Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas

Leon Weinstein. Kas laikytina didžiausiu Donaldo Trumpo pasiekimu ir kokie sprendimai neleido jam laimėti, galų gale – kas darytina kitaip

Tiesos.lt redakcija   2021 m. vasario 21 d. 23:31

20     

    

Leon Weinstein. Kas laikytina didžiausiu Donaldo Trumpo pasiekimu ir kokie sprendimai neleido jam laimėti, galų gale – kas darytina kitaip

Jūsų dėmesiui siūlome sovietmečio disidento Leono Weinsteino komentarą apie tai, kas laikytina didžiausiu JAV Donaldo Trumpo pasiekimu ir kokie sprendimai neleido jam laimėti. Kas ir kaip turėjo / turėtų būti daroma? Kokia tikimybė, kad Amerika ir apskritai Vakarų pasaulis dar turi šansą?

Kadangi komentaras rusų kalba, kviečiame ją mokančius patalkinti – komentaruose referuoti bent jau pagrindines pasisakymo mintis. Iš anksto dėkojame.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

David Flint (The Epoch Times) 2       2021-02-24 2:07

Daugiau žmonių žino, jog nėra jokių įrodymų, patvirtinančių pagrindinės žiniasklaidos išradimą, kad Trampo elgesys po rinkimų būtų kuo nors smerktinas.
Tie, kurių informaciją ribojo pagrindinė žiniasklaida, dabar supras, kad jis turėjo teisę abejoti rinkimų sąžiningumu.
Jie supras, kad prezidentas įpareigotas ištaisyti rinkimų sukčiavimą. Jei buvo reikšmingų sukčiavimo įrodymų, nepaisant to, kad įtariai isteriškai tai slopino pagrindinė žiniasklaida, daugelis amerikiečių supras, kad nėra nieko netikėto raginti tuometinį viceprezidentą Mike’ą Pence’ą ir Senato pirmininkę būti kai kuo daugiau nei tik paprastu guminiu antspaudu ant klastotės. Kad tai buvo konstituciškas ketinimas, koks jis ir buvo.
Kaltinimą, kad Trampo susirūpinimas dėl rinkimų sukčiavimo yra dar vienas kurstymo įrodymas, yra įtikinamai paneigęs gynybos advokatas Michaelas van der Veenas – nei Pelosi, nei Vašingtono merė nesielgė taip lyg Trampas kurstytų smurtą [atmetė daugkartinius prašymus skirti apsaugą Kapitolijui, kaip nereikalingus].
“Ponas Trampas, - teigė van der Veenas, - savaites iki inauguracijos leido ne kurstydamas smurtą, o gindamas rinkimų teisėtumą teismuose - kaip tai ir numato Konstitucija ir Kongreso reikalavimai “.
Tolesnis viso to rezultatas yra tai, kad dar daugiau amerikiečių mano, kad Amerikos rinkimuose nesilaikoma tinkamų standartų. Reikės rimtų reformų.
Teismo transliacija neabejotinai atvers daugeliui amerikiečių akis. Labai trūko pasitikėjimo žiniasklaida; procesas tik patvirtino, kad pagrindinė žiniasklaida atsisakė steigėjų numatyto vaidmens ir tapo demokratų partijos propagandos įrankiu.
Vienas iš pavyzdžių buvo tai, kai gynybos advokatas Davidas Schoenas parodė visą žiniasklaidos interviu, su Trampu dėl Charlottesville, rodantį jo aiškų baltųjų rasizmo smerkimą, nutylimą spaudoje.
„Kiek kartų, - klausė jis, - girdėjote, kad prezidentas Trampas niekada nepasmerkė baltųjų rasizmo ? Dabar jūs ir Amerika žinote tiesą “.
Daugelis prisimins net rinkimų diskusijų vedėjų teiginius, kad Trampas niekada nepasmerkė baltųjų rasizmo.
Gynyba atskleidė visuomenei, kad apkalta buvo blogesnė už parodomuosius Stalino teismus, kurie bent jau formaliai laikėsi teisinių reikalavimų. Atsisakydama įrodymų, tinkamo proceso ir sąžiningumo, motyvuodama tuo, kad Trampas toks pavojingas, kad jį reikia nedelsiant pašalinti, Pelosi ėmėsi apkaltos kai Trampas jau nebebuvo prezidentu.
Žiūrovai, kurie dar nebuvo to girdėję, be abejo, stebėjosi, kodėl ji delsė ir kodėl tuomet vyriausiasis teisėjas atsisakė pirmininkauti. Daugelis galėjo pamanyti, kad todėl, kad, jo manymu, teismo procesas prieštarauja Konstitucijai. Jie galėjo pastebėti, kad pirmininkaujantis senatorius Patrickas Leahy, jau susikompromitavęs komentarais, iš tikrųjų balsavo. Iš to bet kuris protingas asmuo suabejotų teismo bešališkumu.
Šį minimaliausio sąžiningumo nepaisymą atskleidė Schoenas: „Jūs gausite daugiau tinkamo proceso kovojant su automobilio stovėjimo bilietu nei šioje apkaltoje“ ir „Jūs negalite kurstyti to, kas jau vyksta“.
Van der Veenas sugebėjo įtikinamai įrodyti, kad yra keturi skirting argumentai, kuriais remiantis D.Trumpas turėjo būti išteisintas bet kurio sąžiningo prisiekusio asmens - jurisdikcijos stoka, tinkamo proceso atsisakymas, taisyklės, kad kiekvienas kaltinimas turi būti išdėstytas kaip atskiras apkaltos straipsnis, užuot viską mėčius į bendrą katilą, tuščią viliantis patraukti du trečdalius Senato, ir Trampui atimta Pirmojoje pataisoje numatyta teisė į žodžio laisvę.
Van der Veenas apkaltino prokuratūrą paskelbus naują konstitucinę doktriną, Rūmų vadybininko vardu pavadintą „Raskino doktrina“ - bet kokia demokratų išrinktų pareigūnų kalba yra saugoma, o respublikonų išrinktų pareigūnų kalba nesaugoma.
Gynyba įtikinamai įrodė, kad Trampo kalba nekurstė ir negalėjo kurstyti Kapitolijaus riaušių. Kaip parodė van der Veenas, riaušes iš anksto suplanavo ir iš anksto numatė kraštutinės kairiosios ir dešiniosios grupės.
Daugiau žiūrovų įsitikino, kad prezidentas, nuveikęs daugiau nei bet kuris kitas bent jau nuo Reigano, iš tikro buvo neteisingai apkaltintas.
Tai tik sustiprins viltį milijonų širdyse, kad Amerikos ir laisvo pasaulio geriausios dienos dar ateityje.
Davidas Flintas, yra buvęs Australijos spaudos tarybos ir Australijos transliavimo tarnybos pirmininkas, buvęs teisės profesorius.

David Flint (The Epoch Times) 1       2021-02-24 1:59

https://www.theepochtimes.com/impeachment-charade-unintended-consequences-will-haunt-biden-and-harris_3707092.html?utm_source=pushengage
Donaldo Trumpo parodomasis teismo procesas yra proceso rengėjų nelaimė.
Užuot atėmę galimybę Trampui kandidatuoti ateityje ar atitrauktų jo šalininkus, procesas sukėlė nenumatytas pasekmes, kurios vėl jiems grįš, pagal patarlę ,,ką pasėsi, tą ir pjausi“.
Procesas prezidentą Baideną ir Harris apnuogino kur kas rimtesniais straipsniais, nei tie, pagal kuriuos kaltino Donaldą Trampą.
Apkaltos straipsniai lyg du Damoklo kardai kabo virš Baltųjų rūmų.
Apkaltos geismą, atsiradusį nuo pat Trampo inauguracijos, dabar sunku grąžinti į butelį. Demokratai paliko precedentą, kad nebėra jokių apribojimų, nei laikinių, nei taikinio atžvilgiu. Dar blogiau - jie užtikrino, kad artimiausioje ateityje apkaltos procesas bus įprastas ginklas prieš pralaimėjusius.
Andrew Johnsono 1868 m. apkaltos procesas kaltinant įstatymų pažeidimu, buvo pripažintas prieštaraujančiu konstitucijai. Jei tai būtų pavykę, Vestminsterio atsakingos vyriausybės sistema būtų įskiepyta į Amerikos konstituciją.
Jei prezidentas būtų tiek priklausomas nuo Kongreso pasitikėjimo, kiek Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas nuo Bendruomenių Rūmų, tai sunaikintų taip kruopščiai steigėjų sukurtą valdžių atskyrimą.
Šis esminis 1868 m. precedentas, patvirtinantis griežtą valdžių atskyrimą, buvo prarastas dėl maniakiško noro apkaltinti Trampą.
Dabar Rūmai gali apkaltinti be įrodymų ir be tinkamo proceso, taip trypdami ne tik Konstituciją, bet ir „Didžiąją Chartiją“. Tereikia daugumos. Jei Senate bylos nagrinėjimas nesėkmingas, niekas netrukdo Rūmams bandyti dar kartą.
Akivaizdi pasekmė ta, kad bet kokia būsima apkaltos procedūra reikalaus teisminio tyrimo bei reikšmingų įrodymų, ko trūko abiejose Trampo apkaltose.
Būsimi Rūmų valdytojai vargu ar elgsis kaip žiniasklaidos apsėsti mėgėjai Trampo apkaltoje, kvailai manipuliavę įrodymais ir niekinę pagrindines tyrimo taisykles, net nesivargindami bandyti įrodyti kurstymą pagal Aukščiausiojo Teismo nustatytą įstatymą.
Esminė proceso pasekmė buvo ta, kad ji leido gynybai atskleisti svarbų faktą, slėptą pagrindinės žiniasklaidos - ryšį tarp įsiveržimo į Kapitolijų ir Joe Bideno bei Kamalos Harris paramos demokratų kariniam sparnui - BLM ir Antifai - per vasaros riaušes, su raginimais atsisakyti policijos, deginant, grobiant, užgrobiant ir žudant, naikinant teismus ir policijos nuovadas demokratų valdomuose miestuose. Demokratų valdžios institucijos, toleravo anarchiją, tikėdamiesi, kad tai susilpnins prezidentą Trampą rinkimuose.
Tą ilgą ir kruviną riaušių vasarą palaikė demokratų lyderiai, įskaitant Baideną ir Kamala Harris. Amerikiečiai išgirdo įtikinamą argumentą, kad po vasaros riaušių, ne Trampo kalbos ar veiksmai, o demokratų lyderiai sukūrė požiūrį, kad smurtinės demonstracijos yra norma.
Daug daugiau amerikiečių pamatė, kad Demokratų partija mažai paiso Konstitucijos, tinkamo tyrimo ir žodžio laisvės. Jei jie daro tai prezidentui, ką laukia eilinių?
Tai ir abejotini jų ryšiai su komunistine Kinija, patenka į veiklos, uždraustos prezidentams ir viceprezidentams, punktus: „valstybės išdavystė, kyšininkavimas ar kiti dideli nusikaltimai ir nusižengimai“.
Procesas parodė, kad demokratai akivaizdžiai nepaiso bent minimalių etinių teisinių ir konstitucinių bylos standartų, ypač manipuliuojant įrodymais.
Sukūrus precedentą būsimoms apkaltoms, dabar Parlamentas galės tirti prezidento ir viceprezidento dabartinius ir praeities ryšius su Kinijos komunistų partija ir kitomis oligarchijomis.

smegenų perkaitimas       2021-02-24 1:04

kai žinoma nedidukė psichopatų sekta, kliedinti žmonijos skaičiaus sumažinimo eugenine manija, savo dar vieno globalaus kliedesio propagavimui pasitelkė ligotą švedų mergaitę, kiekvienas bent kiek mąstantis žmogus turėjo iškart suvokti, kad tai toks pats muilo burbulas, kaip “mirtinai pavojingas kovidas” ir pan. šitos psichopatų sektos triukai. Kuriuos už Judo grašius tiražuoja ir skleidžia šlykštūs dvasios ubagai, - nesvarbu ar viso pasaulio melasklaidininkai, ar prezidentai, ministrai, ar “mokslininkai”.

stasys       2021-02-23 7:48

Copy .stasys     2021-02-22 16:47
Man tie rusakalbiai amerikiečiai jau kepenyse sėdi ..kur ne pirstelesi už kokio kampo žiūrėk jau sėdi ten ponulis vankia ir suka savo barankas .Nėreikia turėti didelio proto tam kad paaiškinti savo įvykių versiją ,blogiau kai tokie ‘vankos -vstankos’ paplusta kraujais už demokratiją ..o tada ‘kapiecas’ demokratinės ‘trydos’ ilgis pradedamas matuoti sieksniais,prie tokių reikalu nereikia stebėtis jog ah1 ir jam panašūs kaip vistos supuola lesalo . Viso ko gero linkintis stasys .Netikėkite tik ką jums sako širdį ekranai ,galva žmogaus ne šiukšlių kibiras kad joje kaupti visokias atliekas .

(Jean Chen) The Epoch Times 7       2021-02-23 3:15

KAS SLYPI UŽ POLITINĖS-MOKSLINĖS KLIMATO KAITOS SĄJUNGOS ?
Dabar pradėjau suprasti dukros baimę. Klimato kaitos „neigėjo“ etiketė priverčia žmones galvoti apie Holokausto neigėjus. „Kaip tu drįsti nesirūpinti žmonijos ateitimi? Kaip drįsti nesijaudinti dėl degančios žemės su siaučiančiais gaisrais ir siaubingais uraganais? “ Be to, baisus pavojus būti „atšauktam“ socialiai ar profesionaliai.

Bet kas slypi už labai akivaizdžios politinės ir mokslinės sąjungos klimato kaitos srityje?

2010 m. Interviu IPCC pareigūnas Ottmaras Edenhoferis pateikė keletą stulbinančių išpažinties pareiškimų: „Iš esmės yra didelė klaida aptarti klimato politiką atskirai nuo pagrindinių globalizacijos temų ... Reikia aiškiai pasakyti, kad klimato politika de facto perskirstome pasaulio turtus… Viena turi išsivaduoti iš iliuzijos, kad tarptautinė klimato politika yra aplinkos politika. Tai beveik neturi nieko bendro su aplinkos politika, tokiomis problemomis kaip miškų kirtimas ar ozono skylė “.

Skamba pažįstamai? Globalizacija. Turto perskirstymas. Žalioji naujoji sutartis. Puikus atstatymas. Klimato kaita yra jų bendras vardiklis.
Tai nauja socializmo forma. Tiesą sakant, tai nėra nauja. Ekomarksizmas ir ekosocializmas nėra naujos sąvokos. Nuo XIX a. pabaigos iki XXa. pradžios britų mokslininkas Arthuras Tansley, sukūręs ekologijos sampratą, ir Darvino zoologas Ray Lankesteris abu buvo Fabiano socialistai. Lankesteris buvo net Karlo Markso draugas. Nors Marksas kapitalistus vadino darbuotojų priešais, Tansley ir Lankesteras kapitalizmą pavadino gamtos priešu. Aplinkosauga yra patogi komunistų vitrina tęsti kovą su laisvuoju pasauliu.
Paryžiaus klimato susitarimas yra klimato kaitos propagavimo rezultatas. Pagal susitarimą, išsivysčiusios šalys privalo iki 2025 m. kasmet skirti 100 mlrd. USD besivystančioms šalims, kad padėtų joms „sumažinti išmetamų teršalų kiekį“ ir „prisitaikyti prie klimato kaitos“. Tai puiki turto perskirstymo strategija.
Be to, Jungtinės Valstijos, išmetančios 12 proc. šiltnamio efektą sukeliančių viso pasaulio dujų kiekio, iki 2025 m. turėtų jį sumažinti 26–28 proc., o Kinija, kuriai tenka daugiausia (23 proc.), anglies dvideginio išmetimą turi pradėti mažinti ne vėliau kaip 2030 m. “ Kitaip tariant, Kinijos komunistų partija iki 2030 m. gali daryti viską, ko nori, be viršutinės emisijos ribos. Tokia taisyklė neabejotinai susilpnintų laisvo pasaulio ūkį ir sustiprintų komunistinės Kinijos galią.
Tokios sąvokos kaip anglies neutralumas (anglies dvideginio išmetimo subalansavimas su pašalinimu), anglies kreditas (prekybinis emisijos leidimas) ir anglies rinka sklando ir įgauna pagreitį. Išsivysčiusi šalis, kurios anglies kreditai yra išnaudoti, gali pirkti anglies kreditus iš besivystančių šalių. Šis anglies kreditas gali būti nauja valiutos forma ir tai yra naujas turto perskirstymo būdas!
2019 m. lapkričio mėn. „Bloomberg“ paskelbė straipsnį su šiurpinančiu pavadinimu: „Klimatas pasikeitė. Mokslininkai sako, kad įveikti klimato krizę, Žemei reikia mažiau žmonių. Daugiau nei 11 000 ekspertų pasirašo ekstremalių situacijų deklaraciją, įspėdami, kad energija, maistas ir reprodukcija turi nedelsiant pasikeisti “.
Matyt, socialiniai judėjimai, kuriuos lemia klimato kaitos teorija, keičia pasaulį. Remiantis šlovinta hipoteze ir kompiuteriniais modeliais, tai tampa tironija, būdu atimti mūsų laisvę. Aš ketinu pasidalinti savo tyrimų rezultatais su savo dukra ir tikiuosi, kad tai padės ir jums apie tai daugiau sužinoti.

Jean Chen yra kilusi iš Kinijos ir rašo sapyvardžiu, norėdama apsaugoti savo šeimą Kinijoje.

https://www.theepochtimes.com/a-moms-research-part-2-texas-freezing-and-global-warming_3705225.html?utm_source=pushengage

 

(Jean Chen) The Epoch Times 6       2021-02-23 3:01

ŠVENTASIS ,,SUTARIMAS” IR ATMESTI MOKSLININKAI

IPCC įsteigimas 1988 m. reiškė visuotinio atšilimo atėjimą į politinę sritį.

Kas penkeri metai TKKK paskelbia autoritetingą ataskaitą politikos formuotojams, dalyvaujantiems JT klimato kaitos pagrindų konvencijoje (JTBKKK). JTBKKK tikslas yra „stabilizuoti šiltnamio efektą sukeliančių dujų koncentraciją atmosferoje tokiu lygiu, kuris užkirstų kelią pavojingam žmonių kišimuisi į klimato sistemą.“ Taigi, daroma prielaida, kad dėl „kišimosi į klimato sistemą“ yra kalti žmonės.

Duodama parodymus JAV Atstovų rūmams 2017 m. kovą Dr. Judith Curry, „Georgia Tech Univ“ klimato mokslininkė, pažymėjo, kad, gavus JTBKKK mandatą, „klimato bendruomenė per anksti iškėlė mokslinę hipotezę apie žmonių sukeltus klimato pokyčius į valdančią teoriją, teigdama apie bendrą sutarimą“.
Daktaras Frederickas Seitzas, 17-asis JAV Nacionalinės mokslų akademijos prezidentas, 1996 m. „Wall Street Journal“ paskelbė straipsnį, kuriame kritikavo naujai paskelbtą TKKG vertinimo ataskaitą. Jis atrado, kad paskelbtoje ataskaitoje nėra jokių teiginių, išreiškiančių netikrumą dėl žmonių vaidmens klimato kaitoje, nors šie teiginiai buvo galutinėje ekspertų peržiūrėtoje versijoje, kurią patvirtino prisidedantys mokslininkai.
„Forbes“ ataskaita atskleidė, kad ataskaitoje „be selektoriaus paminėtų duomenų buvo naudojami atrankiniai duomenys, daktarinis grafikas“. Ji taip pat paminėjo, kad „kelios dešimtys tūkstančių mokslininkų pateikė oficialius protestus dėl nemokslinės TKKG praktikos. Kai kurie kritikai yra buvę rėmėjai “.
Taikant tokią praktiką, pasiekiamas toks „sutarimas“: Klimato pokyčius lemia žmogaus veikla; atsiras ekstremalių oro reiškinių; bus padaryta didelė ir didėjanti žala.
1989 m. žurnalo „Discover“ stripsnyje, Jonathanas Schellas citavo „sutarimo“ šalininką ir IPCC trečiosios vertinimo ataskaitos pagrindinį autorių Dr. Stepheną Schneiderį, kalbantį apie „sutarimo“ skleidimo strategiją: „Mes turim gauti plačią parama, pritraukdami visuomenės vaizduotę. Tam, žinoma, turim gausiai pasitelkti žiniasklaidą. Turim pasiūlyti baisių scenarijų, pateikti supaprastintus, dramatiškus teiginius, mažai paminint galimas abejones “.

Kai mokslas tampa politikos tarnaite, mokslininkai, stoję prieš „sutarimą“, paragavo aršios atmetimo kultūros. Nemažai pavyzdžių buvo pateikta knygoje „Kaip komunizmo šmėkla valdo mūsų pasaulį“.
Tuometinis NASA administratorius fizikas Michaelas Griffinas interviu NPR 2007 m. teigė, kad aukštesnė temperatūra nebūtinai yra bloga žmonėms. Žiniasklaida ir kai kurie klimato mokslininkai jį iškart kritikavo ir kitą savaitę turėjo atsiprašyti.
Švedų meteorologas Lennartas Bengtssonas, tuometinis Europos vidutinio nuotolio orų prognozių centro direktorius, 2014 m. sulaukė intensyvių atgarsių, nes įstojo į pasaulinio atšilimo mokslo atvirumo skatinimo minčių centro „The Global Warming Policy Foundation“ valdybą. Dėl didžiulio spaudimo jis turėjo atsistatydinti iš fondo per dvi savaites.
Velionis Davidas Bellamy, garsus britų botanikas, viešai pareiškė netikįs „sutarimu“. Todėl 2004 m. jis prarado vadovaujančius vaidmenis „Plantlife International“ ir „Royal Society of Wildlife Trust“. BBC taip pat nustojo dirbti su juo gamtos programose. Aktyvistai jį net apspjaudė Londono gatvėje.
Panašiai olandų meteorologas daktaras Hendrikas Tennekesas, po straipsnio, kur kritikavos klimato modelių tikslumą, 1995 m. neteko mokslinių tyrimų direktoriaus pareigų Olandijos karališkame meteorologijos institute
Sąrašas tęsiasi. Daugelis tyrėjų taip pat prarado finansavimą dėl savo požiūrio į „sutarimą“.
2015 m. Senato posėdyje daktarė Judith Curry patvirtino, kad „Klimato mokslininkė, pareiškusi apie netikrumą ar abejonių laipsnį diskusijose dėl klimato, yra priskiriama neigiantiems arba „pekiaujantiems abejonėmis“, kurių motyvai laikomi ideologiniais ar skatinančiais iškastinio kuro pramonės finansavimą“. Pati Dr. Curry buvo pažymėta kaip „klimato eretikė“, nes išreiškė susirūpinimą dėl „sutarimo“.

(Jean Chen) The Epoch Times 5       2021-02-23 2:38

VISUOTINIS ATŠILIMAS, ANGLIES DVIDEGINIS IR ŽMONĖS
Žemė per visą istoriją išgyveno atšilimo ir atšalimo ciklus. Pasak dr. Takuro Kobashi ir kitų japonų tyrinėtojų, prieš 11 270 metų temperatūra šiauriniame pusrutulyje per kelerius metus pakilo apie 4 ° C (7 ° F). Prieš 8000 metų Grenlandijos temperatūra per mažiau nei 20 metų atvėso maždaug 3 ° C (5 ° F), o po to atšilimas truko apie 70 metų.
Kinų mokslininkas Zhu Kezhenas atkreipė dėmesį, kad vidutinė metinė temperatūra Kinijoje prieš 3000 metų buvo maždaug 2 ° C (4 ° F) aukštesnė nei dabartinė temperatūra. Drambliai klajojo lygumose toje pačioje platumoje kaip Little Rock, Arkanzaso valstijoje. Prieš tūkstantį metų Europa išgyveno 300 Viduramžių šilto laikotarpio metų. Po to sekė 400 metų šalčio periodas, vadinamas „mažuoju ledynmečiu“, dėl kurio kilo daugybė maisto trūkumų ir badas.
Ar dabartinį atšilimą daugiausia lemia žmonės, ar natūralaus klimato svyravimų dalis, moksliniuose sluoksniuose yra diskutuotina tema. Kai kurie mokslininkai mano, kad galaktinis kosminių spindulių srautas ar saulės veikla vaidina didesnį vaidmenį klimato kaitoje nei žmogaus sukurtas anglies dvideginio išmetimas.

Be to, 2001 m. lapkričio mėn. „Climate Research“ žurnale paskelbtame tyrime „Antropogeninio anglies dioksido išmetimo klimato poveikio modeliavimas: nežinomybė ir neapibrėžtumai“ mokslininkai nustatė, kad šiltnamio efektą sukeliančių dujų (daugiausia anglies dvideginio, metano ir azoto oksidas) poveikį gali sušvelninti tokie veiksniai kaip sluoksniniai debesys. „4% padidėjęs sluoksninių debesų plotas visame pasaulyje gali kompensuoti maždaug dvigubai padidėjusios atmosferos CO2 koncentracijos poveikį.“
2013 m. Dr. Hansas von Storchas, vokiečių klimato mokslininkas, pranešė apie reiškinį, kurio negalima paaiškinti dabartiniais klimato modeliais: „Naujausi CO2 išmetimai iš tikrųjų padidėjo dar staigiau, nei bijojome. Todėl, remiantis daugeliu klimato modelių, per pastaruosius 10 metų temperatūra turėjo būti pakilusi maždaug 0,25 ° C (0,45 ° F). To nebuvo. Tiesą sakant, per pastaruosius 15 metų kilimas buvo tik 0,06 ° C (0,11 ° F) “.

(Jean Chen) The Epoch Times 4       2021-02-23 2:29

NEPATOGI TIESA
,,Savo 1974 m. paskaitoje ,,Kargo kultas”velionis Richardas Feynmanas (1965 m. Nobelio premija fizikos premijos laureatas) paragino mokslininkus objektyviai aptarti visus svarbius įrodymus, net ir tuos, kurie nepatvirtina pasakojimo. Tuo skiriasi mokslas ir propaganda.”
—Stevenas E. Kooninas, teorinis fizikas, Miesto mokslo ir pažangos centro prie Niujorko universiteto direktorius.

Dr. Stevenas E. Kooninas yra buvęs JAV energetikos departamento sekretorius mokslo klausimais. Straipsnyje, kurį jis parašė „Wall Street Journal“ 2017 m.lapkritį, jis apgailestavo, kad daugelis klimato mokslininkų, norėdami paremti savo pasakojimus, rodo duomenis be istorinio konteksto. Tai pažeidžia „pagrindines mokslo normas“.

Jis atkreipė dėmesį, kad JAV vyriausybės specialioje klimato mokslo ataskaitoje, kuri bus paskelbta lapkritį, jūros lygio kilimo aprašymas buvo abejotinas. „Ataskaitoje grėsmingai pažymima, kad nors XX a pasaulio jūros lygis vidutiniškai kilo 0,05 colio per metus, nuo 1993 m. jis pakilo maždaug dvigubai greičiau. Tačiau nepaminėta, kad svyravimų buvo ir anksčiau. XX a. Tie patys mokslinių tyrimų straipsniai, kuriuose cituojama ataskaita, rodo, kad naujausi rodikliai statistiškai nesiskiria nuo aukščiausių normų X a.  pradžioje, kai žmonių įtaka klimatui buvo daug mažesnė “.

Tai nevienintelis klaidinančio nutylėjimo pavyzdys ataskaitoje. „Ataskaitos santraukoje skelbiama, kad JAV karščio bangos nuo 1960-ųjų vidurio tapo vis dažnesnės, nors 1930-ųjų Dust Bowl pripažįstamas didžiausio karščio laikotarpiu. Vis dėlto ataskaitoje giliai palaidotas skaičius, rodantis, kad šilumos bangos šiandien nėra dažnesnės nei 1900 m. “

Šią vyriausybės ataskaitą parašė maždaug 30 mokslininkų komanda. Daktaro Koonino atskleista klastotė buvo kartojama kituose oficialiuose JAV vyriausybės ir Jungtinių Tautų klimato pranešimuose.

Jungtinių Tautų Tarpvyriausybinė klimato kaitos komisija (IPCC) propagavo teoriją, kad atšilus klimatui maliarija ir kitos vabzdžių platinamos ligos vis labiau plinta. Tačiau pagal 2011 m. „Forbes“ straipsnį „Pasaulio sveikatos organizacija praneša, kad mirčių nuo maliarijos atvejų per pastarąjį dešimtmetį sumažėjo beveik 40 proc., net kai žemė išgyveno„ karščiausią dešimtmetį “.„ Nature “paskelbtas straipsnis 2011 m. pristatė mokslinį tyrimą, kuriame nustatyta, kad „atrodo,  šiltesnė temperatūra lėtina maliarija sukeliančių parazitų perdavimą, mažindama jų užkrečiamumą“.
Kalbant apie sausrų ir visuotinio atšilimo santykį, Davidas Legatesas, buvęs Delavero universiteto Klimato tyrimų centro direktorius, 2014 m. Senato komitetui liudijo, kad „sausros Jungtinėse Valstijose yra dažnesnės ir intensyvesnės šaltuoju laikotarpiu. “

William Happer, fizikos mokslininkas ir buvęs Prinstono universiteto tyrimų viceprezidentas, Senato pakomitečiui liudijo, kad „nepaisant propagandos būgnų, CO2 nėra „ anglies tarša “, bet duoda„ padidėjusį žemės ūkio derlingumą “. Jis taip pat atkreipė dėmesį, kad „įvairūs pagrindiniai klimato modeliai numatė daug didesnį atšilimą nei pastebėta“.

Dabartiniai klimato tyrėjai atlikdami tyrimus beveik visiškai pasikliauja kompiuteriniais modeliais, nes dėl klimato problemos sudėtingumo neįmanoma eksperimentuoti ir patvirtinti kontroliuojamomis sąlygomis laboratorijoje. Tačiau klimato modeliai toli gražu nėra tobuli. Pasak apdovanojimų pelniusios NASA atmosferos mokslininkės Joanne Simpson, „Mes visi žinome oro paviršiaus sistemos modelių silpnumą“.

Prinstono fizikas Freemanas Dysonas pabrėžė, kad nors debesys yra labai svarbus veiksnys, įtakojantis klimatą, klimato modeliai negali jų realiai imituoti, nes jie „per maži ir per įvairūs“. Jis taip pat sakė: „Jūs galite daug sužinoti iš [modelių], bet negalite sužinoti, kas nutiks po 10 metų“.

(Jean Chen) The Epoch Times 3       2021-02-23 2:10

VISUOTINIS ATŠILIMAS IR URAGANAI
“Uraganai buvo pavaizduoti kaip tiesioginis žalingo visuotinio atšilimo poveikio plakatas.”
—Christopher Landsea, amerikiečių meteorologas

„The Epoch Times“ knygos „Kaip komunizmo žvilgsnis valdo mūsų pasaulį“ šešioliktojo skyriaus (I ir II dalys) dėka man buvo parodyti vartai į žinių apie klimato kaitą vandenyną.
Christopheris Landsea yra amerikiečių meteorologas ir uraganų ekspertas. Jo tinklalapyje Nacionalinės vandenynų ir atmosferos administracijos svetainėje radau straipsnį apie uraganų ir globalinio atšilimo santykį.
Straipsnyje dr. Landsea nurodo manantis, kad įvyko visuotinis atšilimas, o žmogaus veikla prisidėjo prie atšilimo. Tačiau, pasak jo tyrimų, „bendras globalinio atšilimo poveikis uraganams šiuo metu yra nereikšmingas ir greičiausiai išliks gana mažas net po šimtmečio“.
Visuotinis atšilimas padidina ir vandenyno, ir oro temperatūrą. Pasak dr. Landsea, aukštesnė vandenyno temperatūra prisideda prie tropinių audrų ar uraganų susidarymo, bet aukštesnė oro temperatūra trukdo audroms. Oro drėgmė, perkūnija ir vėjas, svarbesni, nei vandenyno temperatūra.
Dr. Landsea prognozuoja, kad jei pasaulinė temperatūra iki 2100 m. Padidės žymiai 2–3 ° C (4–6 ° F), uraganų skaičius gali sumažėti 25 proc., Intensyvumas gali šiek tiek padidėti (maždaug 3 proc.) ), audros šuoliai gali padidėti 3 proc., o kritulių skaičius gali padidėti 10 procentų vienam uraganui.
Bet palaukit! Ar pastaraisiais metais nesulaukiame daugiau uraganų ir didesnės žalos? Kai kurie tyrimai parodė, kad uraganų ir tropinių audrų skaičius padidėjo nuo 6–8 per metus 1870-aisiais iki 14–16 per metus 2000-aisiais, o jūros paviršiaus temperatūra per 100 metų padidėjo 0,78 ° C (1,5 ° F).
Dr. Landsea teigė, kad uraganų pagausėjimą galima sieti su pažangesnėmis uraganų aptikimo technologijomis. Virš vandenynų susidaro tropinės audros ir uraganai. Didžioji arba visa jų galia išsisklaido virš vandenynų. Šiais laikais uraganams stebėti tyrėjai turi lėktuvus, palydovus, radarus, plūdurus ir automatines meteorologines stotis. Daugelis šių technologijų nebuvo prieinamos prieš kelis dešimtmečius. Todėl neįmanoma gauti tikslių istorinių duomenų apie tikrąjį uraganų skaičių.
Bet skaičiuojant uraganus sausumoj, 1933 m. buvo daugiau uraganų nei 2005 m., didėjimo nematyti.
Kalbant apie didesnę uraganų žalą, dr. Landsea paaiškino, kad ją lemia turtingesni gyventojai ir daug daugiau gyventojų JAV pakrantėse. Nuo Meino iki Teksaso pajūrio gyventojų padaugėjo nuo 10 milijonų 1900 m. Iki 50 milijonų 2000 m. Jei atsižvelgsime į šiuos veiksnius uraganas „Katrina“ 2005 m. nebuvo toks galingas kaip 1926 m. Didysis Majamio uraganas, o uragano žala 1996–2005 būtų tolygi 1926–1935 m. „Nebuvo paskelbta tai paneigiančių tyrimų. Atrodo, kad uraganų pokyčiai nesusiję su visuotiniu atšilimu“, - rašė Landsea.

(Jean Chen) The Epoch Times 2       2021-02-23 2:10

TEKSASO UŽŠALIMO PAAIŠKINIMAS VISUOTINIU ATŠILIMU
Kadangi mano dukra paminėjo NASA, pirmiausia tyrinėjau NASA. Jie paskelbė vaizdo įrašą, kuriame parodyta pasaulio paviršiaus temperatūros pokyčiai nuo 1880 m. Iki 2020 m. Panašu, kad pasaulio paviršiaus temperatūra didėja, ypač nuo 2005 m. Temperatūra Šiaurės ašigalyje akivaizdžiausia.
Bet kodėl Teksasas, esantis pietuose, taip atšąla? Pasak pagrindinės žiniasklaidos, kaip ir „New York Times“, šiltesnė Arkties jūra ir plonesnis Arkties jūros ledas yra šaltesnių žemynų, esančių šiaurinio pusrutulio žemesnėse platumose, priežastis. Taip yra todėl, kad šiluma susilpnina cirkuliuojantį „srovės srautą“, laikantį šaltą poliarinį orą, todėl šaltas oras patenka į pietines juostas.
Nors tai įprastinis žiniasklaidos atsakymas, mokslo sluoksniuose tai vis dar laikoma hipoteze ir ją ginčija žymūs klimato mokslininkai:
„Tai įdomi idėja, tačiau alternatyvios stebėjimo analizės ir modeliavimas su klimato modeliais nepatvirtino hipotezės, ir mes nemanome, kad teoriniai argumentai, kuriais ji grindžiama, yra įtikinantys.
... Sutapimas savaime nėra tvirtas priežastinio ryšio atvejis. Šaltojo oro protrūkiai, dar sunkesni, nei įvyko šią žiemą, paveikė JAV šeštajame dešimtmetyje, aštuntojo dešimtmečio pabaigoje (ypač 1977 m.) Ir 1983 m., Kai Arkties jūros ledas buvo storesnis ir platesnis nei šiandien “.
- 2014 m. žurnale „Science“ rašė Johnas Wallace’as, Isaacas Heldas, Davidas Thompsonas, Kevinas Trenberthas ir Johnas Walshas.
„Per pastaruosius maždaug šešerius metus daryti daugybė modeliavimo tyrimų, rodo tik silpną Arkties atšilimo įtakąvidurio juostai. Imituojamų atsakymų dydis nuolat yra silpnesnis, nei gali reikšti stebėjimai dėl neaiškių ir ginčytinų priežasčių “.
- 2020 m. žurnale „Nature“ rašė Russellas Blackportas ir Jamesas A. Screenas.
Akivaizdu, kad mokslininkai nerado įtikinamų paaiškinimų apie didžiulį žiemos šaltį Teksase globalaus atšilimo kontekste. Tai gana nepatogu klimato apokalipsės šalininkams.
Visuotinis atšilimas buvo kaltas dėl visų nelaimių - uraganų, sausrų, potvynių, gaisrų, karščio bangų, maliarijos ir kylančio jūros lygio. Todėl ypatingą žiemos šaltį kažkaip turi sukelti visuotinis atšilimas, tiesa? Kaip vasario 18 d. žurnalistams sakė prezidento Baideno patarėja šalies saugumo klausimais Liz Sherwood-Randall: „Ekstremalūs orų įvykiai, kuriuos išgyvenam šią savaitę ... dar kartą mums parodo, kad klimato kaita tikra ir ji vyksta dabar, ir kad nesame tam tinkamai pasirengę “.

(Jean Chen) The Epoch Times 1       2021-02-23 2:09

https://www.theepochtimes.com/a-moms-research-part-2-texas-freezing-and-global-warming_3705225.html?utm_source=pushengage
Jean Chen. Mamos tyrimas (2 dalis): Teksaso užšalimas ir visuotinis atšilimas
2021 m. vasario 21 d
Su vyru kalbėjomės apie oro atšalimąTeksase ir dėl to atsirandančius uždarymus. Mano dukra mus išgirdusi sutriko ir pasakė: „Taigi jūs netikite globaliniu atšilimu?“
“Nebūtinai. Jei nori mane įtikinti, atsakyk į mano klausimus “, - sakė mano vyras. „Pirma, ar tiesa, kad turime visuotinį atšilimą? Pažiūrėkite, kaip atšalo Teksasas ir kiek čia prisnigo “.
„Mokslininkai teigia, kad tai sukelia visuotinis atšilimas!  “, - sakė mano dukra.
“GERAI. Antra, jei visuotinis atšilimas tikras, ar jį sukelia anglies dvideginis, ar žmogaus veikla? Trečia, ar būtų naudinga, jei Jungtinės Valstijos ir Europa nustotų išskirti anglies dvideginį, o Kinija galėtų daryti bet ką? Žinant, kad Kinija išmeta daugiau teršalų nei JAV ir Europa kartu. “
- Spėju, kad visuotinis atšilimas mus įdomi tema mano rašiniui, - įsiterpiau.
„Ne! Gali rašyti apie bet ką,tik ne apie visuotiną atšilimą! “sušuko dukra.
„Kodėl?“
“Nes tai kvaila!”
„Kodėl kvaila? Ketinu tai ištirti “.
„Mokslininkai ... Jungtinės Tautos ... NASA teigė, kad visuotinis atšilimas yra tiesa! Jei abejojate, tai tas pats, jei sakytumėt, kad žemė plokščia! “

“Na, nemanau, kad žemė plokščia, ir aš atliksiu tyrimą apie globalinį atšilimą”, - pasakiau.

„Bet tai, ką tu rašai, yra apie socializmą. Tai politika. O visuotinis atšilimas yra MOKSLAS! “

„Gerai, jei tai mokslas, žmonėms turėtų būti leista tai aptarinėti remiantis įrodymais ir duomenimis, tiesa? Kodėl tu tokia nepatenkinta? Man tiesiog įdomu rasti atsakymus į tavo tėtės klausimus. Nemanau, kad nusimintum, jei rašyčiau apie banginius ir jūrų vėžlius ir patikrinčiau, kurie iš jų plaukia greičiau “.
Tada nusprendžiau atlikti tyrimą ir sužinoti, kodėl mano dukrą taip jaudina ši tema.

Kis       2021-02-22 18:06

Lionka rusas ir disidentas,kaip as CAR fermeris?Skaito,kad mano dusia perejus is CAR fermerio.Kodel as nesu juodaodis(Negru vadinti uzmirskite,nors nuo to esme nesikeicia?)

stasys       2021-02-22 16:48

..ets - zidri.

stasys       2021-02-22 16:47

Man tie rusakalbiai amerikiečiai jau kepenyse sėdi ..kur ne pirstelesi už kokio kampo žiūrėk jau sėdi ten ponulis vankia ir suka savo barankas .Nėreikia turėti didelio proto tam kad paaiškinti savo įvykių versiją ,blogiau kai tokie ‘vankos -vstankos’ paplusta kraujais už demokratiją ..o tada ‘kapiecas’ demokratinės ‘trydos’ ilgis pradedamas matuoti sieksniais,prie tokių reikalu nereikia stebėtis jog ah1 ir jam panašūs kaip vistos supuola lesalo . Viso ko gero linkintis stasys .Netikėkite tik ką jums sako širdį ekranai ,galva žmogaus ne šiukšlių kibiras kad joje kaupti visokias atliekas .

>ah1 apie Andrejų Fursovą        2021-02-22 11:20

Андрей Фурсов владеет английским, французским, монгольским языками, языком суахили. Касательно своего отношения к проблемам реализации в стране избирательного права заявил следующее: «На выборы не ходил в советское время, не хожу сейчас. Потому что это — не выборы».
Касательно перспектив своего участия в политической жизни страны учёный заявил: «Я не занимаюсь политикой, потому что политики в нашей стране нет, у нас есть некая деятельность, которую организует администрация президента [...] я считаю, что в чужие игры играть нельзя, потому что в них нельзя выиграть».

ah1       2021-02-22 3:06

kas yra kas, kas ko
https://youtu.be/LljHobU6Ryo
9 : 42

Gerb. Prezidente Nausėda,       2021-02-22 0:05

ar atrastumėte, kaip vienintelį dar likusį išsigelbėjimą iš melo tironijos,
kaip kviečia Leonas Weinsteinas JAV, 30 spartiečių
- jaunų, liūnu Lietuvoje virtusią sistemą sutraukyti pasiryžusių principingų jaunuolių? - Tikrai taip, nes mums smegenis plovė ne taip ilgai,
ne tiek press-titutų spėta paruošti, ne tiek išgalėta jiems susimokėti,
o puikiai išsimokslinusių, dorybingų, idealais tikinčių jaunuolių pakanka.
Leonas Weinsteinas teisus: dabar laikmetis (Dievo duotas?), kai šansą dar turime, bet, jei nors kiek delsime dabar, „liberaliąja demokratija“ prisidenginėjanti tironija liaudies naivumo įduotu visrakčiu
jau krapšto kiekvieno mūsų namų durų spyną. Krebždesio negirdite?

ah1       2021-02-21 23:23

8:25 Bet mes toje sistemoje “Loxai” - mes su jumis. Nežinau kaip tai pataisyti, be manęs yra dar žmonės ant balto svieto, kurie žino kaip tai pataisyti. Bet mums reikalingas kongresas, senatas ir prezidentas kuris norės tai ištaisyti

ah1       2021-02-21 23:08

Nieko naujo. sukasi apie demokratijos rezultatą.
6:21 Aš įtariu, kad Jūs pagaliau suvokėt,kad mus valdo mafija.
2016 m. mafijai staiga iškilo problema D. Tramp - viena problema atsirado.Jie negalėjo leisti jam laimėti antrą kartą. Tai būtų tolygu mirčiai.
6:50 Bet per 4 m. iš vieno Tramp išaugo 75 milijonai žmonių, kurie įtikėjo kad galima atsikratyti mafijos…
7:30 Jie nežino kaip, jie nežino į ką pakeisti sistemą, kuri yra ir veikia šiandien JAV, kuri atvedė ir visada žmonijos istorijoje atvesdavo prie valdymo mafijos. Vadinkit tai įvairiai oligarxatas,tironija, nežinau, dauguma proletarinė arba religinė... tai neturi jokios reikšmės, bet visada įvykdavo vienas ir tas pat kaip rezultatas demokratijos - mes nelaisvi, mums komanduoja, jiems galima viskas, mums skirtingais periodais nuo nedaug iki nieko.

Lee Kuan Yew (Singapūro ekonomikos stebuklas)       2021-02-21 22:23

Norite įveikti korupciją?
- Privalote būti pasirengę pasodinti draugus ir giminaičius.

Rekomenduojame

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.