Emigracija, imigracija, demografija

Lenkija toliau gina Europą nuo Lukašenkos ordų

Tiesos.lt siūlo   2021 m. lapkričio 17 d. 10:39

10     

    

Lenkija toliau gina Europą nuo Lukašenkos ordų

alkas.lt

Lenkiją ir toliau atakuoja Baltarusijos diktatoriaus siunčiamos Azijiečių ordos, o Lietuvos spauda tartum bendrininkaudama su Aliaksandru Lukašenka rašo apie „migrantų krizę“.

Lapkričio 16 d. keli tūkstančiai perėjūnų iš Artimųjų Rytų, su turistinėmis vizomis atvykusių į Baltarusiją, vėl šturmavo Lenkijos valstybinę sieną. Šį kartą Lenkijos pasieniečiai buvo užpulti su akmenimis.


Lenkijos Krašto apsaugos ministerijos paskelbtame vaizdo įraše galima matyti, kaip nusikaltėliai puolantys Kužnicos pasienio punktą į Lenkijos pareigūnus mėto akmenis. Sienos gynėjai nuo agresorių ginasi ašarinėmis dujomis ir vandens patranka.  Vieni užpuolikai iš apylinkių link valstybinės sienos tempia akmenis, o kiti juos mėto į pareigūnus ir bando pralaužti apsauginius įtvirtinimus.


Lenkijos policija pranešė, kad per susirėmimus sunkiai sužeistas vienas policininkas, jam tikriausiai skilo kaukolė.

 


„Šiandienos ataka vyko griežtai prižiūrint baltarusių tarnyboms“, – rašoma visuomeniniame tinkle „Twitter“ paskelbtame Lenkijos gynybos ministerija pranešime.

Antpuoliui vadovavę Baltarusijos pareigūnai neleido užpuolikams atsitraukti nuo pasienio posto. Manoma, kad Baltarusijos jėgos struktūros užpuolikus aprūpino garsinėmis granatomis.

Visuomeniniuose tinkluose skelbiamuose vaizdo įrašuose galima matyti, kad Lenkijos valstybinės sienos užpuolikai buvo apsiginklavę metaliniais strypais, grindinio plytomis, buteliais ir medžių šakomis…


Šturmą prieš Lenkią rengianti Baltarusijos valdžia perėjo ir į informacinį puolimą – viešai apkaltino Lenkiją „eskaluojant migrantų krizę“.

 

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2021-11-20 15:53

Beje, Lenkijos vyriausybes poziuris nuostabiai sutapo su mano poziuriu, kai pasigirdo tos “mielasyrdingos” svetima saskaita ponios “kvietimas” i Miunchena.
Maniau, kad lenkai eis kompromisan, pasiulys vokieciams pasiimti “pabegelius” nuo sienos ir veztis be sustojimu i Vokietija.
Bet ne. Lenkai nenusileido: Atsakas buvo , galite priimti, ei norite, tik pro musu teritorija jie visvien nevaziuos.
Ponia skestelejo rankomis a le as va tokia gera, pedet noriu, bet pikti lenkai neleidzia.
Visdelto mano poziuriu inzinieriai irenginiai problemos nesprendzia. Net investavus milijonus i fizine siena ji lengvai bus apeinama jei ne per Lietuva, tai per Ukraina ir laikantis konvencijos del pabegeliu(fizinis isstumimas nenaudojant saunamojo ginklo) teks laikyti didziules pajegas net ir esant fizinei sienai.
Turetu buti modernizuota pati pabegeliu konvencija: jeigu yra Baltarusijos viza(arba dokumentu nera) , o “pabegelis” pagaunamas Lenkijoje - tai jis turi buti be jokiu kalbu deportuojamas i Baltarusija nepriimant svarstyti jo pareiskimo del politinio prieglobscio. Arba link numanomos atvykelio kilmes vietos. Kur nors i Afrika , kur nera valstybines valdzios: Somali, Pietu Sudanas.
Panasiai elgiasi JAV jeigu nelegalus immigrantas pagaunamas darant nusikaltima (pvz. shop liftingas) “pametes” dokumentus. Juodas - i bet kuri lektuva skrendanti i Afrika, azijietis - Azijos link, rusas - rytu Europos link. Atveza i aerouosta geleziniame narve, nuvelka i lektuva, isodina , nuima antrankius ir uzdaren liuka leidzia lektuvui isskristi. Ir pamirsta apie ji.
ir negirdejau,kad kas nors butu bandes kelti byla JAV uz “migrantu teisiu pazeidima”.
O jeigu nedaro nusikaltimu? Tada kam ji gaudyti , jeigu zmogus nusikaltimu nedaro ?uzsidirba kazkaip pinigus, niekam toks netrukdo.Bet legalaus statuso jam niekas neskuba duoti. Gali ir 10, ir 20, ir 30 metu pragyvent ir liksi “duchu” - nelegaliu immigrantu.
Ir man nesuprantamas lietuviu neryztingumas kai “pabegeliai” kelia riauses. Sugadinai inventoriu - paraiskos prieglobsciui svarstymas nedelsiant nutraukiamas ir zmogus skraidinamas(ar plukdomas) numanomos kilmes kryptimi.Ir visai nebutinai i ta sali is kurios kiles.

stasys       2021-11-19 9:25

o ka dar galį daryti tie apgauti žmonės ? ka patys veiktumėte papuole į tokia situacija ? ..‘nespjauk į vandenį nes gali tekti jį gerti’ mielieji iš Alko.lt Truputi vimdo tas musų pukuotu ir šiltučiu įvaizdis . Jei jau leidai daliai imigrantų persikelti ir įsikurti Europoje turi leisti ir jų šeimoms susijungti .

Dzeikas       2021-11-18 10:46

“normaliam” : Vakarai uzpresavo? Uz lektuvo uzgrobima NATO salys turejo teikti jam ultimatuma su reikalavima grazinti lektuva su visais keleiviais + ismoketi kompensacija uz moraline ir fizine zala. Atsisakius Minska pavrtst betono nuolauzu kruva.
O tai ka daro Vakarai yra myzimas i bata.Todel Putinas ir jo 6-e izuleja.

Normalus       2021-11-18 10:30

Lukašenkos kerštas , o ne kokios jo tos ordos . Tai negi jis turi nieko nedaryt , kai jį patį taip be ceremonijų užpresavo Vakarai ?

Dzeikas       2021-11-18 9:20

Pvz, Izraelis 6 Dienu kare 1967m su 2 mln gyventoju pries 40 mln arabu saliu koalicija.
Ir JAV investuoja ne i Egipta ar Turkija , o i Izraeli. Kodel? Lygiai del tos pacios priezasties kad kuria bazes Lenkijoje , o ne Lietuvoje.
Kas reiskia tureti reikalu su Lietuva parode FBI kalejimo istorija Lietuvoje.
Na apie ka po to su lietuviais kalbetis? Na turime “savu kales vaiku” statusa Amerikoje. Bet sito ,tam kad JAV rizikuotu savo kariu gyvybe - nepakanka.
Stai kaina kuria Lietuva moka uz Chamo pergalen.

ah1       2021-11-17 23:40

> Dzeikui. Nesąmonė.  Gamtoje laimi tie kieno daug, tiesiog toks gamtos dėsnis,  todėl america “suka” su Lenkija o ne Lietuva.

Dzeikas       2021-11-17 22:36

svarbiausia kad tokiu nuokrushu kaip ah1 - pilna Lietuva, todel lietuviams lenkai “durni ir uzsispyre”.
Todel kaip ir nekeista, kad Lenkijos teritorija auga o Lietuvos traukiasi kaip sagrenes oda. Sure lenkai gali uzsimerkti ir praleisti zbroda i Vokietija (uzsimerkti ir pasistengti pajust malonuma, kaip kad lietuviai praleido lenkus puolancia Raudonaja Armija 1920m per savo teritorija , juk ne mus puola, o lenkus) suteikdama tautai katarsi - ne vieni mes tokie pi…dukai - bet lenkai todel ir neleidzia , kad Lenkija - ne pereinamas kiemas ir visokie cigonai ten nevaikscios.
Vokietija nori priimti zbroda? Tegul ima, jei nori. Tik su savo transportu , nuo vartu pasiima ir tegul patys vezasi.Arba tegul Lukashenka skraidina.
Dar turite klausimu, kodel amerikieciai sukineja Lietuva ant penio, o su lenkais daro rimtus darbus? Ne todel kad Lietuva maza, o todel kad pasiruosusi isduot pirmai progai pasitaikius.

ah1       2021-11-17 20:08

Nesąmonė. Kurioje šalyje patikrinami pagauto dokumentai ta šalis ir privalo rūpintis pagautu.  Tiesiog užsimerkei, praleidai ir “skaterių darožka”  Germanijon- bo jų tikslas Germanija. Nepamiršt laisvos valios dėsnio.
Lenkijos poza labai keista.

amam       2021-11-17 17:02

Stebuklai…Sutinku su konciais,jokiu sneku su beprociu tarakonu,teturi prikviestus turistus,teseria sikancius i termosus…Greit pats ims skraidint ruberoidus namolio.

kareiviai tiesiog atliko savo darbą,o ...       2021-11-17 14:27

tai vertinu kaip visišką Lietuvos /Lenkijos valdžių kvailystę : tartis reikia su Lukašenka , krizės sprendžiamos politiniais metodais.(išskyrus ,aišku, jei kuri nors pusė tą krizę sukūrė specialiai).

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Beždžionių raupai pernelyg susieti su Afrika – perkrikštijami

PAGERBKIME BIRŽELIO SUKILIMO DIDVYRIUS IR AUKAS!

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( I )

E. Bičkauskas apie Z. Šličytės bylą: proto reikia turėti

Signatarai kreipiasi į Lietuvos valdžią – nepalaikykite Civilinės sąjungos įstatymo

Karas Ukrainoje. Šimtas penkioliktoji (birželio 18 diena)

Karas Ukrainoje. Šimtas keturioliktoji (birželio 17 diena)

Europos migracijos problemos blogės, nes apklausa rodo, jog daugiau nei pusę jaunų afrikiečių planuoja emigruoti

Vytautas Radžvilas. Sąskaita už abejingumą

Lietuvos vyskupų konferencija. Negalime pritarti Civilinės sąjungos projektui

Rumunija sieks uždrausti homoseksualumą ir lyties keitimą skatinančios informacijos platinimą mokyklose

2022 metų Gudija – nesibaigiančių represijų šalis

Humoristo žvilgsniu. Trys karžygiai keliauja į Ukrainą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (III)

Kalifornija stumia įstatymo projektą, norėdama tapti „translyčių“ „prieglobsčiu“ ir leisti teismams apriboti tėvų galimybes apsaugoti vaikus

Doc. dr. Darius Alekna. Apie šeimą, civilines sąjungas ir Seimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.