Įžvalgos

Taigi ką daryti? Liudviko Jakimavičiaus atsakymas į esminį šiandienos klausimą

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gegužės 28 d. 2:52

14     

    

Taigi ką daryti? Liudviko Jakimavičiaus atsakymas į esminį šiandienos klausimą

Šiandienos politinę situaciją labai tiksliai nusakė profesorė Rasa Čepaitienė. Joks šiaudinis „elito“ politologas net per šviesmylę nėra priartėjęs prie tokių aiškių ir tiesių klausimų kėlimo.

Pagrindinis iškeltas klausimas: „Ką daryti visuomenei tokioje situacijoje?“

Jei Lietuvos visuomenė turėtų bent kokių politinio brandumo požymių, atsakymas būtų labai aiškus – rytoj pat turėtų išeiti į gatves, rinktis į Daukanto aikštę ir nesitraukti, kol iš ten nepasitrauks ponia su visa lezbinaičių ir bailių pataikūnų svita. Panašiai, kaip prieš kelias savaites padarė armėnai.

Bet lietuviai – ne armėnai, ir į aikštes neišeis. Lietuviai yra neįtikėtino masto bailiai, merkantilai ir egoistai, pataikūnai ir veidmainiai. Tokia užaugo karta, kuriai nusispjaut ant tos Lietuvos. Gyvena šuns gyvenimą ir jiems taip patinka, kol konkrečiai jo nepradeda spardyti. Tuomet jau pabrukęs uodegą ima inkšti arba bėga į užsienį tarnauti mandagesniam ponui.

Todėl manau, kad Maidano galimybė yra labai menkai tikėtina. Tad ir raginimai išeiti į gatves gali turėti labai dviprasmiškų pasekmių.

Paaiškinsiu, kokių. Akivaizdu, kad yra tikrų tikriausia valdžios krizė. Lenino žodžiais tariant, viršūnės nebegali gyventi po senovei. Vyksta pjautynės aukštutinėse vištidės lentynose. Besipjaunančios grupuotės nori į tas pjautynes įvelti kuo didesnes visuomenės grupes. Neužmirštuolininkai (Grybauskaitės klapčiukynas su konsevatorių politiniu šliundrynu) ginsis nagais ir dantim nuo ne ką geriau atrodančio karbauskinio liaudies gaivalo, neblizgančio nei intelektu, nei sugebėjimu racionaliai veikti.

Atsitiktų kažkas panašaus į pilietinį konfliktą. Ir visai nesvarbu, kas būtų laimėtojas, Lietuvai nuo to geriau nepasidarytų.

Mano galva, todėl protingiausia būtų elgtis taip: visuomenė turėtų laikytis šiek tiek atokiai nuo tų pjautynių ta prasme, kad neįsiveltų aktyviai talkinti kuriai nors pusei, bet, laikydamasi distancijos, agituotų kuo nuožmiau kautis pačią valdžią dėl valdžios, kad patys išsipjautų, gražiai pažadant būsimą paramą laimėtojui.

Kaip 30 metų jie mus vienus su kitais priešino, atsilyginkim jiems tuo pačiu. Katalizuokim jų pjautynes. Tegu išsipjauna, o tada ateisim užkasti lavonų ir labai gailiai apraudosim.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

grumstas >       2018-05-28 12:23

Liudvikas ardėdulei     2018-05-28 9:38
jeigu toks scenarijus įvyktų ,tauta galėtų padėti jam rutuliotis toliau; tuos išėjusius į kitą salę izoliuoti , kad įpykusi minia jų nesudraskytų. Nesvarbu , kad atskalūnai priešintųsi - tam yra priemonių... Kita pusė galėtų ramiai posėdžiauti..

abc.       2018-05-28 11:35

reikėtų paklaust gyvo klasiko J.Erlicko.

Dzeikas       2018-05-28 11:27

Stasy, vienos fazes truksta:
- Masses nenorincios gyventi senoviskai gali pasitraukti is Lietuvos ir issivezt seima zmogui su amatu ir galva 2-3 metu reikalas.Mission available!

Stasys       2018-05-28 11:14

Taigi,tai dar “didysis tautu vadas” kadaise pasake. “Revoliucija !”

Rasa Čepaitienė - "supliusuotam doleriui"        2018-05-28 11:10

Baikite kliedėti apie kokius nors plagiavimus. Pilnatis kankina? Ar žodis “atodanga” yra jūsų sukurtas ir užpatentuotas? Panašiai kaip palatoj besigydantis Napoleonas gali piktintis, kad anas Napleonas, kuris kažkada užkariavo pusę Europos, arba dar vienas napoeonas, kuris yra labai skanus, pavogė jo vardą...

Tarabilda Juozapui       2018-05-28 10:05

Sakai, išeis šnypšas, sistema persikraus ir bus dar blogiau nei buvo. Tai pasuk savo gudrią makaulę, Juozapai, kaip padaryti, kad taip neįvyktų. Šansas yra, kito tokio tikrai nebeturėsime, duodu tau savo batą prišikti.

$+$       2018-05-28 10:02

Ar tai reiškia, kad komentatorius Tarabilda yra Liudvikas Jakimavičius?! Nes Tarabildos komentaras prie R. Čepaitienės straipsnio kaip du vandens lašai atitinka ši straipsnį, kuris pasirodė 4 valandom vėliau. O gal ir L. Jakimavičius yra plagiatorius, kaip R. Čepaitienė, kuri kopijuoja komentatorių tekstus ir stumia kaip savo​ straipsnius?

Palyginkite:
⤵⤵⤵
“Tarabilda     2018-05-27 23:10
Nenukrypkite nuo labai konkretaus Rasos iškelto klausimo: “ką daryti visuomenei tokioje situacijoje?”
Jei Lietuvos visuomenė turėtų bent kokių politinio brandumo požymių, atsakymas būtų labai aiškus - rytoj pat turėtų išeiti į gatves, rinktis į Daukanto aikštę ir nesitraukti, kol iš ten pasitrauks ponia su visa lezbinaičių svita. panašiai, kaip prieš kelias savaites padarė armėnai.
Bet lietuviai - ne armėnai, ir neišeis. Lietuviai yra neįtikėtino masto bailiai, merkantilai ir egoistai, pataikūnai ir veidmainiai. Tokia užaugo karta, kuriai nusispjaut ant tos Lietuvos. Gyvena šuns gyvenimą ir jiems tai patinka, kol konkrečiai jo nepradeda spardyti. Tuomet jau pabrukęs uodegą ima inkšti arba bėga į užsienį tarnauti mandagesniam ponui.
Todėl manau, kad Maidano galimybė yra labai menkai tikėtina. Tad ir raginimai išeiti į gatves gali turėti labai dviprasmiškų pasekmių.
Paaiškinsiu, kokių. Akivaizdu, kad yra tikrų tikriausia valdžios krizė. Lenino žodžiais tariant viršūnės nebegali gyventi po senovei. Vyksta pjautynės auktutinėse vištidės lentynose. Besipjaunančios grupuotės nori į tas pjautynes įvelti kuo didesnes visuomenės grupes. Neužmirštuolininkai (Sarfano klapčiukynas ir konsevų liberastynas su visokio plauko leftistėm, meetuškėm ir kitokiu hipsterynu gisis nagais ir dantim nuo ne ką geriau atrodančio karbauskinio liaudies gaivalo, neblizgančio nei intelektu, nei sugebėjimu racionaliai veikti. Atsitiktų kažkas panašaus į pilietinį konfliktą. Ir visai nesvarbu, kas būtų laimėtojas, Lietuvai nuo to geriau nepasidarytų.
Mano galva, todėl, protingiausia būtų elgtis taip: Visuomenė turėtų laikytis šiek tiek atokiai nuo tų pjautynių ta prasme, kad neįsiveltų aktyviai talkinti kuriai nors pusei, bet laikydamasi distancijos, agituotų kuo nuožmiau kautis pačią valdžią dėl valdžios, kad šmikiai patys išsipjautų, gražiai pažadant būsimą paramą laimėtojui. Kaip 30 metų jie mus vienus su kitais priešino, atsilyginkim jiems tuo pačiu. Katalizuokim jų pjautynes. Tegu išsipjauna, o tada ateisim užkasti lavonus.”

na,       2018-05-28 9:52

šįkart jau nežmoniškai radikaliai, gerbiamas Liudvikai.
Bet bijau, kad teisingai.

Liudvikas ardėdulei       2018-05-28 9:38

Manau, kad dėdulės scenarijus jau yra ant lėkštutės ir jis plika akimi matomas, mat bus mėginama pakartoti 1992 metų fokusiuką - Seimo rezistenciją. Anūkas išsives iš Seimo salės savo kiaulyną į kitą salę su visom Šakalienėm ir Mateliais ir kitais “otšelnikais” į kitą salę ir organizuos Seimo rezistenciją, kad institucija taptų neįgali ir būtų priversta pasileisti arba Grybauskaitės būtų paleista. Jau kartą parepetavęs į aikštę atplūstų Tapinas su savo tešlagalvių publika ir gitaristais. Traukšt braukšt ir Parlamento, kuriame tikrai yra kiaulidė - nebėr.
Dėdulė su anūku skaičiuoja pagal Gaidžio kreivus algoritmus. Sarafaninė žiniasklaida į miltus mals valstiečius ir pagal juos pirmalaikiuose rinkimuose į Seimą anūkas atjos ant baltos kumelės.
Toks tad scenarijuks, ponai niekam neprisiekusieji.
992-aisiais jis iūrgi panašiai galvojo, bet tada truškinančiai į Seimą sugrįžo komunistai. Dabar atbildėtų Uspaskio, Pakso, ir visokio kitokio brudo gaujos. Jei anūkas mėgins vykdyti tokį senelio scenarijų, pakabint už kiaušiukų ant sausos šakos būtų jį maža.

Dzeikas       2018-05-28 9:00

Vienas minusas:
Uzdarius ziurkes i bidona jos issipjaus.Bet likusi nugaletoja bus tokia nuozmi it negailestinga, kad gailiai verksime prisimindami siuos laikus su nostalgija.

Ar dėdulė       2018-05-28 8:15

užkulisiuose nekuria kokio naujo scenarijaus?

Jzp       2018-05-28 7:35

Liudviko išdėstymas yra logiškas.
Pasiūlymas nedalyvauti mafijos “razborkėse” yra teisingas nes būtent kažkuriai iš konfliktuojančių gaujų norint laimėti, tiesiog būtina susikurti “liaudies palaikymą”.
Vienok, pasiūlymas nedalyvauti arbitrais banditų pjautynėse yra pasmerktas.
Nes visos pagrindinės medijos yra režimo gaujų rankose, o publika yra buka ir neturinti jokio imuniteto mozgajobų propagandos poveikiams.
Alternatyvi žiniasklaida neegzistuoja, o keletas mikroskopinių portalų kuriuose susirenka tie patys keletas šimtelių “ty da my s toboj”, pagados nedaro.
Teritorijos gyventojai darys taip kaip lieps monikutinės televizijos ir papų portalai.
Tiapkinas su sosiskininkais, jeigu reikės per dieną išrikiuos “pažangiųjų” gvardiją prie seimo, o televizorius parodys jog “brangūslietuvosžmonės visikaijpvienas remiapartijosirvyriausybėsliniją”.
Sistema persikraus ir viskas bus beveik kaip buvo.
Beveik?
Todėl kad bus taip pat tik dar šūdiniau.
Tiek žinių.

Agnė       2018-05-28 7:31

Laikytis atokiau, kad kitaip ir neišeina. Išsipjauti jie kažin, mat jau galia svyra neuźmirstuolininkų pusėn, ko labiausiai nesinorėtų

Gerbiamas Liudvikai       2018-05-28 7:10

Kad jau konservai su liberastais greit patys savę pasipjaus. Aš tikėjau valstiečiais, bet matau, kad ir čia yra nesusitarimų. Jeigu reikės užkasti lavonus užkasim, kad nesmirdėt, o raudot jų niekada neraudosiu, greičiau iš džiaugsmo, laimės prisigersiu iki žemės graibymo, kad užsimirsčiau, kad tokie konservai su liberastais buvo ir smirdėjo.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.