Dienos aktualija, Pedofilijos byla

LAT neskundžiama nutartimi nutraukė Laimutės Kedienės teisminį persekiojimą dėl himno išniekinimo ir prokuroro K.Betingio neva melagingo įskundimo

Tiesos.lt redakcija   2019 m. kovo 6 d. 0:44

31     

    

LAT neskundžiama nutartimi nutraukė Laimutės Kedienės teisminį persekiojimą dėl himno išniekinimo ir prokuroro K.Betingio neva melagingo įskundimo

Kovo 5 dieną paskelbta žinia, jog ir Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) nepamatė Laimutės Kedienės veiksmuose nusikalstamų veikų ir savo neskundžiama nutartimi patvirtino žemesnės instancijos teismų išteisinamuosius sprendimus ir taip bent kiek pristabdė Kedžių šeimos teisminio persekiojimo karuselę.

Kaip rašoma ta proga paskelbtame Lietuvos Aukščiausiojo Teismo išplatintame pranešime spaudai, „Laimutė Kedienė buvo kaltinama padariusi kelias nusikalstamas veikas. Visų pirma tuo, kad prie Kauno apygardos prokuratūros pastato mitingo metu, pasitelkdama mažamečius asmenis, sugiedojo iškraipytą Lietuvos himną (BK 127 straipsnis) [išskirta Tiesos.lt]. Taip pat L. Kedienė, žinodama savo sūnaus Drąsiaus Kedžio mirties priežastį (uždusimas), melagingai įskundė nekaltą asmenį – prokurorą Kęstutį Betingį, kad neva šis galimai prisidėjo prie jos sūnaus D. Kedžio nužudymo“.

Ir čia pat priduria: „Lietuvos Aukščiausiasis Teismas nurodė, kad teismų nustatyti duomenys patvirtino, jog pati L. Kedienė mitinge nedalyvavo [išskirta Tiesos.lt]. Todėl pirmosios instancijos teismas pagrįstai konstatavo, kad galimai mažamečių asmenų veiksmus mitinge koordinavo nenustatyti asmenys, o duomenų, kurie leistų daryti neabejotiną išvadą, jog tokie asmenys veikė L. Kedienės nurodymu, byloje nėra“.

Kasacinio teismo sprendimu, teismai suklydę tik neteisingai nustatydami išteisinimo pagrindą – BK 127 straipsnį. „Iš pirmosios ir apeliacinės instancijos teismų baigiamųjų aktų turinio matyti, kad L. Kedienė išteisinama neįrodžius, kad ji dalyvavo padarant nusikalstamą veiką. Tai atitiktų BPK 303 straipsnio 5 dalies 2 punktą, tačiau nuosprendžio rezoliucinėje dalyje ir apeliacinės instancijos teismo išvadoje nurodyta, jog pagal BK 127 straipsnį L. Kedienė išteisinama, nes nepadaryta veika, turinti nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių. Tai laikytina baudžiamojo proceso įstatymo taikymo klaida, kadangi skirtingi išteisinimo pagrindai sukuria ir skirtingus teisinius padarinius, todėl šios nuosprendžio ir apeliacinės instancijos teismo nutarties dalys keistinos, nustatant, jog L. Kedienė išteisinama neįrodžius jos dalyvavimo padarant BK 127 straipsnyje nustatytą veiką“, – konstatavo LAT teisėjų kolegija.

Pasisakydamas dėl kito L. Kedienei mesto kaltinimo – „žinodama savo sūnaus Drąsiaus Kedžio mirties priežastį (uždusimas), melagingai įskundė nekaltą asmenį – prokurorą Kęstutį Betingį, kad neva šis galimai prisidėjo prie jos sūnaus D. Kedžio nužudymo“, LAT nurodė, kad „nors objektyviais duomenimis buvo žinoma, jog D. Kedys nebuvo nužudytas, teismai pagrįstai atkreipė dėmesį į tuo metu susiklosčiusią situaciją – L. Kedienės ir jos aplinkos asmenų nepasitikėjimą teisėsaugos institucijomis, visuomenės informavimo priemonėse keliamas abejones ir versijas dėl D. Kedžio mirties. Visa tai turėjo įtakos jos turimos informacijos subjektyviam suvokimui bei vertinimui. Be to, teisėjų kolegija atkreipė dėmesį, kad L. Kedienė yra D. Kedžio motina, todėl kaip artimasis giminaitis buvo psichologiškai traumuota šio įvykio, negalėjo patikėti, kad D. Kedys mirė nesmurtine mirtimi, todėl savo iniciatyva aiškinosi mirties aplinkybes, kartu keldama neadekvačias bei konkrečiais duomenimis nepagrįstas versijas dėl jo nužudymo.“

Teisėjų kolegija pritarė ir toms žemesnių instancijų teismų išvadoms, kuriose svarstoma, jog L. Kedienės subjektyvų manymą, jog jos sūnus galėjo būti nužudytas, galėjusios „skatinti ir visuomenės informavimo priemonėse paskleista informacija apie K. Betingio pareiškimą spaudos konferencijoje. Jos metu jis atskleidė tam tikrą informaciją, tačiau nenurodė, kuo remdamasis padarė tokias išvadas, tų duomenų šaltinio, gavimo būdo, nepaaiškino priežasčių, dėl kurių jis neatskleidė daugiau informacijos. Atsižvelgdama į šio pasisakymo pobūdį, kuris buvo aprašytas visuomenės informavimo priemonėse, teisėjų kolegija padarė išvadą, kad L. Kedienė galėjo kelti nors ir nepagrįstą, tačiau savo klaidingai įsivaizduojamą hipotetinę versiją, kad su jos sūnaus mirtimi kažkaip gali būti susijęs konkretų teiginį išsakęs asmuo.“

Nuo savęs LAT teisėjų kolegija pridūrė, jog „nustačius asmens sąžiningą elgesį, nėra pagrindo pripažinti asmenį veikus tyčia, kai jis siekė melagingai įskųsti ar pranešti apie žinomai nebūtą nusikaltimą, ar pripažinti apšmeižus asmenį dėl sunkaus ar labai sunkaus nusikaltimo padarymo, nes asmuo dėl tam tikrų aplinkybių, kurias laiko tikromis, gali klysti ar būti suklaidintas. Todėl kaltinamasis ir nukentėjusysis gali vertinti tas pačias aplinkybes skirtingai.“

Kaip rašoma nutartyje, „[t]okių asmenų elgesys neretai yra paveiktas stresinės būsenos ar jų gyvenimo aplinkos žmonių, neretai antivisuomeniško elgesio stereotipų“. LAT pasisakė ir apie teisėsaugininkų pareigą elgtis profesionaliai ir netapti konflikto šalimi: „Teisėsaugos pareigūnų profesinis pasirengimas įpareigoja sugebėti šalinti bręstančias konfliktines situacijas ir netapti konflikto šalimi, todėl atsiradusios įtampos ar kilusio mikrokonflikto metu apie juos pasakyti žodžiai ar institucijai pateiktuose pareiškimuose, prašymuose išdėstyta asmeninė nekorektiška, įžeidžianti proceso dalyvio pozicija turi būti toleruojama daug labiau nei asmenų, kurie nevykdo profesinių funkcijų“, – konstatavo LAT.     

Ši Lietuvos Aukščiausiojo Teismo nutartis yra galutinė ir neskundžiama.

Daugiau informacijos galite rasti Lietuvos Aukščiausiojo Teismo interneto svetainėje lat.lt (bylos Nr. 2K-47-697/2019).

* * *

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas yra vienintelis kasacinis teismas įsiteisėjusiems bendrosios kompetencijos teismų sprendimams peržiūrėti. Kasacinio teismo pagrindinė paskirtis – užtikrinti vienodą bendrosios kompetencijos teismų praktiką valstybėje. Į Lietuvos Aukščiausiąjį Teismą atrenkamos tik sudėtingiausios ir reikšmingiausios teismų praktikai bylos. Remdamasis procesą reglamentuojančiais įstatymais, kasacinis teismas, neperžengdamas kasacinio skundo ribų, patikrina apskųstus sprendimus teisės taikymo aspektu.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

hmmmm       2019-03-8 19:57

prašau paskelbkite, kur pasirašyti už S.Tomą. KAI PASIKLAUSIAU S. Tomos apie nuveiktus blinkevięiūtės darbus per 10 metų ir nesugebėjimą pasisamdyti mokytoją anglų kalbai išmokti, kai didžiulis mėn. atlyginimas ir mums kainuoja beveik 50000 eurų...IR DAR KIRKILAS NORI su bernatoniu…......Gana balčyčių ir kitų........

apšalęs to yra       2019-03-8 19:48

apie ką galima kalbėti su tuo, kuriam prireikė 14 metų baigti pedagoškę

Gimimo data ir vieta     1976 m. kovo 1 d., Vilnius
Išsilavinimas
2010 m.              Vilniaus pedagoginiame universitete įgijo sociologijos magistro laipsnį
2004 m.              Vilniaus pedagoginiame universitete įgijo ekonomikos bakalauro laipsnį
1996 m.              Baigė Max – Planck gimnaziją Duseldorfe, Vokietijoje
1982 – 1992 m.      Mokėsi Vilniaus Salomėjos Nėries vidurinėje mokykloje

Darbo patirtis
2017 – 2018 m.        Ministro Pirmininko patarėjas
2013 – 2016 m.        Vidaus reikalų viceministras
2011 – 2013 m.        Varėnos rajono meras
2010 – 2011 m.        Vilniaus miesto savivaldybės Turto departamento direktoriaus pavaduotojas
2009 – 2010 m.        Seimo nario padėjėjas
2008 – 2009 m.        Sveikatos apsaugos ministro patarėjas
2007 – 2008 m.        UAB „S Projektas“ direktorius
2004 – 2006 m.        UAB „Greito maitinimo tinklas“ direktorius
2002 – 2004 m.        UAB „Mobilios Visatos telekomunikacijos“ prekybos direktorius
2000 – 2002 m.        UAB „Tele2“prekybos ir distribucijos vadovas
1998 – 2000 m.        UAB „D-Baltic“ prekybos vadovas

yra       2019-03-8 19:23

yra naujiena, inernete vaizdo įrašas: “D. Kedytė – tarptautinės teisės klausimas • 2019 03 08”

ale ale       2019-03-8 18:55

tai gaunasi kad priverstinai mergaitę pradangino SS? Juk SS įsakymu buvo naudota prievarta prieš mergaitę?

Jūratė       2019-03-8 13:56

Kur yra Deimantė Kedytė?

vargu ar Betingis       2019-03-8 13:07

Betingis - ne pats didžiausias sraigtelis, bet asmeniškai rankų jis irgi nesitepė. Užtai jis tyrimą sabotavo ir vilkino. Neabejoju, kad VSD viską išnarpliojo, o visus iškrypėlius su vykdytojais pradangino į nebūtį. Liudininkus irgi. Tada medžiagą įslaptino. Tik vis tiek lieka neaišku kodėl visų betingių ir černiauskų nepradangino. Kaip bežiūrėk, neatsakytų klausimų begalė.
Čia jau specialiųjų tarnybų žaidimai. Manote, dabar skambanti “Korupcijos byla” būtų įmanoma be “pakabinto” teisėjo? Norint viską oficialiai apiforminti, vis tiek reikalinga sankcija. Iš kur ji radosi? Ir dar taip, kad informacija nenutekėjo? Nes bent jau taip giriamasi. Kai kurie prisidirbę valstybės pareigūnai tam ir atleidžiami nuo atsakomybės, kad galėtų pasitarnauti būsimoms operacijoms. Pedofilai tai išvis mėgstama specialiųjų tarnybų niša, po to, kai “gėjai” buvo dekriminalizuoti ir netradicinės orientacijos svarbius sprendimų priėmėjus arba svarbios informacijos turėtojus tapo neįmanoma šantažuoti.
Neseniai Vokietijoje kilo baisus skandalas, kai paaiškėjo, kad dviejų pedofilų neįmanoma nuteisti, nes jiems inkriminuojamus kaltinimus grindžiantys įkalčiai be pėdsakų išgaravo iš policijos saugyklos. Net ir Vokietijoje stebuklai vyksta pedofilijos bylose.

Tai po sio sprendimo       2019-03-8 3:50

iseina, kad Betingis nugalabino Deimantes teva? Kas toliau?

rekomenduoju       2019-03-8 2:29

YouTube yra daug medžiagos apie dabartinius parlamentarus. 1 iš jų apie Blinkevičiūtę.

 

 

 

3:59 / 33:39

 

 

 

 

 

 

 

 

Socialdemokratės darbai EP (Stanislovas Tomas Vlog: Nr. 5 V. Blinkevičiūtė)

hmmm       2019-03-8 1:25

TARPTAUTINĖ KONVENCIJA DĖL ASMENŲ APSAUGOS NUO PRIVERSTINIO DINGIMO

Preambulė

Valstybės, šios Konvencijos Šalys, atsižvelgdamos į valstybių įsipareigojimą pagal Jungtinių Tautų Chartiją skatinti visuotinę pagarbą žmogaus teisėms ir pagrindinėms laisvėms ir jų paisyti; atsižvelgdamos į Visuotinę žmogaus teisių deklaraciją; prisimindamos Tarptautinį ekonominių, socialinių ir kultūrinių teisių paktą, Tarptautinį pilietinių ir politinių teisių paktą ir kitus atitinkamus tarptautinius dokumentus žmogaus teisių, humanitarinės teisės ir tarptautinės baudžiamosios teisės srityje; taip pat prisimindamos asmenų apsaugos nuo priverstinio dingimo deklaraciją, kurią 1992 m. gruodžio 18 d. Rezoliucija Nr. 47/133 priėmė Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja; suprasdamos nepaprastą priverstinio dingimo, kuris yra nusikaltimas, o tam tikromis aplinkybėmis tarptautinėje teisėje apibrėžiamas kaip nusikaltimas žmoniškumui, rimtumą; pasiryžusios užkirsti kelią priverstiniam dingimui ir kovoti su nebaudžiamumu už priverstinio dingimo nusikaltimus; atsižvelgdamos į kiekvieno asmens teisę netapti priverstinio dingimo auka, nukentėjusių asmenų teisę į teisingumą ir žalos atlyginimą; patvirtindamos kiekvieno nukentėjusio asmens teisę žinoti tiesą apie priverstinio dingimo aplinkybes ir dingusio asmens likimą, taip pat teisę laisvai ieškoti, gauti ir suteikti informacijos šiuo tikslu, susitarė dėl šių straipsnių:

I dalis 1 straipsnis

1. Niekas neturi tapti priverstinio dingimo auka. 2. Jokios išimtinės aplinkybės, net jei tai būtų karo padėtis ar karo grėsmė, vidaus politinis nestabilumas ar bet kokia kitokia nepaprastoji padėtis, negali pateisinti priverstinio dingimo. 

yra       2019-03-7 20:54

yra naujiena - TM gavo JT raštą - internete vaizdo įrašas : “S. Tomo komentaras po TM patvirtinimo, kad gavo JT sprendimą • 2019 03 07”

esti       2019-03-7 20:46

esti naujiena TM ir JT raštas :https://youtu.be/_LzMQK-ASlM

kita vertus       2019-03-7 16:30

Į visą košmarą “teisėsauga” įtraukė tiek savo agentūros, kad dabar jau pėdsakų užpustyti jiems niekaip nepavyks. Pasikeitus sąlygoms pakaks pagauti vieną-keletą ir informacija pasipils fontanais. Tikrai visų liudininkų jie neišgalės išžudyti. O kaip jiems teks gyventi po visko tarp žmonių, išvis sunku pasakyti. Misija neįmanoma.

Betingi       2019-03-7 13:42

Daug zmoniu suprato ,teisingai pasakei ir negalvok kad zmones nesupranta ir nezino tiesos .

Gedas       2019-03-7 11:49

Buvęs prokuroras, o šiuo metu advokatas K.Betingis LAT posėdžio metu skundėsi, kad išteisinamuosius nuosprendžius Laimutei Kedienei daug žmonių suprato kaip oficialų teismo pripažinimą, kad K. Betingis nukankino D.Kedį. Dėl to jis prašė panaikinti išteisinamąjį nuosprendį ir grąžinti bylą nagrinėti apeliacine tvarka. K.Betingis apsijuokė galutinai: neįsivaizduoju, kad kas nors pasirinktų jį advokatu teisme, jei jis su advokate ir prokurorais nesugebėjo laimėti prieš močiutę.

stasys        2019-03-7 8:03

2019-03-7 0:08 Jus pamiršote paklausti o kaip ten ta naujai kuriama “nauju koncervatoriu” partija .?  Jos formatu žiurint tas ratas žmoniu oij kiek kartu išsiplečia .smile Panašu kad Jus taip ir nesupratote kur čia priežastis ..

tam Puiku!        2019-03-7 1:37

Deja, bet tai ne puiki žinia, o spekuliacija ir manipuliacija. Nieko tie klounai nelaimėjo. Tik reklamuojasi. Juraitis ten vos ne Deimantės globėju ir geriausiu Kedžio draugu prisistatinėja. Paskui Stanislovas Tomas agituoja pasirašyti už jį EP rinkimams.
Sistema ko gero nė nesvajojo, kad nesisteminė opozicija net ne marginalizuosis, o išvis mikroskopinėmis juokdarių grupelėmis pavirs.

stalininė teisėsauga       2019-03-7 0:52

stalinas sušaudydavo, nukankindavo sibire
teisėsauga sakė, kad tai vsio zakonno
paskui teisėsauga reabilitavo nukankintus, sušaudytus.
———
procesas tęsiasi !!!!

tam yra       2019-03-7 0:08

Nustokite tyčiotis iš žmonių ir spekuliuoti tokia jautria tema. Matai, Stanislovas Tomas, kartu su Juraičiu, laimėjo bylą JTO dėl Deimantės. Aha. O jau ta JTO tiek daug reiškia, kad Trampas ją išvis nori demontuoti velniop. Mūsų valdžiažmogiai žvengdami parašys kokią nesąmonę tiesiai S.Tomui, o JTO net neims iš Lietuvos valdžiažmogių nieko reikalauti.
Stanislovas Tomas irgi neblogas aparatas… Pradėjęs su Paksu ir Gėjų lyga, netekęs advokato licencijos, dabar jau su Juraičiu vėl kažkokią nesąmonę buria. Tiesa, ten ir Nakas šalia.
Tokios “sensacijos” ne padeda, o tik kenkia dar labiau. Nes įžiebia vilties tik iki peržiūros pradžios.

stasys        2019-03-6 22:05

Labai panašu kad Venskienę palaikantis jau galvoja į kara eiti su iškeltais nikščiais į viršu . smile Praėjo jau tiek metu o tik šiandiena baigiama apeliaciniu teismu karuselė tokioje paprastoje byloje. Nepanašu kad nors viena konflikto pusė butu susilaukusi teisingumo .

yra       2019-03-6 22:00
bandau suprasti ką tai reiškia       2019-03-6 21:27

Bandoma “kabinti makaronus” amerikiečiams. Ar ne laikas ir apie aklą “recidivystą” Ivanauską prabilti JAV Kongrese?

Tititiucija       2019-03-6 19:09

Už Lietuvos Respublikos vardu sulaužytus žmonių ģyvenimus niekada ir joks valstybės pareigūnas neįpareigojamas atsakyti.

Gailė       2019-03-6 17:06

Linkiu sveikatos, jau tiek ištvėrė nekalti žmogiukai! Pagarba jiems

kaip ir nieko ypatingo nepasakyta       2019-03-6 16:54

Bet tiek metų nekaltą žmogų tąsė po teismus! Paskui verkia, kad teismai apkrauti, kad teismams trūksta finansavimo. Tik klaikiausiai bylai Lietuvos istorijoje pinigų nepritrūksta, vis atranda.

copija       2019-03-6 15:44

nejaugi 2019-03-05 21:42 nejaugi agrastų siautėjimas Lietuvoje ėmė strigti? Gal įtakos turėjo temidės ponų areštai? 46 2 9 Atsakyti Siūlau šalinti Roze 2019-03-05 22:03 O toj temidėj daug tokių, kurie myli mažas 36 2 3 Siūlau šalinti hmmmm 2019-03-05 22:27 o gal įtakos turėjo JAV kongresas 26 3 0 1 1 4 Siūlau šalinti Prikirptos uodegos 2019-03-05 22:56 bylą stebi ne tik JAV, BET IR KITOS ŠALYS 30 1 4

Puiku!       2019-03-6 15:35
dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-03-6 15:24

Laikas sodinti teisėjus į cypes, tegul ten cypauja, nes teisėjai naikina TEISINGUMĄ. O tai reiškia nusikalsta dešimteriopai. Į cypę juos.

Šitoks baisus persekiojimas       2019-03-6 13:20

Ir taip šeši metai! Kažin ar dar yra norinčių užgrobti senuku namą? Ar galės senioliai pagaliau parduoti ji?
Kiek atsimenu, labai džiaugėsi didysis advokatas, kad spėjo uždėti areštą.

taip       2019-03-6 12:28

Žmogus nedalyvavo, bet buvo nubaustas Kiek laiko trunka nustatyti, kur buvo tas žmogus įvykio metu? Gal neilgiau, negu įrašyti grėsmingą kaltinimą himno išniekinimu ir t.t. Šeši metai tampymosi.Kitam žmogui kokioje kitoje byloje ir liktų kaltininmai.
Pagaliau pasakyta, kad “asmuo dėl tam tikrų aplinkybių, kurias laiko tikromis, gali klysti ar būti suklaidintas. Todėl kaltinamasis ir nukentėjusysis gali vertinti tas pačias aplinkybes skirtingai”.
O tai tuoj visa Lietuva pradės bylinėtis dėl istorinių įvykių komentavimo ar kokio klausiamo cyptelėjimo feisbuke. Pastaruoju metu nieko daugiau negirdėti, tik įsižeidimai ir grasinimai.

Algimantas       2019-03-6 10:36

Laukime, kada atšauks visus melagingus kaltinimus metamus Neringai Venskienei. Galų gale aiškėja, kad didžiausi pūliniai daugumoje yra teismuose ir advokatūroje.

Šis tas naujo       2019-03-6 10:06

Jei ne laužikų supakavimas, vargu ar LAT būtų išdrįsęs taip drastiškai nustatyti naujas pareigūnų toleracijos ribas ir pakeisti galiojusią teismų praktiką. Nuo šiol Betingiai turės mažiau progų gelbėti savo nesamą reputaciją, pasitelkdami teismus ir prokurorus, persekiodami savo aukas. „Teisėsaugos pareigūnų profesinis pasirengimas įpareigoja sugebėti šalinti bręstančias konfliktines situacijas ir netapti konflikto šalimi, todėl atsiradusios įtampos ar kilusio mikrokonflikto metu apie juos pasakyti žodžiai ar institucijai pateiktuose pareiškimuose, prašymuose išdėstyta asmeninė nekorektiška, įžeidžianti proceso dalyvio pozicija turi būti toleruojama daug labiau nei asmenų, kurie nevykdo profesinių funkcijų“, – konstatavo LAT. Juk neseniai tas pats LAT nuteisdavo net ir už žymiai menkesnius prokurorų “įžeidimus” ar “šmeižimus”. 


Rekomenduojame

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Gediminas Kulikauskas. Istorikas: „Dešimt kautynių“ – kitokia knyga apie partizanus

Algimantas Rusteika. Apie kritinę masę

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.