Dienos aktualija, Prezidento rinkimai 2019

„Lietuva yra čia!“: šeštadienį įsteigtas visuomeninis sambūris telkia bendraminčius (sueigos vaizdo įrašas)

Tiesos.lt redakcija   2019 m. vasario 3 d. 6:30

21     

    

„Lietuva yra čia!“: šeštadienį įsteigtas visuomeninis sambūris telkia bendraminčius (sueigos vaizdo įrašas)

Vasario 2 d., šeštadienį, į Vilnių rinkosi visuomeninio sambūrio „Lietuva yra čia“ atstovai iš visos Lietuvos –Vilniaus Žemutinės pilies Senajame arsenale įvyko steigiamoji šio sambūrio sueiga.

Įvadinį pranešimą sueigos dalyviams perskaitė sambūrio „Lietuva yra čia“ steigimo iniciatorius, Sąjūdžio pradininkas, filosofas dr. Arvydas Juozaitis, trumpus pranešimus, pristatančius steigiamo judėjimo veiklos kryptis, perskait ir kiti bendražygiai, naujojo Sambūrio dalyviai.

Buvo išrinkta sambūrio „Lietuva yra čia“ valdyba ir pirmininkas, aptarti sambūrio dalyvavimo Lietuvos Respublikos prezidento kampanijoje ir kitose būsimose politinėse kovose, priimti nutarimai svarbiais programiniais klausimais (skaityti ČIA).

* * *

Jūsų dėmesiui – vaizdo įrašas iš sambūrio „Lietuva yra čia!“ sueigos.

Pirmoji dalis:

 


Antroji dalis:

 

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

brudas Leonui       2019-02-5 18:51

Praregėjimas jums bus itin skausmingas. O tokių Juozaičių netikėtas populiarumas tikrai padorių ir nekvailų žmonių tarpe paaiškina kodėl mums nesiseka pažaboti valdžios savivalės.

Leonas       2019-02-5 13:58

“Malonu” skaityti tokius komentarus - kiek brudo vien Juozaičio vardas sujudino. vadinasi, teisybės visi bijo…

Atsigręžk į vaikus       2019-02-4 11:56

Labai gražu tarp svarbiausių judėjimo žmonių matyti Juozaičio “bendražygę iš Sąjūdžio laikų”, taip A.J. ją pristato, Kvieskienę, kuri judėjime “Lietuva yra čia”, sutrumpintai LYČ, bus “atsakinga už švietimo klausimus”. Dar reikėtų pasikviesti jos buvusį pavaduotoją “Atsigręžk į vaikus” Liną Slušnį, kad perbėgtų iš Nuosėdos štabo. Kvieskienė jau pernai bandė įkurti liberalinį judėjimą su Udriu, išmestą iš Vilnius GO. Čia juk akivaizdi A.Juozaičio diskreditacija. Apie Kvieskienės ryšius su vaikų verslo sistema yra internete, Tvaskienės straipsniai, ir t.t.

skeptikas tam Jules       2019-02-4 3:14

Stribas - tik mažas įrankis didesnių vietos karaliukų rankose. Greičiau jau Juozaitis ir Stribas - tų pačių karaliukų smogikai, o Šimonytė - visiškai adekvatumą ir politinę potenciją praradusių konservų tikrovės (ne)suvokimo rezultatas. Tad jei norite ką gero ir prasmingo nuveikti per šiuos prezidento rinkimus, ateikite į rinkimus ir gadinkite savo biuletenius.
P.S Keista, kad viešųjų ryšių maitėdos dar nepradėjo isterijos biuletenių gadinimo entuziastus vadinti Kremliaus agentais. smile

skeptikas       2019-02-4 3:02

Keista matyti kiek daug garbių protų ambalinis provokatorius-smogikas apsuko. Praregėjimas bus skausmingas. Net ir suvokiant, kad ir be Juozaičio vis tiek balsuoti nebuvo už ką. Man Juozaitis - kaip MGB agentai-smogikai partizanų uniformomis.

to banalu       2019-02-3 15:57

Ar tik ant tiek kartu su Jurgiu beišsteni?

Protas sako,kad nelaimės,       2019-02-3 15:52

širdis sako,kad laimės.Reikia rizikuoti.

banalu       2019-02-3 15:45

komiteto leitentantas šįryt per instruktažą surikiavo tokią šiandienos “darbo schemą”:
1. Cioca Chaja (jota?) parašo protingai “neutraliai”. My ne krasnyje i ne protiv Juozaitisov.
2. Kadangi schema rimta, “durneliui” štazikui šiandien išeiginė.
3. “Nevidimka” išlaukia pirmo anti-komentaro Chajai, ir čia pat “sukritikuoja”.
4. Turavoja saviškių “debatamas” šiandien lieptas apsieiti be “bebrų” ir “viniukų” tavarišč Bažarojev Julij Nikolajevič.
Tfu, kokie jūs nykūs, raudonarmiečiai…

Pala, pala...       2019-02-3 15:42

Dievas myli netiėtumus.

Negi       2019-02-3 14:38

Lietuvos inteligentai nori Žečpospoliton kartu su Kubiliaus politikos kuosų kariauna?

.>Pajegoms       2019-02-3 14:00

Varykit į blindažą, ir apsikaskit.

Jules       2019-02-3 13:30

Na o docentams prašymas kuo skubiau nulėpausiams ir paikiems studenčiokams išversti prezidento J.F.Kenedžio kalbas apie slaptas organizacijas, slaptas bendruomenes, konspiratorius ir jų agresiją mūsų atžvilgiu, kad liberoidija nebevogtų mūsų Laisvę ir Tiesą, kad būtų stabdomas žmonių išnaudojimas.

Jules       2019-02-3 13:26

Radžvilas teisus - mums be Europos prapultis. Arba Žečpospolita, arba Rusija griebs nelaukusios ir tokios progos tikrai nepraleis, todėl mums gyvybingai būtina vieninga Europos Tautų sąjungą, bet ne Federacija be tautų, valdoma Hegemono - tai yra konspiratorių.

>>.> 2019-02-3 13:09       2019-02-3 13:24

Ciocės Chaijos komentaro įžvalgos pakaustytos pagarbos vertais argumentais.
Tuo tarpu, tamstos “acakas” ganėtinai lėkštas it netgi manipuliatyvus.
Iš kurio pirštuko tamsta iščiulpei nuostatą jog teta Chaija atstovauja kažkokius kitus, (suponuoji jog sisteminius) kandidatus?
Iš t. Chaijos komentaro niekaip nesimato jos priklausomumo kažkokiai stovyklai.
Atvirkščiai, labai tikėtina jog t. Chaija nemato tinkamo nei vieno ir todėl tikėtina, net nebalsuos.

 

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-02-3 13:14

(pataisyta)
Gražus vokiečio gestas Lietuvai su 1,000,000,000 eurų dešimčiai metų, bet tai visiškai nesprendžia Lietuvos tuštėjimo problemos.
***
Dabar, Lietuvai reikia:
- 27,060,069,024 eurų, kad Lietuvoje dabar esantieji darbuotojai tik vienerius metus neplanuotų išvykimo svetur;
- 5,019,765,600 eurų, kad įdarbinti darbo biržos bedarbius tik vieneriems metams;
- 30,948,000,000 eurų, kad iš svetur sugrįžę piliečiai, Lietuvoje išsilaikytų tik vienerius metus.
Iš viso, Lietuvai reikia 63,027,834,624 eurų, kad išspręsti Lietuvos tuštėjimo problemas tik ir tik vieneriems metams.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-02-3 13:11

Gražus vokiečio gestas Lietuvai su 1,000,000,000 eurų dešimčiai metų, bet tai visiškai nesprendžia Lietuvos tuštėjimo problemos.
***
Dabar, Lietuvai reikia:
- 27,060,069,024 eurų, kad Lietuvoje dabar esantieji darbuotojai tik vienerius metus neplanuotų įšvykimo svetur;
- 5,019,765,600 eurų, kad įdarbinti darbo biržos bedarbius tik vieneriems metams;
- 30,948,000,000 eurų, kad iš svetur sugrįžę piliečiai, Lietuvoje išsilaikytų tik vienerius metus.
Iš viso, Lietuvai reikia 63,027,834,624 eurų, kad išspręsti Lietuvos tuštėjimo problemas tik ir tik vieneriems metams.

atsakymas tetai chajai - agatai       2019-02-3 13:09

Jei ES subyrės, kokį kelią numato jūsų proteguojami - Šimonytė, Skvernelis, Nausėda?
Ar kas nors girdėjote iš šių išvardintųjų ką jie darytų, jei sugriūtų NATO, ES? Jokio jokiutėlio kelio šie pretendentai neturi ir neturės. Atsakymas vienas - bėgtų, jei suspėtų iš Lietuvos. Jokiu būdu valstybės negelbėtų, nes jiems svarbi tik ši diena ir sotus gyvenimas šiandien.
Jei įvyktų minėtini dalykai - pirmiausia mus pultų rusai. Čia ir kaimo bobutei aišku, o gelbėtis turėtume tik patys - nei amerikonai, nei lenkai mums nespės padėti. Todėl vienintelė išeitis, pasak prof. V Radžvilo, gelbėti Europą nuo griūties, t.y. grįžtant europiečiams prie savo nacionalinių valstybių stiprinimo bei stabdyti įsisiautėjusį ir iškrypėlišką liberalkomunizmą.
Ar jūsų kandidatai į prezidentus apie tai kalba? Jiems net nesuprantamos tokios mintys - viskas nurašoma į “populizmą”, t.y. į nevertas dėmesio problemas.

Sako,kad ir Skvernelio       2019-02-3 13:08

jau antra žmona?

Jules       2019-02-3 12:56

Juozaitis kaip ir Šimonytė tėra politikos įžaidėjai - naivuolių balsų nuleidėjai į kanalizaciją. Abu jie tiesia raudoną kilimą Skverneliui. Manyčiau, kad abu tėra jo agentukai, o ką Jūs manote?

Ne prastai       2019-02-3 11:48

stengiates, chaja.Gal su tokiu intelektu ir pastangom paciam vertetu bandyti.Visus perspjauti.

Teta Chaija       2019-02-3 11:08

bejėgė programa rodo ir pretendento bejėgiškumą. Trumparegis požiūris. Jokiu būdu negalintis pretenduoti į alternatyvą Skverneliui ar Šimonytei su Nausėda kaip atsarginiu kišenėje. Nors visa ES sistema ir tarptautinis stabilumas aiškiai braška Juozaitis to nemato ir nesugeba net suformuluoti galimų alternatyvių ėjimų ir nacionalinio valstybingumo apsaugojimo. Taigi iš esmės ir lieka tik kaip Skvernelio-Šimonytės(Nausėdos) politikos tęsimo trečias, jaunesnysis, broliukas.
Visa jo a la programa, jei taip ją ir galima pavadinti, tik tuščiavidurių frazių rinkinys tinkantis tik Juozaičio įsivaizduojamam nekintančiam, sustingusiam pasauliui su amžina ES ir NATO. Bet taip nėra. Pasaulis KEIČIASI. Keisi ir politinis žemėlapis. O kas jei dėka Trumpo eksliuzyvinės ,politikos’ NATO pradės trupėti ar dar blogiau – susmegs iš vidaus kaip buvo su SSSR savo laiku? Jei brexit išsilies iš krantų per La Manšą ir ES subyrės ar bent jau liks tik kaip ekonominė bendrija? Ką tuomet siūlo Juozaitis, kokį kelią?

Be to, ryškus vienas prieštaravimas jo ,programoje’: Juozaitis prieš ES federalizaciją, bet kartu kalba apie įsivaizduojamą ES vienybę priešstatoje su Rusija. Tai neįmanoma ir logiškai ir iš principo. Nes toks ES keliasdešimties suverenių valstybių su savais nacionaliniais interesais barjeras prieš Rusiją yra neįmanomas beviltiškai apgailėtinas. Niekada niekada istorijoje nebuvo ir nebus Rusijos santykiai su pietų Europa lygūs santykiams su Rytų Europa. Jau vien dėl to, kad Roma ar Viena niekada nekėlė Rusdijos suskaldymo planų kokius puoselėja kai kurie veikėjai Varšuvoje ar Vilniuje. Žodžiu, visiška „akloji žarna” gaunasi iš Juozaičio geopolitinės programos. Jokios prošvaistės.

Trečia: pasitikėti ir tikėti žmogumi 2019-aisiais, kuris dar jaunas būdamas 1990-aisiais visiškai supasavo ir politiškai kapituliavo, Lietuvai būtų nepataisoma istorinė klaida.

Ketvirta: visa, kas aukščiau pasakyta, dar nereiškia, kad A. Juozaitis nevertas pagarbos. Jis 1988–1989 buvo drąsus LPS pirmeivis, tribūnas, aktyvistas. Neabejočiau ir jo moraliniu padorumu, skirtingai nuo kai kurių kitų LPS lyderių, tačiau visa bėda ta, kad jis nepajėgus misijai, kuriai angažuojasi ir kuri reikalautų drąsių sprendimų ir storos skūros.


Rekomenduojame

Eligijus Dzežulskis-Duonys. Kodėl nacionalinė premija gerbiamam dramaturgui neturėtų būti skirta?

Dr. Laimonas Kairiūkštis. Ir „pataisytas“ įstatymas neatitiks Lietuvos šeimų lūkesčių ir Konstitucijoje numatytų įstatymų normų

Rasos Juknevičienės šmeižtai papiktino Vokietijos Bundestago AFD frakciją

Nemokama rinkiminė reklama. „Susipažinkime: mes pirmą kartą ryžomės kandidatuoti savivaldybių tarybų rinkimuose…

Klausimas ES institucijoms: ar LRT vadovės teiginiai, nukreipti prieš Lietuvą, nėra hibridinio karo dalis?

Povilas Gylys. Skelbiu LRT pilietinį boikotą ir kviečiu prisijungti visus vertinančius bendrąjį gėrį

Geroji Naujiena: Viešpaties pagauti

Linas V. Medelis. Kaip mylėti vaikus, kai to moko nemylintys ir nemylimi

Algirdas Endriukaitis. Iš nepriklausomos Lietuvos teismų verdiktų: koloborantai, persekioję „Kronikos“ leidėjus, teisūs, visuomeninkai –  ne

Algimantas Rusteika. Sveikinu visus brangius Lietuvos žmones atvykus į 1939-uosius! (papildyta)

Vidmantas Valiušaitis. Apie Škirpą „visko“ M. A. Haroldas nežino

Suomija nori, kad migrantai grįžtų namo – du kartus padidinta grįžimo išmoka

Iš arti. Seimas Vyganto Malinausko ir Vytauto Sinicos akimis: atrodo, vaikai bus atiminėjami lengvai, dažnai ir ne vien kraštutiniais atvejais

Arvydas Juozaitis. Steikime Tautos iždą

Valdas Vasiliauskas. Kultūra, atskirta nuo valstybės

Vytautas Radžvilas. Šeštoji V. Putino kolona – stipresnė už penktąją

Antanas Maceina. Trys europiečio iliuzijos komunizmo akivaizdoje

Mateo Salvinio atsakas kairiųjų aktyvistui: „Siunčiu tau 20 imigrantų į namus“

Pasirašykime peticiją: Petro Cvirkos paminklas – okupacijos ir kolaboravimo simbolis, jam ne vieta Vilniaus širdy

Vytautas Sinica. Štai šeštoji kolona – visu gražumu

Robertas Grigas. Kunigui Juozapui Zdebskiui: „Tai ne putino uogos ant sniego…“

Raimondas Navickas. Ko moko jaunimą šis keistas filmas? arba Iliustracija VSD ir 2-jo departamento 2018 m. „Grėsmių Lietuvos nacionaliniam saugumui..“

Verta prisiminti. Konstitucinis Teismas: Lietuvos valstybė – tai AŠ!

Frederikas Erixonas. Rinkimai pakeisiantys Europą?

Algimantas Rusteika. Miškų kirtimo nusikaltimas tęsiasi

Justas Mundeikis. Ekonomisto komentaras – Ko tikėtis viešojo sektoriaus darbuotojams iš Vyriausybės komisijos?

Nuo bačkos. Dainius Pūras. Viena iš sėkmingiausių sąmokslo teorijų – mitas apie tariamą Norvegijos nesėkmę šeimos ir vaikų teisių apsaugos politikoje

Savivaldos rinkimams artėjant. Kokią Vilniaus viziją rinksimės?

Atėjo laikas: visuomenė turi prisiimti atsakomybę už Lietuvos likimą

Karolis Kaklys. Ar įmanoma demokratiška savivalda be mažumos?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.