Gynybos politika, Užsienio politika

Lietuva turi naują „žvaigždę“

Tiesos.lt redakcija   2022 m. liepos 27 d. 22:51

9     

    

Lietuva turi naują „žvaigždę“

Kai jau atrodo nebėra kuo mūsų nustebinti ir visus absurdo šovinius valdžios ministrai jau iššaudė, atsiranda nauja “žvaigždė”. Pagal I. Valinskienę - “likimo mums duota”.

Šios savaitės, geriausio kas galėjo nutikti Lietuvai ministro estafetę, iš UR ministro Gabrieliaus Landsbergio, perima KA ministras A. Anušauskas.

Pagaliau spauda kai nori dirbti tai dirba savo ketvirtos valdžios darbą. (Matomai seniai iš vyriausybės kokio nors “balvonizmo” sklaidai pinigų gavo. Čia taip subtiliai parodomi dar neatšipę spaudos dantys smile)

Įsismaginęs pinigus leisti KA ministras, matomai net Valstybės saugumo departamente nepasidomi apie ginkluotės tiekėjus. O gal pasidomi, bet nusprendžia, kad pinigų išleidimo greitis svarbiau, už kažkokį ten įrangos tiekėjų rusišką šleifą.

Pagaliau, KA ministerijai matyt pasidarė gėda dirbti neprižiūrimai. Sugalvojo suvaidinti, kad reikia kažkokios tarnybos, kuri juos stebėtų kaip leidžiami šalies gynybai skirti pinigai. Steigiama Korupcijos prevencijos ir tyrimų grupė, kurioje ministro pavaldiniai stebės kaip ministras leidžia šalies pinigus, nepaprastosios padėties sąlygomis? Na, na. Kodėl nesteigiate, kaip kitos šalys, karinės prokuratūros? Žinote, kad ten nebus tiesioginių pavaldinių.

Negeresni ir prieš tai buvę ministrai padarę viską, kad Boxeriai būtų, bet nešaudytų. Šalyje nepaprastoji padėtis, faktiškai šalis stovi ant karo slenksčio o jos kariuomenės smogiamieji šarvuočiai be patrankų. Jums viskas gerai? Ir dar drįsta ministrai nepaprastosios padėties metu atostogauti. Turi būti skubiai keičiami įstatymai, kad valstybės tarnautojai nebūtų išleidžiami atostogų tokiu metu. Juk valstybė dabar yra labiausiai pažeidžiama ir jos tarnybos turi funkcionuoti idealiai, o ministerijos dirbti arti mobilizacinio stovio. Man, paprastam šalies piliečiui niekaip nesugula tokie diametraliai priešingi vaizdai. Šalyje nepaprastoji padėtis o eilė ministrų guli pliaže.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

jau yra nauja žvaigždė -        2022-08-4 10:08

BEŽDŽIONIŲ raupai! Atsiveria nauji horizontai visiems ,,aktyvistams”. Tik vis nutylima iš kur tos ,,netradicinės” BEŽDŽIONĖS dabar ateina ir kur jos buvo iki šiol. Bet už tai jau senokai pasaulyje ,,išnyko” daugybė kitų buvusių probleminių užkrečiamųjų ligų (ŽIV, AIDS, tuberkulozė, salmoneliozė ir t.t…)

va čia       2022-07-30 15:17

“Lietuvoje užgimė Jėzus Kristus! |.....| 2022 07 22
https://youtu.be/dCuoNd8e3Cg

stasys        2022-07-29 7:41

Manau visai be reikalo ‘špilkuojamas’ Anušauskas… Nepailsėjęs piktas ‘karo’ ministras toks pat pavojingas kaip ir xuilo savo bunkeryje uždarytas,  spėliojantis kada gi jam imti ir viska pabaigti paspaudus raudoną mygtuką . Boxeriu problema techninė ir dar kuri laiką tos problemos bus sprendžiamos , vienok ar buvo kitas sprendimas ka pirkti tuo metu ? labai abejoju . Mes visų dešimtmečiu pavėlavome ir tik ‘įvykiu traukiniui’ pajudėjus susizgribome esantis tiems įvykiams nepasiruošę . Taip kad tegul ministras degina savo ‘popka’ ir galvoja iš kur mus dar gauti greitai raketų ir bombų .

ah.ą       2022-07-28 22:17

pas KJ girdėjau vizijas apie Jėzaus Kristaus gimimą Lietuvoje, ar tai 86 ar 89. Mašiaxas.

Dzeikas       2022-07-28 21:20

Na atostogavimui karo gresmes akivaiudoje padejo “tautos tevas”, tad netgi keikti uz tai siuolaikinius ministerius kaip ir nepatogu: koki tautosaka pakisa didvyri - toki or kopijuoja.
Kitu neturime.
Del “boksininku” irgi viskas pagal plana:
Savigynos teise iszmoniu atimta, artilerija sau, saudmenys sau, artileristai sau.
Kyba Vitkauskas prasukes geschefta su Kremliu blogai baige? Tai ko jus norite? Disti bunkeryje lietuvis nenori.Nori prie visu valdziu getai gyvent.
Ka moka , ta moka.
Tautos emplöi toks.Nepuskit pries veja.Batus apslapinsite.Sau.

Kis       2022-07-28 16:23

moka tie sunsnukiai vogti,ne veltui praejo tiek metu bevogiant.Tarnybos vaikeli kuriamos ,kaip priedanga,jos tirs iki kadencijos pabaigos ir besibaigiant gausis snypstas,po to si armada vaziuos i Briuseli,uz nuopelnus pries tauta,pakabins po cavkute del priedangos ,kad joks “vatnikas “nedristu rodyti pirstu i cheroju?

kaip kanciervas       2022-07-28 8:14

taip isdavikas,kenkejas ir kgbesnykas.Da ir beprotis ar,geriausiu atveju,pedaloidas.Na giliaku pagalovnai.

Dronas       2022-07-28 7:53

Viskas vyksta pagal planą. kenkėjiškas veikimas iš vidaus, juk buvusių nebūna. Valstybė buvo nuosekliai vedama į šitą tašką. Karas, okupacija, visiškas kultūrinis ir nacionalinis sunaikinimas. Su Ukraina ordai nepasisekė. Kitaip jau mes turėtume savo, ruskij mir versiją, tik galimai su zmgarais, kurie “astatinėtu” istorinį teisingumą, Baltarusijos rėmuose. Geras būdas įtraukti baltarusius į karą. Tik tie ukrainiečiai… Gerokai pagadino planą, na bet dirbs toliau ta kryptimi, tik su pataisomis į padėtį, galite tuo neabejoti. O ar žinote, kad pas zmgarus teigiama, kad “tikri” Lietuviai yra baltarusiai, o mes… Na šiaip apsišaukeliai žmoitai, vyžoti driskiai kurie kaži ka čia vaidina ir “savinasi Lietuvišką istoriją” (labai primena tam tikrų sluoksnių lenkiškišką naratyvą). Tiesa tie zmagari negali paaiškinti ką reiškia “jų” didžiūjų kinigaiškčių vardai baltarusiškai. Ką reiškia Algirdas, Vytautas, Mindaugas. Baltarisiškai tai nieko nereiškai, o štai Lietuviškai, netgi labai turi prasmę, bet kaip ir russkij mir nešiotojai, daugelis jų nekankina savęs tokiais klausimais. Iš kur atsirado zmgarai? Kremliaus projektas, skirtas spausti lukašenko iš vidaus ir panaudoti juos kaip patrankų mėsą okupuojant Lietuvą. jeigu trumpai, naudingi idiotai, tokie patys kaip ir rusų pasaulio atstovai, kurie dabar savimi, trešia Ukrainos platybes. ir nereikia manyti, kad šitas karas ir dabartinė padėtis, tai netikėtas putino kažkosk bzichas. Tai daugemečio plano, kuris buvo puoselėjamas ir vykdomas dešimtmečiais, dalis. Gavosi ne per geriausiai, ne taip kaip tikėtasi, bet jie nenuleis rankų, niekada ir šitas darbas bus tesiamas. Mūsų nemažos dalies veikėjų poelgiai ir kitos “nesąmonės” kurios netgi labai geria apgalvotos ir vykdomos kryptingai ir sąmoningai, nepalieka erdvės manyti kitaip. Reiks rimtai išsikuopti, kitaip pražūsim. Ir nereikia virkauti dėl baltarusijos pozicijos ar “opozicijos”,ir tie ir kiti, geri šunys, kurie dar mum įkas. Toje pusėje, iškyrus dalį sąžingų ir dorų žmonių, pas mus draugų nėra.

Al.       2022-07-28 1:05

Viskas teisinga, bet kas rašinio autorius ?

Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt trečioji (rugpjūčio 5 diena)

Almantas Stankūnas. Elektros kaina Lietuvoje yra didesnė net 100 kartų!!!

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.