Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Žmogaus teisės

Leonas Merkevičius. Apie pagarbą, sąžinę ir profesionalumą, arba

Tiesos.lt redakcija   2019 m. liepos 26 d. 9:16

10     

    

Leonas Merkevičius. Apie pagarbą, sąžinę ir profesionalumą, arba

„Norėčiau, kad kiekvienas mano sprendimas būtų gerbiamas žmonių“, –
V.Liudvinavičienė (tautoje dar vadinama pedomafijos statytine),
2019 m. liepos 23 d. Lietuvos Respublikos Seimas.

...

Ką tik Seime Prezidento vyriausioji patarėja teisės klausimais Jūratė Šovienė (tautoje dar vadinama MGB statytine) pristatė atrinktus kandidatus į Lietuvos apeliacinį teismą. Tarp jų – ir Virginija Liudvinavičienė, nuteisusi Laimutę Kedienę „tvirkinimo“ byloje. Nesunku suprasti, kad vienintelis tokio sprendimo tikslas buvo sukurti teisinę situaciją, kurioje senelė negalėtų reikalauti kontakto su vaikaite kaip prieštaraujančio „geriausiam vaiko interesui“.

Savo prisistatymo kalboje aiškino, kaip labai ji supranta teisiamuosius, ką jie ir jų artimieji išgyvena, nes pati yra buvusi „kitoje pusėje“. Dar sakė, kad yra dėmesinga ir įsiklausanti, kiekvieną bylą nagrinėja kaip savo smile. Baigdama išreiškė nerealų pageidavimą: „Norėčiau, kad kiekvienas mano sprendimas būtų gerbiamas žmonių“. „Aš labai noriu, kad visuomenė suprastų, kad teisėjai labai stengiasi, dirba atsakingai“, – kalbėjo V.Liudvinavičienė.

Į V.Bako klausimą, kaip, jos manymu, gerinti dabartinę teisėjų atrankos sistemą, sakė, kad gerinti tai visada galima, bet kad jai atrodo, kad atrankos sistema yra visai gera smile. Į kažkieno klausimą, kas teisėjui svarbiau, profesionalumas ar sąžiningumas, atsakė, kad jai tai svarbiau sąžiningumas smile. P.Gražulis pateikė esminį klausimą: kaip ji mano, ar nebūtų geriau, jei Seimui reikėtų rinktis ne iš vieno kandidato, iš kokių 3, tada būtų galima gilintis, į žmogaus istoriją, apie priimtus sprendimus, o „dabar gaunasi visiškai toks formalus balsavimas – aš jūsų nepažįstu, bet ir balsuoti prieš kaip ir neišeina, ir gilintis nėra prasmės”...

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

C-Fam       2019-07-27 13:39

https://c-fam.org/friday_fax/un-women-to-replace-women-with-gender/?inf_contact_key=d4d3a867f282d06416e2a26bf332a82e16358d5485884e2f31e6019a0d26c8b0
UN Women to Replace “Women” with “Gender”
By Susan Yoshihara, Ph.D. | July 25, 2019
NEW YORK, July 26 (C-Fam) The UN agency for women announced last week it is no longer focused on women’s rights but rather “equality of all genders,” including LGBTIQ+. The announcement came at a UN event called “Gender Diversity Beyond Binaries.”
UN Women Executive Director Mfuzile Mlambo-Ngcuka said, “We cannot talk about ‘leaving no one behind’ without LBGQTI+,” that panel moderator Imara Jones defined as lesbian, bisexual, gay, transgender, questioning or queer, intersex, pan sexual, gender non-conforming, nonbinary, and “the full range of gender diversities that exist.”
Mlambo-Ngcuka claimed “sexual orientation and gender identity” are core values of the Sustainable Development Goals, signaling that billions in aid meant for women may be redirected if UN agencies take it upon themselves to redefine the internationally-agreed goal of “gender equality” away from women’s rights.
Mlambo-Ngcuka said, “we push the envelope every day” on what constitutes “human rights and fundamental freedoms.” UN member States have rejected the claim that “sexual orientation and gender identity” are a part of any treaty obligation under international law.
Mlambo-Ngcuka admitted a lack of support from the General Assembly but said her agency would push until “equality of all genders becomes the norm.” She said the UN must work to overturn laws in the seventy nations that still do not sanction homosexual sex.
Victor Madrigal-Borloz, who just survived a vote renewing his mandate as the UN special representative for sexual orientation and gender identity, said there are “no limitations” on the agenda. He noted this activism coming from the Universal Periodic Review, the Office of the High Commissioner for Human Rights, special mandates like his, and from treaty bodies.
“The machinery is there,” Madrigal-Borloz said, “No nation is excluded from our scrutiny.”
Madrigal-Boloz said his mandate is rooted in “freely determining” ones “genital configuration,” that is backed by a “vigorous human rights framework.”
He said every UN human rights treaty asserts the right to be unique and be distinguished from the other seven billion people in the world. That the UN third committee “welcomed” his report is proof of this assertion, he claimed.
The Argentinian Permanent Representative to the UN said that comprehensive sexuality education is essential for ensuring that “children understand gender diversity from a young age.” The ambassador chairs the UN Core Group, a collection of countries that promote LGBTIQ+ at the UN and in traditional countries. The United States is a founding member of the group.
“Once the genie is out of the bottle we cannot put it back,” Mlambo-Ngcuka said. “We need to put this in the DNA of the U.S. or UN” and “not just the administration.” She said UN Women would work with law enforcement and the judiciary to “sustain the rights” and “keep the system accountable.” In the U.S., she said, that meant circumventing the national level to “seize the space in the cities” by transforming the private sector so they “become believers.”
Katlego Kai Kolanyane-Kesupile told heterosexual women and men in the audience, “We are more than you and essentially you need to learn how to become a bit more like us.”
The twice-nominated Pushcart Prize poet Ulanday Barrett read from verse exemplifying how the use of the wrong pronoun consists of violence against transgender persons and said heterosexual women and men were “not normal.”
The event was organized by Outright, a homosexual-transgender advocacy organization.

stasys        2019-07-27 9:09

Gražulio klausimas vainikavo ta tema . Kol Seime matomi tik klounais apsirėde žmonės ..sunku bus įtikinti visuomene kad ta institucija yra pajėgi atstovauti tautos tribūną .

Dzeikas       2019-07-26 20:08

Sakiau pries viercho rinkimus, dar pakartosiu:
Smikonyte tegul ir LGBT simpatizuojanti(neaisku vistik) vienu aspektu lenke banku pleve - ji nebuvo isimaisiusi i jokius skandalus ar nesvarius sanderius ir gana principingai ir atvirai rode isitikinimus. T.y. kazkokio padorumo pedsakai buvo, zmogus turi kazkokia serdi ir pedomafijai su ja zaidimas “mes gi savi, jus iskrypeliai, mes pedofilai” nelabai grotu. iskrypeliams ne is pasaukimo pedofilai ne maziau sykstus nei normaliems zmoniems.
Todel pedomafijai Smikonyte butu kur kas maziau paranki negu pragmatikas (pragmatikas lietuviskai - isduoda artima atsidusdamas: “gyventi tai reikia”) Nauseda.
Kokia tauta - tokie vadovai.

nieko netikėto       2019-07-26 14:50

Dar prieš rinkimus sakiau, kad ko jau ko, o (ne)teisingumo aštuonkojo pažabojimo iš Nausėdos tikėtis neverta. Aišku, tada iškils klausimas, o kaipgi tada jam seksis kurti tą Gerovės valstybę? Panašu, kad aukščiausi valstybės vadovai statomi prieš faktą, kad yra va tokia įtakinga jėga šalyje, reikalaujanti ją gerbti ir mylėti. Tos jėgos atstovai netgi gali būti sau įsiteigę, kad taip ginama ir subalansuojama demokratinė sistema, kad jie yra atsvara svertui. Na, bet mes tai žinome, kaip yra iš tikro. smile

Dzeikas       2019-07-26 14:42

Jau darosi kaip ir blogu tonu saipytis is lietuviu “isminties”. Juk patriotai marskinius plesesi, kad banku pleve tikrai geriau negu “lesbiu simpatike” nes “seima turi”.
Butu Nauseda atsisakes bankams parduoti lietuvius - butu viso labo darbo netekes. Kitur isidarbintu uz atlyginima kuri butu gerokai mazesnis, bet visvien gal 10k didesnis negu eilinio patrioto. Dabar kasosi pakausius patriotai,kaip cia vel isdure, juk ne “lesbe” rinkom.
Paaiskinu: tai jeigu isdave bankams, tai pedofilu mafijai neisdaves butu visiskas kvailys. Bankai is darbo ismes, o pedofilai - pro kabineto, net prezidentinio, langa.
O prezidentavima tik pradejo. Dar bus daug progu tauta ant iesmo pamaut. Nenusiminkite!.

Al.       2019-07-26 13:45

Prezidentas nenustebino - sakė juk, kad kels sodomitų vėliavą.

Žodžio laisvė...       2019-07-26 13:28

Tie teisėjai,kurie net keletą metų terorizavo senutę Kedienę,jie yra praradę tiesos ir teisingumo krikščioniškąjį supratimą arba netoli nutolę nuo NKVD baudimo metodų.
Pagal Staliną -”... svarbu turėti žmogų,o straipsnį BK-dekse surasime.“Nepasitikiu
Lietuvos teisėjais,juo labiau po krūvos teisėjų išvestų su antrankiais ar Šiaulių
policijos pareigūnų gauja,nuteista ilgiems kalinimo metams už nužmogėjusią veiklą.
Klanai ir gaujos - šmėklos iš praeities ar pagal paveldėjimą.Prisiminkime Kusaitę.

Gal Nausėda pasirinks       2019-07-26 10:31

skaidrius neutralius teisėjus?

Gal atrodys       2019-07-26 9:25

ne į temą,bet vakar delfyje skelbtas Užkalnio straipsnis apie vaikų auginimą yra atvirai nacistinis.Įdomu,ar bažnyčia ilgai tylės?Pradžia tokiam požiūriui į žmogų,vaiką,šeimą prasidėjo po Garliavos įvykių.Tuoj šioje šalyje klius ir senukai,pensinininkai,ligoniai ,daugiavaikės šeimos ir daug kas,kas trukdo pinigams ir galiai plėtotis.

Nausėdai pedofilų mafija       2019-07-26 9:22

perša gyvatę užantyje,kad nausėda iš pat pradžių būtų valdomas?


Rekomenduojame

Popiežiaus interviu italų dienraščiui: Europa, migracija, ekologija

Povilas Urbšys. Tai – elementarus vaivorykštinis fašizmas

Vykintas Vaitkevičius. Iš miego pakilusi Gedimino pilies kalno kariuomenė

Vidmantas Valiušaitis. Nėra to blogo, kas neišeitų į gera

Į laisvę“ studijų savaitgalis „Quo vadis, Lietuva?“

Robertas Grigas. Ar esame gėlininkų tauta?

Dalius Stancikas. Kaip išnarplioti Šimašiaus mazgą

Reportažas iš 5-ųjų Monsinjoro Alfonso Svarinsko mirties metinių paminėjimo Partizanų parke

Tomas Baranauskas. Manote, kad bent A. Ramanauską-Vanagą jau paliko ramybėje? Manykite iš naujo…

Tiesos.lt žinia skaitytojams, kuriems šiuo metu esame nepasiekiami: mes veikiame, kliūtis žadame įveikti, lauksime Jūsų sugrįžtant

Algimantas Rusteika. Laisvės dykai niekas nedalina

Dar vienas reportažas iš mitingo „Apginkime Lietuvos Didvyrius!“ (Šarūno Valentinavičiaus vaizdo įrašas)

Prof. Alfonsas Vaišvila. Nuo „tautos suvereniteto“ praktikoje slaptai pereinama prie valdžios suvereniteto

Nuo bačkos. Aplinkos ministerija: „Nevykdant pagrindinių miškų kirtimų, miškai prarastų tvarumą“

Nuo bačkos. Nerijus Mačiulis: Naujausia skurdo statistika neleidžia abejoti – Lietuvoje jau sėkmingai kuriame gerovės valstybę

Lietuvos žydų bendruomenių viešas pareiškimas dėl LŽB pirmininkės Fainos Kukliansky veiksmų

Raimondas Navickas. Įspūdžiai iš mitingo

Mitingas „Apginkime Lietuvos Didvyrius!“ (Juozo Valiušaičio vaizdo įrašas)

Arūnas Gumuliauskas: „Istorinės atminties politikoje negalima įsivelti į „paminklų mainus“

Valdas Vasiliauskas. Žvelkite giliau ir plačiau

Protesto koncertas „In memoriam Jonui Noreikai-Generolui Vėtrai“

Prof. Alfonsas Vaišvila. Visuomenės perkeitimas: daiktus vadinti netikrais vardais, dezorientuojant ir demoralizuojant ją

Andrejus Gaidamavičius. Punios šilas – padėkite gelbėti!

Gintautas Kniukšta. Ne, prezidente, jūs Lietuvos miškų neparduosite

Rasa Čepaitienė. Apie marginalus

Valdas Vasiliauskas. Amžinas nepriklausomybės ir demokratijos susikirtimo taškas. Neįmanomybės istorija: nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11-osios

NOKT kreipimasis Dėl R. Šimašiaus ir kitų atsakingų asmenų neteisėtų veiksmų

Robertas Grigas. Sovietai ir tarybos

Arkivysk. Sigito Tamkevičiaus homilija per Šv. Mišias tremtinių šventėje Ariogaloje „Su Lietuva širdy“

Nuo antitarybinių eilėraščių iki „Lietuvos Katalikų bažnyčios kronikos“. Petro Plumpos istorija

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.