ypač apie visuomenininkų  bendrystę ir ateitį mastančių atžvilgiu…)

< gerbiau ir gerbsiu 21:08       2015-07-13 14:07

Man atrodo, kad jūs klystate, kaip tiek šie portalai nurodo komentuojančio IP, vadinasi iškart suras ir iškart pritaikys atsakomybę.
“Gerbiau ir gerbsiu šį portalą vien už tai,kad gerbia ir saugo savo komentatorių konfidencialumą.Labai patinka šmeižikai?Delfiai,alfos,liettrydžiai laukia tokių išskėstom rankom ir kojom.Nesižeminkit ir nesistumdykit čia,tokiam užkabory, ir dar pas patį “blogiukų blogiuką” L.Šopauską’.

Bet pritariu redakcijai kad nereikia čia rodyti IP adresų.
Bet jei kas ką apšmeižė, tai reikėtų tam duoti IP numerį kad kiti nepiktnaudžiautų.

Dočiui 22,30       2015-07-13 14:00

Tai kad niekur nebematau Puteikio. Čia pagal taip buvo prieš metus, kad ką beįsijungsi, ten ir rasi jį, kad ir šaldytuve. Bet dabar jau pusmetis kaip ničniekur jo nerasta. Manau, kad jam atėjo paskutinioji po to, kai pridirbo nesąmonių Lietuvos sąraše neteisėtai išleisdamas labai didelį tiražą rinkimų laikraščio ir kai įžeidė tiesos.lt redaktorę. Taip jam ir reikia. Kiti politikai žinos, kad taip elgtis nedera. Kai Puteikio neberemia Lietuvos sąrašas, tai jo nebėra ir televizijose. Tegu būna jam pamoka, o kitiems pavyzdys , kad reikia elgtis etiškai ir moraliai.

Dočiui       2015-07-12 22:30

Ar pasiilgome? Tamsta juokaujate?
Įsijungi tv - Puteikis, įsijungi radiją - Puteikis. Įsijungi delfius,alfas- vis tas pats Puteikis. Puteikis tupi šaldytuve, Puteikis tupi orkaitėje ir t.t. Nusilengvinti negali be Puteikio - pakeli unitazo dangtį ir iš ten bilzga
Nagla šypsenėlė.
Čia galėtų būti vieta kur galima apsieiti be to “gero”, bet ir čia jis su savo frau ir freilinomis per bortą lipa kaip kokia mielinė tešla.
Pabodo tas tešlagalvis iki gyvo kaulo.

AČIŪ       2015-07-12 22:25

Dėkui, Dočy, už solidų žodį. Taip nusibodo tas isteriškas gliancas, kad iš abėcėlės bent dvi raides - N ir P - išbraukti norisi…

Kur girdėta?       2015-07-12 22:16

Reikia viską imti ir padalinti!

Piratų laivas nuskendo       2015-07-12 22:12

Kapitonas nepataikė pro vartus.

Dočys       2015-07-12 22:03

O o o…O ho ho. O ho ho, o ho ho…
Nemačiau ir negirdėjau tamstyčių nuo ketvirtadienio pavakarės. Ramiai pamiegojau, kaip barsukas per žiemą, kol įvairaus plauko ir poplaukio šmikiai čia siautėjo. Maloniai priimkit tokį švelnų mano apibūdinimą, nes esate nusipelnę kur kas riebesnio.
Ir štai kodėl. Berods antradienį ar trečiadienį pasirodė tokia viltinga žinia iš LS tarybos posėdžio, kurią perdavė mums visiems Tarybos narys Šarūnas Bagdonas, ir aš už tai jį nuoširdžiai pagyriau. Jo komentare buvo sakoma, kad taryboje vienbalsiai buvo nuspręsta, viešumoje nebekelti portalo Tiesos.lt nuosavybės klausimų ir atsiribota nuo tų, kurie seilėmis čia taškosi, neva iš LS atskalūnai pavogė portalą.
Triukšmelis kuriam laikui buvo nurimęs, bet, kaip matau, man išvykus pas savo bites savaitgaliui, įsiplieskė su dar didesniu įtūžiu, nors be rėksmo “pavogė, pavogė” - nieko naujo taip nesugebėta išstenėti.
Darau išvadą, kad čia rėkia ne LS Tarybos ar eiliniai nariai, nes visi vienbalsio nuterimo turėtų laikytis.
Kas yra ne LS narys, kuriam galėtų rūpėti LS nuosavybės problema ir toks, kuris niekaip neįsipareigojęs vykdyti LS tarybos nutarimų? Spėkit iš vieno karto.
Tasai, jau kadų kadės ultimatyviai reikalavo iš LS partijos ir jo vadovo, kad patrauktų iš portalo Ramutę Bingelienę. Vėliau, kad patrauktų visus tris: Ramutę, Laisvūną ir Liudviką (taigi - ir mane). Aš su Ramute buvom paskirti į rinkiminio laikraščio “Perženkim Rubikoną” redakcinę grupę kartu su keliais jo žmonėmis(abiem Matulevičiais, ir dar vienu kitu). Tarytum savivaldžiautojo burų lazdele abu buvom izoliuoti, nekviečiami į laikraščio rengėjų grupelės susititikimus, mums buvo neatsakinėjama į klausimus, laiškus, nerodoma medžiaga, kuri iš šio asmens štabo atnešama į laikraštį.
Šio asmens abu su Ramute buvom kaltinami būtais nebūtais dalykais, sabotažu, inkvizicija ir dar velniai žino kuo, lygia greta giriant jo parankinius Saulę Matulevičienę ir Rasą Kalinauskaitę. Paskutinę dieną vyriausiasis prie laikraščio Darius Kuolys, pamatė, kad normalaus, rimto laikraščio šių jėgomis neišeina padaryti ir paprašė mūsų talkos. Per naktį vieną po kitos su Ramute atsiuntėm didesnę pusę medžiagos laikraščiui. Kai kas net netilpo.
Tokia tad istorija, kuri mums signalizavo, kad šis asmuo su savo padėjėjais tikrai neatsisakys sumanymo redakcijos performatavimo ir perėmimo per ar po Suvažiavimo.
Nepavyko nusavinti, padaryti šio asmens paklusniu rinkiminiu instrumentu. Tai štai iš kur sklinda klyksmas - pavogė, pavogė.
Ar atsiuntėt nors vieną tekstą per ištisus pusę metų, kuris būtų nepaskelbtas. Tiesa, nieko nebuvo paskelbta, nes nieko ir neatsiuntėte.
Ir retorinis klausimas skaitytojams. Ar pasiilgote portale Naglio Puteikio gliancijio feiso? 

TO "» Kovotojų už tiesą ir teisingumą topas"       2015-07-12 21:58

kiek pasiųsite kovotojų priversti įvykdyti “jūsų supratimą apie teisingumą”? 240 ar daugiau?
kiek dar anoniminių šmeižtų ir melų papilsite, kad atskleistumėte “savo tiesą”?
kiek metų tai tęsis: dar trejus ar daugiau?
ir vis kalbėsite apie piliečių savivaldą, savigarbą, valdžios kontrolę ir pan.?

"kovotojui" už savo tiesą ir teisingumą       2015-07-12 21:49

siūlau paskaityti:
http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/zydu-pasakojimas-apie-sokrata-dumtrauki-ir-logika
čia tikrai jums.
jei nieko nesuprasite, kaltinkite - nors šį kartą - tik save

Taburečių medžiotojui       2015-07-12 21:24

Brangusis feldmaršale -Ir kam gijums portalas? Jūs gi visiškai neturite fantazijos. Be to, negražu- Demokratijos Tėvas, žmogus artimas Imperatorei, o tokie smulkūs kriminaliniai polinkiai.
Teks jus gydyti elektra.
Šauksite ” mane muūūūša”?
Tik susimildamas neverkšlenkite ir neplekšnokite ausimis sau per veidą.
Tikriausiai vaikystėje nežiūrėjote multfilmų.
Norėjote sužinoti “kieno miške konkorėžiai”?
Norėjote- gavote.
Dabar visos “šiškos” jūsų.
Tų kurios tamstos kaktoje tikrai niekas neatims.
Ir garantuojame- tikrai niekas net nesikėsina.: )

Bravo Šopauskui       2015-07-12 21:23

Ir gerai ,kad neišduoda IP bet kam.
Nėra reikalo žinot kiekvienam pūliniui kas ką pasakė.

Labai- to Kas būtų jeigu būtų 2015-07-12 19:       2015-07-12 21:11

Labai geras jūsų komentaras.Pritariu.Pasirašau šalia.

Gerbiau ir gerbsiu to -2015-07-12 20:22 -       2015-07-12 21:08

Gerbiau ir gerbsiu šį portalą vien už tai,kad gerbia ir saugo savo komentatorių konfidencialumą.
Labai patinka š-meižikai?Delfiai,alfos,liettrydžiai laukia tokių išskėstom rankom ir kojom.Nesižeminkit ir nesistumdykit čia,tokiam užkabory, ir dar pas patį “blogiukų blogiuką” L.Šopauską.

Tikrai       2015-07-12 21:05

Piratų būdas- “atduok ką turi nes man patiko”. Gerai kad dabar išlindo ta būdo yla. Aišku kaip elgsis jei pateks valdžion. Lig šiol valdžia kik kišenes iškraustydavo. Piratai nurengs ir nuaus nuogai.

to - Pataisiau klaidas 2015-07-12 20:22        2015-07-12 21:03

/Ginkite, šlovinkite Šopausko portalą/ - - -kiekvienas žmogus pats renkasi.ką jam šlovinti,ar ko nešlovinti, nereikia tų nurodymų,pasilaikykit juos sau.

Ñeee-a       2015-07-12 21:01

Jis neis miegoti. Jis bus suoliukas. Leis ant savęs pasėdėti už nemenką mokestį. Po to kurs portalą ir gražiai apie save rašys.

Aa-aa pupa       2015-07-12 20:49

Pons Puteiki, eik tamsta miegoti gal.
Rytoj juk pirmadienis. O tai vietoje to, kad Tautai ir Tėvynei svarbius reikalus tvarkęs, vėl snausi atsilošęs krėsle.

TAI       2015-07-12 20:24

Jau diagnozė,puti nagleiti. FAS.

Pataisiau klaidas       2015-07-12 20:22

Pataisiau klaidas:
”Dabar komentatoriai gali jaustis saugūs.
Portalo adminas saugo skaitytojų privatumą, garantuoja anonimišku o paslaptį.
Kiek buvo režimo bandymų priversti redakciją atskleisti Sistemai nepalankių komentatorių duomenis, tiek kartų tie bandymai buvo nesėkmingi”.

Šiame puslapyje gali jaustis saugiai tik šmeižikai. Neapsimetinėkite Šopausko gynėjai, kad užmiršote, kaip šiame portale buvo labai žiauriai apšmeižta Rasa Kalinauskaitė. Ir kai ji paprašė , kad pateiktų šmeižiko šmeižikokiu būdu nieko neištrintneištrintintųkasŠopauskasaišku ne tik nepateikė šmeižiko šmeižiko Šopauskas viską ištrynė. Taip jis gina šlykščiausią šmeižiką, kuris Rasą apkaltino dirbant KGB ir VSD ir dar visokių šlykštynių prirašė. Įdomu, kokį populiarumą įgaus ši svetainė tarp anoniminių , kai jie vieni iš kitų sužinos, kad yra jų užtarėjų grupelė, besispiečianti aplink Šopauską ir jo asmeninę nuosavybę daraukąnoriu.lt . Ginkite, šlovinkite Šopausko portalą ir toliau. Šias vertybes užrašykite į spec.skyrelį ”mūsų vertybės”, ir kruopščiai jas puoselėkite.

To kas būtų jeigu būtų       2015-07-12 20:18

”Dabar komentatoriai gali jaustis saugūs.
Portalo adminas saugo skaitytojų privatumą, garantuoja anonimišku o paslaptį.
Kiek buvo režimo bandymų priversti redakciją atskleisti Sistemai nepalankių komentatorių duomenis, tiekkartų tie bandymai buvo nesėkmingi.”

Gali jaustis saugiai šmeižikai šiame puslapyje. Neapsimetinėkite Šopausko gynėjai, kad užmiršote, kaip šiame portale buvo labai žiauriai apšmeižta Rasa Kalinauskaitė. Ir kai ji paprašė  pateikti kompo IP ir jokiu būdu neištrintinti nieko,  Šopauskas savaime aišku ne tik nepateikė šmeižiko IP, bet ir viską ištrynė. Taip jis gina šlykščiaisią šmeižiką, kuris Rasą apkaltino dirbant KGB ir VSD ir dar visokių šlykštynių prirašė. Įdomu, kokį pupuliarumą įgaus ši svetainė tarp anoniminių , kai jie vieni iš kitų sužinos, kad yra jų užtarėjų grupelė, besispiešmeižikųbesispiečiantiŠopauską ir jo asmeninę nuosavybę daraukąnoriu.lt . Ginkite, šlovinkite Šopausko portalą ir toliau. Šias vertybes užrašykite į spec.skyrelį ”mūsų vertybės”, ir kruopščiai jas puoselėkite. Dabar komentatoriai gali jaustis saugūs.
Portalo adminas saugo skaitytojų privatumą, garantuoja anonimišku o paslaptį.
Kiek buvo režimo bandymų priversti redakciją atskleisti Sistemai nepalankių komentatorių duomenis, tiekkartų tie bandymai buvo nesėkmingi.

Nėr ko pykt ant Šopausko       2015-07-12 19:48

Užteks “drąskytis marškinius” ,piratai.
Tegul dirba žmogus Tautos labui.

Kas būtų jeigu būtų       2015-07-12 19:34

Gerai. Sakykime, šis portalas kažkokiu būdu atitektų pirato svitai.
Ir kas toliau?
Pasitrauktų įdomiausi autoriai, išeitų originaliausi komentatoriai.
Gal ponai “suolelio dalintojai” tikisi kad iš portalo likus tik iškabai jis ir toliau liktų tokiu populiariu kaip pastaruoju metu?
Gal aršieji “teisių” į potralą reiškėjai tikisi, kad populiarumas yra baigtinis dydid kuris liks nepakitęs?Buvo toks portalas ekspertai eu.
Tuėjo dešimtis tūkstančių skaitytojų, komentarai liejosi šimtais. Kasdien.
Portaui pakeitus orientaciją, jį tuoj pat paliko didžioji dalis autorių ir komentatorių.
Nueikite į ekspertus dabar. Ką ten rasite?
Dykumą.
Puteikio-Kuolio gvardija yra tiesiog neįgali sukurti net dešimtadalio to kuo “Tiesos” portalas yra dabar.
Klykdami ir grąsindami “atsiimti” šį portalą, ” piratai” yra arba naivūs durneliai, arba sukti veidmainiai, kurie vykdo Sistemos užduotį - likviduoti mažne paskutinį informacinio pasipriešinimo bastioną.
Bet kuriuo atveju pasikeitus portalo statusui, ši vieta per keletą savaičių taptų tik buvusio populiarumo antkapiu.
Ir dar.  Dabar komentatoriai gali jaustis saugūs.
Portalo adminas saugo skaitytojų privatumą, garantuoja anonimišku o paslaptį.
Kiek buvo režimo bandymų priversti redakciją atskleisti Sistemai nepalankių komentatorių duomenis, tiekkartų tie bandymai buvo nesėkmingi.
Ar yra bent menkiausia garantija,kas perėmusi portalą piratų įgula nepradės įdavinėti komentatorius režimo tarnyboms?
Nueikite į dabartinę Ls int. svetainę. Pabandykite įsijunkti komentarų skiltį.
Ką ten pamatysite?
Ogi tooookią registracijos formą , kad apims noras bėgti iš ten neatsisukant.
Ar dabartiniai portalo skaitytojai “svajoja” apie tokias permainas?
Laaaabai, labai abejotina.

» Kovotojų už tiesą ir teisingumą topas  15:35       2015-07-12 19:29

“Reikėjo PRIVERSTI Šopauską perduoti visus šiuos dalykus viešąjai įstaigai.”
Taip, reikėjo. O kokį kitą susigrąžinimo būdą siūlote mieli L.Šopausko fanai? Pats jis gėdos nejaučia nusavinęs, atiduoti svetimo nenori, jo pakalikai jį už tai liaupsina, jis su pasidžiavimu giriasi, kaip jis apsigynė jo užgrobtą svetainę ir jos vardą nuo perdavimo viešąjai įstaigai ”Viešė”. Čia jo blogą poelgį  teisinantiems primenu, kad LS nesutiko, kad Šopauskas vardą tiesos.lt registruotų savo vardu, nesutiko, kad pirktų, nesutiko, kad portalo turinys taptų asmenine Šopausko nuosavybe. Jis visa tai padarė prieš LS valią, t.y.priverstinai. Jis užgrobė. Atiduok tai, kas nėra Tavo, Šopauskai.

Lomonosovui       2015-07-12 19:24

Trukdo Šopausko studijų ten pradžia , t.y.pradėjo studijuoti ten nepasibaigus pučui:

http://www.2013.vrk.lt/rinkimai/440_lt/Kandidatai/Kandidatas83652/Kandidato83652Anketa.html
12. Išsilavinimas:
Išsilavinimas Mokymo įstaigos pavadinimas Specialybė Baigimo metai
Aukštasis Maskvos Lomonosovo universitetas filosofija 1997

Lomonosovas       2015-07-12 19:08

Kam trukdo mano universitetas - žynių kalvė. Argi tai Lubianka? Kodėl nuolat primenama?

Svarbiausia       2015-07-12 18:37

Labai svarbu , kad ant suoliuko parke prisėsti galėtų toks putis nagleitis. O gal problema tik tame, kad vienam asmeniui šiame portale pagyros nebežarstomos, tai ir verkia krokodilo ašaromis. Fu, kaip bjauru. Ir dar anonimiškai nesąmones rašinėja.

17:20-am       2015-07-12 18:22

Neprašiau atsakyti kas su suoliuku parke gali atsitikti.Ar teko matyti,kad viešame parke ant suoliuko būtų nurodytas savininkas?Tai yra viso labo tik primityvus įrenginys prisėsti.
Portalo paskirtis -bendrauti,o ne gilintis į nuosavybės reikalus.

To užteks verkti       2015-07-12 17:20

”Portalas TIESOS.LT kaip buvo ,taip ir yra savo vietoje.Čia kaip suoliukas parke.Kas nori ,tas atsisėda. Ar svarbi suoliuko nuosavybė parke?
Išspręskite šį loginį uždavinį laisvalaikiu.”
Prašom, sprendžiu: pagal Lomonosovo universiteto logikos absolvento ir jo šalininkų logiką nėra skirtumo tarp savivaldybės visuomeninės nuosavybės suoliuko ir privataus suoliuko. O juk yra: ant visuomeninio suoliuko gali sėdėti visi norintys, jo negalima išvežti, negalima ant jo piešti, o privatininko suoliuką gali savininkas bet kada perkelti į uždarą teritoriją, apskritai išsivežti, ar nugriauti, norint ant jo sėdėti,  reikia savininko sutikimo, jis gali nuo jo nutrinti pavadinimą, kad čia buvimas LS portalas ir užpiešti savo pavadinimą. Savininkas savo suoliuką galime sudeginti, arba parduoti, pvz.režimo kontroliuojamai įmonei ir t.t.

visokių suoliukų būna       2015-07-12 15:44

pvz., Vytauto Kernagio - prie jo visi nori prisišlieti, nusifotografuoti

Nedrįskim klaust to Užteks verkt       2015-07-12 15:42

Pritariu. Jei jau suoliukas parke, nėra prasmės klausti, negalima vertinti. Geriausia apeiti.

TO to to argi        2015-07-12 15:41

ir taip pasieksit savo dugną?

Kovotojų už tiesą ir teisingumą topas       2015-07-12 15:35

“Reikėjo PRIVERSTI Šopauską perduoti visus šiuos dalykus viešąjai įstaigai.”

to to argi       2015-07-12 15:34

liko visai nedau, tik išaiškinti, kad iš Tiesos.lt gimė Lietuvos sąrašas, iš Šopausko ir Bingelienės Kuolys. Reikia truputėlį pasistengti.

Užteks verkt       2015-07-12 15:30

Portalas TIESOS.LT kaip buvo ,taip ir yra savo vietoje.Čia kaip suoliukas parke.Kas nori ,tas atsisėda.
Ar svarbi suoliuko nuosavybė parke?
Išspręskite šį loginį uždavinį laisvalaikiu.

to argi       2015-07-12 15:26

o tai kas čia tėvai ir motinos?

to ne, ne pelkė       2015-07-12 15:26

Kovojam už tiesą, bet atmetam tiesą, jei ji mums nepalanki? Argi ne pelkė, ne liūnas? Liūdnas reikalas.

argi       2015-07-12 15:19

Argi vaikai iš tėvų vagia? Jie galvoja, kad pasiima tai, kas jiems priklauso. Čia tas pat.

ne, ne pelkė, o logo-psicho-liūnas :)       2015-07-12 15:17

pirmas jo požymis - sumesti viską į krūvą, mažu kas nors neatsirinks.
negi ims ir susimąstys, kaip klausimas “ką reiškia “buvo LS portalas”?” paneigia Garliavos šturmą? Lietuvos okupaciją?...
tik ar ne per daug garbės portalui Tiesos.lt?
jau darosi įdomu, ką tas liūnas įtrauks?
dvelkia desperacija - matyt, liūnas išties traukia?

to Ir vėl tas pats:)       2015-07-12 15:09

kur girdėtos propagandinės klišės? Ką reiškia buvo LS portalas? Ką reiškia yra nepriklausoma Lietuva? Ką reiškia buvo Lietuvos okupacija? Ką reiškia buvo Garliavos šturmas? Įstatymo vykdymą? Mergaitės gelbėjimą? Va, ir pelkė.

To ”Daug daug tiesos nutylėta”       2015-07-12 15:04

Ko čia visi durneliais apsimetate? Visi, ypač Liudvikas J.ir Irena V.žinote, kad prie svetainės kūrimo be Šopausko ir Bingelienės labai smarkiai taip pat prisidėjo ir Darius Kuolys. Mažiau, bet talkino taip pat Leonas, Irena, Aurelija, Liudvikas, Saulė, Joana. Šopauskas išeidamas išsinešė visą turinį, nes jis yra VISATEISIS JURIDINIS SVETAINĖS, JOS TURINIO BEI PAVADINIMO ŠEIMININKAMS JURIDIŠKAI. Vienvaldis. Gal todėl Bingelienė tyli ir verta ją už tai pagirti, nes neįmanoma susivokti, kodėl Šopausko vagystę gina Liudvikas ir Vasinauskaitė. Pastaroji juk tikrai supranta, kad įvyko visų aukščiau išvardintų žmonių apvogimas ir spjūvis jiems į veidus. Tą pačią Bingelienę šaltakraujiškasis į gali bet kada paspirti į šalį. Gal todėl ji nedalyvauja Liudviko ir Vasinauskaitės komentarų cirke, kuriame abu apsiputodami įrodinėja, kad svetainė neva yra visų piliečių. O gal jie tikrai durneliai? Jei taip, tai gaila, nes abu atrodė protingais žmonėmis. Reikėjo priversti Šopauską perduoti visus šiuos dalykus viešąjai įstaigai. Iš kitos pusės suprantu, kad mandagių, padorių, tylių ir taikių žmonių bendruomenė tiesiog negalėjo taikyti spaudimo dėl savo vidinės kultūros, kuo pasinaudojo bejausmis šaltakraujis. Bet jau bent judu Irena ir nedangstykite išnešėjo.

Išsinešė       2015-07-12 15:02

Ir gerai?

Ir vėl tas pats :)       2015-07-12 14:49

o ką reiškia “buvo LS portalas”?
skelbė LS žinias?
formavo pozityvų LS įvaizdį?
ar ...?
O jei rimtai, ar LS be Tiesos.lt portalo neturi ką veikti?
Rodos, LS buvo sukurtas ne portalams kurti?
O kas nuveikta?
Kodėl niekas nepaskelbia LS pirmininko ataskaitinės trejų metų kalbos?
Ir savo portalą turit?

negerai - nekreipti dėmesio       2015-07-12 14:04

Negerai meluoti, kad Tiesos.lt niekada nebuvo LS portalas.

geriausia - nekreipti dėmesio       2015-07-12 13:22

Toks smulkus provokatorius ir tiek.
Jis tik ir nori, kad visi klausinėtų: o ką reiškia “tris metus LS turėjo”, o ką turite omeny, kai sakote “turėjo”? ir pan.
Jei susierzinsit, jis jausis jau laimėjęs, t.y. teisus: juk jei pykstate (būtinai pakeis turinį), vad., nesate teisus, o jei jūs nesate teisus, vad. teisus esu aš, nes kitokios “tiesos” jam nėra, tik ta, kurią jis įvardijo - toks logo-psicho-liūnas…
Matyt, iš didžio nuobodulio visa to

to apie tiesą       2015-07-12 13:08

Žaidžiate vaikiškus žaidimus: sakote, daug nutylėta ir ... nepasakote, kokia ta tiesa nutylėta… tai klokite, ką žinote, ant stalo, o ne vsd technologijom užsiimkit: pasakyčiau, bet negaliu, bet patikėk - jei sužinotum, kažin ar atlaikytum.. Pasakojo, kad Pociūną šmeižę taip elgėsi: nesikapstykit po kaulus, nes kai sužinosit tiesą.. iki šiol “saugo” mus nuo tiesos. Ačiū, nereik: arba kalbi, arba neapsimetinėk, kad žinai, nes tai tik kitas būdas meluot

to Na, atsakykite       2015-07-12 11:43

Taigi, kad ne inventorius. Tačiau kodėl pyksta, kai jo veiksmas vertinamas moraliai?

Apie tiesą Apie pasisavinimą       2015-07-12 11:32

‘Tiesos.lt buvo kuriamas nuo nulio talkinti sutinkančių pastangomis…’
Daug daug tiesos nutylėta.

Na, atsakykite       2015-07-12 11:29

Ar Šopauskas yra inventorius?
Aš jam priekaištų neturiu:
nepatiko LS politika-išėjo.
Tautai raštiškai paaiškino kodėl tai padarė.

to Ar?       2015-07-12 11:13

tipiškas manipuliacinis klausimas.

Ar?       2015-07-12 9:54

Ar Šopauskas yra LS nuosavybė kartu su portalu Tiesos .lt?
Štai kur klausimas.

7 : 46 "paraginimu"i       2015-07-12 8:57

tai ir nestatyk.//pradėk nuo savęs.//

to Apie pasisavinimą       2015-07-12 7:46

tipiška manipuliacija yra tekstas Apie pasisavinimą. LS portalą turėjo tris metus. Sakyti, kad to nebuvo, yra melas. Statyti Tiesos.lt ant melo tuščias reikalas.

"Faktai", "hmmm", kiti iš LS Propagandos       2015-07-11 23:41

skyriaus, reikšdamiesi čia, Tiesos.lt,
jūs pavyzdingai laikotės Įstatų ir juose įrašytų principų (http://lietuvossarasas.lt/lietuvos-saraso-suvaziavimui-istatu-projektas/):
“5. Veiklos principai.
Lietuvos Sąrašo veikla grindžiama laisvos Respublikos pagrindus sudarančiomis nuostatomis:
- asmens nelygstamos vertės teigimu ir pagarba asmeniui,
- pasitikėjimu,
- atvirumu, viešumu, skaidrumu,
- solidarumu ir draugyste,
- tiesos, teisingumo ir darnos siekiu,
- asmens teisių ir laisvių gynimu,
- tarnyste visuomenei ir bendrajam labui.”

Apie "pasisavinimą"       2015-07-11 22:36

Iš komentaro 2015-07-6 22:32

Kalbėti apie portalo pasisavinimą yra manipuliatyvu, nes tai reikštų sakyti, kad LS portalą turėjo, patikėjo ir negali atgauti. Tačiau LS portalo niekam negalėjo patikėti, nes tokio neturėjo: Tiesos.lt buvo kuriamas nuo nulio talkinti sutinkančių pastangomis ir tuo tikslu, kuris ir buvo deklaruotas: skatinti diskusijas, drauge tartis visais bendrapiliečiams svarbiais Respublikos klausimais. Portalas ir toliau priklausys drauge veikti pasiryžusiems piliečiams ir veiks siekdamas tų pačių tikslų.

tai čia        2015-07-11 22:07

šio vakaro ar vasaros ankedotas?

Komentarų puslapis 1 iš 7
 1 2 3 >  Paskutinis ›

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

Visa tiesa ch:4       2015-07-16 8:54

Ir štai rezultatas: tiesos lt redakcija vaikšto į policijos apklausas, kurios vyksta ne policijos, o VSD stiliumi, laukiame ir kratų. Gal Rasa, pati rašiusi apie VSD sufabrikuotas Kusaitės bylas, Gatajevų persekiojimus, nesuprato, kad kurpia prielaidas policijai ir VSD sunaikinti valdžios nemėgstamą portalą? Ar taip elgiasi bendraminčiai ir bendražygiai?
Apibendrindamas galiu pasakyti, kad intrigos, demagogija, melas, insinuacijos iš Puteikio ir jo komandos pusės ėmė plūsti tokiu nesustabdomu srautu, kad LS ėmė šiame sraute skęsti. Mes negalėsime tikėtis viešojoje erdvėje ir politikoje įtvirtinti tas moralines vertybes ir principus, kurių savo organizacijos viduje ne tik kad nepraktikuojame, bet tiesiog mindome. Mes praradome bendro veikimo džiaugsmą, praradome bičiulystės dvasią – bičiulystė negali gyvuoti melo ir intrigų atmosferoje; šią dvasią iš mūsų atėmė, pavogė. Palyginkime mūsų būseną ir savijautą dabar ir prieš porą metų, dabartinę LS atmosferą su Urbšio komandos nuotaikomis. Suvokiate skirtumą? Veiksmai ir veiklos būdai, kaip jau sakiau, turėtų atitikti keliamiems tikslams ir vertybėms, kurias deklaruojame ir siekiame puoselėti bei skleisti. Ir mes, stebėdami aukščiau aprašytus veiksmus ir veikimo būdus, turime rimtą pagrindą klausti: o kokių tikslų siekia Naglis Puteikis ir jo komanda? Tai tikrai nieko bendra neturinti tikrovė su LS pamatinėm vertybėm ir tikslais, dėl ko būrėmės bendrai veiklai. Mums Naglio Puteikio tikslai pakankamai aiškūs: sukurti jo asmenines ambicijas realizuojantį politinį projektą, o LS intelektą išnaudoti šiam tikslui kaip instrumentinį resursą. Veiksmai ir metodai atskleidžia taip pat ir perspektyvas. Ką galima įsteigti naudojant tokius metodus? Atsakymas irgi akivaizdus – galima įsteigti tik eilinę nomenklatūrinę, vadinamąją “sisteminę” partiją. Jei Nagliui Puteikiui pavyks įgyvendinti tai, ką jis daro, – turėsime ne ką kita, o dar vieną konservatorių, Darbo ar TT autoritarinių partijų kloną. Ar dėl to mes susirinkome į Lietuvos Sąrašą? Išvadą tenka padaryti tokią: LS atsirado grupelė žmonių, kuriuos tarpusavyje tampriai sieja jų siauras interesas ir kuri likusiai LS daliai skirianti tik statisto vaidmenį – su tikruoju Lietuvos Sąrašu jų nesieja niekas: nei principai, nei tikslai, nei vertybės. Nebent apsimestinė retorika. Jei mes šiuo metu neišspręsime gilaus interesų konflikto – kada keletas LS pareigybiškai svarbių asmenų, visų pirma Saulė ir Marius – kartu yra Naglio Puteikio apmokami darbuotojai, per kuriuos Puteikis tvarkosi savo reikalus ir verčia LS tik priemone savo tikslams, jei neatsisveikinsime su Nagliu Puteikiu ir jo komanda, o leisimės jų vadovaujami, netrukus galėsime „džiaugtis“ atsidūrę seno raugo partijoje ir stebėti, kaip eilinį kartą pilietinis ir protestinis potencialas yra nukanalizuojamas eilinio demagogo ambicijoms tenkinti. Tai neišvengiamai įvyks, jei leisime, kad Naglio Puteikio komanda performatuotų partiją, surinkę iki suvažiavimo trūkstamą kiekį būtinų partijos narių. Taip, formaliai sprendimas priklauso nuo jūsų, bet priimkite jį  neformaliai, pagal sąžinę. Ir nesakykite, kad niekas jūsų neįspėjo.

Visa tiesa ch:3       2015-07-16 8:46

Kampanijai prasidėjus, Puteikis ir toliau žarstė pagyras Simuliko bei Visocko komitetams Šiauliuose, užuot rėmęs LS skyrių Šiauliuose, nuoširdžiai talkinusį jam per prezidento rinkimų kampaniją. Negana to, nusipelniusias ir gerbiamas LS nares, kurios nepasidavė Visocko spaudimui, viešai Sakalo Gorodeckio veidaknygėje išvadino garbėtroškomis ir intrigantėmis. Apskritai kalbant, dėl Naglio Puteikio elgesio su Šiaulių LS skyriaus žmonėmis ir visuomenininkais, turėtų būti atskira kalba. Tikėtina, prie to dar bus grįžta nepalyginamai išsamiau, bet užtenka ir to, kad būtų aišku, jog toks renkamo politiko elgesys su rinkėjais yra visiškai netoleruotinas. Kas dėl Vilniaus, čia Puteikis atsisakė aptartos ir suplanuotos rinkiminės kampanijos ir daugiau nei porą savaičių išvis buvo nusišalinęs nuo Vilniaus reikalų; rinkiminę kampaniją Vilniuje pakeitė vieno laikraščio leidyba. Šį nusišalinimą aiškino silpna sveikata, tačiau tuo pat metu daugelis žmonių Naglį matė ir Seime, ir televizijoje, ir įvairiose Lietuvos vietose reklamuojant savo komitetus – sveiką kaip agurkėlį. Suprantama, tokie veiksmai ir veiklos metodai LS nariams negalėjo nesukelti įvairių klausimų. O ką išgirsdavome kai Naglio paklausdavome apie laikraščio leidybą, finansavimą, agitaciją? – iš Naglio ir jo komandos išgirsdavome primityvią demagogiją, melą ir insinuacijas. Ką išgirdome, kai esant sąskaitai apytuštei klausėme, kas padengs arti 20 000 eurų siekiančius įsipareigojimus? – išgirdome pasakėles apie sėkmingai vykstančią aukų iš rinkėjų rinkimo kampaniją. Melavo, kad nėra ir nebandoma pritraukti šešėlinių rėmėjų (kad tokie egzistuoja, pripažino Saulė). Užuot tiesiai atsakęs, iš kokių pinigų ketina padengti įplaukų akivaizdžiai neatitinkančius įsipareigojimus, ėmė kaltinti tuos, kurie klausė, trukdymu rinkti lėšas; kėlė isteriją dėl aukojimo mygtukų ir melavo, neva aš, Laisvūnas Šopauskas priešinausi aukojimo mygtuko įdiegimui tiesos lt puslapyje (kai iš tiesų pats štabas per vėlai susizgribo, o man reikėjo laiko techninėms problemoms išspręsti), melavo apie sėkmę renkant aukas per kitas svetaines (per kitas svetaines tuomet nebuvo surinkta nieko). Kai klausėme apie įtartinas sutarties dėl laikraščio spausdinimo sudarymo aplinkybes, ar išgirdome atsakymus? Vietoje atsakymų išgirdome insinuacijas, kad Liudvikas, Ramutė, Laisvūnas siekia sužlugdyti laikraščio leidybą ir platinimą, trukdė vilniečiams gauti laikraštį, kad sąmoningai demotyvuoja kitus. Tuo tarpu tiek Liudvikas, tiek Ramutė yra parengę daug laikraščio tekstų. Girdėjome insinuacijas, kad „inkvizicijos trijulė“ jį ir jo darbuotojus sąmoningai šmeižia. To dar neužteko, Naglis paskleidė melą, neva Liudvikas siekė laikraščio tiražą apriboti 20 000 egzempliorių, ir insinuavo, neva jis į užsienį važiuoja už anoniminio sponsoriaus pinigus, taip priskirdamas Liudvikui parsidavėliškumą. Įdomybės tęsėsi ir po rinkimų pirmojo turo. Tie Puteikio tekstai, kurie pasirodė „Respublikoje“ ir Zuoko rinkiminiame laikraštyje, buvo bandymas įtikinti rinkėją, kad Zuokas yra geresnis pasirinkimas. Bandymas tuo įtikinti rinkėją yra agitacija už Zuoką. Kadangi Lietuvos Sąrašas Zuoko nerėmė, tokia LS kelto kandidato agitacija už Zuoką buvo LS ir LS pirmininko kompromitacija jau tuo metu, kai vyko preliminarios konsultacijos dėl valdančiosios koalicijos. Gal Naglis pasakys, kad tekstas Zuoko laikraštyje atsirado be jo sutikimo? Arba gal „Respublika“ neteisingai perteikė Puteikio atsakymus į žurnalisto klausimus? Ir paskutiniai įvykiai: kai tiesos lt pasirodė anoniminis komentaras apie Naglio padėjėją Rasą Kalinauskaitę, Vygintas Vilutis, buvęs Rasos bendradarbis ekspertuose, pradėjo skleisti insinuacijas, kad aš neva žinau, kas yra jo autorius, o Rasa kreipėsi į policiją, puikiai suprasdama, kad toks veiksmas, kada ištrinto komentaro autoriaus nustatyti neįmanoma, tėra sunkumų tiesos lt redakcijai sudarymas.

Visa tiesa ch:2       2015-07-16 8:39

Pirma. Naglis Puteikis, kartu su savo komandos apmokamais nariais nesibodi veikti Lietuvos Sąrašui už nugaros ir apgaudinėti LS pirmininką. Vienas rimčiausių tokių veiksmų yra šis: Naglis, pasinaudodamas savo apmokamu darbuotoju Mariumi padiktavo Vilniaus rinkiminio laikraščio spausdinimo sutarties turinį (tai pripažįsta pats Naglis) – jam reikėjo didžiulio tiražo, kuriam pirmininkas nebūtų pritaręs. Ne tik buvo apeitas LS pirmininkas, bet ir grubiausiai pažeisti LS įstatai, kuriuose siekiant didesnio skaidrumo yra įrašyta, kad išlaidas virš 1000 Lt tvirtina Taryba – įsipareigojimų, kurie siekė apie 20 000 eurų, niekas netvirtino. Negana to, šiuo atveju buvo pereita į kriminalinio veikimo lauką – Naglis, siekdamas naudos sau – kuo platesnio žinomumo, veikė, kad organizacijos vardu asmenys, neturintys įgaliojimų, pasirašytų komercinę sutartį. Tai yra kriminalas. Juo labiau, kad Naglis, nebūdamas net LS narys, ir niekieno neįgaliotas neturėjo jokios teisės implikuoti kokius nors veiksmus ar sprendimus su partijos finansinėmis sąskaitomis. Toliau. Sausio 23 d. LS narių akivaizdoje vartodamas necenzūrinę leksiką psichiškai smurtavo ir įžeidinėjo tiesos lt redaktorę, LS narę Ramutę Bingelienę. Ir tai buvo ne pirmas tokio pobūdžio, neslepiamos neapykantos išpuolis prieš ją ir tiesos lt portalą. Beje, nė už vieną išpuolį neatsiprašė. Tikėtina, kad sausio 23 d. išpuolis buvo apgalvotas ir suplanuotas, nes Puteikiui reikėjo klusnaus Vilniaus rinkimų štabo, paklusniai vykdančio jo scenarijų. Po išpuolio Naglio apmokami darbuotojai – Saulė ir Rasa – staiga „susiprato“, kad išpuolį patyrusi Ramutė joms yra tokia nesimpatiška, kad su ja jos neva nebegali būti vienoje patalpoje. Taigi įvykusi konfliktinė istorija pradėta versti aukštyn kojomis – smurtininkas Naglis jo darbuotojų pastangomis imtas daryti auka, o Ramutė – kaltininke. Toks pat likimas laukė ir Liudviko, stojusio stabdyti Naglio smurtą. Šio išpuolio ir Saulės bei Rasos kaprizų rezultatas buvo tas, kad buvo išardyta Vilniaus štabo ir Vilniaus rinkiminio laikraščio redakcijos veikla – Vilniaus štabo ir redakcijos funkcijas uzurpavo apmokami Puteikio darbuotojai. Buvo nustota šaukti štabo susirinkimus, o Puteikiui neparankūs štabo nariai – Ramutė, Liudvikas, Laisvūnas – negaudavo informacijos apie štabo ir laikraščio redakcijos veiklą. Dalis štabo informaciją apie rinkimus rankiojo iš nuogirdų. tiesos lt redakcija net buvo nušalinta nuo Lietuvos Sąrašo facebooko, kurį Marius su Vygintu buvo pavertę dar vienu Puteikio glianciniu puslapiu. Štabo veiklos išardymas turėjo apgailėtinų rezultatų. Vienas jų – nenusiuntėme stebėtojų į Pagėgius, laiku neparašėme skundo dėl biuletenių perskaičiavimo Pagėgiuose, o Pagėgių komisijos atsakymo neapskundėme VRK, t.y. LS parodė visišką nekompetenciją ir neadekvatumą Pagėgių rinkimuose. Bet tai irgi dėsninga – kai rinkimų štabą sudaro vieno kandidato darbuotojai, kurie rūpinasi tik vieno kandidato kampanija – argi galime tikėtis rezultatų partijai, kurios pavadinimo mūsų iškeltas kandidatas į merus bodisi ištarti viešuose pasisakymuose ir diskusijose. Visą šią savivaldos rinkimų kampaniją Naglis ir jo komanda naudojo intrigų, melų, demagogijos ir apgavysčių taktiką. ženklu. LS tebesvarstant dalyvavimo savivaldos rinkimuose būdus ir galimybes mus pribloškė žinia, kad Naglis, tuose pasitarimuose dalyvaujantis, slapta už LS nugaros steigia LS paralelinį Vilniaus rinkimų komitetą. Vėliau „grožybės“ tęsėsi. Naglis, LS susirinkime iš vakaro pažadėjęs, kad nesteigs savo vardo komitetų, kitą dieną VRK posėdyje pats dalyvavo Puteikio vardo komitetų registracijoje. Kas tai, jei ne apgavystė?

Visa tiesa ch:1       2015-07-16 8:31

Gerbiamieji Lietuvos Sąrašo Tarybos nariai, esame pakviesti aptarti ir apsispręsti dėl LS ateities. Ateities užuomazgos ir tendencijos slypi praeityje, todėl neišmintinga būtų priimti sprendimus neišanalizavus mūsų jau beveik trejų metų veiklos patyrimo. O šis patyrimas nėra vienareikšmiškas; patyrimas yra pamokantis, sunkus, kartais ir nuviliantis. LS atsirado iš protesto – protestavome prieš valdžios smurtą, melą, demagogiją, neskaidrumą, korupciją, Konstitucijos ir įstatymų mindymą, bendrojo gėrio nepaisymą, panieką piliečiui ir Tautai – tikriesiems Respublikos šeimininkams. Sakėmės einą į politiką įtvirtinti tam tikrus principus: viešumą, skaidrumą, dorovinį politikos matmenį, savivaldą, įstatymų galiojimą visiems, bendrojo gėrio prioritetą, Tautos suverenumą. Mūsų vėliava, aplink kurią su viltimi ir pasitikėjimu būrėmės tapo Darius – autoritetas ir mums ir intelektualiai visuomenei, gebantis geriau už bet ką Lietuvoje viešojoje erdvėje artikuliuoti minėtus principus ir juos ginti. Reikia pastebėti, kad Dariaus kaip lyderio stipriosios savybės buvo idėjų artikuliavimas, analizė ir veiksmų strategavimas – labai reikalinga veikla – tačiau jis nesiveržė į politinės kovos priešakines linijas. Vietoje savęs šias pareigas – bent rinkimų laikotarpiu – Darius perleido Nagliui, ir Naglis tapo neva LS remiamu ar keliamu politinių idėjų ruporu. Atsiradus šiam policentrizmui, kada pirmininkas ir idėjų generatorius yra Darius, o idėjų skleidėjas ir priešakinių kovų veidas – Naglis, partijos organizacinė, pasaulėžiūrinė, moralinė ir psichologinė raida bei ateities perspektyvos ėmė žymiu mastu priklausyti nuo Naglio ir jo artimiausių pagalbininkų išsikeltų tikslų, apsisprendimų ir veiksmų bei veiklos būdų. Noriu pabrėžti, kad veiksmai, veikimo būdai ir apsisprendimai visada turėtų atitikti tikruosius tikslus; neatitikimas tarp tikslų ir veiksmų bei veiklos metodų savyje brandina didelius pavojus, ilgainiui imama viena deklaruoti, o kita daryti. Šią koliziją išgyvena visos didžiosios mūsų partijos. Beje, dėl tos priežasties visuomenė ir tolydžio vis labiau partijomis ir nebepasitiki. Mes ir kūrėmės siekdami tokių raidos trajektorijų vengti. Taip yra atsitikę ir su Nagliu bei jo komanda: jo paties ir jo pagalbininkų veiksmai bei veikimo būdai prasilenkia su LS keliamais tikslais ir principais. Ypač šių rinkimų metu akivaizdžiai pasimatė, kad Naglis su savo komanda, nederindamas veiksmų, vienasmeniškai ėmėsi vykdyti ne LS, o visai kitą scenarijų, kuris dažnai kirtosi, prieštaravo LS prieš rinkimus suplanuotam. Tos atsirandančios ir gilėjančios dviprasmybės kėlė sumaištį ir nepasitikėjimą vieni kitais. Štabas tapo nebefunkcionalus, o Dariaus pastangos „užglostyti“ konfliktus buvo tik akivaizdybė, kad kolektyvinis darnus štabo darbas tapo nebeįmanomas. Naglis bei jo komanda su LS tarybos nariais savo veiksmus nustojo derinę, o neįtinkančius pasistengė eliminuoti iš štabo bei atriboti nuo informacijos. Išsireikalauti žinių, kas vyksta, kur 20 dienų dingęs kandidatas į merus, kokie planuojami renginiai bei susitikimai su visuomene tapo praktiškai nebeįmanoma. Štabas nuo kai kurių savo narių atsitvėrė tylos siena, neatsakinėjo į iniciatyvas, nesvarstė jų, neatsakinėjo į konkrečius klausimus. Ėmė veikti saviveikliškai ne kaip LS, o kaip Naglio rinkiminė komanda. Ta apgailėtina patirtis verčia iš esmės svarstyti, ar su Nagliu ir jo komanda dar tebeturime kažką bendra. Naglio ir jo komandos apsisprendimus, veiksmus ir veikimo būdus turime galimybę stebėti jau pakankamai ilgą laiką, todėl medžiagos apibendrinimams ir išvadoms turime daug. Pateiksiu keletą reprezentatyvių pavyzdžių.

Arija iš operos "........................"       2015-07-6 23:59

Aš, toks vienišas naglas piratas,
Kraustau svetimas vis kišenes,
Ieškau partijos, kur’ gaučiau nugvelbti,
Nes niekad nieks nemylėjo manęs,
,
Nes niekad nieks nemylėjo manęs.
.
.
Aš turiu tiktai stiprų piarą ,
Nesvarbu man, prie ko tai prives,
Jūsų viltys man sukelia juoką,
Nes niekada jos mekąsė manęs,
,
Nes niekada jos mekąsė manęs.
.
.
Štai ten durys, kurias aš išspyriau,
Ten vogiau ir kaupiau vertybes.
Aš taip pat su visais jas daužysiu,
Ech, tuomet paminėsit mane,
,
Ech tuomet paminėsit mane..
.
.
Įeinu, aš PR pasidaręs
Ir nužengęs pro mulkių minias,
Atsidrėbsiu patogiai prie Lovio,
Ir niekad nieks neišstums jau manęs.
,
Ir niekad nieks neišstums jau manęs.
.
.
Nair kas kad kadencija baigsis,
Aš tikiu savo piaro galia.
Įsipilu šampano į taurę,
Nes kur jūs dingsit durni be manęs,
,
Nes kur jūs dingsit durni be manęs.
.
.
Aš paklausiu: “Ko gi ieškot “branglietuvosžmonės”?
Negi jums taip negaila savęs?”
Aš sakau jums, žadu jums Rytojų
Nes nėr Mesijo tikresnio nei AŠ ,
,
Nes nėr Mesijo tikesnio nei AŠ.
.
.
Aš pasiūlau Paravozu pavėžint,
Nieks geriau liežuviu nepaveš.
Išlaipinsiu galinėj stotelėj,
Iš kurios nieks dykai neparveš,
,
Iš kurios nieks dykai neparveš.
.
.
Tai jau buvo gal tūkstantį kartų,
Vos ištarus : “Jums reikia Manęs.”
Aš susirenku pinigus iš anksto,
Ir kaip visad tepu sau slides,
,
Ir kaip visad tepu sau slides.
.
.
Pro brangiausio viešbučio langą
Pamatau juodas laivo bures.
Išeinu nemokėjęs nei cento,
Nes juk aš Piratas, ar ne,
,
Nes juk aš Piratas, ar ne?
.
.
Aš, šarmingas, gražuolis Piratas,
Mindau jūsu naivias svajones.
Nežinau, ar kada čia begrįšiu,
Bet tikrai nepamiršit manęs,
,
Jūs tikrai nepamiršit manęs ;D

> Darius Kuolys       2015-07-4 0:40

“Darius Kuolys     2015-07-3 14:40
Kaip ir egzotinis debilas turejo uzduoti:graziai ir itikinamai kalbeti,kalbeti kas is tiesu vyksta o is tiesu vykdyti KGB uzduotis.”
Pagaliau Kuolys demaskuotas. Teisinga Tiesos.lt diagnozė, kad Kuolys egzotinis KGB debilas.

taigi       2015-07-3 20:47

Adamkaus suni vyti kuo toliau nuo Tiesos.lt ir garbingu zmoniu.

Linkiu sėkmės       2015-07-3 20:11

Sėkmės Ramutei Bingelienei, Liudvikui Jakimavičiui, Laisvūnui Šopauskui. Ačiū, kad praregėjote. Demaskuokite iki galo ir sutriuškinkite Kuolio gaują.

Nebepasitikio Ademkevičiaus šunimi       2015-07-3 18:32

Jis yra Sistemos raugo prisigėręs užkratas.Reikalinga amputacija,kad neiššauktų visam organizmui užkrėtimo…

Sąrašui       2015-07-3 18:29

Neprileiskite Pusleikio ir jo šunų artyn per patrankos šūvį.

Kodėl nenušalintas Mefistofelis?       2015-07-3 18:24

Jis ,gi, dvigubu dugnu.
Siūlau surengti tarybos narių pasitarimą be Mefistofelio,o tada nuspręsti ką daryti toliau.

nustebusi       2015-07-3 13:53

kaip cia Kuolio gaujoje liko Kulakauskas? Gal neperskaite Sopausko ir Jakimaviciaus?

Rekomenduojame

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento?

Dominykas Vanhara. Labai geras pavyzdys, kaip žiniasklaida atlieka ne informavimo, bet nuomonės formavimo funkciją

Vladimiras Laučius. Kaip „idealistai“ atitrūko nuo idėjų, o „realistai“ – nuo realybės

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimtoji (rugpjūčio 2 diena)

Atsinaujinantys šaltiniai, o ne karas Ukrainoje yra pagrindinė Europos energetinės krizės priežastis

Vytautas Radžvilas: Gyvename naujoje geopolitinėje realybėje, todėl Tarpjūrio aljansas – neišvengiama būtinybė

Su Kremliumi siejamas nacių medžiotojas Zuroffas užsipuolė Lietuvą ir kitas šalis dėl „istorijos klastojimo“

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.