Šeimos politika

Lietuvos gyventojų nuomonių apklausa

Tiesos.lt siūlo   2021 m. vasario 27 d. 12:21

15     

    

Lietuvos gyventojų nuomonių apklausa

laisvavisuomene.lt

2021 m. sausio mėnesį VšĮ “Laisvos visuomenės institutas” užsakė Lietuvos gyventojų nuomonių apklausą aktualiais šeimos politikos bei lyčiai neutralios partnerystės įteisinimo klausimais dvejose skirtingose tarptautinėse apklausas atliekančiose įmonėse Baltijos tyrimai ir Norstat.

Kviečiame susipažinti su tyrimo rezultatais.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Bartas        2021-03-3 13:12

Paskutinis apklausos paveiksliukas. 55% - Ne. 27%- Taip, 18% - Nežinau. Man įdomiausi tie 18-iolika. Kas jie tokie? Gal čia tie iš “el- er- tė klausimėlio” gretų? Ar kaip šūdas eketėj , per vidurį, kad neprišaltų. Va tie 18 - iolika - patys baisiausi. Stovi už kampo .  “Moja xata s kraju nečievo neznaju”.
Gal, buvęs rektorius teisus, įvardines žviegiančius ....

Tvankstas       2021-03-1 17:27

Airijos mokslininkė Cahill ištyrė 1500 mėginius, kuriems buvo nustatytas corona-virusas. Nei viename nerado corona-viruso, tik gripo a ir B atmainas.
Muahahaha

> Šitos apklausos tik žmonių mulkinimui        2021-02-28 17:27

Ne visiškai su tamsta sutinku. Manau, kad priešrinkiminės apklausos tikrai yra patikimesnės, nei pastaroji. Didelę priešrinkiminių apklausų (turiu omenyje ne ankstyvųjų apklausų) apgaulę demaskuotų rinkimų rezultatai, todėl, šiuo atveju, yra galimybė rinkėjus apgaudinėti tik gana saikingai.

Mąstančio nuomonė       2021-02-28 17:09

Manau, kad apklausomis, kurių rezultatų teisingumo praktikoje neįmanoma patikrinti, tikrai neverta tikėti. Beje, visuomenę, kuri šventai tikėtų tokiomis nepatikrinamomis apklausomis, valdžios politikams būtų ypač lengva apgaudinėti, formuojant jos nuomonę įvairiais politiniais klausimais. Ar tuo naudotųsi politikai, klausimas tik retorinis.

O koks skirtumas,       2021-02-27 19:41

kur žmogus gyvena, kiek uždirba, kiek jam metų, kiek išsimokslinęs? Tokie skirtumų akcentavimai įžeidžia daugumą tautos. Visi esame tauta, visi piliečiai ir lygūs prieš įstatymą. Visų teisė į nuomonę vienoda ir visų nuomonė lygiavertė. Dievas juk neskirsto žmonių į šventuosius ir pasmerktuosius, bet myli visus vienodai ir visiems suteikia šansą.

klausimelis       2021-02-27 17:13

kas užblokavo Deivido Norkuno video?

Kis       2021-02-27 16:58

Net nejuokinga,kokie po velniu tyrimai,klauskite ir gausiteismanes visai kitus tyrimus.Zodis šEIMA VISKA sustato i vietas;vyras+moteris+vaikuciai.Seima be vaikuciu jau traktuojama kitaip,nors ir susideda isvyro ir moters.Liaudyje sakoma;nepilna seima,nes nera palikuoniu.Cis galima diskusijas ir pabaigti.////////

Kis       2021-02-27 16:56

Net nejuokinga,kokie po velniu tyrimai,klauskite ir gausiteismanes visai kitus tyrimus.Zodis šEIMA VISKA sustato i vietas;vyras+moteris+vaikuciai.Seima be vaikuciu jau traktuojama kitaip,nors ir susideda isvyro ir moters.Liaudyje sakoma;nepilna seima,nes nera palikuoniu.Cis galima diskusijas ir pabaigti.

Šitos apklausos tik žmonių mulkinimui        2021-02-27 16:24

Netikiu jokiais baltijos ir jokiais norstat tyrimais, Lietuvoj už šeimos stiprinimą pasisakytų 95%, o kokie 5% kad šeimą reikia sugriaut. Prieš rinkimus irgi šitie patys tyrimai užsakomi, kad mulkinti žmones.

Net Baltijos tyrimai rodo nepritarimą nuodėmei       2021-02-27 15:42

Vadinasi, turėtų būti gerokai didesnis respondentų procentas, kuris patvirtintų, kad lietuvių tauta dar pakankamai moraliai sveika ir pajėgi atsispirti lytinių iškrypimų, šeimos instituto ir valstybės griovimo propagandai.
Akivaizdžiai kėsinamasi į Konstitucijoje įtvirtintas aukščiausias vertybes - dorovę, šeimą ir valstybės pamatus, todėl tauta privalo išeiti į gatves ir aikštes, kad tas vertybes apgintų arba jos laukia gėdingas galas.

LRT       2021-02-27 15:01

Visai nebogi rezultatai. Dar pasitengsime kokius metus ir tie 58 proc. ištirps. Kaip ištirpo Airijoje ir kitur. Barzdoti piemenys susikurs sau ateitį, nuo kurios žaksėti bus per vėlu. Bet iš kur mums žinoti, kiek jie yra sužaloti.

Ona       2021-02-27 14:52

Jei visi delfiuose skelbiami tyrimai būtų taip kvalifikuotai parengti, tai visuomenė ir į valdžią sutūpėliai daugiau apie save sužinotų tiesos ir gal taip nebūtų kiršinama bet kokiomis priemonėmis padaryti, kad viršus būtų mažumos

Vilė       2021-02-27 14:20

Santuoka ir Šeima - “brendas” užimtas. Homoseksualai ir kitokie seksualai gali savo santykius porinius, grupinius , ar kitokius įteisinti kitokiomis sutartimis, vietoj mus parodijavę.
Homoseksualai būna kūrybiški, meniški, todėl gali sau susikurti ir atitinkamus ritualus be bezdžionavimo.
Tačiau jie reikalauja ne teisių, o privilegijų, jie nori sisioti mums ant galvų ir kad mes sakytume , jog tai šiltas lietus.

o kodel neatsiklausta       2021-02-27 13:03

vyresniu nei 74 metai? Ar musu seneliai jau nurasyti ir jiems nebegalima reiksti savo nuomones? Ryski doskriminacija pagal amziu- kur ziuri zmogaus teisiu komitetas profesionaliu geju priesaky?

Apklausa       2021-02-27 12:46

Negi veršių tauta gali turėti savo nuomonę.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.