Visuomenės pokyčių analizė, Geopolitika

Letas Palmaitis. Vienas iš galimų ateities pasaulinio kataklizmo rezultatų

Tiesos.lt redakcija   2019 m. vasario 13 d. 10:30

22     

    

Letas Palmaitis. Vienas iš galimų ateities pasaulinio kataklizmo rezultatų

Siūlau skaitytojų dėmesiui kad ir mažai tikėtiną, bet vis dėlto galimą ateities pasikeitimų Centrinėje Europoje scenarijų.

Už storos raudonos linijos – sąjunginės Antieurazinio Kordono politinės ir ekonominės sąjungos nariai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

yanmaneee       2022-05-13 7:09
yolo       2019-05-27 10:20
Jota       2019-02-16 16:25

Man atrodo, kad iš tikrųjų tai jūs jo neapkenčiate.

Jotai       2019-02-16 14:38

Tai negi iš ten ir iūsų beprotuška neapykanta Letui???

Jota       2019-02-16 9:48

Nebesileisdama į politiką, pacituosiu Dostojevskio mintį apie rusus:
“Вне Православия русский человек — дрянь, хуже, чем ничто. Вне Православия русского человека просто не существует”.
Visiškai pritariu ir stengiuosi ja vadovautis.

Tvankstas       2019-02-15 18:52

Šitas žemėlapio perraikymas man primena priešmokyklinius laikus, kai žaisdavome peiliuko smaigstymą ir atsiriekimą. Kiek reikia būti suvaikėjus, kad atimti iš Rusijos Sankt-Peterburgą. Gyveno ten kažkada inkerisuomalaiset, kurie ištirpę ir surusėję - tai dabar pagal genetiką bus mokomi savo senąja kalba bendrauti ? Karjala atiduodama Suomijai ? Su Murmansku, kur gal 100 suomių gyvena ? Kokios nuostabios schizofreninės haliucijos pilnaties metu - bet atsigaivaliavus gal reikėtų tose žemėse gyvenančių rusų atsiklausti. Visuotinai žinoma, kad rusus vakarų civilizacija vaizduoja lokiais, bet kažkodėl nei Napoleonas, nei Hitleris nesugebėjo nukariauti. Man kraupu, kad lietuvis gali tokius kliedesius rašinėti apie rusus, tai tiktų kokiam nyderlandui. Stulbinanti mizantropija prieš rusus, sėjanti kvailystes lietuvių tarpe, ta mizantropija suvyta iš bezdalų kabinete, per dienų dienas neišeinant laukan, suvyta bezdalų virvė rusams. Nesu aš rusų mylėtojas, niekas man to dar niekada nėra prikišęs, nebent koks nuo proto lyg nuo stogo nukritęs. Atleisk jam, Viešpatie, nes jis nežino ką sako.

Jota       2019-02-15 11:00

O štai dar viena nuoroda, gal ir tą ištrinsite?

http://ru-news.ru/istorik-valerij-ivanov-o-knige-ruty-vanagajte-o-genotside-evreev-v-litve-v-1941-godu/#respond

Įdėjau tam, kad nepagalvotumėte, jog aš pritariu niekšams ir Tėvynės išdavikams, tokiems kaip Valerijus Ivanovas.

Jota       2019-02-15 10:51

O štai sionizmo paveikslas nuodugniau (kopijuokitės greit nuorodą, kol neištrynė, nors galite ir taip rasti internete surinkę “Сионизм: планы и средства”).

http://www.odigitria.by/2011/11/27/sionizm-plany-i-sredstva/

Tai bent atėjo laikai, kai apie anksčiau uždraustą kaip pavojingą žmonijai ideologiją dabar draudžiama kalbėti neigiamai!

Jota       2019-02-15 10:43

Ajajai, redakcija, iš kur tokia baimė? Labai norisi tarnauti Tiesai, pagirtina, bet vis dėlto tenka ir blogiui duoklę atseikėti! Kodėl netrinate Juozapo komentaro, kuriame pilna paniekinančių žodžių - “ruskynas, kacapynas, maskolija” ir pan., t.y. išlenda ta pati antikristinė neapykanta, apie kurią kalba ir “išrinktųjų” “mesijas”, mošiachas, apie kurią visas ausis skaitytojams išūžė ir L. Palmaitis, anksčiau dėdavęs šlykščias rusų karikatūras iš kavkazcenter, kurių netrindavote. Tai kur lygybė? Tiesos apie išrinktuosius (šėtono) dėti negalima, o tyčiotis iš rusų tautos galima?

Apie kokį dievą (“D-vą”) kalba Juozapas ir Palmaitis? Gal apie Kristų? Jokiu būdu ne! Jų dievas - antikristas, mošiachas, kurio mintis jie kartoja, ir tai yra pagrindiniai sionizmo bruožai:

laukinė neapykanta slavų tautoms;
kiršinimas tarpusavyje;
panieka slavų kultūrai ir religijai;
žydų tautos aukštinimas, ultranacionalizmas;
jaunimo tvirkinimas, šeimos ardymas ir kt.

Po visu tuo slypi neapykanta krikščionybei ir Kristui. Pagrindinis jų tikslas - sunaikinti krikščionybę ir sukurti vieną pasaulinę antikristinę religiją.

Ko jūs bijote, redakcija? Apreiškime Jonui, kone pačioje pabaigoje parašyta: “O bailiams, neištikimiems, nešvankėliams, stabmeldžiams ir visiems melagiams skirta dalis ežere, kuris dega ugnimi ir siera”.
Pirmieji tarp visų paminėti bailiai! Atminkite, jei tarnausite dviem ponams, jūsų darbas nueis veltui!

Ir jei kas nors pritaria Rusijos sunaikinimui, jis pritaria ir visos žmonijos sunaikinimui, nes tokia būtų logiška baigtis.

C-Fam       2019-02-14 20:04
Dzeikas       2019-02-14 7:29

PS.O sakykim Estija su Peterburgo ir siaures Naugardo zememis. Na Suomija su “Kemjskij volostj”(Karelija) dar kazkaip turi atrama i bemaz nutautusius karelus. Bet ka Estija darys suten esanciais Peterburgo srities rusais kuriu daugiau negu paciu estu? Iseitys 2:
1) Kolonizuoti tas teritorijas vietinius laikant be balsavimo teisiu esanciais aborigenais.
2) Suteikti Estijos pilietybe tenyksciams.
Pirmu atveju Estija pati pavirsta imperialistiniu gruobuoniu ir neisvengiamai uzsikres Rusijos “velikoderzavnostj” ir rusu slopinimu. Antru Estija praranda savasti ir tampa kazkokiu naujuoju Naugardu.

Dzeikas       2019-02-14 7:19

O Moskovija bus ne “sanitarnyj kordon”, o Kinijos vassalas ir siundomas suo-skalikas. Per virsma Kijevo Rusia gali susigrazinti kai kurias teritorijas, Kryma, Pavolgi ir Kubane. Armenija ir Gruzija jeigu Apvaizda apsvies ju protus sudarys kazkokia karine sajunga ir atsilaikys musulmonu apsuptyj jeigu ras sponsoriu NATO arba Kijevo Rusios asmenyj. Bet sakykim siaures Kaukazo tautos dagestanieciai, kalmukai, cecenai, kabardinai, balkarai, adygai nei girdeje , nei nori su kazkokia tai “LDK” jungtis. Ukrainai su Lietuva jungtis? Ka jie ten pamete? Istoriniai sentimentai - taip. Bet kariniu poziuriu Lietuva jiems tik advokatas NATO ir tik kol ji pati toje NATOje. Ekonominiu - tai 2 biednos valstybeles eksportuojancios darbo jega ir viena kitai irgi nereikalingos.

Al.       2019-02-14 1:00

Palmaičio gimtoji Ingrija ir krikščioniškai musulmoniška LDK, išsiplėtusi iki Kaspijos, uždengia Vakarų Europą nuo Maskovijos likučių ? - šmaikštu, bet neįtikinama.

Dzeikas       2019-02-13 19:59

Megejiska.
1) Gruzinai ir armenai i joki “emirata” su kalnieciais musulmonais neis.
2) Krasnodaro krastas musulmonu invazijos akivaizdoje tekinas jungsis prie Ukrainos.Jo gyventoju sudetyj labai daug ukrainieciu.
3) Prusa Lietuvos sudetyj? Slapias lietuviu sapnas.Kaliningradiniai jeigu ir jungsis tai prie Vokietijos.Ir ne iskart, o prasysis protektorato. Lenkija aisku tam visokeriopai priesinsis, nes patys del Krolewiec seile varvina.Bet kad Lietuvai savo Rytu Prusija atiduotu - net ne fantastika, o fentezi.Vilniaus emisarus su vadoveliais lietuviu mokykoms (a la kulturtregeriai) Lenkijos suvalkijoje vietiniai lietuviai siuncia nahier, tai ka pasakys Prusos lenkai?
Jzp, pries Kinija rusai branduoline bomba panaudoti nesiryz. Cia Vakarus gali ja pagazdinti.Ir pries kinietukus Zukovo “baby novyh narozajut” negroja. Kinietukai patys tokie, paklos kelis-keliolika milijonu kariu - bet iki Novosibirsko dazygiuos. Tie keliolika milijonu zuvusiu vyru jiems tiek pat kiek rusams Ziemos karo(1939-40mm) nuostuoliai - uodo ikandimas drambliui.Uztat lyciu dizbalanso problema Kinijoje (nepakanka moteru) issprest pades net labai.

visko gali būti       2019-02-13 17:43

Sanitarine zona virtusiame Skotinostane dar reikėtų pažymėti Maskvos ežerą. smile

Palmaiti.       2019-02-13 16:27

Plojimai.

Tas       2019-02-13 14:09
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Cha       2019-02-13 14:06

Jei Kinija bus iki Uralo, tai reiškia, kad ji bus ir iki Atlanto vandenyno. Mongolų laikais mažai betrūko iki tokio darinio.

Jau ir Sirošas parspėja       2019-02-13 13:53

savus,kad ES sunkioje padėtyje.

Kol kas        2019-02-13 13:49

“vien tik auksas valdo mus”.Sunku pasakyti,kada Aukščiausiajam tai nusibos.Jei neatsiversim.

Jzp       2019-02-13 13:36

Scenarijus logiškas, bet kadangi tai kol kas tik scenarijus, akivaizdu jog scenarijų gali būti daugiau.
Gerb. Leto pateiktas variantas turi keletą išlygų.
Tai gali būti politinis žemėlapis, gali būti ekonominis žemėlapis.
Pilna apimtimi, (turiu omenyje visų geopolitinių dėmenų amplitudę įskaitant ir valstybingumo aspektus)  šis žemėlapis sunkokai įsivaizduojamas be vieno faktoriaus - karo.
Ruskynas de facto/de jure Sibyriaus geruoju siauraakiams neatiduos. Kacapyno kaip reiškinio esmė yra “velikoderžavnostj” , t.y teritorija gali tik plėstis, o ne trauktis.
“Pamačiau > užgrobiau > apšikau > Matuška Rodina.”
Maskolijoje gyvybės yra pigios (“baby narožajut”), todėl kremlinai kariautų iki paskutinio vatniko.
O vat karas su orda, kuri mąsto banditų kategorijomis, ką toks karas reiškia?
Po karo tarp ruskyno ir kinų politiniai žemėlapiai apskritai taptų nelabai kam reikalingi - visa euroazijos teritorija, o gal ir visa planeta, būtų tiesiog radioaktyviais pelenais nukloti tyrai.
Galvoti, jog branduoliniame kare tarp ruskyno ir kinų nebus įtraukti jankiai ar ES, būtų naivu.
Todėl gerb. L.P. žemėlapio-scenarijaus baigtinis variantas yra įmanomas tik vienu atveju - masinės vertybinės slinktys Šiaurės Atlanto aljanso narių gretose, kai viską lemia gryna “real politic”, t.y. išdavystė, vieni kitų pardavinėjimas taps jau nevaldomu ir atviru procesu.
Šiuo atveju daug lems amerikonų vaidmuo. Kas bus JAV perzidentais, ką jankiai pasirinks į partnerius slopinti kinų galioms. Jeigu jankiai pasirinks ruskius, mus parduos nemirktelėję, nes tokia bus kacapų palankumo kaina.
Gi vakarų europėnų reikalai gerokai tamsesni. Vakarėnų liberastai darys viską, kad stabdyti briuselinės imperijos galių praradimą. Tam bus greičiausiai pasitelkti honekrininės sterwos ir junkerso prisikviesti babajai.
Biuselynas tiesiog greituoju būdu natūralizuos atėjūnus išdalindami ES pasus ir suteiks teises dalyvauti rinkimų cirkuose. Babajų balsais galės išlaikyti paramą pederalistiniam projektėliui. O turėdami persvarą ES parlamente ir ES komisijoje, be abejo makaronai ir merkelyno lobistai toliau tęs geshceftą su kremlinų orda.
Ir tokioje padėtyje mes vėlgi atsiduriame mainų/mardavimo objekto padėtyje.
Taigi, jeigu nekils III-sis pasaulinis/branduolinis, euroazijinis žemėlapis kokiį nubraižė gerb. Letas bus būtent toks. Jeigu nebus branduolinio karo.
“Jeigu” savoka yra labai neapibrėžta. Ji priklauso nuo daugybės faktorių, nuo metafizinio poveikio taip pat.
Jeigu D-vui pasirodys, jog pasaulis galutinai prisižaidė, tuomet sulauksime Apokalipsės.
Sunku spėlioti ką nuspręs Viešpats…
 

Artėja       2019-02-13 12:46

Pilnatis, pasipils dar daugiau fantazijų, aišku būna kartais ir išsipildo.

aha       2019-02-13 12:14

kam reikia tokias nesamones publikuoti? beje, internete galima rasti ir dar keistesniu:)

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

Tas       2019-02-13 14:09

Letas Palmaitis glušas ?

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.