Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Sveikatos apsaugos politika, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Krikščionių pilietinis veikimas

Lenkijos mokslininkai ragina šalies dvasininkus vienytis su Lenkijos visuomene „prieš netikrą pandemiją ir eksperimentines vakcinas“

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 30 d. 20:26

11     

    

Lenkijos mokslininkai ragina šalies dvasininkus vienytis su Lenkijos visuomene „prieš netikrą pandemiją ir eksperimentines vakcinas“

Dalijamės į asociaciją „Laisvi pasirinkimai“ (lenk. „Wolne Wybory“) susibūrusių garsių lenkų mokslininkų ir medikų kreipimusi į Lenkijos vyskupų konferencijos pirmininką, šios šalies Bažnyčios kunigus. Viešame laiške, išplatintame rugpjūčio mėnesį, ganytojai kviečiami solidarizuotis su visuomene prieš netikrą pandemiją ir eksperimentines vakcinas.

Asociacija „Laisvi pasirinkimai“
(„Wolne wybory“)

Maršalkovska g. 58, 00-545 Varšuva
http://www.wolnewybory.org

Dėl susivienijimo su Lenkijos visuomene prieš netikrą pandemiją ir eksperimentines vakcinas:
atviras laiškas Romos katalikų bažnyčios kunigams

Varšuva, 2021 m. rugpjūčio 11 d.

Arkivyskupas Stanislovas Gondeckis (Stanisław Gądecki)
Poznanės arkivyskupas metropolitas
Lenkijos vyskupų konferencijos pirmininkas
Europos vyskupų konferencijų tarybos pirmininko pavaduotojas (CCEE)

Arkivyskupas Marekas Jendraševskis (Marek Jędraszewski)
Krokuvos arkivyskupas metropolitas
Lenkijos vyskupų konferencijos pirmininko pavaduotojas

Vyskupas Arturas G. Mizinskis (Artur G. Miziński)
Lenkijos vyskupų konferencijos generalinis sekretorius

Vyskupas Juozapas Vrubelis (Józef Wróbel), SCJ
Lenkijos vyskupų konferencijos bioetikos ekspertų grupės pirmininkas.

Informacija: Romos katalikų bažnyčios vyskupams, klebonams, kunigams.

Garbingieji Kunigai,

Kreipiamės į jus, garbingieji Kunigai, dėl bažnyčių ir parapijų panaudojimo skiepijimo nuo Covid-19 punktams steigti. Norime jus informuoti apie tokių sprendimų etines, eologines
ir socialines pasekmes.

Jau daugiau nei metus Lenkijoje ir kitose šalyse skleidžiama propaganda apie koronaviruso SARS-CoV-2, sukeliančio ligą COVID-19, grėsmę. Šios ligos ir jos grėsmės statistika yra gerokai perdėta. Nepaisant Lenkijos pasirašytos Žmogaus teisių ir biomedicinos konvencijos, kurioje numatyta, kad būtina atvirai diskutuoti medicinos klausimais, nepriklausomų mokslininkų ir gydytojų, kurie atkreipia dėmesį į klastotes, susijusias su pandemija, ir pavojus, susijusius su eksperimentiniais preparatais, vadinamais „vakcinomis“, pagrįstais modifikuotomis mRNA ir DNR technologijomis, balsai nutildinami (žr. Mokslininkų ir gydytojų kreipimąsi dėl skiepų ir vėlesnius apeliacinius skundus). Dėl šių priežasčių Romos Katalikų Bažnyčios kunigai jokiu būdu neturėtų sutikti nei su tolesniais apribojimais, lemiančiais religinių apeigų apribojimus, nei su eksperimentinės vakcinacijos skatinimu.

Visų pirma, ar Kunigai supranta, kas yra vadinamosios kamieninės ląstelės ir kaip jos gaunamos vadinamosioms „vakcinoms“? Karolina Novačik-Tomasik (Nowaczyk-Tomasik), atstovaujanti „Pfizer“ įmonei, paklausta „Radio Maryja“ apie kamienines ląsteles, atsakė: „Kai kuriuose (bet ne visuose) vakcinos programos laboratoriniuose tyrimuose buvo naudojamos HEK293 ląstelės“. Kas yra HEK293 ląstelės? HEK293 yra žmogaus embrioninės inkstų ląstelės. „HEK“ tai sutrumpinimas nuo ‚Human Embryonic Kidney‘, o ‚293‘ nurodo eksperimentų, kuriuos mokslininkas atliko kurdamas šią ląstelių liniją, skaičių. HEK293 ląstelės yra gautos iš abortų. HEK-293 ląstelių linija naudojama dviejų tipų eksperimentinėms vakcinoms nuo COVID-19 gaminti. Ar tai neturėtų paskatinti mus atidžiau apsvarstyti, su kokiu produktu turime reikalą, kai esame taip įkyriai įtikinėjami sutikti skiepytis, kai mums žadamas atlygis už skiepijimą ir ne kartą esame verčiami skiepytis? Kodėl šiuo klausimu nevyksta pagrįstos mokslinės diskusijos? Turime moralinę teisę kelti klausimus apie mRNA ir DNR preparatų, vadinamų „vakcinomis“, gamybos proceso teisingumą, taip pat apie jų platinimo teisingumą, ypač mūsų parapijose ir su mūsų klebonų pritarimu.

Antra, ar Kunigai žino 1947 m. priimto Niurnbergo kodekso nuostatas? Tai tarptautinis dokumentas, parengtas remiantis žiauriais Antrojo pasaulinio karo metais vykdytais
eksperimentais su žmonėmis, kuriame reglamentuojamas medicininių procedūrų ir eksperimentų atlikimas. Jame aiškiai nurodoma, kad „savanoriškas eksperimento dalyvio
sutikimas yra absoliučiai būtinas“ ir kad „eksperimentas turėtų būti naudingas visuomenės gerovei, o to neįmanoma pasiekti kitais metodais ar priemonėmis“. Tuo tarpu užuot taikę alternatyvius COVID-19 gydymo metodus, pavyzdžiui, amantadinu, apie kuriuos ne kartą rašė daktaras Włodzimierz Bodnar, yra propaguojamas skiepijimas eksperimentiniais preparatais, vadinamais „vakcinomis“, ir dažnai žmonės yra verčiami tai daryti (daug prievartos atvejų pasitaiko, be kita ko, kariuomenėje ir sveikatos priežiūros įstaigose). ES strategijoje dėl COVID-19 vakcinų Europos Komisija nurodė, kad: „Vakcinos kūrimas paprastai trunka ilgiau nei 10 metų. Saugios ir veiksmingos vakcinos kūrimas yra labai sudėtingas procesas. Todėl nurodoma, kad Europos Komisija taikys specialią, pagreitintą procedūrą dėl sąlyginio leidimo prekiauti vakcinomis“. Eksperimentinis vakcinų pobūdis taip pat minimas daugelyje profesinių leidinių. Todėl skiepijimas turi būti laikomas dalyvavimu medicininiame eksperimente ir gali būti tik savanoriškas. Tai aiškiai pabrėžė Europos Taryba 2021 m. sausio 27 d. rezoliucijoje, kurioje teigiama, kad būtina užtikrinti, jog piliečiai būtų informuojami, kad skiepijimas nėra privalomas, ir kad niekam nebūtų daromas socialinis spaudimas.

Kitas klausimas – šių eksperimentinių „vakcinų“ veiksmingumas. Kadangi tai yra medicininis eksperimentas, abejotinas yra tikrasis jų veiksmingumas, kuris, kaip teigiama gamintojų reklaminėje medžiagoje, buvo 90 %. Viena iš šalių, kurioje buvo skiepijama daugiausiai, yra Izraelis. Izraelio gydytojas daktaras Kobis Havivas (Kobi Haviv), Jeruzalės Herzogos ligoninės direktorius, rašo: „85-90 proc. šiuo metu hospitalizuojamų pacientų sudaro visiškai paskiepyti pacientai ir tai taikoma 95 proc. ūmiai susirgusių pacientų. Vakcinų veiksmingumas mažėja“. Atsiranda mokslinių tyrimų, kuriuose teigiama, kad paskiepyti žmonės bus mažiau atsparūs naujiems koronaviruso variantams nei neskiepyti žmonės. Kiekvienas kvėpavimo takų virusas mutuoja, todėl veiksminga vakcina nuo gripo taip ir nebuvo išrasta. Net dabartinę vyriausybės politiką palaikantys medikai teigia, kad „asmenys, pasiskiepiję nuo COVID-19, taip pat gali užsikrėsti koronavirusu“, ypač naujuoju Delta variantu.

Nepaisant daugybės nežinomųjų, mūsų vyriausybė, plačiu mastu vykdydama Nacionalinę imunizacijos programą, skatina eksperimentinio pobūdžio skiepus. Nuolat esame spaudžiami, o kartais net verčiami ir šantažuojami darbovietėse ir mokyklose, kad pasiduotume šiam nežinomo veiksmingumo ir nežinomų pasekmių medicininiam eksperimentui, kurio neigiamas šalutinis poveikis tampa vis akivaizdesnis. Nuolat gauname pranešimų apie staigius susirgimus ir net mirties atvejus netrukus po skiepijimo. Prof. Peteris Širmacheris (Peter Schirmacher), Heidelbergo universiteto Patologijos instituto direktorius teigia:

Nepakankamai įvertinamas mirtinų skiepijimo pasekmių skaičius“. Jis vertina, jog 30–40 % žmonių, mirusių per dvi savaites po vakcinacijos, mirė būtent dėl šios priežasties. Nors valdžios institucijos daro viską, kad nutylėtų apie gaunamą nerimą keliančią informaciją, vis daugiau tokių pranešimų patenka net į pagrindinę žiniasklaidą. Garbingieji Kunigai, ar šios žinios jūsų nepasiekė? Kaip turime suprasti jūsų sutikimą organizuoti skiepijimo centrus mūsų bažnyčiose ir parapijose?

Dabartinės koronaviruso politikos esmė – trys esminės klaidos arba, tiksliau tariant, trys visuomenę klaidinantys iškraipymai.

1. Vienintelis būdas sustabdyti pandemiją yra skiepai nuo COVID-19 – tai netiesa, nes ligą galima gydyti ir sumažinti mirčių skaičių tokiais vaistais kaip amantadinas, ivermektinas ir daugeliu kitų arba sąmoningai stiprinant imuninę sistemą.

2. Vienintelis būdas pasiekti kolektyvinį imunitetą yra visuotinis skiepijimas – tai melas, nes kolektyvinis imunitetas pasiekiamas ir natūraliai užsikrėtus. Publikacijoje „Antibody Evolution after SARS-CoV-2 mRNA“ tarptautinis devyniolikos mokslininkų kolektyvas įrodė, kad natūralus užsikrėtimas COVID-19 yra daug naudingesnis nei skiepijimas, nes natūralios infekcijos metu atrinktos atminties ląstelės yra stipresnės ir gausesnės nei vakcinacijos metu sukurtos atminties ląstelės.

3. Vakcinos yra visiškai saugios – tai dar vienas melas, nes faktai rodo, kad yra daug komplikacijų, susijusių su COVID-19 vakcina (kardiotoksiškumas, moterų reprodukcinės sveikatos sutrikimai, nervų sistemos sutrikimai, kraujo krešuliai), o Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, nuo Nacionalinės skiepijimo programos pradžios, t. y. nuo 2020 m. gruodžio 27 d. iki 2021 m. birželio 5 d., mirė 730 žmonių, paskiepytų dviem vakcinos dozėmis, ir 3170 žmonių, paskiepytų viena vakcinos doze.

Štai konkretus pavyzdys, kurį pateikė vienas iš mūsų signatarų: Per paskutinę pamainą į mūsų ligoninę buvo atvežtas psichikos sutrikimų turintis globos namų gyventojas. Paklausiau šio paciento slaugytojo, kaip ilgai dabar tenka laukti vietos globos namuose, nes dar prieš dvejus metus šis laikotarpis buvo apie 2,5 metų. Jis atsakė, kad šiuo metu visai nelaukiama ir jiems trūksta daug vietų, nes daromos mRNA preparatų injekcijos, po kurių gyventojai neatsibunda – jie dažniausiai miršta naktį. Po šių preparatų niekas nepraneša apie NVP (nepageidaujamas povakcinines reakcijas) ar mirtis. Šios mirtys siejamos su senyvu amžiumi.

Ar Kunigai negauna tokios informacijos arba mūsų vėlesnių kreipimųsi? Raginome Lenkijos valdžios institucijas atsisakyti masinio skiepijimo; nebenaudoti nepatikimų PGR testų ir neįvesti papildomų sanitarinių reikalavimų, kurie griauna mūsų švietimą, kultūrą, religinį gyvenimą ir ekonomiką, o kontroliuojamai skatinti natūralaus kolektyvinio imuniteto vystymąsi visuomenėje per populiaciją, kuriai būdinga maža sunkių ligų ar mirties rizika (vaikai ir jaunimas), apsaugant rizikos grupei priklausančius asmenis, ir skiepyti tik tuos, kurie to nori, ypač rizikos grupių asmenis, prieš tai juos išsamiai informavus apie galimas komplikacijas.

Taip pat atkreipėme dėmesį į galimus vyriausybės medicinos ekspertų interesų konfliktus ir jų sąsajas su užsienio farmacijos bendrovėmis, kurios gauna didžiulį pelną parduodamos vakcinas.

Jau daugiau nei metus bažnyčiose trūksta šventinto vandens. Kaip pagrįsti jos nebuvimą? Ar dar prisimenate, Kunigai, maldos žodžius, pasakytus per vandens pašventinimą? „Viešpatie, visagali Dieve, Tu esi kūno ir sielos gyvybės šaltinis ir pradžia. Prašome Tave palaiminti šį vandenį, kurį su pasitikėjimu naudojame, kad gautume nuodėmių atleidimą ir apsaugą nuo visų ligų ir šėtono pinklių [...],  kad galėtume prie Tavęs artintis viduje apsivalę ir išvengtume visų kūno ir sielos pavojų. Per Kristų, mūsų Viešpatį. Amen“.

Ar prisimenate Jėzaus Kristaus žodžius: „Aš esu gerasis ganytojas. Gerasis ganytojas atiduoda savo gyvybę už avis. Tačiau samdinys ir tas, kuris nėra piemuo ir kurio avys nėra jo nuosavos, pamatęs ateinantį vilką, palieka avis ir bėga, o vilkas jas pagauna ir išsklaido. Juk jis yra samdinys ir nesirūpina avimis.“ Todėl galima pagrįstai paklausti: ar jūs vis dar esate mūsų geri ganytojai, ar tik įbauginti samdiniai?

Gerbiamieji Kunigai, jausdami gilų susirūpinimą šiuo didžiuliu bendruoju gėriu, kuris yra Šventoji Bažnyčia, ir mūsų Tėvynės ateitimi, prašome Jūsų prieš priimant bet kokį sprendimą, giliai apmąstyti šią temą. Remdamiesi Lenkijos Bažnyčios tradicija, raginame jus kartu su visuomene ginti Lenkiją, o ne remti korumpuotą ir nuo užsienio interesų priklausomą vyriausybę.

Prašome perskaityti šį laišką bažnyčiose. Mes su jumis solidarizuojamės maldoje ir laukiame Tėvo dovanos – pašventinimo Šventojoje Dvasioje, kurio mums šiandien taip reikia.

Pagarbiai,
hab. dr. V. Julianas Korab-Karpovičius (W. Julian Korab-Karpowicz), Oksfordo universiteto profesorius, „Wolne Wybory“ pirmininkas

dr Zbignievas Halatas (Zbigniew Hałat), epidemiologas, buvęs Sveikatos apsaugos ministerijos vyriausiasis sanitarijos inspektorius ir valstybės sekretoriaus pavaduotojas

prof. hab. dr. med. Marija E. Sobaniec-Lotovska (Maria E. Sobaniec-Łotowska), Balstogė

prof. hab. dr. med. Kristina Lisiecka-Opalko (Krystyna Lisiecka-Opalko), Ščecinas

prof. hab. dr. med. Andžejus Fridrichovskis (Andrzej Frydrychowski), Bydgoščėprof. hab. dr. farm. Marija H. Boravska (Maria H. Borawska), Balstogė

prof. hab. dr. Jakubas Z. Lichanskis (Jakub Z. Lichański), Varšuva hab. dr. Ryšardas Zajončkovskis (Ryszard Zajączkowski), KUL prof., Liublinas

dr. med. Ivona Chlebovska (Iwona Chlebowska), Kozminekas

dr. med. Marekas Blažejakas (Marek Błażejak), Hamburgas

dr. med. Ježis Konkolis (Jerzy Kąkol), Bydgoščė

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

štaziui       2021-08-31 13:39

stazele, tau marksistinis triperis galutinai smegenis supūdė. Šliaužk atgal pas šeimininkus, tenkink visomis savo angomis ir čia neprasižiok.

stasys       2021-08-31 11:52

Nepykite ‘Tadžmahalo slėnio gyventojai’ pas mus Lietuvoje žmonės turi artimųjų kuriais rūpintis iprastas reikalas . Taip jau nutiko kad vienos dieviškosios šviesos pasimaitinimui iprastai neužtenka . Taip ir pavadinau to str. autorius , ‘meluoja tos padlos’ , jei tai butų kažkokia tiesa tektu tas įstaigas pervadinti į ‘adolfo krematoriumus’ . Suprantu kam skirta ši žinutė ir tai dvigubiną to melo našta .

VaidasVDS       2021-08-31 10:54

Įsigalėjusi oficiali bažnyčia dažnai tampa priešu pačiai sau.
Kaip ir oficialioje bažnyčioje(iose), taip ir visuomenėje tikrai ir nuoširdžiai pasišventusių Dievui ir visuomenei (bendruomenei), yra labai nedaug.
Daug kam daug svarbesnis yra konformizmas - prisitaikymas ir pataikavimas oficialiai tiek oficialios bažnyčios, tiek oficialios valdžios oficialiai nuomonei (valdžiai). Kada veikiama dėl konformizmo, išduodami net ir pagrindiniai dvasingumo principai (galimai lemiantys net ir aukštų hierarchų sielų žūtį...).
Nenuostabu, kad vienu atveju - sprendžiant tik materialias-moralias problemas - atsiranda žmonių, kurie nesutinka su oficialia valdžios nuomone ir politika, bet jų nebūna daug (dauguma), ir jie neturi didelės materialinės paramos.
Nenuostabu, kad kitu atveju - sprendžiant dvasines problemas - kuriasi daugybė sektų, atskalūnų nuo oficialaus tikėjimo dogmų ir jos taip pat neturi nei materialinės, nei hierarchų paramos.
O tikra tiesa dažniausiai būna tik tam tikrose detalėse, kurių nesuteršia savanaudiškumas, godumas, puikybė ir perdėtas pasitikėjimas savimi ar savo įsitikinimais.
Todėl nei nedidelių partijėlių, nei sektų kūrimas - nėra tikra išeitis iš tokios blogos padėties. Vienybę galima pasiekti tik vienu būdu - ieškant ne skirtumų (kurių turi kiekvienas - tiek individas, tiek grupės), bet vienijančių dalykų. Ir geriausiai galima vienytis TURINT sveiką požiūrį į visas religijas, net ir sektas (kurios akcentuoja tikėjimą, o ne beprotiškus pasiaukojimus, turto kaupimą, seksualinius nukrypimus ar kieno nors asmeninį išskirtinumą), AKCENTUOJANT sveiką protą tiek dėl požiūrio į religines-dvasines vertybes, tiek į normalias visuomenines vertybes (lyčių, bet ne iškrypimų lygybė; rasių vienodos galimybės, bet ne dirbtinis jų suvienodinimas; protinga migracija - įsileidžiant tik išlavintus migrantus, o trečiojo pasaulio šalims teikiant humanitarinę-mokslinę lavinimo paramą) ir iš tiesų MOKSLIŠKAI tyrinėjant visus sunkiai suprantamus reiškinius - keliamos teorijos, visapusiškos nuomonės ir diskusijos, neignoruojant kitų, bet nešališkai tikrinant visus faktus ir nesiekiant asmeninės naudos - turtų ar postų (sostų)...

staska, išmok skaityti       2021-08-31 10:54

Eilės į globos namus laukti nebereikia, nes jų gyventojai miršta naktį po vakcinavimo. Gali ir tu bėgti, ir tave be skausmo pasiųs… jei ne pas šv. Petrą, tai kur nors kitur smile .

hierarxas       2021-08-31 10:05

Vyriausybės dotacijos bažnyčiai realios, o Dievo malonės realityvios.
Geriau žvirblis rankojs, nei Apvaizda dausose.
Todėl lietuviška Bažnyčios administracija darys ir kalbės “taip kaip reikia”.
Tiesiog taip labiau apsimoka.

Ačiū ačiū ačiū       2021-08-31 9:02

Ačiū broliai lenkai.Jūs esate paguoda ir viltis šiuo tamsybių metu…Todėl, kad neturite aborto įstatymo_ esate palaiminti ir Dievo saugomi, nes neprarandate išminties ir drąsos.Mums, deja, ne taip pasisekė.......Vis tiktai, sudėkime viltis į Dievą.......

Kazys       2021-08-31 8:43

stasy, bėk greitai susileisk dar likusias šešias porcijas vakcinų( juk dvi aišku jau turi) gali visas iš karto, dvi į vieną petį ,dvi į kitą dar dvi į subinę ir būk sau laimingas gal pasieksi nirvaną o gal pas šv. Petrą.

stasys       2021-08-31 7:24

Plepalai nuo pečiaus .Jei tikėti kiekviena tauškiančia ‘boba’ su savo nuomone kur mes taip nueisime ? Štai visi ju argumentai cit.”Štai konkretus pavyzdys, kurį pateikė vienas iš mūsų signatarų: Per paskutinę pamainą į mūsų ligoninę buvo atvežtas psichikos sutrikimų turintis globos namų gyventojas. Paklausiau šio paciento slaugytojo, kaip ilgai dabar tenka laukti vietos globos namuose, nes dar prieš dvejus metus šis laikotarpis buvo apie 2,5 metų. Jis atsakė, kad šiuo metu visai nelaukiama ir jiems trūksta daug vietų, nes daromos mRNA preparatų injekcijos, po kurių gyventojai neatsibunda – jie dažniausiai miršta naktį. Po šių preparatų niekas nepraneša apie NVP (nepageidaujamas povakcinines reakcijas) ar mirtis. Šios mirtys siejamos su senyvu amžiumi.”
- Po tokiu argumentu reikia eiti skiepytis .. juk meluoja tie ‘padlos susiriesdami’.

Pagarba       2021-08-31 5:59

ir padėka tikriesiems Lenkijos mokslininkams, priešingai nei mūsiškiams iš STI, taip ir neišdrįsusiems pasakyti tiesos. Ir labai baisu, kad pas mus yra daug galvojančių ar bent rašančių kaip PtksŠ. O hierarchai, ir Lenkijoje, ir Lietuvoje, ir tikriausiai visur kitur klauso Vatikano, taigi “susiprotėti” vargu ar gali.

O kada        2021-08-31 5:38

mūsų hierarchai susiprotės? Kai nebeliks ,,avelių”?

PtksŠ       2021-08-31 3:19

Nieko nėra baisiau už nukvakusius arba piktybiškai faktus iškraipinėjančius mokslininkus.

Rekomenduojame

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.