Leonas Merkevičius. Keli pastebėjimai iš profesorės Laimos Bloznelytės-Plėšnienės teismo

Leonas Merkevičius   2015 m. gegužės 5 d. 11:14

94     

    

Leonas Merkevičius. Keli pastebėjimai iš profesorės Laimos Bloznelytės-Plėšnienės teismo

Balandžio 20-ąją Vilniaus apylinkės teismas toliau nagrinėjo profesorei Laimai Bloznelytei-Plėšnienei iškeltą bylą už „mirusio atminimo paniekinimą“ ir „šmeižimą“.

Teismo posėdis priminė dar vieną veiksmą jau trečius metus besitęsiančiame liudytojų bauginimo ir visuomenės kvailinimo spektaklyje.

Posėdyje nuotoliniu būdu buvo apklausta Laimutė Stankūnaitė – viena iš šios bylos nukentėjusiųjų. Galvą ir kaklą skaromis apsimuturiavusi L. Stankūnaitė net nesiėmė kaip nors motyvuoti kaltinimų, pateiktų gydytojai kaltinamajame akte. Pareiškusi, kad „visokios šlykštynės“ jos pačios nedominančios, gydytojos ji nepažįstanti, į kaltinamąjį aktą labai nesigilinusi, jai jį paskaitęs tėvas, daugmaž supratusi, apie ką jis ir jį palaikanti, pačių Rūtos Janutienės laidų, kuriose buvo kalbinta gydytoja L. Bloznelytė-Plėšnienė, ji iš viso nemačiusi, gal tik anonsą, ji apibendrino: visa tai esą nesvarbu, nes tikrąją žalą jai padarė tik du dalykai.

Pirmasis – gydytojos tvirtinimas, kad „jos vienintelė paskata buvo padėti mergaitei“. Kaip teigė L. Stankūnaitė, „net po įvykusio Aukščiausiojo Teismo sprendimo, ji [gydytoja] sako: ta mergaitė yra nukentėjusioji“. „Kas ir kada nuskriaudė vaiką ir kaip?“ – klausė teisme L. Stankūnaitė.

Antrasis – kad gydytoja veikė, tik „gavusi N. Venckienės leidimą kalbėti“. „Kokie santykiai ją sieja su Neringa Venckiene, kad reikėjo laukti, kol pasakys N. Venckienė?“ – klausinėjo L. Stankūnaitė. Ir pridūrė: „Šie du dalykai [padarė žalą]. O visa kita nesvarbu“.

Jei spektaklio sumanytojams, kurių mintis čia atvirai išdėstė L. Stankūnaitė („aš čia paskaitysiu, ką susirašiau, kad nepamirščiau“), iš tikro yra nesvarbu tai, dėl ko formaliai kaltinama gydytoja, tuomet atvirai pripažįstama, kad šios bylos tikslai yra kitokie. Tuos du esminiais įvardintus gydytojos „nusikaltimus“ galima suprasti tik taip: siekiama įbauginti drįstančius nepasiduoti visuomenės kvailinimui, kad skriaudos vaikui „išgalvotos“, ir įspėti, kad netgi kalbėjimas apie tai, jog mergaitė yra nukentėjusioji, gali būti prilyginamas šmeižtui padarius sunkų ar labai sunkų nusikaltimą – ypač jei taip kalbės „garbingos profesijos atstovas“. Taip pat norima parodyti Neringą Venckienę kaip tikrąją nekaltų žmonių šmeižimo organizatorę, pasinaudojusią savais tikslais gydytojos L. Bloznelytės-Plėšnienės autoritetu. Nepavykus visuomenės įtikinti, kad profesines aukštumas pasiekusi gydytoja gali šiaip, be jokios priežasties, staiga rizikuoti viskuo ir imti skleisti išgalvojimus, visuomenei peršama versija, kad gydytojos veiksmai gali būti nulemti neišaiškintų santykių, siejančių ją su N. Venckiene.

Teisėjos paprašyta vis dėlto konkretizuoti žalą, kurią jai padarė gydytojos pasisakymas, L.Stankūnaitė ėmė vardinti savo gyvenimo užsienyje vargus, kuriuos esą sukėlė tokių žmonių, kaip L. Bloznelytė-Plėšnienė, „neatsakingi pasisakymai“: „gyvenimas nėra pilnavertiškas“, „kaip jūs manote, ar man lengva išeiti į gatvę?“, „kaip man susipažinti su žmogum? O jei jis sužinos?“, „užtenka įvesti į Google mano pavardę...“, „aš neturiu jokio socialinio gyvenimo“, „dėl nuolatinės apsaugos iki šiol negaliu bendrauti su šeima, o ką jau kalbėti apie draugus“.

Pasakodama apie savo iš tiesų nepavydėtiną gyvenimą, L.Stankūnaitė šiek tiek dėmesio skyrė ir dukrai, sugriaudama aptarnaujančios žiniasklaidos skleistas pasakas apie šiltus motinos ir dukros santykius, kurie, jos žodžiais iki šiol „nėra atstatyti“: „bijome, mus atpažins, neatpažins?“, „gyvenant su apsauga, po šiandien dienai man tenka atstatinėti santykius su dukra“, „lankomės pas psichologus“.

Ir dėl visos tos „didžiulės žalos“ esą kalta („didžiąja dalimi“) L. Bloznelytė-Plėšnienė, nes, būdama „garbingos profesijos atstovė“, daug žmonių savo pasisakymais įtikinusi, kad mergaitė buvo skriaudžiama.

Net jei visuomenei skleista versija – „L. Stankūnaitė su dukra išvyko gyventi į užsienį“ – yra tiesa, šie liudijimai nuskambėjo greičiau kaip kaltinimas tiems teisėjams, nusprendusiems, jog vaikui augti reikalingą harmoningą aplinką geriausiai užtikrins ir vaiko interesus geriausiai atitiks gyvenimas pagal apsaugos nuo nusikalstamo poveikio programą su asmeniu, prieš kurį jis davė parodymus.

Antra liudijusi žurnalistė Rūta Janutienė elgėsi ne kaip liudytoja teisme, o kaip tikra laidų vedėja savo studijoje. Demonstratyviai beveik nieko „neprisiminė“: nei kokioje televizijoj kada dirbo, nei kaip vadinosi laidos. Į prokurorės klausimus atsikirtinėjo klausimais: „Aš neatsakinėsiu į tokius klausimus, neprisimenu. Prokurore, kur jūs buvote prieš trejus metus, jei jums tai rūpėjo?“ Teisėjai teko ne kartą priminti, kad tai ji turinti atsakinėti, o ne kitiems uždavinėti klausimus, ir tramdyti salę, kuriai toks R. Janutienės elgesys akivaizdžiai patiko.

Teisėja D. Mickevičienė mėgino nukreipti liudijančią žurnalistę teisinga linkme ir pastebėjo: „Šiaip gydytojai nekalba apie savo pacientus – juk yra etika“. R. Janutienės tokia teisėjos pastaba neįtikino: „Bet jis netapo pacientu…“

Kai profesorė Laima Bloznelytė-Plėšnienė šiai liudytojai su susilpnėjusia atmintimi bandė priminti kai kurias aplinkybes („Mes kalbėjome daugiau kaip tris valandas, kalbėjome apie moralinę situaciją Lietuvoje…“), ją nutraukė nukentėjusiųjų advokatai ir pati teisėja: „Kur klausimas, čia ne klausimas, prašome užduoti klausimą!“

Vienintelis dalykas, kurį R. Janutienė „prisiminė“, buvo… melas. Esą ji niekada nėra turėjusi profesorės telefono numerio ir pati jai neskambinusi. Profesorė, matyt, nenorėdama vėl būti nutraukta, pamėgino klausti tiesiai: „Ar prisimenate, kad man skambinote… Ar skambinote man tik tą vieną kartą, ar ir daugiau, kai nekėliau ragelio?...“ Tačiau ir šį kartą ją nutraukė teisėja ir „nukentėjusiųjų“ advokatai, taip ir neleidę gydytojai baigti savo klausimo.

Trečiosios liudytojos – Andriaus Ūso pirmosios žmonos – parodymai buvo visiškai nuspėjami.

Paskutinis liudijo prokuroras Egidijus Motiejūnas, palaikęs kaltinimą Andriaus Ūso byloje, kurioje, pasak teisėjo Audriaus Cinino, prokuratūra teismui išnagrinėti pateikė „trupinėlį“. Ypač daug laiko prokuroras skyrė išsamiai nupasakoti, kaip jis, susipažinęs su tuo „trupinėliu“, pradėjo abejoti, ar byloje pakanka duomenų A. Ūso kaltei įrodyti. Dėl to jis ir susidomėjęs L. Bloznelytės-Plėšnienės liudijimu. „Bet kuo labiau gilinausi, tuo labiau supratau, kad parodymai galimai melagingi, – dėstė prokuroras. – Pasakiau gydytojai: „Jūs gi matote, kad šie asmenys pas jus nebuvo“...“ Po šios pastabos L. Bloznelytė-Plėšnienė prokurorui neva atsakiusi: „Aš visai Lietuvai pasakiau, dabar negaliu sakyti kitaip“. Laimos Bloznelytės-Plėšnienės advokatui paklausus prokuroro, ar žodžiai „dabar negaliu sakyti kitaip“ yra įtraukti į apklausos protokolą, šis atsakė: „Ne, bet aš dabar paliudijau, su priesaika“.

Akivaizdus prokurorui skirtas vaidmuo – įtikinti visuomenę, kad pati profesorė L. Bloznelytė-Plėšnienė netiki savo papasakota istorija.

Spektaklio tęsinys – kitame teismo posėdyje gegužės 6 dieną 9.30 val.

Dalyvaudami teismuose stebėtojais prisidedame prie teisingumo pergalės. Būkime solidarūs!

* * *

Daugiau apie šį teismą skaitykite kitose Tiesos.lt publikacijose:

A. Patacko garbės žodis: liudytoja Laima Bloznelytė sako tiesą –neleiskime tiesos pakeisti teise

Teismas toliau nagrinės žinomai medikei L. Bloznelytei-Plėšnienei iškeltą baudžiamąją bylą

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Arbit-Blatas       2015-05-5 21:07

Jau pas mus jeigu jau kažką per teliką rodo dažniau, tai tas jau ne šuns papas. Tas yra žvaigždūnas. “Nacionaaaalinė vertybė.”  Ar dėl to, kad jis nuolat įlenda kiaurai į visas televizijas? Malasi, reklamuojasi pramoginėse laidose. Kuo jis ypatingas? Gal protingas? Nepanašu. Nebūdinga. Viskas labai paprasta. Blatas, pažintys, apmokami patarėjai parašo jam tekstus, duoda išmokti, padresiruoja biškelį, patreniruoja prieš veidrodį ir nuveda į laidą. Ten nupudruoja.

Druskininku mero       2015-05-5 16:26

50-mecio iskilmese, kur dalyvavo visa socdemu grietinele, pradedant A.Butke (MT p-kas), Kirkilu, bei ,,susilietuvinusia” Irina-Irena Siauliene, prie vaisiu stalo sedejo ir , kaip jus manote kas?!- ogi plikis - zymiausias pedofilijos advokatas, ,,nemokamai” ginantis biologine ir visa sutve. Taigi, ponai skaitytojai, nuvairuokite http://stilius.lrytas.lt/karamele/druskininku-mera-su-gimtadieniu-sveikino-ir-naujoji-jo-meile.htm#&gid=1&pid=31 ir sioje nuotraukoje(31) pamatysite pliki!Taigi, kas moka pinigus uz biologines ,,amzinaja” apsauga ir t.t. Anksciau konservatoriai, o dabar - socdemai uz mokesciu moketoju pinigus. O gal pliki staciai ipareigojo ,,ginti” , ,,nenesti’ mergaites ir t.t.?!Beje, biologine su skara, kad nesimatytu kokios spalvos plaukai ir ji niekur neisvezta (kas paleis pagrindini liudininka, galinti pavirsti kaltintoju visai pedu gaujai?!), niekur negali bendrauti su ,,psichologais”, nes Deimante nesimoke uzsienio kalbu, tad makaronus galima kabinti kam nori, tik ne tiems, kurie dar turi protauja sveikai.

Bryzas       2015-05-5 15:39

Iš visų prokurorų ir “nukentėjusiųjų” kalbų nepavyko suprasti, kuo remdamiesi jie kaltina profesorę padarius 154 str. 2 d. numatytas veikas:
“Tas, kas šmeižė asmenį, neva šis padarė sunkų ar labai sunkų nusikaltimą, arba per visuomenės informavimo priemonę ar spaudinyje, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų”.
Kur gydytojos pasakojime yra bent užuomina apie tai, kad kuris nors iš “apšmeižtųjų” padarė sunkų ar labai sunkų nusikaltimą?
Peršasi vienintelė išvada, kad kaip šmeižtas padarius sunkų ar labai sunkų nusikaltimą yra traktuojamas pats gydytojos išsakomas įsitikinimas, kad vaikas yra nukentėjęs (ir tai atvirai išsakė svarbiausioji Lietuvos motina).

Tikrasis Apolonas?       2015-05-4 17:13
Atv. laiškas D. Kuoliui       2015-05-4 16:49

Kaip patyręs visuomenininkas manau, jog ponas Liudvikas J., prisistatydamas komentaruose aukštu LS veikėju, akivaizdžiai juodina ir žemina kitus visuomeniškus žmones bei demokratinių pokyčių siekiančius politikus. Už visuomeninę nesavanaudišką veiklą kitiems smesdamas kriminalinius kaltinimus. ponas L.J. pats daro ,matomai, kriminalinę veiką...
Be to, pasididžiuodamas rodo biurokratinėms ,,lovio ” ir TSKP partijoms būdingas nuostatas:  ,,taryba dar nesvarstė tokio klausimo” .Reiškia - tarybos neaprobuotas pilietinis aktyvumas, tarkim , komentaruose yra blogis ir , reiškia ,kovokim , su tuo ,ko partija nepatvirtino ( ,,su,neva ,.sukčiavimu”, kai pilietiški ragina kitus pilietiškus remti kitus vis. ar pol. darinius…).
Kaip satyriko talentą ir visuomenininko pasišventimą  turintį žmogų aš poną Liudviką gerbiu, bet , besireikšdamas kaip politikas, kaip LS tarybos narys , mano manymu, jis daro neatitaisomą žalą  partijai ir visuomenininkų bendram veikimui..
Ir gerb. D. Bingelienė toleruoja tokius tekstus , o atsikertančius komentarus   - atseit ,,kriminalinių elementų”  pagal Liudviko keistą mastyseną- aršiai trina…
Gerb.Dariau, juk akivaizdžiai vyksta prasti dalykai ir partijos autoriteto bei portalo reputacijos nykimas be atvangos…Keli asmenys iš partijos aktyvo įsigudrino ,,teisingumo vardan” suskaldyti bendrą dem. jėgų frontą. Jie deda pastangas , sofistiškai pasinaudodami pavienėmis pagrindinio dem. jėgų atstovo Seime N. P. klaidomis, paversti jį pagrindiniu demokratų ,,blogiuku”...Akivaizdu, kad su Naglio, tamstos ir ko pastangomis susietas fantastiškas LS pasiekimas Vilniuje sav. rinkimuose tų  sofistų ir piktavalių žmonių grupelės yra pristatomas kaip Dievo dovana, o ne tų žmonių  pasiaukojančio darbo rezultatas…
Partijos likimas ir reputacija kybo ant plauko, LS ir N.Puteikio ilgametes dem .pastangas remiančių rinkėjų sąjunga jau suardyta, o Jūsų svaraus balso nesigirdi…
Pagarbiai-
Algirdas K.

Apuokiukui       2015-05-4 10:50

labai paprasta - aktualus straipsnis išlieka viršuje tik pakeitus datą į šviežesnę. Netobula? Netobula.

Apuokiukas       2015-05-4 7:37

Pagal tai, kas parašyta, gaunasi, kad šis straipsnis paviešintas ,,2015 m. gegužės 3 d. 15:57”, o pirmasis komentaras - ,,2015-04-25 13:58”. Jau ne pirmą kartą pastebiu, kad ,,Tiesos.lt” redakcija mėgsta atnaujinti keleto dienų senumo straipsnius.

to taciau       2015-05-4 6:50

Kodel ta sventoji “motina"kazin i teisms negali pisistatyti ,o tik nuotolinu budu paisto briedus?Tai kur Deimante ,jei ji viena slaistosi?Tautos zzinios raso ,kad ji laikoma Vilniuje.

nenusiminkim, gerbiamieji,        2015-05-3 17:52

mes dar turim vieną gerą advokatą - Nijolę Sadūnaitę.
Senai perkandusi sistemą ir jos nebijanti, apgynė Kusaitę, apgins ir Bloznelytę su Šv.Dvasios pagalba.
Dėkui jai.

Portalo šulai savajį dergėją myli...       2015-05-3 16:30

  Tiesos portalas saviškio, kitų visuomeniškų žmonių aršaus dergėjo ir kriminalizuotojo, LS tarybos nario Liudviko K. komentarus myli…
O pastarojo sukčiais išvadintų oponentų apsiginančius komentarus trina.
Pagarba ,,demokratiškiems” ponams L. Šopauskui ir R. Bingelienei už ,,principingumą” tapšnojant trečiajam LS žlugdytojui per petį...
Ir ačiū už aršią ,,trynimo kovą prieš kitas nuomones…

taciau       2015-05-3 11:09

sventoji motina valkiojasi viena Anglijoje. Be vaiko…

kada       2015-05-3 9:59

janutiene bus teisiamas uz tai, kad viesame eteryje apstumde policijos virsininka? Ar gauja ja atleido nuo sios bylos uz tai kad isverte savo ryza kaili?

Liudvikas       2015-04-30 23:12

Skaitykite, kas parašyta ir kokios partijos išvardytos.

Liudvikui       2015-04-30 22:37

cia apie komentara-prasyma zemiau?

Liudvikas Jakimavičius        2015-04-30 21:54

Tiesos.lt komentarų erdvėje skelbiama rinkliava Krikščioniškosios Demokratijos partijai, kažkokiam “Demokratiniam judėjimui” ar kol kas niekam nežinomai būsimai rinkimų į Seimą komandai yra kriminalas ir gryno plauko šmugelystė. Tai nieko bendra neturi su Lietuvos Sąrašo partija, kurios Taryba tokio klausimo nėra svarsčiusi, kaip ir demagogiškų Naglio Puteikio manipuliacijų neva apie būsimas koalicijas su Lietuvos sąrašo partija.
Visų portalo skaitytojų prašyčiau nepakibti ant sukčių kabliuko.
Lietuvos Sąrašo Tarybos narys Liudvikas Jakimavičius

rasa       2015-04-30 10:42

labai gražus ir šiltas 2015-04-27 7:49val. komentaras,mes taip pat pritariam išsakytiem Jūsų žodžiams gerb.Gydytojai

>Ateities labui       2015-04-28 13:10

Negarbinga ir neprotinga rašyti idiotiškus su straipsniu niekaip nesusijusius komentarus, ypač iš niekingų paskatų.

priminkim sklerotikei Janutiebei        2015-04-27 16:10

Ar tikėsime prokuroro Motiejūno besvore priesaika?

Tiesa, prokuroras Motiejūnasminėjo, kad vienas kalinys pasišovė paliudyti L. Bloznelytei anksčiau, bet jie į kalėjimą pas jį nevažiavo, nes kalinio liudijimai- dalykas nerimtas.

L. Bloznelytė teisiama už paviešintą pasakojimą R. Janutienės laidoje apie A. Ūso ir seserų Stankūnaičių apsilankymą jos klinikoje su prašymu pašalinti vyndėmę nuo lytinio organo.

“Jie nebuvo registruoti iš anksto. Be to ji atsisakė jiems daryti. Pradžioj ji kultūringai aiškino, kad neverta , nes niekam netrukdo. Tada Violeta užbliovė, kad “mes tau mokam, o tu darai” Tas ją taip šokiravo, kad ji pradėjo drebėti ir po to visą dieną atšaukė darbus, nes ten dar ir Orinta ožiavosi ir nesileido apžiūrima, o paskui ji ir pasakė, kad Ūsas man ne tėvas. Mat ji bandė Orintą įkalbėti, kad tėtis va nusinuogino ir tau nėr ko bijoti, tai Orinta ir išdėjo, kad jis man ne tėvas. Jie atėjo netikėtai, be registracijos ir ne pacientų laiku. Nebuvo ir seselės.”

O “praregėjusi ” R. Janutienė teismo salėje durnių  voliojo- nieko neatsimena.  Nors 2012 gegužį  L. Bloznelytės liudijimą filmavo 3-4 val. Tik medžiaga dingusi. Liko tik laida.

Filmuotoje medžiagoje buvo daug dalykų ir daktarė  L. Bloznelytė. norėjo užduoti klausimus tai ką tu? Teisėja su vyndėmę ginančiais advokatais pasipriešino ir neleido.

Beje ir teisėja ta pati kur senelį Kedį melagiu dėl triusikų pavertė ir baudas priteisė.

Įdomiausioji teismo dalis, kai parodė skara galvą apsimūturiavusią L. Stankūnaitę. Iš po skaros pabiro skundai : dėl dukters,  dėl gyvenimo be vyro. Atseit saugoma taip stipriai ir su niekuo negali susipažinti, ir su dukra siaubingai nesutaria, ir butas per ankštas.

Kai uždavė L. Stankūnaitei neplanuotą klausimą, tai operatorius ryšį išjungė kol pasikonsultuos. Kaip visada.

Štai kas vyksta teismuose prabėgus penkeriems pavasariams po Kauno pedofilijos bylos driokstelėjimo, po lemtingųjų šūvių ir savo vaiką gynusio tėvo nužudymo.

nusivyle        2015-04-27 16:00

Pagal dalyvavusiujų teisme pasakojimus, tai net a. a teisėjo Furmanavičiaus sesutės su advokatais rankas nuleido. Nebesilanko net teismuose.

Dar vienas liapsusas       2015-04-27 15:58

Tai D. Kedys po avarijos važiavo mikriuku ir prašė pavežti link miško (taip liudijo vairuotojas). Ir pasakoja, kad įlipo jis su 2 mergaitėm, mokinukėm. Tai jis manė, kad tėvas vežasi dukras po pamokų iš mokyklos (klausimas- tai kiek galėjo būti valandų?) na mergaitės susimokėjo, o D. Kedys atseit -ne. Iš to suprato, kad ne tėvas. Beveik viskas nesutampa oficialiai eskaluojamoje versijoje. Ir leidimas įrengti sekimo įrangą pas R. Ivanauską išduotas 2009 metų balandžio mėn. Klausimas – kam?  Matyt rinko medžiagą, bet ne apie tuos kuriuos reikėjo rinkti.

miram       2015-04-27 15:55

Prakutę Stankūnai, pasirodo irgi apsimelavę, kad 2009 10 04-05 naktį L. Stankūnaitė nakvojo pas juos, ir tai priežastis kodėl D. Kedys jos nenužudė.  Deja, O. Naruševičiutės liudijime teigiama:

“Kad ji atsikėlė į mokyklą tai Mama irgi atsikėlė, o Laima dar miegojo” ir dar daug kitų smulkmenų…

Dėmesio verti O. Naruševičiutės liudijimai – vaikas nemeluos – Kedžio Bereta gulėjo šalia Violetos padėta (ne užkritus už laiptų kaip visi tvirtino). Grįžusi mokinukė buvo paėmusi į rankas, rūpėjo ar tikras. Kadangi buvo sunkus, tai suprato, kad tikras ir padėjo atgal ten kur rado. Violeta gulėjo su kompiuteriu ant krūtinės. Ir visai ne dukros ji ruošėsi bėgti atsivesti iš mokyklos, o sutarusi buvo parsivežti šunio važiuoti.

miram       2015-04-27 15:52

Atsakymas vienas – pedofilijos byla numarinta, liudininkai įbauginti ir vis dar persekiojami teisėsaugos. Stankūnaičių šalininkai raško vaisius – jų  laikas nuo laiko delnus paauksuoja tai iš komentatorių išlupti keli eurai, tai būsimos kompensacijos už neva šmeižtą. Pedofilijos byla dabar tapo įrankiu politikoje. Žurnalistė R. Janutienė vis mįslingai užsimena, kad N. Venckienė pedofilijos bylą kurpė ne viena, o padedama kai kurių politinių srovių. Ne visi betiki šios žurnalistės pasakomis bei sąmokslo teorijomis, rastomis sudegusioje sodyboje. Nesvarbu kiek ji keltų savo spigų balsą, kiek tankiau mirksėtų akimis ir vaidintų savo pasirinktą alia praregėjusios rolę.

Tik teisėsauga vis nedrįsta N. Venckienės parsiprašyti Lietuvon. Tenka trypčioti ir mykti kanceliarinėmis frazėmis, kad susirašinėjama, dirbama, plušama tuo klausimu.

B. Sruoga tokį darbą savo knygoje “Dievų miškas” taikliai vadino “krutėjimu aplink kelmą”.

Teismai ir toliau imituoja, kad dirba. Tie kurie lankosi juose, vaišinami liudininkų parodymais kurie, kaip diena ir naktis skiriasi nuo oficialios žiniasklaidoje formuojamos nuomonės.

E. Barauskaitės ir R. Ivanausko byloje, teisėja rėmėsi vienintelio liudininko, pagarsėjusio kaip patologinis melagis liežuvavimais ir fantazijomis.

Nėra nei įrodymų,  nei kad a. a. D. Kedys žudė, nei įrodymų, kad R. Ivanauskas dalyvavo.

miram       2015-04-27 15:52

Šiuo metu a. a Drąsiaus dukra gyvena su biologine motina. Kaip pati motina teigia- su vaiku santykiai sunkūs ir komplikuoti. Minios diplomuotų psichologų taip ir nesugebėjo įdiegti motiniškų igūdžių.  Lengviau vešlią ševeliūrą užauginti ant Stankūnaitės advokato G. Černiausko galvos nei motiniškus įgūdžius biologinės širdyje. Pedofilijos teismai transformavosi į teismus prieš tuos kurie gynė vaiką.

Ypač įnirtingai puolama onkologė L. Bloznelytė, neva teigusi, kad pas ją buvo savo vyndėmę ant stalo padėjęs a. a A. Ūsas, lydimas Stankūnaitės ir Naruševičienės.  Kodėl niekas neatkreipė dėmesio, kad L. Bloznelytės ir Deimantės pasakojimas apie A.Ūso raudoną sysalą sutampa, o remiasi tik suinteresuotais žmonėmis – keliomis Ūso sutuoktinėmis, kurios teigia, kad Ūso sysalas buvo be dėmelės. Kaip ir jis pats.

dalinkimės       2015-04-27 8:24

https://pradzios.wordpress.com/

BALTOJO ANGELO MELSKIME TIESOS AUŠROS.

gerbiamai Gydytojai,       2015-04-27 7:49

nuoširdžiausias ačiū už mus visus. Jūs drąsos, žmogiškumo ir krikščionio pavyzdys mums visiems. Neabejoju, kad Dievas JUms ir Jūsų šeimai už tas kančias atlygins šimteriopiai. Ačiū ir laikykitės, miela Gydytoja.

Janutienei       2015-04-27 7:44

Rūtele, oi toli nuklydai į lankas, bėgdama nuo baimės ir savęs. Dabar kažin, ar kam dar įdomi bebūsi.

Geras straipsnis apie teisėsaugos sistemą        2015-04-26 13:43

“Tačiau kiekvieną kartą, kai nėra atvirai pasakoma, kad tikroji teisėsaugos problema yra korupcija ir ypač jos sunkiausia forma – kyšininkavimas (ką patvirtina net ir tendencingai atliekamos visuomenės nuomonės apklausos), o taip pat ir tai, kad apskritai Lietuvos biurokratija yra įgavusi organizuoto nusikalstamumo bruožus, t.y. korupcija teismuose yra gerai užkonspiruota, susiformavę nusikalstamų ryšių kanalai ir sistema, visuomenei gali susidaryti nuomonė, kad bandoma nukreipti dėmesį nuo problemų.”

http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/korumpuota-teisetvarka-kaip-valstybe-griaunantis-veiksnys-kaip-pasipriesint

nika       2015-04-26 12:20

Labai? Tiksliai Valinskas buvo ivertines Janutiene,nes tokia ji yra,kas moka pinigus,to giesme ir gieda ,o as sventai tikiu,kad gydytoja sake tiesa.pagarba jai ir stiprybes

Žinot, kaip ši sistema dabar veikia?       2015-04-26 10:45

Sako, esą štai prokuratūra išaiškino. Melas, išaiškina operatyviniai pareigūnai, kurių darbo krūviai nežmoniški, o galimybės - varganos. Prokuratūra tik apiformina, žiūri, kad įstatymų būtų laikomasi. Užsisėdi teisingumo vykdytojai vienoje vietoje, vienas kito nekritikuoja ir turime tokį rezultatą. Žmonės pametė tikėjimą teismais.  Pavyzdžiui, nagrinėjama sudėtinga byla, teisėjas pažiūrėjo į viską paviršutiniškai, nes laukia dar krūva bylų. Jis galvoja, “parašysiu sprendimą, jei bus kas neteisingai, aukštesnis teismas pataisys”. Aukštesnis teismas žiūri į gautą sprendimą ir palieka jį galioti - taip patogiau. Rezultatas - tiesa taip ir lieka kaboti ore…

Dar teismų nutartys, sprendimai yra rašomi “siaubinga kalba”, kuri net teisinį išsilavinimą turintiems specialistams - kietas riešutėlis. Sprendimai dabar rašomi taip, kad juos tenka skaityti po keliolika kartų, kol pavyksta surasti pačią esmę. Kažkokie bendrų frazių kratiniai, vadinami “teisine kalba”.

Seimas privalo išspręsti klausimą, kaip organizuoti Generalinės prokuratūros darbo kontrolę, nes dabar ši institucija veikia nekontroliuojama. Teismams papildoma kontrolė taip pat būtina. Tą puikiai galėtų atlikti Teisingumo ministerija ir taip nebūtų pažeistas “valdžių atsiskyrimo” principas.

hmm..        2015-04-26 10:39

Lietuvoje pradėjus funkcionuoti prisiekusiųjų arba tarėjų teismams būtų patenkinta ne tik teisingumo ieškanti visuomenė, bet ir teisėjai, nes pagrindinė atsakomybė už teismų sprendimus būtų perkelta pačiai visuomenei.
Beveik visos Vakarų šalys ir net Rusija turi prisiekusių teismą. O mūsų ponai rėkia, kad tai mūsų šaliai būtų per brangu. Bet kam reikia kviest dirbančius žmones. Galima juk bent iš pradžių pasinaudoti dar stipriais, bet pakankamai dvasiškai subrendusiais pensininkais. Jie garantuotai sutiktų dirbti visuomeniniais pagrindais.

Prisiekusiųjų teismas ES, Belgijoje       2015-04-26 10:21

Prisiekusiųjų teismas yra kiekvienoje iš dešimties provincijų ir sostinės Briuselio apygardoje. Tai ne nuolat veikiantis teismas, jis sudaromas kiekvieną kartą prireikus nagrinėti bylą.
Jeigu asmuo kaltinamas padaręs nusikaltimą, kuris nepriskirtinas ar nebuvo priskirtas nusižengimui, jis kviečiamas atvykti į prisiekusiųjų teismą, kur yra teisiamas prisiekusiųjų.
Prisiekusiųjų teismo pirmininkas yra profesionalus teisėjas, jam padeda du tarėjai, taip pat profesionalūs teisėjai. Jie nesprendžia dėl kaltinamojo kaltumo arba nekaltumo. Priimti sprendimą, ar kaltinamasis padarė nusikaltimą, turi prisiekusieji. Prisiekusieji atrenkami iš gyventojų burtų tvarka. Tapti prisiekusiuoju gali būti paprašyta kiekvieno 28–65 metų belgo, turinčio pilietines ir politines teises, mokančio skaityti ir rašyti, neteisto daugiau kaip keturių mėnesių laisvės atėmimo bausme arba daugiau kaip 60 valandų viešųjų darbų bausme.
Prisiekusiųjų teismo proceso pradžioje perskaitomas kaltinamasis aktas, bylos santrauka, į kurią įtraukiama pagrindinė per ikiteisminį tyrimą surinkta informacija. Paskui apklausiami liudytojai ir su tyrimu susiję asmenys. Per šias apklausas prisiekusiesiems, negalėjusiems susipažinti su byla, turi būti suteikiama galimybė susidaryti nuomonę. Paskui kaltinamąją kalbą sako prokuroras, kalba civilinį ieškinį pareiškusios šalys, ginamąsias kalbas sako advokatai. Taip pat išklausomas kaltinamasis. Jis atsako į pirmininko klausimus, paaiškina įvykius ir taip pat gali gintis įrodinėdamas savo nekaltumą. Pasibaigus posėdžiui dvylika prisiekusiųjų susirenka į uždarą posėdį. Prisiekusieji turi priimti sprendimą dėl kaltinamojo kaltumo arba nekaltumo. Sprendimas priimamas balsuojant ir gali būti sąlyginis. Pavyzdžiui, prisiekusieji kaltinamąjį gali paskelbti kaltu ir kartu pripažinti, kad yra lengvinančių aplinkybių. Jeigu kaltinamasis paskelbiamas kaltu, profesionalūs teisėjai ir prisiekusieji kartu aptaria, kokia bausmė turi būti skiriama. Šis sprendimas priimamas absoliučia balsų dauguma. Sprendimas dėl kaltumo turi būti pagrįstas.
Paprastai prisiekusiųjų teismo sprendimas neskundžiamas apeliacine tvarka. Tačiau nuteistasis, civilinį ieškinį pateikusi šalis ir prokuratūra gali apskųsti sprendimą kasacine tvarka kasaciniam teismui. Jeigu nuosprendį kasacinis teismas panaikina, byla perduodama nagrinėti kitam prisiekusiųjų teismui, kuris turi priimti naują sprendimą.
Su spauda ir politika susiję nusižengimai
Nusižengimas yra susijęs su spauda, jei nusikalstamos idėjos reiškiamos tekstuose, kurie dideliu tiražu platinami naudojant technines priemones. Politinis nusižengimas – tai dėl politinės priežasties ir politinių tikslų įvykdytas nesunkus nusikaltimas. Prisiekusiųjų teismas nagrinėja visuomeninį ieškinį dėl politinių ir su spauda susijusių nusižengimų, išskyrus su spauda susijusius rasistinius arba ksenofobinius nusižengimus.
Daugiau žr.: https://e-justice.europa.eu/content_ordinary_courts-18-be-lt.do?member=1

internauts        2015-04-26 10:11

dar Platonas su Aristoteliu teigė, kad paskui oligarchiją velkasi visas neteisybės ir nusikaltimų šleifas. Nes jei visuomenė orientuota ne į garbę, meilę ,moralę, bet į pinigus, tai ir teisingumas imamas matuoti pinigais. Laimi tie, kurie nusiperka ne teisingą, bet sukčiaujantį advokatą, kuris galimai “patepa” ir teisėjus ir prokurorus. Teisėsauga virsta pelno siekiančiu UAB.
Bėda, manau ta,
kad iki šiol neturime PRISIEKUSIŲ teismo, kuris, bent jau stebint JAV filmus, dažnai nulemia teismo sprendimą, nes prisiekusius sunkiau papirkti. Jie paprastai laikomi paslapty ir gali būti dažniau keičiami. Šito turime reikalauti ir mes.

to nabagai tie...        2015-04-26 9:57

nevisa, ne visa. Jei būtų visa, tai ir Uspaskichas jau vaiksčiotų dainuodamas.
Kegebistinė likusi matomai tik buvusio Gen prokuroro A.Paulausko chebriukė.
Dabar Paulauskas kartais visai neblogai pakalba, bet visvien išliko nepasitikėjimas juo.

internauts - pastebėjimui        2015-04-26 9:50

Maldeikienė gali turėti kitokią nuomonę dėl mergaitės, nes ji nesekė tos istorijos nuo pat pradžių. O vat prokuroras, kuris privalėjo ieškot įkalčių ir liudininkų daro rimtą nusižengimą apkaltindamas liudininkus. Labai rimtus liudininkus, o ne tokius prasikaltėlius kaip Žalimas, kurio melagingi parodymai įrodyti, bet niekas jo už tai neteisė.

Beje, ar nepastebėjot, kad jei ne Kuolys, Sadūnaitė ir jūsų taip vadinami “fioletiniai”, tai ir Kusaitė būtų supūdyta ar net nugalabyta kalėjime. Tik pamanykit “teroristė”, bandžiusi susprogdinti Rusijos karinę bazę Čičėnijoj.
Kaip manot, kokiu tikslu keli mūsų prokurorai su dviem vyriokais iš VSD ir rusų KGB/FSB taip nėrėsi iš kailio darydami iš Kusaitės teroristę? Greičiausiai nežinote, kad už teroristo sugavimą dar Bušo laikais buvo skiriama nuo 25 000 iki 100 000 dolerių premija. Ir šiam tikslui buvo tuomet pajungtos visos slaptosios tarnybos. Na ir užsidirbinėjo kas netingi. Afganistano avių augintojai įskūsdavo savo kaimynus, tikėdamiesi premijos, o CŽV kalėjimai kūrėsi kažkodėl Kuboj ir tik postsovietinėj erdvėj. Geri laikai buvo tada kai kam. Bet atėjo Obama ir viską sugadino. Gal už tai Putinas ir nekenčia taip Obamos. Bušo komandoj buvo nemažai savų agentų. Netgi nacionaliniam saugumui tada vadovavo savas bičas, rabino sūnus, pavarde Chiortoff.

to nuomonė       2015-04-26 9:17

aiškiai matom iš Kusaitės bylos, kad kokie penki, jei ne daugiau ,  prokurorai yra aiškiai Kremliaus tampomi už virvučių. Juos pakeisti matyt sunku dėl to, kad jie seime turi labai stiprų užnugarį, Darbo partijoj ir net Seimo Nacionalinio saugumo poste sėdintį A.Paulauską. Juk aišku, kad Paulauskas norėjo pastatyti net savo gen.Prokurorą, kai vertė Valį. Bet dar būdamas Seimo pirmininku, taip įtvirtino gen.prokuroro teises (matyt tikėjosi pats per jį valdyt prokurorus), kad nebegalėjo pasikast nei po Valiu, nei po Prezidente, tai bent galimai sumąstė pažymų  su “valstybine paslaptim” nutekinimą... juokingos ir lengvai perkandamos visos tos kėgėbistinės konvulsijos.

teisingai, Albina       2015-04-26 9:07

egocentriką, kurį valdo suskilęs protas, galima atpažinti iš to, kad nemoka išklausyt kitų ir nuolat pašnekovus pertraukinėja. Toks žmogus pats neturi ramybės, nes jo galvoje vyksta susipriešinimas, jis nuolat nerimauja ir skleidžia nerimą. Visa tokio žmogaus “tiesa” tėra savo kaltės projekcija kaltinimais į pasirinktą auką. Tokie žmonės neturėtų dirbti nei su vaikais, nei su senoliais, o juo labiau “mokyti” per TV visą Lietuvą.

SVEKATOS APSAUGOS MINISTERIJA ĮSPĖJA        2015-04-26 9:02

ŽIŪRĖTI RŪTOS JANUTIENĖS LAIDAS PAVOJINGA SVEIKATAI.

Rūta Janutienė pati galutinai įrodė, kad jos laidos pagrįstos melu ir skleidžia Lietuvos žmonėms neigiamas emocijas ir neigiamas mintis, kurios sukelia ligas.

Albina       2015-04-26 6:50

Bėda ta, kad antroji mergaitė skubiai buvo atiduota, dėl nusikaltimų ieškomam, tėvui ir “dingo” nežinoma kryptimi. Iki šiol apie ją nekalbama, nerašoma, tad…“kas galėtų paneigti galimybę. kad”...jos (kaip svarbiausios liudininkės) gal jau ir gyvųjų tarpe nebėra. O Grinevičiūtės - Janutienės laidas siūlau boikotuoti. Nežiūrėti masiškai, nes ir taip jos menkavertės. Pasižiūrėkit, koks jos arogantiškas elgesys su pašnekovais, nepagarba tiesiog akis bado. Iš vis nestabili ši persona; mėtosi iš vieno kraštutinumo į kitą; pašnekovą per pusę sakinio nutraukusi ir pati pusę sakinio pasakiusi, jau kitą mintį rezga, žodžiu, akivaizdus susireikšminimas - svarbiausia jai ne TIESA, o ji pati sau.

nuomonė       2015-04-26 1:51

DIDŽIAUSIA BPAGARBA DAKTAREI BLOZNELYTEI BUS NEABEJINGUMĄ.....manau vaikai dižiuojasi sąžininga ir garbinga mama…JUK VISĄ LAIKĄ TOKIA NESĄŽININGA TEISĖSAAUGA NEBUS…KODĖL MŪSŲ VALSTYBĖ TOKIA PANAŠI Į RUSIJOS,..ir turim savų kisieliovų su solovjovais…25 metai nuo nepriklauisomybės…....o kai PAPŪS KITI VĖJAI POLITIKOJE,KAI ATSIRAS VALDŽIOS KAITA…KĄ KALBĖS TIE “PATRIJOTINIAI “ŽURNALISTAI,????BAISIU GĖDA,AR TURĖS KUR DĖTI AKIS….AČIŲ AUTORIUI

Jurgis TO pastebėjimui       2015-04-26 0:23

sprendžiant iš tamstos komentaro - esate kuklus, drovus ir, žinoma, artimą mylintis

pastebėjimui       2015-04-26 0:01

Kuolus ir Puteikis yra savimylos, rado čia nišą pasipiarinti.

Eptenis psichiatrui       2015-04-25 22:56

Betgi tai superinis portalas, kuriame netgi psichiatrai turi galimybę išsikrauti. Kažkur skaičiau, kad jei psichiatras kokią dieną neturi galimybės kam nors pripaišyti diagnozės, tai jam padėti gali tik kitas psichiatras.

Bryzas->Bryzui 2015-04-25 22:25        2015-04-25 22:51

Apsimesiu, kad nesuprantu, kad klausiate nenuoširdžiai. Trūksta logikos jūsų klausime. Jei koks teisėjas priima, pvz. santechnikams palankų sprendimą, ar darytina išvada, kad jis pats santechnikas?
Na gerai, aš tikrai nežinau, dėl ko konkretus teisėjas priima nusikaltėliams palankius sprendimus ir nuteisia nekaltus žmones. Sprendžiu pagal priimtame sprendime išdėstytus to sprendimo motyvus. Jei galima taip motyvuoti teismo sprendimą, kaip ta teisėja, nuteisusi V.Kedį triusikų byloje, tuomet tokia teisėja gali įrodyti praktiškai bet ką.

stot cirkas eina       2015-04-25 22:41

O daugiau kaip ir nera ka prideti.GEDA!o GARBINGAI DAKTAREI STIPRYBES.

Pastebėjimas       2015-04-25 22:38

Kuolys toliau durnina ir zombina violetinius silpnapročius. Kad jis pats netiki violetiniais kliedesiais rodo ir Maldeikienės įtraukimas į savo gaują. Jeigu jo gauja tikėtų, tai nepriimtų priešininkų.

Psichiatras       2015-04-25 22:30

manau kad toks portalas naudingas psichinėmis ligomis sergantiesiems, nes čia jie gali išsikrauti, nusimti hipertrofuotą emocinę įtampą. Kol čiaa neraginama imtis smurto veiksmų, tol, manau, tokia išsikrovimo vieta ligoniams yra naudinga ir verta palaikymo.

Bryzui       2015-04-25 22:25

tai kodėl ta teisėja priima palankius pedofilams sprendimus?

Lietuvoje padorus zmones daromi nusikalteliais       2015-04-25 22:08

O itartinos reputacijos valstybes saugomomis vertybemis.Paradoksas

Pastebėjimas       2015-04-25 21:56

Kas gali tikėti ta melage ir šmeižike Bloznelyte, jeigu ji neturi jokių įrodymų, atvirkščiai, apšmeižtos pusės įrodymai įrodo jos melą, tik violetiniai sektantai, kurie niekaip neišeina iš violetinės hipnozės.

Brač       2015-04-25 21:31

Kagėbistinės sėklos įklimpo pedofilijos pelkėje.

Gal užmiršo Martinukas       2015-04-25 21:15

kad teigė komentaruose bendraujantis su Mergaite?

hahajui       2015-04-25 19:52

Tiesos.lt portalas yra perspausdinęs kai kuriuos Kastyčio Stalioraičio straipsnius iš portalo slaptai.lt.
Apie Liutvinsko vaidmenį E. Kusaitės byloje galite pasiskaityti taip pat tiesos.lt portalo straipsniuose apie keturias prieš E.K. iškeltas bylas, pvz. čia:
http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/egles-kusaites-byloje-del-melagingo-skundimo-bus-sakomos-baigiamosios-kalbo

ha ha        2015-04-25 19:42

labai įdous tas Visockio portalas slaptai.lt. Bet kadangi pons Visockis toks nedraugiškas ir neleidžia laisvai komentuoti, siūlau tiesos adminui atkrept į jo straipsnius diidesnį dėmesį ir vieną kitą čionai įkelti.

aha va dar ką rašo toliau Kusaitė:        2015-04-25 19:35

Pasikeitus advokatui, pasibaigė ir smurtas prieš mane. Prokuroras Laucius nebeturėjo A. Liutvinsko palaikymo ir nerizikavo. Ir naujos advokatės pastebėjo, jog į apklausas su Lauciumi einu labai įsitempusi, mane apima nervinis nevalingas drebulys. Tai anksčiau vykusių smurtinių apklausų pasekmė.

aha taigi, gražu        2015-04-25 19:31

rusų mafijos advokatas Liutvinskas vertė Kusaitę prisipažinti kalta, norėjusia susprogdinti Čečėnijoj rusų karinę bazę ir pati susisprogdinti.
Kodėl Ūso Advokatui Liutvinskui taip reikėjo to prisipažinimo, kad net Kusaitei jo atsisakius, brangiausias Lietuvos advokatas siūlėsi dirbti jai už- dyką? A?
Kaip manot?
Su Liaučiumi ir su Kusaitę mušusiais tardymo metu Rusijos saugumiečiais Liutvinskas ėjo ranka rankon. Ir su Jasaičiu. Kiek dar Lietuvos teisininkų dirba Kremliui? Ar jie visi kėgėbistai?

aha        2015-04-25 19:24

beje, šiame straipsnyje rasite ir Kusaitės pasakojimą apie mafijos gynėją  garsųjį Andrėjaus Ūsovo advokatą Liutvinską įdomių dalykų. Būtinai paskaitykit. Rusų Mafija mūsų teisėsaugoj laaabaaai įdomus dalykas..

nabagai tie pedofilai       2015-04-25 19:16

sunki jų dalia : parodyti, kad visa teisėsauga - kgbistinė.
kol jiems sekasi tai įrodyti, kas ir anksčiau visiems buvo aišku.
Lietuva valstybė, kurios teisėsauga valdoma okupantų spec.tarnybų.

Bryzas >kazkas       2015-04-25 19:14

Gal buvo apsimuturiavusi kaklą ir galvą skara todėl, kad norėta duoti užuominą, kad gal būt ji laikoma musulmoniškoje šalyje smile

aha        2015-04-25 19:12

o dar yra   toks prokuroras Tukleris, mokantis iš nekalto padaryti kaltą, pasižymėjęs “terorizmo” byloje. Ar jie visi nemokšos ar šiaip piktybiniai navikai, man neaišku.

tiesiog pritrenkiantį Kusaitės pasakojimą galima perskaityti čia: http://slaptai.lt/index.php/gyvenimo-skandalai/132-advokatu-tribuna/6887-advokatas-praso-isteisinti-egle-kusaite-byloje-del-melagingo-pranesimo-ir-liudijimo.html

o kaip su advokatu       2015-04-25 18:47

kaip su Andrėjaus Ūsovo advokatu Liutvinsku, kuris gina paprastati didelius mafijozus? Tokius kaip į Maskvą pabėgęs V.Romanovas
O kaip su Kusaitės prokuroru Jasaičiu, kuris ją apkaltino melagingais parodymais už tai, kad ji parašė skundą dėl netinkamo su ja elgesio? Ar ęia vis ta pati A.Paulausko prokurorų kompanija? Kada jie liustruosis.

kazkas       2015-04-25 18:40

Kodel Stankunaite buvo apsimuturiavusi galva ir kakla? Labai prastai atrodo?

Janutiene meluoja, nes       2015-04-25 18:37

kitaip neteks duonos kasnio is lryto, kuriame itaisyta dirbti po to, kai ismete is TV uz ,,Raudonaja Dalia”. Jei ne Janutiene, niekas gerb. gydytojos nebutu igirdes ir pamates. Janutine, valgyk melyniu - atminti stiprink. Atsimink, nedidele garbe issiginti Tiesos ieskojimo.

Bryzas > Bryzui 2015-04-25 17:53        2015-04-25 18:22

Jei mano komentare išskaitote kažkokias užuominas apie minėtos teisėjos nesveikus polinkius vaikams, tai siūlau neskleisti savo nesveikų fantazijų. Prisiekiu, kad nieko nesu girdėjęs apie teisėjos Danutės Mickevičienės seksualinius nukrypimus, todėl nieko negaliu nei patvirtinti, nei paneigti.

TYČINĖ PROKURATŪROS DISKREDITACIJA?        2015-04-25 18:19

O man net nėra abejonių, jog reikėtų patraukti atsakomybėn Edigijų Motiejūną – už tai, kad jis, mano nuomone, diskredituoja prokuratūros sistemą, be to, reikia tirti, ar nepadaryta nusikalstama veika „poveikis liudytojui“ bei „poveikis teismui, kad priimtų vienokį ar kitokį sprendimą“.

Kartu su E. Motiejūnu reikėtų atsakomybėn traukti ir „Lietuvos ryto“ žurnalistus, kurie jau „parašė nuosprendį“ – kad „nėra abejonių, jog A.Ūsas bus išteisintas“ – nes tokie veiksmai yra traktuotini ne kitaip, kaip neleistinas poveikis teismui bei visuomenės nuomonės formavimas, byloje dar nepriėmus galutinio nuosprendžio.

Visais atvejais, jeigu bus skundas Europos žmogaus teisingumo teismui, šie pažeidimai – kad prokuroras baigiamojoje kalboje prašė kaltinamąjį išteisinti, grubiai nepaisė savo kolegų darbo, ir savo kalba netgi iš jų pasityčiojo, be to, kad spaudos priemonėms valstybė leido formuoti išankstinę nuomonę teismams – gali būti pripažinti Konvencijos pažeidimu.

O nukentėjusioji mažametė tarsi ištirpo tarp „teisės galiūnų“ asmeninių baimių ir interesų. E.Motiejūnas negali teisintis, jog „bijo“ – o kodėl nieko nebijo jo kolega S.Verseckas? Gal E.Motiejūnas nori pasakyti, jog S.Verseckas, perkvalifikavęs kaltinimus „juodosios buhalterijos“ byloje, nėra nuolatiniame pavojuje? Sveiki atvykę į prokurorų pasaulį, E.Motiejūnai –prokuroro profesija pavojinga, nes prokuroras yra VALSTYBĖS KALTINTOJAS. Ne KALTINAMŲJŲ GYNĖJAS.

Manau, tik laiko klausimas, kada Egidijaus Motiejūno atsakomybės klausimas bus svarstomas visu rimtumu. Šiuo metu teisėsaugos dėmesys truputėlį nukreiptas kita linkme – tiriama begalė skundų dėl pažeidimų rinkimų metu.

Turėtų būti patikslintos ir taisyklės asmenims, kurie siekia būti prokurorais ar nori jais būti toliau – turi būti tikrinamos psichologinės savybės dirbti prokuratūroje, ir jeigu tik prokuroras linkęs nuolaidžiauti ar netgi ginti kaltinamuosius – toks prokuroras turėtų būti šalinamas iš prokuratūros be teisės kada nors grįžti.

Akivaizdu, jog turi būti tikrinami ir prokurorų ryšiai – jeigu teisme prokuroras E.Motiejūnas šitaip meiliai bendraudavo su kaltinamojo advokatu, turėjo būti patikrinta, su kuo E.Motiejūnas meiliai bendrauja laisvalaikiu.(K.SULIKIENE KOMENTARS LT)

TYČINĖ PROKURATŪROS DISKREDITACIJA?        2015-04-25 18:15

prokuroras Egidijus Motiejūnas leido sau suabejoti jam vadovaujančios prokuratūros – Vilniaus apygardos – vienu iš skyriaus vadovų kaltinamuoju aktu (bent jau kaltinamojo akto surašymo metu prokuroras R.Šileika ėjo labai sunkių nusikaltimų skyriaus vyriausiosios prokurorės pavaduotojo pareigas Vilniaus apygardos prokuratūroje).

Pagal tą pačią analogiją, apylinkės prokuroras neturi teisės skųsti aukštesnės prokuratūros procesinio dokumento – tačiau jis, baigiamojoje pedofilijos bylos kalboje pareiškęs, jog kaltinamąjį Andrių Ūsą jis prašo išteisinti, akivaizdžiai prašo teismą pripažinti aukštesniojo prokuroro R.Šileikos kaltinamąjį aktą negaliojančiu, o aktyviai nusikaltimą padėjusius ištirti asmenis pačius teisti.

Prokuroras E.Motiejūnas ne tik pažeidė subordinaciją, tačiau jis galimai pats padarė pažeidimą – jis kvestionuoja įstaigos, kurioje jis dirba ir kurios vadovams jis privalo paklusti, galiojantiems ir nenuginčijamiems dokumentams.

Tiesa, dar kovo mėnesį, kai prokuroras E.Motiejūnas pradėjo „advokatauti“ kaltinamojo pusei ir pradėjo prašyti keisti byloje nukentėjusiosios atstovus, kreipiausi į Prokurorų etikos komisiją, kuri pradėjo tyrimą. Tačiau iki šios dienos jokių išvadų ir nepaskelbė – gal todėl, jog tai komisijai vadovauja labai aršus Dariaus Valio priešininkas.

Egidijaus Motiejūno veiksmai yra „tobula“ prokuratūros sistemos diskreditacija: per įvairių televizijų humoro laidas buvo visą savaitę šaipomasi iš E.Motiejūno, klausinėjama prie jo darbovietės „ar greitai bus darbe advokatas E.Motiejūnas?“, buvo bandoma pagauti ką nors iš Vilniaus apygardos prokuratūros, kurios atstovai tesugebėjo praveblenti, jog „žinote, būna bylų, kur prokuratūra atsisako kaltinimų“.

Tačiau televizijos žurnalistams paklausus, ar šioje byloje būtent yra toks atvejis – jog prokuratūra atsisakė kaltinimų, ir kada tai buvo suderinta su kaltinamojo akto autoriumi R.Šileika – E.Motiejūnui aukštesniuoju prokuroru, Vilniaus apygardos atstovė spaudai greitai atsisveikino. Neatsakė ji ir į klausimą, ar R.Šileikos veiksmus reikia laikyti neteisėtais, jeigu E.Motiejūnas esą teisus?

Jeigu E.Motiejūnas tvirtina, jog kaltinamąjį A.Ūsą reikia išteisinti, o nukentėjusiosios pusės liudytojus – nuteisti, tai gal E.Motiejūnas teismo posėdyje norėjo pasakyti, kad ir Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorą R.Šileiką reikia teisti? Ar šitai buvo pasakyta tarp eilučių teisme?

Ar dėl to, jog R.Šileika „nusikalto“, nes norėtą numarinti bylą vis tik perdavė į teismą, ir, kad ir sušvelninęs kaltinimus, vis tik surašė kaltinamąjį aktą? Juk kai kas buvo toks užtikrintas, jog bus išteisintas?

Bet juk šie veiksmai yra ne kas kita, kaip noras, kad po rinkimų žmonės išeitų į gatves ir keltų kone riaušes – juk Seime sedės saujelė „violetinių“, be to, „barikadininkai“ jau šiandien nerimsta, jau „organizuojasi protestuoti“. „Barikadininkų“ organizuotos „demokratinės“ draugijos tik ir laukia naujo signalo mitingui, eisenoms ir „akcijoms – atrakcijoms“.

Tačiau jie vėl eis protestuoti ir žvakutes deginti ne prie Vilniaus miesto apylinkės prokuratūros, o, aišku, prie „Baltųjų rūmų“. Juk tai esą Prezidentė turi sutramdyti E.Motiejūną...

Beje, jokioje demokratinėje valstybėje būtų neįmanomas toks spaudos siautėjimas ir daromas akivaizdus poveikis teismui.

> to TAi        2015-04-25 18:09

tėvas - Aleksandr Ūsov, sūnus Andrej Ūsov. Štai kas už šių žmonių stovi.

> to TAi        2015-04-25 18:07

beje Stankūnaitės motina yra rusė. O Ūsas galimai irgi USOV, nes išpūstžandis kaip Putė nas.

> to TAi        2015-04-25 18:06

ar kvailiau nusišnekėt nebemoki?

to Tai kad 2015-04-25 17:36       2015-04-25 18:05

bet tikėkimes kad nauji vSD ir prokuratūros vadai gal pradės uždarinėti tą violetinę gaują.

išvada        2015-04-25 18:04

NIEKAS NELIŪDYKITE PROKURORO MOTIEJŪNO BYLOSE, NES LIKSITE APKALTINTI. 
Motejūnas artimai bendravo šioje byloje su Ūso advokatu Adomu Liutvinsku ir galimai buvo jo įtakoje. Tą įrodė patys teisininkai. O jei tai susiję su pakišom? Arba kompromatais? Juk Furmonavičius ir buvo nužudytas, kai tą dieną  į teismą turėjo atnešt tuos kompromatus, kuriuos jam perdavė VSD agentas Kęstutis Vilkauskas. Irgi nutildytas, anot Giedrės Gorienės, grąsinimu, kad j vaikai gali netyčia prigert balutėje.

to Tai kad 2015-04-25 17:36       2015-04-25 18:03

Visas nusikalstamas gaujas ėmė daug metų sunaikinti - ir tulpinius ir agurkinius, ir daktarus ir kitus mafijinius. O kedvenckiai turi galingą sponsorių - didžiąją Rusiją, todėl ir yra jie kietas riešutas LT teisėsaugai.

vaiko teisių atstovė nesutinka su Prokuroru       2015-04-25 17:57

Vadinamoji pedofilijos byla turi būti nutraukta konstatuojant, kad jau miręs verslininkas Andrius Ūsas netvirkino dviejų žmonių nužudymu įtariamo Drąsiaus Kedžio ir buvusios jo sugyventinės Laimutės Stankūnaitės mažametės dukros. Tai ketvirtadienį Vilniaus miesto 2 apylinkės teisme pareiškė prokuroras Egidijus Motiejūnas.

„Manau, kad A. Ūsui pripažinti kaltinimų pagrįstumą vien tik mergaitės parodymais nėra teisinio pagrindo, todėl prašau pripažinti, kad A. Ūsas nepadarė Baudžiamojo kodekso 153 str. numatytos nusikalstamos veikos dėl mažamečio asmens tvirkinimo, priimant išteisinamąjį nuosprendį“, – teisme sakė prokuroras.

Su tokia prokuratūros pozicija nesutinka Vilniaus miesto Vaiko teisių tarnybos atstovė Alina Masel, teismo prašanti nutraukti bylą tik dėl to, kad nebuvo surinkta pakankamai įrodymų kaltinamojo kaltei pagrįsti.

Atsižvelgdamas į tai, kad trys liudytojai teisme galimai davė melagingus parodymus, valstybinis kaltintojas teismo prašo pradėti ikiteisminius tyrimus D. Kedžio tėvui Vytautui Kedžiui, pasakojusiam, jog L. Stankūnaitės tėvų namuose matė tik su trumpikėmis vaikščiojusį A. Ūsą, apie vyndėmę ant A. Ūso lyties organo prabilusiai Laimai Bloznytei-Plešnienei bei D. Kedžių kaimynei Olgai Girdauskienei, kalbėjusiai apie tvirkintą mergaitę.

mergaitės advokatė        2015-04-25 17:55

Mažametės advokatė: mergaitės pasakojimuose vaizduojama realia patirtimi pagrįsta prievarta

Kitokios pozicijos laikėsi VTAT atstovaujanti advokatė J. T. Litvinskienė, įsitikinusi, kad A. Ūsui pareikšti kaltinimai pasitvirtino ir teisėjų kolegijos prašė kaltinamąjį pripažinti kaltu.

„Stebina prokuroro nuomonė, jog nebuvo nustatyti konkretūs tvirkinamieji veiksmai mergaitės atžvilgiu, – sakė advokatė. – Visada tikėjau ir tikiu teisingumu, todėl teismo prašau teisingumo mano atstovaujamai mažametei mergaitei, – pripažįstant A. Ūsą kaltu ir nutraukiant bylą“.

Advokatė pažymėjo, kad mergaitė ne kartą nurodė, ką su ja darė A. Ūsas, pasakodama apie patirtą seksualinę prievartą.

Remdamasi ekspertų išvadomis mergaitės atstovė pažymėjo, kad mažametės pasakojimuose vaizduojami realia patirtimi pagrįsta patirta seksualinė prievarta. Be to, teisininkės teigimu, tai ne kartą nurodė ir mergaitę globoję seneliai bei kiti artimieji.

Tiesa, advokatė teismo prašė nesiremti D. Kedžio filmuota ir viešai išplatinta medžiaga, prašydama kreipti dėmesį tik į psichologų atliktas apklausas.

A. Ūso advokatas: nebuvo jokios pedofilijos

A. Ūsą po mirties reabilituoti siekiančio jo artimųjų advokatas Adomas Liutvinskas savo baigiamąją kalbą sakys teisme po pietų, tačiau per pertrauką jau pareiškė, jog nėra apie ką čia ir kalbėti. „Nebuvo jokio nusikaltimo, nebuvo jokios pedofilijos“, – teigė jis.

Bryzui       2015-04-25 17:53

ar sakai kad ir teisėja Mickevičienė yra pedofilė?

Prokuroras kaltųjų advokatas ir nekaltūjų kaltinto       2015-04-25 17:45

Vilniaus 2-osios apylinkės teismas nutarė tenkinti valstybės kaltintojo ir gynybos prašymą išteisinti kaltinamąjį Andrių Ūsą, kuris kaltintas tvirkinęs mažametę Drąsiaus Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės dukrą. Teismas nutarė, kad seksualinę patirtį mažametė D. Kedžio duktė patyrė jos tėvui namuose filmuojant jos pasakojimus. „A.Ūso nekaltumas yra grindžiamas jo tėvų, žmonos ir kitų liudytojų parodymais. Be to, kaltinamasis negali būti nubaustas, nes yra miręs“, - rašoma teismo nutartyje. Teismas taip pat nustatė, jog mažametė negalėjo matyti A. Ūso lytinių organų, nes šis nėra kaltinamas jų rodymu mažametei. Prieš prasidedant teismo posėdžiui į salę atvyko A. Ūso tėvai ir žmona. Vėliau pasirodė ir prokuroras Egidijus Motiejūnas, kuris paskutiniame posėdyje pasiūlė išteisinti kaltinamąjį. Spalio 18 dieną prokuroras pareiškė, kad velionis kaltinamasis mažametės netvirkino, todėl ragina teismą jį išteisinti. Prokuroras dėstė savo pastebėjimus apie šios bylos aplinkybes. Pareigūno teigimu, „mes visi buvome įpareigoti nagrinėti šią bylą“ Aukščiausiojo Teismo nutartimi. Pasak jo, šis procesas nėra mirusiojo nuteisimo procesas, o veikiau galimybė jį išteisinti, reabilituoti. Pagal įstatymus, velionio nuteisti yra neįmanoma. Todėl galimos dvi šios bylos baigtys. Jei teismas patvirtins A.Ūsui pareikštus kaltinimus, teisėjams teks nutraukti bylą, kaltinamajam mirus. Priešingu atveju teismas galės priimti išteisinamąjį nuosprendį. E.Motiejūnas svarstė, kad vaikas galėjo savo akimis matyti suaugusiųjų lytinius santykius, galbūt jai buvo rodomi pornografiniai filmai. Prokuroras išsamiai aptarė, kaip Drąsius Kedys filmuodavo savo dukrą, kamantinėdamas apie patirtą seksualinę prievartą. „Toks vaizdo įrašų darymas ir viešas platinimas tikrai nerodo Drąsiaus Kedžio noro kovoti dėl mergaitės“, – pareiškė prokuroras. E.Motiejūno teigimu, tėvas savo vaiko apklausas vykdydavo netinkamai, filmuodamas užduodavo atsakymus menančius klausimus. Jis taip pat pabrėžė, kad profesionalių mergaitės apklausų duomenys smarkiai skiriasi nuo užfiksuotų filmuojant tėvui. Prokuroras priminė, kad dėl mažametės buvo kovojama jau nuo 2006 m. „D.Kedys jau tuo metu jautė neapykantą Andriui Ūsui“, – pabrėžė E.Motiejūnas. Jis pasakojo, kad viename posėdyje mergaitės tėvas A.Ūsą viešai išvadino šliužu. Prokuroras kartojo, kad filmuodamas mergaitę D.Kedys padarė jai žalos: ne tik seksualinė prievarta sukelia neigiamą poveikį, bet ir nuolatinės apklausos apie tai. Savo kalbos pabaigoje prokuroras pareiškė: „Prašau teismo pripažinti, kad Andrius Ūsas nepadarė nusikalstamos veikos, ir priimti išteisinamąjį nuosprendį.“ Prokuroras dar ragino teismą iškelti baudžiamąsias bylas asmenims, galbūt melagingai liudijusiems šioje pedofilijos byloje. Olga Girdauskienė, Laima Bloznelytė-Plėšnienė, Vytautas Andrius Kedys – šie asmenys atsidūrė prokuratūros taikiklyje. Kedžių ir Venckų kaimynė Garliavoje O.Girdauskienė teismui pasakojo, kaip mergaitė jai buvo prasitarusi apie A.Ūso skriaudas. Prokuroras mano, kad „teta Olia“ darė neteisėtą poveikį mažametei. Medikė L.Bloznelytė yra liudijusi, esą kaltinamasis lankėsi jos privačiame kabinete ir prašė panaikinti vyndėmę intymioje vietoje. D.Kedžio tėvas teismui yra pasakojęs, kad savo akimis matė pusnuogį A.Ūsą, kai sykį atvyko pasiimti mergaitę iš L.Stankūnaitės nuomojamo buto

Bryzas       2015-04-25 17:40

Kadangi bylos užsakovai yra tie patys, kaip ir vadinamojoje triusikų byloje, kurią teisėja Danutė Mickevičienė genialiai išsprendė tos pačios “nukentėjusiųjų” kompanijos naudai, tikrai sunku tikėtis, kad šią bylą ji spręs sąžiningiau. Kitame posėdyje numatyta pačios gydytojos apklausa. Jei viskas vyks pagal panašų scenarijų, kaip triusikų byloje, gydytojos parodymai aišku bus “įvertinti kritiškai, kaip bandymas išvengti atsakomybės”, ir aišku, bus surasta kokių nors nenuoseklumų gydytojos parodymuose, pvz., gydytoja pradėjo dažniau vartoti žodelius, kaip “man atrodo”, ko anksčiau nedarė, ir dar kitų “nenuoseklumų”. Na ir dar parašys, kad kadangi bylos medžiagoje nėra duomenų, kad gydytoja nefantazavo, darytina išvada, kad fantazavo. Kartais gera būti prastu spėjiku.

Tai kad       2015-04-25 17:36

ta dr. Bloznelytė-Plėšikienė tai tik mažas sraigtelis Kedvenckių mafijinėje gaujoje. Kodėl negaudomi kiti? Kas čia per stogas pas tą gaują?

kita teisininkė        2015-04-25 17:29

Teisininkė mano, kad toks prokuroro E.Motiejūno elgesys daro žalą ne tik Prokuratūros ir valstybės prestižui – jis daro žalą visiems teisininkams, kurie universitetuose mokėsi vienaip – kaip kvalifikuoti tyrimus, kaip vesti bylas – o praktikoje mato kitaip.

„Yra daroma žala teisininkų luomo jaunimui, bandoma pademonstruoti, jog teisininkams viskas galima – netgi nepaisyti įstatymų. Prokuroras turi rodyti pavyzdį jaunimui, o ne “vesti jaunimą iš kelio”. Toks elgesys galutinai diskredituoja visą prokuratūros sistemą, ir rodo, jog Lietuvoje nėra valstybinio kaltinimo, piliečiai patys turi ir ištirti bylas, ir kaltinimus jose palaikyti, nes prokuroras net nesugeba perskaityti kaltinamojo akto”, - mano teisininkė Kristina Apanavičiūtė, kuri paprašė prokuroro E.Motiejūno veiksmus apsvarstyti Prokurorų etikos komisijoje.

Prokurorų etikos        2015-04-25 17:27

Prokurorų etikos narė Olga Zabelina apie šį prokurorą (iš KK)

Prokuroras kitaip, nei praėjusiame posėdyje elgėsi dėl mažametės atstovų klausimo – tačiau praeitame posėdyje jis gana atvirai pareiškė (ir paskui patvirtino spaudai, konkrečiai portalui balsas.lt), jog atseit neaiškus mažametės atstovas, ir reikia palaukti, kol jis bus pakeistas į Laimutę Stankūnaitę. Aš jau ir internetiniame protale komentaras.lt, ir laikraščio popieriniame variante išaiškinau nesuvokiančiam teisės normų prokurorui, jog šis asmuo – L.Stankūnaitė net ir prie geriausių jo norų niekada negalės būti atstovu byloje, nes turi priešingus negu mažametė interesus – mažametė siekia, kad nusikaltimas būtų ištirtas, mažametės motina – kad būtų užgniaužtas, o mažametės globėjų šeima būtų sudorota teisiškai už tai, kad gynė mažametę, atstovavo jos interesams.

Prokuroras – nors ir žemiausios prokuratūros – turėtų žinoti, jog vaiko atstovavimas Lietuvoje yra įtvirtintas 24 valandas per parą, ir jo praėjusiame posėdyje išreikšta nuostata, jog mažametė esą neturi tinkamo atstovo (ką tai reiškia, gal jis galėtų savo pasiaiškinime parašyti – kam tinkamo? Jam, prokuratūrai, kaltinamojo pusei?) prasilenkia su teise, o kadangi prokuroras yra pakankamai kvalifikuotas, tai manytina, jog jis taip elgėsi tyčia, kad vilkintų procesą ir trukdytų greitam ir operatyviam bylos išnagrinėjimui.

Dar vienas prokuroro etikos pažeidimas, jog prokuroras taip naiviai galimai įsivaizdavo, jog posėdis vėl bus atidėtas, jog net nepasiruošė bylai. Kai atėjo eilė skaityti kaltinamąjį aktą, prokuroras jo neskaitė, tik pasakė penkis sakinius apie tai, kuo kaltinamas Andrius Ūsas. Teisėjas Cininas į dar vieną prokuroro galimą išsišokimą reagavo taip:

-Tai, prokurore, perskaitykit, perskaitykit visą kaltinamąjį aktą.

Prokuroras turėtų žinoti, kaip vyksta bylos nagrinėjimo tvarka, ir preziumuotina, jis puikiai žino. Savo šiais veiksmais demonstravo, jog absoliučiai nesidomi byla, yra visiškai nesuinteresuotas, kad ji būtų išnagrinėta. Be to, prokuroras net nesigilina, jog byla yra su labai grubiais teisiniais pažeidimais, nes neatitinka kvalifikavimo taisyklių – iš bylos medžiagos aišku, jog mažametė pasakoja apie prievartavimo veiksmus, tačiau kažkodėl kvalifikuota pagal tvirkinimo – labai jau lengvą – straipsnį, pagal kurį vilkinant bylą galima sulaukti ir senaties termino.

Iš bylos medžiagos akivaizdu, jog be biologinės motinos Laimutės Stankūnaitės žinios kaltinamasis A. Ūsas negalėjo patekti į butą, be to, pati biologinė motina – kuri iki šios dienos kažkodėl nepatraukta atsakomybėn – pripažįsta, jog niekada nepalikdavo mergaitės vieno su A. Ūsu – ergo, ji pripažįsta, jog bendrininkavo atliekant nusikalstamą veiką. Ką kaltininkas pripažįsta, kad ir nesuvokdamas to, kad pripažįsta – nei prokurorui, nei teismui jau nebereikia įrodinėti.

Tačiau, akivaizdu, jog E. Motiejūnas tyčia ar netyčia yra paskirtas tyčiotis iš teisės, tyčiotis iš teismo proceso ir iš mažametės nukentėjusiosios, kuriai šios bylos sprendimas nulems likimą – nes be galo be krašto forsuojamoje civilinėje byloje, kurios neįsiteisėjusį sprendimą siekiama įvykdyti vos ne su sukarintomis pajėgomis, jau beveik pusę metų siaubinant visą Lietuvą ir pasaulį – šis nuosprendis bus prejudicinis visose kitose bylose – tame tarpe, ir sustabdytoje bylose dėl motinystės teisių apribojimo jos biologinei motinai, kurią mažametė kaltina nusikaltimu“, - rašoma teisininkės Kristinos Apanavičiūtės teikime apsvarstyti prokurorą Egidijų Motiejūną Prokurorų etikos komisijoje.

joana       2015-04-25 17:21

Viskas keiciasi kartais labai greitai , kas buvo pazemintas tas bus isaukstintas .tai istrauka is tikejimo knygu

šmeižtas        2015-04-25 17:12

ar Janutienės neteis už melagingus parodymus?

šmeižtas        2015-04-25 17:12

o jei jau ką teisti už šmeižtus, tai pirmoji eilėj būtų Rūta Janutienė.

Stalinas        2015-04-25 17:10

reikalauju nuteisti visus už mano atminimo paniekinimą. O taip pat ir už Hitlerio. Kuris tai straipsnis?

visgi       2015-04-25 17:06

Net Stankūnaitė nemeluoja taip akiplėšiškai, kaip meluoja purviasklaidos atstovė Rūta Janutienė.
Stankūnaitė rods tik apgailestauja, kad nebegalės internetu susirasti tokio dosnaus globėjo, koks buvo Ūsas. O ir paauglė mergaitė rods kelia jau nemažų rūpesčių. Graži moteris, bet nebegalės savo grožiu pasinaudoti. Kaip apmaudu.

>>> informacinio karo kovotojams        2015-04-25 16:59

eik tu, bolševikėli pats pas tą savo Putką,  susikiškit dujų vamzdį į vieną vietą ir atsukit čiaupą...
nes,
Rusijoj vaikų porno iki šiol legalizuota ir galimai kedytę filmavo tada vonioje, tame Kauno motelyje į kurį buvo ją nusivedęs Ūsas.
Lietuvos A.Paleckio bolševikėlius kaip tik ir globoja už PEDOFILIJĄ dar prie sovietų teistas Rusijos dūmos narys Borisas Shpygelis, dabar užsiimantis vaistų pramonės verslu. Bet vaistų pramonė nėra tokia pelninga, kaip vaikų porno. Nežinojai?
Aiškiu, kad visa ši pedofilijos istorija susijusi su dideliu bizniu, kuris turi pinigų paknkamai, kad nupirkt teisėėjus, ypač jei ir ant jų turima kompromato.
Kad daug kompromato turi apie visus, gyrėsi Uspaskychas Nijolei Oželytei. Gal todėl ir pasirenkamas teismas tai Kėdainiuose, tai Kaišiadoryse greta pataisos namų.

Vidutei Marijai Valunienei iš facebuko        2015-04-25 16:49

turbūt turit omeny Audrių Butkevičių iš Pakso partijos?
Tai taip ir rašykit, nes dar kas pamanys kad Premjeras turėjo santykių su ponia Janutiene.

kvi       2015-04-25 16:45

Kviesti II mergaitę paliudyti ir patvirtinti arba paneigti atėjimo, kviesti D.K. tegul patvirtina arba paneigia matymą, o paskui padaryti teisme mergaičių akistatą ir galų gale isiaiškinti kas ištampė ių išorės II mergaitės storąją žarną ir nuo ko prasidėjo išmatų nelaikymas, apie pririšimą prie kėdės, rėkimą ir kas meluoja.

KGB-istui Myželiui       2015-04-25 15:47

Per mažai punktų surašei, ir per daug kartoji tą patį. Samdomi murzilkos turi ką nors kūrybiškiau, nuo savęs pridėti, o ne pateikti užsakovo paruoštas tezes. Blogai dirbi, draugas pianiste! Jau Lapinui Tolikui uodegą beveik priveržė, o tu dar lauki neramus, gal pavyks išvengti atsakomybės. Prisikalbėjai ant savęs, kai rašinėjai laiškus advokatų kontoroms, siūlydamas joms už gerus pinigus dalyvauti Lietuvos šmeižime Londono teisme. Visi tie laiškai yra, jų nesunaikinsi. Kiekvienas iškrypėlis tavo vietoj tik tylėtų susisukęs.

Informacinio karo kovotojams       2015-04-25 15:23

Labai svarbu kasdien, kiekviena proga, iš visų įmanomų tribūnų, skleisti šią informaciją:

1) Lietuva yra vienintelė pasaulio valstybė, kurią valdo pedofilų klanas.
2) Lietuvių tauta savanoriškai, demokratijos sąlygomis, be jokio valstybės perversmo, valdžią atidavė pedofilams.
3) Absoliuti Lietuvos Seimo dauguma, ministerijos, visi teismai ir prokuratūros, visa policija sudaryta iš pedofilų arba mažų mažiausiai yra pavaldūs pedofilų klanui.
4) Dorų Lietuvos piliečių, mėginančių gelbėti Lietuvos vaikus iš pedofilų Peticijos, laiškai, atsišaukimai vakarų valstybių politikams, valdžios įstaigoms, žmogaus teisių organizacijoms bei pavieniėms įžimybėms neatnešė jokių pageidaujamų rezultatų. Vakarai mūsų pagalbos šauksmams yra kurti.
5) Išeitis - kreiptis į brolišką rusų tautą ir jos lyderį gerb. Vladimirą Vladimirovičių Putiną, kad atsiųstų savo kovotojus, žinomus kaip “žalieji žmogeliukai” vaduoti Lietuvos vaikų ir Lietuvos visuomenės iš pedofilų klano valdžios. 

Priešingu atveju nieko nelaimėsite. Lietuvos prijungimas pire Rusijos valstybės išlaisvins Lietuvos vaikus iš pedofilų, išlaisvins ir persekiojamus didvyrius, kaip dr. Bloznelytė-Plėšikienė nuo Lietuvos pedofilinės teisėsaugos teroro.

Slava Rossii!

Eptenis       2015-04-25 15:05

Tikrai, prokuroras dėstė taip rimtai, tarsi pats tikėtų tuo, ką sako. Labai jau neįtikinamai skambėjo jo aiškinimai apie atliktus didžius žygius siekiant įrodyti A.Ū. kaltę, nors tai iš principo negalėjo būti įmanoma. Pagal BPK 3 str. teismo procesas mirusiajam, išskyrus tuos atvejus, kai byla reikalinga mirusiajam reabilituoti, iš viso negalimas. Na o nenuteisto asmens reabilitacija - tai jau iš viso naujas drąsus mūsų teismų sistemos išradimas.
Byla buvo atiduota teismui susiaurinta iki trupinėlio, neparuošta, tikintis, kad bus sužlugdyta. Kaltinimą palaikantis prokuroras galiausiai prašė kaltinamąjį išteisinti. Koks lėlininkas ir už kokių siūlų tampo šias marionetes?
...
Gera žinoti, kad Lietuvoje dar esama tokių nuostabių žmonių, kaip gydytoja Laima Bloznelytė-Plėšnienė.

Rasa       2015-04-25 14:21

Ar tai ne pavyzdys,kaip veikia baisi represinė sistema prieš vieną Žmogų.Drąsos,stiprybės mūsų visų gerbiamai Gydytojai.

Algis       2015-04-25 14:11

Dėkui, Leonai. Vaizdas aiškus.

be dideliu komentaru       2015-04-25 14:09

didziule pagarba daktarei Bloznelytei.

Tomas       2015-04-25 13:58

Ačiū autoriui. Vaizdas aiškus.

Rekomenduojame

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento?

Dominykas Vanhara. Labai geras pavyzdys, kaip žiniasklaida atlieka ne informavimo, bet nuomonės formavimo funkciją

Vladimiras Laučius. Kaip „idealistai“ atitrūko nuo idėjų, o „realistai“ – nuo realybės

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimtoji (rugpjūčio 2 diena)

Atsinaujinantys šaltiniai, o ne karas Ukrainoje yra pagrindinė Europos energetinės krizės priežastis

Vytautas Radžvilas: Gyvename naujoje geopolitinėje realybėje, todėl Tarpjūrio aljansas – neišvengiama būtinybė

Su Kremliumi siejamas nacių medžiotojas Zuroffas užsipuolė Lietuvą ir kitas šalis dėl „istorijos klastojimo“

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.