Lietuvos Sąrašas ir Naglis Puteikis: Laikysimės vilniečiams duotų įsipareigojimų

Tiesos.lt redakcija   2015 m. kovo 16 d. 0:40

29     

    

Lietuvos Sąrašas ir Naglis Puteikis: Laikysimės vilniečiams duotų įsipareigojimų

2015 m. kovo 11 d.

Lietuvos Sąrašas, vilniečių valia gavęs keturias vietas sostinės taryboje, kovo 2 dieną yra sulaukęs Liberalų sąjūdžio pirmininko pavaduotojo Remigijaus Šimašiaus kvietimo tartis dėl liberalų ir konservatorių buriamos Vilniaus koalicijos.

Sutikome dėl galimo bendro koalicijos darbo konsultuotis su liberalais, konservatoriais ir socialdemokratais. Konsultacijų metu paaiškės, ar atsiras pakankamai tvirtų bendrų nuostatų ir telkiančių bendrų darbų Vilniaus labui, dėl kurių Lietuvos Sąrašui derėtų prisidėti prie valdančios koalicijos.

Manome, kad būtų prasmės eiti į koaliciją tuomet, jei dirbdami kartu su partneriais galėtume įgyvendinti bent didesnę dalį vilniečiams duotų įsipareigojimų.

Turėtume būti tikri, kad mūsų dalyvavimas prisidėtų prie didesnių politinių galių suteikimo Vilniaus visuomenei, prie jos savivaldos įtvirtinimo, prie seniūnijų atkūrimo ir sustiprinimo, prie viešųjų finansų, bendro turto ir komunalinių paslaugų išskaidrinimo ir atsakingo tvarkymo, prie savarankiškos švietimo politikos, kurios miestas iki šiol neturėjo, prie didesnio rūpesčio skurstančiais bendrapiliečiais, prie darnios sostinės plėtros.

Konsultacijos dėl Vilniaus koalicijos bus tęsiamos po antrojo merų rinkimų turo.

Galutinį sprendimą dalyvauti ar nedalyvauti Vilniaus valdančioje koalicijoje priims Lietuvos Sąrašo taryba.


Darius Kuolys, Lietuvos Sąrašo pirmininkas

Naglis Puteikis, Seimo narys, Lietuvos Sąrašo kandidatas į Vilniaus merus

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Klausimėlis       2015-03-15 16:43

Kodėl komentarai tik apie liberalus? Jiems neužtenka balsų, kad vieni valdytų Vilnių, nebent susimestų Šimašius ir Zuokas, bet ir tai trūktų.

Kritikas Pikčiurna nusivylusiems.       2015-03-15 9:36

LS kartu su Nagliu Puteikiu rinkimų programoje deklaravo savo nuostatas ir gavo nemažą rinkėjų palaikymą. Jei rinkėjai suteikė pasitikėjimą tikslams, gal galima pasitikėti ir priemonėmis, kuriomis tie tikslai turi būti įgyvendinti? Atėjo laikas ne tik žadėti, bet, veikiant su kitų pakraipų partneriais, kuriais pasitikėjo kiti rinkėjai, pasiekti žadėtų tikslų. Dabar atėjo laikas veikti, o ne tik bambėti. Veikimas ir pasiekimai parodys kas ištikrųjų yra kas. Tai vadinama išbandymu valdžia. Būtų gerai, jai padėtume, o ne skleistume nepagrįstas abejones. Mūsų laukia ketveri metai ir kalnas nenuveiktų darbų. Be darnaus visuomenės palaikymo jų neįveiskime.

Kritikas Pikčiurna       2015-03-15 8:55

Liberalizmo yda.
Liberalizmas patrauklus savo asmens laisvės nuostata bet yra pražūtingas, nes deklaruoja fiziškai, finansiškai ar kitaip stipraus lygybę su socialinėje atskirtyje esančiojo lygybe.
Tai yra teorinė “lygybė” tarp laisvo bei neįsipareigojusio ir gyvenimo sunkumų, patirties stokos ar negalios supančioto.
Ar gali vaikas, neįgalus ar senelis būti lygus brandžiam vyrui arba ar vargšas gali būti lygus turtingam?
Tai yra ciniška veidmainystė, slepianti atsiribojimą nuo atsakomybės už silpnesniųjų visuomenės narių ateitį.

Liberalizme nėra vietos socialiniam solidarumui, todėl liberalizmas yra karinga filosofija, slepianti nuostatą, kad nugalėtojų niekas neteisia.

Šiandien mums tenka rinktis iš dviejų liberalų. Ar pagalvojote apie pasekmes?

Liūdnas vaizdas       2015-03-14 19:43

Koalicija - ne susiliejimas. Emocingai grūmojame, keikiame… O kalba gi ne apie tai.

Nida       2015-03-13 19:58

Agitavau už LS ir neapgailestauju. Man ramiau, kai Vilniaus taryboje bus LS atstovai. Netikiu, kad jie perbėgs pas liberalus, konservatorius arba Zuoką, kaip perbėgo Drąsos kelias seime.

apgailestauju, kad agitavau uz LS-       2015-03-13 19:25

jei susijungs su liberastais, tai Kuolio politiko karjera zlugusi amziams ir joks grazbyliavimas nepades!

Cukrus Druskai       2015-03-13 18:11

Kurių rinkėjų atsiklausti? LS rinkėjai iškėlė Aušrą Maldeikienę iš 10 į 3 vietą, Puteikį iš antros iškėlė į pirmą... Žinote būdą, kaip atrasti ir apklausti tūkstančius LS rinkėjų, kai rinkimai buvo slapti? Pasakykite.

Druska       2015-03-13 17:34

Iš straipsnio-“Manome, kad būtų prasmės eiti į koaliciją tuomet, jei dirbdami kartu su partneriais galėtume įgyvendinti bent didesnę dalį vilniečiams duotų įsipareigojimų.”
...O kada,gerbiamieji LS žmonės,pradėsite manyti,kad būtų labai teisinga ir prasminga atsiklausti savo rinkėjų. Juk gyvenam informacinių technologijų amžiuj.

Tai kad       2015-03-12 17:38

Respublika rašo:“Sostinės lituanistai pasipiktino kandidato į Vilniaus merus Remigijaus Šimašiaus ir jo partijos kolegų kalbomis apie dvikalbius pavadinimus”.O Sąrašas ką apie tai galvoja?

Svarbu       2015-03-12 16:32

pradžia.Ne veltui Tautoje sakoma:“Gera pradžia-pusė darbo"Bloga pradžia…...Svarbiausia pirmas žingsnis,jis ir nusako kryptį:).
Pasakyta jau daug,gal daugiau ir nebūtina.

A.N.       2015-03-12 15:31

Nesupratau klausimo… Jeigu norite žinoti, ką mąsto, ką veikia jūsų išrinkti tarybos nariai, susijunkite su jais Facebooke, matysite, ką rašo, kaip elgiasi. Kodėl iš anksto burbėti ir nepasitikėti žmonėmis?

VYTAUTAS       2015-03-12 14:51

AR TIKRAI SIS PORTALAS PRIKLAUSO KONSERVATORIAMS , O N.PUTEIKIS YRA KUBILOIDU TROJOS ARKLYS???

Marija to na, ponai       2015-03-12 14:44

Vilniaus rinkėjai “sudėjo” Lietuvos sąrašą taryboje su liberalais, socdemais, konservatoriais, zuokinininkais ir tomaševskininkais.
Jei eini į rinkimus, visad būsi “sudėtas”. Jei bijai “susidėti”, niekur neini.
Man svarbu, ką jie padarys, o ne su kuo dėsis. Mačiau, kaip Drąsos kelias dėjosi su Uspaskichu, su Paksu bet nepadarė nieko.

Arnė       2015-03-12 11:58

Tikime Jūsų pasirinkimu, kaip naudingiausiu susidariusioje situacijoje. Nepritariame kategoriškoms „juoda-balta“ kai kurių kometatorių nuostatoms. Sekmės.

valdoma demokratija laimės?       2015-03-12 11:38

didelis ginklų arsenalas pas KGB-pedofilus:
- papirkinėjimai,
- gasdinimai,
- šantažas,
- šmeižtai,
- įtikinėjimai per artimus,
- infiltracija,
- žmogžudystės.
Kol kas jie laimi, jų  įtakoje:
- konservatoriai,
- DK,
- bažnyčia - 80 % ir t.t.
Bus įdomu, kokiais metodais bus suvirškintas LS

sakom kaip yra,o neniurzgiam       2015-03-12 11:27

Lietuvos sarasas parodys savo verte,ar jis susides su liberalais ir konserv,.ar islaikys tvirta stubura,nors tas stuburas jau pakrypes,kai prisieme pedofilu drauge Maldeikiene,nors intuicija sako,kad tai atsidekojimas jai uz Puteikio paremima prezidento rinkimuose.Zodziu,ranka ranka plauna ir nieko gero nebus.

niurzga       2015-03-12 11:05

Nereikia pykti ant niurgzlių. Juk visi niurzgėjimai kyla iš begalinio nusivylimo dabartine Lietuvos politine tikrove, nomenklatūrinėmis partijomis, nuo žmonių atitrūkusiu Seimu, siautėjančiais oligarchais. Todėl ir atsakomybė Lietuvos sąrašui, kuriuo patikėjo visi nusivylusieji, didelė.

Na, ponai,       2015-03-12 10:44

Palaikiau jus nuo pat pirmo jūsų žingsnelio iki pat šiol,bet jeigu jūs jau susidėsite su ūso,steponavičiaus,kuodytės,šimašiaus partija—-tai nuo tos dienos-jūs man šiukšlės.

Dėdė > Ryt'as       2015-03-12 10:10

Apie įsipareigojimų vykdymą bus galima spręsti ir iš to, ar visi keturi į Vilniaus tarybą išrinkti kandidatai taps deputatais, ar vyks “mandatų perleidinėjimas”.

Rytui       2015-03-12 9:07

Gal ir gerai mastai, bet aš manau, kad šis “niurzgėjimas” yra prevencinis. Tai atgalinis ryšys į Lietuvo sąrašo vadovų reiškiamas mintis apie koalicijas. LS vadovai pasielgs, kaip jie mano geriau, o mes tai įvertinsime remdami juos arba neremdami. Šis straipsnelis pasirodė tik dėlto, kad buvo neigiama “niurzglių” reakcija į ankstesnius rašinius apie koalicijas. Mano nuomone Puteikis pilnai nesuvokia, kas yra tikrieji jo rėmėjai ir ko jie iš jo nori. Jie nori ne vien kovos su korupcija. Korupcija tai pasekmė, o ne priežastis. Ir nebūtina dabar tapti “visaliaudiniu prezidentu” tinkamu ir socialdemokratui-sodomitui ir kirkščioniui.

Apsaugokit nuo žydrūjų       2015-03-12 9:01

Pačiu svarbiausiu dalyku sąrašui manau turėtų būti įsipareigojimas apginti Vilnių nuo ŽYDRŲJŲ ŽMOGELIŲ.Tai moraliniai ir esminiai dalykai .Senai sakiau—pinigėlius lietuviai moka užsidirbti,tačiau visokie iškrypėliai juos ištaško.

Ryt'as       2015-03-12 6:49

Tikiu , kad Lietuvos sąrašo atstovai miesto taryboje iš esmės laikysis savo skelbtų nuostatų . Niurgzliams vertėtų kurį laiką patylėti .

Vida       2015-03-12 3:41

Kuriuo Puteikiu tikėti: ar tuo, kurs pas Zuoką laikraštyje, ar čia?

Hmm       2015-03-12 0:42

Normali pozicija. Sėkmės.

Juozapas       2015-03-11 23:46

Nelabai yra ką komentuoti.
Po mero rinkimų matysime kas ir kaip.
Išankstiniai komentavimai šiuo atveju tai tik būrimas iš kavos tirščių.
Palauksiu kitos savaitės.

vilnietis       2015-03-11 23:44

Vilniečiai neįpareigojo Lietuvos sąrašo jungtis su Šimašiumi. Tokios koalicijos palaidotų Lietuvos sąrašą kaip politinę jėgą. Vienintelis pasiekimas teliktų 4 balsai sostinės taryboje.

Ir vėl       2015-03-11 22:02

Tas Puteikis pradeda nusibosti su savo sapalionėmis, kaip jis su vaisais gali dirbti. Šie rinkimai yra geri tuo, kad pagaliau atsiskleidė, kas yra Puteikis. Jis yra tas tas pats…, tik kitoje rankoje.

gal nekibs ant saldainiukų       2015-03-11 21:46

pažadės liberastai-komunistai keletą postų - gal užkibs LS?
(juk su postais galima vykdyti pasižadėjimus vilniečiams, a ne?)

Danguolė       2015-03-11 21:45

tik vieninteliu atveju jūs galite jungtis prie miestą valdysiančių: jei jie priims jūsų sąlygą balsuoti pagal savo sąžinę. Bet jei ne, jūs negalite jungtis su liberalais, nes tai šių dienų blogis, o Šimašiaus deklaracijos vilniečiams varo siubą.

Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Federalinis teismas Floridoje gina nepageidaujamo potraukio tai pačiai lyčiai gydymą remdamasis pirmąją konstitucijos pataisa

Vytautas Radžvilas. „Iliuzijoms pasidavė ne tik Putinas“ (I dalis)

O kas šiandien išdrįs sistemai pasakyti „Ne“?

Lietuva turi naują „žvaigždę“

Edvardas Čiuldė. Tas pats Marksas, tik kitoje saujoje

Mark Regnerus. Ar pasinaudojant karo ūku Ukrainoje bus prastumtos vienalytės santuokos?

Kastytis Braziulis. Karas vyksta įvairiuose frontuose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.