Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Intelektualų vaidmuo, Kultūros, kalbos, istorijos politika

„Laisvę“ išleido į laisvę

Tiesos.lt redakcija   2017 m. gruodžio 13 d. 0:43

9     

    

„Laisvę“ išleido į laisvę

Be komentarų.

Nuotraukos – Mykolo Deikaus.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-02-6 8:33
Kraupu       2017-12-24 15:18

Baisu, kas darosi.
———————————————
kosmetika vyrams

Marginalas       2017-12-15 13:34

Kaip visada, dėmesys kreipiamas daugiausia ten, kur kreipiama. Šalia vyksta daug esmingesnis procesas, o “Laisvės” uždarymas buvo esminis tik tuo, kad nenorėta leisti kariams padėti ten gėlių per Kariuomenės dieną, kad nedemonstruotų savo ryžto ginti Tėvynės.
Deja, pagoniška prigimtis pirmiausiai pastebi simbolius ir pagarba jiems, bet manipuliatoriai tai žino ir tuo puikiai naudojasi atitraukdami minios dėmesį nuo pamatinių dalykų: nuolatinį laisvės apribojimą per vis didėjantį lindimą į asmens gyvenimą, diktavimą, kaip elgtis su vaikais, šeimų ardymą iškeliant mitinį “vaikų teisių” prioritetą prieš tėvų teises, vaikų atėmimą (vergai neturi teisės į savo vaikus! teisę “laikyti” vaikus šeimoje suteikia vergvaldžiai), santuokos tapatinimą su jokios moralės nepažįstančia fiziologija, jau neminint ekonominės laisvės neigimą per bankinio indėlio paslapties naikinimą.
Tuo tarpu niekas neviešina eksperimentų veikti žmogaus organizmą per tinklą bei mikročipus, nors dabartinėje pakopoje dar ne laikas susieti asmenį su tinklu, net ir “lustų” implantavimas neaktualus, nes kiekvienas kvailys nešiojasi kišenėje “išmanųjį”, pagal kurį momentaliai atsekama jo buvimo vieta, fiksuojami pokalbiai ir SMS, bei vedžioja pirštu ekrane, palikdamas piršto atspaudus. Galvoje skambanti muzika ir komandos - tai “šviesios ateities” “partijos planai”.
Todėl simbolių uždarymai į narvus reikalingi tam, kad dėmesys būtų atitrauktas prognozuojama patriotine linkme nuo gyvybiškai esminių nuoseklių pakitimų, vedančių į absoliučią vergovę. Pastaroji taps tikrove tą dieną, kai iš apyvartos bus išimti grynieji pinigai ir visas asmens gyvenimas priklausys nuo bankų, perėmusių slaptųjų tarnybų kontrolę. Paprastas mikročipo atjungimas (užblokavimas) reikš asmens išmetimą iš gyvenimo, nereikės nei kalėjimų, nei lagerių, vergai dvės patys, o gatvėje skaitytuvais “neidentifikuojamieji” bus policijos nušaunami kaip visuomenei pavojingi “teroristai”. Orwellas nė įsivaizduoti negalėjo tokio “rojaus”.
PS Šalia Laisvės paminklo vyksta didžiuliai “optimistiški” darbai statant požeminį garažą prie naujo-seno “centro”, viskas aptverta idiotiška optimistine teplione, o aikštė gavo optimistinį “Studentų” vardą - prisiminkime sovietinį leksikoną, kaip pvz., “Entuziastų aikštė” ar pan. Siūlau modernesnį naujos aikštės pavadinimą - “Jaunųjų sodomitų pergalės aikštė”.

Pikc       2017-12-14 10:14

Sutikčiau su “> Pagaliau 2017-12-13 19:39” komentaru, išskyrus vieną punktą - “parodė Kauno visuomenės ir VALDŽIUOMENĖS tikrąją vietą ir neįgalumą”: ta “valdžiuomenė” eina IŠVIEN su liberastiniais degradais - užtenka prisiminti, kaip savivaldybės klerkas savo rašte išsityčiojo ir Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių. Ir dar - tie atmatos ne tik “parodė vietą”, bet ir tai “užakcentavo”: ta taip vadinamo “miano” bienalė turėjo baigtis lapkričio 30 d., bet kadangi žmonės piktinosi, tai laisvės monumento niekinimas buvo pratęstas iki gruodžio 10 d. - kad žmonės TIKRAI pajustų ir suprastų savo bejėgiškumą.

Laisvės nelaisvė laisvai nepraeis!       2017-12-13 19:48

Niekas neužmirštas, niekas nepamiršta!

> Pagaliau 2017-12-13 19:39       2017-12-13 19:45

Ar tamstelė juokauji ar iš medžio iškritai? Tai “šiuolaikinis menas” Kaune pastatė visus į vietą! T.y. parodė Kauno visuomenės ir valdžiuomenės tikrąją vietą ir neįgalumą. Ir pašvilpkit jūs jiems į uodegą!
Kauniečiai turėtų atsiminti, kur ir kieno buvo padėti į tą vietą, bet būsumiems balsavimams tas įtakos neturės: kiek gi tų padorių kauniečių yra - ant rankos pirštų suskaičiuojami. Visi kiti: mieli Kauno gyventojai, pasikakinantys Matijošaičiais, Pūkais ar Šustauckais.

Pagaliau       2017-12-13 18:39

Kauniečiai ir vėl pirmieji. Pastatė į vietą “šiuolaikinį meną”.

ett,        2017-12-13 18:29

Gėda turėtų būti išgamą laikyti simboliu.

Kas suteikia teisę DERGTIS?       2017-12-13 10:05

Štai kur klausimas.
Šitie menkystos tegul dergiasi iš savo MOTINŲ,nes jos pagimdė “urodus”.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.