L. Lavastė: Stankūnaitė paliko dukters kapą ir liko vienintelė gyva liudininkė

Tiesos.lt redakcija   2013 m. rugpjūčio 26 d. 0:06

90     

    

L. Lavastė: Stankūnaitė paliko dukters kapą ir liko vienintelė gyva liudininkė

Portalo lrytas.lt paskelbtas „Lietuvos ryto televizijos“ interviu su „dienraščių lyderio“ žurnaliste Laima Lavaste palieka prieštaringą ir slogų įspūdį. O kai kurie jame išsakyti ponios L. Lavastės, mūsų valdžios specialiųjų tarnybų patikėtinės, teiginiai kelia šiurpą.

Atrodytų, šiame televizijos interviu pakartojama prieš dieną paskelbto vadinamojo L.Lavastės pokalbio su Laimute Stankūnaite pagrindinė informacija: motina ir dukra, dvi labiausiai saugomos Garliavos pedofilijos bylos liudytojos, išvyko iš Lietuvos į Niekur.

Tačiau interviu 1:37 minutę nuskamba visiškai keistas teiginys: „Leiskime valstybei rūpintis savo piliete, kuri išvyko į kitą šalį gyventi, nes savo šaly buvo neįmanoma gyventi“.

Kiek tolėliau – dar kraupiau. 2:20 minutę tarpininkė tarp specialiųjų tarnybų ir visuomenės lyg niekur nieko sako: „Stankūnaitei šita istorija turbūt niekada nesibaigs: nes visų pirma ji paliko tėvus, ji paliko savo artimus žmones, ji paliko savo dukters kapą, jos sesers vaikas neteko motinos… jos istorija niekada nesibaigs…“.

Kiek vėliau, nuo 4:39 minutės, ši ypatingoji specialiųjų tarnybų atstovė teigia, jog L.Stankūnaitė „liko vienintelė gyva iš tos baisios istorijos. Tai žmogus, kuris pats pirmas turėjo būti nužudytas pagal tam tikrą planą. Ir ypač dabar grėsmės yra jos mažai dukrytei, kuri pradėjo kalbėti, o kalbėdama gali pasakyti labai daug to, ko mes nežinome, ir atskleisti priežastis, kodėl ta tragedija prasidėjo.“

Kyla pagrįstas klausimas: kodėl Lietuvos teisėtvarkos visiškai nedomina pagaliau „ištrintą atmintį“ atgavusi tokia svarbi liudininkė, kuri vienintelė, pasak L. Lavastės ir jos atstovaujamų tarnybų, gali „atskleisti priežastis, kodėl ta [Garliavos] tragedija prasidėjo“. Kodėl tarnybos taip skubiai keičia šios liudininkės tapatybę ir siunčia ją į Niekur?

Savo trumpame interviu L.Lavastė stengiasi įkalbėti žiūrovą pajusti užuojautą vieninteliam žmogui – Laimutei Stankūnaitei: svarbu tik tai, ką ji išgyveno ir dar išgyvens, ką ji patyrė ir dar patirs. Ir nė vieno užjaučiamo žodžio apie mergaitę – nei ką ji patyrė ar patirs, nei ką ji jau prarado.

Susivėlė liežuvis? Susipainiojo mintys? Kodėl? Kodėl žurnalistė, kurianti tokius spalvingus pokalbius su specialiųjų tarnybų įslaptintais žmonėmis, taip jaudinasi pati duodama savo makabriškuosius interviu?

Tiesos.lt

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

galvojanti       2016-03-16 13:27

tai ta levaste jau žino kad mergaitė negyva tegul parodo kur kapas ir ka dabar stankunaitė veikia kas ja saugo šunys ar žmonesgal ji šuniukus gimdo kad jau neturi dukters .bukite gera parodykite jos žmogšunius per televizoriu nori ir lietuvos žmonės pasižiurėti tokių stebuklų

VITALIUTE        2014-05-11 18:22

KA GI, LAIMA LAVASTE, TIESA SLYPI KAZKUR ANAPUS.GERBIU TAVO RYZTA.GAL KAI KIEKVIENAS ISVEMS SAVO BAIME, PRADES GALVOT BLAIVIAU

andrius       2013-11-2 22:46

Galiu pasakyti viena, p. lavastė teisi stankūnaitės dukrytės tikrai nebėra. Pakasta ji, panašiai kaip jos tėtis. Te būna Viešpats jiems gailestingas.
O stankūnaitės likimas pavydo nesukelia,  Afrikos viešnamiai ne pati geriausia vieta Žemėje.

Donatas Kondratas       2013-09-4 8:00

Juodosios jėgos laimejo.Išėjimas i niekur reiškia mirti.Koks skirtumas gyva ar mirusi yra Stankūnaitė.Mums Ji mirusi,nuzudyta ar numarinta-Jows jau nėra.Teisingai žmonės ir sakė-atims iš senelių mergaite ir nužudys.Ir nužudė.O kaip tą padarė dabar pateisina ivairiu melu.Tebūna lengva Niekur šalies žemelė.

daina       2013-08-30 9:44

Gal Lavastei reikėtų pabendrauti su Slušniu? Atrodo, kad jau laikas…

kaip atrodo       2013-08-29 14:03

ar Lavaste viesai pripazins suklydusi ir atsiprasys uz savo pasakyma apie mergaites kapa?

A.Kubiliau,meluoti       2013-08-29 7:43

yra pavojinga,nes sutrikdysi savo realybės suvokimą giliuosiuose asmenybės sluoksniuose.O tokius rinkti į valdžią yra pavojinga.Tas pats Butkevičiui,Grybauskaitei,Masiuliui….Sutrikdytos asmenybės.Iš akių matosi,kad meluoja,ar galima tokiems patikėti valdžią?

poezija       2013-08-29 5:43

Ar tau širdies, žmogau, neskauda?

.   

Kai vyndėminiai padarai,
Kaip erkės kraują, siurbia nekaltųjų gyvastį -
Ar tu gali tylėt,
Ar tau širdies, žmogau, neskauda?
.
Kai grobiamos ir tremiamos
Storpilvių prievartautos aukos -
Ar tu gali tylėt,
Ar tau širdies, žmogau, neskauda?
.
Kada tiesa mažosios kankinės
Paminama jai atmintį ištrynus -
Ar tu gali tylėt,
Ar tau širdies, žmogau, neskauda?
.
Kai žudomi tėvai,
Pakilę ginti mažą vaiką -
Ar tu gali tylėt,
Ar tau širdies, žmogau, neskauda?
.
Kada šėtono tarno
Prieš angelą ranka pakyla -
Ar tu gali tylėt,
Ar tau širdies, žmogau, neskauda?
.
Autorius: Aistė Ai

Informacijos šaltinis: Facebook - STOP pedofilijai Lietuvoje!

 

Dalia Gerulaitiene       2013-08-28 16:24

Manau, kad p. Lavastę visuomenė (O TAI GALINGA JĖGA) turėtų paduoti į teismą už dezinformaciją , kadangi p.Skvernelis NEPATVIRTINA jos skleidžiamų gandų visdėlto masse media pateikiamų kaip faktai, ir TIK TEISME (kad ir EŽTT Strasbūre - beje, L.r. ten jau pralošė ne vieną bylą) p. Lavastė  BUS PRIVERSTA kaip žurnalistė pasakyti tiesą tokią kokią ji žino.
P.s. DĖL MELAVIMO: JAV psichiatrai jau seniai ištyrė melo fenomeną:  melas pražudo ne vien tikintį neteisinga informacija, bet ir patį meluojantįjį ryškiai SUTRIKDYDAMAS REALYBĖS SUVOKIMĄ GILIAUSIUOSE ASMENYBĖS SLUOKSNIUOSE, t.y. meluoti yra pavojinga pačiam meluojančiajam ... dėl psichinės sveikatos.

vilija       2013-08-27 19:42

NORIU ZINOTI,KUR MERGAITES KAPAS!!!!!!!!!!

Akredituota lankyti saugomus liudininkus Lavastė       2013-08-27 16:47

ima ar dėl garbaus amžiaus, ar dėl melavimo daryti nereikalingus riktus kalboje. Ar jums neatrodo, kad ją taip pat ims “saugoti”. Juk atidirbo, dabar vien kompromituoja šią istoriją.

Kakofonijus Pirda       2013-08-27 12:32

Valdžia seniai nusipelnė kartuvių, ne mažiau. Ateis laikas ir savo jie pasiims.

Urte Gabriele,       2013-08-27 11:55

Esate tipiškas šiuolaikinis žmogeliukas,masinės informacijos priemonių išplautomis smegenimis,matantis tik blizgučius.Tobulas vartotojas.Belieka jūsų tik pagailėti.Ir jus jie apvogė,atėmė tikro gyvenimo skonį.Jums užtenka surogatų.Prarasta.Labai linkiu ,kad Dievas jumis susidomėtų.

Tau-VIDA       2013-08-27 10:00

Tie,kurie parsiduoda,negi ju zodis dar ka reiskia…tiesiog ,juos reikia *apeiti*, o informacijos ieskot visai kitur…

nuomonė       2013-08-27 7:23

supuvus valdzia ir prasmirdus teisesauga su pusdurne lievaste priesakį.Gaila mergaites ir Kedziu seimos.Aciu Dievui kad negyvenu toj Lietuvoj ir tikrai neketinu sugristi.

Vilė       2013-08-27 7:15

nieko nesuprantu tai ta mergaitė nebegyva?

Al.       2013-08-27 1:41

Ar psichologas, suleidęs vaistus Čilinskui, sykiais nebuvo Slušnio bendradarbis?

Reikia kreiptis į visus deputatus       2013-08-26 22:38

ir reikalauti atsakymų,kad jie spaustų visus kitus.Reikia būti be galo įkyriems.Nors garbingi valdžios atstovai atsistatydintų,nes nenorėtų teptis rankų.Jei tokių nėra,reiškia reikia keisti juos visus iš eilės.Išmėžti.

xxx       2013-08-26 20:48

Ir vel mesos prasytojai isibliove! Kas per gauja!

Vika       2013-08-26 20:27

Na Lietuvos rytas turėtų keisti žurnalistus po tokių liapsusų TV. Jei Lavastė iki tiek paseno, kad pinasi liežuvis, tai gal galima kokį jauną žurnalistą pasamdyti, kuris nesąmonių nekalbėtų ir žmonių nepykdytų.

Ar tikrai akivaizdu?       2013-08-26 20:18

Tai kodėl nepasitaisė? Jei tokia baisi klaida, tai ir reportažą galėjo perfilmuoti iš naujo, o ne paleisti į viešumą. Man atrodo, kad visuomenė palengva pratinama prie šios žinios.

Haris       2013-08-26 19:50

Nu baikit jūs svaigti. Akivaizdu, kad moteriškė tiesiog susipainiojo: vietoj “ji paliko savo sesers kapą” pasakė “ji paliko savo dukters kapą”..

шелъму бог мечит (Petras 1)       2013-08-26 19:33

Na, bandau įsivaizduoti kaip galėtu skambėti prašymas valstybei sutikusiai bendrdarbiauti liudininkų apsaugos programoje. - “Prašome jūsų pagalbos susijusios su liudininko, byloje - visuomenėje vadinamoje “triusikų byla”, apsauga"Po tokio prašymo Britanija susiriejo su Ispanija dėl pagalbos suteikimo pirmenybės, bet kadangi reikalas slaptas surado kitus pretekstus viešam pateikimui. O kur dar kitos valstybės begalinėje eilėje?
Reiktų sutikti jog LT spec. tarnybos dirba puikiai ir pasipriešinimo dvasią pavyko palaužti. Bet tai klaidingas įvaizdis. Ši Žarija rusens šios kartos širdyse ir niekada neleis atsipalaiduoti aniems. Taigi. Ar pakaks ištvermės?

PK1       2013-08-26 19:21

Lavaste visa interviu mini Stankunaite vienaskaitoje : jinai isvyko , jinai bus saugoma, jinai nebegali, jinai… Tik pora kartu susiemusi kad reikia meluoti pasako “kartu su dukra”. Lavaste puikiai viska zino - kokia salis, kokios tarnybos tik koketuoja kaip sena kekse: net zinociau nesakyciau - atseit neklauskit ispeju is anksto!

neblogas       2013-08-26 19:09

niekas negali iskrapstytu KATSAPU tu kurie rusu laikais lietuvoje snipinejo,dabar jie lietuviu dievai nematomi(bet NEVISIEM!!!),ir patikekit gerbemi Lietuviai niekas ju neiskrapstys,jei ne mes patys,vadovaudamasi lietuvos statutu galima tai padaryti,bet yra bet,reike organizavimo rimto,ir tai jau grasina zmones,kad nbiekas nieko neorganizuotu,neplanuotu,nerasytu, kas turi pradze turi ir gala,ir tie vaikapisiai bus sukisti i senas vietas!!!

dil' gėlė       2013-08-26 18:40

kažin ar šitoj teritorijoj yra kokia nors valdžia, kuri gali atsakyti į susirūpinusių tautiečių klausimus? Manau, kad jiems rūpi tik jų pačių karjeros ir piniginės turinys…. O gaila…

Vidas       2013-08-26 18:33

gali buti, kad Stankunaite isveze myriop

----       2013-08-26 18:28

Kas žino, o gal jų abiejų jau senai nėra, juk vietoj Deimantės visada dirbo dublerė. Bet jei Lovastė pamelavo, tai kaip seneliam toks siaubas pernešt ? Ji privalo atsakyt už savo žodžius. O jai logiškai, tai uš ką Stankūnaitę maitint, už tylėjimą, galima ir kitais būdais nutildyt.

taip atrodo,kad       2013-08-26 18:18

valdžia N.Venckienei pasiūlė sandėrį.Laikas patylėti.

VIOLETA       2013-08-26 17:50

NETIKIU KAD JIE PALIKS IR BIOLOGINE :APSISVARINO IR TOLIAU DIRBS SAVO JUODUS DARBUS:bet tieSA ISLYS TIKIU KAD ISLYS TIK GAILA MERGYTES

Atlikęs Judo darbą,klanas       2013-08-26 17:41

panikuoja.Šiaip tai Biblijoje Judas pasikorė.

Lordas       2013-08-26 17:38

Man atrodo,kad ir pacios stankunaites jau nebera.Ju abieju jau nebera.

KLAUSIMAS       2013-08-26 16:53

Kodėl tyli vaikų teisės,kodėl tyli Drąsos kelias ‘“asmeninė stankūnaitės” žurnalistė pranėšė apie mergaitės kapą ir likusią vienintelę liudininkę stankūnaitė juk seimo nariai turi teisę duoti užklausimą

TIESOS       2013-08-26 16:43

ŽMONĖS GERBIAMIEJI,REIKIA ,KAD IMBIERINĖ LAVASTĖ PAAIŠKINTŲ SAVO NUSIKALBĖJIMUS PANEIKTŲ AR PATVIRTINTŲ APIE “MERGAITĖS KAPĄ,BE TO NORS IR NEĮGALI PROKŲRATŪRA,BET TURĖTŲ SUSIDOMĖTI LAVASTĖS TOKIAIS SAPALIOJIMAIS

Laikas pareikšti       2013-08-26 16:16

VSD tautos padorios dalies NEPASITIKĖJIMĄ.Kokiu būdu tai būtų galima padaryti?

Ponui Pikasui,       2013-08-26 16:15

niekaip nesuprantu jūsų meilės konservatoriams ir D.Grybauskaitei,kai prie jų ši tragedija taip žiauriai išsivystė.Čia didysis jūsų prieštaringumas.Būtų įdomu išgirsti jūsų paaiškinimą.

Vakaro lopšinė Lietuvai.       2013-08-26 16:05

Kiekvieną vakarą einant miegoti reiktų užmigti su žodžiais mintyse"Teisinga Lietuva”.Kartoti ir kartoti tai kaip lopšinę.Ramiai,be įtampos.Rezultatai turėtų nustebinti.Mažų mažiausiai,mes patys pasijusime geriau,įgausime vilties,ramybės.Pasąmonė persiųs šią maldą Kūrėjui,galite neabejoti.Ir nepamirškime pasakyti Jam “Dėkoju”.Jau visai nugrimztant.Tokia maldos technika.

Jei įtarimai apie klano dalyvius teisingi,       2013-08-26 16:00

reiktų žinoti,kad tokie žmonės savo protą naudoja blogiems tikslams.Ateis laikas ir jais bus pasirūpinta pagal proto įstatymus.Nors reiktų ir jiems visgi palinkėti gero.Nors dėl savęs.Kad nesusitepti.

Jei mergaitė būtų gyva,       2013-08-26 15:58

režisieriai tą vietą būtų iškirpę.

pinklės pelenei       2013-08-26 15:27

S.Žaprizo parašė puikią detektyvinę apysaką ,,pinklės pelenei,,..Mūsų pelenė dar įdomesnė,o gal lavastė atliko Žanos Miurno vaidmenį?
O gal mums perdavė užkoduotą žinią,tik mes jos nemokam perskaityti?
O gal ji kaip Lili Marlen?
Kur ji,kurioje pusėje ta lavastė?

o man atrodo       2013-08-26 15:14

kad sekanti gali buti pati lavaste ,nes KGB nepalieka lidininku

Valdžia?       2013-08-26 14:47

>>>  Stebina ne tai, kas ir kaip įvyko su Stankūnaite ir jos dukrele.Jų likimą galima buvo nesunkiai nuspėti. Stebina Lietuvos valdžios abuojumas.Kur dingo Prezidentė, seimas, vyriausybė, politinės partijos šių baisių pranešimų fone.Ar tai patvirtinimas, kad, apart nusikalstamų gaujų interesų, gaujų “teisėtų reikalavimų”, “teisėtų veiksmų”,“teisėtų sprendimų vykdymų”, valdžiažmogiams niekas daugiau nerūpi? Visuomenė jiems visiškai ne prie ko? O kaip garsiai ir gražiai buvo skelbiama : mums rūpi kiekvienas žmogus! Turbūt buvo pamiršta patikslinti : mums rūpi kievienas mūsų gaujos žmogus.Kaip matome - taip tikrai ir yra. Beje - kodėl tik teisėsaugos kompetencijoje skelbtiną informaciją visąlaik paskelbia dienraščių lyderis? LYDERIS - ne koks bulvaras ar geltonoji spauda.O valdžia demonstratyviai ignoruoja, tyli, lyg žuvis, visuomenei jokio paaiškinimo.Tyli - reiškia pritaria??? Nesusipratimas, o ne valdžia.

Bet       2013-08-26 14:29

Bet negalėjo lovatiesė suklysti, tikrai gal Deimantės jau nebėra, tikrai gi jai trynė, trynė tą atmintį, kol nutrynė. Čia kažkas ne taip ‘‘Dukters kapą’’ Būtų kažkas iškart pataisę, lovatiesė pasitaisius, .................

neprieko       2013-08-26 13:21

Tai taip ir turejo baigtis. Tiesos nebebus. Ja isgirsti trukdys istatymai. Bo biloje saugumietis su ilgom rankom. Neina taip visko isvalyti ka tas ilgom rankom pridirbo, o tai reiske kad ir kiti saugumieciai vkurse kas ir kaip… bo kartu bande viska nulaizyti. Gavosi kaip gavosi, paskendino baluteje visus galus, nors is paziuros buvo tik zmogus
smile sistema tyce suburkta, kur saugumietis ten valstybes paslaptis.
o kur valstybes paslaptis ten mums spigutes, bo gali pakenkti lt saugumui
apsurdas, palaukit ateis laikas kai nauja karta praeitus valdovus atskleis tiesa viesai. Ir apie tuos valdovu rumus…
maudo mus maudo buve kgb o mes ka va vel rinkimai ir vel juos rinksim, bo nauju nera, jai atsiranda, tai ir saugumas pradeda dirbti. Zek menuo kitas ir is tos partijos kas issilaksto, kas dar medi ijunges lieka- o kas cia tokio as tai prie lovio:)
Pradedu normaliais skaiciais sneketi kiek kur nuplauke.
visi spjautumet an tos lt

vasia       2013-08-26 12:40

Jolanta šaunuolė,geras komentaras

Romas       2013-08-26 12:33

Tai baisu. Ir kalbos suklydimai baisūs, ir elgesys siaubingas. Kiek dar spectarnybos mums siuntinės lavastes su siaubo pasakomis? Kiek dar leisime siautėti LT valdžiai, kuri mažą mergaitę ir jos paslydusią motiną antrą kartą pavertė prievartos aukomis? Tai kam gi buvo išrinkti DK partijos atstovai į seimą? Ko jie tyli, kodėl jie nereikalauja, kad atsakingi pareigūnai paaiškintų, koks spektaklis čia vyksta?

Lietuva dar labai nebrandi       2013-08-26 12:26

šalis.Tokia “žaliai” užmetė įspūdingą ištvirkimo ,malonumų dozę.Kažin kaip seksis suvirškinti.Nerimą keliančių ženklų daug.Ar nebus dar viena duobė.Nes į priekį einama gera valia,atkakliai,atsakingai,o mes sukylame tik spontaniškai.Dabar iš esmės valdo viena grupuotė,o seimas,kažkokia prezidentūra tik lėlės.Gal reikia net partizaninės veiklos,tylios veiklos užkulisiuose,nes tauta baigia prasiūžti.Jūs matutumėt,kas vyksta aplinkui.Manau,kad ir šioje byloje tyliai veikia net tik klanas,bet ir geros valios žmonės,bet ar taip turi būti?Reikalinga perorganizuoti spec.tarnybas ar net iš naujo kurti,jei jos iš viso reikalingos.Referendumu gal?Nežinia,nežinia…

Voldemaras Zacharka       2013-08-26 12:16

Atsakau į paskutinį klausimą:
Todėl, kad ji ne žmogus.

"Kokiu saiku seikite,       2013-08-26 12:13

tokiu ir jums bus atseikėta”.(Lk 6,29).Tai dar ne viskas.Dešimties metų bėgyje daug kas pradės aiškėti.

"Palaiminti,kurie       2013-08-26 12:11

dabar verkiate,nes juoksitės”.(Lk 6,17)...Bylos tikrai bus atnaujintos ir tai irgi bus gal net pirmas atvejis Lietuvos istorijoje.

aliona       2013-08-26 12:06

Baisiausia Lavastei ir kitiems, kad mergaite ims kalbeti. Todel isgabeno i uzsieni. Nors nesuprasi kieno kapas Lietuvoi liko ir kodel Stankunaite liko viena liudininke? O dukra kur dingo?

Jolanta       2013-08-26 12:05

Gal del “dukters kapo” ir susimaise sita, gal norejo pasakyti “sesers kapa”, bet del “vieninteles gyvos liudininkes” tikrai nusisnekejo. Kieno vienintele gyva liudininke gali buti stanke? Juk teismai ir t.t. pripazino, kad jokios pedofilijos is usiko ir Co puses nebuvo. Ka galejo, liudytoja jau priliudijo ir taskas. Jei mergaite buvo tvirkinama Drasiaus, kaip kad reziumavo cinikas, tuomet stanke cia nieko liudyti negali, nes ji nieko apie tai nezino, o jei but zinojusi, tai jau butu su kaupu priliudijusi. Taigi motera imbierines spalvos plaukais, apie koia vienintele liudininke cia nusipaistot? O gal nenusipaistot, gal cia profesionalumo meluoti trukumas, kad vis tiesos nuotrupos isbyra is delikaciai pravertu lupyciu?

Kodėl mes turime gailėti tik       2013-08-26 12:04

Laimos.Žinoma,kaip pasiklydusio ir labai nuodėmingo žmogaus gaila,bet yra dar 9 lavonai,yra daug nukentėjusių ,persekiojamų...Ritamės Šiaurės Korėjos link.Ir nesigirdi daugiau moralinių autoritetų.Jie sotūs tyli.Nelaimingi taip pat.

Matyt,ruošiamasi mergaitę       2013-08-26 11:54

pašalinti.Tai yra jų pasąmonėje,kaip atsarginis variantas.

Prie sovietų buvo vienos blogybės,bet       2013-08-26 11:51

buvo ir gerų niuansų.Europos Sąjungoje iš gero jos gyvenimo su privalumais atslinko ir pedofilinis maras,ištvirkimas.Ką daryti,kad būtume savimi ir galėtume atsirinkti tiek iš rytų,tiek iš vakarų tai,kas mums priimtiniausia.Kol kas ta pati panelė ,tik kita suknelė...kaip ten sakoma,jei žmogus nemoka sau įsakinėti pats,jam įsakinėja kiti…Žinokime,ko patys norime ir kietai ginkimės.Tam padės ir referendumai,apklausos,diskusijos,kiekvieno širdis ir sveikas protas.Iš tiesų,islandai gali būti pavyzdžiu.

Šiaip,yra       2013-08-26 11:47

pasaulio vystymosi dėsniai.Ir pedofilai gali apgauti save,bet ne juos.Turime pasiryžti matyti juos teisiamųjų suoluose,kad ir koks koktus bus vaizdas,bet taip ir bus.Kol kas jie kelia siaubą. Ir žmonės net matyti jų nenori,bet turime išrinkti šiukšlinus darbus iš mūsų Lietuvos,kad ir kokios nemalonios tos šiukšlės būtų.Apsivalyti.Atgailauti,atlikti atgailą,bausmes,ir tada kvėpuoti taps lengviau.

Ar ne eksperimentų auka,kaip produktas mergaitė       2013-08-26 11:44

jau pradeda kalbėti tai,kas reikia pedofilams?Kuris psichiatras pasirašys disertaciją šia tema.Sekime ,kuris taps profesoriumi ir jų pranešimus konferencijose.

Mergaitė jau        2013-08-26 11:43

pradeda kalbėti,matyt,iki to laiko net tapo nebylia iš to siaubo per pagrobimą.Dirba logopedai?

O gal?       2013-08-26 11:41

Žurnalistė dar turi sąžinės likučius ir tuo interviu davė suprasti, kokia šiurpi yra tiesa?

...sustabdys visa sita beprotybe tiktais Kurejai,.       2013-08-26 11:40

...tai ir bus visuotinis teismas,..kai atskirs bloguosius nuo geruju.

Lietuviams trūksta vieno bruožo,tai pasiryžimo.       2013-08-26 11:29

kieto pasiryžimo viską išsiaiškinti.Bet geroji žinia ta,kad jį galima išsiugdyti.Jį turint,galimybės pačios pinsis po kojomis.Tai metafizikos sritis.Bet reikia išnaudoti visas galimybes.Kiekvienam to trokšti,paskui prasidės atsitiktinumai,sutapimai,aiškės…

manau,       2013-08-26 11:25

kad naturalu,jog daugumai kyla visokiu minciu,ir kils,nes klaustuku tik daugeja.Bet rimta yra tai,kad gaila gali daug kas ir nepaaisketi,jei byla bus ir toliau pavirsutiniskai tiriama.O gal as klystu? Gal dauguma taip mano,o is tikruju prokuratura gudriai klaidina zmones,apkaltindama,ka patogu apkaltinti,todel per kelis metus taip ir neisgirdome tiksliu,aiskiu interviu su biologine BE JOS ADVOKATO,kas butu teisingiausia,iskarpant laidose tekstus ir t.t.Galu gale tariamai’‘isteisinantys,teisini’‘teismai,patinkantys kazkieno artimiesiems,bet daugumai paliekantys klaustuku,ypac kitiems teisininkams,kurie i tai ziuri igudusia akimi ir profesionaliau nei mes visi,tai klausimas;Ar tas imbierinis farsas turi prasme,ir kokia?Gerbiau Lavaste,bet kam jai pigus straipsneliai ir neitikinantys interviu,zinant jos sugebejimus?

Portale Tiesos.lt       2013-08-26 11:25

neveikia reitngavimo sistema.Ar čia ne VSD darbas?

Turi seneliai Kedžiai kreiptis       2013-08-26 11:24

į deputatus į tarptautines organizacijas,kad gautų atsakymą,ar gyva anūkė?Turi siekti pasimatymo.O DK turi rengti piketus prie seimo su ilgalaikiu budėjimu ir reikalauti visos tiesos apie mergaitės kapą.Mergaitė nužudyta?

ome       2013-08-26 11:19

melo kojos trumpos…

klaidas       2013-08-26 11:19

reikia taisyti,jei suklydo,o kokios bylos liudininkė yra Stankūnaitė,taip ir nesuprantu….

Teta Beta       2013-08-26 11:14

Žinoma, Lavastė suklydo. Bet tokios baisios “klaidos” daug pasako apie psichologinę jos būseną. Ji vaidina nepaprastai įsitempusi, išsigandusi. Jai duotas vaidmuo - nuraminti visuomenę, o išėjo priešingai. Kiek dar specialiosios tarnybos siuntinės visuomenei Lavastes ir seks siaubo pasakas?
Ko verta valdžia, kuri mažą mergaitę ir jos paslydusią jauną motiną pati antrą kartą paverčia prievartos aukomis?

Laukiam seimo,Drąsos kelio       2013-08-26 11:13

reakcijos?

Ar nevertėtų portalui       2013-08-26 11:12

Tiesos.lt surengti diskusiją kad ir tokia tema,kokiu pagrindu garbingi ir padorūs žmonės pravardžiuojami “violetiniais”,“patvoriniais”,kedofilais”?Tai įžeidžia ir dėl to grupei žmonių reiktų kreiptis į teismą.Laikas ginti savo orumą.Gal net įžymiosios grupuotės psichologą ,kad pavyzdžiui L.Slušnį ,pasikviesti,kad pagrįstų psichologiškai tautos kiršinimo,niekinimo pagrindus.Mano nuomone dar daug siskusijų reiktų,bet reikia kviesti abi puses iš eilės.

manau,       2013-08-26 11:08

kad Lavaste susipainiojo,noredama pasakyt’‘sesers kapa’‘,ir nekurkit teoriju,mieli komentatoriai.Bet naturalu,kad siai istorijai nera abejingu ,ir dar ilgai nebus,taciau kai kurie ziuri ir mati per toli,nei yra is tikro.kyla minciu,kad jos kazkur nelabai toli yra,norint itikint priesingai,kad Neringa nesiimtu ypatingu veiksmu,kaip sakant,’‘nuleistu rankas’‘,juk manoma,kad ji seka ziniasklaida.Rasoma,kad mergaite ‘‘pradeda kalbeti’‘,o jei tai tiesa,kodel neviesinami tie jos pasisakymai,ka ji kalba.Logiskai mastant kyla klausimas,ka tokio turi pasakyti 9 metu vaikas apie dar tolimesne praeiti,kad aukstiems pareigunams’‘viskas paaisketu’‘,kas ten vyko is tiesu,kas ja tariamai primokino ,ir kaip.Ir ar galima is vaiko pasakojimo sulipdyti tariamai tikra nusikaltimu mozaika,kai vaikas nezinia kuo paveiktas,kadangi visuomene jo nera senai maciusi,ir informacija ateina tik per tarpininkus zurnalistus.

laima       2013-08-26 11:04

o koki dukters kapa? o seip tai laimingo kelio kol jaunas zmogus dar tikrai gali pradeti nauja gyvenima nes cia per situs kedininkus tai tikrai gyvenimo nebus ,man tai visiskai dzin gal lietuvai pinigu daugiau liks nereikes saugot

Po tokio lavastes prasitarimo       2013-08-26 10:31

jau kita prasme igauna ir premjero Butkeviciaus pasakyti zodziai, uzklausus jo apie mergaites situacija: “Ten negalima buti, kur ji yra”...

Kopija       2013-08-26 9:56

GINTE       2013-08-26 7:44Siurpa kelia ,kas vyksta su vargsais Kedziais,ir Neringa,Viespatie duok jiems stiprybes,o tiems visiems,slusniu,puliniui ir visiem pedam ,nuves Dieve juos I pragara,tegul jie dega per amzius!Baisu kas vyksta LT.niekada,niekada negrysiu net atostogu,duskite avys,uz savo balsavimus,ir meslo isrinkima.Klupaukite glusai uz LT.naikinima!Jie zudo LT.vaikus,parduoda,prievartauja,o jus tylite ,kaip asilai,ateis ir I jusu namus sitie valdzios vampyrai,ka tada darysite? Kopija.

Šlykštu       2013-08-26 9:45

Moteris, praradusi bet kokią sąžinę... Purvinas vidus atspindi pabaisišką išorę. Raudonoji ragana. Tegul visą likusį sumautą ir nupirktą gyvenimėlį skamba ausyse mažos mergytės klyksmas. Toks šlykštus melas paskandins ir pačią lovatiesę.

ki ki ki       2013-08-26 9:20

dabar ir lavaste uz liezuvio susipinima turbut vaikscios su akiniais nuo saules,visa laime,kad saule dar sviecia,o ne gudi ziemos diena.

Tiesa       2013-08-26 9:19

Gali būti nemaloni daugumai, žymiai patogiau raminantis melas.

Lietuva       2013-08-26 9:16

Turi savo raganą, kaip toj pasakoj.

Stasys       2013-08-26 9:16

Argi mes turime Lietuvos saugumą?

basakojė       2013-08-26 9:11

Manau, kad lavaste susipainiojo, matyt norėjo pasakyti “sesers kapą”... Iš viso konteksto taip atrodo..

LORETA       2013-08-26 8:50

JEIGU PREZIDENTE SAZININGAS ZMOGUS TAI PRISIDES PRIE TO KAD BUTU PARODYTA MERGAITE SENELIAMS IR TAUTAI,JEIGU NEPARODYS TAI VISKAS AISKU KAD JAU JOS NERA,TUOJ DINGS IR STANKE,KAZKAS BAISAUS…......

Dieve dieve       2013-08-26 8:44

Jei tiesa tai ka pasakė Lavastė baisu n egu baisiau ką reikia išgyventi seneliams artimiems žmonėms turi parodyti mergaitę vardan tiesos juk ji išlaikoma iš mūsų visų mokesčių

vasia       2013-08-26 8:29

pigus melas liejosi nuo pat pirmos žmogžudystės(Furmanavičiaus)

Deimante buvo ikalinta ir islaptinta       2013-08-26 8:20

deje, mergaite nuo jos pagrobimo , neziurint i daugkartinius garbingu ir visuomenes pasitikejima turinciu zmoniu prasymus, nebuvo parodyta. Tik Pedrycio zurnalistei buvo suteikta isskirtine teise. O gal ir nebuvo, juk tokius rasinelius apie grazia vaikyste kurti nebutina iseiti is namu.
Kodel ikalinta mergaite buvo dar ir isplaptinta netgi nuo parlamentaru, kuriuos visuomene igaliojo ja pamatyti (tu dvieju tetu is valstybininku klano niekas neprase talkinti Lovatiesei).

Turi parodyti mergaitę       2013-08-26 7:55

Gal mums, kaip LT piliečiams, turėtų parodyti mergaitę gyvą ir sveiką?! Juk nuo pirmų dienų visa visuomenė buvo įvelta į tą skandalą. Todėl, mes turime teisę žinoti: kaip gyvena mergaitė? Ar viskas jai gerai? Juk ji yra išlaikona iš mūsų visų sumokėtų mokesčių! Būtent todėl turime teisę žinoti.

Romas       2013-08-26 7:51

Tai Stankūnaitei iškilo dar didesnis pavojus jos gyvybei nes ji liko tik viena liudininkė.

Anikė       2013-08-26 7:05

NEMELUOK-arba nesakyk netiesos, 8 Dievo įsakymas.Šmeižtas taip pat nuodėmė.Už  jas reikia atsakyti.Didžiausia bausmė-atima protą,kad kiti pasimokytų iš klaidų.
Lietuvos neįgali(gal perdaug įgali)valdžia paaukojo besieliams slibinams nekaltą
mergaitę, senelius,tetą Neringą,juos gynusius žmones.Veiksmas visada lygus
atoveiksmiui.Kas laukia Daukanto aikštės šeimininkės Čikagoje?

GINTE       2013-08-26 6:44

Siurpa kelia ,kas vyksta su vargsais Kedziais,ir Neringa,Viespatie duok jiems stiprybes,o tiems visiems,slusniu,puliniui ir visiem pedam ,nuves Dieve juos I pragara,tegul jie dega per amzius!Baisu kas vyksta LT.niekada,niekada negrysiu net atostogu,duskite avys,uz savo balsavimus,ir meslo isrinkima.Klupaukite glusai uz LT.naikinima!Jie zudo LT.vaikus,parduoda,prievartauja,o jus tylite ,kaip asilai,ateis ir I jusu namus sitie valdzios vampyrai,ka tada darysite?

O siaube       2013-08-26 6:22

du kartus per viena interviu suklysti - juokinga. Ypac tokiam profesionalui kokia yra lavaste.
Panasu, kad ji isplepejo tai, kad is tiesu nutiko - vaikas mire. Ir mire nuo psichiatrijos isikisimo. Linas Slusny, psiciatras, pats teige, kad jis dirba su mergaite. Matomai neapskaiciavo doziu…

Klaidos, klaidos, klaidos,       2013-08-26 1:46

nes melui kojos trumpos, atsiradus šiuolaikinėms technologijoms. Atrodo, kad “vadybininkas” dar gyvena sovietiniais laikais.

Iš už balos       2013-08-26 1:25

Tikrai šiurpu. Net VSD atstovai neatlaiko įtampos ir painiojasi. Ir taip patvirtina, kad viskas čia nešvaru ir šlykščiai kriminalizuota. Lietuviai, lietuviai, ir kaip jūs toliau gyvensite su savo valdžia, kuri jūsų vardu tokius baisius nusikaltimus daro? Man net iš tolo žiūrint siaubas ima.

Rekomenduojame

Alvydas Medalinskas. Istorinė diena

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (VIII)

Karas Ukrainoje. Šimtas septyniasdešimtoji (rugpjūčio 12 diena)

Išskirtinis interviu: „ES sėja savo naikinimo sėklas“, - sako Lenkijos Seimo narys Ryszard Legutko dėl ES institucijų požiūrį

Vytautas Sinica. Šiandien Vilniuje veikia nepaaiškinamas dalykas - Venclovos namai muziejus

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.