Šeimos politika

Laisvos visuomenės institutas. Įvertinkime, kiek pavyko pasiekti

Tiesos.lt redakcija   2019 m. vasario 13 d. 15:57

9     

    

Laisvos visuomenės institutas. Įvertinkime, kiek pavyko pasiekti

Įvertinkime, kiek pavyko pasiekti. Panašu, kad kova dar toli gražu nesibaigė. Toliau sieksime, kad Seimas atsižvelgtų į visuomenės balsą bei tobulintų „jungtinį“ Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo projektą, nes jo priėmimas iš esmės situacijos nekeistų.

Lentelėje lyginami trys VTAPĮ projektai:
1. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos;
2. Seimo nario Ramūno Karbauskio;
3. „Jungtinis“ Socialinių reikalų ir darbo komiteto projektas, kuris Seimui pateiktas vasario 12 d.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

O kur buvo?       2019-02-14 13:38

Atstovai iš Tėvu teisių komiteto, net nedalyvavo pirmame svarstyme, buvo video įrašas. Tik iš vaikų teisių jų ten knibždėte knibždėjo ir jas palaikė Sabatauskas su Gailiumi. Sirinskiene tik pareiškė, kad buvo kviečiami ir jų reikalas dalyvauti ar ne. Ar jiems irgi buvo daromas spaudimas?
Apie kokia kova dabar čia eina kalba, kai tik vienas Puidokas ten pasirodė ir paskui, neturėdamas jokių teisių ten sedeti, pasišalino, nes nepriklausė tai Seimo komisijai?

Jumoras       2019-02-14 9:01

Naikinit reikia tą įstatymą, o ne už ausų ištraukinėti. Paprastai tokie įstatymai mutuoja iš idiotiškų į absoliučiai pavojingus, kitaip sakant, tobuliau pritaikytus, kad gojai net nepajustų, kad juos prievartauja. Dabar gojai pabuvo pakilioje būsnenoje, o paskui gaus “patobulintą” įstatymą ir apsiramins. Taip sakant, derėtis pradedama nuo aukštesnės kainos.

Laikas ryžtingai keisti       2019-02-14 0:41

“Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymą” į  “Tradicinės šeimos teisių apsaugos pagrindų įstatymą” . Tradicinė šeima visais laikais buvo ir dabar yra pagrindinis vaiko teisių apsaugos garantas.Juk būtent tradicinių šeimų visuma Lietuvoje ir sudaro valstybės pagrindą. Todėl biurokratai neturi teisės pažeidinėti šeimos suverenumo faktiškai kurdami vaikų grobimo įš tų šeimų įstatymus.Ir jokios vaikų teisės logiškai imant negali būti viršesnės ,nei vaiko šeima.Išvada: negalima lengvabūdiškai,siekiant grupės savanaudiškų interesų išduoti pagrindinio valstybingumo gyvybiškumo principo.

...       2019-02-13 22:55

Nu kas gali paneigti,kad vaikai netapo preke???Draskykite akis kaip drasko dicpetriene,sakaliene ir bus tvarka.Kiek dar bandysit zmoniu nervus.Salin purvinus nagus nuo vaiku.Akivaizdziai matosi,kad bando padaryti taip,kad tevai butu beteisiai,fui slikstynes.

Www       2019-02-13 22:35

Aš vieno nesuprantu. Jei tu vadovas paskiri pavaldinį dirbti tai jam pasakai kokia linkme turėsi dirbti. Jis turi sutikti. Dabar kažin koks Kukuraitienei, nežinia kokiu interesu vedimas jis prieštarauja ką sako vadas. Tai bliam meskit ta žydeli lauk ir pasiimkite tokį kuriam rūpės Lietuvos vaikai o ne Norvegų įkurtas UAB

Stanislovui       2019-02-13 22:03

... nėra kur sėsti ir nėra su kuo kalbėti. Visi šitie plepalai bus proga vilkinti laiką, bloginti padėtį ir meluoti, neva “deramės”. Sėsdami derėtis, jūs tampate bendrininkais. Vaikų atiminėjimo atšaukimas be jokių “derybų” ir “kalbėjimųsi”.

stasys        2019-02-13 19:35

Ramūno Karbauskio siūlytos VTAĮ pataisos ..žingsnis atgal ir gana didelis . Tokioms pataisoms nereikia proto ir argumentu ,..pakanka ties NE parašyti savo TAIP arba atvirkščiai ir įjungti verslininko –derybininko kvaileli . Jei tokiomis paskatomis visur darysime pokyčius,.. jo darbas Seime bus didelis žingsnis atgal .. Lietuvai . Dabar jau aišku grįžti į seno VTAĮ  rėmu nėra jokiu šansu ..reikia sėsti ir kalbėti ..

Anai       2019-02-13 17:00

bet gi reikia ziureti i trecia stulpeli ir pamatysite, kiek (ne)pasiekta

Ana       2019-02-13 16:53

Šimtu procentų pritariu p. Ramūno pozicijai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.