Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Laisvės kovotojų sąjungos kreipimasis dėl antivalstybinio vandalizmo akto

Tiesos.lt redakcija   2019 m. balandžio 11 d. 11:02

24     

    

Laisvės kovotojų sąjungos kreipimasis dėl antivalstybinio vandalizmo akto

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

yolo       2019-05-27 10:40
>Tomas J.       2019-04-14 19:40

Diskusijos su troliu yra beprasmiškos.
Leidžiat “stasiui” pasijust reikšmingu. O nulis=nuliui.

T0mas J.       2019-04-14 14:34

Mane stebina, kai kandidatai į prezidentus nieko nekalba apie teisingumo sistemą Lietuvoje. Juk prezidentas yra tas asmuo, kuris (taip nustato įstatymai) parenka vadovus ir pavaduotojus į VISAS teisėsaugos įstaigas, o jų Lietuvoje daugiau kaip 100 (daugiausia - teismai). Prokuratūra paversta neįgalia įstaiga, užsiimančia vien bylų nutraukimu. Teismas nustatė, kad Kazėnienė teisi, įvardindama KAS VAGIA VALSTYBĖS PINIGUS, o prokuratūra nustatė kad Kazėnienė neteisi, įvardindama kas VAGIA VALSTYBĖS PINIGUS, ir tyrimą nutraukė.

Kodėl vagys nenubausti, o tyrimas nutrauktas?

Tai teisingumo sistemos šizofrenija, kuri dabartinei Prezidentei TINKA, tad laikau Grybauskaitę valstybės priešu.
Bet TSKPistė jau praeitis, ką apie tai mano būsimas prezidentas (-ė)?

T0mas J.       2019-04-14 14:34

stasys: “paklauskime ar toks kaip tomas j žino kas toje teisėsaugoje jam negerai ?”

Atsakau į klausimą:
negerai tai, kad Generalinė Prokuratūra (GP) yra nusikaltėlių pusėje.
Kai Jaunimo Teatras už valdiškus pinigus po 500 Lt pirko 50 litų kainuojančias kėdes (10 kartų brangiau nei jos vertos) - GP ilgai tyrė šią bylą ir vėliau nutraukė, neradusi nusikaltimo (!).
Ar tu šito nežinojai, Stasy? - Žinojai. Tai ko mane klausinėji?
Ką visuomenė gauna iš E-SVEIKATOS, į kurią nepagrįstai sukišti milijonai (ministerija tai pripažįsta), o GP nemato nusikaltimo?
Kokia nauda visuomenei iš Nacionalinio stadiono, kurį planuojama griauti, nors į jį sukišta daugybė milijonų? Generalinė Prokuratūra bylą nutraukė, NEMATO nusikaltimo…
2012.11.16 Žinių radijas: “Generalinės prokuratūros sprendimas nutraukti tyrimą dėl VEKS projekto interneto svetainės, kuri neveikia, nors jai išleista daugiau nei pusė milijonų litų, pribloškė pareigūnams talkinusį nepriklausomą ekspertą. Jis tikina pats rankose laikęs dokumentus, rodančius, jog daugiau nei pusė projekto lėšų buvo iššvaistyta.”
Buvo dar GP nutraukta byla dėl lėšų švaistymo statant Valdovų rūmus..
O ar pamiršai kaip GP nutraukė bylą “auksinių šaukštų” istorijoje?
Juk tu nemanai, kad prokuratūros pareiga - išteisinti? Tu žinai, kad prokuratūros pareiga padaryti viską, kad nusikaltusieji gautų bausmę. Tai kodėl tu vaidini kad su teisėsauga viskas tvarkoj - ar todėl kad esi veidmainys?

nudaužė vilniečių kiaušių likučius       2019-04-14 13:24

bekiaušiai vilniečiai, tarnaujantys žydukui šimašiui - NIEKAD neatstatys lentos Noreikai - Vėtrai.

stasys        2019-04-13 22:22

Tomas J jaudinasi dėl teisėsaugos , na kas bus su ja kai ana ponia paliks rūmus ?..O juk tikrai gali taip nutikti kad naujas Prezidentūros gyventojas dar labiau prisuks varžtelius tiems laisvamaniams kurie net duonos į lėkšte nededa jei virš jos nepasivaideno kokio vladimiro dvasia .. Tai ir paklauskime ar toks kaip tomas j žino kas toje teisėsaugoje jam negerai ?.. Tai kad po kojomis jam vis dar vaidenasi TSKP-ė ir labai trukdo jaustis laimingu kartoti nereikia , bet niekaip nesuvedu galu prie ko čia teisėsauga ..anuose jau kadaise tas komunistinis dūmas išsidvaksėjo su pirmaisiais gaidžiais .. liko tik noras ,nepasotinamas, tarnauti savo tautai ..šaliai .

T0mas J.       2019-04-13 20:20

Tekste išreikštas pasipiktinimas labai teisingas ir pagrįstas, bet prokuratūra čia nepadės - nepamirškit kad vadovus prokuratūrai (kaip ir visai teisėsaugai) jau 10 metų parenka aktyvi okupacijos laikų TSKPistė ir dėl
to prokuratūra tapo neįgali, išsigimė ir pavirto bylų nutraukimo įstaiga..
Po prezidento rinkimo laukia ilgas teisėsaugos įstaigų atkūrimo etapas, bet optimizmo turiu nedaug - nė vienas kandidatas apie teisę beveik nieko nekalba, nes neturi kompetencijos.

stasys        2019-04-12 8:00

Viskas teisinga , akcija “šmeižti Lietuva” gali įvairiai pasireikšti , o tas G.A.Gochino platintos išvados tėra jo asmeninė nuomonė .Jei Amerikos kongreso darytas tyrimas nieko blogo nerado J.Noreikos biografijoje , vargiai kas pasikeis jei atsiras ginčijantis jas ir čia Lietuvoje . Tu jėgų noras į Lietuvos politine erdve grąžinti žydu tema po tokiu kontekstu pilnai suprantamas , nesuprantamas bandymas tokiems užkišti gerkle kovojant persekiojimais .Į argumentus reikia atsakyti argumentais ir tik toks būdas veiksmingas atsakant į kaltinimus .Perkelti kovos veiksmus į Lietuva neteisingas kelias , argumentams nereikia atitinkamu strukturų darbo .

tam $+$        2019-04-12 7:32

Nieko LLKS nepainioja, kaip tik labai teisingai LLKS šitus veiksmus vadina antisemitizmo provokavimu. Bent jau emociniame lygmeny, eilinis padorumo bent kiek turintis žmogus iš gatvės, sužinojęs apie tokius niekingus veiksmus, kokiais užsiima išrinktieji, tikrai užsidegs ne pačiais šilčiausiais jausmais tiems išrinktiesiems.

feisbuke platinama       2019-04-12 7:14

medžiaga su dokumentais apie architekto Landsb.-Žemkalnio indėlį į žydų genocidą.Kiek čia tiesos?

Algimantas       2019-04-12 7:00

Kuo toliau tuo labiau ir daugiau nusikaltimų prirašoma lietuviams. Jau šiandien teigiama, kad jie išžudė milijonus Lietuvos žydų, rytoj paaiškės, kad Jėzų Kristų prie kryžiaus prikalė ir nužudė lietuviai. Tad kas kaltas dėl klimato atšilimo? Kam dar klaust.

$+$       2019-04-12 5:26

„Mes prašome užkardyti viešą antisemitizmą... neatidėliotinai reaguoti į visuomeninių pilietinių organizacijų pareiškimus antisemitizmo ir vandalizmo provokavimo atvejais”.
⤴⤴⤴
Tai o kur tas antisemitizmas, kur tie atvejai? Ar tas, pasirašęs, suvokia skirtumą tarp semitizmo ir antisemitizmo?

Pilietis       2019-04-12 0:27

O tai tie laisvės sąjunga nacistai?

> isslaptinti       2019-04-11 19:23

Gal galėtumėt paviešinti ir kas balsavo prieš?

isslaptinti       2019-04-11 17:34

visus 75 metams islaptintus KGBistus. Lauk is seimo tuos kurie balsavo uz si istatyma:2015 m. birželio 30 d. Seimas nusprendė, kad duomenys apie prisipažinusius buvusius KGB bendradarbius bus slapta saugomi 75 metus, nors Algirdo Butkevičiaus vyriausybė siūlė juos įslaptinti visam gyvenimui. Už tokį įstatymą balsavo 80 parlamentarų, prieš buvo 12, susilaikė 17 Seimo narių. „Už“ balsavo: Mantas Adomėnas, Vilija Aleknaitė-Abramikienė, Arvydas Anušauskas, Audronius Ažubalis, Juozas Bernatonis, Agnė Bilotaitė, Stasys Brundza, Saulius Bucevičius, Vida Marija Čigrijienė, Petras Čimbaras, Viktorija Čmilytė-Nielsen, Rimantas Jonas Dagys, Irena Degutienė, Sergej Dmitrijev, Larisa Dmitrijeva, Algimantas Dumbrava, Arimantas Dumčius, Vilija Filipovičienė, Vitalijus Gailius, Vydas Gedvilas, Kazys Grybauskas, Šarūnas Gustainis, Gediminas Jakavonis, Donatas Jankauskas, Rasa Juknevičienė, Benediktas Juodka, Vytautas Juozapaitis, Liutauras Kazlavickas, Kęstas Komskis, Jonas Kondrotas, Andrius Kubilius, Dalia Kuodytė, Kazimieras Kuzminskas, Orintas Leiputė, Arminas Lydeka, Raimundas Markauskas, Eligijus Masiulis, Kęstutis Masiulis, Antanas Matulas, Vytautas Antanas Matulevičius, Gintautas Mikolaitis, Kristina Miškinienė, Arvydas Mockus, Alma Monkauskaitė, Audrius Nakas, Petras Narkevičius, Antanas Nesteckis, Raimundas Paliukas, Artūras Paulauskas, Marija Aušrinė Pavilionienė, Milda Petrauskienė, Darius Petrošius, Domas Petrulis, Raminta Popovienė, Giedrė Purvaneckienė, Jurgis Razma, Rimas Antanas Ručys, Paulius Saudargas, Valerijus Simulik, Rimantas Sinkevičius, Artūras Skardžius, Kazys Starkevičius, Gintaras Steponavičius, Valentinas Stundys, Eduardas Šablinskas, Rimantė Šalaševičiūtė, Stasys Šedbaras, Irena Šiaulienė, Dalia Teišerskytė, Povilas Urbšys, Sergej Ursul, Jolita Vaickienė, Egidijus Vareikis, Valdas Vasiliauskas, Birutė Vėsaitė, Aleksandras Zeltinis, Emanuelis Zingeris, Pranas Žeimys, Remigijus Žemaitaitis, Rokas Žilinskas.

Tvankstas       2019-04-11 16:10

Č.Z. Jūs apie tą patį, kaip ir gerb. Arvydas Damijonaitis : “Tragiškas Lietuvai, paradoksalus faktas – enkavedisto Mykolo Zingerio sūnus Emanuelis Zingeris yra komisijos, tiriančios sovietų – nacių nusikaltimus , pirmininkas. Kalbama apie Seimo narį, kurio tėvas buvo stribas ir lietuvšaudis. Būtent dėl to Tarptautinė komisija nacių ir sovietų okupacinių režimų nusikaltimams vertinti netraukė atsakomybėn šių nusikaltėlių. Pavyzdžiui, vien 1951 m. rudens „trėmimui” (masiniam lietuvių žudymui) buvo pasitelkta 8000 stribų. Būtina griežtai ir blaiviai apsispręsti dėl seimo nario E.Zingerio netinkamumo minėtoms pareigoms užimti.
LR įstatymai, dėl interesų konflikto, draudžia Emanueliui Zingeriui vadovauti Komisijai, tiriančiai jo tėvo, enkavedisto Mykolo Zingerio siaubingus nusikaltimus.” Turime suprasti, kad E.Zigeris yra šventas žmogus šventam darbui paskirtas ir jokie Lietuvos įstatymai nepajėgūs.

> Nepalaikau       2019-04-11 15:42

Tu irgi žudai - Tiesą. Tu irgi žmogžudys. Aš tavęs irgi nepalaikau.

Nepalaikau.       2019-04-11 14:02

O žmogžudžiai yra žmogžudžiai- nepateisinama.

Raigerdas        2019-04-11 13:43

Kokie bjaurūs dalykai prasidėjo “Nepriklausomoje” Lietuvoje. Atleiskite, - Nepriklausomoje- nuo ko? Nepriklausoma prokuratūra, Nepriklausoma LRT, ar ne taip? Tai, jeigu Nepriklausomi, tai ir dirbkite tam, kas jus suagitavo tapti nepriklausomais. O kodėl tada prašote pinigų iš mokesčių mokėtojų? Jūs gi nepriklausomi? Susidaro toks įspūdis, kad mes gyvename tokioje apkvailintų žmonių valstybėje, kokią aprašė Džonatanas Sviftas “Gulivero kelionėse” dar 1727 metais. Išeina taip, kad mūsų aukščiausiems pareigūnams reikia organizuoti egzaminus, kada visuomenė įsitikintų ar skiria jie informaciją nuo dezinformacijos. Dezinformãcija [↗ dez… + ↗ informacija], klaidinančių žinių skleidimas propagandos sumetimais, karyboje — siekiant suklaidinti priešą. Nuo senų seniausių laikų buvo kovojama su tais piktavaliais žmonėmis, nešiojančiais įvairius gandus. Mes gyvenome okupuotoje Lietuvoje, kur visa visuomenė kiekvieną buvo maitinama dezinformacija. Fašizmas, komunizmas, trėmimai į Sibirą ir vis tiek mūsų tautai vadovaujantys asmenys niekaip neįsisavina, kad DEZINFORMACIJA yra GINKLAS, nes yra nukreiptas prieš žmogaus SVEIKĄ PROTĄ ir veikia žmogaus PSICHINĘ SVEIKATĄ, kad priversti jį patikėti NETIESA arba MELU. Iš kitos pusės jau akivaizdžiai matyti, kad bus kovojama prieš mūsų partizanus. Tą kovą neorganizuos Marytė iš Telšių, ar Antanas iš Kupiškio, bet ją organizuos tie, kam bus už tai MOKOMA. DEZINFORMATORIAI VISAIS LAIKAIS BUVO NUPERKAMI. Jų paskleistą dezinformaciją pirmieji pagauna su savo psichinėmis ydomis nesusitvarkantys gandonešiai ir šmeižikai. Jie išnešioja visa tai po visuomenę, kad nuteikti tą visuomenę prieš kažką tai. Kažkas yra labai suinteresuotas supriešinti žmones tautiniu, religiniu ir net lyčių pagrindu. Gal užtenka tų istorinių pamokų ir jau būtų tikrai laikas būtų suprasti, kad iki to, kol prasidės tikras puolimas, yra organizuojamas tas dezinformacijos skleidimo etapas. Todėl būtina palaikyti gerbiamo Ernesto Subačiaus kreipimąsi, nes per anksti tautiečiai pamiršo tą KŪJO IR PJAUTUVO ženklą ant raudonos vėliavos. Išvada peršasi pati savaime, kad mūsų visoms su TEISINGUMU susijusioms sistemoms reikalingas KAPITALINIS REMONTAS, kad po jo nebeliktų to komunistinio kvapo TEISINGUMO institucijose.

>>>ah1       2019-04-11 13:27

Žydai yra išrinktoji Dievo tauta ir Dievui nenurodysi ką Jam daryti ir ką pasirinkti. Jis visada pasirenka pačius menkiausius ir mažiausius pasaulio akyse. Mūsų, katalikų Viešpats Jėzus yra žydas, pats nuostabiausias ir mylimiausias žydas. Tik Jo dėka mes esame atpirkti ir prikelti naujam gyvenimui. Šlovė ir garbė mano žydui Jėzui Kristui! О, taip.

ruta       2019-04-11 13:26

Mateme , kaip Izraelio premjeras B. Netanyahu zygiavo salia Putkino isiseges ‘Koloradke’ ...niekas taip nesuartina , kaip bendri nusikaltimai ..okupantas visada suras bendra kalba su okupantu ..p.s. manau , sitiems gerai patrumpintu liezuvi Lietuvos istoriku / ne dvaro ../nagrinejimas zydu- geto policaju , judenrato nusikaltimai , o kur dar NKVD -tu nusikaltimai , kur nemazai zydu atstovu ,gera tema ir apie raudonu teroristu gauju nusikaltimus   .. bet ar isdrys Lietuvos politikai - kinkadrebiai ginti Lietuvos istorija ir jos didvyrius ...

ah1       2019-04-11 13:15

turėtų būti uždraustas visų pirma semitizmas kad žydai išrinktoji JAHVĖS tauta o kitos tautos turi tarnauti žydams ir uždrausta JAHVĖs pinigų skolinimo už palūkanas sistema,  išverstas talmudas ir kabala kad būtų visiems prienama; tora,  talmudas, kabala įtraukta į mokyma mokyklose, kad visi žinotų kas kauo kvėpuoja, - tik tada bus įgyvendintas demokratijos laisvės ir lygybės principas. Kol žydas dievas, žydai išrinktoji dievo tauta ir veikia atėjūnų skolinimo už palūkanas sisitema tol kitos tautos tarnaus JAHVĖS egregoriui.

Č.Z.       2019-04-11 11:36

Linai Linkevičiau,dėk Užsienio reikalų Ministro mandatą ant stalo ! ! ! Emanueli Zingeri ,traukis nedelsiant iš komisijos
dėl sovietizmo ir nacizmo veiksmų tyrimo ,nes ne per vieną dešimtmetį nieko gero nenuveikei.Be to dar ir dalyvavai pikete
prie MA bibliotekos,kuriame reikalavote nuimti Generolo Vėtros atminimo lentą.
Nustokite dalinti įvairiems svieto perėjūnams Lietuvos pilietybes.Aš manau,kad šis vandalizmo priepuolis yra užsakytas Lietuvai priešiškų jėgų ir kartu atsakas į Kruvinojo Sausio veikėjų nuteismui.
Ateitis mums dar ne kartą parodys kiek daug Lietuva turi niekšų viduje ir išorėje.Budėkime ir būkime budrus,nepabijokime
suduoti tinkamą atsaką tiems,kas kėsinsis į mūsų laisvę,nepriklausomybę,į galimybę turėti virš savo galvų taikią padangę.
Gebistų ir stribų atžalos nenurims niekada,o mes viešai įvardinkime ir parodykime visuomenei visus tuos veikėjus,kurių turime
saugotis ir viešinti.Tauta turi teisę pažinti savo niekšelius.

Galima       2019-04-11 11:34

atsargiai ir labai, labai korektiskai pabandyti atsakyti uz tuos, kuriems priklauso atsakyti i si kreipimasi.Eilini karta bus apsimesta, kad neisgirsta ir nepamatyta.Kodel?Gal del to, kad pasauliniu mastu isplitusios zydu organizacijos gali musu valstybe ir jos vadovus sokdinti, nepaliekant ramybeje.Tam, kad atstoveti tokiais atvejais valstybes ir jos pilieciu viesa interesa, reikia turieti tvirta stubura.O kaip yra pas mus?

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.