Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Iš propagandos frontų

Iš propagandos frontų. Laisvės partijos programa trumpai: 10 punktų, kaip sunaikinti Lietuvą

Tiesos.lt redakcija   2020 m. vasario 23 d. 10:47

16     

    

Iš propagandos frontų. Laisvės partijos programa trumpai: 10 punktų, kaip sunaikinti Lietuvą

Esame vienintelė partija, kuri žmogaus teisių temą išskiria tarp pagrindinių prioritetų. Krypties nekeičiame ir pristatome 10 žmogaus teisių ir laisvių idėjų Lietuvai!

„Dažnai girdime, kad Lietuvoje „esame dar nepasiruošę“. Turiu gerų žinių – pasiruošę esame jau seniai, tereikia nustoti krūpčioti ir imtis realių pokyčių“, – kalbėjo Tomas Vytautas Raskevičius .

1. Įteisinkime tos pačios lyties santuokas.
2. Liberalizuokime asmenvardžių rašybą lotyniškais rašmenimis.
3. Įveskime neperkeliamą vaiko priežiūros laikotarpį vyrams.
4. Panaikinkime baudžiamąją atsakomybę už lengvųjų narkotikų vartojimą.
5. Įveskime žmogaus teisių ugdymą mokyklose.
6. Ratifikuokime Stambulo konvenciją.
7. Leiskime moterims (ir vyrams) gauti pajamas pirmaisiais vaiko priežiūros metais.
8. Panaikinkime „homoseksualumo propagandą“ draudžiantį Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos viešosios informacijos poveikio įstatymą.
9. Nepastatykime nė vieno naujo pastato, nepritaikyto neįgaliesiems.
10. Panaikinkime negalią turinčių vaikų segregaciją švietime – visi vaikai mokosi kartu su bendraamžiais.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2020-02-24 6:48

Si partija laisves ideju kompromitacijai skirta, jeigu jos siekiai pacituoti teisingai.
Laisves Lietuvoje isties nera, tik si partija jos atrast nepades.
Kaziui Grabiui: tamstos mineta praktika veikia pries tas salis kuriu politikai parsiduoda neiprastai lengvai. Pvz., Slovenijoje si taktika neveikia. Pvz., politikai “suteikia” laisves iskrypeliams taip, kad sie bijo jomis naudotis - nuleidzia i savivaldu lygi. O kadangi slovenu savivalda turi placius igaliojimus ir neskiriama , kaip Lietuvoje o renkama - iskrypeliai uzspeisti ir nedrista reikstis - ten visi vieni kitus pazista ir anonimiskai, prisidenges istatymu nepasiskeryciosi.
Lietuvoj si taktika veikiatodel, kad patriotams svarbu ,kad W raides nebutu, o kad valdzia jiems savivaldos neduoda ir jokio klausimo jie patys issprest negali - ne motais.
Bezdzioniu samburi kokiu siuo metu yra Lietuvos visuomene istvirkint - na kaip 2 pirstus apslapint. Jie patys tai darys tinkamai sukirsinus.

T0mas J.       2020-02-23 22:57

7. Leiskime moterims (ir vyrams) gauti pajamas pirmaisiais vaiko priežiūros metais.

Nesupratau šio punkto tad net nežinau ar jam pritariu ar ne (kitiems nepritariu). Gimsta vaikas - tėvai jį prižiūri. Kartais net ir seneliai padeda prižiūrėti.
Bet juk nėra įstatymo, draudžiančio tuo metu gauti pajamas tiems, kurie vaiką prižiūri? Pajamas - pvz. atlyginimą, bedarbio pašalpą ir kt.
Nesu girdėjęs JOKIOS teisinės normos, kuri asmeniui draustų gauti pajamas.
Apie ką čia svaigstama?

Ką Jūs matote raudoname paveiksliuke?       2020-02-23 22:52

Jei regėjimas neapgauna,
regiu gimdytoją „A“ ir gimdytoją „B“
už rankučių vedančius belytį BAUBIUKĄ
- po Europą ilgai sklandžiusią
ir dabar norimą Lietuvoje įkūnyti komunizmo šmėklą.
Komunizmas, kaip ir nuodėmės blogis, turi daug veidų.
Tik ligonis nenusigręžia nuo to, kas kelia šleiktulį.
Būkite sveiki!

Paaiškinimas        2020-02-23 22:34

Šios programos esmę keliais žodžiais geriausiai paaiškinęs yra kitas liberalas, Eligijus Masiulis (youtu.be/t9LNOSWs4Y4). Visa esmė yra žolė! Nėra žolės - nėra meilės ir nėra fylingo! Be fylingo žmonės yra tamsūs, pikti ir netolerantiški. Tokiems ir nelegalūs imigrantai negerai, ir vamzdis užklūva, ir ant Žaliojo tilto belyčiai balvonai, net G taškas negerai! Kai bus fylingo, visuomenė pritars ir Stambulo konvencijai, ir visai liberalų programai. Ir daug daugiau! Meilė ir fylingas leis liberalams į programą pagaliau įrašyti ir kitas dabar žiauriai diskriminuojamas mažumas. Pradedant, žinoma, pedofilais. Taigi, akivaizdu, kad tik fylingo trūkumas yra kaltas ir dėl Garliavos istorijos. // Apie po narkotikų legalizavimo JAV miestuose matomus apokaliptinius vaizdus rašė dr. A. Lebionka: manolietuva.com/?p=1180

10 žingsnių, sunaikinančių vietinę bendruomenę       2020-02-23 20:20

1 žingsnis: Tolerancija

Kelias į pragarą visuomet grįstas gerais ketinimais. Visų pirma jums reikia priimti ir mylėti visus žmones, kurie nori gyventi jūsų bendruomenėje. Tarp jų yra šalia gyvenantis smurtaujantis ir kvailas kaimynas, nuo kurio jau pastojo trys lengvabūdės bendruomenės moterys ir gimė 15 mielų vaikučių, kuriems kabinėjimasis prie žmonių ir rūpesčių kėlimas tėra hobis. Jūs priimate juos, nes jie sunkiai dirba Kapitalo gamykloje, kur daugelis piliečių užsidirba pragyvenimui.

2 žingsnis: Lygybė

Susiskaidžiusi bendruomenė yra bloga, todėl visi vaikai privalo lankyti tą pačią mokyklą. Kadangi dauguma netgi iš sveikų ir stabilių šeimų kilusių vaikų lengvai pasiduoda kitų vaikų įtakai, kenkėjiški, emociškai nestabilūs ir kvaili mokiniai pradeda daryti įtaką sumanesniems ir tvarkingiems mokiniams. Grupių išskirti neleistina, tai suerzintų neturtingus tėvus, kurie tiki, kad jų kvaili vaikai yra tokie pat geri ir malonūs, kaip ir visų kitų. Blogas elgesys plinta.

3 žingsnis: Segregacija

Netrukus bendruomenė susiduria su aklu smurtu, bendruomenės nuosavybės naikinimu ir baime išeiti naktį į lauką. Atsakingi tėvai išgyvena sunkius laikus, prižiūrėdami, ką veikia jų vaikai, o politikai nesupranta, kas vyksta. Visos tvarkingos šeimos pradeda išsikraustyti iš rajono, kur įsikūrė blogos šeimos. Visuomenėje prasideda segregacija.

4 žingsnis: Altruizmas

Vietinis kunigas pastebi mieste mažėjančią santarvę tarp žmonių ir nusprendžia, kad dėl to kalta netolerancija ir neapykanta. Jis supranta, kad bendruomenė tapo nepakanti, ir nusprendžia sukurti daugiau gėrio padėdamas kitiems žmonėms. Netrukus politikai pradeda priiminėti į bendruomenę ypač skurdžius, žinomus narkomanus, sunkius nusikaltėlius ir imigrantus iš Meksikos bei Afrikos. Kunigas pasirodo vietiniame laikraštyje prisikėlusio Jėzaus vaidmenyje, o pasiturinčios šeimos plekšnoja viena kitai per petį, – dabar visa netolerancija ir smurtas išnyks!

5 žingsnis: Šalta meilė

Tačiau nuosmukis vyksta toliau, dabar išplisdamas į daugumą vidurinės klasės šeimų, kurios mato, kaip degraduoja aplinka, ir nusprendžia, kad nelabai ką gali padaryti. Žmonės nusivilia bendruomene ir ima daugiau rūpintis savimi. Be to, niekas neišdrįsta liepti nusikaltėliams išsinešdinti, narkomanams nusiskandinti savo kokaine, o nenormaliems imigrantams grįžti ten, iš kur atvyko. Tai juk rasizmas! Tad individualizmas ir visuomenės atomizacija didėja.

antra dalis       2020-02-23 20:19

6 žingsnis: Didysis Brolis

Kadangi bendra kultūra, kadaise laikiusi žmones kartu, sugriaunama ir ginama daugiausia pagyvenusių žmonių, politikai nusprendžia, kad jie turi suteikti piliečiams daugiau policijos apsaugos. Jie turės teisę išlaužti jūsų duris, užrakinti jus kalėjime ir slapčia pasiklausyti jūsų telefono skambučių, tačiau tai daroma jūsų pačių saugumui, tuo atveju, jeigu jūs būtumėte nusikaltėlis arba pavojingas politinių lyderių altruistiniams tikslams. Tik tada.

7 žingsnis: Aš nekenčiu valstybės

Kadangi dabar didelė bendruomenės dalis nedirba, o pasižymi destrukcija ir parazituoja iš socialinio aprūpinimo sistemos, sveikatos apsaugos, švietimo ir kitos sritys netenka pinigų, teikiamų paslaugų kokybė visiems suprastėja. Tvarkingi vaikai negauna jiems reikalingo išsilavinimo, pagyvenę žmonės turi laukti penkerius metus, kol sulaukia priėmimo pas gydytoją, o bendruomenės pramogomis tampa išgertuvės arba sekso orgijos bažnyčioje. Žmonės pradeda vengti mokėti mokesčius ir ima laikyti bendruomenę jų gerovės parazitu.

8 žingsnis: Nusipirk tapatybę

Kai tradicinė kultūra išnyksta ir imigrantai toliau gyvena pagal savo idealus, vertybes ir tradicijas, bendruomenės piliečiai daugiau nebejaučia, kad juos kas nors sietų – išskyrus pinigus. Visi jie dirba Kapitalo gamykloje, kurią nupirko turtingas Rusijos oligarchas. Oligarchas suvokia, kad jam gali už mažus atlyginimus vergauti nelegalūs imigrantai, tad jis paperka politikus ir įveda naują žodį: „multibendruomenė“ – visi visų kultūrų žmonės, laimingai gyvenantys kartu. Ši žinia kasdien kartojama per vietinę TV stotį. Daugelis žmonių vadina ją „pramoga“ ir žiūri atsipalaidavimui po darbo.

9 žingsnis: Juros periodo parkas

Kadangi žmonės vis labiau tolsta vieni nuo kitų, yra žlugdomi saujelės Kapitalo gamyklos išrinktųjų, kurie uždirba didelius pinigus vien pildydami ir pasirašinėdami dokumentus, įtampa tarp darbininkų ir valdytojų didėja. Prie to prisidėjus etniniams konfliktams, siautėjantiems nusikaltėliams ir iškrypėliams, mokantiems vaikus, kaip užsiiminėti sodomija, bendruomenės piliečiai ima varžytis tarpusavyje ir įsisąmonina, kad jie turi kovoti vien tam, kad išliktų gyvi. Jiems visiems reikia pinigų ir maisto ant stalo; visa kita nebesvarbu. Šalia esančios upės tarša toliau lieka nepastebėta.

10 žingsnis: Nuvertimas

Paskutinis ir galutinis žingsnis yra lėtas, tačiau triuškinantis. Dabar visi žemo intelekto idiotai, nusikaltėliai ir iškrypėliai skaičiumi viršija bendruomenės tvarkingąją ir protingąją dalį. Finansinis elitas Kinijoje, kur, norint sumažinti gamybos išlaidas, perkelta dauguma gamyklų, supirktas politikų. Su užnuodytu vandeniu ir maistu, chaotiškomis mokyklomis, išnykusia kultūra, korumpuotais lyderiais ir veidmainišku kunigu, kuris neseniai atsivertė į ortodoksinį komunizmą, kadaise buvusi graži, rami ir pasiturinti bendruomenė tampa pragaro skyle, skirta idiotams ir parazitams.

Praėjus 50-čiai metų keliautojai iš kitos bendruomenės atranda didelį rajoną su apgriuvusiais pastatais, pripučiamomis lėlėmis, balsavimo biuleteniais ir senais paminklais, stebėdamiesi siaubingu likimu, kuris ištiko šį miestą. Tuomet jie gūžteli pečiais, grįžta namo ir įsijungia savo televizorius žiūrėti Jay Leno šou per NBC. Ir istorija prasideda iš naujo…

linkėjimai visų veislių liberastams       2020-02-23 20:06

gražių paveiksliukų galerija:

liaudiesmenas.livejournal.com

 

Skaitytoja       2020-02-23 19:57

Mąsto strategiškai: apsvaigusiems lengviau aiškinti, kad yra daugiau nei dvi lytys, nes blaivūs, mano nuomone, sunkiai patikės.

Oligarchinių       2020-02-23 19:03

privilegijų partija - über’iai.

pratesimas       2020-02-23 15:17

Iteisinkime kysius

prokurorams ir teisejams laisvai kam nori bylas kelti

iskirsti visus miskus

miestuose leisti verslininkams statybas vykdyti net ir ant stogu

stasys        2020-02-23 14:40

Toks taip vadinamas ‘pažadu sąvadas‘  leistu rinkėjui suprasti kokiu keliu ta partija planuoja eiti papuolusi į Seimą , netgi negavus daugumos Seime palaikymo.. Supaprastinus programų tekstus nesunku rinkėjui bus parodyti o kokius darbus sieks atlikti sudariusi koalicija su kitomis partijomis, ta kultūros praktika kuri matoma šiandiena Seime prezidentė D. Grybauskaitė pavadino esančia “žemiau plintuso” .kaip žinia ‘vatnikai’ aukščiau ir nepakylą . Rinkėjas privalo matyti su kuo sumeta ‘šmutkes’ toks kaip R. Karbauskis ir kam aukojami rinkėju lūkesčiai gavus mandatą į Seimą  . Skaidrumas partijos veikloje vienas aukščiausiu vertinimo kriterijų visuomenės ir tik Jis galėtu rinkėjus vėl sugrąžinti prie rinkiminiu urnų.

Deivis       2020-02-23 13:47

Alkoholis ir nikotinas irgi narkotikai. Beje išplatintas žydų. Dar nepriklausomybės pradžioje reikėjo įvykdyti egzekucijas komunistams. Tai nebūtų gimusios tokios partijos aplamai.

pasiūlymas ištroškusiam radikalumo        2020-02-23 13:21

eik tu štazi šiknon

Tomas       2020-02-23 13:19

užteko tik pirmo punkto,kad pykint pradėtų nuo smarvės.

stasys        2020-02-23 13:13

Tiesiai šviesiai , man patiko .Va taip turėtu atrodyti subendrintos programos partijų, kurios siekia papulti į Seimą. Dėl turinio nesiginčiju, vieni tam pritartu kiti peiktu , bet jaunimui jau pabodo tie bezdantis seniai, todėl jei kils jaunimo aktyvumas tai jau ne už kalnu , o gal netgi radikalesni siūlymai .

papildymas       2020-02-23 12:04

11. panaikinkime grynuosius pinigus;
12. sučipuokime gyventojus įvedant implantus po oda;
13. įveskime privalomą eutonaziją pensininkams;
14. paskelbkime anglų kalbą valstybine kalba nes tai geriausiai tenkina Globalios lietuvos planą;
15. įsteikime Minčių Policijos Ministeriją;

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.