Teisėkūros iniciatyvos, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Liberalai siūlo įteisinti nesusituokusių porų partnerystę ir nediskriminuoti lyties pagrindu

Tiesos.lt redakcija   2017 m. gegužės 22 d. 13:04

36     

    

Liberalai siūlo įteisinti nesusituokusių porų partnerystę ir nediskriminuoti lyties pagrindu

Liberalų sąjūdžio frakcijos atstovai Viktorija Čmilytė-Nielsen, Aušrinė Armonaitė ir Simonas Gentvilas parengė įstatymo pataisas, kuriomis siekiama įteisinti kartu gyvenančių porų partnerystę. Kaip teigia V. Čmilytė-Nielsen, jos bus „nediskriminacinės“, t.y. galios visoms poroms, gyvenančioms kartu, nepriklausomai nuo to, ar jas sudarytų tos pačios, ar skirtingų lyčių asmenys.

Įstatymo projektas buvo pristatytas ir šiandien Seime įvykusioje A.Armonaitės ir V.Čmilytės-Nielsen spaudos konferencijoje „Kaip pasikeis nesusituokusių porų gyvenimas įteisinus partnerystę Lietuvoje“. Siūlome pasiklausyti jos įrašo (ČIA).

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

C-Fam       2017-05-25 23:13

https://c-fam.org/friday_fax/editorial-un-lgbt-czars-first-report-falsifies-un-record/
NEW YORK, May 26 (C-Fam) The first report issued by Vitit Muntarbhorn, the new UN independent expert on lesbian, gay, bisexual, and transgender issues goes well beyond his new office’s mandate of merely preventing violence. The new report in fact targets children, promotes homosexual marriage, denigrates traditional culture and religion and endorses interference into the internal affairs of sovereign states. The report does so by falsifying UN agreements and thus undermines the international law he purports to defend.

The report says it is necessary to “start young” with children because violence and discrimination against individuals who identify as lesbian, gay, bisexual, or transgender (LGBT) is “personal/personalized, family-based, community-influenced and systemic.”

The report cites a “litany of abuses covering all parts of the globe” and that victims are “revictimized an infinite number of times.” Like previous reports from the UN human rights office, however, it does not cite verifiable statistical data. Instead it rests on secret complaints against certain states.

The report says, “Due respect for sexual orientation and gender identity” is entrenched in “an array” of human rights instruments, and that LGBT rights are evidenced by the “wide range of international human rights treaties that are in force, international human rights bodies and procedures.”

In fact, no UN human rights treaty includes special exceptions for homosexual conduct or transgender change. Ironically, the report cites the Arab Charter of Human Rights as supportive of LGBT rights, even though homosexual acts remain criminal in all Arab states.

The expert admits that “sexual orientation and gender identity” is not understood, and says “people are confused by the terms ‘transgender man/trans man’ and ‘transgender woman/trans woman.’” The terms are disputed by medical and legal experts and have never been defined in the UN context.

The report overlooks the fact that only a fraction of countries promote LGBT issues at the United Nations, and that the majority of recommendations on this topic are flatly rejected.

The report says LGBT rights are part of the new UN Sustainable Development Goals, even though the goals were only adopted after any phrase that might hint at homosexual rights was deleted. The 54-nation African Group made an explicit reservation to exclude LGBT rights.

The report praises countries for legislatively or judicially imposing homosexual marriage on their citizenry. It praises UN agencies and international bodies which impose new legally binding obligations on nations without their consent.

The report lists six priority areas for the work of the expert: decriminalization of sodomy, enactment of special measures (affirmative action) for individuals who identify as LGBT, legal recognition of gender identity and prohibiting any surgical intervention to correct genital malformations in children, prohibiting any kind of therapy to help individuals overcome or cope with unwanted same-sex attraction and providing children and adults who suffer from gender dysphoria with hormones and surgery, sociocultural inclusion through promotion of cultures and religions that are on board with the LGBT agenda, and promotion of social acceptance of homosexuality in education beginning with any-bullying programs and a “reappraisal” of national curricula and materials to remove anything that might be construed as a LGBT stereotype.

The report further says the UN should “integrate sexual orientation and gender identity issues into programming and practices.

Raigerdas       2017-05-24 14:43

Čia nereikia didelio proto, kad įsivaizduoti valstybę, kur gyvena vien tik homoseksualai, lesbietės, pedofilai, nekrofilai, zoofilai. Jūs asmeniškai norėtumėte gyventi tokioje valstybėje? Ar jūs įsivaizduojate, kas ten dėtusi? Ar jūs nors įsivaizuojate kokia ten būtų tvarka? Manau, kiekvienam normaliam piliečiui aišku, kad tai tikrovėje neįmanomas dalykas. Ir įsivaizduokite, kad ten heteroseksualų būtų tik 10%. Ar jūs tikrai galėtumėte tvirtinti, kad jie ten turėtų kažkokia teises, kaip žmonės? Manau, kad jie būtų fiziškai sunaikinti, bet prieš tai viešai iš jų išsityčiojant. Todėl jau šiandien reikia reikalauti nedelsiant priimti tokius įstatymus, kurie GARANTUOTŲ ŠEIMOS INSTITUCIJOS GYVAVIMĄ PER AMŽIUS, KAIP PAGRINDINĘ VALSTYBĖS IŠGYVENIMO LĄSTELĘ. Ir tam reikalui reikia organizuoti referendumą mūsų valstybėje, kol dar neišsibėgiojo pusė mūsų gyventojų. Antraip, į Lietuvą bus mesti didžliuliai pinigai, kad palaužti pasipriešinimą ir priversti Seimą nubalsuoti net už tokią šeimą: “mes čia gyvename aštuoniese: štai mano du meilužiai, jie taip pat mylisi tarpusavyje, o čia mano augintinė, kuriai dabar yra 16 metų ir ji dabar mėgsta mylėtis su kuiliu; o čia yra mūsų pats seniausias šeimos narys, kuris augina 5 metų mergaitę ir moko ją kaip reikia seksualiai patenkinti senelį. Visi jai mes esame mamos ir tik vienas senelis yra jai tėtis”.

Raigerdas>Chingishan1        2017-05-24 14:12

Gerbiamas komentatoriau, jūs rašote, kad kitos partijos toleruoja bandymus “GRIAUTI ŠEIMOS INSTITUTĄ, BEI TAUTOS TRADICIJAS IR MORALĘ”. Deja, jiems atrodo, kad tai yra “laisvė”. Seimo nariai neturi net žalio supratimo, kas yra LAISVĖ. Tokiu atveju jiems tiesiog tiesmukiškai reikia paklausti;“LAISVĖ NUO KO?”. Kadangi tie, kurie kuria šituos projektus pasauliniu mastu, žino tų vėpsančių deputatų veikimo ir netgi mąstymo principus, tai jiems pakiša tokius įstatymus dėl “nesusituokusių porų” ir tie apsimiegoją kažką ten pašneka. ATSIPRAŠAU, “NESUSITUOKUSIOS POROS” YRA VALSTYBĖS REIKALAS AR ŠITŲ ŽMONIŲ ASMENINIS REIKALAS. Taigi, kas tai, jeigu tai neįžūli manipuliacija, kuri yra kaip priedanga nukreipti Seimo darbą į klaidinga ir destruktyvų darbą. TAI, KUR SEIMO ETIKOS KOMISIJA? Tai, gal koks nors kitas Seimo narys dar pasiūlys projektą:“Padėkime vaikams išsivalyti utėles iš galvų”. Čia dar nieko. Bet šitie SLAPTI PLANUOTOJAI suplanavo tokį dalyką, kaip visas valstybes pasodinti ant skolų adatos. Ir tą planą jie įvykdė. Todėl bet kokią vyriausybę jie šiandien gali tampyti už virvučių. Tai labai senas monas “išlaisvinti gyvuliškus instinktus” ir ta tauta pradeda nykti, o visas tos tautos turtas atitenka pusvelčiui. VIENINTELĮ TIKRĄ MALONUMĄ, KURĮ JAUČIA DESTRUKTYVŪS ŽMONĖS - TAI TIK TADA, KAI JIE KA\KĄ SUGRIAUNA. Pažiūrėkite į tą Serdiuką, kuris parodęs užpakalį per Jamalos dainos atlikimo momentą. Pagaliau reikia suprasti, kad šitas ANALINIS SEKSAS irgi yra tas pats efektas - daryti priešingai. Reikia pagaliau suprasti, kad jiems TIESA YRA MELAS, TĖTIS TAI YRA MAMA, O MAMA YRA TĖTIS ir t.t. Moralės griovimas jiems yra malonumas, tyčiojimasis iš moralių žmonių - jiems yra malonumas.
Ir jie darys tai iki tol, kol nesusivienys visos religijos, kurios netgi kariauja tarpusavyje. MELAS jiems yra normalus dalykas. Destruktyvūs žmonės yra ŽMOGAUS ANTIPODAS. Jie yra tik įrankiai, nes už jų stovi milžiniški pinigai, tai yra tie patys pinigai, kuriuos valstybės sumoka už savo skolas. Schema padaryta tokia, kad ta visuomenė pati sumoka savo palūkanomis už tą pedofilų ir kitokių išsigimimų veiklą, išlaiko jų organizacijas ir t.t. Trilijoninius turtus sukaupę nėra tie dori piliečiai, nes daugeliu atveju jie yra išsigimėliai. SUGRIAUNANT VALSTYBĘ, JIEMS ATITENKA MILŽINIŠKI TURTAI. Tai nėra kova už žmogaus teises, nes tai yra pasityčiojimas iš tų pačių žmogaus teisių, paverčiant tai visiškai priešingu dalyku. Žmonės, norėdami išlikti šioje žemėje, pagaliau turės pasirinkti: ar jie pasirinks SVEIKO PROTO MORALŲ ŽMOGAUS KELIĄ ARBA GYVENIMĄ LYGIOMIS TEISĖMIS SU PAMIŠĖLIAIS, KURIE JUOS IR PRIBAIGS, TAME TARPE IR SAVE, NES BE NORMALAUS ŽMOGAUS JIE NEIŠGYVENA. Paklauskite hmoseksualų: kodėl jie nenori sukurti savos valstybės? Todėl, kad jie puikiai žino, kad jie neišgyvens. Jie gali išgyventi tik šito normalaus žmogaus sąskaita.

VaiduiVDS       2017-05-24 8:59

VaiduiVDS, sakai reikia nuorodų kaip vyro sėkla keičia DNR? Tai va pasidaryk DNR savo šeimos vyrų ir moterų, palygink ir žinosi. Vyrų kraujo haplogrupė pastovi, o moterys “renka” kraujo haplogrupes.Pamastyk kodėl žydai nustato žydus pagal moters liniją. Ir nereiks jokių nuorodų jei ateis suvokimas.

Chingishan1       2017-05-23 23:11

BE ABEJO TAI VEIKIMAS PRIEŠ VALSTYBĘ IR JOS ŽMONES IR TURI BŪTI BAUDŽIAMA ĮSATYMU. JEI PAGRINDINĖ LIETUVOS VERTYBĖ YRA ŠEIMA (GINAMA PAGRINDINIO ĮSTATYMO (KONSTITUCIJOS)- TAI KODĖL NUOLATOS (PER PRAEITĄ KADENCIJĄ BENT 10 KARTŲ BUVO BANDYMAI ĮTEISINT PARTNERYSTĘ ŽINANT KAD TAI ĮSTATYMAS SKIRTAS HOMOSEKSUALŲ PARTNERYSTEI ĮTEISINTI) IR BE SUSTOJIMO DVI POLITINĖS PARTIJOS LEIDŽIA SAU NEBAUDŽIAMOS ATAKUOT KONSTITUCIJĄ BANDYDAMOS GRIAUTI ŠEIMOS INSTITUTĄ, BEI TAUTOS TRADICIJAS IR MORALĘ- KODĖL KITOS PARTIJOS TĄ TOLERUOJA IR NEAPRIBOJA ŠITŲ INICIATYVŲ, BEI NEPAREIKLAUJA PATRAUKTI BAUDŽIAMOJON ATSAKOMYBĖN VEIKĖJŲ BEI PARTIJŲ KURIOS NARIAI SAU TAI LEIDŽIA?

Konstitucijos laužymas...       2017-05-23 15:45

Toki pasiūlymai yra akivaizdus Lietuvos Konstitucijos 25-ojo straipsnio (draudžiančio skleisti įsitikinimus, kurie gali pakenkti visuomenės dorovei) pažeidimas. Jeigu valdžia savo išleidžiamais įstatymais, kažkokiems subjektams (šiuo atveju, gyvenantiems susidėjus ir homoseksualistams) teikia kokias nors paslaugas, tai tuo pačiu reiškia, kad valdžia pripažysta, jog tokių subjektų veiksmai nesikerta su dorove, taigi tuo pačiu visuomenėje (nebyliu būdu) brandina įsitikinimą, kad tiek homoseksualizmas, tiek ir heteroseksualų nesantuokinis lytinis gyvenimas yra visiškai normalūs visuomeniniai reiškiniai.

VaidasVDS       2017-05-23 14:20

Dalį informacijos radau straipsnyje:
http://mintys.lt/pamokymai/telegonija-arba-pirmo-vyro-reiksme
Bet tai nėra mokslinis straipsnis, greičiau prieštaraujantis oficialiam mokslui. Bet ir nemoksliniu negalima pavadinti. Bet kokiu atveju faktas tampa tikru tik tada, kada niekam abejonių nelieka.

Aha,       2017-05-23 11:44

skaičiau tą straipsnį pernai. Buvo kažkuriame iš lietuviškų portalų mokslo skiltyje. Nebeprisimenu kuriame, bet ilgas rimtas straipsnis.

VaidasVDS       2017-05-23 9:39

to Paaiškėjo
gal galite pateikti nuorodas į tai, kas ir kur atliko tuos tyrimus.
Štai jūs rašote: “Pasirodo, (faktas!), kad vyro sėkla keičia kito žmogaus DNR!” Na toks faktas žinomas jau seniausiai. Nes vyras, santykiaudamas su moterimi ir kartu su ja sukūrę vaiką, iš tiesų pakeičia (sukuria) to vaiko DNR. Bet, kad sėkla organizme, nesukūrusi jokios gyvybės, keistų kito žmogaus DNR, tai būtų tam tikra naujiena, ir gal būt diskutuotina. Kartais žmonės labai skuba daryti išvadas.
Bet tikrai akivaizdus turėtų būti tas faktas, kad dorovinis gyvenimas tiek sveikatos, ties sielos atžvilgiu yra neabejotinai itin naudingas. Bet viskas prasideda nuo tinkamo vaiko auklėjimo. Jei pagedę tiek tėvai, tiek visuomenė, taisyti klaidas teks labai ilgai ir ištisoms kartoms. 

Oi, kokios       2017-05-23 8:01

fantastiškai gražios dezi čiauškutės - tiesiog nepakartojamos. Korumpuočiausios partijos propagandistės, tiesa? Amžinai jaunos ir amžinai gebančios ką daryt? Ar kartais ne meluot, a?

siaubas       2017-05-22 23:24

nu tai taip išeina kad liberastai yra tikri žmonijos priešai

Paaiškėjo2       2017-05-22 23:21

Ir dar… Tyrimai nustatė homoseksualumo atsiradimo ryšį su paleituvyste.
Ištyrus daugiau kaip 400000 moterų paaiškėjo jog homoseksualumo anomalijâ turinčių palikuonių susilaukia moterys kurios iki nėštumo turėjo santykių su keletu vyrų. Šis defektas gali būti užslėptai perduodamas ir anūkams!
O moterų tarpe kurios gyvenime turėjo tik vieną santykių partnerį vyrą tokių patalogijų palikuonių tarpe tik 5% iš bendro recidyvų skaičiaus. Moterų kurių ir motinos neturėjo kitų partnerių- tokių respondenčių tarpe tik 0,02% proc tarp turinčių homoseksualių palikuonių. Moterų kurių motinos ir senelės gyvenime turėjo tik vieną vyrâ tarpe buvo tik viena iš 400000 susilaukusi homoseksualaus vaiko! Nepavyko nustatyti ar prosenelė turėjo daugiau nei vieną vyrą santykiuose.
Gyvenkime dorai, santuokoje, be svetimavimo nuodėměs ir homikų tiesiog negims!

Paaiškėjo!       2017-05-22 22:56

Šiuolaikinis mokslas pradeda suvokti Šventame Rašte sudėtos Kūrėjo išminties gilumą ir svarbą. Pastaruosius dvidešimt metų genetikai tyrinėjo žmogaus t.y. vyro sėklos poveikio indikacijas. Rezultatai pribloškė tyrėjus- Biblija tūkstdestrukciją. moko to ką mokslas atrado tik dabar. Mokslinis faktas:
Vyro sėkla ne tik perneša tėvo genomą vaikui. Pasirodo, (faktas!), kad vyro sėkla keičia kito žmogaus DNR! O tai reiškia, jog Šventame Rašte esantis Įstatymas draudžiantis svetimoteriavimą ir paleistuvystę buvo duotas žmonėms kaip realus perspėjimas, apsauga.
Nes, (faktas!) moteriai santykiaujant su daug vyrų, su kiekvieno kito vyro sėkla pakinta moters DNR. Viešpaties kūrinijos Projekte numatyta tik Amžina Santuoka tarp vieno vyro ir vienos moters. Tik tokia santuoka yra pagal Dievą ir tik tokia saugi. Santuokos Sakramentas iš tiesų yra Šventas!
Moteris santykiaujanti su keliais vyrai atsiduria milžiniškoje rizikoje, kadangi jos DNR gali be rizikos priimti tik Vienintelio vyro visam gyvenimui DNR įskiepį. Keleto vyrų DNR moters kūne “kariauja” ir sėja destrukciją.
Taip atsiranda genetinės , onkologinės ligos ir kt.
Iki vestuvių su kitais vyrais santykiavusi moteris daro nusikaltimą savo vaikams, nes tokių palikuonių DNR yra su kitų vyrų inkliuxais. Dabar dažnai tėvai sakosi nesuvokiantys iš kur pas jų vaikus netikėtos genetinės ligos ar neadekvatus elgesys. Mamytės suvenyrai. Vaikuose kovoja keleto vyrų DNR, organizme ir psichikoje vyksta destruktyvūs procesai!
O dabar saldainis- vyro sėkla atsidūrusi kito vyro kūne daro dešimteriopai didesnius poveikius. Vyras vyrui konkurentas, todėl kito vyro sėkla homiko organizme yra grynas virusas. Štai kodėl homikų mirtingumas toks didžiulis!
Štai kodėl 3/4 destruktyvių manjakų yra homikai!
Negalima pažeisti Dievo Tvarkos!
Už Viešpaties Įstatymo pažeidimą - bausmė devynioms kartoms tai ne pasakos.
Tai rūsti realybė. Liberastiniai paleistuviški ” įstatymai” yra tiesioginis nusikaltimas ne tik Dievui, tai nusikaltimas prieš Tautą, prieš žmoniją, nes paleistuvystė, sodomija ardo genofondą.

Tegul       2017-05-22 21:45

Tegul seimas paprašo kad medikai paaiškintų kaip gydomas storosios žarnos išbaladojimas ir išdrąskymas, kad suvoktų jog tokiais įstatymais įteisina sveikatos trikdymą dėl analinio sekso

> Tai dėl to delfi       2017-05-22 21:43

Ką ten “priešvedybiniai lyt. santykiai”... Delfi redakcijai atrodo, kad yra norma ne tik priešvedybiai santykiai, bet ir homoseksualūs lytiniai santykiai.
Pagal įvestas Delfi redakcijos įvestas komentarų rašymo nuostatas, skaitytojų komentarai, kurie gali įžeisti seksualines mažumas, Delfije yra draudžiami: vadinasi, teiginys, kad homoseksualiniai santykiai yra iškrypimas (arba ištvirkimas), turėtų būti taip pat draudžiamas, nes tai žeidžia homoseksualistus. Tačiau praktiškai, bent kol kas, Delfi tokius komentarus, nevisuomet trina, tačiau yra patikimų žinių, kad komentatoriai, dažnai rašantys neigiamai apie homoseksualistus, patenka į redakcijos “juodąjį sąrašą”, ko pasekoje visi jų komentarai ateityje būna trinami, parašyti netgi bet kokia kita tematika.

apie analinį       2017-05-22 21:37

“armiasnkie šutki”, analinis seksas bus įteisinami teisiškai? Kas nesusimastė dėl ko analiniu seksu užsiiminėjantiems tai aktualu - tai mano nuomone dėl to kad storosios žarnos išbaladojimas nebūtų laikoma sveikatos sutrikdymu ir nereikėtų atsakyti dėl padarytos žalos sveikatos sutrikdymo išmatų nelaikymo ir storosios žarnos gydymo dėl išmatų nelaikymo ir kitrokio išdraskymo. Kad tai neišaiškėtų skverneliai netyrė II mergaitės sveikatos strikdymo išmatų nelaikymo dėl storosios žarnos išorinio poveikio kietu buku daiktu ir nenustatinėjo kas tas bukas daiktas ištampęs storąją žarną iš išorės

Tai dėl to delfi       2017-05-22 20:08

vakar ar užvakar įmetė strauipsnį,kuriame teigė ,kad priešvedybiniai lyt.santykiai jau yra norma.Na,bent mūsų aplinkoje tikrai neatrodo norma ir savo vaikus auklėjame krikščioniškai.Nes tai didelė žala asmenybės formavimuosi . Kontracepcijos vaisiai.Ir tai nenatūralu.

Raigerdas        2017-05-22 19:48

Ir pagrindinis klausimas:AR AUŠRINĖ ARMONAITĖ PASAKOJO PRIEŠ RINKIMUS ŽMONĖMS IKI JĄ IŠRENKANT BŪTENT TAI, KĄ JI SIŪLO DABAR? Kur ir kokiame mieste jos buvo išrinktos tada? Nesantuokinės poros yra PRIEDANGA, nes visa kalba buvo tik apie jas, o Seimas balsuos tai už visą pasiūlymų paketą. ŠITOS KATEGORIJOS ŽMONĖS NIEKADA NEAPSIEINA BE KLASTOS. Prisiminkite, kaip Rusijos kariuomenė užėmė aerouostą Ukrainoje: jie į priekį pastatė beginkles moteris, o už kiekvienos moters stovėjo ginkluotas su automatu Rusijos kareivis. KLASTA yra neatimama šitų žmonių elgesio dalis. Neabejoju, kad šitokia puolimo taktiką pasiūlė koks nors p….
  Yra dar vienas klausimas: kokią jos teisę turi naudotis iš visų žmonių surinktais pinigais, jeigu ji neatstovauja daugumos interesų? Gal tada reikia pareikalauti, kad tokia Seimo narė neturi teisės gauti pinigų, nes jos veikla prieštarauja daugumos žmonių interesams. TEGUL JAI MOKA TIE, KURIE SUINTERESUOTI JOS BUVIMU SEIME. Negalima naudotis tų žmonių pinigais, jeigu tu iš jų tyčiojiesi. Tai yra pasityčiojimas iš daugumos šeimų, kur moterys atiduoda vos ne pusę savo gražiausio gyvenimo periodo, kad išauginti nors vieną ar du vaikus. Kokia tai yra kaina išauginti padorų pilietį. Juk jie visi gyvena Seime tik tokiu atveju, kad ateina NAUJA KARTA, kuri dirba, augina vaikus, ir moka mokesčius. Klaiku yra aiškinti šitiems žmonėms tokius dalykus, bet reikia, nes jie gyvena tik parazituodami dėka to, ką sukūrė kiti žmonės, tarp kitko dori žmonės. Be moralės žmogaus iš viso nebūtų šioje planetoje. Ir šitiems pamišėliams šito neišaiškinsi, nes jie visa tai atmes. Jų lygybė, tai užmaskuotos formos parazitavimas kitų sąskaita.

Raigerdas        2017-05-22 19:18

Kaip reikia su jais kalbėti? Apmėtyti akmenimis, tai čia proto nereikia. Bet tegul jie nupiešia TOS VIENOS POROS GYVENIMO PERSPEKTYVĄ. Tegul papasakoja jų ateitį. Kada jie ten pradės pliurpti nesąmones, tegul pliurpia, bet galima paklausti: ar jums yra žinoma, kad egzistuoja jau dabar institutai, kuriuose užšaldomi embrionai, ir pagal pageidavimus galima “įsigyti” berniuką ar mergaitę. Taigi, nori nenori, bet šitų žmonių galvose iškils ta ateities visuomenės vizija, kai vaikai bus auginami mėgintuvėliuose, o vėliau auklėjami specialiuose “Liaudies namuose”. Kokie jie bus? O jie bus tokie, kokios yra naminės vištos, kalakutai ir taip toliau. Šitie paukščiai turi sparnus, bet jie neskraido. Su žmonėmis planuojama padaryti taip pat - auginti tokių žmonių skaičių tik tiek, kiek jų reikės, kad aptarnauti tuos pačius žmones-kiaules, kurie šaukė pradžioje už lygybę. Tarp kitko, čia jokios diskriminacijos nėra. Tai yra dirbtinai sukurta jų ideologija, kaip tai darė bolševikai.
Nepamirškite, kad iš pradžių jie šaukė apie LYGYBĘ, BROLYBĘ, DRAUGYSTĘ, bet kai atėjo į valdžią, tada LYGYBĖ< BROLYBĖ IR DRAUGYSTĖ baigėsi ir prasidėjo DIKTATŪRA. Išimčių šiuo atveju nebus, nes reikia suprasti, kad šitie žmonės visada buvo, yra ir bus. Bet jeigu ta tauta nori išgyventi, ji turi atsirinkti, kas jos išgyvenimą stiprina, ir kas veda tą tautą link jos žūties. Nedarant šitos atrankos, pati tauta degraduoja, sukvailėja ir atsiduria istorijos šiukšlyne.
Komentatorius Pikc davė labai gerą pavyzdį:“Na, čia nieko naujo - švedų jaunieji liberalai reikalavo įteisinti incestą ir nekrofiliją, danų liberalų aljansas balsavo už zoofilijos įteisinimą...  Žodžiu, šitie - savam stiliuj, nuo ideologijos nenukrypo”. Reikia pagaliau suvokti, kad kiekviena tauta “pagimdo” destruktyvaus mąstymo žmones. Jų yra ne 10% o dvigubai daugiau, o kai kuriais atvejais net dar daugiau. Tai vyksta dėl neteisingų valstybės valdymo principų. Jeigu valstybė neranda metodų, kaip apsaugoti savo sveikąją visuomenės dalį, tada šita mažuma juos sunaikina. Po to jie verkia patys, bet jų mąstymas yra toks atvirkštinis: iš pradžių jie daro, o paskiau galvoja, ką jie padarė.

Raigerdas        2017-05-22 18:44

Jūs labai suklysite, jeigu manysite, kad liberalai yra degradavusi partija. Tai yra tikrai ne taip. Paklausykite Aušrinės Nr. 2 arba Aušrinės Armonaitės ir pasidomėkite, ką po revoliucijos siūlė bolševikai, ir kokie buvo Lenino pirmieji dekretai:“Atšaukti santuoką” ir “Atšaukti bausmes ir nuobaudas dėl homoseksualizmo”. Ir taip, iš karto po revoliucijos, buvo jau pradėtos organizuoti apsinuoginusių lesbiečių demonstracijos Raudonojoje aikštėje su plakatais “Velniop tą gėdą”. Bet liberalė Aušrinė Armonaitė laiko Lietuvos žmones už kvailius ir pakiša Švediją:“Mes visi norime gyventi kaip Švedijoje”. Kažkokia tokia įdomi demagogija kube, bet ji sklinda ne iš kokio nors durnyno, o iš Seimo rūmų. Kas neleidžia Aušrinei Armonaitei gyventi Švedijoje ir džiaugtis tais švediško gyvenimo malonumais? Jokių kliūčių nėra. Bet kokie yra tų žmonių tikrieji ketinimai? Paversti daugumą Lietuvos žmonių tokiais, kokie yra jie. Žiūrėkite ką daro liberalai: valstybėje daugybė žmonių skursta ir tuo metu, vietoje to, kad spręsti pačius aktualiausius valstybei klausimus, jie netiesiogiai pradeda griauti Seimo darbą su savo tikrai “pačiais pačiais svarbiausiais” klausimais Lietuvoje. Tai ir yra užmaskuotos formos destrukcija. Būtent savo tikrųjų ketinimų maskavimui, jie naudoja virš 90% savo energijos. Kokią priedangą reikėjo surasti? Ogi, nesusituokusios, bet kartu gyvenančios poros. Ar joms kas nors draudžia susituokti? Ne, tokio draudimo nėra. Yra prietarai, nesugebėjimas bendrauti ir kiti įvairūs tų žmonių dvasiniai sutrikimai. Štai jais būtent liberalai ir nutarė prisidengti, kad įteisinti kitokią partnerystės rūšį. Dabar pažiūrėkime į tai plačiau. Jau ne kartą rašiau savo komentaruose, kad psichiatrija turi tikslą sunaikinti Gėrio ir Blogio sampratas pasaulyje. Kam to reikia? Pagrindinė valstybės ląstelė yra šeima. Reiškia, kad sunaikinti valstybes, kaip tokias, ir įsteigti Pasaulinę vyriausybę, reikia sunaikinti šeimą. Kaip ją sunaikinti? Padaryti lygybę, kaip ir rašė G. Orwell’as: “Visi gyvuliai yra lygūs”. Taigi, padaryti lygybę tarp pagrindinės ląstelės, kurios dėka per kartas išlieka ta valstybė, ir dirbtinai sukurtų “ląstelių”, kurių tikslas NĖRA VAIKŲ GIMDYMAS. Du dalykai, negali būti vienoje ir toje pačioje vietoje, vienu ir tuo pačiu metu. Negali būti dvi širdys, negali būti dvi galvos, negali būti 4 rankos, 4 kojos ar dar kas nors panašaus. MUTACIJOS DĖKA GENOFONDAS YRA PAGERINAMAS, NES YRA ATMETAMI TIE GENAI, KURIE SUMAŽINA, SUMENKINA TO ORGANIZMO IŠGYVENIMO GALIMYBES. PATI GAMTA DARO ATRANKĄ, KAD IŠGYVENTŲ STIPRIAUSI GENAI, KURIE IR PASIRŪPINS, KAD ŠITA GYVYBĖS RŪŠIS IŠGYVENTŲ. Kas palaiko šeimos instituciją, kurios sukūrimo prasmė yra VAIKAI, kaip sekso prasmė yra VAIKAI. Toks yra gamtos parėdimas ir mes patys šiame pasaulyje atsiradome tik šito parėdimo dėka. DESTRKTYVŪS ŽMONĖS VISADA IGNORAVO IR VISADA IGNORUOS TAI, KAS DUODA JIEMS PATIEMS GALIMYBĘ IŠGYVENTI. JIE KAIP UŽPROGARMUOTI VISADA PJOVĖ, IR VISADA PJAUS TĄ ŠAKĄ, ANT KURIOS JIE PATYS SĖDI. TAME IR YRA TO DESTRUKTYVAUS MĄSTYMO KEISTUMAS, KURIO SVEIKU PROTU SUVOKTI NEĮMANOMA. Ką reikia dar padaryti, kad sunaikinti ŠEIMĄ? Pradėti menkinti ir sugriauti religijas, kurios palaiko šeimą ir patriotizmą, nes tie piliečiai rūpinasi savo šalies tradicijomis ir jos išlikimu. KOKIE YRA LIBERALŲ ŽINGSNIAI, KAD SUGRIAUTI VALSTYBĘ? 1-amoralumo įteisinimas valstybėje. Liberalas Eligijus Masiulis pirmas bandė įteisinti prostituciją Lietuvoje. Po to, pereinama prie tikros šeimos sulyginimo su netikra šeima ir jiems pripažįstamos lygios teisės. Sekantis žingsnis bus: “Visi gyvuliai yra lygūs, bet kiti yra lygesni”. Taigi, kaip rašė japonų rašytojas Kobo Abe, iš pradžių jis kaip vargšas pasiprašo gyventi pas viengungį žmogų, vėliau jis parsiveda žmoną, atsiranda krūva vaikų, o tada jis paprašo to, kuris jį priėmė iš gailesčio pas save į namus, išeiti ir susirasti sau namus kitur, nes padaugėjus šeimynai mums yra per mažai vietos. Kitaip nebus, nes šeima, kuri išaugina valstybei vaikus, ir šeima, kuri neturi tokio tikslo dėl valstybės ateities, yra antipodai, ir tarp jų niekada lygybės nebus.

v. kikabidzė       2017-05-22 18:08

Pamenu Gruzijoje sorošistai pabandė pydarų laisves papropaguoti…
Išėjo būrelis liberastėlių į gatvę su plakatėliais.
Uch!
Nu ir davėm jiems į skūrą. Greitoji vos spėjo “iniciatorius” į reanimacijas vežti. Keletą teko gramdyti nuo šaligatvio.
Jokių riaušių nebuvo. Policija elgėsi korektiškai.
Tiesio gruzinų Tauta ilgam laikui paaiškino kai kam, kokios yra Gruzijoje tradicijos ir jog nebus leista užsilipus šikti ant galvų.
Daugiau iniciatyvų nebebuvo…

KO GALIMA       2017-05-22 17:57

iš jų norėti…..

Agnė       2017-05-22 17:36

Kaip prie sovietų: partijos nurodymus vykdyt! Ir tai žmonių rinktos semūnės. Nejuokinga.

Diedukui       2017-05-22 17:32

Interneto bendruomenė daug metų žino seną garbingą “Dieduko” nicką.
Ar tamsta esi Tas pats, ar tik “pasiskolinai”?

Nepasirašysiu       2017-05-22 17:30

Minčių apie Čmilytę kyla įvairių - iš lietuviškosios Vikipedijos:
“Tėvas – Viktoras Čmilis, sportininkas, KGB rezervo karininkas (vyr. leitenantas).[4][5]
Ištekėjusi (2013 m. gruodžio mėn.). Vyras – danų šachmatininkas didmeistris Peter Heine Nielsen (g. 1973 m.). Pirmas vyras (2001–2007 m.) – Ispanijos pilietybę turintis Latvijos šachmatininkas Aleksejus Širovas (g. 1972 m.). Augina tris sūnus: iš pirmos santuokos – Dmitrijų (g. 2002 m.) ir Aleksandrą (g. 2004 m.), iš antros – Marių (g. 2014 m.).”

smetona       2017-05-22 17:28

Vat galvoju- kas būtų tokiems “iniciatoriams” pvz, kokiais 1937 m?
Manyčiau, jog jie patys maldautų uždaromi Dimitravan. Ko gero tik ten būtų kažkiek saugiau.

Nepasirašysiu       2017-05-22 17:28

Po Trumpo pergalės visame pasaulyje papūtė nauji vėjai, bet Lietuvoje, atrodo, ne.

Diedukas       2017-05-22 17:23

Liberalus į durnyną!!! Nori įteisinti partnerystę tų kurie nenori nieko įteisinti? Arba nori įteisinti neįteisinant? Jeigu norit įteisinti tam yra santuoka. Galima tuoktis ir išsituokti kas antrą dieną, jei turit kokių pageidavimų, net santuokos sutartį galite pasirašyti.  Kame problemos?
Galite įteisinti net konjako ir tarpvietės uostytojų komūną - tam CK sugalvota jungtinės veiklos sutartis.
O dėl Čmilytės tai pasitvirtina taisyklė, kad jeigu moki gerai šachmatais žaisti - tai dar ne proto įrodymas.

Parama ištvirkaujantiems...       2017-05-22 17:10

Jeigu yra siūloma nesusituokusių porų partnerystės įteisinimas, tai tokiu atveju pagrįstai kyla klausimas, ką mūsų valstybė remia?! Ar dorovę, ar viešą ištvirkavimą?! Koks reikalas įteisinti partnerystės įstatymą, jeigu valstybė nesiruoštų tokiems ištvirkėliams tam tikrais atvejais teikti kokias nors paslaugas?
Lietuvos Konstitucijos 25-asis straipsnis draudžia skleisti įsitikinimus, ardančius visuomeninę dorovę, o šiuo atveju valstybė ne tik leidžia tokius įsitikinimus skleisti, bet netgi pati ruošiasi įteisinti viešą ištvirkavimą ir teikti kokias nors paslaugas ištvirkavimo porininkams.

Šiai šakmatistei       2017-05-22 17:08

šachmatai susuko protą.

O kas       2017-05-22 15:19

toliau?Jie nesustos.nes jų sielos amžinai bus alkanos ir jie ieško visai ne čia.

ka dar sita degradavusi partija        2017-05-22 15:14

gali pasiulyti?

į naują gyvenimą pagreitintuoju būdu       2017-05-22 15:12

O kas toms poroms, kuriosanot Nielsen 100 tūkstančių porų buvo yra nesusituokęir liberastai pasiryžę juos sutuokti , t.y. įteisinti jų santuokas, nors jie to ir gal būty neprašo. Tokios Čmilytės su savo kompanijomis eidamos į rinkimus ,tur būt nutylėjo, kad imsis tokių žygių, kurie normalaus proto ir auklėjimo žmonėms visiškai nepriimtini: santuoka yra įsipareigojimas ir prieš save ir prieš visuomenę. Daliai visuomenės ne tas pat , kaip bus auklėjami vaikai vienalytės santuokos šeimose; mama-mama, tėtis -tėtis. kodėl spauda nutyli ir slepia mokslininkų, psichologų , gydytojų tyrimus , kad pasaulyje tokių šeimų “vaikai” augdami ir užaugę susiduria su komplikacijomis , kurių , palyginus mažiau būna įprastose, mano nuomone normaliose , šeimose augintų vaikų.

Pikc       2017-05-22 15:00

Na, čia nieko naujo - švedų jaunieji liberalai reikalavo įteisinti incestą ir nekrofiliją, danų liberalų aljansas balsavo už zoofilijos įteisinimą...  Žodžiu, šitie - savam stiliuj, nuo ideologijos nenukrypo. smile
O dėl mokslinių tyrimų - labai puikus pavyzdys, kokio lygio yre “progresyvus mokslas”: https://plus.google.com/118198014712853689988/posts/Y4B9fKTtvWv
Santrauka: pora amerikonų mokslininkų sukurpė visiškai absurdišką “mokslinį straipsnį” apie tai, kaip vyriškas lytinis organas iš tiesų yra socialinis konstruktas, kaltas dėl globalinio atšilimo, prikaišiojo į tą teksčioką “progresyvaus” žargono, dar kartą patikrino, kad jis TIKRAI nieko prasmingo nereikštų - ir išsiuntė į “progresyviųjų mokslų” žurnalą, kur jis, po itin teigiamo recenzentų įvertinimo, ir buvo paskelbtas. smile
Ko tada stebėtis, kad “moksliškai įrodoma”, jog pederastija yra normalus dalykas, lytiniai nuokrypos nusipelno ypatingų “teisių”, o psichinių ligonių sterilizavimas ir pripumpavimas hormonais yra didžiai “progresyvus gydymas”, kuris visiškai pagrįstai gali būti vadinamas “lyties keitimu”? smile

ruta       2017-05-22 14:45

O liberastams nereiktu pasitikrinti pas psichiatru pries teikiant toki absurda ?Ar jau buvo atlikti moksliniai tyrimai , kurie paneigtu ,kad sutrikusi lytine orientacija , tai ne psichinis sutrikimas , kuri butent taip visada traktavo psichiatrai , kol neisikiso politikai ..

taip       2017-05-22 14:03

Mane visada stebina, kodėl svarbiais klausimais nepaklausiama, kokia reikšmingų  žmonių - Prezidentės, Ministro pirmininko ar netgi būsimų galimų pretendentų į šias pareigas nuomonė. Jei žiniasklaidai rūpėtų piliečių sąmoningumas ir objektyvesni pasirinkimai, o ne ne kryptinga propaganda.
Šiaip ar taip liberalų jaunuomenė pagreitintu visuomenės požiūrio performavimu perspjaus akademikę A.Povilionienę.


Rekomenduojame

Vasario 17-oji, Simono Daukanto aikštė: Ar dar gyva Deimantė?

Petras Plumpa. Didysis tautos gaivintojas

Verta prisiminti? Iš propagandos frontų. Praktiški patarimai, kaip švęsti Vasario 16-ąją

Rasa Čepaitienė. 1988-ieji

Algimantas Rusteika. Taip rašo 15min

Vytautas Sinica. Šventinis žodis Vasario 16-osios deglų eisenoje

Algimantas Rusteika. Šią dieną

Emilijos kalba švenčiant 102-ąjį Lietuvos gimtadienį: „Po vieną mes esame niekas, o kartu ne tik tauta ir bendruomenė, bet ir šeima“

Būtina prisiminti. 1949 m. vasario 16 d. kovojančios Lietuvos Deklaracija ir jos signatarai

Irena Vasinauskaitė. Sveikinimas iš bunkerio

Verta prisiminti. Partizanas Jonas Gediminas Rudis-Rickus 1947 m. vasario 16-ąją: „Vėl žaliuos, klestės gyvenimas“

Algimantas Rusteika. Laiko liko nedaug

Geroji Naujiena: Laimingi, kurie pagal Dievo įsakymus eina, kas iš širdies Jojo ilgis

Eglė Mirončikienė. Ryžtingi kovotojai su vėliavnešiais, performeriais ir lipdukų klijuotojais, plečia puolimo frontą

Ramūnas Aušrotas. Sąžinės laisvę apribojo ir šveicarai, referendume sugriežtinę bausmes už seksualinių mažumų diskriminaciją ir neapykantos kurstymą

Pro Patria jaunimas kviečia į eitynes – Vasario 16-osios Liepsnų maršą

Vytautas Sinica. Vyksta stiprus nuprotėjimas

Algimantas Rusteika. Dėl vieno dėdė Marksas buvo teisus: naujieji jo bendražygiai viską verčia farsu

Algimantas Rusteika. Šią dieną

Ramūnas Aušrotas. Norite sumažinti ne(si)skiepijimo keliamą riziką? Nustokime skiepiję konvejeriu

Clotilde Armand. Rytų Europa Vakarams duoda daugiau, nei gauna

Verta prisiminti. Kazys Škirpa: mintys apie valstybę

Kroatijos teismas pripažino tos pačios lyties šeimoms teisę tapti vaiko globėjais

Algimantas Rusteika. O ką daryti, jei šeimos neturi, bet susirgai?

Neringa Venckienė. Apie teismų ir jų sprendimų nešališkumą

Kardinolas V. Sladkevičius siunčiamas į užmarštį?

Andrius Švarplys. Kaip artes liberales galėtų būti salele?

Ramūnas Aušrotas. Statistika kalba už save

SAS antiskandinaviška reklama sulaukė atoveiksmio: ar perlenkta lazda gali virsti bumerangu?

Kun. Robertas Skrinskas. Kremliaus troliai šeimininkauja ir lietuviškoje Vikipedijoje

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.