Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Teisėkūros iniciatyvos

Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda: būčiau nepasirašęs lyčiai neutralios partnerystės įstatymo

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 15 d. 11:11

8     

    

Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda: būčiau nepasirašęs lyčiai neutralios partnerystės įstatymo

Šiandien Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda per metinę spaudos konferenciją patvirtino, kad būtų nepasirašęs lyčiai neutralios partnerystės įstatymo, dėl kurio pavasarį balsavo Seimas.

„Aš būčiau jo nepasirašęs dėl to, kad jame buvo beveik suniveliuoti santuokos ir partnerystės apibrėžimai, kitaip tariant, tas apibrėžimas, kuris buvo patektas tenai, iš esmės yra beveik prilygstantis santuokai“, – sakė prezidentas.

Primename: pavasario sesijoje teiktas vienalytes partnerystes įteisinantis įstatymas Seime buvo atmestas dviejų balsų persvara, tačiau valdančiosios daugumos atstovai neslepia, kad kiek pakoreguota forma šis įstatymas sugrįš į Seimą rudens sesijoje.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Raigerdas        2021-07-18 18:34

Apie ką jūs čia šnekate, gerbiamieji? Simonko aiškiai pasakė per Žinių radiją, kad jis irgi nori tokių pat privilegijų, kokias turi Šeima. Jūs manote, kad jis turi kažkokių tai GERŲ IDĖJŲ LIETUVAI? Jis niekada jų neturėjo, nes juos domina sugriauti ŠEIMOS INSTITUCIJĄ, sukuriant Lietuvoje konfliktinę situaciją. Reikia įrodyti lietuviams, kad jiems ŠEIMA yra nereikalinga, ir kad nėra skirtumo, ką vadinti Šeima. Lietuviai iš tikro nesusigaudo, kas yra tie pamišėliai. Galų gale paimkite ir pasikalbėkite su kokiu nors psichiniu ligoniu. Sumokėkite jam už interviu, neskelbkite jo pavardės, ir jūs pamatysite, kad pirmas dalykas, ką jie nori daryti, tai sugriauti egzistuojančias ŽODŽIŲ SAMPRATAS, kad įrodyti, kad jos yra neteisingos, nes teisinga yra tik tai, ką sako koks nors šizofrenikas. Pasikalbėkite su narkomanu ir jūs pamatysite panašius dalykus ir vėl tą patį norą - SUGRIAUTI EGZISTUOJANČIAS ŽODŽIŲ SAMPRATAS. Sugriauti bet kokią tvarką ir įvesti tik tokią tvarką, kurią siūlys narkomanas. Netirdami narkomanų kalbų, šizofrenikų kalbų, jūs niekada nesuprasite, ko siekia pedofilai, o dabar jau keliamas klausimas ir apie nekrofilų teises, šizofrenikai, paranoikai ir kiti keisti žmonės, kuriems loginis mąstymas ir moralė kelia alergiją. Ištyrę šituos dalykus, pagaliau, gal būt, jūs suprasite, kad vyksta arši ataka prieš tą SVEIKO MĄSTYMO ŽMOGŲ, KURIS YRA PAGRINDINIS HEROJUS, PAGRINDINIS ATLANTAS, ANT KURIO PEČIŲ LAIKOSI ŠEIMOS ATEITIS, PATRIOTIZMAS, MEILĖ TĖVYNEI IR TAUTAI, TIKĖJIMAS, PAGARBA ŽMOGAUS TEISĖMS, PAGARBA RELIGINIAMS ĮSITIKINIMAMS, BŪSIMOS KARTOS AUKLĖJIMAS, EKOLOGIJA IR VALSTYBĖS STIPRINIMAS. Kas mane nustebino? Tai, kad šitie protingi, drąsus ir garbingi žmonės, labai pasimeta disputuose su visokiais pedofilais ar nekrofilais. Klaida yra tame, kad jie juos priima už SVEIKO PROTO ŽMONES, bet pasiklydusius, suklydusius ar paslydusius. Iš tikrųjų yra ne taip, bet bendraujant su jais, tu priverstas sekti, kokiu momentu jis stengsis tave apgauti. Kodėl jis taip daro? Todėl, kad jie neperneša kitokių žmonių ir jie viską darys, kad jus priversti, kad jus priversti tapti tokiu pat, koks yra jis. Todėl jie neperneša ŠEIMOS, nes ŠEIMA turi tapti tokia pat, kokie yra jie, t.y. seksualiniai santykiai tarp tėvo ir dukros pas jų yra norma, motinos ir sūnaus taip pat ir t.t. Reikia suprasti, kad seksas čia yra ginklas, kad sugriauti ŠEIMOS TRADICIJAS ir tos šalies kultūrą. Kaip bus valdoma tokia pamišusi, be kriterijų visuomenė? Elektroniniu būdu ir totalinės kontrolės ir tablečių pagalba. Mums labai pasisekė, kad mes dar spėjome išsirinkti tokį Prezidentą. Jeigu ne jis, tai konseravatoriai su papirkta žiniasklaida, jau būtų pradėjusi perdirbti Lietuvą, paverčiant ją dideliais durnių namais. Kas būtų joje naikinama pirmiausia? Ką darė bolševikai? Naikino tautos atmintį. Ir jie darys tą patį.

Kis       2021-07-15 20:25

rasau pirmam komentatoriui.Atlikus i isange lytini akta,po to vaikutis negims,nes gamtasukure tam tikrus ir tikras vietas.Kokie po velniu partneriai,tai elementarus istvirkavimas,arba liga?Perdon ,ponai zopininkai.

Nuomonė       2021-07-15 18:02

Manau, kad jokio partnerystė įstatymo net neturi būti, nes partnerystė, šiuo atveju, suprantama netvarkingas (tiksliau, nesusituokusių) seksas tarp dviejų partnerių. Argi, tokiu atveju, tokias poras valstybė turi pareigą globoti ir palaikyti? Dorovę palaikanti valstybė tikrai to niekad nedarytų, o valstybė privalo likti tik dora. Todėl, vietoje „Partnerystės įstatymo“ gali būti priimtas tik „Keleto fizinių asmenų, vedančių bendrą ūkį, reguliavimo įstatymas“.

Dzeikui       2021-07-15 17:35

„Is normaliu santuoku seimu taip pat NEVISADA vaikai gimsta , o buna kad negali gimti.”
—————————-
O argi tai yra gerai? Kita vertus, tai tik išimtys, o vienalyčių atveju – taisyklė. Be to, labai tikėtina, kad absuliutūs(!) homoseksualai aplamai negali būti vaisingi. Nesu seksologas, bet manau, kad sėklos sudėtis priklauso ir nuo psichikos: juk vaikai išvis neturi sėklos, o sperma su sėkla pradeda gamintis tik su paauglystės pradžia, taigi su atsiradusiu seksualiniu potraukiu.

matas       2021-07-15 17:05

Pirmam ture aš už jį nebalsavau,dabar džiaugiuosi kad nesuklydau antrame atiduodamas savo ir artimūjų balsus jam.

Žodžio laisvė...       2021-07-15 14:53

Dirbtinis vaikų dauginimas ar surogatinių vaikų platinimas teisinėje ir demokratinėje valstybėje privalo būti draudžiamas ir griežtai baudžiamas.Dirbtinis vaikų atsiradimas turi būti traktuojama kaip grubiausiu Žmogaus Teisių pažeidimu,antikons-
tituciniu.Į Lietuvos Konstitucija jau dabar reikia įvesti nuorodą,kad dirbtinis
ar surogatinis vaikų dauginimas yra Draudžiamas Lietuvos Konstitucijos.

Dzeikas       2021-07-15 13:14

Zodzio laisvei:
Is normaliu santuoku seimu taip pat NEVISADA vaikai gimsta , o buna kad negali gimti.
Sakau ne todel, kad buciau uz vienalytes “santuokas” , o todel,kad kriteriju pasirinkai netinkama ir tuom darai paslauga pederastijos lobby.
Techniskai vaiku gymdyma po pusamzio is vienalyciu “sekso” bus galima organizuot - mikrobiologine chirurgija vietoje nestovi, bet tai nepadarys homoseksualistu seimu normaliomis.

Žodžio laisvė...       2021-07-15 12:19

Iš vienalyčių pabendravimų lovoje vaikai negimsta. Todėl jie negali būti prilyginami tikrai santuokai tarp vyro ir moters.Taškas.Ir nustokime apie tai daugiau burnas aušinti.


Rekomenduojame

Situacija sveikatos srityje: dr. Rimo Jankūno ir Andriaus Gudaičio pranešimai LVŽS šešėlinės Vyriausybės posėdyje

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: šįkart boikotas gali pavykti, mat valdantieji pataikė į savo tradicinius rėmėjus, o jų balsas dangų pasiekia

Andrius Martinkus. Tikroji vertybinė politika dabar yra ‘Realpolitik’

Ramūnas Aušrotas. Seimo narė Morgana Danielė platina teisiškai ydingą ir socialiai neatsakingą informaciją

Ignas Vėgėlė. Kodėl mes taip orientuojamės?

Vygantas Malinauskas. Apie nacionalinius kovos su pandemija ypatumus

Rasa Čepaitienė. Naujoji Helsinkio grupė

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Šiluvos deklaracija labiau tinka Dorovės ministerijai negu Bažnyčiai

STI kviečia valdžios institucijas bendradarbiauti dėl COVID-19

Izraelio sveikatos ministras pripažino, kad „skiepų pasai“ – tai spaudimo priemonė

Vytautas Rubavičius. Paslaptingas okupacinių Vilniaus paminklų „trikampis“

Pasirašykime Šiluvos deklaraciją: laisvoje demokratinėje valstybėje būtina gerbti pamatinius asmens ir visuomenės gėrius

Nida Vasiliauskaitė. Šiandien matome, kad Kantas ir kompanija klydo

Algimantas Rusteika. Kaip bukalaurai taisys savo klaidą

Advokatas Andrius Krištapavičius: kodėl atsisakau pasiimti savo Galimybių pasą?

Kun. Robertas Grigas. Rugsėjo 13-oji: niūrus sugrįžimas į sovietmetį

Liudvikas Jakimavičius. Uždavinys PIŠei

STI tarptautinė mokslinė konferencija „Demokratija karantine. Susikalbėjimo galimybės“: pagrindiniai pranešimai

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pareiškimas dėl Šiluvos deklaracijos

Rasa Čepaitienė. Viskas taip tiesmuka ir primityvu…

Nida Vasiliauskaitė. Apie ovacijas „kliedesiams“, tapusiems tikrove, ir ramiai knarkiančią sąžinę

Dominykas Vanhara. Kas yra blogai su šia publikacija?

Lenkų premjeras: Lenkija bus geriausia vieta gyventi Europoje

Rasa Čepaitienė. Prieš pišizmą nublanksta net kasdieniai vėlyvojo brežnevizmo marazmai

Viktoras Jašinskas. Juodasis pirmadienis

Kun. Robertas Grigas primena: ne tvoros ir ne tanketės apsaugo parlamentus…

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklės“. Išvarymo instrukcijos: sugauti, išvyti, dezinfekuoti

Ramūnas Aušrotas. Apie sprendimų „greitumą“

Geroji Naujiena: Sekime Jėzų ir nebūsime sugėdyti

„Teisingumo registras“: ar esate pasiruošę gyventi be pilietinių teisių?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.