Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Prokuratūra, Keisti teismų sprendimai

Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Algirdo Endriukaičio spaudos konferencija „Niurnbergo nebuvo: Labas, mes čia!“

Tiesos.lt redakcija   2020 m. vasario 21 d. 7:01

20     

    

Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Algirdo Endriukaičio spaudos konferencija „Niurnbergo nebuvo: Labas, mes čia!“

Jūsų dėmesiui siūlome vasario 20 d. Seime vykusios Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Algirdo Endriukaičio spaudos konferencijos „Niurnbergo nebuvo: Labas, mes čia!“ vaizdo įrašą. Konferencijoje, kurioje buvo aptartas teismų darbas ir įvertinti Lietuvos okupacijos, nusikalstamos KGB organizacijos ir okupacinių teisės normų legitimacijos požymiai jų verdiktuose, dalyvavo vienuolė Nijolė Sadūnaitė ir vyskupas Jonas Kauneckas.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Reikia       2020-02-26 5:12

nešališko Tarptautinio teismo, o ne Niurnbergo farso, kuriame teisėjauja Blogio imperija ir jos sąjungininkės.

Ponams A.Endriukaičiui ir Jonui Kauneckui       2020-02-22 21:29

pagal Joachim Hoffman norėtume priminti, kad “Die Nürnberger Prozesse war der größte Justizskandal der Weltgeschichte”. Jūs gal pirma išsiaiškinkite ten tarpusavyje, pas ką apsilankė Vyriausiasis Amerikos prokuroras Robertas H. Jacksonas, prieš išvykdamas į Europą ir ką ten nustatė? Pagalvokite, ponai, ką Jūs mums siūlote? Žinoma, taip mano tik neišsilavinę mažaraščiai, ne daugiau.

gynėjas.       2020-02-22 18:27

Ačiū už konferenciją. Stebėjausi strybvaikių ir komunistinių žydų kaltinimais Lietuvių tautai. Tik natūralūs fašistai gali kaltinti kitas tautas, o savo iškelti aukščiau ir vadinti išrinktąja ar arijų tauta. Teisingai Kauneckas įvardino, Lietuvoje iki okupacijos ir mums primesto karo nebuvo nei žydų, nei kitų tautybių pogromų ir kitokių nusikaltimų. Mūsų karta nedalyvavo nei kare, nei nusikaltimuose prieš kitataučius. Kodėl mūsų ,Lietuvos tauta kaltinama nebūtomis nuodėmėmis? Atskiri asmenys kurių jau nėra gyvųjų tarpe negali būti teisiami už atliktus nusikaltimus. Teismus vykdo tik teismas, o ne žinisklaida ar “rašytojai”.

Argi mums       2020-02-22 14:33

reikia tokio teismo, kur teisėjautų stalinistai ir jų sąjungininkai?

Anekdotas       2020-02-22 14:26

Paskaitai tų vadinamų lietuvišku pajegų ir pasidaro neaišku ar čia tikro šyzo kliedesiai, ar taip propagandistai nukvailo.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-02-22 10:04

Teksto savininkei, -ui, su nr 2020-02-21 22:27
Apsiraminkite, vėl neatspėjote : )))
1. Nėra jokio draudimo mums čia diskutuoti ir garbingai pasibarti (jei reikia), bet jūsų spėlionės yra tinkamos tik meistriškai protui pist ir todėl mes čia negaišim laiko su tokiais.
2. Išmintingai svarstant Tautos bei Lietuvos klastingojo priešo Vytauto Landsbergio dangstymas nesuprantamas, kai net 2003 sausio 23 dienos nusikaltėlių grupuotės sąrašas ir jųjų afera jums pateikti. Beje, prieš “perestroikę” Vytautas Landsbergis dėstė marksizmą leninizmą ir studentai šaipėmės iš jo, tuomet. Dabar, Vytauto Landsbergio ir visų kitų sukčių (aferistų) vieta - lietuviškame teisme (Tribunole).
3. Jūs galite lindėti krūmuose, kai bus bandymas išprašyti Putino vadovaujamą okupantų gaują iš Martyno Mažvydo (Kristijono Donelaičio, ...) gimtinės, iš Karaliaučiaus (Tvankstės) krašto. Prievartos nėra.
4. Tautos bei Lietuvos priešų (sukčių) sąrašas buvo pateiktas tik dalinis.
______________________________________________________________
Lietuviai, virš mūsų yra tik dievas.
***
Mes, lietuviai, esam Lietuvos šeimininkai (suvereninė Lietuvos valdžia priklauso mums). Nuolat, bandantys pavergti mus visokie maskvėnai, varšaviakai, briuseliokai, vatikaniokai, vašingtoniokai ir jųjų padlaižiai atsidurs mums po padu, anksčiau ar vėliau. Valdovų mūruose (rūmuose), vyriausybėje, seime kažkada bus mūsų stiprūs pagalbininkai, mūsų tikslams įgyvendinti. Prezidentūros mums nereikia, nes prezidentas – pre_žydo_tas. Dabar, labai sudėtingom aplinkybėm, mūsų bemaž svarbiausias rūpestis – išlikti žmonėmis, kad išsaugoti lietuviškumą, lietuvišką valstybę bekuriant.

O pats        2020-02-21 22:27

ne priešas, ane? Ypač, kai nori visus pakišti. Ne pats gi “Perestroikę” pradėjai, tad apsispakajink. Nori, kad mums banksteriai ar Mažeikis per patį uždraustų mums čia diskutuoti ir garbingai pasibarti, jei reikia? Kur pats buvai iki to Landsbergio? Kažkodėl pačio tai nematėme, nežinai? Ko Mažeikio nekritikuoji, a? Bijai, ane? O va Landsbergį šeimininkas leidžia, todėl ir varai atsilošęs, atspėjom?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-02-21 18:16

Teksto savininkei, -ui, su nr 2020-02-21 15:04
Apsiraminkite su tokia l klaidinga nuomone.
*
1. Tiesa apie l klastingą Tautos bei Lietuvos priešą Vytautą Landsbergį.
2003 sausio 23, seime,
Vytautas Landsbergis balsavo už - dėl konstitucijos 47 straipsnio keitimo. Tai yra, balsavo už bemaž didžiausios aferos įgyvendinimą pagal klaikią idėją - žemė užsieniečiams, o ne piliečiams. 
2003 sausio 23-iosios aferistų bendrininkui Vytautui Landsbergiui dera pati didžiausia bausmė – tremtis iš Lietuvos (su Lietuvos pilietybės panaikinimu).
*
2. Reik paskelbti registrų centro duomenis - kiek svetimšalių aferistų žemgrobių yra dabar Lietuvoje.
___________________________________________________________
Lietuviškos jungtinės pajėgos:
- sausio 13-osios įvykių metu budėjo prie seimo, kai okupantų tankai ir tunelyje gaudė;
- visą laikmetį dalyvavo Tautai organizuojantis 2014 referendumą – Tautos valios išraiškai, kai Tautos budelių komunistuojančios gaujos seime aferą darė su žeme (pagal principą žemė užsieniečiams, o ne piliečiams). Žinia, Tautos valios išraiška buvo seimo aferistų sužlugdyta;
- buvo nubaustos už tai, kad 2019 spalio 22 dalyvavo mitinge cenzūrai panaikinti prie komunistuojančių gaujų okupuotos Lrt;
- ir tt.
Kai milijonas (pusė visų!!!) darbininkų išvaryta svetur, tai
patriotinės lietuviškos jungtinės pajėgos gali būti vis dar puolamos tik ir tik Tautos skriaudikų budelių bei Lietuvos naikintojų gaujų elementų, 30 metų antikonstituciniu būdu siautėjusiųjų seime (ir kitur). Jei dar atsikalbinėsit, būsit priskirta, -as prie tokių elementų bendrininkų.
***
(pridedama)
Mūsų ateities veiksmų plane - okupuoto Karaliaučiaus (Tvankstės) krašto padėties keitimas su rusų kariuomenės išprašymu bei administravimo perėmimu iš Rusijos (remiantis okupantų Molotovo Ribentropo paktu, bei kitais istoriniais šaltiniais). Jei būtų buvęs išprašytas okupantas iš Karaliaučiaus, tai nebūtų buvęs okupuotas Ukrainos Krymas. Visuotinis nepakantumas Martyno Mažvydo (Kristijono Donelaičio, ...) gimtinės okupantams.
Jei esate drąsi, -us, prisijungsite prie tokio kilnaus tikslo. Taip? : )
***
Atsibuskim, lietuviai

stribvaikiai sunerimo       2020-02-21 16:17

vos tik kas parašo teisybę apie politikus (LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS) tuoj stribų vaikai sunerimsta - jeigu bus nuversti jų parinkti politikai, tai gali ir jiems kailis pradėt svilti smile

Taigi, pseudo Lietuviškos nejungtinės pajėgos,       2020-02-21 15:04

akivaizdžiai pasisakote prieš Lietuvos valstybę ir pereinate į jos išdavikų pusę, į priešų pusę ir dar skundžiatės, kad Lietuvoje bloga, kad joje diktatūra. Jei būtų diktatūra - tai pačiam žinai kas už tai grėstų, a? Ką gero pačios nuveikėte Lietuvos labui ir kokiuose krūmuose tupėjote iki Gorbio, kol jis neleido, ir po jo, kai LK(bolševikų)P CK Pirmasis sekretorius laimėjo LR Prezidento rinkimus? Vadinate Landsbergį diktatoriumi, o pats taip jį dabar viešai šmeižiate, žeminate, tyčiojatės ir dar nesėdite? Kodėl? Klykiate, kad nėr demokratijos, ane? Už dezi propagandą pačiam reiktų gerai įkrėsti, nemanai? Aiškiai parodei, kad esi bolševikų pusėje ir lauki Rusijos sugrįžtant iki Gegužės 9-osios. Manau, kad už tai patį reiktų bausti.

Dzeikas       2020-02-21 14:35

Jeigu Lietuvoje butu normalus teismai, tai BET KAS viesai apskelbes ka nors “priesu” butu patrauktas baudziamojon atsakomyben: arba irodai savo teigini, arba sedi.
Antilietuviskos pajegos normalaus teismo gautu po metus cypes uz kiekviena pavarde is to saraso.
Beje apie teismus , tiksliau “teismus” aprasytus straipsnyj sutinku ir mano pasakyta niekiek tam nepriestarauja: tautiski “teismai” is vienos puses atstatineja sovietine teise ir dirba pagal sovietines teises principus(kaltumo prezumpcija) , is kitos puses leidzia viesai smeizti zmones ir politikus
PS. Sakyti,kad tas ar anas politikas priima sprendimus nenaudingus Lietuvai yra viena, telpa i zodzio laisves savoka. O skelbti bet kuri politika isdaviku - kas kita ir uz tai reikia atsakyt. Tokiu banderlogu a le “antilietuviskos pajegos” svaiciojimai specialiai toleruojami, kad profanuoti “teises” savoka Lietuvoje.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-02-21 14:00

Tautos bei Lietuvos priešų sąrašas (dalinis, nevisas).
Tai - sąrašas tų, kurie lietuviška duona minta ir svetimšalių naudai dirba.
Valdas Adamkus
Landsbergis Vytautas
Karbauskis Ramūnas
Andriukaitis Vytenis Povilas
Babonienė Ona
Balčytis Zigmantas
Barakauskas Dailis Alfonsas
Baravykas Vydas
Bastys Mindaugas
Baura Antanas
Bernatonis Juozas
Bradauskas Bronius
Budrevičius Jonas
Burbienė Sigita
Butkevičius Algirdas
Čiulevičius Jonas
Dalinkevičius Gediminas
Degutienė Irena
Didžiokas Gintaras
Dmitrijev Sergej
Dovydėnienė Roma
Einoris Vytautas
Fiodorov Vasilij
Greičiūnas Valentinas
Gricius Algirdas
Indriūnas Algimantas Valentinas
Jakavonis Gediminas
Jakučionis Povilas
Jučas Jonas
Juknevičienė Rasa
Juozaitienė Jūratė
Jurkus Jonas
Juršėnas Česlovas
Kaniava Edvardas
Karbauskis Vaclovas
Karečka Edvardas
Karosas Justinas
Kašėta Algis
Kniukšta Gintautas
Korenka Jonas
Kraujelis Jeronimas
Kriščiūnas Kęstutis
Kružinauskas Stasys
Kubilius Andrius
Kunčinas Algirdas
Kutraitė Giedraitienė Dalia
Kuzmickas Kęstutis
Kvietkauskas Vytautas
Lapėnas Saulius
Lapėnas Vytautas
Lionginas Jonas
Macaitis Alfonsas
Mačernius Zenonas
Maldeikis Eugenijus
Martišauskas Virginijus
Masiulis Eligijus
Matulevičius Juozas
Matuzas Vitas
Medalinskas Alvydas
Medvedev Nikolaj
Mikolaitis Gintautas
Mikutienė Dangutė
Mincevič Gabriel Jan
Monkevičius Algirdas
Narvilienė Janė
Nekrašas Visvaldas
Olekas Juozas
Orechov Vladimir
Paksas Rolandas
Palaitis Raimundas
Palionis Juozas
Papovas Petras
Paulauskas Artūras
Pavilionis Rolandas
Plokšto Artur
Poplavski Aleksander
Popovas Vasilijus
Prunskienė Kazimira Danutė
Pulokas Alfonsas
Purvaneckienė Giedrė
Raistenskis Juozas
Ramanauskas Alvydas
Razma Jurgis
Rimas Algis
Rimšelis Klemensas
Rinkevičius Viktoras
Sabatauskas Julius
Sadeckas Alvydas
Salamakinas Algimantas
Saudargas Algirdas
Saulis Vytautas
Savickas Eimundas
Sedlickas Romanas Algimantas
Simulik Valerijus
Sinkevičius Rimantas
Sysas Algirdas
Skamarakas Kęstutis
Skarbalius Egidijus
Skardžius Artūras
Stankevič Vaclov
Stasiškis Antanas Napoleonas
Šablinskas Eduardas
Šiaulienė Irena
Šileikis Gintaras
Šivickas Gintautas
Teišerskytė Dalia
Tomaševski Valdemar
Tretjakov Valerij
Uspaskich Viktor
Utovka Jurgis
Valčiukas Rimas
Valys Antanas
Vareikis Egidijus
Vaštakas Rimvydas
Velička Domininkas
Velikonis Virmantas
Vėsaitė Birutė
Vidžiūnas Arvydas
Vilkas Pranas
Žalnerauskas Vladas
Žukauskas Henrikas
__________________________________________
Tai – 2003 sausio 23-iosios aferistų sąrašas. Tą dieną buvo keičiamas konstitucijos 47 straipsnis pagal klaikią idėją – žemė užsieniečiams, o ne piliečiams.
Šitiems dera pati didžiausia bausmė – tremtis iš Lietuvos (su Lietuvos pilietybės panaikinimu).

Kokio Jums       2020-02-21 13:12

čia dar Niurnbergo reikia? Kad vėl bolševikai teisėjautų ir teistų silpnesnį? Jums reikia dar vieno farso?

Manau,       2020-02-21 12:35

Jei valstybėje neveikia teisinė sistema jo piličiams, tai tokios, kaip valstybės ir nėra. Oligarchinė viršunėlė tarnauja ne Lietuvai, tad jos sukurta teisė yra primesta iš svetur.

stasys        2020-02-21 12:20

Siautėja LJP kitaip to spamo ir nepavadinčiau . Klausimas A.Endriukaičiui kaip tamsta galvojame o kuo skiriasi va tokia Tamstos iniciatyva, teismu reformoje, nuo mus pasiekiančios mados iš vakaru Metoo forma ?. Teisti Lietuvos piliečius kuriems metami kaltinimai tik formalaus liudijimo pagrindu turi tam tikru sunkumų teisiniu pagrindu žiūrint . Nors ir akcentuojama ydinga praktika teisėjus skatinti tos pačios sistemos rankomis alternatyvos kitokiems sprendimas nėra .

Taip.       2020-02-21 12:05

Tokia dabartinė realija. Baisiau nei sovitmeciu.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-02-21 11:45

Kai komunistė Dalia Grybauskaitė užsirioglina ant NATO tanko bei su vandalu Mariumi Ivaškevičiumi išniekina partizanus ir Gitanui Nausėdai tylint, tai:
- l didelė grėsmė nacionaliniam saugumui;
- mirtinas pavojus Tautai.
Atsibuskim, lietuviai!
https://www.youtube.com/watch?v=yXwOgRMol2o

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-02-21 11:22

Svajonių Lrt, tvarkai (pa)daryti Lietuvoje
*
Lrt taryba - be partinių seimo komunistuojančių gaujų 4 narių.
Lrt taryba - be prezidentūros komunistuojančių grybauskinių 4 narių.
Lrt - laisva ir nepriklausoma nuo partijų.
Lrt - Tautą telkianti priemonė pavyzdinei valstybei kurti.
Lrt - Tautos priemonė valstybės tarnautojų politikų priežiūrai.
*
Kada renkamės prie komunistuojančių gaujų okupuotos Lrt, kad išjungti burokevičininkų grybauskinių (bei panašių) komunistinę propagandą ir pradėti naudoti ją pagal paskirtį Tautos ir Lietuvos labui?
*
Reikia vado žodžio.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-02-21 11:21

Tauta nemato savo budelių.
Mes nesusikalbėsim ir nesusitarsim savigynos veiksmams dėl išlikimo, kai net Nacionalinio susivienijimo programos projekte Tautos bei Lietuvos priešas su klaidinančiu pavadinamu - oligarchai, sovietų režimas. L blogai. Reik tiksliai priešus pavadinti - komunistai (kgb’istai, stribvaikiai, ...).
- Nebėra Tautos budelių komunistų?
- Yra Dalia Grybauskaitė (Gediminas Kirkilas, Egidijus Kūris, ...). Buvusiųjų komunistų nebūna.
Partizanų tikslas buvo išjungti komunistus. Mūsų tikslas - toks pat, nes nepavyko to padaryti iki šiol.
_____________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių.
2020 vasario 21

liustracijos nebuvimas       2020-02-21 10:50

todėl TM,VRM,GP - stribų, stribvaikių ir kgbistų irštvos.
(nusikaltėliai vadovauja teisingumui - ne demokratinės valstybės, bet okupuotos totalitarinės valstybės požymis)

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.