Istorija

Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventėje bus paminėtos ir mons. Alfonso Svarinsko trečiosios mirties metinės

Tiesos.lt redakcija   2017 m. liepos 14 d. 18:52

17     

    

Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventėje bus paminėtos ir mons. Alfonso Svarinsko trečiosios mirties metinės

Liepos 15 dieną, šeštadienį, monsinjoro Alfonso Svarinsko įkurtame Didžiosios Kovos apygardos partizanų parke (Ukmergės r., Vidiškių sen., Kadrėnų k.), tradicinėje Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventėje, bus paminėtos ir Monsinjoro trečiosios mirties metinės.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-08-29 10:15
chenlixiang       2018-07-17 10:54
dongdong8       2018-07-4 10:21
shenyuhang       2018-05-2 5:27
chenyingying       2018-04-2 7:23
wanglili       2018-03-15 5:25
buy_viagra       2018-02-23 3:19
HILARIO       2017-12-5 10:15

url=http://goo.gl/TLJKhQ]konstruksi baja jakarta[/url] jasa konstruksi bangunan
konstruksi bangunan sipil jasa konstruksi
konstruksi rumah baja jasa konstruksi besi baja
konstruksi bangunan pabrik jasa konstruksi gudang
konstruksi baja untuk rumah jasa konstruksi gedung
konstruksi bangunan ruko 2 lantai jasa konstruksi baja wf
konstruksi bangunan gudang jasa konstruksi jembatan
konstruksi baja bandung jasa konstruksi bangunan
konstruksi h beam jasa konstruksi
konstruksi baja untuk gudang jasa konstruksi besi baja
konstruksi baja cnp jasa konstruksi gudang
standar konstruksi bangunan indonesia jasa konstruksi gedung
konstruksi baja gedung bertingkat jasa konstruksi baja wf
konstruksi baja bentang lebar jasa konstruksi jembatan
konstruksi bangunan tingkat jasa konstruksi bangunan
contoh konstruksi baja jasa konstruksi
konstruksi baja rumah jasa konstruksi besi baja
konstruksi bangunan masjid jasa konstruksi gudang
konstruksi bangunan beton jasa konstruksi gedung
jasa konstruksi baja bandung jasa konstruksi baja wf
jasa konstruksi baja jakarta jasa konstruksi jembatan
konstruksi lantai baja jasa konstruksi bangunan
harga konstruksi bangunan per m2 jasa konstruksi
konstruksi bangunan minimalis jasa konstruksi besi baja
kontraktor konstruksi baja jakarta jasa konstruksi gudang
konstruksi bangunan jembatan jasa konstruksi gedung
konstruksi baja h beam jasa konstruksi baja wf
konstruksi bangunan ruko jasa konstruksi jembatan
konstruksi bangunan walet jasa konstruksi bangunan
kontraktor konstruksi baja surabaya jasa konstruksi
konstruksi baja jembatan jasa konstruksi besi baja
konstruksi baja semarang jasa konstruksi gudang
konstruksi baja pabrik jasa konstruksi gedung
konstruksi atap gudang jasa konstruksi baja wf
konstruksi bangunan hotel jasa konstruksi jembatan

chenyingying       2017-11-30 3:56
xiaojun       2017-11-13 4:01
Letas Juozapui       2017-07-11 17:04

Deja, šįkart tikriausiai nedalyvausiu dėl susidariusių aplinkybių (Jota galės entuziastingai “pravedinėti” “priemonę” be mano įkyraus stebėjimo). Tačiau rastumėte bendrų pažįstamų, per kuriuos visada galima susisiekti.

Antanas       2017-07-11 12:47

Pašalieti, rask tokią žiniasklaidą kuri spausdintų mano ( taip, vadinu MANO )tiesą. LKB kronika neleidžiama. Tik ten buvo galima rašyti visą tiesą, dėl to ir mon. A. Svarinskas labai pergyveno, kad neleidžiama “Kronika.” Čia atrodo lyg tai bažnyčios reikalas kaip ir kur pagerbti savo bažnyčios narius, kur ir kam kalbėti ir jeigu tai ką aš dabar kaip komentatorius rašyčiau plačiai, niekas nespausdintų, nes nėra sensacijos ( pvz. kaip neišauklėti vaikai elgiasi su gyvuliukais pilnas internetas, o kaip elgiamasi su žmonėmis ne viskas rašoma. Ir mon. A. Svarinsko ne visi straipsniai buvo spausdinami. ) ir jei kur nors būtų mano nuotrauka šalia kitų žmonių, redaktoriui lieptų nukirpti, nes esu Tarpukario Lietuvos principingo savanorio sūnus. Monsinjoro kai nespausdindavo straipsnių, tai jis su jumoru sakydavo, kad aš tikriausiai negražus. Bet spaudoje labai plačiai rašau,tam surasdamas būdą kaip pateikti. Ir koks skirtumas ar Antanas ar Jonas tai parašo? Straipsniuose,tai nėra tik vienas ar kitas užkliuvimas su komentaru ar kreidelėmis ant asfalto išreikšta TIESA. Ačiū už pastabas.

Antanui - iš pašalės        2017-07-11 12:13

pernelyg daug jūsų komentare nutylėta, o aš per mažai žinau, kad manyčiau, jog galiu ką nors pasakyti.
Tik man nepatinka anonimiškai išdrožta VISA teisybė, kai nedrįstama pasakyti tiesiai tiems, nuo kurių priklauso atlikti pareigą - padaryti tai, kas privalu.
Monsinjoras pasakydavo.

Antanas       2017-07-11 12:06

Todėl,kad jau buvo panašus scenarijus pernai per gerb. monsinjoro A.Svarinsko Šv.Mišių auką (turiu pagrindo grįsti maldos kategoriškumu kuri netelpa į jokius kompromisinius išvedžiojimus.už gerb.Kunigą )kai nutįso per visą aikštę eilė prie košės lėkštelės, nei prie Šv.Komunijos už mon. A.Svarinską. Ir platinama tokiame renginyje knygos apie komunistus. Tad kartais reikia priminti, paaiškint kur Taip tai TAIP, kur Ne tai NE. Niekaip negalima suderinti nesuderinamų dalykų. Ar tai jau trūksta popieriaus perspausdinti žmogaus normalų atvaizdą? Pusiau tiesa yra vis tiek MELAS.Kai religinių renginių globėjais tampa politikai, tai jau ne asmeniškumai. Pilviškiuose,kur renginį organizavo savivaldybė, dar esant gyvam mon. A. Svarinskui buv uždrausta monsinjorui bažnyčioje sakyti pamokslą, o Vilniaus katedroje per Šv. Mišias stovėdavo nuošaliai kamputyje. Tai kam tas čia neskanus kokteilis? Paviršuniškumas nėra ESMĖ.Ačiū komentatoriui už neabejingumą Antanui.

Antanui       2017-07-10 22:01

atsitokėkite - kam čia tas neskanus kokteilis?
Taip, kažkieno parinkti kalbėtojai, kiekviena proga besišliejantys prie garbingo žmogaus, ypač po mirties, neaiškių knygų ar leidinių sudarytojai ir platintojai, nepraleidžiantys progos iš jo pasipelnyti, ar parinkti šv. mišių aukotojai yra svarbu ir būtų gerai, kad tuos renginius organizuojantys nustotų pataikauti visiems iš monsinjoro biznį darantiems, tačiau kam čia ta pseudo problema: kad mirusiam “pagarbą” parodytų tik nuotrauka, kurioje matytųsi pakaušis, ar plakatas, kuris jo nepadalintų pusiau? ir kuo čia dėta jūsų minima baimė ir plyšys?...
Beje, jūsų paties komentaras su tikra “pagarba mirusiam” visiškai neturi nieko bendro - jis pretenzingas, kyla iš noro monsinjorą “prichvatizuoti”, per jį turėti sau pelno ar garbės - juk kitas jūsų komentaras bus: niekas kitas taip gerai jo nepažinojo… Ar ne taip?
Tik niekad nepatikėsiu, kad A. Svarinskui rūpėjo pasirodyti, užsitarnauti garbę ar tik tokiu, o ne kitokiu būdu rodomą pagarbą ir šiaip -  gražiai atrodyti. Ką išties mačiau - kuklų, bet orų žmogų, ir tai, ką jis darė, darė nuoširdžiai, nesumeluotai, nesidairydamas, ar kas mato. Ir pasakodavo apie savo darbus be susireikšminimo.
Todėl ir visi šie jūsų postringavimai, kaip turi atrodyti pagarba mirusiam ir pan., su juo neturi nieko bendro: jame tikrai nebuvo vietos rūpinimuisi, kokia nuotrauka po mirties bus įdėta ar kas laikys mišias, ir jis tikrai nebūtų sutikęs, kad tuo pagrindu būtų rūšiuojama ar net susipriešinama.

Antanas       2017-07-10 20:26

Ir mirusiam nėra pagarbos? Plakatai su gerb. mon. A. Svarinsko atvaizdu padalinti pusiau ir ši skelbimo nuotrauka be pakaušio. Kodėl ir po mirties į monsinjorą žiūrime su baime tarsi pro plyšį. Tad ir apie jo išleistas knygas monsinjoras yra pasakęs: “Gerai, kad dar tokios išėjo.” Ar nepavirs ir šiais metais garbingo kunigo minėjimas reklamuojant nepopuliarią spaudą? Gaila iškreiptos tiesos ir maldos. Įsižiūrėkite ir pamatysite kai aukodavo Šv. Mišias Monsinjoras A. Svarinskas šalia jo stovėjo jo bendražygiai o dabar kviestiniai su savivaldybių scenarijais.

Ne visi iš       2017-07-9 22:44

pat pradžių suprato šį garbingą žmogų,ne visi priėmė jo emocingą nuoširdžią kalbą.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.