Propagandos ir ideologijos analizė, Žiniasklaida

Ledas LRT pajudėjo?

Tiesos.lt siūlo   2020 m. sausio 17 d. 1:37

31     

    

Ledas LRT pajudėjo?

Danas Nagelė | respublika.lt

Seimo Kultūros komitetas pritarė naujos redakcijos LRT įstatymui. Pasak komiteto pirmininko Ramūno Karbauskio, jei jam pritars ir visas Seimas, pagrindinė laukianti naujovė – nacionalinį transliuotoją valdys nebe vienas žmogus: sprendimus priiminės ne generalinis direktorius, o taryba, kuri, savo ruožtu, bus kontroliuojama iš išorės. Laukia ir daugiau svarbių naujovių.

„Darbo grupė parengė visiškai naują įstatymo redakciją, tačiau LRT administracija visais būdais stengėsi procesą užvilkinti ir, jei įmanoma, visiškai sužlugdyti. Konservatorius Jurgis Razma vakar („Vakaro žinių“ pokalbis su R.Karbauskiu vyko vakar, – aut. past.) net registravo siūlymą, kad naujos redakcijos įstatymas būtų svarstomas rudenį. Kitaip sakant, buvo bandoma padaryti viską, kad įstatymas nebūtų priimamas artimiausiu metu. Senoji redakcija yra visiškai apverktinos būklės, jo pataisyti neįmanoma, reikia keisti iš esmės. Redakcija tokia sena, kad jame apie internetą net nešnekama, todėl, pavyzdžiui, nieko nešnekama ir apie komercinės reklamos uždraudimą LRT tinklalapyje“, – po komiteto posėdžio „Vakaro žinioms“ sakė R.Karbauskis.

Pasak jo, procesą vilkino LRT administracija, padedama konservatorių.

„Mes matome, kaip LRT generalinė direktorė nuolat rūko ir bendrauja su konservatoriais. Su mumis taigi nebendrauja. Bendrauja su opozicija, kad įstatymas nebūtų priimtas, mat visas LRT valdymas pereitų į LRT tarybos rankas. Tai yra, jei dabar sprendimus priima generalinis direktorius, tai ateityje sprendimai būtų priimami kolegialiai. Aš suprantu, kad kai kurie tarybos nariai yra istoriškai pripratę, kad ankstesnis generalinis direktorius su jais nesiskaitė, galbūt taip elgiasi ir dabartinė direktorė, tačiau taryba yra kolegialus organas, jo formavimo tvarka yra nustatyta ir mes jos nekeitėme. Tačiau patvirtinus naujos redakcijos įstatymą viskas nebepriklausytų nuo vieno žmogaus – gero ar blogo, geriančio ar negeriančio, – nes taip negali būti. Su tarybos nariais, su kuriais sutvarkėme įstatymą, labai puikiai sutarėme, pagalius į ratus bandė kišti tik LRT administracija – kad niekas nesikeistų“, – tvirtino parlamentaras.

Pasak „valstiečių“ lyderio, valdantieji netgi patys kreipėsi dėl projekto ekspertinio vertinimo.

„Nes žinojome vieną dalyką: kai kovą pradėsime svarstymą, opozicija pareikalaus ekspertinio vertinimo, o jis užtruks mažiausiai mėnesį. Aš suprantu, kad liūnas kai kam yra geriau, geriau, kai viską sprendžia vienas žmogus, bet visa tai baigsis su šio įstatymo priėmimu. Bus ir kontrolė, ir audito komitetai prie tarybos, taryba bus tas organas, kuriam bus galima reikšti pretenzijas, jei bus kokios problemos LRT“, – konstatavo R.Karbauskis.

Seimo nario teigimu, bus visiškai uždrausta bet kokia reklama, net ir užslėpta, kai, pavyzdžiui, anonsuojant kokią nors laidą, pabrėžiama, atseit ją remia koks nors vaistas ar kokios nors higienos priemonės.

„Liks tik leidimas reklamuoti kultūros renginių rėmėjus, nors mes sakėme, kad ir tai – nereikalingas dalykas, nes patys geriausi kultūros renginiai neturi rėmėjų. Tačiau tai spręsti palikome tarybai. Anksčiau spręsdavo generalinis direktorius. Politinė reklama iš viso uždrausta, tik galės būti rinkimų agitacijos laidos. Nebeliks politinių klipų. Jei pernai per LRT matėme daugybę Ingridos Šimonytės reklamos ir žmonės galėjo pagalvoti, kad LRT ją remia, nes nežinojo, kad tai daroma už pinigus, tai to nebeliks“, – žadėjo R.Karbauskis.

Parlamentaras priminė, kad spauda rašė, jog iš naujos redakcijos įstatymą rengusios darbo grupės buvo pasitraukę LRT tarybos nariai.

„Pasakysiu, kodėl taip buvo. Kai po pateikimo Seimas pritarė senajam variantui, mes iš karto pasakėme, kad ruošime antrą variantą su darbo grupe, sudaryta kartu su LRT tarybos nariais. LRT administracija išsigando ir pasirūpino, kad opozicija išvadoms rengti pasiūlytų kitus komitetus. Aš paklausiau: negi jūs nagrinėsite neaktualų variantą, kai rengiamas naujas? Taip ir atsitiko. Nacionalinio saugumo ir gynybos komitete opozicija pasakė, kad niekada nesvarstys naujojo varianto. Kadangi ten yra 6 opozicijos atstovai ir 6 koalicijos, opozicijai pasitraukus niekada nebūtų kvorumo. Vakar Seime nubalsavome, kad šio komiteto išvados ir nereikia. Jei taip nebūtų atsitikę, Kultūros komitetas nežinia kiek būtų turėjęs laukti papildomos komiteto išvados ir nebūtų galėjęs patvirtinti naujojo varianto“, – opozicijos gudrybes atskleidė R.Karbauskis.

Pasak jo, laukia ir daugiau naujovių. „Jei Seimas pritars, skaidrumo bus daug daugiau. Atsiras LRT turinio kontrolierius, bus žiūrima, ar žurnalistai laikosi etikos, atsiranda audito tarnyba, kurios LRT viduje nebuvo, pati taryba bus kas kažkiek laiko audituojama iš šalies“.

respublika.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kis       2020-01-30 15:50

kaip visi nusiteike Pries Karbauski ir valstiecius,nors sitaip stengiasi del musu.Jeigu ateis Burandino asilai i valdzia ,bus ilgas ir sunkus kelias per kopas.Tas idiotas Klivecka ,pakvietes Vasiliauska i laida ,kas antra zodi nutraukia ir sneka savo baikas,o baigdamas laida tare,;valstieciams siu rinkimu nelaimeti.Buciau spyrus i klyna siam” kryziuociui”

stasys        2020-01-18 19:13

to ->TV programa kasdienai > paslėpta reklama , LRT - Lietuvos rusu televizija , Udalcovas platina Latviu g. savo kabeline , va žmogus ir stengiasi surinkti kuo daugiau žiūrovu ( be abejo tai tik viena iš galimu versijų).

O VISUS LRT       2020-01-18 18:58

“perspjovė” Miliūte. Sėdi kažkur susikuitus, laiko sterblėje ne visai prižiūrėtą šuniuką ir “varo” ant valstiečių net su iliustracijomis..Atseit žiūri “per skaidrų” stiklą.Ištvėriau 10 minučių.Suėmė toks juokas nuo šitos “žurnalistės” “išradingumo”....net pagailo.

to ->TV programa kasdienai        2020-01-18 10:09

turiu pripazinti, kad gana juokinga. tik nesuprantu, kodel tamstai taip patinka rusija ir viskas kas rusiska. ar kad rubliuku numeta, ar is isitikinimu? ar tiesiog jokiu kitu uzsienio kalbu nemokate, tai tenkinates rusiskomis medijomis? o gal tamstai rusu kalba netgi ne uzsienio?:):):)

...       2020-01-17 21:34

Negalim patiketi,nejaugi sulauksim tokios sventes???Kaip ten dirbantys desimtmeciais nemato saves i ka pavirto???Juk cia televizija,zmones ziuri,klausosi,stebi kiekviena veido tika.Kaip kaimynas sako,sedi melages davatkos nutysusiais pagurkliais ir varo i vienus vartus.Gerb.Karbauskas i tokias laidas visai nevaiksto ir labai teisingai daro.Paziurekit i valdanciuosius,jauni,grazus,protingi,mandagus vyrukai,tai uzleiskit vieta,bent seimas tvarkingai atrodys.Kaimynas pastoviai sako,paziurek ir palygink valdanciuosius su pvz.sysu,gentvilu,ar bet kuriuo kitu.Nu pagalvojus,tai skirtumas didelis.Nu tikrai zmones tokiu nebenori matyti ekranuose,jei negerbiate saves,tai kaip kaimynas sako,gerbkite tauta.Jei sitas stebuklas ivyks,tai dazniau ekranuose matysime grazuoli gerb.KARBAUSKI.LAUKIAM.

Babunė       2020-01-17 18:14

Gerbiamasis kalbinyke, apklausiau kaimynes, tai visoms nuo LRT, taip sakant elertė, viduriuose pagreitėjimas. Kada tos baltai geltonos kiniškos apsiedukulinusios žiurkės su savo užededikulintojais pacikais užplūs Ariogalą, atidarysim kiniškų patiekalų restoraną ,,Čiau moki”. Sek LRT reklamą. Laukiam apsilankančio. Nuolankiai kviečiame.

TV programa kasdienai       2020-01-17 16:57

Lietuvos televizijų ir radijų (bet kokių)
ĮPRASTINĖ PROGRAMA

6:00 - Sveiki, jeigu dar gyvi.
7:00 – Labas rytas, Lietuva. Rusai puola!
8:00 – Svarbus pranešimas. Suįžūlėjusi Rusija atsakė į mūsų demokratiškas sankcijas - sūrio nebeperka.
9:00 – Ramanausko-Užkalnio žinios. 18+
10:00 – Rytų Europos pornostudijų centro įžvalgos „Anal‘itika“.
11:00 – Labai nuobodi laikraščių apžvalga „Putinas kaltas dėl visko pasaulyje“.
12:00 – Himnas, snargliai,ašaros, miško broliai vis dar bunkeryje – duokite pinigų.
13:00 – Karinė programa. Lietuvos kreiseris „Aukštaitis“ pervadintas į „Š...“ (kad nenuskęstų).
14:00 – Tapino laida – pinigų nėra, bet jeigu atimti iš visų Lietuvos ubagų terbas, keli liberalai galėtų pasistatyti po pilį.
15:00 – Vaikams. Kasparas apie dėdulę Vytuką, žiaurius sovietus ir nepriklausomybę.
16:00 - Laida “Sveikata” . Linkevičius: “Rusų kalba man sukelia analinius skausmus”.
17:00 – Kriminalinės naujienos. Tiesioginė transliacija iš Seimo.
18:00 - Greitos močiutės paskolos. Imi vieną, o gražini penkias ir savo namus. Tegyvuoja laisvė!
19:00 – Istorijos paslaptys. Rusija skolinga Lietuvai 100500 milijardų.
20:00 – Labanakt , vaikučiai. Pasaką jums paseks dėdė Ūsas.
21:00 – Mistika. Mano miegamajame – KGB agentas. Vedėja – ekstrasensė teta Rasa.
22:00 – Kakilaitis live. Už kiek galima parduoti Tėvynę.
23:00 – Šou „Lietuva aukščiau visko“. Kaip iš sveiko proto žmogaus padaryti šungrybio zombį-patriotą? Pasakoja šaulių sąjungos vadas Daugirdas.
24:00 – Programa „Neužmigsi“.

/

dėsnis       2020-01-17 15:42

kai Lietuvoje “ledas pajuda”, dar nieko nereiškia.
paprastai finale buratinai vis tiek lieka “ant ledo”.
nesvaiktite, kad kažkoks “gerasis” karabasas padarys rojų kumečiams.
taip nebūna.
karabasai kaip ir broileriai ar agurkychai viską daro tik asmeninės naudos labui.
ne buratinų.

kalbinykas >Babunei 2020-01-17 10:11        2020-01-17 14:24

Gerbiamoji, siūlome vengti gražioje Jūsų lietuviškoje šnekoje svetimybių. Kaip antai, - “edukuojasi”. Išnešus elertė vaizduoklį/rodytuvą į pašiūrę, žiurkės lai ne “edukuojasi” (nevartotina), o propagandizuojasi.
Tik nepamirškite nuolat būtinai jąsias aprūpyt aršeniku pašiūrėje.
Ačiū, kad išklausėte.

Kad       2020-01-17 13:47

Karbauskis ir valstiečiai žmonėse yra pagarboje.Taigi yra kitas pasirinkimas , tas jaunas žmogus kur nuotraukose, seime, vis pirštą pakėlęs ar nuleidęs.

Dezi LRT       2020-01-17 12:56

Naujametinis vakaras buvo katastrofiškas - jokio Silvesterio. Tokios prastos programos varguoliams dar neteko regėt.

Argi ne nuostabu,       2020-01-17 12:29

kad stasys, dar prieš kokį mėnesį mokėjęs tik taškiukus dėlioti, staiga išmoko sakiniais rašyti? Neeiliniai gabumai! Kaip manote, kokiais slapyvardžiais jis pasirašinėjo anksčiau?

stasys        2020-01-17 11:32

Visi Tiesos.lt priskirti kontoriniai - vienykitės!  > oho išmokote parašyti mano nica teisingai smile aš sužavėtas.

Visi Tiesos.lt priskirti kontoriniai - vienykitės!       2020-01-17 11:06

Kuo skubiau pulkite komentuoti čionais:
kris LRT - ateis eilė ir mūsų kontorai!
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS,
stasys,
Dzeikas,
dr. Jonas Ramanauskas .(JavaScript must be enabled to view this email address),
LPS veteranas Algirdas Karčiauskas,
žinia,
visi likusieji kontoriniai skubiai čionais!
Rašykite didžiosiomis raidėmis, gąsdinkite komunistais, trieskite bet ką, nerišliai, po to kritikuokite savo pačių komentarus kitais nikais, niekinkite!
Visų kontorų padugnės - vienykitės! Neturite ką prarasti - tik grandines!

ha ha        2020-01-17 10:49

nemanau, kad čia labai reikia džiaugtis. juk karbauskiai ne dėl demokratijos ar “tos Lietuvos” taip daro. jiems rūpi ko gero tik tai, kad galėtų valstybinę televiziją labiau panaudoti savo reklamai ir konservatorių ir kitų visų rūšių socialist liberalų antireklamai. juk valstiečiai aiškiai nepasisakė nei vienu klausimu, dėl kurio visuomenėje vyko diskusijos,o kai kur net atvirkščiai- pvz. vaikų  grobimo įstatymą stūmė ir gynė.
mano manymu, vienintelis teigiamas dalykas čia yra tai, kad pagaliau atsiranda kažkokia konkurencija, o ne viskas varoma į vienus vartus. net ir tuo atveju, jeigu konkuruoja nelabai geros jėgos, yra daugiau šansų, kad visuomenei bus pateikta daugiau informacijos ir bus galima daryti didesnę įtaka procesams

Babunė       2020-01-17 10:11

Prašyčiau girtų, pagiriotų, sutrikusia sveikata,  nebaigusių gydytis ar nenustatytu intelekto ligos požymiu, nesivaidenti komentaruose. Jūs šiurpinate senolius ir net jų anūkus, rodydami esamo gyvenimo prasmės nejutimu. O televizorių vien dėl LRT, išnešiau į pašiūrę, lai baltos žiurkės edukuojasi.

Nuomonė       2020-01-17 10:09

Karbauskis ketina ir LRT užvaldyti.

Bravo Karbauskis       2020-01-17 9:57

Kartais norisi įsijungti LRT. Įsijungi - ir dėl pykinimo vėl išjungi.

stasys        2020-01-17 9:13

Būkite dvasiškai stiprus ir nepasiduokite “stasio apžavams” . Tiesa visada gelia skaudžiausiai ir net kur jautriausia paliesti .. tokia ta mokama kaina demokratijos . Jei negali sau užduoti skaudaus ir nemalonaus klausimo ta padarys kažkas kitas ..

žinia       2020-01-17 9:08

teksto autorei, -iui su nr 2020-01-17 8:02
Tautos b_u_d_e_l_i_ų komunistų niekaip neišjungia ir karbauskiniai, kai galima buvo tai j_a_u padaryti tik vienu ypu ir be didelių pastangų.
Maža to.
Komunistė Dalia Grybauskaitė užsirioglina ant NATO tanko bei su vandalu Mariumi Ivaškevičiumi išniekina partizanus ir Gitanui Nausėdai tylint ir tai - l didelė grėsmė Tautai bei Lietuvai.
- Ar apgynė karbauskiniai laisvės kovotojų (miško brolių) garbę?
- N_e. Maža to, anie sugebėjo seime viešai pasityčioti iš miško brolių, apdovanodami juos laisvės premijos g_a_b_a_l_a_i_s. Apgailėtinai tuomet seime atrodė ir pats Viktoras Pranckietis, kai laisvės gynėjams laisvės statulėlę leido tik pačiupinėti ir čia pat vėl paimdavo.
Gėda.
Kad dar daugiau vardinti karbauskinių pavojingos (ne)veiklos padarinius, l gaila b_r_a_n_g_a_u_s laiko. 

žinia       2020-01-17 9:07

teksto autorei, -iui su nr 2020-01-17 8:02
Tautai pavojingą komunistinį konclagerinį režimą palaikantieji, karbauskiniai nuskriaudė s_i_l_p_n_i_a_u_s_i_u_o_s_i_u_s darbininkus su mažesnėmis nei MMA pajamomis, padarę sodros grindis (panaudojant taip vadinamąjį Lukašenkos dykaduonių mokestį) ir taip padidindami mokesčius jiems.
Jei atidžiau skaitytumėte tekstą (su nr 2020-01-17 6:44), suprastumėte, kad bandomi daryti pokyčiai bemaž nieko nekeičia, nes tarybos formavimo tvarkos karbauskiniai n_e_k_e_i_č_i_a.

štaziui       2020-01-17 8:51

Apsiviniok galvą fekalijose išmirkytų skuduru ir prigulk pailsėti savo gimtojo rusiško durnyno palatoje.

Meskit jį iš čia       2020-01-17 8:30

Koncervų ir saugumo skiedalas uoliai (ati)dirba antisisteminiuose portaluose. Ir labai myli Grigeo:

stasys:
2020 01 17 08:17 | IP adresas: 78.63.181.51
Palaukime pamatysime , keista kad vėl bandoma prakišti sena mintį ” pirmiau atimti o paskui žiūrėsime ” .Gal Puteikis ėmė dirbti Snoro banko buvusiu akcininku naudai ., juk kaip tik prieš gerą mėnesį teismui buvo atiduota tokia byla ir prasidėjo kita Paryžiuje , kur bus svarstomas dar vienas nacionalizavimo atvejas valstybės naudai . Sutapimas ar pirmos idėjos autorystės siekis su labai nešvariais ketinimais ?

Užskaitymas       2020-01-17 8:23

Jei kaimiečiai įkąs LRT, tai išrišiu visas nuodėmes su dviguba pilietybe, vaikų grobimu, migracijos paktu ir kitas nuodėmes. Jie supranta, kad su sena LRT jokių rinkimų nelaimės. Žaibas į tą pačią vietą antrą kartą netrenkia.

Kai       2020-01-17 8:02

kas is komentatoriu , svelniai tariant, labai jau nekorektiskai ir nepalankiai vertina Karbauski su valstieciais.Taip gali daryti tik piktavalis, arba nesusipratelis.Negebantis ir nenorintis isigylinti ir suprasti kas nuveikta eilinio piliecio labui ir valstybei.Sio istatymo rengimas ir priemimas tai tik dar karta patvirtina.

stasys        2020-01-17 8:01

Cit. Verta prisiminti 2007 m. gruodžio Seimo sprendimą, kai Tėvynės sąjunga pripažinta organizacija, susijusią su teroristinės organizacijos požymių turinčia asmenų grupe. „Už“ tada balsavo socialdemokratai, valstiečiai liaudininkai, „Tvarka ir teisingumas“, Naujoji Sąjunga ir liberalcentristai.( pasak M. Jastramskio ) . O kur tos partijos, balsavusios, šiandiena ,praėjus daugiau dešimt metu nuo to įsimintino balsavimo ? ar joms ir tada buvo per mažai demokratijos tam kad papultu į Seimą ? Klausimas be abejo retorinis . Lietuvoje mes turime visą krūvą  politiku –pensininkų kurie taip ir neišėjo į užtarnauta poilsį ..ir kuriems vis dar maga atsiteisti su Tėvynės Sąjungą . G.Nausėda savo rinkiminėje kompanijoje žadėjo pabandyti suvienyti Lietuva užgesinti rietenas ir nesantaika ,bet nežadėjo to daryti demokratijos sąskaita . Pusmečiui, po Prezidento rinkimu,  praėjus jau galima drąsiai konstatuoti , kas tie socialinės politikos Lietuvoje ‘puoselėtojai‘ , kam trukdo LRT-ė televizija be idėjos ką joje reikėtu pakeisti , neskubant tik drausti ir drausti .Keista klausytis tokiu argumentu kai tai liečia tik tos televizijos žurnalistus , apeinant netgi žodžio laisve ,  ....na man bent dabar aišku kas tie tikrieji ‘autoriai‘ kabinantis etiketes G.Nausėdai ir visiems aplinkui tik dėl to kad ju pažadai ,praeituose Seimo rinkimuose, skrenda balionais .Noriu tikėti kad Lietuva daugiau neleis R.Karbauskiui ir jo „trejetukininkams“ mokytis demokratijos ant Lietuvos piliečiu kailio .  Ta patvirtina ir apklausų nuotaikos visuomenėje , be abejo yra ir tokiu kurie praregi ,kaip A.Juozaitis, jog jų visuomenė  nesiklauso . ..tam ta LRT-ė kontrolė ir reikalinga . p.s. Tie kas moka pinigus pagal juos užsakoma ir muzika bei šokiai .(R.Karbauskis)

 

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-01-17 6:45

Svajonių Lrt, tvarkai (pa)daryti Lietuvoje
*
Lrt taryba - be partinių seimo komunistuojančių gaujų 4 narių.
Lrt taryba - be prezidentūros komunistuojančių grybauskinių 4 narių.
Lrt - laisva ir nepriklausoma nuo partijų.
Lrt - Tautą telkianti priemonė pavyzdinei valstybei kurti.
Lrt - Tautos priemonė valstybės tarnautojų politikų priežiūrai.
*
Kada renkamės prie komunistuojančių gaujų okupuotos Lrt, kad išjungti burokevičininkų grybauskinių (bei panašių) komunistinę propagandą ir pradėti naudoti ją pagal paskirtį Tautos ir Lietuvos labui?
*
Reikia vado žodžio.
_____________________
Sąjūdis 2 (sukilimas)

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-01-17 6:44

Net jei irvisas Lietuvos r bei tv (LRT) valdymas pereitų į LRT tarybos rankas niekas nesikeistų, nes vistiek toji 12-kos narių taryba susideda iš:
- partinių seimo komunistuojančių gaujų 4 narių.
- prezidentūros komunistuojančių grybauskinių 4 narių.
***
Jei kitaip, tai t_a_r_n_a_i politikai ir toliau kalbėtų apie save ir savo darbus tik gerai, Tautos š_e_i_m_i_n_i_n_k_i_š_k_ą (suvereno) balsą ignoruojant.
Reik vyti lauk iš tarybos prezidentūros bei seimo partijų atstovus - konstitucinius Tautos tarnus.
Pakelkim galvas, lietuviai. Laikom frontą.
_________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių bei panašių.
2020 sausio 17

Sveikinu!       2020-01-17 6:27

Galu gale, gal pradings LGTB garbinimas, krikščioniškos šeimos neigimas ir t.t. Gal išnyks idiotiškos laidos, nereikalingi juokinimai. Reikia daugiau tautinių laidų. Nebūtinia prikišamai jas kišti moksleiviams, jaunimui. Patriotizmo skatinimas Lietuvos Televizijoje yra BŪTINAS. Budrienei seniai laikas nešti muilą į LGTB buveinę, padėti rengti skundus, kaip Lietuvos žmonės nepriima pervertų... Valio Karbauskiui!

Nenoriu LRT, kur dingo Lietuvos televizija?       2020-01-17 6:02

Norėčiau tikėti, kad kažkas keisis. Kas dabar vyksta toje LRT Baugu net netyčia užšokti ant valatkų, miliūčių ir visų kitų demokratijos skleidėjų žurnalistinių tyrimų ekspertų veidukų. Ir anonsai, anonsai, anonsai

Seniai buvo laikas       2020-01-17 3:10

įverti dratą stambiausiam iškreiptos propagandos meitėliui…


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika. Šitie neramumuose ir riaušėse būtų pirmieji

Vytautas Sinica: Ką daryti su Lietuvos ekonomika? Įgalinti lietuvius pačius kurti darbo vietas

Kunigas egzorcistas Arnoldas Valkauskas: Pandemija nėra Šėtono pergalė

Geroji Naujiena: Jėzau, Tu mūsų viltis

Ramūnas Aušrotas. Naujoji Zelandija skubos tvarka liberalizavo abortus

Nijolė Bulotaitė. Kunigas Alfonsas Lipniūnas: lietuviško žodžio ir katalikiškos meilės galia

Kaip karantinas pakeitė lietuvių gyvenimą?

Ramūnas Aušrotas. Net ir katalikiškoje mokykloje apie „Didžiąją Prancūzijos revoliuciją“ dėstoma liberalų propaganda

Povilas Gylys. Nerimas dėl ekonominės krizės suvaldymo

Susipažinkime: Dievo Tarnas kun. Alfonsas Lipniūnas

Rasa Čepaitienė. Pasaka apie Cacą ir Kaką

Laimonas Kairiūkštis. Ar visiems verslininkams reikia padėti?

Liudvikas Jakimavičius. Kova su korona iš mano balkono

Jurga Karčiauskaitė-Lago. Ispanija – pavyzdys kaip nedaryti!

Tikintieji kviečiami kasdien drauge melstis šv. Juozapo maldą

Vytautas Rubavičius. Karūnuotasis keičia pasaulį

Rasa Čepaitienė. Karantinas (II): kinų pavasaris. Antroji dalis: politekonominė

In memoriam: Vaclovas Bagdonavičius

„Iš savo varpinės“. Naujausios PSO rekomendacijos: karantinas COVID-19 nesustabdys?

Marius Malakauskas. #LaikykisVeryga

Italija: kunigas, atidavęs kitam pacientui savo plaučių ventiliatorių, mirė nuo koronaviruso

Neringos Venckienės pranešimas spaudai: Ar buvo galima tikėtis kitokios teismo nutarties?

Vytautas Radžvilas. Dagio „krikščioniškos“ frakcijos pavardės

Vytautas Sinica. Visi genijai pasiruošę vertinti po laiko

Mindaugas Skrupskelis iš Kinijos: kovo 26-osios įrašas apie pasaulio atsaką į CoVid-19 iššūkį

Aras Lukšas. Precedento neturinti byla: Lietuva prieš nacizmą

LGGRT Centro tyrimo išvadas patvirtino Rusijos Federacijos valstybinis archyvas

Susitelkusi Lietuva. Mykolas Kleck: „O, Lietuva, kaip aš tave myliu“

Audrius Bačiulis. Apie Europos Sąjungos jungtinius apsaugų nuo Corona viruso epidemijos pirkimus

Algimantas Rusteika. Na, bet kai viskas baigsis, bus gerai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.