Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Partijos

Lietuvoje steigiama nauja krikščionių demokratų partija – krikščioniškų pažiūrų piliečiai kviečiami imtis astsakomybės

Tiesos.lt redakcija   2019 m. rugpjūčio 29 d. 21:39

133     

    

Lietuvoje steigiama nauja krikščionių demokratų partija – krikščioniškų pažiūrų piliečiai kviečiami imtis astsakomybės

Ketvirtadienį buvo paskelbta, kad Lietuvoje inicijuojamas naujos krikščionių demokratų partijos steigimas. Apie tai ketvirtadienį pranešę jos iniciatoriai pakvietė krikščioniškas vertybes išpažįstančius Lietuvos piliečius vienytis ir prisiimti atsakomybę už tai, kad Lietuva būtų kuriama remiantis šiomis vertybėmis.

Pristatydami savo idėją naujojo politinio sambūrio iniciatoriai teigė, kad jų vizija – „vieninga, dorybe ir tikėjimu grįsta, tvirta, laisva ir veržli Gerovės Lietuva“. „Tokia Lietuva padėtų žmones išsilaisvinti iš skurdo, nusivylimo, savanaudiškumo, pilietinio pasyvumo, vartotojiškumo, prastos dvasinės ir fizinės sveikatos. Matome šias problemas ir nesutinkame prieš jas nuleisti rankų. Esame įsitikinę, kad Lietuva gali tapti šalimi, palankia gyventi visiems piliečiams“, – teigiama šiandien išplatintame kvietime.

Kad radosi poreikis naujajai politinei jėgai burtis, vienas iš naujosios partijos iniciatorių Vytautas Sinica padėkojo Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams, jo teigimu, išdavusiems savo deklaruojamas idėjas. Naujoji partija „turėtų užpildyti skausmingai atsivėrusią krikdeminę nišą“, – sakė jis. Ją planuojama įsteigti kitų metų sausį.

Supažindiname su naujos politinės jėgos kūrimo iniciatorių išplatintu kvietimu, kuriame krikščioniškų pažiūrų piliečiai raginami imtis atsakomybės už jiems brangių idėjų įgyvendinimą. 

* * *

KVIETIMAS

Visi, kuriems rūpi mūsų Tautos ir Valstybės ateitis!

Mes tikime, kad Lietuva gali būti Valstybe:
  - kuri brangina ir ateities kartoms išsaugo istorinę atmintį, tautinę tapatybę ir krikščioniškosios Vakarų civilizacijos vertybes;
  - kurioje gerbiamos prigimtinės žmogaus teisės ir laisvės;
  - kurioje valdžia tarnauja ne atskiroms interesų grupėms, bet visuomenės bendrajam gėriui;
  - kurioje prigimtinė šeima iš tiesų yra laikoma visuomenės bei valstybės pagrindu ir yra apsaugota nuo nepagrįsto valstybės kišimosi;
  - kuri kliaujasi piliečių dorybėmis ir jas puoselėja;
  - kurioje natūrali nesuniokota gamta išsaugoma ir perduodama ateitiems kartoms;
  - kuri yra atvira ir palanki visoms socialinėms, kultūrinėms, ekonominėms iniciatyvoms, tarnaujančioms visų visuomenės narių bendrajam gėriui;
  - kurioje iš ekonomikos augimo ir įdiegtų bei sukurtų inovacijų naudą gauna visa visuomenė;
  - kurios teisė yra grindžiama teisingumu, sąžiningumu ir protingumu;
  - kurioje gera gyventi, kurti šeimą ir sulaukti senatvės.

Visuotine tautos valia priimta Konstitucija skelbia, kad šeima yra visuomenės ir valstybės pagrindas. Lietuva privalo vadovautis šiuo principu. Tik puoselėdami Lietuvą kaip savo šeimą galime padėti jai tapti šalimi, kurioje jos piliečiai trokšta gyventi ir kurti.

Tokia Lietuva padėtų žmonėms išsilaisvinti iš skurdo, nusivylimo, savanaudiškumo, pilietinio pasyvumo, vartotojiškumo, prastos dvasinės ir fizinės sveikatos.

Matome šias problemas ir nesutinkame prieš jas nuleisti rankų. Esame įsitikinę, kad Lietuva gali tapti šalimi, palankia gyventi visiems piliečiams. Tikime, kad tvari ir sparti Lietuvos raida galima tik vadovaujantis mūsų civilizaciją sukūrusiais krikščioniškos moralės ir prigimtinės teisės principais. Šiandien Lietuvoje nėra nė vienos politinės jėgos, kuri jais nuosekliai vadovautųsi. Ji privalo atsirasti ir mes pradedame ją telkti.

Mūsų vizija – vieninga, dorybe ir tikėjimu tvirta, laisva ir veržli Gerovės Lietuva. Svarbiausiuoju tikslu laikome visų piliečių bendrąjį gėrį, grindžiamą ekonominio ir socialinio teisingumo įgyvendinimu.

Kviečiame ir Jus prisijungti prie besiformuojančios politinės jėgos ir būsimos jos veiklos: tapti politinės partijos arba ją remsiančios ir kontroliuosiančios pilietinės santalkos nariu. Kviečiame kartu kurti šeimai, bendruomenėms ir visai tautai palankią aplinką ir siekti pokyčių politikoje.
Dėkosime už bet kokią paramą, kurią suteiksite savo skirtu laiku, ištekliais, patarimais ar konstruktyvia kritika.

Jeigu turite pasiūlymų arba pageidavimų, susijusių su mūsų tolesne veikla, arba norėtumėte įsitraukti į konkrečią veiklą (partijos ar pilietinės santalkos), prašome užpildyti šią registracijos formą, arba kreiptis į Šarūną Legatą el. paštu .(JavaScript must be enabled to view this email address) ar telefonu 869806192.

Kvietimą pasirašo:

Gediminas Akelaitis
Arvydas Akstinavičius
Dalius Barkauskas
Vilius Bernotas
Petras Bingelis
Tadas Bruzgulis
Dovydas Caturianas
Rasa Čepaitienė
Narimantas Čėnas
Rimantas Jonas Dagys
Kęstutis Dubnikas
Eligijus Dzežulskis-Duonys
Salomėja Fernandez
Algimantas Jankauskas
Daiva Jokubėnienė
Arvydas Janulaitis
Justina Juodišiūtė
Remigijus Jucevičius
Martynas Katelynas
Šarūnas Legatas
Audrius Makauskas
Vygantas Malinauskas
Marius Markuckas
Monika Morkūnaitė
Romas Pakalnis
Agnė Paulėkienė
Audrius Penkauskas
Dovilas Petkus
Vytautas Radžvilas
Arnas Simutis
Vytautas Sinica
Almantas Stankūnas
Gediminas Storpirštis
Jonas Šimėnas
Laisvūnas Šopauskas
Gintautas Vaitoška
Algimantas Valaitis
Lilija Vanagienė
Algis Vyšniūnas
Kristina Zamarytė-Sakavičienė

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Nepasirašysiu        2019-09-6 5:55

Kitaip sakant, partija siūlo socializmą (kuris yra iš esmes sekuliarioje krikščionybės versija). Taip jau yra Lietuvoje - visi krikščionys iš tikro nori socializmo. To, kas siūloma programoje, ne viena šalis nėra įgyvendinusi (su galima Izraelio išimtimi, bet ten - kitokios proto, finansines ir geopolitines galios). Nebus ir Lietuvoje - Švedijos bankai ir žiniasklaida to niekada neleis.

> ah1       2019-09-2 23:04

Svajoji turėti EŽTT partiją? Pasvajok, ir praeis.

ah1       2019-09-2 20:01

pagonių kova su kryžiuočiais tęsiaisi -senovės baltų religinė bendrija „Romuva“  kreipėsi į Europos žmogaus teisių teismą (EŽTT), o jei dievai bus palankūs tai ne tik EŽTT laimės bet ir partiją pagonys turės.

stasys        2019-09-2 12:08

Prašaliečiui ..paseilėk piršta kai istorijos lapus verti ..gal imti ir suklysti .

Prašalietis       2019-09-2 11:20

Ar ne per daug bus 2 milijonams neišsivaikščiojusių tautiečių antra “su krikščioniškomis vertybėmis krikščionių demokratų” partija. Kiek žinau Lietuvoje jau seniai yra susikūrusi “krikščioniškas vertybes įgyvendinanti” krikščionių demokratų partija, kuri šiuo metu yra “politinėje” kompanijoje su taip vadinama Tėvynės Sąjungos partija, kuri po susijungimo pasidarė Tėvynės sąjunga- Krikščionys demokratai. Beje Dagys ir Radžvilas turėtų būti gerai “pažystami” su LTS-KD “krikščionių- demokratų” partija…

Kryk cionais       2019-09-1 13:59

Kur jie ejo buvo sauksmas cionais.Kiek krykai iš skerde Asteku Amerikoje,Dievo vardu?

stasys        2019-09-1 8:16

Dzeikai .. Tomui J stasio rašliavos žinomos bet va tavo pavartota daugiskaita mane nustebino . Kas tie mes ? Dzeikai .

Dzeikas       2019-08-31 23:13

TomaiJ, nekreipk demesio.Cia musu vietinis mudakas. Jis ne girtas ir nenukalba.Pas ji toks smegenu drenazo metodas. Kalba specialiai darkyta, linksniai sudeti taip, kad suprast gali ir taip ir anaip. Jeigu pradesi tikslinti isstatys tave durnelio vietoje , tipo nesupranti giliu komentaro minciu.Jeigu priimsi viena kuria versijais daugybiniu prasmiu suteiktu tekstui - vel issistatysi durnium, nes jis nurodys kita prasme.
Tiesa jam nerupi, jam rupi elementarus taves vedziojimas uz nosies paskui jauka. Jis si metoda vadina pasnekovo manksta smegnims. Na kad tavo smegenys(nes tu su juo diskutuoji) nesustabaretu, jis tau stumia dura a le “tiesu daug ir as tau jas pateikiu ,o tu jas atrask”.
Mes jau kaip ir priprate prie jo, zinome kad klounas ir jis su tuo susitaike. Va tu naujokas, pakibai ant jo meskeres , tai jam atrakcija tave pavedzioti.

stasys        2019-08-31 21:18

Tomai J Tai tik grubus pavyzdžiai to kad suprastumėte kokios didelės properšos žiovi atskirais istorijos laikotarpiais kai kalbame apie tautines vertybes, tradicijas ir kas yra tas Lietuviškumas žmogui . Sąlyga tas vertybes išsaugoti ateityje reikalauja kad sienos butu atviros visiems norintiems čia gyventi , o mes akcentuotume savo tikslus ne į draudimus .. siekiu išsaugoti tai kas ir taip kintama ,..o akcentus dėtume į prisitaikymą prie aplinkos kai jaunimas jau nėra toks motyvuotas užsidaryti sienose. Tamstos siūlymas man pasirodė savižudiškas ir ne pragmatiškas naujai steigimai partijai . Reikalingos idėjos kurios siūlytu matyti ateitį o ne apsaugoti nuo grėsmės kuria jaučiame ..tokiu partijų Lietuvoje N ..rinkis kuria norį .

T0mas J. -> stasiui       2019-08-31 17:21

“Jus pilnai turite teise taip galvoti , bet būtent tokios sąlygos leido žmogui išgyventi” - kokios TOKIOS? Kodėl tu šaltu veidu rašai TOKIOS ir negalvoji kad skaitytojas gal nesupras ką turėjai omeny, sakydamas TOKIOS? Kokios tokios?
“arklys žagrė ir teisiu pagal ta Konstitucija telpančiu sausoje ..” - Ką šiuo atveju reiškia SAUSOJE? Kad ne šlapjoje, o sausoje? Ar tu neblaivus, ar tiesiog nesugebi užrašyti savo minčių raštu, ar nesistengi?!
Kokia prasmė rašyti nesuprantamai?
“Jus tikrai įsitikinęs kad suprasite ko Jūsų klausia graži žemaitė to laikotarpio? ” - LAIKOTARPIS čia niekuo dėtas, aš nesuprantu žemaitiškai.

T0mas J. -> C-Fam       2019-08-31 17:13

Nevemk čia nevalstybine kalba!

kas mūsų laukia?       2019-08-31 17:10

gražių paveiksliukų galerija:

liaudiesmenas.livejournal.com

.

C-Fam 2       2019-08-31 15:55

The paper also complains of persistent and successful opposition in some countries.
“Strong community resistance to comprehensive sexuality education, or even the prospect of such resistance, is a real risk,” the paper complains.
It cites the example of Uganda, where backlash to the programming of UN agencies led to a revision of the sex education curriculum in 2016.
Now, Uganda’s revised curriculum “does not align with the quality benchmarks promoted by the International Technical Guidance on Sexuality Education, as it does not address some key topics and includes moralizing language,” according to the UNESCO paper.
The International Technical Guidance on Sexuality Education is the curriculum promoted by all UN agencies for stand-alone sex education, “Life Skills” programs, and other school programs.
For a detailed critique of Comprehensive Sexuality Education see the IORG Briefing Paper, Seven Reasons to Reject “Comprehensive Sexuality Education.”
https://c-fam.org/wp-content/uploads/CSE-Briefing-Paper-8.26.18.pdf).Austin Ruse
President

C-Fam       2019-08-31 15:53

UN Agency Tries to Impose Abortion and LGBT Rights in Sex Education Everywhere
Stefano Gennarini, J.D. | August 29, 2019
NEW YORK, August 30 (C-Fam) A UN Agency is urging governments to use deceptive anti-democratic tactics to “overcome social opposition” to comprehensive sexuality education that promotes abortion and LGBT rights.
An internal policy paper (https://unesdoc.unesco.org/ark:/48223/pf0000368231) published this summer by the UN agency for culture and education, UNESCO, endorses undemocratic methods to promote explicit and controversial sex education when parents and teachers object to it. The paper repeatedly highlights abortion rights and social acceptance of homosexuality as components of comprehensive sexuality education that are often opposed.
The UNESCO paper justifies even recourse to strongarm tactics blaming “negative public attitudes” about comprehensive sexuality education “fueled and propagated by organized opposition and lobbying.”
Comprehensive sexuality education is perhaps one of the most controversial subjects in UN negotiations and international development. As the Friday Fax previously reported (https://c-fam.org/friday_fax/un-agency-defies-general-assembly-promotes-comprehensive-sexuality-education-part-1/), UN member states have rejected the notion of “comprehensive sexuality education” repeatedly and there is no conclusive evidence of improved health outcomes or reduced risk-taking behavior from its adoption.
Even so, international aid agencies from Europe and America have worked with UN agencies for decades to get it in schools across the globe. But they have met with stiff resistance from politicians, teachers and parents.
The UNESCO paper begins by lamenting “the continual hesitation about, if not retreat from, the goal of rolling out comprehensive sexuality education.”
The paper calls for laws and policies that give governments a “clear mandate and justification to help it carry out the actions necessary” to impose comprehensive sexuality education.
It recommends that public consultations about comprehensive sexuality education be rigged to stifle the voice of concerned parents and teachers, as well as religious and faith-based groups.
“Where broader consultations are conducted, strong leadership is essential to avoid a lengthy and protracted process,” the paper states.
“It may be difficult to reach consensus, particularly on more sensitive topics such as contraception, safe abortion, sexual orientation and gender identity,” it emphasizes.
And it emphasizes that “opposition from religious groups may be strong and can stall comprehensive sexuality education curriculum development.”
The paper goes on to list examples where such tactics have been successful, including Ghana, Kenya, India, Thailand and Zimbabwe. UNESCO supports comprehensive sexuality education curricula in 23 countries in Sub-Saharan Africa, the paper reports.
The paper criticizes countries where comprehensive sexuality education policies have been adopted because teachers continue to emphasize abstinence as the best method to avoid pregnancy and sexually transmitted diseases. It urges countries to adopt monitoring strategies to ensure the “quality” of programs in line with UN technical guidance on comprehensive sexuality education to avoid this.

stasys        2019-08-31 15:21

Neginčiju Tomai J tamstos nuomonės , Jus pilnai turite teise taip galvoti , bet būtent tokios sąlygos leido žmogui išgyventi bendruomenėje ir suformuoti tas tradicijas , vertybes kurios su laiku keisdavosi pagal pasikeitusias gyvenimo sąlygas .  . Nesiūlau su visa galva pulti į tu gražiu minčių sukuri , pabandykite įsivaizduoti kaip šiandieninė šeima išgyventu kokius du šimtus metu atgal .. kaime ?  Vienas vaikas ,emancipuota žmona , tėvai senoliai pašonėje ..arklys žagrė ir teisiu pagal ta Konstitucija telpančiu sausoje .. Jus tikrai įsitikinęs kad suprasite ko Jūsų klausia graži žemaitė to laikotarpio ? o suvalkietė .?  .. Dažna daroma klaida ..kai žmogus pradeda tomis vertybėmis plasnoti atitrūkęs nuo žemės . Sovietai gerai perprato pokyčiu visuomenėje esme todėl leido gyvuoti tik toms tautinėms tradicijos kurios nekėlė Jiems grėsmės ..ir leidosi būti valdomos bei kontroliuojamos .  Tautinė visuomenė  daug kartu romesnė nei padrika nutautinta neturinti bendro vienijančio jausmo , o Sibiras tapo išeitimi ta įgyvendinti .

Ohojui       2019-08-31 14:37

Kur matai isteriją? Vaidenasi tau žmogeli. Bet kvailiai visada norimą priima kaip esamą. Todėl nestebina.

Oho!       2019-08-31 14:30

Sujudimas prie sios zinios apie nauja krikscioniu partija tiesiog isteriskas.Tai, kad visokiems vandens drumstytojams liepta balamutyti protus, aisku.Jie savo darbelius dirba ir dirbs.Bet, matomai, ir zmoniu partija susirupino.O kur dar interesu grupeles.Pries susikurdami, nemazai ispuoliu ir lojimu tures iskenteti.Visi sunys bus palaeisti nuo grandiniu.
  Virs simto komentaru!Sveikinu intrigantus.

T0mas J.       2019-08-31 13:06

“Tautines vertybes keičia ne žmones o pasikeitusios gyvenimo sąlygos .. ir tas progresas kuris eina koja kojon su tuo laikmečiu .. Todėl bijoti atvažiuojančiu čia gyventi tikrai nereikia” - rašo stasys.
Viskas yra atvirkščiai, nei stasys rašo.
Pasaulį keičia būtent ŽMONĖS ir niekas kitas. Ir pastaraisiais dešimtmečiais keičia taip, kad to PROGRESU niekaip nepavadinsi, nes kadaise vyraujančios vertybės buvo
meilė savo Tėvynei, gimtąjai žemei,
tautiškumo išsaugojimas ir stiprinimas,
pagarba tėvų ir senelių papročiams.
Dabar senosios vertybės naikinamos gana stiprių jėgų, o naujų vertybių neatsiranda.
Tai ne progresas, tai degradacija.

optimist       2019-08-31 13:00

Norint neįveikti Sistemą, reikia viską daryti kaip visada, pagal visas Sistemos taisykles ir metodus- kurti partiją, eiti į rinkimus.
Tik kartodami tuos pačius, nieko lig šiol nedavusius veiksmus, pasieksime kitokių rezultatų.

tik       2019-08-31 12:38

pasitikįti būtų galima tik pagonių partija.

-Ar       2019-08-31 12:13

tai bus tik vilniečių partija?

ne, ne, ne       2019-08-31 11:57

jokios JAHVės partijos

Krikščionis       2019-08-31 11:56

Lietuvos Jungtinės pajėgos, t. y. pagonių judėjimas. Kam apsimetinėjat?

stasys        2019-08-31 10:34

Trūksta aiškumo…    > jei kam ir trūksta aiškumo tai tik tamstai susivokime kaip atrodys tas tautiškumas po 20 -30 metu .Gal gi neiškrisite iš klumpiu įsivaizdavęs juodaodį atstovaujanti toms tautinėms vertybėms .? Kraujomaiša , nuolatinis maišymasis tu vertybių su atvežtinėmis neabejotai po truputi keis esama tautišku vertybių veidą ir tai bus ta išgyvenimo sąlyga kurios reikės norint Lietuviu kalba pasikeitusia proanūkiams suprasti ir vartoti . Tautines vertybes keičia ne žmones o pasikeitusios gyvenimo sąlygos .. ir tas progresas kuris eina koja kojon su tuo laikmečiu .. Todėl bijoti atvažiuojančiu čia gyventi tikrai nereikia , aišku jei suprantame kaip su jais reiktu elgtis ir savęs neskriausti . Partijos nuostatose to tikrai nereikia aptarinėti ..jei nenorime ja(partija) paversti elementaria „šieno kupetą“ patogia tik savaitgaliais pasivartalioti .. Tai viena iš esminiu šiandieniu partijoms problemų jos nemoka visuomenei priminti savu idėjų , todėl dažniausiai tuščia vieša erdve užpildo nekonstruktyvia kritika kitiems.

šimašiaus pavaldiniai kuria partiją       2019-08-31 10:27

steigėjų sąraše - vieni vilniečiai
šimašiaus pavaldiniai kuria krikščionišką partiją smile

летувишка Стратегия       2019-08-31 10:09

Ввяжемся в драку, а там видно будет

dauk       2019-08-31 10:05

“Geriausia ir protingiausia būtų,kad Juozaičio ir
Radžvilo grupės paimtų ir susijungtų”
0+0= labaj dauk.

Žodžio laisvė...       2019-08-31 9:53

Jules,kas nepatinka?Neskaitau to,kas manęs nedomina.Nepatinka tamstai šis pavadini-
mas?Siūlykit kitokį.Aš pavadinime bandau įvardintai tai,kas mane domina ir ko man
trūksta.Kitiems gal trūksta ko nors kito.O blogiausia,kad veržiasi valdyti šalį
tie,kas galvoja vien tik apie savo interesus.Kiek tokių partijų jau buvo?Kur jos dabar?Išgaravo kaip kamparas.O per tą laiką kol kamparas garavo,Lietuva neteko mi-
lijono.Jus tai tenkina?Manęs ne.Geriausia ir protingiausia būtų,kad Juozaičio ir
Radžvilo grupės paimtų ir susijungtų be jokių kovų ambicijų.

Trūksta aiškumo...        2019-08-31 9:23

Suminėti būsimosios partijos veiklos pagrindai lyg ir teisingi, tačiau kažkodėl beveik neminima lietuvių tauta, kokia kultūra privalo VYRAUTI Lietuvoje (ar lietuvių, ar be lietuvių taip pat ir įvairios atvežtinės); ar norima, kad išliktų Lietuvos lietuviškumas, ar - tik Lietuvos pavadinimas, prisileidžiant į Lietuvą milijonus svetimšalių. Juk tai esminiai klausimai nulemiantys Lietuvos, kaip valstybės, likimą šiais Lietuvos spartaus nykimo metais.

Jules       2019-08-31 9:01

dar vieną blizgutį mums, runkeliokams, suradai po tokiu šikarnu pavadinimu, tiesa? Gerai darbuojiesi už Mokslinę Oligarchiją, už jos režimą, tikrai. “Doros, teisingumo, žemės ir miškų išsaugojimo” - dar vienas standartinis dezistų ir intiko trolių blizgutis, ne daugiau. Geriau perskaityk jau pats Rublio paktą, gal ką ir suprasi, o dabar tik blizgučius mums dalini. Kiek Lietuvai dar reik tų krikščioniškų partijų, ką? Viena buvo kažkokio Bobelio partija, kita - Gražulio. Dieve, Dieve, ir kada Jūs nustosite mums vėžį varyt, a?

Žodžio laisvė...       2019-08-31 8:42

Siūlau naują partiją pavadinti-“Doros,teisingumo,žemės ir miškų išsaugojimo”.

Dzeikas       2019-08-31 8:29

Tomasjui:
Tai Lietuvoje taip ir yra, kaip sakai: partija valdziai uzgrobti.
O turetu buti partija idejai igyvendinti. Ir valdzion einama tai idejai igyvendinti per valdzios institutus.
As nelaikau saves labai protingu, bet nesu ant tiek tupas, kad klupt ant to paties kelmo daug kartu viliantis,kad ji kazkas patrauks salin. Ir analogisku atveju, kelmas tai ar kazkas verto, nezinant vidaus virtuves(is vidaus kitais zodziais) padeda butent mano mineti pozymiai.
Cia kazkas aiskina, va padorus zmogai susirinke - reiskia reikalas tikras.
Feliksas Dzerzinskis, Hitleriaus bendrazygis Georgas Strasseris tai padorus, aukstos morales zmones.Bet as ju partiju nepalaikyciau.

stasys        2019-08-31 8:18

Dzeikulio ..tekstai tampa skaitomi .

T0mas J. -> Dzeikui       2019-08-31 8:12

Kiekviena partija įkurta tam, kad “užgrobti valdžią”, kaip tu sakai. “Užgrobti” gal kiek per grubiai pasakyta, bet esmė tokia. Jei kuri partija nenorėtų gauti valdžios - tai ne partija. Valstybė be valdžios nebus, kažkuri partija valdys, o mūsų tikslas - įtakoti, kad valdytų kuo padoresnių žmonių partija.
Kaip mes galime tai įtakoti?
Nestipriai, bet galim:
- galim per rinkimus balsuoti,
- galim paremti tokią partiją finansiškai,
- galim tapti tos partijos nariu ir dalyvauti veikloje.

Dzeikas       2019-08-31 8:08

Julesui:
Buvo/yra ant Lietuvos toks studentiskas “sposas”. Padeti kartonine dezute dugnu i virsu (nuo batu, o geriau nuo saldainiu), o po ja , kaip susiprotejo tikri lietuviai - plyta. Ir jeigu dedama tikslu pasposinti, tai dedama dezute ne nuosaliai, o tiesiog izuliai ant tako kur zmones vaiksto. Jei busi tinkamai isaukletas neliesi dezutes ir tau nieko neatsitiks.
Taip ir su nauja partija. Guli ant kelio ir tegul sau guli. Eikite savais reikalais.Bus kas reiksmingo - suzinosite.

Dzeikas       2019-08-31 7:59

Tomuij:
Tuoj irgi pradesi klausineti, kodel rasau be diakretiniu zenklu ir ar as tikras lietuvis? Jeigu tokius dalykus reik aiskinti , tai pasnekovas kvailys(gudrus kvailys - whatever), o kvailiu protinimui laiko neturiu. Man uz tai nemoka.
Jei zmones susiburia partijon igyvendinti kazkokia ideja, - jeigu ta ideja ne uzgrobti valdzia po kokios nors idejos padazu, - tai jie stengiasi ja sukonkretinti ir isgryninti. Jeigu skaitai programa ir negali pagaut tos(dazniausiai jokios) idejos - tai cia tipine lietuviska “partija” atejusi uzkalt “truputi babkiu”, o jei pasiseks , tai ir valdzia.
Tai kitokiu partiju ant Lietuvos kaip ir nerasta. Net ir deklaruojancios save “liberaliomis” naturoje stiprina feodaline sankloda ir kastine visuomene Lietuvoje. O “laisves” partija , mokanciam tarp eiluciu skaityt, pastatyta ant idejos buti sponsoriuojamiems LGBT. O kai programos “daug” prirasyta - pirmas pozymis ,kad bus butent tokio “zamieso” partija.Tam ir puciama migla i akis.
Todel ir del super nauju labiausiai krikscioniskos ir labiausiai demokratiskos taip tycia naujos partijos iliuziju neturiu ir jums patariu matyt TAI KAS YRA, o ne tai ka norite matyt.
Kol kas matau deklaracija. O deklarantu per savo trumpa ir gedinga istorija turejome ne viena kibira. Vienu daugiau, vienu maziau - pagados nedaro.
Velgi, as nesakau ,kad jie tokie yra. As sakau , kol kas TAMSU. Ir as nematau pastangu apsisviesti.

LIUSTRACIJA neigimo principu       2019-08-31 7:29

Jeigu sukurti precedentą prie savo pavardės dar prirašyti “Nebendradarbiavau su KGB”?

Jules       2019-08-31 6:56

Skambūs ir šventi pavadinimai paprastai būna į blizguti įvyniota grynąja apgaule. Kas spekuliuoja šventais vardais ir pavadinimais, ypač Dievu, įstatymų viršenybėmis, teisinėmis valstybėmis, morale, etika, tvarkomis ir teisingumais - visada logiškai mąstančiam atsiduoda melu, gudria apgaule. Eiliniu melo triuku vardan asmeninės, o ne bendros naudos. Mums įgriso tokie pavadinimai. Kiek dar bus tų krikščioniškų ir liberoidinių pavadinimų daržovių apgavimui? Jau ne visos daržovės su tuo ir sutinka. Pavyzdžiui, morkos jau ima priešintis, o kopūstai dar ne, taigi. Naujoje partijoje neturi būti tokių triukų politinių vilkų - lakstančių po partijas arba nuolat kuriančių naujas. Juozaitis ir Dagys netinka naujai partijai, jei ji nori tapti rimta partija ir ginti mūsų bendrąjį interesą. Išdavikams ne vieta ten, jei norima dirbti Lietuvos naudai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-08-31 5:22

Kai partija siekia valdžios įstaigose t_a_r_n_a_u_t_i žmonėms (visagalės konstitucijos str nr 5), privalo tai daryti be Vatikano krikščionybės.
Kai bus pavojus dabar klestinčiai krikščionybei ir pačiam popiežiui, tai tada lietuviai su krikščioniškom kaukėmis ir kurkit krikščionišką partiją.
Dabar, kai yra l didelis pavojus lietuviškai Tautai ir Lietuvai, neišmintinga (ir net pavojinga) kurti partiją su krikščionišku raugu. Labai keista, kad pienburnių klaidą daro akademinės visuomenės atstovai.
***
Žinia: svetimšalių religijos - karo sukėlėjai.

Al.       2019-08-31 0:48

Jei partija sieks valdyti šalį ar bent prisidėt prie to, turėtų kuo mažiau minėti Dievo vardą be reikalo. Kaip, beje, ir patrijotizmą. Susitelkti į svarbiausius visai tautai dalykus - valdžios valymą nuo nusikalstamų susivienijimų įtakos, ginti dorumą ir teisingumą, valdymo sistemą pritaikyti prie žmonių poreikių - ją sumažinant, supaprastinant ir decentralizuojant, ir tuo - atpiginant. Ir tuo sulaikyti bėgančius iš tėvynės žmones ir paskatinti juos atsidėti kuriamajam darbui savoj šaly. Krikščioniška partija turi būti ne tam, kad ir tie keli nuošimčiai tikrų krikščionių turėtų savo atstovus, o tam, kad visa tauta būtų išgelbėta nuo sunaikinimo savų išdavikų ir nevykėlių rankomis. Nes, deja, kitos partijos šiuo metu tai padaryti, atrodo, nepajėgia ar net nenori. Ir net šiose aplinkybėse reikia būti apgalvojus ar bus galima su kuria nors iš jų eiti į sąjungą, jei nepavyks laimėti daugumos (kas sunkiai tikėtina). Ir kokie būtų svarbiausi tokiai sąjungai reikalavimai.

Ką ir reikėjo įrodyti       2019-08-30 23:26

Palaikantys iniciatyvą mūsų ark. Sigito Tamkevičiaus žodžiai jo fb:
1. “Galima tik palinkėti: Dieve padėk! Tikintieji žmonės turės partiją,
kuri pasiryžusi ginti krikščioniškas ir bendražmogiškas vertybes.”
2. “Daug pasirašiusiųjų Kreipimąsi pažįstu, kaip gerus katalikus.
Jie negali būti netikrais pranašais.”

ah1       2019-08-30 23:22

krikščionys visų pirma turėtų laikytis Jėzaus Kristaus mokslo - Jėzus sakė kad jis pasiūstas tik pas pražuvusias Izraelio namų avis, pagal Bibliją ir apaštalams Jėzus nurodė neiti pas pagonis, pagal Bibliją. Ar ne atėjo laikas Jėzui apleisti pagonių žemę?

Ką ir reikėjo įrodyti       2019-08-30 23:03

Kiek galima prašyti nebrukti su pagoniškomis raugėmis sumaišytų tautai tikrai brangių dalykų? Kiek kartų žiūrėjai tą filmuką (‘Atsibuskim, lietuviai’), bet pats taip ir neatsibudai? Tai kodėl vis perši kitiems? Nebent esi Perkūno trenktas…

C-Fam       2019-08-30 22:38

August 29, 2019
C-Fam and the pro-life cause at the UN have seen a great victory in recent days.
We have been fighting for the past two years to get the Trump administration to send a diplomatic cable to foreign governments telling them the U.S. will not accept “reproductive health” in UN documents. In the past few days this has happened. Halleluiah!
This has not been an easy fight. There has been great resistance to this from inside the administration and even from at least one major pro-life group that believes “reproductive health” is a “clean term.” Nothing could be further from the truth.
“Reproductive health” was created in order to advance a right to abortion without using the word “abortion.”
In the coming days the UN General Assembly will begin to meet. As to be expected, the nations of Europe, aligned with powerful UN agencies, and fabulously wealthy U.S. foundations and organizations, will work to thwart this important development.
The Trump administration cannot do this alone. C-Fam will be working closely with the administration and with foreign governments to stop “reproductive health” from entering into the documents to be negotiated in the coming weeks.
Believe me, there will be huge opposition. What’s more, some of the opposition will come from inside the U.S. State Department.
In order to press this fight, I need to focus all my energy on this fight and not on the ever-present pressure of fundraising.
C-Fam gets by on a pittance compared to our opponents who get money from governments and from left-wing billionaires.
I have to sweat it out every two weeks to make payroll and to pay our basic bills.
We have never had such an opportunity as we have now. Now is not the time to lose focus!
Please pray for us. And support our work right now. Go to http://www.c-fam.org/donate and give as much as you can.
Yours in Christ,
Austin Ruse
President

...       2019-08-30 22:25

Didelis susidomėjimas, pasirodo, netgi šis portalas yra stebimas, įtariu, “brolių konservatorių”, o ši tema aktyviai komentuojama :D Tikrai besikurianti partija nugvelbs dalį balsų nuo “vienintelių Tėvynės mylėtojų”, tikrai! Labai labai džiaugiuosi šia pradžia, labai tikiuosi, kad tai bus mūsų Tėvynės atgimimas, kuris gal ir neateis staiga, nors šie žmonės jau seniai darbuojasi (turiu omenyje V. Radžvilą ir jo išugdytą jaunuomenę). Man seniai nesuprantama, kad vadinamieji “konservatoriai” mieliau sau į kompaniją renkasi visokius kirkilus nei Radžvilą ar Sinicą (skaičiau tokio Kęstučio Masiulio pasisakymą, kad nepasirašo už kandidatavimą į EP už Radžvilo komitetą, tačiau už Kirkilą pasirašo), štai ir ryškėja niūri tiesa, kas tie kregždučiai “koMservatoriai”... Man jau aišku, už ką balsuosiu, linkiu jums sėkmės, išminties ir netgi gudrumo ♥

Zylė       2019-08-30 21:59

O Vytuko Vyšniausko tai į Partiją nepriimsime.
Priešgyniauja Pačiam Pačiausiam Radžvilui- mums tokie tikrai nereikalingi.
Vadą reikia garbinti, o ne kritikuoti!

gyvulys       2019-08-30 21:50

Pavadinkime Partiją teip,
kad skirtųsi nuo morališkai bankrutavusios “Žmonių Partijos”.
O gal tiktų “Nežmonių Partija”?
Juk pas mus asilų ir avinų yra daugiausia.

motina       2019-08-30 21:45

Joooo, “Vilties” pavadinimas labai tiktų- tai garantuotų mąsinę narystę.

Atsibuskim, lietuviai       2019-08-30 21:45

https://www.youtube.com/watch?v=yXwOgRMol2o
___________________________________________________

Klausimas       2019-08-30 21:39

Tai vis tik mokat blokuoti?

Ringys       2019-08-30 21:35

Besikuriantį judėjimą būtų galima pavadinti Vilties partija,
turint omenyje iniciatorių ankstesnę gana pozityvią moralinę
laikyseną. Juk visos partijos sueižėjo ir iširo dėl stokos
moralumo, kuris yra teisingumo pamatas ir šaltinis. Jeigu
naujasis judėjimas konkretizuos savo deklaruojamus principus
ir sieks griežtai juos įgyvendinti - viltis taps tikrove.
Kad toks vilties judėjimas yra reikalingas liudija gausūs
pikti komentarai, kurie yra neišvengiamos iš padugnių
kylančios dulkės. Čia “Niekšybės paslaptis” yra kaip veidrodis.

Dzeikui       2019-08-30 21:34

“nereikia tu programu visai skaityt. Jos parasytos pagal sablona (nors jei programa parasyta sablonine - toliau galima det skersa ant tos partijos)” - sako Dzeikas.
Visi kažkada buvom jaunesni ir kvailesni, taigi ir aš buvau jaunas. Ir skaičiau programas.
Bet man nesuvokiama, kad tu vienu metu
- ir sakai kad programų skaityt nereikia,
- ir paaiškini ką daryt, “jei programa parasyta sablonine”.
Tačiau kaip NESKAITĘS tu matai - šabloninė ji ar ne?!
- T0mas J.

Dzeikas       2019-08-30 21:06

TomuiJ:
Kad nereikia tu programu visai skaityt. Jos parasytos pagal sablona (nors jei programa parasyta sablonine - toliau galima det skersa ant tos partijos - grupes daugu surinkimas aferas sukti). Pakanka paklausti kertiniu dalyku:
1) Zemes pirkimo teise svetimsaliams?
2) Teises i savygina ir ginklu isigyjimo rvarkos liberalizavimas?
3) Valstybes ir asmens teisiu sulyginimas teisme?
Jeigu atsakymai neigiami - eiline runkeliams mulkint partijele tvarkos “saviems” palaikymui. O ypac jeigu apie patriotizma net myzdami tulike kalba…

Victoria       2019-08-30 21:05

Radžvilas su Sinica yra tikri Sėkmės talismanai smile

future       2019-08-30 21:03

Partija be infiltrantų- partija be ateities?
Nukanalizuos pusgalvių balsus į unitazus:)

įdomu, įdomu       2019-08-30 21:01

kontorinis “štazys” - naujos “partijos” advokatas:)
ir ką gi tai galėtų reikšti?
kontora jau paskyrė į “naują” partiją savo senų kadrų?

stasys        2019-08-30 20:52

Tomui J. gal Jums laime reikėtu bandyti pas paleckiukus ekspertuose ? kai tik žmogus užsimena kad jo kišenės tuščios taip ir norisi paklausti o kur tamstos idėjos , ar jus kaip P.Cvyrka vien kūrybą gyvas .? matyt ne ..Ant to stalo negali buti raikomas batonas negalastu peiliu ..trupinate ponas batoną ..pabandykite ir pats apsišluoti .

Mes nugalėsim, gero savaitgalio!       2019-08-30 20:44

Pinigų nėra, informacinių pajėgumų nėra. Organizacinių gebėjimų irgi nėra.
Ką darysim? Ogi priešininkus kepurėm užmėtysim, liežuviais užplaksim!

stasys        2019-08-30 20:44

Gal tie vyrai tikrai turi idėjų ..be to kad čia kažkoks Antonijus visu nuomonės klausinėja .? Mano atsargus pesimizmas partijai kuri nori susikurti krikščionišku vertybių pagrindu iš labai skirtingu žmonių . Šiais metais tai antras bandymas sukurti dešinės pakraipos partija orientuota į tradicine krikščioniška dvasia . Tie kas seka Lietuvoje įvykius žino kuo tai baigėsi . Posakis trys lietuviai penkios partijos ne šeip iš piršto laužtas o yra patikrintas gyvenimu ir dar karta įrodinėjimo nereikalauja .Darbelio ja steigiant pilnateise oij kiek dar laukia ..todėl gal pirmiau paskaitykime ka vyrai ir moterys planuoja joje veikti ..Steigiamasis nariu sąrašas ilgas ir jame tikrai atsiras koks ‘desietkas’ žmoniu kurie gali dėstyti mintis raiškiai ir aiškiai ., o va mes burnas užčiaupę tyliai paskaitysime ir nuspręsime ar verta jus palaikyti .. Nesinori šiais metais antra karta paslysti ..taip nutiko su ponu A.Juozaičiu . Valdžia žmones iškreipia o idėjos vienija . Kas ten žino gal reikės megzta barete pakabinti ant vinies . .. juk toks įvykis ..

T0mas J.       2019-08-30 20:36

Nulis yra visos programos - nemačiau nė vienos partijos su negražia programa; esmė yra žmonėse. Sinica, Romas Pakalnis, Radžvilas, dėl įsitikinimų konservatorių paniekintas Dagys - šios pavardės leidžia turėti nedidelės vilties dėl šios partijos, kad galbūt jie netarnaus turtuoliams. Tačiau politinei jėgai, netarnaujančiai turtuoliams, neišvengiamai tenka susidurti su pagrindine problema - finansavimo klausimu. Be pinigų jokia partija nepasieks nieko rimta (esu tai matęs iš arti, tad puikiai žinau).

pagonys       2019-08-30 20:32

kurkit pagonių partiją

musulmonas       2019-08-30 20:29

musulmonai kurkit partiją

įrodytojui       2019-08-30 20:17

Ką ir reikėjo įrodyti-
“Kontorinio prietrankos ANTILIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS pasirodymas ir jo įkyrios, tariamai antikomunistinės balvankės metai iš metų talpinimas (šiukšlinimas) puikiai patvirtina, kad naujos krikščionių demokratų partijos steigimo iniciatyva ....” pasmerkta žlugti.
Todėl, kad jeigu vienas iš partijos steigimo iniciatorių p. L. Šopauskas nesugeba net savo portalėlyje apsišluoti, tai kaip jis su ta naująja partija Lietuvą iškuops? smile
Tikriausiai ir ten bus pilna kontorinių.

Ką ir reikėjo įrodyti       2019-08-30 18:41

Kontorinio prietrankos ANTILIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS pasirodymas ir jo įkyrios, tariamai antikomunistinės balvankės metai iš metų talpinimas (šiukšlinimas) puikiai patvirtina, kad naujos krikščionių demokratų partijos steigimo iniciatyva gąsdina uzurpavusius valdžią klanelius.
Nors tai tik organizavimosi pati pradžia ir viskas priklausys nuo to, ar ir kaip pavyks suformuoti pasitikėjimu grįstą idėjinį ir veiklųjį branduolį, laiku atpažinti ir neutralizuoti svetimą agentūrą, jos mėginimus perimti būsimos krikščioniškos partijos vadovavimą.
Dievas telaimina jūsų gerus sumanymus Tėvynės labui ir testiprina.

Dociui       2019-08-30 18:01

..nereiks ne virves ne muilo-patys ismirsime,tama tarpe ir Jus.Negrazu netoleruoti kitokios nuomones-negrazu.Gal tokia partija kursit ir siulysite virve?

Dočys Pesimistui       2019-08-30 17:24

Nėra išeities. Varyk į Senukus, nusipirk virvę, muilo ir taburetę.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-08-30 17:21

Klestint krikščionybei:
- žemė (šeimų) m_a_i_t_i_n_t_o_j_a padaryta l lengvai nuperkama preke svetimšaliams (!!!). Visiškas absurdas;
- milijonas (pusė visų) darbininkų dingo iš Lietuvos, dingo kuo toliau nuo sukurto komunistinio konclagerinio režimo;
- ... .
Daugiau piktadarybių vardinti nebereikia.
______________________________________________________
Vienintelė paguoda, kad Tautai primestos taisyklės atsirado antikonstituciniame gaujų suėjime (seime).

Pesimistas       2019-08-30 17:08

..kad LT konstitucija neveikia,o ir kas ten sedi konst.teisme??? taip kad bukim biedni bet teisingi—jokia partija nieko nepadaris ,nes teisingumo nerasta

wew       2019-08-30 16:51

Atkūrus Lietuvos Nepriklausomybę visada balsuodavau už konservatorius. Paskui anie visiškai išsigimė, dabar tas jų predsedatelius pacukas lansgerbiokas. Neliko man už ką balsuoti (faksas, uspaskichas - Rusijos įsteigtos partijos; už komuniagas niekada nebalsuosiu, liberalai ten visokie - man tuščia vieta, su Lietuvos lenkais man nepakeliui). Žiūrėsiu, kokie ten žmonės į tą naująją partiją susibėgs. Asmenybės ar šiaip visokie menkystos. Gal vėl turėsiu už ką balsuoti…

Antonijus habilituotam       2019-08-30 16:51

Taip, Radžvilas yra rimta problema, bet naujas formatas, manau, leidžia jį padaryti partijos eiliniu, jei išvis jam būtų priimtina tokia pozicija. Vardan Lietuvos turėtų save reflektuoti.

habilitās       2019-08-30 16:42

Tarptautinės reikšmės įvykis – Lietuvoje kuriasi partija!!! Kaip čia dar BBC nepranešė?! Ar tai bus politinė partija, kol kas jokių ženklų nėra, o 30 metų partijų kūrimo praktika nieko gero nežada, ypač, po V. Radžvilo 7 dalių „patriotinio“ epo: „Vytautas Radžvilas. Prezidento rinkimų kronika: nesame bendražygiai“. Tiesa, buvo žadama daugiau, bet VIII dalies taip ir neaptikau.
Kokia galinga jėga užgrius Lietuvos politinį gyvenimą po Seimo rinkimų, perskaičius pasirašiusiųjų pavardes, net sunku įsivaizduoti. Tiesa, jeigu ten pateks. Liko tik smulkmena, suformuoti valdančiąją koaliciją, išsidalyti portfelius ir „Visi, kuriems rūpi mūsų Tautos ir Valstybės ateitis“, bus laimingi. „Pater noster, qui es in caelis… ne nos inducas in tentationem“.

Trupmenas pesimistui       2019-08-30 16:40

Tamstos komentaras labai kvailai anarchistinis.Gal siūlytum panaikinti ir Konstituciją, visiems išėjus į gatves? Čia ne ta platforma, kur tokius idiotizmus galėtum skleisti.

ah1       2019-08-30 16:27

xūcpa jau vien pavadinime.

Ema       2019-08-30 16:09

Vaje, kiek susirūpinusių personų čia supuolė :D Įtariu, vienai “teisingiausiai” žmonių partijai TAI nepatinka, tuo geriau. Nesitikiu, kad naujoji partija laimės daug balsų, turiu viltį, kad ji tapts parlamentine partija ir labai linkiu pirmiausia žiūrėti kokybės ne kiekybės, pažiūrėkite, kas nutiko taip save vadinantiems “konservatoriams”: prisirinko visokių šungrybių, įstaigų administracijos į partiją įstato tuos, kurių kėdės braška, kuriems labai svetimos konservatyvizmo ir krikščioniškosios demokratijos įdėjos, kurie dar ir dabar okupacijos laikus tebešlovina (tai vyksta provincijoje), švenčia tarybinės armijos dieną (tipo, vyrus pagerbia) ir kitaip anuos laikus minavoja :D Linkiu augti ne su trenksmu, o pamažu, mano balsą gausite. Man įkrito šitas jųsų punktas: “-kuri kliaujasi piliečių dorybėmis ir jas puoselėja”, tiesiog į širdį pataikė.

Pesimistas       2019-08-30 16:06

Kokios da cia partijos? Reik visai LT iseit i gatves,panaikint visas esancias partijas,o renkami sarasiniai..bet taip LT nebus nes esam versiu tauta…bailiai..ir nemanau kad da viena partija isgelbes LT-jos jau nebera!

Antonijus       2019-08-30 15:58

Paaiškinkit man, komentatoriai, kurie piktinantės ar ciniškai ironizuojate portale skelbiamas žinias. Kas jus čia traukia?

1+1=0       2019-08-30 15:31

šlapia ugnis, sausas va duo, šviesi tamsa, karštas šaltis, sekli gelmė, spalvota monochromija, aklas akylumas, kurčia klausa ir
krikščionys demokratai

antikinis išaiškinimas       2019-08-30 15:25

“krikščionys-demokratai”, tai krikščionimis pasivadinę vergvaldžių actovai

Antonijus       2019-08-30 15:20

Džeikai, stasiuk, abu esate didelio bezdalų debesies gamintojai. Nesu matęs, kad pasiūlytumėte kokią nors idėją, bet prieš bet kokią pasiūlytą stojatės kaip ožiai piestu. Būčiau portalo administratorius, pasiūsčiau jus šunims šėko pjauti Delfyje.

stasys        2019-08-30 14:44

..palaiko Dzekuli ir antrina ..  dievu prisidengia tik baisiausi nusidėjėliai (murkt) .

Dzeikas       2019-08-30 14:37

Pati krikscioniskiausia ir demokratiskiausia partija? Visada gales pasiremt Biblija?
Kaip sake vienas Gaidajaus komedijos personazas “Svetima saskaita isgeria ir blaivininkas ir skrandininkas”. Taip ir su ta “krikscioniskiausia” partija. Pinigai, galia, pagundos uzkloja akis ir moraliniams blaivininkams, ir amoralumo skrandininkams. Tada zmogas cituoja Biblija o interpretuoja nelabasis.
Pirmyn.Tegul reiskiasi. O mes paziuresim “gelbetojai” cia ar gelbetojai.

Ir Rokas Masiulis       2019-08-30 14:16

žada kurti tokią partiją,todėl gal reiktų bendrai kurti?

Kiek tų       2019-08-30 14:16

krikščioniškų pseudo partijų mums dar reikia? Ką joje veikia Dagys, tiek daug gavęs iš tos partijos, a? Jums patinka nedėkingieji ir išdavikai, ane?

Teisingai       2019-08-30 14:11

Antonijau, tokia partija tikrai reikalinga, ji neštu šiokia tokią šviesą, nes kitos jau nenbeneša, todėl labai sutemo, ir šviesti būtina, norintieji šviesos mažiau klaidžios.

stasys        2019-08-30 14:08

Anatolijui ..pilk stiklelin ir mažiau kalbėti .. tokia proga reikia paminėti tostu ji pakėlus .

Antonijus       2019-08-30 13:56

Pastebiu, kad čia komentatoriai yra įsismaginę šūdmaliai ir perdaliai. Dauguma gal ir nusamdyti skeptiškai pliurpti, kad bet kokia pozityvi idėja būtų sumalta į miltus, ar bet pasėtas skepsis. Kažkokiu keistu būdu jie susikalba -  konservų klakeriai su VSD ir KGB pasiųstais “tikrovės interpretatoriais”.
Šiek tiek mąstantiems žmonėms visiškai aišku, kad politiniame Lietuvos žemėlapyje atsivėrė niša krikščioniškai partijai. Ten dabar žiojėja politinis vakumas, kurio nei LYČ, nei Forumas, tokie, kokie dabar yra (amorfiški) užpildyti negali. Istorinis procesas katalizuoja, kad toje nišoje atsirastų veiksni partija, kuri perkeistų politinį peizažą. Estijoje, Latvijoje, o ir vakariau, tai jau yra įvykę. Kadangi mūsų politinė sistema yra simuliakrinė, tokios partijos atsiradimas labiausiai gąsdina vaivorykštinius konservatorius. Virgis Valentinavičius, jų pilkasis šūdmalys su B. Gailiumi, analogišku šūdmaliu, gąsdina Lietuvą apie fašistinį baubą, atgimstantį šios būsimos partijos pavidalu. O kas jiems belieka?
Prieš kuriant partiją reikalingas pirmasis žingsnis - įtikinti Lietuvos prezidentą pakeisti keturis LRT tarybos narius, deleguotus Sarafano. Tai ir jo paties išlikimo galimybė bei sąlyga. Kitame komentare mintį pratęsiu.

stasys        2019-08-30 13:43

Komentatoriams ...palaukim raganos ant šluotos ana padalins kam šaknelės o kam ir uogos atlygiu .

pastebėjimas       2019-08-30 13:23

Konservų troliai šoko ištikti. Tokio konkurento jų partijai tikrai nereikėjo. smile

stasiui       2019-08-30 13:21

Tave gal Jemielė Pugačiovas išžagino, kad taip klyki? smile

Komentatoriams       2019-08-30 13:04

  Drauge su rudenėliu ateina metas steigti savą, ˝Komentatorių˝, partiją! Sulyčiau per steigiamąjį susirinkimą pasidalinti į dvi frakcijas - etatinius ir ne etatinius.

stasys        2019-08-30 12:50

velnias ..GELBĖKIT!! mus Jemielė Vatinovičius puola .. ar kas turi lauko šluota .??

Marginalas dėl eilinio "Kito pasirinkimo"       2019-08-30 12:27

Krikščionims turi rūpėti Kristus - iššifravus iš graikų: Pateptasis [Mesijas < MĀŠĪaH] Karaliavimui,- Kuriame, kaip Globalinėje Šventykloje, randa sprendimą gyvybinė egzistencijos problema tarp fizinės-dvasinės mirties ir Prisikėlimo D-viškajai Amžinybei Tiesos Karalystėje, o ji nėra jokia pomirtinė, bet dangiškų įstatymų valdoma TĖVYNĖ naujojoje žemėje po naujuoju dangumi.
Krikščionys-DEMOKRATAI yra keiksmažodis, nes krikščionys gali būti tik TEOKRATAI.
Raginu kurti būtent Krikščionių teokratų Surinkimą, t.y. anti-partiją, nes partija reiškia tik padalijimą atskiriant: parti-tio.
KRIKŠČIONIŲ TEOKRATTŲ SURINKIMAS [EKKLESIA].
Jame vyksta ne padalijimas, bet Subendrinimas (Communio) visų vertybių aukščiausioje Paties Prikeliančiojojo vertybėje: OMEGOJE.
Suprantama, kad Ekklesia yra vertimas iš originalo: QeHILLA.
Geriau už Apr Patmo saloje to niekas nepaaiškins,
pvz., kad “partijos” tik paskatina 13:17 ir 14:9-10.

visiškas balsuotojas       2019-08-30 12:23

Reikia labai girti naujuosius- tada juos apims entuziazizmas ir jie mums visko padarys.
Girkim, šlovinkim ir laukim gerovės!

grėblys       2019-08-30 12:20

viltis durnių motina.
daugiavaikė!

Jemelia       2019-08-30 12:08

Tegu anie daro. Nesvarbu, kad klišai- svarbu kat mūm nereiktų nieko daryt.
Reik pirma daryt, o paskuj galvot.

euroburliokas       2019-08-30 12:05

Tegul jie ten kuria, mias nubalsuosim.
Nu, ale tada tai jau lauksim visko ir dauk naxalevaj.
O kam partijos ir valdžia rejkalingi?
Kad viską padarytų mums nieko nedarant.
Mias tik sumetam buletenius į urnas, o toleu ne mūsų rejkalas.
Nes mias tajp išauklėti.
Tarybiškaj.

sinopticum lituanum       2019-08-30 11:59

Įkurs. Susiries. Susipjaus. Apsispjaudys.
Ir išsivaikščioję kiekvienas įkurs po savo asmeninę partiją.

Pensininke       2019-08-30 11:58

PAGALIAU,  GAL   SUSIKURS ENERGINGA   NAUJA   IR   TIKRA   KRIKSCIONISKA-DEMOKRATINE   PARTIJA,  B E   L Y B E R A L I U J U   K O N S E R V A T O R I U,  KURIS   KOVOS   UZ   TIKRA DEMOKRATIJOS   PAMATA -  TIESA   IR   TEISINGUMA.

100%       2019-08-30 11:55

Reike acpauzdinti dauk bukletukų su Naujos Partijos reklama! Ir pabarstyt iš vertalioto.

sėkmės garantas       2019-08-30 11:51

Įkursim partiją, važinėsim po kaimus, kultūrnamiuose agituosim bobutes, vienkiemiuose dalinsim skrajutes ir laikraštuką.
Taip ir laimėsim.

Komentarų puslapis 1 iš 2
 1 2 > 

Rekomenduojame

Algimantas Rusteika. Numylėtoji Lietuva

Vidmantas Valiušaitis. Su Lietuvos kariuomenės diena!

Vidmantas Valiušaitis. Birželio sukilimas ir Vilniaus LAF štabo sunaikinimas

Nida Vasiliauskaitė. „Kodėl radikalios idėjos nėra geros idėjos“ (jauniesiems konservatoriams paprašius pasisakyti)

Algimantas Rusteika. Apie blokus

Nuo bačkos. Andrius Kubilius. Už Eveliną!

Tomas Baranauskas apie A. Kubilių: štai kas mus valdė prieš 8 metus

Robertas Grigas. Kaip de Golis Maskvoje į Šv. Mišias važiavo

Papunkčiui su Vytautu Sinica: Prezidento dilemos ministrų kabinete

Rasa Čepaitienė. DiskrimiNacija

Irena Vasinauskaitė. Sirgti draudžiama dirbti

„Neredaguota“ pokalbis su Ramūnu Karbauskiu: kova su propaganda

Ramūnas Aušrotas. Apie teisės viršenybės ir prenatalinės gyvybės apsaugos principų suderinamumą

Andrius Švarplys. Andriau Navickai, ar tikrai?

Nuo bačkos. Andrius Navickas. Lietuvos seksistai, vienykitės!

Stasys Jakeliūnas. „Ateities“, arba „Politinės amnezijos“ koalicijai –  pimyn, perveskit iš „Sodros“ pensijų fondams 400 mln. eurų

Verta pamatyti. Donaldo Trumpo teisinės komandos spaudos konferencija

Žmogaus teisių komiteto pirmininko T. V. Raskevičiaus programa: 5 prioritetai

Geroji Naujiena: Jėzus Kristus, Visatos valdovas, Tiesos Karalius

Algimantas Rusteika. Vartotojo instrukcija

Ramūnas Trimakas. Trojos asilas

Kun. Robertas Skrinskas. Kristus Karalius: šventė lapkričio 22-ąją. Skirta abortų legalizavimo Lietuvoje 65-sioms metinėms

Dalius Stancikas. Melo muziejus (ištrauka iš knygos „Kūju per Lietuvos istoriją“)

Andrius Švarplys. Daugumos argumentas ir jo panaudojimo kontekstai

Rasa Čepaitienė. Iš Murmūnų į Abejoniškes

Vidas Rachlevičius. Nacionalinė tragikomedija „Kaip lietuviai JAV prezidentą rinko“

Algimantas Rusteika. Pagalba Lietuvai. Trojos arklio mechanizmas

Pranašautas skyrybų padidėjimas per COVID neįvyko

Linas V. Medelis. Skaudės, bet privalome eiti

Robertas Grigas. Kas yra tikrasis „seksizmas“ politikoje

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.