Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Žmogaus teisės

Leonas Merkevičius. Apie pagarbą, sąžinę ir profesionalumą, arba

Tiesos.lt redakcija   2019 m. liepos 26 d. 9:16

10     

    

Leonas Merkevičius. Apie pagarbą, sąžinę ir profesionalumą, arba

„Norėčiau, kad kiekvienas mano sprendimas būtų gerbiamas žmonių“, –
V.Liudvinavičienė (tautoje dar vadinama pedomafijos statytine),
2019 m. liepos 23 d. Lietuvos Respublikos Seimas.

...

Ką tik Seime Prezidento vyriausioji patarėja teisės klausimais Jūratė Šovienė (tautoje dar vadinama MGB statytine) pristatė atrinktus kandidatus į Lietuvos apeliacinį teismą. Tarp jų – ir Virginija Liudvinavičienė, nuteisusi Laimutę Kedienę „tvirkinimo“ byloje. Nesunku suprasti, kad vienintelis tokio sprendimo tikslas buvo sukurti teisinę situaciją, kurioje senelė negalėtų reikalauti kontakto su vaikaite kaip prieštaraujančio „geriausiam vaiko interesui“.

Savo prisistatymo kalboje aiškino, kaip labai ji supranta teisiamuosius, ką jie ir jų artimieji išgyvena, nes pati yra buvusi „kitoje pusėje“. Dar sakė, kad yra dėmesinga ir įsiklausanti, kiekvieną bylą nagrinėja kaip savo smile. Baigdama išreiškė nerealų pageidavimą: „Norėčiau, kad kiekvienas mano sprendimas būtų gerbiamas žmonių“. „Aš labai noriu, kad visuomenė suprastų, kad teisėjai labai stengiasi, dirba atsakingai“, – kalbėjo V.Liudvinavičienė.

Į V.Bako klausimą, kaip, jos manymu, gerinti dabartinę teisėjų atrankos sistemą, sakė, kad gerinti tai visada galima, bet kad jai atrodo, kad atrankos sistema yra visai gera smile. Į kažkieno klausimą, kas teisėjui svarbiau, profesionalumas ar sąžiningumas, atsakė, kad jai tai svarbiau sąžiningumas smile. P.Gražulis pateikė esminį klausimą: kaip ji mano, ar nebūtų geriau, jei Seimui reikėtų rinktis ne iš vieno kandidato, iš kokių 3, tada būtų galima gilintis, į žmogaus istoriją, apie priimtus sprendimus, o „dabar gaunasi visiškai toks formalus balsavimas – aš jūsų nepažįstu, bet ir balsuoti prieš kaip ir neišeina, ir gilintis nėra prasmės”...

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

C-Fam       2019-07-27 13:39

https://c-fam.org/friday_fax/un-women-to-replace-women-with-gender/?inf_contact_key=d4d3a867f282d06416e2a26bf332a82e16358d5485884e2f31e6019a0d26c8b0
UN Women to Replace “Women” with “Gender”
By Susan Yoshihara, Ph.D. | July 25, 2019
NEW YORK, July 26 (C-Fam) The UN agency for women announced last week it is no longer focused on women’s rights but rather “equality of all genders,” including LGBTIQ+. The announcement came at a UN event called “Gender Diversity Beyond Binaries.”
UN Women Executive Director Mfuzile Mlambo-Ngcuka said, “We cannot talk about ‘leaving no one behind’ without LBGQTI+,” that panel moderator Imara Jones defined as lesbian, bisexual, gay, transgender, questioning or queer, intersex, pan sexual, gender non-conforming, nonbinary, and “the full range of gender diversities that exist.”
Mlambo-Ngcuka claimed “sexual orientation and gender identity” are core values of the Sustainable Development Goals, signaling that billions in aid meant for women may be redirected if UN agencies take it upon themselves to redefine the internationally-agreed goal of “gender equality” away from women’s rights.
Mlambo-Ngcuka said, “we push the envelope every day” on what constitutes “human rights and fundamental freedoms.” UN member States have rejected the claim that “sexual orientation and gender identity” are a part of any treaty obligation under international law.
Mlambo-Ngcuka admitted a lack of support from the General Assembly but said her agency would push until “equality of all genders becomes the norm.” She said the UN must work to overturn laws in the seventy nations that still do not sanction homosexual sex.
Victor Madrigal-Borloz, who just survived a vote renewing his mandate as the UN special representative for sexual orientation and gender identity, said there are “no limitations” on the agenda. He noted this activism coming from the Universal Periodic Review, the Office of the High Commissioner for Human Rights, special mandates like his, and from treaty bodies.
“The machinery is there,” Madrigal-Borloz said, “No nation is excluded from our scrutiny.”
Madrigal-Boloz said his mandate is rooted in “freely determining” ones “genital configuration,” that is backed by a “vigorous human rights framework.”
He said every UN human rights treaty asserts the right to be unique and be distinguished from the other seven billion people in the world. That the UN third committee “welcomed” his report is proof of this assertion, he claimed.
The Argentinian Permanent Representative to the UN said that comprehensive sexuality education is essential for ensuring that “children understand gender diversity from a young age.” The ambassador chairs the UN Core Group, a collection of countries that promote LGBTIQ+ at the UN and in traditional countries. The United States is a founding member of the group.
“Once the genie is out of the bottle we cannot put it back,” Mlambo-Ngcuka said. “We need to put this in the DNA of the U.S. or UN” and “not just the administration.” She said UN Women would work with law enforcement and the judiciary to “sustain the rights” and “keep the system accountable.” In the U.S., she said, that meant circumventing the national level to “seize the space in the cities” by transforming the private sector so they “become believers.”
Katlego Kai Kolanyane-Kesupile told heterosexual women and men in the audience, “We are more than you and essentially you need to learn how to become a bit more like us.”
The twice-nominated Pushcart Prize poet Ulanday Barrett read from verse exemplifying how the use of the wrong pronoun consists of violence against transgender persons and said heterosexual women and men were “not normal.”
The event was organized by Outright, a homosexual-transgender advocacy organization.

stasys        2019-07-27 9:09

Gražulio klausimas vainikavo ta tema . Kol Seime matomi tik klounais apsirėde žmonės ..sunku bus įtikinti visuomene kad ta institucija yra pajėgi atstovauti tautos tribūną .

Dzeikas       2019-07-26 20:08

Sakiau pries viercho rinkimus, dar pakartosiu:
Smikonyte tegul ir LGBT simpatizuojanti(neaisku vistik) vienu aspektu lenke banku pleve - ji nebuvo isimaisiusi i jokius skandalus ar nesvarius sanderius ir gana principingai ir atvirai rode isitikinimus. T.y. kazkokio padorumo pedsakai buvo, zmogus turi kazkokia serdi ir pedomafijai su ja zaidimas “mes gi savi, jus iskrypeliai, mes pedofilai” nelabai grotu. iskrypeliams ne is pasaukimo pedofilai ne maziau sykstus nei normaliems zmoniems.
Todel pedomafijai Smikonyte butu kur kas maziau paranki negu pragmatikas (pragmatikas lietuviskai - isduoda artima atsidusdamas: “gyventi tai reikia”) Nauseda.
Kokia tauta - tokie vadovai.

nieko netikėto       2019-07-26 14:50

Dar prieš rinkimus sakiau, kad ko jau ko, o (ne)teisingumo aštuonkojo pažabojimo iš Nausėdos tikėtis neverta. Aišku, tada iškils klausimas, o kaipgi tada jam seksis kurti tą Gerovės valstybę? Panašu, kad aukščiausi valstybės vadovai statomi prieš faktą, kad yra va tokia įtakinga jėga šalyje, reikalaujanti ją gerbti ir mylėti. Tos jėgos atstovai netgi gali būti sau įsiteigę, kad taip ginama ir subalansuojama demokratinė sistema, kad jie yra atsvara svertui. Na, bet mes tai žinome, kaip yra iš tikro. smile

Dzeikas       2019-07-26 14:42

Jau darosi kaip ir blogu tonu saipytis is lietuviu “isminties”. Juk patriotai marskinius plesesi, kad banku pleve tikrai geriau negu “lesbiu simpatike” nes “seima turi”.
Butu Nauseda atsisakes bankams parduoti lietuvius - butu viso labo darbo netekes. Kitur isidarbintu uz atlyginima kuri butu gerokai mazesnis, bet visvien gal 10k didesnis negu eilinio patrioto. Dabar kasosi pakausius patriotai,kaip cia vel isdure, juk ne “lesbe” rinkom.
Paaiskinu: tai jeigu isdave bankams, tai pedofilu mafijai neisdaves butu visiskas kvailys. Bankai is darbo ismes, o pedofilai - pro kabineto, net prezidentinio, langa.
O prezidentavima tik pradejo. Dar bus daug progu tauta ant iesmo pamaut. Nenusiminkite!.

Al.       2019-07-26 13:45

Prezidentas nenustebino - sakė juk, kad kels sodomitų vėliavą.

Žodžio laisvė...       2019-07-26 13:28

Tie teisėjai,kurie net keletą metų terorizavo senutę Kedienę,jie yra praradę tiesos ir teisingumo krikščioniškąjį supratimą arba netoli nutolę nuo NKVD baudimo metodų.
Pagal Staliną -”... svarbu turėti žmogų,o straipsnį BK-dekse surasime.“Nepasitikiu
Lietuvos teisėjais,juo labiau po krūvos teisėjų išvestų su antrankiais ar Šiaulių
policijos pareigūnų gauja,nuteista ilgiems kalinimo metams už nužmogėjusią veiklą.
Klanai ir gaujos - šmėklos iš praeities ar pagal paveldėjimą.Prisiminkime Kusaitę.

Gal Nausėda pasirinks       2019-07-26 10:31

skaidrius neutralius teisėjus?

Gal atrodys       2019-07-26 9:25

ne į temą,bet vakar delfyje skelbtas Užkalnio straipsnis apie vaikų auginimą yra atvirai nacistinis.Įdomu,ar bažnyčia ilgai tylės?Pradžia tokiam požiūriui į žmogų,vaiką,šeimą prasidėjo po Garliavos įvykių.Tuoj šioje šalyje klius ir senukai,pensinininkai,ligoniai ,daugiavaikės šeimos ir daug kas,kas trukdo pinigams ir galiai plėtotis.

Nausėdai pedofilų mafija       2019-07-26 9:22

perša gyvatę užantyje,kad nausėda iš pat pradžių būtų valdomas?


Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Tėvynės sąjungos G taškas

Agnė Širinskienė. Bankai ir prekybos centrai stokoja socialinės atsakomybės ir solidarumo su visuomene

Vincentas Vobolevičius. Rinkimai Lenkijoje: ar ekonominiai „lūzeriai“ kelia PiS reitingus?

Arnoldas Aleksandravičius. Tai Lietuva negali turėti savo Raudų sienos?

Andrius Švarplys. Jeigu ateityje nenorime „turėti galimybių išgirsti įvairių nuomonių“, turime pasakyti „God bless America“

Jonas Burokas. Rezistencijos įamžinimas

NE eksperimentams Žemaitijos gelmėse! Atviras Lietuvos visuomenės kreipimasis dėl Vyriausybės planų statyti anglies dvideginio saugyklą

Liutauras Stoškus. Seimo komitete svarstytas Žemės gelmių įstatymas

Jungtinių Tautų rezoliucija dėl smurto akušerijoje

Vidas Rachlevičius. Kai vyrauja sveikas protas ir padorumas

Neringa Venckienė: „Tai, kad esu grąžinama, nepadaro Lietuvos teisine valstybe“

Kauno forumo pareiškimas: Dėl įstatymo pažeidimų LRT veikloje

Povilas Urbšys: „Turi būti aiški takoskyra tarp lobistinės ir advokacinės veiklos“

Ramūnas Aušrotas. Apie NVO oligarchiją

Kun. Andrius Narbekovas. „Mums reikalinga nauja krikščionių apologetų karta“

Irena Vasinauskaitė. Puiki bendruomeninė rudens šventė Šiauliuose

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Vietnamo pelkėse nuskendo amerikiečių iliuzijos

Žino, ką sako. Masiulis: jeigu kas iš senos partijos vadovybės galvoja, kad byloje bus galima visus šunis sukarti ant Masiulio, tai taip nebus

Irena Vasinauskaitė. Meras Artūras Visockas – žmogus, pasmerkęs Šiaulių liepas myriop?

Algimantas Rusteika. Juos atpažinsite iš jų vaisių

Atviras laiškas LR Prezidentui: Skubiai stabdykite masines miesto medžių žudynes (signataro A.Sėjūno spaudos konferencijos vaizdo įrašas)

Vytautas Radžvilas. Lietuvos politikos atnaujinimo klausimu

Kas čia pas mus tikrų tikriausi „vatnikai“?

Vytautas Sinica. Telkianti istorinės atminties politika

Geroji Naujiena: Jei tik turėtume tikėjimą...

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga: švietimo problemos ne tik kad nebuvo išspręstos, bet dar ir pagilėjo

Valdas Vižinis. Lietuvos valdžios elito karas prieš visuomenę tęsiasi

Verta prisiminti. Kun. Marius Talutis. Daugiau negu sutapimai…

Kaip nusišalinant nenusišalinti? Rūtos Visocnik replika apie Kauno miesto „vieningųjų“ diegiamą savivaldos modelį

Ką popiežius Pranciškus sveikindamas pasakė kardinolui Sigitui?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.