Laisvūnas Šopauskas. Lietuvos priešai perima valstybės įstaigas, mokslą ir švietimą?

Laisvūnas Šopauskas   2015 m. gegužės 3 d. 15:55

43     

    

Laisvūnas Šopauskas. Lietuvos priešai perima valstybės įstaigas, mokslą ir švietimą?

Prokuratūrai ir VSD niekaip nesugebant paaiškinti, kokius įstatymus pažeidė keletas Rusijos prezidento Vladimiro Putino simpatikų, pas kuriuos jie apsilankė su kratomis, į pagalbą atskubėjo propagandistai ir „ekspertai“, vos ne kas dieną skaitytojus pradžiuginiantys vis originalesnėmis įžvalgomis.

Atrodo, dar visai neseniai kraipėme galvas ir negalėjome atsistebėti „Lietuvos ryto“ publikuotu agento Rimo perlu, jog Lietuvos Mokslų Akademija dirba Rusijai, bei bandėme perprasti to paties dienraščio perduotą Leonardo Griciaus įžvalgą, jog „nuomonė negali būti bet kokia ir apie bet ką“. O štai ir vėl mus džiugina žurnalistės Astos Aleksėjūnaitės surastas dar vienas, tiesa, šįkart, anoniminis kenkėjiškų jėgų ekspertas. Pastarojo ilgų ir gilių tyrinėjimų vaisiai, paskelbti „Diena Media News“ leidžiamų dienraščių „Vilniaus diena“, „Kauno diena“ ir „Klaipėda“ straipsnyje „Prieš Lietuvą – iš vidaus“, tiesiog stulbinantys.

Pasirodo, nacionalinio saugumo pamatus griaunančias knygas, net dvylika, (ekspertas nutyli – kokias) palaimino Mokslų Akademija ir jos (o siaube!) atsidūrė savivaldybių vadovų kabinetuose. Visa laimė, kad, kaip patikino žurnalistę Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, savivaldybių vadovai knygų neskaito, todėl ši baisi diversija prieš valstybės pamatus sužlugo.

Nors valstybei priešiškos jėgos ir patyrė fiasko Klaipėdos savivaldybėje, jos nė nemano apsiraminti: lietuviškuose interneto puslapiuose (žurnalistė nutyli – kokiuose) jos ėmė platinti Rusijos generolo majoro Konstantino Petrovo videopaskaitas apie „Visuomenės saugumo koncepciją“.

Pasirodo, Petrovo kenksmingos idėjos netruko išplisti. Aktyviai veikiantis forumas „Aš Lietuvai“ sukūrė naują Lietuvos Konstituciją, prikurpė strategijų ir įstatymų apmatų, įgyvendino apie 40 keistai pavadintų projektų, kurių pavadinimai (!) nuosekliai atitiko pagrindines Petrovo rusiškos „Visuomenės saugumo koncepcijos“ (KOB) nuostatas.

Tai dar būtų pusė bėdos, bet pasirodo, kad prorusiškos ideologijos sekėjų „pilna valstybinėse įstaigose – nuo Valstybės sienos apsaugos tarnybos iki Vidaus reikalų ministerijos“, o lengviausiai kenkėjų įtakai pasiduodančios sritys yra „mokslas, švietimas, kultūra“. Situacija esanti kur kas geresnė tose kontorose, kuriose konkuruoja partiniai interesai – ten „tokios grupelės nepajėgia išsivystyti“.

Skaitytojas šioje vietoje turėtų rimtai susimąstyti: gal išties būtų geriau, jei ir sienos apsaugos tarnyboje konkuruotų partiniai interesai?

Anoniminiam ekspertui antrina Arvydas Anušauskas, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys: „Tai yra kelių dešimčių aktyvių veikėjų grupelė, kuri turi kelis šimtus sekėjų. Niekas nesiruošia ramiai stebėti jų veiklos“. Ką darys tie, kurie dėl kelių dešimčių aktyvistų veiklos prarado ramybę, Seimo narys, deja, nepaaiškino.

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Tomas Janeliūnas žurnalistei atskleidė, jog ir jam pavyko užčiuopti „tylų ir sunkiai užčiuopiamą smegenų plovimą“.

Tylaus ir sunkiai apčiuopiamo smegenų plovimo rezultatai, anot Janeliūno, esantys tokie: „didinamas nepasitikėjimas savo valstybe, valdžia, didinamas nepasitenkinimo jausmas, keliamas pasipiktinimas įvairių institucijų, teisėsaugos veikla“.

Tokius reiškinius stebinčiam politologui Janeliūnui kyla natūralus klausimas: „ar visiems šiems veikėjams nedaro įtakos kokia nors šalis iš Rytų?“.

„Kaip nedarys, jei kenkėjiškų projektų pavadinimai atitinka generolo majoro Konstantino Petrovo nuostatas“, – ir vėl pagalvos šioje vietoje valstybe susirūpinęs pilietis.

Bet Janeliūnas, kaip tikras mokslininkas, pasisako kur kas atsargiau: „Tai nustatyti bus sunku“.

Kol VSD, prokuratūra, politologai ir Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas snaudė, kenkėjai suįžūlėjo visiškai. Kažkokie „Laisvojo universiteto (LUNI) įkūrėjais pasivadinę veikėjai“ paragino „piliečius išeiti iš transo ir kritiškai vertinti įvairius JAV ir ES sutarties aspektus“. Anot anoniminio eksperto, „Sąsajos su LUNI įkūrėjais bei ideologais nusidriekė į mokslo ir švietimo įstaigas, valstybės institucijas. Bet juk tai buvo paties tikriausio hibridinio karo elementas. Atrodo, kad ir plito jis beveik nekontroliuojamai“.

Kad niekas nesuabejotų, jog ekologinėmis iniciatyvomis užsiimantis LUNI prieš Lietuvą kariauja dar ir hibridinį karą, žurnalistė ar ekspertas pateikia geležinį argumentą: vienas LUNI kūrėjų yra neįvardintas „Rusijos pilietis, sovietmečiu dirbęs karinėje Linksmakalnio (Kauno raj.) radiotrukdžių stotyje“.

Pasirodo, VSD pražiopsojo ne tik LUNI kariaujamą hibridinį karą, bet ir radikalia valdžios kritika užsiimančių tinklalapių tinklą, kurį (kokia gėda VSD!) atskleidė „Mokslo pievų“ giliai mokslinis studentų atliktas „tyrimas“.

Žurnalistė pateikia skaitytojams šio tyrimo rezultatų santrauką: „Skiriamieji šio tinklo narių požymiai – požiūris žemės referendumo ir skalūnų dujų klausimais“.

Ypač verčia sunerimti ši anoniminio eksperto įžvalga: nors iš pradžių „įvairaus plauko pilietiniuose judėjimuose“ aktyviai veikė „vis tie patys 15–20 asmenų“, bet organizacijos „sparčiai dauginasi“, o „procesas yra ne tik koordinuojamas, bet ir griežtai kontroliuojamas“.

Tiesa, kas koordinuoja ir kontroliuoja, kaip visada (žr. Manto Adomėno opusą), lieka be atsakymo.

Na, ir paskutinė straipsnio eilutė verta dėmesio jau vien dėl to, kad kaip niekad atvirai atskleidžia propagandistų suaktyvėjimo priežastis: „šių tarpusavyje susijusių veikėjų iniciatyva organizuotas referendumo dėl žemės nepardavimo užsieniečiams surinktų parašų skaičius verčia rimčiau pažiūrėti į plintantį reiškinį“.

* * *

Daugiau apie pastarųjų metų Lietuvos valdžios kovojamą informacinį karą su savo piliečiais skaitykite kitose Tiesos.lt publikacijose:

Laisvūnas Šopauskas. Kaip Mantas Adomėnas idiotų ieškojo

Atviras laiškas „Lietuvos ryto“ redakcijai: kalbėjimas apie Lietuvos interesus nėra kalbėjimas prieš Ameriką

Iš mokslinių propagandos pievų: Tiesos.lt populiariausias tarp „įtartinų“ portalų

Agentas Rimas: Lietuvos mokslų akademija dirba Rusijai

Iš propagandos frontų. Leonardas Gricius: nuomonė negali būti bet kokia ir apie bet ką, arba Niekas neturi teisės reikšti kvailysčių

Tomas Viluckas. Kaip tapau radikalu

Sąmokslo teorijos apie sąmokslo teorijas

Dr. Algimantas Šindeikis: Lietuvos Sąrašas – penktoji kolona

Advokatas Algimantas Šindeikis. Grasinantis laiškas Tiesos.lt portalui

Laisvūnas Šopauskas. Daktaro A. Šindeikio politologijos metodologija

 

* * *


Technologija: keliolika žmonių skleidžia priešišką informaciją Lietuvos valstybėje. Vytauto
Petriko fotomontažas


Gudrybės: priešiškiems veiksmams pagrįsti naudojamos „modernios“ valdymo schemos. Vytauto
Petriko fotomontažas


Ideologija: Visuomenės saugumo koncepcijos autorius – Rusijos generolas majoras K.Petrovas.
DMN nuotr.


Užmokėjo: Lietuvos sarmatų suvažiavimą finansavo V.Romanovas, vėliau pats sprukęs į Rusiją.
Artūro Morozovo nuotr.


Laisvūnas Kavaliauskas. Vytauto Petriko nuotr.


Arvydas Anušauskas. Vytauto Liaudanskio nuotr.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Portalas savus myli...       2015-05-3 16:36

  Tiesos portalas saviškio, kitų visuomeniškų žmonių aršaus dergėjo ir kriminalizuotojo, LS tarybos nario Liudviko K. komentarus myli…
O pastarojo sukčiais išvadintų oponentų apsiginančius komentarus trina.
Pagarba ,,demokratiškiems” ponams L. Šopauskui ir R. Bingelienei už ,,principingumą” tapšnojant trečiajam LS žlugdytojui per petį.
Ir ačiū už aršią ,,trynimo kovą prieš kitas nuomones.

Yra       2015-05-1 13:20

yra toks veikalas : “Sarmatiae Europeae descriptio (1578) – dzieło historyczno-geograficzne wydane przez Aleksandra Gwagnina” šaltinis Maciej Stryjkowsk, Wikipedia, Wolna Encyklopedia.
Todėl aiškiai istorikai turėtų pasisakyti buvo Europos Sarmatija ar nebuvo, o patį veikalą “Sarmatiae Europeae descriptio (1578) – dzieło historyczno-geograficzne wydane przez Aleksandra Gwagnina”  išversti į lietuvių kalbą ir padaryti visiems prienamą.

L.J. paaiškinimui       2015-04-30 23:08

Ar norite pasakyti, kad dabar rinkliavos metu surinktais pinigais bus dengiamos Naglio Puteikio skolos, o gal norite pasakyti, kad Naglio pinigai laimėjo Savivaldybėje 4 vietas Lietuvos sąrašui? Kokia nors Darbo partija metė 10 kart didesnius pinigus, bet nieko nelaimėjo. Jūsų koreliacija - “pinigai -vietos” yra apgailėtinai pelėsinė.

paaiskinimas       2015-04-30 22:24

LS Naglio pinigais laimejo 4 vietas.Jakimavičiau,kas Tau pasidare?

Liudvikas Jakimavičius        2015-04-30 21:57

Tinklapio Tiesos.lt komentarų erdvėje skelbiama rinkliava Krikščioniškosios Demokratijos partijai, kažkokiam “Demokratiniam judėjimui” ar kol kas niekam nežinomai būsimai rinkimų į Seimą komandai yra kriminalas ir gryno plauko šmugelystė. Tai nieko bendra neturi su Lietuvos Sąrašo partija, kurios Taryba tokio klausimo nėra svarsčiusi, kaip ir demagogiškų Naglio Puteikio manipuliacijų neva apie būsimas koalicijas su Lietuvos sąrašo partija.
Visų portalo skaitytojų prašyčiau nepakibti ant sukčių kabliuko.
Lietuvos Sąrašo Tarybos narys Liudvikas Jakimavičius

Paremkite LS ir Viešę       2015-04-30 18:31

Gerb.Lietuvos Sąrašo nariai, Tiesos judėjimo dalyviai bei rėmėjai, Tiesos.lt skaitytojai
būsime Jums širdingai dėkingi, jei pasinaudosite galimybe ir paremsite Lietuvos Sąrašo bei pilietinio portalo Tiesos.lt veiklą pervesdami jai pajamų mokesčio nuošimšius.
Kiekvienas Lietuvos pilietis iki gegužės 1 dienos gali 2 procentus savo pajamų mokesčio skirti nevyriausybinėms organizacijoms ir įstaigoms, o dar 1 papildomą procentą pajamų mokesčio gali skirti politinei partijai.
Būtume Jums dėkingi, jei paremtumėte Tiesos.lt portalą – pervestumėte viešajai įstaigai „Viešė“ 2 savo pajamų mokesčio procentus. Tiesos judėjimo žmonių įsteigta „Viešė“ skirta portalui Tiesos.lt ir kitoms pilietinėms iniciatyvoms remti.
Seimui įstatymais apribojus nebiudžetinėms partijoms leidžiamą gauti paramą, vienas pagrindinių teisėtų rėmimo būdų yra gyventojų pajamų mokesčio nuošimtis. Iki gegužės 1 d. kiekvienas dirbantis gali skirti Lietuvos Sąrašui 1 procentą gyventojų pajamų mokesčio. Tokiu būdu partijas gali remti ir nepartiniai piliečiai.
Dar viena galimybė teisėtai paremti savo partiją – savanoriški partijos narių įnašai. Lietuvos Sąrašo Taryba priėmė sprendimą, jog visi nariai, norintys pagal galimybes paremti Sąrašo darbus, gali tai padaryti sumokėdami Lietuvos Sąrašo savanorišką nario mokestį už 2014 metus – jis neprivalomas, gali būti mokamas įvairiausio dydžio, bet negali viršyti 80 eurų.
Politinės partijos „Lietuvos sąrašas“ einamoji sąskaita:
DNB bankas, LT394010042403902762
Juridinio asmens kodas: 302831861
Adresas: Literatų g. 5–12, Vilnius, LT-01125
Mokėjimo paskirtis: Nario mokestis už 2014 metus.
Viešosios įstaigos „Viešė“ einamoji sąskaita:
DNB bankas, LT414010051001984957
Įmonės kodas: 303294948
Adresas: Subačiaus 10–1, Vilnius, LT–01302
Būsime visiems nuoširdžiai dėkingi už geranorišką paramą.
Rėmėjo atmintinė


Metinės pajamų mokesčio deklaracijos FR512 formą galima užpildyti dviem skirtingais būdais:
• Jei naudojatės elektronine bankininkyste ar elektroniniu parašu, patogiausia ir greičiausia pildyti elektroninę Metinės pajamų mokesčio deklaracijos FR512 formą per EDS sistemą deklaravimas.vmi.lt.
• Kitas būdas – atsispausdinti čia pateikiamą iš dalies užpildytą minėtos formos šabloną ir baigus jį pildyti ranka, pačiam įteikti artimiausiam savo miesto mokesčių administratoriui arba išsiųsti mokesčių administratoriui paštu.
Iš dalies užpildytas formos FR0512 šablonas:
http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/lietuvos-sarasas-ir-tiesos.lt-portalas-bus-dekingi-uz-jusu-parama

>>autoriui        2015-04-28 12:24

tam, kad suprasti kurlink suka Laisvūnas Šopauskas, pirmiausiai reiktų jo paties paklausti, kodėl jis pasirinko būtent MASKVOS LOMONOSOVO UNIVERSITETĄ, kuriame rengiami visokie perversmininkai Afrikos, Azijos, Lotynų Amerikos “draugiškose” valstybėse ir kurį jis baigė 1997 metais.

daug proto nereikia       2015-04-27 13:15

Jog nesuprastum kad Lietuvos nepuola nei Amerikonai ,nei Rusai.Lietuva puola ir is vidaus drasko Lietuvoje valstybes tarnybose isitvirtine buvusios SSR slapti veikejai

daug proto nereikia       2015-04-27 13:15

Jog nesuprastum kad Lietuvos nepuola nei Amerikonai ,nei Rusai.Lietuva puola ir is vidaus drasko Lietuvoje valstybes tarnybose isitvirtine buvusios SSR slapti veikejai

moteriškam pastebėjimui       2015-04-27 10:10

o gal pastebėjai kaip Putinas su į ES norinčia stoti Armenija pasitvarkė? A?
kol galva smėlyje, gali jaustis labai saugus. Bet greit gali gaut čebatu į atkištą uodegą.

TO autoriui 2015-04-26 17:33       2015-04-27 2:19

Jūsų komentaras alsuoja 1937 m. dvasia: jaučiasi pyktis, skaitytojams nurodinėjate, kaip jie turi vertinti, nes jeigu nenurodytumėte, “kvailas” skaitytojas dar imtų ir pagalvotų - kokia tiksli, logiška analizė. Kaip ir visi Laisvūno Šopausko tekstai.
Visiškai nepasitikite autoriaus gera valia [nesunku nuspėti, ir kodėl…], akivaizdus beprotiškas bendražygių - LŠ ir LM - supriešinimas, net kiršinimas: siūlote vienam tapti kitu, užuot pasidžiaugęs / pasidžiaugusi, kad yra du - tokie ryškūs, tegul ir skirtingi.
Skaityti be galo sunku.
Išties jums reikėtų pasimokyti iš to paties Leono Merkevičiaus - pastarojo prof.Bloznelytės teismo aprašymo scena ne tik lengvai skaitosi, bet ir jaučiasi atsakomybė, atvirumas tikrovei, tiesai.

autoriui       2015-04-26 17:33

Straipsnis alsuoja 1937m.retorika.Jauciasi pyktis,skaitytojui nurodomos vietos,kur turi susimastyti,nes jeigu nenurodys “kvailas"skaitytojas nesupras.Nepsitikima viskuo,beprotiskas itarumas.Sunku skaityti.Autoriui reiketu pasimokyti is Leono Merkeviciaus.Pastarojo prof.Bloznelytes teism aprasymo scena visiskai lengvai skaitosi,nors jauciasi,kad L.M. nera rasymo grandas.Bet tekstas .plaukia is sirdies,kaip koks meno kurinys

"įkiši galvą į smėlį kaip strutis, tai tiek ir tep       2015-04-26 12:34

“Putinas siekia užvaldyt ES ir dominuot Eurazijoj.“Atsipeikek.Nekelk panikos.

moteriškam pastebėjimui        2015-04-26 11:01

kai įkiši galvą į smėlį kaip strutis, tai tiek ir tepastebi.
Landsbergis nuo pat pradžių buvo teisus nepasitikėdamas Rusijos “sugriuvimu” ar “nusilpimu”.
Visa “perestroika” buvo tik gudrus manevras apgaut Vakarams, susisement jų naujasias technologijas, investicijas, piniginę paramą  ir slapta, KGB pakišus po verslo priedanga, įšliaužt su gaspromais į Vakarus, bei užvaldyt jų valdžios struktūras. Tai tarsi antras NEPAS.
Labiauiai “perestroika” apsigavo Anglija. Ten sulindo rusų oligarchai, rusų mafija. Dabar prorusiškos “nacionalinės” partijos dėl visų blogybių kaltina ES, šlovina Putiną ir net konservatorių lyderis Cameronas priverstas pažadėti skelbti referendumą dėl atsiskyrimo nuo ES, kad tik atimtų iš šių sukčių balsus, nes Putinas siekia užvaldyt ES ir dominuot Eurazijoj.

Puikus komentaras       2015-04-26 9:10

Gerbiamieji!    2015-04-26 8:59
Visi antisisteminiai turetu buti vienoj kruvoj- bendras frontas- geresni pasiekimai.Jus patys Juos suskirstot,apkalbat,pasmerkiat,apšmeižiate.Sistemos klapčiukai,naudodami juodasias technologijas,smogia i pačias jautriausias vietas.Sustokite nepripažintieji!Skaitykite 10 Dievo isakymu!

 

moteriškės pastebėjimas       2015-04-26 8:45

Lietuvoje siaučia nesveikas landsbergiškas įtarumo sindromas. Perskaičiau kelis straipsnius iš įvairių portalų ir susidariau labai liūdną vaizdą - visi su visais ir prieš visus. Tokios “veiklos” rezultatas - apvalus nulis. Tai senas išbandytas koziris - skaldyk ir valdyk. Liūdna, kad tam pasiduodame.

Pritariu procentui       2015-04-26 0:08

Greitai padėkite aferistui-
skubėkite pervesti pinigėlius į sukčiaus nurodytą sąskaitą.
Jam labai reikia jūsų pinigų.
Jūsų - jam nereikia.
Bet jūsų pinigų labai reikia.
Asmeninei reklamai pirkti.
Jis turi didelių planų savo gerovei,
tačiau tuose planuose jūsų gerovės, deja nėra.

Procentui       2015-04-25 22:42

Ar nenusibodo siautėti, ponas Algirdai Karčiauskai? Gal pailsėkit?

gudi giria       2015-04-25 18:42

Cia vis mini rinkimus pinigu reike dar kasko.Visu pirma nereike niekada rinkti esanciu valdzioje,o kad,taip ivyktu reike ne pinigu,o samoningumo,informacijos,kodel visa spauda yra okupuota tv.radijas,o tam,kad zombinti.AS galiu pasakyti is savo patirties,kad buvau kvailas daug dirbau laikrastukas ir visos zinios. Zmona priverte mane nusipirkti kompiuteri ne vienus metus,tai sakydavo.Isigijau kompiuteri ir po kurio laiko atsigavo protas,buvau pritrenktas,spauda,tai meslas,kaip sako mokek piniga,kad butum durnas ir dabar,as suvokiu,kas yra,kas,taip kaip nuo baisiausios ligos isgijas.

internauts > Rasai       2015-04-25 15:27

puikiai orientuojasi?
oi tik nereikia, miela ponia. Kaip puikiai orientuotumėtės, jei negautumėte teisingos informacijos? Nonsens.
.
Pasakysiu daugiau.
Lietuvos priešai yra kur kas toliau nužengę, nei manome.
Štai prieš keletą metų užėjus į portalą rumafija.com, pažiūrėt Snoro banko sąvininko V.Antonovo dosje, pasigavau virusą Trojan. Išsikviečiau Apple kompų specialistą iš I-Think kompanijos. Tas “išgydė” mano kompą, bet… į jį nuo to laiko skverbiasi keisti “vanalai”, neva internetą tyrinėjančių kompanijų failai. Juos turiu nuolat šalinti, kad kompas veiktų.
Vėl porą kartų bandžiau kviesti tos pačios kompanijos vyrukus, bet… jie pažadėdavo,bet neatvykdavo.
Pasidomėjau ta kompanija atidžiau.
Pasirodo, yra užmezgę santykius su KASPERSKY LAB. Iš ten matyt perka antivirusines programas.
Garsi kompanija ta KASPERSKY LAB.
Pasidomėjau, kas tas KASPERSKY. Pasirodo, aukščiausio rango KGB karininkas. Visa laboratorija - strateginė KGB laboratorija, galimai gaminanti virusus, kuriuos platina per hakerius ir antivirusus iš kurių darosi pelną, tačiau ir galimai įsodina “blakes”. 
Ir su šia kompanija net Interpolas sudaręs sutartį!!! Oi, Oi OI.
Tai, kad I-Think nesudomino manoprivatus kompas ir kad jie nuolat paklausia kokiai organizacijai priklausau, būtent ir sukėlė įtarimus su “sąmokslo teorijom”, kad jiems itin rūpi prasiskverbt į organizacijas, stambias biznio kontoras su kompiuterinėmis sistemomis gal ne tik biznio šnipinėjimui. Tad nenuostabu, kad išeina iš rikiuotės Delfio ar kitų įstaigų kompiuteriai.
VSD turėtų ir šiais dalykais rimčiau užsiimti, bei tikrinti žmones, kuriuos pasikvietė ginti Internetinį saugumą. Vienas iš tokių berods yra pakvietas iš PENKIŲ KONTINENTŲ, kuriai vadovauja azerbaidžianietis, prižiūrintis bankų tinklus pas mus ir Rusijoj, Idrakas Dadašovas.
Kam šito reikėjo? Ar nėra lietuviškų kompiuterinių kompanijų, kaip Alna ir panašiai? Gal kaip ir pasienį mūsų internetinę ervę patikėti Kremliui apginti? 

Kodėl       2015-04-25 15:20

nesurengus diskusijų už apvalaus stalo.Be pykčio.

taigi,        2015-04-25 14:44

paskaičius Bugakovo blogą, matosi, kad autoriui vaidenasi, kad tai Lietuvos propaganda puoląa vargšę nekaltą Rusiją, kuri tik pasiima savo žemes iš Gruzijos, iš Ukrains, iš Moldovos… o lietuvių “fašistinei” valdžiai, pasirodo, tik tereikia kelti rusofobijos nuotaikas ir savu propagandiniu smaigaliu nušauti vargšę Rusiją.
Aš Bugakovo vietoje, tokioj baisioj šaly negyvenčiau, bet dumčiau visom keturiom į tėvynę Rusiją. bet juk žmogus altruistas, aiškiai dėl kitų aukojasi… smile

Ekspertas Amerikoje       2015-04-25 14:21

Būtina išvalyti VSD ir Gen. Prokuratūrą nuo Rusijos agentų. Kiekvieną darbuotoją - nuo prokurorų ir operatyvinių darbuotojų iki valytojų patikrinti melo detektoriais, atsekti ir išaiškinti jų pajamų šaltinius. Priešingu atveju - viskas strigs, kratos Rusijos šnipų ir propagandistų namuose nieko neišaiškins, bylos bus vilkinamos ir nutraukinėjamos, o Lietuva vis giliau klampinama į `rusiškojo durninimo liūną.

Fronto ideologas Bugakovas apie mūsų politikus       2015-04-25 14:13

Современные политические лидеры стран Балтии – это либо идеологи, либо оппортунисты. Налёт среднестатистической «серости» характерен и для тех, и для других. Важнейшая черта лидера – способность вдохновлять других людей и личностное умение повести их за собой. Нынешние политические лидеры никого вдохновить не могут, а повести за собой других могут только с помощью финансовых и административных ресурсов. Для вдохновения им просто не хватает слов. Они говорят избитыми, банальными фразами, которые уже никого не зазывают и не «заводят». Они несвободны по своей психологической и политической природе, которая загоняет их в узкие рамки доктрины «евроатлантизма». Отсюда и их оппортунизм. Несвободный человек, без каких либо талантов, всегда плывёт по течению и бегает из одной партии в другую лишь бы остаться на плаву и не утонуть.

Ekspertas Amerikoje       2015-04-25 14:05

Lietuva apregzta Rusijos žvalgybų tinklais. Propagandinis karas prieš Lietuvą vyksta jau trečią dešimtmetį, bet pastebėtas tik dabar. Tik dabar pradėta imtis priemonių jį apriboti. Kaip viskas ir visada Lietuvoje - šaukštai po pietų. Lietuvą reikėtų pervadinti “Lėtuva - šalis kur viskas labai lėtai daroma”.

rupūs miltai        2015-04-25 13:59

beje, ir aš stebėjau kaip A.Paleckio, G.Grabausko, Donato Šulco, Ž. Razmino, Olego Titorenko Fronto neobolševikai perėmė Drižiaus laisvą nuo tiesos laikraštį, Gorienės Karštą komentarą, Žemės vardu ir kt, bet, svarbiausia tai, kad vvienas iš Fronto ideologų - Michail Bugakov ne tik siekia rusų aljanso sąjungos su Tomaševskiu, bet ir pakreipti Tomaševskio partiją revoliucinio bolševizmo link. TĄ JIS ATVIRAI DĖSTO SAVAM BLOGE numatydamas, kad tik Tomaševskio partiją tautiniu pagrindu pakeitus į partiją socialiniu pagrindu, rusų aljansas su rusų sąjunga, priėmus į ją ir nepatenkintus lietuvius,  turi perspektyvų laimėti seimo rinkimus, o jei ne tai bent sukelti maištą.
.
Niekam juk ne paslaptis, kad Frontas yra globojamas Rusijos bolševikų lyderio Ziuganovo ir vaistų magnato, Dūmos nario Spygelio, teisto už pedofiliją dar sovietmečiu ir palaikiusio A.Paleckį jo teisme dėl teiginių, kad sausio 13 “savi šaudė savus”. Šie neobolševikai palaiko ryšius ir su analogiška Latvijos partija,  organizavusia referendumą dėl dvikalbystės Latvijoj įteisinimo.

vilnietis       2015-04-25 13:55

Valdininkai su pačiais aukščiausiais ešalonais atrado atpirkimo ožį-kasdien tiražuojamas projektas/rusaii puola/.Manau jei ir užpultų tai sužinotume vieni iš kitų,nes Vilniuj veikia tik dvi sirenos.Apie tai rašoma visuos leidiniuos.Jei valdžiažmogiams nusispjaut ant paprastų žmonių civilinės saugos,ekonominio gyventojų stiprinimo,švietimo,sveikatos apsaugos kėlimo,socialinių paslaugų,tautinių ir pilietinių reikalų tai tokia pakrikusi visuomenė gardus kąsnis betkokiam priešui.

Rasa       2015-04-25 13:48

Labai reikalingas ir drąsus straipsnis.Žmonės patys puikiai orientuojasi ir nereikia jokios valdžios’pagalbos’galvojant savo galva.

pavojai       2015-04-25 13:46

didziausias pavojus siai valstybei yra nezabota valdziazmogiu korupcija.

rupūs miltai        2015-04-25 13:16

visai nusigrybavo “mokslo pieva” į vieną krūvą suversdama anarchija lt, su slaptai lt, alkas lt ir voruta lt.
Slaptai lt yra Visockio, kuris vadovauja ir katalikiškam “XXI amžiui”. Tai gana rimtas redaktorius.  Kažkas gal jį bando pakišti, kad sutapatino su anarchija lt, kurią globoja neokairieji ir kuri artimai bendrauja su antifa lt Dovido Katz’o kompanija, ginanti NKVD “teises” ir kovojanti su “nacizmu”, žinoma, tik ne Izraelio ar Rusijos. Beje, yra duomenų, kad jis priklausė “Vilniaus brigados grieti nėlei. Dabar dedasi “istorijos gynėju”.

ech        2015-04-25 12:51

kaip čia prilipo dar vienas straipsnis?
Sarmatijos idėjas, mano nuomone, pradėjo skleisti toks Aivaras Lileikis, kurį laiką dirbęs Anglijoj.
/
Skaitytojui.
Tai jau dabar šlykštu skaityti, kad net neperskatęs iki galo pasirašei ant referendūmo lapo? Užteko lozungo “Neparduokim žemės, neparduokim tėvynės’, panašiai kaip Leninas suagitavo kvailius lozungais “Taikos, žemės, duonos”. Ir dar dedatės inteligentais? nepastebėjot, kad pasirašot ir už Konstitucijos straipsnių keitimą, kurių vienas 147 siūlė Konstituciją įgalinti keisti ar nikinti 1/4 seimo narių? Taip sunaikinant valstybės pagrindą. Nenuostabu, kad tokių kvailių esama ir seime, ir VSD,  ir vyriausybėje, kurie net nepasidomi iš kur ateina investitoriai per ofšorinius holdingus. Kokia liaudis, tokia ir valdžia.

Mokytoja       2015-04-25 12:49

Ačiū autoriui, kad atkreipė dėmesį į Lietuvos valdžios propagandos absurdą. Ta propaganda viską suvelia ir taip daro didelę žalą visuomenei. Rusijos žvalgyba Lietuvoje veikia. Dėl to nėra abejonių, bet Lietuvos valdžia visus savo veiksmų kritikus apkaltina dirbant Rusijai. Visai kaip Putino valdžia.

Kritikas Pikčiurna -> ech       2015-04-25 12:24

Ir, žinoma, dėl to kalti Lietuvos inteligentai, kadangi apie tai kalba, o ne tie “patriotai”, kurie sėdi valdžioje ir visus tuos darbus daro, remia ir yra tų sandėrių dalininkai bei “stogai”.
Proletarai vienykitės ir muškite inteligentus!
Kažkur girdėta?

Kritikas Pikčiurna       2015-04-25 12:13

Puiki Laisvūno Šopausko analizė.
Kai vyksta toks hibridinis karas prieš Lietuvos piliečius, jau laikas laukti ir “krištolinės nakties” bei “Kremliaus gydytojų bylų”, kurios “sustiprino” Vokietijos ir Sovietų sąjungos užnugarius.
Jaučiasi, kokios tai yra aukštosios partinės-politinės mokyklos vaisiai…
Hibridinis karas tęsiasi.

skaitytojas to ech       2015-04-25 11:28

pats tai kažkokis proto guzas,atsiprašant.kur šalies valdžios pozicija taip ir neaišku iš tavo paties komentaro,gal ji čia nei prie ko,jei viską taip lengvai užvaldė“Rusijos mafijos kompanija Amber Trast” ?tai kam dar šaukt"rusai puola”,jei viskas seniai užpulta?neeeee,valdžia nekaltaaaaaaaaaaaaaa,“kalti” yra kažkokie matot intelektualai,referendumo agitatoriai ir šiap paprasti biedni piliečiai,privesrsti pusvelčiui pardavinėt savo tėvų sklypelius rėželius.šlykštu tokius komentarus skaityt,mano nuomone

Lietuvos žalieji, žali ar raudoni žmogeliukai?       2015-04-25 11:26

Dar viena specifinė publikacija-tai 2014 metų pavasarį LR Seimo   komitetams pateikta, tuo pačiu ir atvirai internete publikuojama analitinė medžiaga ,,Informacinio karo atspindžiai spaudoje ir internete”. Joje teigiama: ,,A.Paleckio vadovaujamo Socialistinio Liaudies fronto tribūna tapo ,,Laisvas laikraštis”, kuriame periodiškai publikuojami socialistinių aktyvistų straipsniai. ,,Laisvas laikraštis”(2013 metų rugpjūčio 24-30d. Nr.32.) skelbia G.Grabausko straipsnį ,,Latvijoje vyko tarptautinis antifašistinių organizacijų saskrydis” ir pateikiamos citatos iš straipsnio : ,,Lietuvai atstovavo dešimties žmonių grupė, vadovaujama SLF pirmininko ir asociacijos ,,Lietuva be nacizmo” vadovo Algirdo Paleckio. Šioje grupėje-Nacizmo aukų asociacijos atstovė O.Bekerienė, asociacijos ,,Lietuva be nacizmo” regioninių skyrių vadovai bei aktyvistai E.Jagelavičius,  G.Grabauskas, T.Ževžikova, P.Ževžikovas, A.Gorbatenkovas ir kiti. Sąskrydyje analizuoti aktualūs klausimai-,,Kaip atsilaikyti pries informacines atakas? Kaip naudotis efektyviu antifašistinių idėjų marketingu?”.

Lietuvos žalieji, žali ar raudoni žmogeliukai?       2015-04-25 11:23

Dėl Konfederacijos Lietuvos Jungtinis demokratinis judėjimas vardu vykdomos antivalstybinės veiklos.
Prisidengiant KLJDJ vardu, surengti provokacinio pobūdžio piketai prie JAV ir Ukrainos ambasadų, Lietuvos užsienio reikalų ministerijos, o pastarosiomis dienomis-mitingas Kaune pries Lietuvos valstybės veiksmus stiprinant kariuomenę bei ryžtą atremti Rusijos karines provokacijas ar įsiveržimą į Lietuvos teritoriją, dalyvavimą NATO organizacijos veikloje. KLJDJ vadovybė konstatuoja, kad visų minėtų provokacinių pareiškimų ir veiksmų organizatorius ir vykdytojas yra buvęs KLJDJ narys, Socialistinio Liaudies fronto Kauno skyriaus pirmininkas G.Grabauskas, viešoje erdvėje prisistatantis Konfederacijos viceprezidentu.
.
KLJDJ vadovybė pareiškia ir informuoja, kad G.Grabauskas už antivalstybinę veiklą pažalintas iš KLJDJ narių, suspenduota kartu su G.Grabausku provokacinėje veikloje aktyviai dalyvaujančio KLJDJ nario Donato Šulco veikla. Informuojame kad KLJDJ vadovybės posėdyje apsvarstytas organizacijos nario Edvardo Kuviko melagingas prisistatymas visuomenei KLJDJ sekretoriumi ir atvirai rodomas palankumas G.Grabausko veiklai. Šia piliečiui KLJDJ vadovybė pareiškia įspėjimą. KLJDJ vadovybė, apsvarčiusi ir įvertinusi minėtų piliečių veiksmus, reiškia susirūpinimą ir įtaria, kad tokia minėtų asmenų veikla-tai modifikuotas ,,žaliujų žmogeliukų” pasireiškimo variantas Lietuvoje.
.
,KLJDJ vadovybė prašo visus Lietuvos piliečius šį KLJDJ viešą pareiškimą platinti kuo plačiau, kad visuomenė žinotų šitų provokatorių ir apsimetėlių  pavardes ir nepasiduotų jų provokaciniams pareiškimams bei veiksmams. Po tekstu yra dvi pavardės- KLJDJ prezidentas prof. Juozas Žilinskas, KLJDJ sekretorius Šarūnas Valentinavičius.

Lietuvos žalieji, žali žmogeliukai?       2015-04-25 11:15

2014 metų  gruodžio 12 dieną laikraštyje ,,Elektrėnų kronika“ pasirodė šio leidinio redaktorės J.Kirkilienės straipsnis, kuriame minimas 2014 metų lapkričio pabaigoje Socialistinio Liaudies Fronto (SLF) pirmininku išrinktas Edikas Jagelavičius. Pažvelkime kas gi dėstoma šiame straipsnyje ,,Apie geras sąlygas žaliems žmogeliukams daugintis”: ,,Demokratija-geras dalykas, kai ja moki naudotis. Bet dėl demokratijos( per didelės laisvės) žmonės kartais padaro klaidų. Pavyzdžiui, dėl demokratijos elektrėniškis Edikas Jagelavičius, išrinktas Socialistinio Liaudies fronto pirmininku, pamiršo net gimtąją kalbą ir dabar savo paskyroje socialiniame tinkle ,,Facebook“ bendrauja tik rusiškai ir tik su rusakalbiais“. Po tokios specifinės įžangos toliau rašoma: ,, E.Jagelavičius sako, kad rusiška informacija socialiniuose tinkluose jis dalijasi todėl, kad lietuvių kalba gilių analitinių straipsnių nėra, o vokiškai ar angliškai jis supranta silpniau nei rusiškai“.
Dar Elektrėnuose yra tokia VŠĮ ,,Lietuvos ateitis:, kuriai vadovauja Ediko kaimynas Ernestas Paišys. Šis žada Elektrėnams tokį milžinišką projektą pristatyti, kad Elektrėnai įgys visai kitą veidą.  Bet kas tą projektą finansuos, niekaip nenorėjo pasakyti. Sakė tik, kad tai bus neeuropinės ir ne kokių Norvegijos fondų lėšos. Tai gal Elektrėnuose bus įkurtas kokios nors nedraugiškos Lietuvai valstybės fondas?

ir taip,        2015-04-25 11:05

kol VSD su Seimo Nacionaliniu saugumu, vadovaujamu A.Paulausku snaudžia, rusiškos mafijinės kompanijos laisvai perka Lietuvos bendroves per aplinkui, per Europos ofšorus ateidamos kaip “Vakarų investuotojos, visokie LUNI, Vito Tomkaus ir Z.Vaišvilos “Republikos” aktyvistai su L.Balsio a la “žaliaisiais” ir gyvūnų teisių gynėjais agituoja nepasirašyti Laisvos prekybos sutarties su JAV, kad tik Lietuva ir ES neįsileistų padorių ir garbingų JAV kompanijų, kurios galėtų sukelti didžiulę konkurenciją Rusijos bendrovėms, įsitvirtinusioms Lietuvoje ir užsikėlusioms kainas.
Bravo. To ir toliau siekite.

ech to Liepa        2015-04-25 10:53

dar pridėkit, kad gydosi lietuviškais vaistais iš SANITAS, kurį nusipirko Liuksenburge įsiregistravusi Rusijos mafijos kompanija Amber Trast,
pridėkit, kad žiūri lietuvišką tv Baltijos kanalą, kurį nusipirko tas pats Amber trast,
kad perka lietuvišką Snaigę, kur nusipirko tas pats Amber Trast,
dar, kad valgo Malse
na miltus to paties Amber trast malūnų ir t.t.
ir kad išminrties savo “inteligencijai” semiatės iš tų pačių šaltinių, remiamų  Amber Trast ir panašių kompanijų...

ech        2015-04-25 10:48

kažkoks svetimų nuomonių kratinys.
O kur paties autoriaus pozicija taip ir neaišku.
O juk svetima propaganda idealiausiai reiškiasi kai ją ima patys to nesuvokdami propaguoti šalies intelektualai. Taip kažkada garsūs rašytojai Bernardas Shou, Romenas Rolanas ir kt. propagavo bolševizmo idėjas.
Panašiai ir referendumo agitatoriai nesuvokė, kad platina Konstitucijos naikinimą, net nepaskaitę ir neįsigilinę kas rašoma ant jų lapų mažosiomis raidelėmis, kurių teiginiai buvo kur kas svarbesni nei šūkiai “neparduokim žemės užsieniečiams”. Ir tarnavo šiuo šūkiu tik stambiems žemės grobikams, palindusiems po Akcinėmis bendrovėmis, nes akcijas parduoti rusams jau senai buvo galima. Taip ir susikūrė daugiau nei 30 tūkstančių ha valdančių bendrovių, nežinia kam priklausančių, superkančių žemes iš Lietuvos piliečių pusvelčiui. Tokių stambių ūkių Europoje nėra. Pas mus viskas tapo hiperbolizuota. Per durnumą. Ypač inteligentų.

Liepa-pirmam komentarui       2015-04-25 10:24

Gebiamasis,ne visus šnipo požymius išvardyjote. Jums maloniai leidus, siūlyčiau papildyti:
- žiūri rusišką TV, moka rusiškai,vaikšto į cerkvę,turi savo namuose ikonų,samovarų arba matrioškų,nešioja slaviškos kilmės pavardę ar vardą;
- pasisako prieš “globalinę Lietuvą”,
- propaguoja ekologinį gyvenimo būdą ir nekenčia visokių skalūnininkų,naftininkų,nuprotėjusių chemikų ir visokių velnio pramanus dievinančių fizikų,taip pat ateistų,eutanazininkų,neaiškialyčių,betaučių globalistų,partinių aktyvistų ir kitokių sektantų;
- smerkia norvegiškąjį Barnevernet,
- perka lietuviškas bet ne olandiškas ar ispaniškas daržoves,
- valgo lietuvių gamintojų, bet ne belgų šokoladą;
- geria lietuviškų,bet ne lenkiškų karvių pieną;
- priešinasi prancūzų manijai valgyti varles ir sraiges;
- iki šiol puikiai prisimena, Ką ir už Ką mūsų protėviai sumušė Žalgirio mūšyje ir vokiečius tebevadina kryžiuočiais;
- nekenčia italų už tai,kad šie minta arkliena ir t.t.
...o esminis šnipo atpažinimo požymis yra tas
- kad Žmogus Galvoja Savo Galva….//

rusų špikai, špijonai, šnipai       2015-04-25 7:41

pateikiamas rusų šnipų sąrašas:
- kas nepasistatė namo už valdišką algą (pagal grybauskaitę)
- violetiniai kedofilai ir visi, kuriems nepatinka pedofilai
- tie, kas nori lietuvių kalbos, žemės, tvarkos ir pinigų...
- kuriems nepatinka korupcija ir aukščiausios energetikos kainos
- visi, kurie lanko bažnyčią ir meldžiasi.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.