Dienos aktualija, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės

Lidžita Kolosauskaitė. Antivakserės laiškas Sveikatos apsaugos ministrui

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 22 d. 12:17

31     

    

Lidžita Kolosauskaitė. Antivakserės laiškas Sveikatos apsaugos ministrui

Kaip arši „antivakserė“, nenorinti skiepytis eksperimentiniu skiepu nuo ligos, nuo kurios daugiau nei 99 proc. susirgusiųjų pasveiksta, jau kuris laikas girdžiu, kokios sankcijos manęs už tai laukia.

Vieną dieną grasinama mesti iš darbo, kitą – uždrausti lankytis kavinėse, vėliau postringaujama esą, jei bus paskelbtas karantinas, turėsiu mažiau teisių už pasiskiepijusius, taip pat bauginama neva už testus turėsiu mokėti pati.

Pasirodo, prigimtinės teisės, kurias įgijau gimdama, buvo įsodintos į traukinį ir išvežtos prie Laptevų jūros, psichiškai ir fiziškai sveiką žmogų paverčiant objektu, už kurį valdžia sprendžia, kaip rūpintis sveikata ir kokias „privilegijas“ jis gali gauti, jei uoliai vykdys komandas.

Informuotas paciento sutikimas, kūno ar privataus gyvenimo neliečiamybė, apskritai principas, kad valdžia į žmogaus gyvenimą kišasi tik tiek, kiek būtinai reikia, be jokių formalių teisinių procedūrų pakeisti autoritarinių valstybių principu „galima tik tai, kas neuždrausta“. Tad ar verta stebėtis, jog vyriausybės taip nenori atsisakyti karantinų bei ekstremalių situacijų ir vis gąsdina nepaliaujamai „blogėjančia“ situacija? Per pirmąją „bangą“ mums turėjo atimti žadą gatvėse negyvi krentantys kinai, o dabar, per „ketvirtąją“, siaubą turėtų sukelti bėganti nosis ir kiti šienligės simptomai.

Paskiepytieji gali platinti virusą, tačiau būtina pasiskiepyti, jog nebeplistų virusas. Skiepas neveikia pavojingesnės delta atmainos, tačiau reikia kuo greičiau skiepytis, kad neplistų delta atmaina. Skiepas neapsaugo nuo susirgimo, tačiau apsaugo nuo sunkesnių ligos formų bei mirties – tiesa, statistiškai daugiau miršta paskiepytieji. Tokias ir panašias nesąmones kasdien kartoja Sveikatos apsaugos ministras ir jam pritariantys fašistai, pasiryžę panaudoti visas gerąsias Hitlerio praktikas, diegiant „mokslo pažangą“ į svetimus kūnus.

Visgi, nei tokie „racionalūs“ argumentai, nei nuolatinis gąsdinimas apie numatomas sankcijas, nei atviras visuomenės pjudymas, visus nenorinčius skiepytis įvardijant „antivakseriais“, „zuikiais“ ir kitokiais menkystomis, kol kas neduoda trokštamo rezultato – dalis žmonių atsisako būti vyriausybės marionetėmis ir nepardavinėja savo kūno už „laisvę“ išgerti puodelį kavos kavinės viduje ar galimybę laimėti paspirtuką.

Visgi, Ruandos istorija kaip niekas kitas įrodė, kad per radiją sėjama panieka greitai gali virsti kraujo upėmis, kad iki „tarakonų“ nužemintus visuomenės narius kiti naikins lyg tikrus tarakonus, o neapykantos užvaldytas fanatikas net mažą vaiką suvoks kaip priešą.

Kadangi neapykanta „antivakseriams“ tampa oficialia valstybės politika, be užuolankų transliuojama iš oficialių tribūnų, o aš pati iš pilietės mutuoju į „tarakonę“, siūlau žengti tolesnį žingsnį. Gana mus gąsdinti, kad atimsite darbus, nepriimsite vaikų į mokyklas ar uždrausite užeiti į kavinę.

Gąsdinkite, kad nesiskiepyjantieji bus suvaryti į dujų kameras arba sustatyti gyva eile, kur juos lyg javus spragilais kuls tikrieji žmonės. Tokia agitacija neabejotinai bus sėkmingesnė ir paskatins didesnę visuomenės dalį „savanoriškai“ susileisti vakciną.

Šaltinis: lidzita.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Antikūnis       2021-07-28 14:50

Priverstinai buvau patikrintas nuo covido ir nustatė,kad turiu antikūnų ir labai daug,daugiau nei sunkia forma persirgę kolegos. Tuomet buvo priimtas sprendimas,kad persirgau besimptomia forma,nes mokslininkų yra teigiama,kad kitokiu būdu antikūnų  “įsigyti” neįmanoma. Na,Ok-patikėjau.Bandau dabar išsiimti galimybių pasą,o neduoda. Paskambinau į esveikatos informaciją,o ten sako: antikūnai nieko nereiškia-turi būti du kartus paskiepytas arba oficialiai persirgęs.
Nu,griūk aukštielninkas nuo tokių bajerukų smile)

Al.tikrovei       2021-07-25 11:20

39 % nuo ko ? Nuo susirgimo apsaugančius procentus galima nustatyti tik su lyginant su neskiepytais. Bet kai visus suskiepini, tai nebelieka su kuo lyginti. Ir tada apie skiepo naudą gali šnekėti bet ką. Nusikaltimas paslėptas.

tikrovė       2021-07-24 11:05

Tel Avivo universiteto Izraelyje mokslininkų tyrimas parodė, kad išgirtoji “Pfizer” vakcina nuo susirgimo apsaugo vos 39%. Ir tik nuo sunkių klinikinių bei mirtinų atvejų ši vakcina apsaugo atatinkamai 88% ir 91%.
Tai yra, Šimonytės kliedesiai, kad esą nesiskiepijantys kėsinasi į kito žmogaus, net ir pasiskiepijusio, sveikatą yra visiški kliedesiai. Nes ir ribojimų mažiau varžomas pasiskiepijęs gali ne tik susirgti pats, bet ir išplatinti ligą.
Gal visam propagandos aparatui reiktų pagaliau sąžiningai pripažinti ir paraginti žmones eiti skiepytis vien tik tam, kad neužkrauti ligoninių blogiausiu atveju?

Džiugu       2021-07-24 9:31

Daugiau tokios pažangios viduramžiškos publicistikos. Vieningai švieskime nesusipratėlius. Kad mūsų šviesuoliai ateitų ten, kur privalo ateiti. Kad šalelė suklestėtų.

ah1       2021-07-24 0:56

tai kas straipsnyje galima apibūdinti vienu sakiniu “vyksta žmoniškos sistemos pakeitimas nežmoniška sistema su RNR pribambasais”

ah1       2021-07-24 0:22

> diedui, už vieną centą skalbimo miltelių ir alaus butelį

123.       2021-07-23 12:44

Agitacija primena laisvanorišką stojimą į kolektyvinius ūkius -kolchozus. prieš nuodijimą pasisakiusį pso direktorių nušovė,taippat pasielgė ir su trimis afrikos šalių vadovais atsisakiusius nuodyti savo tautas. įkalbinėjimus pakeis teroras.

Nušvitimas myžant palei taką       2021-07-23 11:58

Delfis kaista nuo koronės pajūryje (Žemaitijoje), o va Rytų pusėje viskas OK. Negi okupantai viruso neperneša. Tiek vakcinos išpylė... o svetelių nepavaišino… Nu bl… Matyt myždamas perkaitau…
Eurika, visgi kokie litvinai nesupratingi, nigeriai myža į bliūdus kad turėtų kuom atsivėsinti, o litvinai atima iš vargšų paskutinį vilties lašą (skuba išplauti).

GEDAS       2021-07-23 11:30

esme yra tokia,kad jei esi vakseris blogai,krikscionis blogai,uz seima blogai,uz tautiskuma blobai, jei tiesa sakai labai blogai.Tai kam atstovauja sita valdzia.Jei mes nesusivienysim ir nesipriesinsim jie mus sunaikins ir fiziskai ir psihologiskai.

Diede,       2021-07-23 10:43

Trockio Bankas nupirko, nežinai?

Lozorius       2021-07-23 10:09
Šikdamas tualete pagalvojau       2021-07-23 9:17

Dabar pasiskiepiję 40 proc., o valdžia tyčuojais iš likusių 60 proc. Kai bus pasiskiepijęs kritinis skaičius 70 proc., valdžia pakels kartelę ir likusiems 30 proc. atims socialines garantijas. Kai liks nepasikeipijusių 5 proc., juos susodins arba užmigdys. Manau taip pat galova Gabrielisu šikdamas tualete.

Diedas       2021-07-23 7:45

Nuo gimimo esu vakseris. Esu gavęs 4 skiepus. Tikiu daktarais, jei prirašo, sąžiningi valgau tabletes. Bet šita kovidinė viešų ryšių akcija nuo pat pirmų dienų pasirodė labai nevykus, falšyva ir neįtikinanti. Gryna sovietmečio demagogija, kuria netiki net patys demagogai.
Viskas kaip prie ruskio. Tik pasakas apie šviesią ateitį ir laimingą rytojų, skiedalus apie laimėjimus ir pasiekimus, pakeitė kliedesiai apie mirtiną gripą.
Kad žiniasklaida nuperkama ir už pinigus skleidžia melą, tai senai aišku.
Ji komercinė, daro tai už ką geriau moka.
Bet kas ir už kiek nupirko jau antrą vyriausybę su visom ministerijom, dar ir Prezidentu iš viršaus, kad šie dirba ne savo darbą, o pardavimų vadybininkais, su įniršiu besistengiančiais išplatint kuo daugiau serumo?

tiesa       2021-07-22 21:32

Visiškai teisinga Lidžitos situacijos “analizė”. Jau beprasmiški atrodo visokių teisininkų, politikų pasisakymai, kurie lyg ir bando suderinti dviejų skirtingų stovyklų nuomones “skiepų” atžvilgiu ir siūlo ne tiek spausti ir prievartauti, kiek aiškinti skiepų naudą ir įtikinėti skiepytis. O ką aiškinti? Kas galvoja, tas supranta, kad nėra būdų logiškai ir įtikinamai paaiškinti tai, kas vyksta, nes ta informacija ir statistika, kuri yra viešai prieinama, tikrai neįtikins, bet atvirkščiai. Beje, tos statistikos, kuri padėtų įtikinti, tai niekas viešai iki šiol nepateikė, spėju, dėl tų pačių priežasčių - tiesiog jos nėra arba ji nuteiks priešingai. Tie, kurie norėjo skiepytis ir “tiki” mokslu ar valdžia jau tai padarė, kiti - pasiskiepijo dėl spaudimo ar iš baimės netekti darbo ir pan. O didžioji pusė, matyt, to nenusiteikę daryti, nes galvoja kitaip. Todėl valdžiai nelieka kito kelio, tik vienintelis būdas - nesiskiepijusių pjudymas ir prievarta. Nes negi pilsi lauk tuos milijonus dozių... Dar du žingsniai ir bus ne geriau nei prie Stalino. Deja, su daugelio tėvynainių pritarimu. Kaip ir tuomet…

Ne kritinio (sprogstamo),       2021-07-22 19:38

o kritiško mąstymo ir nepyk, o mokykis logiškai kalbėt ir rašyt - mesk iš galvos tą Kapsukės hipnozę.

MLN       2021-07-22 18:56

Masonierija sustatė potežė į vyriausybę tokius atsilikėlius geopolitinius ubagus, ambicingus neišmanėlius, ir juokiasi su piktdžiuga kaip aršesni už tiesą sakantys drąsesni draskosi nors ir teisingai, bet blėstančiai: dabartinis geriausias produktas tai durnius su iniciatyva be jokio kritinio mastymo, išmainęs laisvę atsakomybę į konfortą...

Prancūzijoje       2021-07-22 18:44

kariuomenė reikalauja atstatyti prancūzų teises - baltaveidžių teises. Lietuvoje tyla - pas mus pirmenybė teikiama okupantų ir kolonizatorių, eksbolševikų palikuonims, tiesa? Na, dar kolchozų pirmininkų sūneliams.

ah1       2021-07-22 17:57

...neaišku man - tai ko konkrečiai prašo autorė sveikatos apsaugos ministro Dulkio?
...apie laiškų rašymą :https://youtu.be/2pHdau1JVAg
apie laišką Macronui nuo 30 tūkstančių policijos ir 150 tūkstančių  armijos keisti situaciją Prancūzijoje.

Vida       2021-07-22 15:37

Ačiū už tokį straipsnį, tik kaip jį paskleisti sorošinių žiniasklaidoje? Juk niekas tiesos nenori, varo kaip pasiutę į vieną pusę. Jokios analizės, jokios tiesos.

Virusinis ginklas,       2021-07-22 15:36

reik manyt, paleistas į apyvartą pasauly su vienu tikslu apie kurį kalbama labai seniai. Biologinio ginklo turi daug prisigaminusios didžiosios šalys, turinčios A-bombačkas mažiukų tramdymui ir ... Nemanau, kad tas virusas netyčia pabėgo į perkeltą į Kiniją laboratoriją po visuomenės pasipiktinimo ten atliekamais pavojingais bandymais su virusais ir pan. Taigi jis gali lengvai tapti didelio karo pretekstu. Jau nebe Sanitarinio karo, o karšto karo - patirties jie gi tam turi, ką manote? Sanitarinis karas irgi karas, o kare kaip kare, patys žinote kas vyksta ir kas daroma, ir su kuo pirmiausia? “Mes esame kare” - sakė Miteranas savo testamente, kurio prastuomenė nežino ir nepajėgi žinoti, ypač zubrylos - mokslo pirmūnai. Prieš skeldama ultimatumą Lietuvai Lenkija gi žinote, kuo mus apkaltino, ką mes ten tokio blogo, atseit, buvome padarę prie sienos? Jei tai pamiršote, prisiminkite. Ne Kapsukei ir ne jos absolventams. P.S. Plandemiją Sanitariniu karu pavadino prezidentas E.Makronas, jei kas dar nežino, o po to bando jau nusimuilinti nuo šio logiško išsireiškimo, matyt, netyčia, kaip ir mūsiškiai, kad kaukės neapsaugo nuo viruso ir pan. Nusimuilinti, kaip ir tas Žakas Atali, kad taip nei sakė, nei rašė.

Regis,       2021-07-22 15:19

dabartinė valdžia turi vieną tikslą - išgąsdinti mus taip, kad “atsistotų net komjaunuoliui…”

O.G       2021-07-22 15:15

Ačiū Lidžita Tau, nes mano nuomonė lygiai tokia pat. Tik prabudęs žmogus ir turintys didelę širdį ir dvasią, kurią su šiais marmalais nori atimti iš mūsų - gali suprasti kas čia vyksta. Nuo pat pirmos dienos sakiau ir sakysiu, kad jokios pandemijos nebuvo, o dabar turime išgąsdintų žmonių mirtis, kurie nebuvo pasiruošę šiam biologiniam karui prieš žmoniją. Sveikam žmogui nereikia nei vakcinų nei testų, o sergančiam žmogui šis marmalas yra mirties nuosprendis. Gyvenkime savo gyvenimus ir neleiskime niekam iš mūsų atimti. Tik mes patys esame savo gyvenimo režisieriai ir gyvensime tiek kiek Dievas davė ir neprašome valdžiažmogių pagalbos. Tegul jie bijo prabudusios tautos, nes mes jų nebebijome. Visiems pozityvo, nes gyvenimas yra labai gražus, nežiūrint, kad kiekvieną dieną bando mums šias nesąmones įkišti. Viską žiūrėkime kaip spektaklį, nes pabaiga jau nebetoli.

Jules       2021-07-22 15:09

Tikrai taip, nes paskutinis tikras Prancūzijos prezidentas François Mitterrand buvo užsiminęs apie galimą tokią plandemiją ir dar kai ką rimčiau ir karščiau, nes dirbo su tokiu jam karo nugalėtojų jėga primestu viršininku, kaip Žakas Atali, nežinot? Skaitykite jo Politinį testamentą, jei mokate prancūziškai, nes Kapsukė jo nevers į Lietuvių kalbą ir žinote kodėl? Ir iš kur žinote, kad šios specifinės vakcinos apsaugo nuo mirties? Todėl reiktų pateikti rimtą pirminį šaltinį, kuriuo remiate savo nuomonę. Aš gi pavardinau, kad pasirėmiau Čerčilio memuarais, Šešiatomiu, ir pan. arba Miterano testamentu, o Jūs? Beje, ir tuo Žako Atali draugeliu, kuris jį išdavė ir paviešino tai, ko Atali nenorėjo, kad būtų paviešinta dar 1981 metais - tai yra Michel Salomon knygoje “L’avenir de la vie”. Atsisiųskite iš intiko ir skaitykite - verskitės su Gugle. Kapsukės docentai gi jums neišvers, tiesa?

Prie ko čia Hitleris?       2021-07-22 14:55

Hitleris tokius kovidistus būtų vėjais paleidęs. Nežinot istorijos, tai bent patylėkite, kaip jums liepė toks prancūzų prezidentas, vardu Žakas Širakas, pradėjęs mokėti reparacijas kam, kai tuo tarpu F.Miteranas viešai buvo atsisakęs. Manau, supratote apie ką čia aš? Po Miterano Prancūzijoje nebeliko prezidentų - tik marionetes ir samdiniai, tarnai, kaip pas mus. Eksperimentus su vergais ir žmonėmis bei kareiviais vykdė visos didžiosios šalis - ne tik Hitlerio Vokietija. O kas dabar vyksta, nežinot? Beje, apie tuos vėjus, apie kuriuos nei vienas to meto Vakarų valstybių vadovas ir karvedys savo memuaruose neužsiminė, gal žinote kodėl? Turėjau omenyje Čerčilį, de Golį ir patį pačiausią - Dwight David “Ike” Eisenhower.

Skiepai apsaugo tik       2021-07-22 14:34

nuo mirties.Nuo ligos jie neapsaugo.Todėl laikas susitelkti į gydymo paieškas.Dalintis patirtimi grupėse ir nesikreipti į valdžią.

covid puikiai       2021-07-22 14:33

galima gydytis namuose,laiku parašius tinkamų vaistų ir antibiotikų komplikacijų profilaktikai.Kodėl valdžia to nedaro.Juk tai būtų pigiau,nei ligoninės?Jau yra žmonių,kurie sirgo paskiepyti,gydėsi namuose ir sveiko.

Kodėl valdžia slepia       2021-07-22 14:31

mirtingumą nuo kitų negydomų ligų ir delfyje gėdingai rašo,kad žmonės atsisako gydymo dėl covid.Ne atsisako,o negauna gydymo.Kodėl tyli kitos partijos dėl tokio melo?

Gėda       2021-07-22 14:27

“šviesuoliams”, kurie tiesą sakyti drįstančius žmones vadina “tamsuoliais”. O valstybinės valdžios mes neturime, tų dabartinių” valdžiažmogių niekas (beveik) ir nerinko. Tai yra tik “teritorijos” valdytojų šutvė, vykdanti masonų-globalistų-sodomitų elito, siekiančio pasaulio “populiacijos” redukcijos, nurodymus. Tik niekaip neįmanoma suvokti, kad taip daug žmonių tiki, kad vakcinacija siekiama suvaldyti pandemiją, kuri iš tiesų yra pseudopandemija, “plandemija”, o ta vakcinacija - pseudovakcinacija, žmonijos naikinimo priemonė).

Puiku       2021-07-22 13:12

Pagarba tamsuoliams.

habilitas       2021-07-22 12:49

Puikios mintys.
Mes negalime leisti mūsų niekinti, kaip tai darė vakar Sveikatos apsaugos ministras ir degenerataas Vilniaus miesto meras Šimašius. Privalome reikalauti Jo Eescelencijos Prezidento šios vyriausybės atstatydinimo, jos nekompetencija peržengė visas ribas, o minstro Dulkio pasisakymai rodo ne jo mentalitetą, o absoliutų bukumą. Tokių tipų laikymas vyriausybėje yra valstybinis nusikaltimas.

Bet štai kas liūdniausia:       2021-07-22 12:37

kad tai visai segregacijai labai noriai pritaria visuomenė. Tegu ne visa, bet. Klausiau čia vieną rytą į “Žinių radiją ” skambinusių klausytojų... balsai, beje, jauni… su didžiausiu entuziazmu ir mirtinu teisuoliškumu pritaria visoms numatomoms “priemonėms” prieš nesiskiepijančius…
Taip, kad nekaltinkime valdžios. (Kurią, beje, kažkas juk IŠRINKO.) Problema mūsų pačių sąmonėje. Taip ir norėjosi pasakyti tai Žinių radijo chebrai: žmonės, kiekviena diktatūra prasideda nuo neapykantos. (Panašiai mano jaunystės laikais ideologiniai komjaunuoliai nekentė drįsusių nestoti į komjaunimą.) Norit totalitarizmo, prašotės totalitarizmo – gausit totalitarizmą!


Rekomenduojame

Viktoras Jašinskas. Juodasis pirmadienis

Kun. Robertas Grigas primena: ne tvoros ir ne tanketės apsaugo parlamentus…

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklės“. Išvarymo instrukcijos: sugauti, išvyti, dezinfekuoti

Ramūnas Aušrotas. Apie sprendimų „greitumą“

Geroji Naujiena: Sekime Jėzų ir nebūsime sugėdyti

„Teisingumo registras“: ar esate pasiruošę gyventi be pilietinių teisių?

„Neredaguota“ pokalbis su Aurelijumi Veryga apie pandemija ir politiką

Lietuvos šeimų sąjūdžio tarptautinė konferencija po mitingo: „Valstybių ateitis diktatūros šešėlyje“ (vaizdo įrašas)

Algimantas Rusteika. Kas bandė organizuoti riaušes?

Liudviko Jakimavičiaus pastebėjimas: ant ko tada visas bėdas vers?

Rugsėjo 10 d. mitingo Katedros aikštėje rezoliucija

Mero rinkimai Trakuose. Ramūno Aušroto programa: kaip išspręsti įsisenėjusias Trakų komunalinio ūkio problemas?

Nidos Vasiliauskaitės kalba rugsėjo 10 dienos mitinge Katedros aikštėje (vaizdo įrašas): „Mes nesiderame!“

Rugsėjo 10 dienos mitingo Katedros aikštėje vaizdo įrašas

Vasariški pokalbiai su Dovilu Petkumi. Arkivyskupas ir nuncijus Ukrainai Visvaldas Kulbokas: Šv. Sostas gali būti tarpininku siekiant taikos

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Globalistinė Lietuvos užsienio politika

Vygantas Malinauskas. Kodėl Lietuvai taip nesiseka suvaldyti pandemijos? Palyginimas su kaimynais ir ... Indija

Nida Vasiliauskaitė. Nebijokime. Tai jie tegu bijo

William H. McRaven kalba Techaso universiteto studentams: kaip įveikti pasaulį

Iš propagandos frontų. Andrius Kubilius ir Rasa Juknevičienė – net jei sau prieštarauja, vis tiek teisūs, arba Liežuvis – pikčiausias jų priešas

„Neredaguota“ pokalbis su advokatu prof. dr. Ignu Vėgėle. Valstybė ir teisė

Nidos Vasiliauskaitės replika apie netrukus įsigaliosiančius draudimus

Linas V. Medelis. Uždrausti valdantiesiems giedoti himną – Tautišką giesmę

Pandemiją galima valdyti ir kitaip: pranešimų ištraukos ir reportažai iš STI konferencijos „Demokratija karantine. Susikalbėjimo galimybės“

Šiandien legendinio partizano J. Lukšos-Daumanto atminimą istorikai įprasmins tarptautine konferencija apie ginkluotą antisovietinį pasipriešinimą

Justas Sakavičius. Dėl ko verta sunerimti VISIEMS

Vesti visuomenę prie Jėzaus: kun. N. Pipiro mintys ir bendražygio dr. D. Stakišaičio prisiminimai minint s. Ados-Benvenutos Urbonaitės šimtmetį

Advokatai J. Sakavičius ir A. Mozeris: nei tarnautojai, nei mokyklų administracijos neturi teisės skatinti mokinius skiepytis be tėvų žinios

Prof. Alvydas Jokubaitis: jei katalikai reikalautų to paties kaip homoseksualai, kiltų skandalas

LRT: Lietuva kalba. Ką daryti su tūkstančiais Lietuvoje esančių migrantų – integruoti ar išsiųsti? V. Sinicos atsakymas, kurio jis nespėjo pagarsinti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.